Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 68

Tema: Fina brzinska jela za goste

  1. #1
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno Fina brzinska jela za goste

    Dolaze nam gosti sutra koji rijetko dođu pa bih htjela nešto fino im poslužiti, a nemam puno vremena za nekakve čarolije.

    Napravit ću kolač od jabuka i to je to od slatkog, a htjela bih i nešto slano da se prigrize pa vas molim za prijedloge.

    Razmišljam o kiflicama sa šunkom i sirom, ili lisnato sa šunkom i sirom, ali ne znam što bih još uz to poslužila. ovako samo mi je bezveze..

    Šta vi pripremate za svoje goste? Treba mi nešto jednostavno, lako dostupno, a po mogućnosti i jeftino :kriza:

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    npr. quiche lorraine (iliti špek pitu) + neku salatu ili samo narezano povrće - paradajze i paprike
    ili recimo tikvice i patlidžane na salatu pa uz to malo sira i pršuta (to nije baš jeftino), ili hummus

  3. #3
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    npr. quiche lorraine
    pretekla si me s quichem, to nam je omiljeno, ali vrlo često napravim i štrudlu od sira, samo treba uvijek imati kore u frižideru.

    ali pratim temu, voljela bih i ja malo proširiti repertoar.

  4. #4
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Ima tu negdje na forumu recept za izvsne "burekiće" od sira koje napraviš ranije i držiš u zamrzivaču pa kad netko naleti brzinski ispečeš, a stvarno su izvrsni i jednostavni + jeftini.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    i meni zanimljiva tema.

    kad hoću malo "bogatije" kiflice sa šunkom i sirom, unutra još ubacim i kisele krastavce.

    ili probaj ovaj recept, iznimno jednostavan, bilo da ga radiš u protvanu ili u kalupima od muffina:

    http://tortekolaci.com/slana-peciva/carska-pita-3

  6. #6
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    napravit ću quiche, nadam se da će mi uspjet, nemam baš sreće sa prhkim tijestom.. uz to ću ili šopsku salatu ili mini rajčice s mozzarelom poslužit.
    ova carska pita mi izgleda jako fino, to je sljedeće na rasporedu.

    pišite dalje

  7. #7
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni je ova pita super http://coolrecepti.blogspot.com/2010...rajcicama.html

    Nažalost obzirom na cijenu ricotte i kad kupiš gotovi pesto ispadne dosta skupa.

    Kad ima ricotte u Lidlu, onda je cijena podnošljivija.

  8. #8
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    probaj ovaj recpt za tijesto, meni je uvijek odlično ispalo: koliko maslaca, duplo brašna (pol g, pol o), malo soli, pol deci vode i brcni sve u multipraktik. za veliki crni protvan ti treba cijeli maslac i pol kile brašna.

  9. #9
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Palačinke punjene mljevenim mesom, poslužiti sa šalšom i zelenom salatom.

    U nadjev od mesa zbilja ubacim svašta-tikvice, gljive, mrkvu, balancane, krumpir, poriluk, kiselo vrhnje, jogurt...ma mogućnosti su nebrojene.

    Brzo, zakusno i jeftino. Ne znam nikog tko je pojeo više od tri komada.

    E da, zaboravila sam-palačinke zapeći kratko u pećnici (nadjev se naravno izdinsta prije), preliti jajima (ili bešamelom i sirom).

  10. #10
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Na male fetice od francuza namazi kao guacamole, bakalar na bijelo, napravimo i namaz od tune plus raznorazne masline, sušene rajčice, neki fini sir, mozarella, slane srdele i sl.
    Slani muffinčići, od raznoranod povrća i brašna.
    Posljednje uređivanje od palčica : 04.09.2013. at 22:56

  11. #11
    BuBA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    332

    Početno

    Ja ovo uvijek imam u zamrzivaču, super je ako nalete neki nenadani gosti, a i mi obožavamo! http://www.coolinarika.com/recept/diplomat-sendvici/

    Sent from my WT19i using Tapatalk 2

  12. #12
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    http://www.coolinarika.com/recept/785441/
    meni je ovo super
    http://www.coolinarika.com/recept/slana-rolada-u-boji/
    meni finija od ajvara
    http://zena.hr/recept/orijentalna_sa...om_i_rizom/235
    ja stavljam vrhnje i majonezu
    http://www.coolinarika.com/recept/pu...francuski-kruh
    može i tunjevina, masline, svježi sir
    salata od tune s tijestom
    pašteta od tune
    pašteta od slanutka-humus
    bruskete

    ili mini pizze još jednostavnije: razvaljaš tijesto u veliku "plahtu" namažeš ga paradajzom i posipaš šunku i sir, zarolaš ko štrudlu i režeš ko kobasicu na prst debljine. položiš ih i na njih staviš još malo paradajza i naribanog sira. zgleda ti ko onaj puž od maka ili oraha iz pekare.
    ili kanapeići http://public.fotki.com/Suzizana/tor.../dsc03112.html

    Sirove paprike prerežeš na pola i puniš sa sirom i vrhnjem + začinsko bilje (vlasac, kopar, peršin, bijeli luk, malo kadulje,... što ti paše).
    Posljednje uređivanje od Suzizana : 04.09.2013. at 23:21

  13. #13
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj chris blue prvotno napisa Vidi poruku
    probaj ovaj recpt za tijesto, meni je uvijek odlično ispalo: koliko maslaca, duplo brašna (pol g, pol o), malo soli, pol deci vode i brcni sve u multipraktik. za veliki crni protvan ti treba cijeli maslac i pol kile brašna.
    +toliko mladog sira umjesto vode

    koliko pola kile brasna, pola kile sira, 250 maslaca (reducirano s pola kile, toliko stavim kad radim s kilu brasna i mladog sira).

    ovo radim za goste za grickat uz cakulanje, bilo da radim prutice, bilo razne oblikice ko pogacice.
    namazat zumanjkom radi "glazure". ukrasiti krupnom soli, kimom, sezamom, lanom...


    inace mladi sir+malo vrhnja + bilo sta
    nasitno spek, cesnjak, crvena paprika
    paprika, zacini
    krastavac, kopar
    kapare
    sta god imas u frizideru

    hummus
    slanutak i tahini, malo limuna, maslinovo, bijeli kumin

    punjena jaja zumanjkom vrhnjem i hrenom

    pasteta od tune i zdenka sira (moze malo i maslaca), senf ali neki malo egzoticniji koja kapra, srdela

    razne salate
    Posljednje uređivanje od leonisa : 04.09.2013. at 23:23

  14. #14
    enolee avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    188

    Početno

    mozda neka musaka s tikvicama? a definitivno meni jako fino i ultra brzo, kozice na buzaru (ima ih uvijek u konzumu, moze i skampi). pa napraviti onako sa puno suga i uz to palenta ili puno kruha. ovaj recept je odlican http://www.coolinarika.com/recept/760320/
    ili isto fino rizoto od liganja (krakovi i kolutici): e toga dodje brdo! samo pojacaj porcije i ne stedi s rajcicom i vinom. http://wall.hr/wine-and-dine/rizoto-s-lignjama/

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    45

    Početno

    Moj adut su zapečeni štrukli. Zamrznuti komad omota se dimljenim hamburgerom, sloze se u nauljeni protvan i preliju sa pomiješanih: 2 jaja, 1kiselo vrhnje, 1 slatko vrhnje, začini po želji. Peći cca pola sata na 180, pokriveno folijom
    Posljednje uređivanje od Fimo : 05.09.2013. at 00:22

  16. #16
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mmm

  17. #17
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    meni je brzo i ukusno, u ovo doba godine jednostavno.
    ispeces papriku dvije rog crvene, smiksas i s mijesas s svjezim sirom, mozes dodati cesnjak i zacine po volji. to sluzim kao namaz uz klipice.

  18. #18
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Eh, zaboravih napomenuti, ovo je recept za tijesto za quiche lorraine, ne za griuckalice.

  19. #19
    butterfly_ avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    187

    Početno

    kada smo se uselili u stan, svi su ga imali potrebu vidjeti i stalno smo imali neke goste

    meni je bilo najjednostavnije napuniti palačinke šunkom,sirom i vrhnjem i zapeći ih u pećnici!
    uz to neku salaticu i amen!
    nije maštovito, al nema puno zafrkancije!

  20. #20
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Za prhko tijesto bitno je da masnoća bude hladna i da se radi brzo. Mrvice masnoće se brzo utrljaju u smjesu brašna i jaja, mijesiš dok smjesa ne bude kompaktna, onda u prozirnu foliju i u frižider na pola sata. Nema šta ne uspjeti.

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa Vidi poruku
    Za prhko tijesto bitno je da masnoća bude hladna i da se radi brzo. Mrvice masnoće se brzo utrljaju u smjesu brašna i jaja, mijesiš dok smjesa ne bude kompaktna, onda u prozirnu foliju i u frižider na pola sata. Nema šta ne uspjeti.
    Kako ti radiš mrvice masnoće? Ja koristim mikser (u duboku zdjelu uvalim putar, razbucam ga mikserom i onda pomalo dodajem brašno). Zdjela mora biti duboka da mi ne lete mrvice okolo.

  22. #22
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Za prhko tijesto ja ubacim maslac,brašno,žumanjak,hladnu vodu u multipraktik, zavrtim dva tri puta i eto ga

  23. #23
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja prstima "trusim" maslac u brasnu i tek onda mikser.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj butterfly_ prvotno napisa Vidi poruku
    kada smo se uselili u stan, svi su ga imali potrebu vidjeti i stalno smo imali neke goste

    meni je bilo najjednostavnije napuniti palačinke šunkom,sirom i vrhnjem i zapeći ih u pećnici!
    uz to neku salaticu i amen!
    nije maštovito, al nema puno zafrkancije!
    Ima nešto slično, ali daleko brže i jednostavnije, zove se "Zgužvana pita". Kupiš kore, samo se natrgaju i zgužvaju sa smjesom od sira, vrhnja i mineralne vode. Može i šunka unutra ili ostale kerefeke po želji. Vrijeme priprave tek deset minuta, a kad gosti stupe na vrata, uvališ tepsiju u pećnicu tako da za 40-ak minuta imate vruće (valjda neće ranije pobjeći). Nalikuje zagorskoj štrudli od sira. Ako hoćeš recept, napišem.

  25. #25
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Narežem maslac/margarin brzo na listiće i pomiješam s brašnom i jajetom, trljam između dlanova dok ne dobijem mrvice, sve mijesim
    dok masa ne postane glatka i gotovo. (volim to sve radit u tankim rukavicama jer ne volim da mi se tijesto zavlači pod nokte).
    To je čas posla, ali ne radim često jer je jako zasitno i kalorično, radim kad se djeca zažele pite od jabuke ("pite line"- ne zove se džaba tako).

  26. #26
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni prhko tijesto super ispada otkad radim sa mikserom, rukama to nikad nisam uspijevala dobro napraviti.

  27. #27
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Nena-Jabuka prvotno napisa Vidi poruku
    Ima nešto slično, ali daleko brže i jednostavnije, zove se "Zgužvana pita". Kupiš kore, samo se natrgaju i zgužvaju sa smjesom od sira, vrhnja i mineralne vode. Može i šunka unutra ili ostale kerefeke po želji. Vrijeme priprave tek deset minuta, a kad gosti stupe na vrata, uvališ tepsiju u pećnicu tako da za 40-ak minuta imate vruće (valjda neće ranije pobjeći). Nalikuje zagorskoj štrudli od sira. Ako hoćeš recept, napišem.
    To je uvije radila moja mama, zvala ju je "gibanica". Nisam se tog sjetila sto godina, baš ću je napraviti jedan dan! Ona ju je radila ko tortu, u okruglom kalupu.

  28. #28
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    i ja sam to jela u djetinstvu dosta, ajd neno daj neke okvirne mjere, koliko se ja sjecam nije bas da ih ima tocno u gram.

  29. #29
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    moram reći da sam se jako razočarala u krekere od "koliko brašna toliko sira toliko maslaca"
    premasno i meni skroz nefino

    brzu gibanicu često radim.
    spajka, probat ću ovaj tvoj namaz uz klipiće

  30. #30
    butterfly_ avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    187

    Početno

    Citiraj Nena-Jabuka prvotno napisa Vidi poruku
    Ima nešto slično, ali daleko brže i jednostavnije, zove se "Zgužvana pita". Kupiš kore, samo se natrgaju i zgužvaju sa smjesom od sira, vrhnja i mineralne vode. Može i šunka unutra ili ostale kerefeke po želji. Vrijeme priprave tek deset minuta, a kad gosti stupe na vrata, uvališ tepsiju u pećnicu tako da za 40-ak minuta imate vruće (valjda neće ranije pobjeći). Nalikuje zagorskoj štrudli od sira. Ako hoćeš recept, napišem.
    hoću hoću!
    tnx

  31. #31
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Nena-Jabuka prvotno napisa Vidi poruku
    Ima nešto slično, ali daleko brže i jednostavnije, zove se "Zgužvana pita". Kupiš kore, samo se natrgaju i zgužvaju sa smjesom od sira, vrhnja i mineralne vode. Može i šunka unutra ili ostale kerefeke po želji. Vrijeme priprave tek deset minuta, a kad gosti stupe na vrata, uvališ tepsiju u pećnicu tako da za 40-ak minuta imate vruće (valjda neće ranije pobjeći). Nalikuje zagorskoj štrudli od sira. Ako hoćeš recept, napišem.
    zgužvana pita je odlična, ja ju napravim samo sa sirom, vrhnjem i mineralnom, a onda uz nju poslužim hladne nareske

  32. #32
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    meni je brzo i ukusno, u ovo doba godine jednostavno.
    ispeces papriku dvije rog crvene, smiksas i s mijesas s svjezim sirom, mozes dodati cesnjak i zacine po volji. to sluzim kao namaz uz klipice.

  33. #33
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Cesto radim razne foccacie. Sa maslinama i zacinskim travama, sa pecenom cherry rajcicom, sa sipinim crnilom. Uz to finih sireva. Ili domace pastete od pilecih jetrica. Volim i kupit krilca na placu pa napravit pileca kilca u naranci i soja sosu. Brzo, jeftino i jako fino. Posluzim uz salatu i domaci kruh.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    i ja sam to jela u djetinstvu dosta, ajd neno daj neke okvirne mjere, koliko se ja sjecam nije bas da ih ima tocno u gram.
    Evo recept s kojim je svatko stručnjak, a (neupućeni) gosti ostanu zadivljeni.

    "Zgužvana pita"

    - 6 kora za pite (kupujem na placu)
    dvije idu na dno, dvije na vrh, dvije se nagužvaju u sredinu
    - oko 1 kg svježeg sira, (to je okvirno, može i manje, nebitno)
    - 2 čaše kiselog vrhnja
    - pola litre mineralne vode
    - 5 jaja
    - otprilike 1 žlica soli

    Dno velike tepsije (kvadratne, bilo koje) malo namazati maslacem i položiti dvije kore, jednu na drugu.

    U zdjeli kratko miksati mikserom sir, jaja, vrhnje, soli po ukusu, te mineralnu na kraju.
    U tu smjesu (tekućinu) natrgati dvije kore, malo ih žlicom izmiješati pa rasporediti po tepsiji, po korama.
    Prekriti s preostale dvije kore i namazati po vrhu s pola vrhnja (uz malo soli) koje smo ostavili za premaz.
    Peći na oko 200 stupnjeva nekih 40-ak minuta, dok kora bude smeđkasta.

    (može se staviti i nasjeckana šunka unutra, ja ju ne volim pa dodajem šunku samo na jednu polovicu tepsije, kad sam već sav nadjev rasporedila, tako da dobijem dva okusa u jednom pečenju. Smjesa djeluje malo rijetko na početku priprave, totalna tekućina, neki mjehurući se dižu dok se peče, ali bez brige, sve se stisne u pečenju i normalno se reže na kocke)
    Posljednje uređivanje od Nena-Jabuka : 05.09.2013. at 12:21

  35. #35

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Nisam radila, ali me baš privlači http://www.coolinarika.com/recept/tacos-stapici/

  36. #36
    BuBA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    332

    Početno

    Citiraj VGmama prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam radila, ali me baš privlači http://www.coolinarika.com/recept/tacos-stapici/
    Ja ih često radim, nekad s piletinom, nekad s mjevenim, nekad samo s povrćem ili sirom!jako su ukusni s čim god napraviš!

    Sent from my WT19i using Tapatalk 2

  37. #37
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Tko je rekao da se sa prhkim tijestom ne može fulat? može može, itekako.. tijesto ko tijesto je bilo ok, ali nisam u njega stavila sol pa je bilo bljutavo, ali je nadjev bio fin pa je sve skupa bilo mljac. Dakle, pričam o quiche lorreineu..Gosti su bili zadovoljni, bilo im je fino. Uz njega sam poslužila šopsku salatu i sviđa mi se kombinacija.

    Kolač je bio ovaj http://forum.roda.hr/threads/4489-fa...4%8D+od+jabuka.
    S obzirom da mi MM nije kupio vrhnje za šlag, a i tako nemam mikser na što sam zaboravila, prelila sam preko pudinga glazuru od čokolade i moram priznat da mi je finiji nego sa šlagom.

    Eto

    Super su mi receptići koje ste stavljale, sad idem redom otvarat i bilježit si da imam za ubuduće.

    Stavljajte i dalje jer će nam sigurno trebat opet

  38. #38
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Tnx za link na kolac, bas mi to treba!

  39. #39
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Nema na čemu

    čas posla, a stvarno prefin

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Ja često napravim u takvim situacijama komišku pogaču - doma uvijek ima usoljenih inćuna, pelata i luka. Uz to crne masline i vino.

    Ili kako je netko već napisao fokaču u koju može svašta (imam baš neku mini kuharicu za fokače), sir, rikola, masline, ružmarin ...

    I našim gostima omiljena salata koju su prozvali zagorska (iako mislim da je potekla od golog Jamija):
    oprati rikolu
    u tavi lagano popržiti pinjole i izvaditi (jesu skupi al bez njih to nije to)
    onda popržiti taaanke fete pancete
    onda na ostatku masnoće malo povenuti ljubičasti luk na šnitice narezan (dosta luka) - toliko da prestane biti ljut i postane slatkast
    pomiješati rikolu, luk, pancetu, pinjole, dodati maslinovog ulja i aceta i na to grubo riban parmezan
    Salata se služi topla.

    Nema da se nekome ne svidi. Uz nju može neki bijeli francuz.
    Posljednje uređivanje od pituljica : 06.09.2013. at 00:35

  41. #41
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Nena-Jabuka prvotno napisa Vidi poruku
    Evo recept s kojim je svatko stručnjak, a (neupućeni) gosti ostanu zadivljeni.

    "Zgužvana pita"
    Evo jučer sam je napravila - ma pet minuta posla a rezultat super! Odsad ulazi u redoviti repertoar.

  42. #42
    em_kay avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    zapadno od Zagreba, skoro pa u deželi...
    Postovi
    152

    Početno

    bilježim

  43. #43

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Bilježim se !

  44. #44
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj BuBA prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ih često radim, nekad s piletinom, nekad s mjevenim, nekad samo s povrćem ili sirom!jako su ukusni s čim god napraviš!

    Sent from my WT19i using Tapatalk 2
    mljeveno? dinstano? šta se ne rasipa?
    sir? koji? ne iscuri?


    peć u fritezi? temperatrura? ko za pomfri?

  45. #45
    BuBA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    332

    Početno

    Citiraj Lucas prvotno napisa Vidi poruku
    mljeveno? dinstano? šta se ne rasipa?
    sir? koji? ne iscuri?


    peć u fritezi? temperatrura? ko za pomfri?
    Ja stavim stvarno svasta,ne raspadnu mi se nikad!od sira koristim goudu ili mozzarelu!fritezu nemam pa neznam kak to ide, stavim ulja u tavi dovoljno da ih pokrije i nakurim na najjače plin, pecem 2 min otprilike,dok ne porumene malo!meso obavezno zdinstam ili prepecem prije punjenja!

    Sent from my GT-I8262 using Tapatalk 2

  46. #46
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    hvala BuBA.. skupljam ideje

  47. #47
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Nena-Jabuka prvotno napisa Vidi poruku
    Evo recept s kojim je svatko stručnjak, a (neupućeni) gosti ostanu zadivljeni.

    "Zgužvana pita"

    - 6 kora za pite (kupujem na placu)
    dvije idu na dno, dvije na vrh, dvije se nagužvaju u sredinu
    - oko 1 kg svježeg sira, (to je okvirno, može i manje, nebitno)
    - 2 čaše kiselog vrhnja
    - pola litre mineralne vode
    - 5 jaja
    - otprilike 1 žlica soli

    Dno velike tepsije (kvadratne, bilo koje) malo namazati maslacem i položiti dvije kore, jednu na drugu.

    U zdjeli kratko miksati mikserom sir, jaja, vrhnje, soli po ukusu, te mineralnu na kraju.
    U tu smjesu (tekućinu) natrgati dvije kore, malo ih žlicom izmiješati pa rasporediti po tepsiji, po korama.
    Prekriti s preostale dvije kore i namazati po vrhu s pola vrhnja (uz malo soli) koje smo ostavili za premaz.
    Peći na oko 200 stupnjeva nekih 40-ak minuta, dok kora bude smeđkasta.

    (može se staviti i nasjeckana šunka unutra, ja ju ne volim pa dodajem šunku samo na jednu polovicu tepsije, kad sam već sav nadjev rasporedila, tako da dobijem dva okusa u jednom pečenju. Smjesa djeluje malo rijetko na početku priprave, totalna tekućina, neki mjehurući se dižu dok se peče, ali bez brige, sve se stisne u pečenju i normalno se reže na kocke)


    Može li se ovo napraviti dan ranije?

  48. #48
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Može li se ovo napraviti dan ranije?
    Naravno!

    Moji vole i hladno tj. sobne temperature (iz frižidera ili s balkona nije fino), ali može se hladno lijepo narezati na komade i grijati po potrebi u mikrovalnoj pećnici.

  49. #49
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja nešto slično pripremim dan ranije, pokrijem aluminijskom folijom i stavim u frižider, pa ispečem sutradan.
    Meni su takve stvari najfinije tople, tako da ne bih pekla dan ranije

  50. #50
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ja nešto slično pripremim dan ranije, pokrijem aluminijskom folijom i stavim u frižider, pa ispečem sutradan.
    Meni su takve stvari najfinije tople, tako da ne bih pekla dan ranije
    A ne bi se kore raskeljile dok tako ugo čekaju?

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •