Stranica 25 od 25 PrviPrvi ... 15232425
Pokazuje rezultate 1,201 do 1,217 od 1217

Tema: Svi web shop-ovi na jednoj hrpi

  1. #1201
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Je li tko kupovao od Klarsteina? Nemaju ovdje skladišta? Ide iz Slovačke svaki put?
    Ne znam za ove, ali Factcool isto ima liniju sa Slovačkom. Nije da imam puno iskustva, ali tri pošiljke su mi došle u najavljenom roku bez problema.

  2. #1202
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Curke, vi koje mate iskustva s webshopovima pls help.

    Naime, kad smoo bili nedavno u Španjolskoj jako puno robe u dućanima se svidjelo mojoj kćerki (no rad nismo shopingirali # Ryanair mali ruksaci haha) i sad bismo rado nešto naručili al to nisu bili dućani tipa Zara, Reserved, Stradivarius i Bershka nego neki drugi španjolski kojih nema kod nas. Npr svidio joj se Lefties.

    Ima li netko ideju gdje ima robe za zahtjevne tinejdžerice na nekom španjolskom webshopu? hvalaa punoo.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 20.03.2024. at 11:43

  3. #1203
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Itko išta? hvala

  4. #1204

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    1

    Početno

    asos je super za poručivanje

  5. #1205
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Itko išta? hvala
    Daj ti njoj nabavi revolut, pa gore neku ograničenu količinu para i nek si sama proba naručiti što misli da joj treba. To je zgodna škola. Ja to i ne znam, ali moji znaju - ima neka fora da se koristi jednokratna kartica za pojedino plaćanje. Ti klinci su spretniji od nas kad su u pitanju web shopovi. Moji ne naručuju obleku, aliii tehnikalije vrsta raznih - ne samo da koriste web shopove nego znaju i za aukcije i prodaju second hand opreme. Nisam to u stanju pratiti već godinama.

  6. #1206

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Neke marke ne isporučuju izvan Španjolske.

    Ja sam htjela portugalske cipele (bredn koji sam tamo kupila u trgovini prije nekoliko godina) i ne isporučuju u niti jednu zemlju EU

  7. #1207

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    718

    Početno

    Carnet pokrenuo servis za provjeru web shopova:
    https://www.carnet.hr/cert-iffy-serv...skih-trgovina/

  8. #1208
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Neke marke ne isporučuju izvan Španjolske.

    Ja sam htjela portugalske cipele (bredn koji sam tamo kupila u trgovini prije nekoliko godina) i ne isporučuju u niti jednu zemlju EU
    Da to je issue, sta joj se svidja nema isporuke za RH.

    Peterlin pa ima Revolut, al nema vremena za trazenje sajtova, ovako ako zna konkretnu marku sama si nadje.

    U tom lefties sve joj se svidjalo al ne isporučuju van Spanjolske.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.03.2024. at 19:33

  9. #1209
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Da to je issue, sta joj se svidja nema isporuke za RH.

    Peterlin pa ima Revolut, al nema vremena za trazenje sajtova, ovako ako zna konkretnu marku sama si nadje.

    U tom lefties sve joj se svidjalo al ne isporučuju van Spanjolske.
    Nema druge neg vrebat novuu akciju Ryanaira. Ionako su dodali nova Španjolska odredišta.

  10. #1210
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Čini mi se

  11. #1211
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Nema druge neg vrebat novuu akciju Ryanaira. Ionako su dodali nova Španjolska odredišta.


    Ja na ryanairu često dodam na kraju rezervacije kofer od 20 kg pa nemam taj problem

  12. #1212
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku


    Ja na ryanairu često dodam na kraju rezervacije kofer od 20 kg pa nemam taj problem
    Kad imaš 4oro ljudi koji idu na tjedan dana u Španjolsku onda ti taj kofer nije dovoljan

    Imali smo ga, pun dupkom bio. A neki nose i dosta opreme i obuće za outdoor aktivnosti hahaha

  13. #1213
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja sam škrtica - putujem samo s ruksakom.

    Al to zato kaj sam stara. Ionako sam počela putovati s ruksakom (tada nit nije bilo kufera na kotače - barem ne kod mene doma). Pa sam se naučila pakirati tak da uzmem minimum stvari. Nisi mogao tegliti puno na leđima, pogotovo na nekakvom ljetnom putovanju.

  14. #1214

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,650

    Početno

    A koliko bi koštao paket da si ga sama pošalješ iz Španjolske dok si tamo? Mislim da ne može biti skuplji od Ryanairovog dodatnog kofera.
    Inače, mi isto putujemo samo s ruksacima. Uvijek tražim apartman koji ima perilicu za rublje pa ponesemo po 2 kompleta čiste robe.

  15. #1215
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    nina ma nama se nije tamo dalo boravit po shopping centrima, došli smo upoznat jednu zemlju, kulturu, povijest, gastro ponudu....a kamoli ići do pošte u Španjolskoj gdje skoro nitko ne govori eng, tu avanturu sa slanjem paketa ne želim ni zamišljat..hahaha

    A zapravo ne bih uopće htjela utrošiit vrijeme na sve to, po dućanima isprobavat robu, imamo svoj itinerer kojeg se manje-više držimo uz neke spontane odmake naravno. Važnije nam obići gradove i mjesta koja smo zamislili nego shoppingirat naveliko.

    E sad se zato zanimamo kako doć do te super fora robe za tinejdžere
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.03.2024. at 13:14

  16. #1216
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Jel netko kupovao na gizzmo stranici? Imaju dobar popust na dio slusalica i slično za mob

  17. #1217

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,650

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    nina ma nama se nije tamo dalo boravit po shopping centrima, došli smo upoznat jednu zemlju, kulturu, povijest, gastro ponudu....a kamoli ići do pošte u Španjolskoj gdje skoro nitko ne govori eng, tu avanturu sa slanjem paketa ne želim ni zamišljat..hahaha

    A zapravo ne bih uopće htjela utrošiit vrijeme na sve to, po dućanima isprobavat robu, imamo svoj itinerer kojeg se manje-više držimo uz neke spontane odmake naravno. Važnije nam obići gradove i mjesta koja smo zamislili nego shoppingirat naveliko.

    E sad se zato zanimamo kako doć do te super fora robe za tinejdžere
    Potpuno te razumijem, ni mi ne šopingiramo kad smo negdje vani. Ali mi nemamo zahtjevnu tinejđericu hehe

Stranica 25 od 25 PrviPrvi ... 15232425

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •