Stranica 13 od 25 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 1228

Tema: Svi web shop-ovi na jednoj hrpi

  1. #601

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    napokon se ja odvažila naručiti nešto sa nextdirect-a, i sad mi nije jasno, kad sam završila narudžbu došao mi je mail od njih da mi zahvaljuju na kupnji, da sam kupila taj i taj proizvod...., mjesto isporuke..., i kao dostava dolazi u roku od 3 dana, sada, dali je još kakav mail trebao stići od njih ili sad samo čekam da mi stigne?

  2. #602

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj leptirići prvotno napisa Vidi poruku
    napokon se ja odvažila naručiti nešto sa nextdirect-a, i sad mi nije jasno, kad sam završila narudžbu došao mi je mail od njih da mi zahvaljuju na kupnji, da sam kupila taj i taj proizvod...., mjesto isporuke..., i kao dostava dolazi u roku od 3 dana, sada, dali je još kakav mail trebao stići od njih ili sad samo čekam da mi stigne?
    Dobit ćeš još jedan mail, kad pošalju paket, s tracking numberom. Danas ili sutra.

  3. #603
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Osječanke, hoće li netko možda naručivati uskoro sa SD-a? Ja trebam jednu stvar pa mi nema smisla naručivati samo tu jednu. Ako bi slučajno netko bio voljan naručiti i moju stvar pa da podijelimo poštarinu molim da mi se javi u inbox

  4. #604
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    kakve su firetrap kožne čizme s sd-a?
    jesu ok kvalitete?

  5. #605

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    cure, imam jedno pitanje:

    ne znam da li je samo meni problem ili još nekome ova dostava preko kurirskih službi?

    dakle, doma nismo "nikad", a na posao mi je stvarno nezgodno,
    mada to uvijek tako završi...
    ići kod njih u centralu mi oduzme više od sat vremena jer su svi redom van grada

    šta se tu da napraviti, ako želim da mi se stvari dostavljaju preko Hrvatske pošte?
    Posljednje uređivanje od techna : 03.10.2014. at 11:24

  6. #606
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    DHL je super - dogovoriš da dostave na drugu adresu (na posao) ili iza 17 doma - odlično funkcionira. UPS/Overseas mi je katastrofa - baš čekam jedan paket i vidim da su ga probali dostaviti danas u 11:30 kad naravno nikog nije bilo doma; naredna dostava će biti tek u ponedjeljak ali barem su stavili iza 17 sati. Totalno bezveze da ne pošalju prethodnu obavjest da je paket u najavi kao DHL pa lijepo nazoveš i dogovoriš kada i gdje da ga dostave...
    Posljednje uređivanje od ivano2 : 03.10.2014. at 15:01

  7. #607

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    ali kako da mi dostavi doma iza 17 kad popodne nismo doma u pravilu do iza 8.
    (razvažanje djece po aktivnostima + zubari, okulisti, roditeljski i sl.)

    dostava na posao mi je katastrofa rješenje:
    ili dođu u dogovoreno vrijeme a ja sam baš završila na nekom hitnom sastanku (što je vrlo česta situacija),
    ili nisu precizni u vremenu dostave: dođu pola sata ranije, a ja sam tada u drugoj zgradi...

    na kraju to završi tako da ostave pošiljku ili na porti ili kod neke tajnice

  8. #608
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    a onda ti ne preostaje ništa drugo nego tajnice ili porta...meni je OK na poslu, a doma smo iza 17 sati dva od pet radnih dana tako da mi i to igra ...
    Posljednje uređivanje od ivano2 : 03.10.2014. at 15:24

  9. #609

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    najbolje bi bilo kad bi sam mogao otići po paket, ali koliko sam skužila Overseas je negdje u Hrv. Leskovcu, a
    DHL u Sv Klari, tj. van grada i izgubiš doslovce cijelo popodne za tamo i natrag (ako slučajno ne stanuješ u Klari ili Leskovcu)

    Kužim ja da to valjda super funkcionira za firme, u kojima uvijek ima nekog tko će preuzeti paket.

  10. #610

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj ivano2 prvotno napisa Vidi poruku
    a onda ti ne preostaje ništa drugo nego tajnice ili porta...meni je OK na poslu, a doma smo iza 17 sati dva od pet radnih dana tako da mi i to igra ...
    ma super ako ti je tak.
    mi ako nemamo aktivnosti, onda uvijek imamo nešto za zbavljati...

    a što se posla tiče evo primjera od danas:
    i DHL i Overseas sam naručila da dođu između 12-16 na posao,
    čudom nisam imala nikakav sastanak niti ništa,
    ali njih nema, niti jednog niti drugog

    sad opet novi dogovori, a tko zna što će biti u ponedjeljak...

  11. #611

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    357

    Početno

    i da dovršim svoj traktat o dostavi:

    znate li kak to izgleda kad vam paket ostave na porti ili kod tajnice u velikoj firmi?

    uvijek se nađe onih koji pitaju "kaj si naručila" i da im pokažeš
    ili se prošetaš sa paketom na kojem piše next ili froddo baš pored grupacije ljudi koji su
    izašli s nekog sastanka,
    ili sretneš glavnog šefa koji ti mora baš nešto važno reći a ti imaš vrečicu next sa dječjim piđamama u ruci...

    a da ne velim da bi ja valjda trebala potpisati da sam nešto primila?

    ma neću više o tome, očito to samo mene ovdje muči...

  12. #612
    Osoblje foruma Mimah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    1,506

    Početno

    je li naručivala koje ugg-like čizme za djecu iz Nexta? jednom sam bila naručila neke preko ebayja, ali sam ih vratila jer su džonovi bili tvrdi i klizavi kao led pa ne bih opet takve.

  13. #613
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Citiraj Mimah prvotno napisa Vidi poruku
    je li naručivala koje ugg-like čizme za djecu iz Nexta? jednom sam bila naručila neke preko ebayja, ali sam ih vratila jer su džonovi bili tvrdi i klizavi kao led pa ne bih opet takve.
    Ja jesam i to par godina zaredom što znaći da su super. Meni su njihove ugg like najbolje, imaju baš gumeni džon, a ne onu neku pjenu.

  14. #614
    Osoblje foruma Mimah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    1,506

    Početno

    Super, hvala!

  15. #615

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    20

    Početno

    Može pitanje? sad su stavili dostavu na SD-u 0,83 funte. Do koliko se cifra dostave krece? Kolko ste stvarcica naručivali i koliko vas je na kraju izasla poštarina?

  16. #616
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj techna prvotno napisa Vidi poruku
    i da dovršim svoj traktat o dostavi:

    znate li kak to izgleda kad vam paket ostave na porti ili kod tajnice u velikoj firmi?

    uvijek se nađe onih koji pitaju "kaj si naručila" i da im pokažeš
    ili se prošetaš sa paketom na kojem piše next ili froddo baš pored grupacije ljudi koji su
    izašli s nekog sastanka,
    ili sretneš glavnog šefa koji ti mora baš nešto važno reći a ti imaš vrečicu next sa dječjim piđamama u ruci...

    a da ne velim da bi ja valjda trebala potpisati da sam nešto primila?

    ma neću više o tome, očito to samo mene ovdje muči...
    A da naručiš na adresu od mame, svekrve, frendice koja je popodne doma...?

  17. #617
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    zlatkica, kako 0,83 funte?

  18. #618
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    mi smo prije cca 3 tjedna narucivali sa SD-a oko 110EUR robe i bila je 1EUR postarina.... a htjela sam samo maloj uzeti Nike-ice,kako sam dodavala vise artikala,cijena dostave se snizavala....

  19. #619

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    20

    Početno

    http://www.sportsdirect.com/Customer...eDeliveryCosts

    evo , pogledaj, nemrem ni ja bas vjerovat.
    I, šta onda? neznam kolika je poštarina sve dok ne odem na checkout? ili? jer ako je stvarno tako mala uzela bi još stvari, al kak cu znat?

  20. #620

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    352

    Početno

    Citiraj In love prvotno napisa Vidi poruku
    Ja jesam i to par godina zaredom što znaći da su super. Meni su njihove ugg like najbolje, imaju baš gumeni džon, a ne onu neku pjenu.
    Kakvi su brojevi njihovih uggsica, jel odgovaraju realitetu ili su veći kalupi? Curka mi je taman sad na prelasku između 27 i 28, pa se dvojim koji broj naručiti.

  21. #621
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj zlatkica prvotno napisa Vidi poruku
    Može pitanje? sad su stavili dostavu na SD-u 0,83 funte. Do koliko se cifra dostave krece? Kolko ste stvarcica naručivali i koliko vas je na kraju izasla poštarina?
    do kad je to?

  22. #622

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    76

    Početno

    Citiraj techna prvotno napisa Vidi poruku
    i da dovršim svoj traktat o dostavi:...

    sa DHLom se mozes dogovorit da dodjes kod njih po paket...
    u smsu kojim te obavjestavaju da su zaprimili posiljku, nude ti tri opcije da izaberes, vezano uz mjesto i vrijeme dostave...
    jedna od njih je upravo preuzimanje posiljke u DHLu
    Posljednje uređivanje od Looli : 27.10.2014. at 13:49

  23. #623
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Citiraj Lady Grey prvotno napisa Vidi poruku
    Kakvi su brojevi njihovih uggsica, jel odgovaraju realitetu ili su veći kalupi? Curka mi je taman sad na prelasku između 27 i 28, pa se dvojim koji broj naručiti.
    Brojevi su realni,naruči veći

  24. #624

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    352

    Početno

    Citiraj bodo prvotno napisa Vidi poruku
    Brojevi su realni,naruči veći
    28, znači. Tnx.

  25. #625

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    do kad je to?
    Neznam, tako pise u onoj tabeli s dostavom. Jel tko zna sta detaljnije?
    Strah me kupiti 2-3 stvari za probu a da me ne zadesi vrtoglava postarina na kraju

  26. #626

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    20

    Početno

    sta nitko nezna za sd?

    oke, a zanima me tesco- narucila sam u ponedjeljak, danas je srijeda i još nisu poslali arudbu. pa koliko im treba da obrade??

  27. #627
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Sd je stvarno spustio cijenu postarine. Mi smo u dva navrata vec uzimali i oba puta je postarina 0,83£.

  28. #628
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Na SD-u je najbolje potrpati par stvari u košaricu, onda na checkout (prije samog plaćanja) i tamo se vidi prava cijena dostave. Iz mog iskustva - do 50 Eura je oko 8 Eur, preko 50 Eura je oko 4 Eura, a preko 100 Eura bude nešto sitno ili čak free.

  29. #629

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    20

    Početno

    evo, poslali tesco nakon 2 dana obrade narudbe (neznam sto im tako dugo treba)
    SD me sa iznosom od 71funte, poštarina izašla 3,33funte - ja prezadovoljna.
    I kao što sam sad tek vidjela, a i cvijetak je rekla, moze se vidjeti još prije nego se plati. Sad i njima treba 2 dana da obrade narudbu uhh tko ce sve dočekat )

  30. #630
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Ako slučajno netko iz Osijeka naručuje sa SD-a voljela bih se pridružiti ... bila je jedna cura koja mi se ranije javila ali sam zaboravila nick. Please, javi se

  31. #631
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Čini mi se da tesco ima dosta visoku poštarinu?
    Izašlo mi je jednaka cijeni artikla koji sam imala namjeru naručiti - pa sam i odustala.

  32. #632

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    20

    Početno

    da, tesco ima pt 10funti, to se najbolje isplati ako dijelis s nekim

  33. #633
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala. Preskupo mi je to. Čekam next robicu, baš me zanima kvaliteta. Obućom sam jako zadovoljna.

  34. #634

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    19

    Početno

    Drage cure,
    svako toliko zavirim na ovu temu no jos se nisam odvazila nesto pisati.
    Naručila sam nešto s iHerba vodeći se ovim člankom: http://www.vecernji.hr/kompanije-i-t...-carina-579013
    "...Ako se naručuje od pravne osobe, odnosno iz online-trgovine u bilo kojoj zemlji izvan EU, pošiljka se ne carini ako joj je vrijednost od 22 do 150 eura (carine se duhan i parfemi), nego se samo plaća 25 posto PDV-a.
    Pošiljke vrijednosti veće od 150 eura, koje ne stižu s područja EU, carinit će se i na cijenu će se obračunati PDV.
    "

    A vidjela sam bas za iHerb gdje je netko pisao par stranica prije da su zvali iz DHL-a da ce za 200 i nesto kn naplatit carinu. Pa sad meni nije jasno kako. 150 eura je preko 1000kn, za 200 bi eventualno trebali naplatit PDV ak si 'sreckovic', al i s PDV-om je jeftinije nego kupovat kod nas.
    Posljednje uređivanje od marita25 : 05.11.2014. at 22:07

  35. #635

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    marita25, ne naplate ti carinu, nego nekakvu pristojbu i PDV ako je cifra iznad 22 eura. Sve skupa izađe 30-35% vrijednosti pošiljke. Tako da se meni opet isplati. I to ne svaki put, ovisno koliko sreće imaš. Nekad prođe i bez toga.

  36. #636
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Mi smo imali takvu situaciju 2 puta, jedna posiljka je bila iz Vijetnama, a druga iz SADa i oba outa su nas nazvali iz carine i sa robom poslali uplatnicu na 80 kn. Cini mi se mozda da je fiksnih tih 80 kn jer vrijednosti paketa nisu bili ni priblizno slicni. No, i sa tih place ih 80kn oba paketa su sw isplatila.

  37. #637

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    19

    Početno

    e to me zanimalo, hvala vam
    jer po mojoj racunici je i sa pdv-om 150kn jeftinije nego tu, tako da se definitivno isplati.

  38. #638

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    19

    Početno

    jel netko kupovao u nextu muske kosulje? kakve su im velicine? naspram h&m-ovih recimo.

  39. #639

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    19

    Početno

    opet ja. narucila sam u nextu prekjucer ujutro, jos nisam dobila mail sa tracking nr. to je cca 48 sati vec...da se brinem ili?
    Posljednje uređivanje od marita25 : 07.11.2014. at 08:06

  40. #640
    deeeyoo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    310

    Početno

    Evo, prva narudžba od VIVRE (vivre.hr) mi je stigla. Dugo sam čekala. Ne sviđa mi se da ne mogu plačati karticom nego samo uplatnicom (i to moraš uplatiti u roku 24 sata, a roba stigne tek za 4-5 tjedna!!) ili pouzećem. Ali da imaju često slatke stvari, imaju!

    Btw. ako je netko zainteresiran - naručujem kod mytoys-a (www.mytoys.de) sada pred sv. Nikolu i Božić, pa ako netko nešto želi nek mi se javi ovdje ili pridruži grupi https://www.facebook.com/groups/1566...86118/?fref=ts

  41. #641
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Mi smo naručili u uto. naručili s nexta, došlo je u petak. Divna i kvalitetna robica, doduše mrvicu veća, ali su im čizmice za kišu predivno mekane i od fine gume, a došle su 117 kn. Preporuka!

  42. #642
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    Ja sam sad u zadnja dva tjedan u dva navrata sa SD naručivala, i fora je da što je veća narudžba je manja pt. Kreće od 8 eura najviše, najmanja je 1 euro. Prva narudzba nam je bila oko 110 eura i pt 1 euro, naručivalo je nas 4, a sad nam je narudžba bila 87 funti i pt je bila 3.33 funte., što kad podjeliš na nas 4-5 koje naručuju, je stvarno zanemarivo

  43. #643
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ima li tko kakav provjereni web shop za zlatni nakit?
    Bit ću na ljeto krsna kuma jednoj djevojčici i već se polako pripremam.
    Gledala sam kod nas cijene zlatnog nakita i to je prestrašno.
    Najobičniji lančić, tanak da ne može biti tanji košta 2500 kn, a toliko je jadan da bi me bilo sram to djetetu pokloniti.
    Dakle, trebam solidan lančić od 14 ili još bolje 18 kt i privjesak uz to.
    Da malička ima uspomenu na krštenje i da ga može i nositi kad poraste.

  44. #644

  45. #645

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    19

    Početno

    jel se moze taj mytoys prebacit na eng? ne nalazim opciju, a buduci da je njemacka domena, ima i smisla da se ne moze. al ovak nis ne kuzim.

  46. #646

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    19

    Početno

    dobila sam sms od dhl-a da s one 4 opcije o preuzimanju. kaj sad? poslala sam broj 2 nazad, da ocu da donesu danas izmedju 11 i 17. jel to ok il treba zvat il sta?

  47. #647
    deeeyoo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj marita25 prvotno napisa Vidi poruku
    jel se moze taj mytoys prebacit na eng? ne nalazim opciju, a buduci da je njemacka domena, ima i smisla da se ne moze. al ovak nis ne kuzim.
    Dok si na stranici, klikni jednom desno na miš, i trebalo bi ti u prozočiću koji se otvara pisati "translate to english". Barem je meni tako...
    Posljednje uređivanje od deeeyoo : 10.11.2014. at 22:37

  48. #648
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    na sportsdirect je velicina obuce sva prema UK, a ne USA brojevima?

  49. #649
    Osoblje foruma Mimah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    1,506

    Početno

    Da, moj 38 je 5, kao na starkama i martensicama.

  50. #650
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Meni nisu jasne veličine kod Nexta.
    Na next.direct ima dječjih veličina do 16y, a jučer gledam u dućanu samo do 12y.
    U čemu je fora?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •