Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: kronicna bol zdjelice

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    2

    Početno kronicna bol zdjelice

    Dragi forumasi, pocinjem temu jer me problem muci zadnjih 9 mjeseci. do sad sam prosla kolonoskopiju, uzv, briseve, pretrage urina krvne pretrage i lose obavljenu magnetsku rezonancu (nije uocen miom (navodno zbog polozaja ne bi trebao bolove uzrokovati) a krivo mi je dijagnosticirana divertikuloza koju se ispostavilo da nemam) trazeci po internetu nasla sam da 15 do 20 posto zena ima iskustva s kronicnom boli zdjelice te da cak do 80 posto ne bude dijagnosticirano? da li se jos netko moze pronaci u mom iskustvu? da li ima savjete? moram priznati da pomalo ludim. secem se od gastroenterologa do ginekologa...imam jos par koraka do dijagnosticke laparoskopije no s navodno urednim uzv kako doci do nje? eto sutra bi isla na operaciu samo da se rijesim muke...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Paris
    Postovi
    17

    Početno

    Kakve tocno simptome imas? Ja isto imam razne bolove u toj regiji kojima ocito ne pase moje cijelodnevno sjedenje u uredu. Muci me trtica, osijecaj napetosti u rektumu (kao konstantni nagon na stolicu, cak i poslije praznjenja), napetost u mjehuru, bolovi u preponi (narocito lijevoj), bolovi u rani od reza nakon poroda, itd.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj LucinaMum prvotno napisa Vidi poruku
    Kakve tocno simptome imas? Ja isto imam razne bolove u toj regiji kojima ocito ne pase moje cijelodnevno sjedenje u uredu. Muci me trtica, osijecaj napetosti u rektumu (kao konstantni nagon na stolicu, cak i poslije praznjenja), napetost u mjehuru, bolovi u preponi (narocito lijevoj), bolovi u rani od reza nakon poroda, itd.
    dominantna je bol u donjim ledima te je uvijek prisutna bol u lijevom kuku, kad se pojaca jer nije uvijek jednako prisutna osjecam i bol u donjem abdomenu, najcesce lijevom....i da pritisak u trtici koji spominjas...
    da li si bila kod doktora?
    problem je sto moze biti cijeli niz problema koji nije uvijek vidljiv na uzv npr. upala jajnika, endometrioza te ozbiljniji problemi. s obzirom da sam standard ginekologiju odradila tj. uzv i opetovne briseve (3) te i gastroenterologa koji je ustanovio spasmicna crijeva i colospa prepisao (za koja mi nije jasno da bi mogla ove simptome uzrokovati) krecem na urologa...postoji i cijeli niz drugih stanja poput pelvic floor dysfunction ili pelvic congestion sindrom koji nisu standardni...
    meni je najveci problem setanje od doktora do doktora...dosta je zamorno...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Postovani, pisem jer sam zabrinut imam isti problem ko vi, jako se bojim.. Uglavnom musko sam . Imma napetost u stolici, praznjenjenje i a ne ide.. Bol u trtici. Pa me Muci me trtica, osijecaj napetosti u rektumu (kao konstantni nagon na stolicu, cak i poslije praznjenja kakvi su vam nalazi.. Pozzzz nadam se da ste zivi ibzdravi

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj LucinaMum prvotno napisa Vidi poruku
    Kakve tocno simptome imas? Ja isto imam razne bolove u toj regiji kojima ocito ne pase moje cijelodnevno sjedenje u uredu. Muci me trtica, osijecaj napetosti u rektumu (kao konstantni nagon na stolicu, cak i poslije praznjenja), napetost u mjehuru, bolovi u preponi (narocito lijevoj), bolovi u rani od reza nakon poroda, itd.
    Mene zanima jeste li rijesili problem?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj sleepers prvotno napisa Vidi poruku
    Dragi forumasi, pocinjem temu jer me problem muci zadnjih 9 mjeseci. do sad sam prosla kolonoskopiju, uzv, briseve, pretrage urina krvne pretrage i lose obavljenu magnetsku rezonancu (nije uocen miom (navodno zbog polozaja ne bi trebao bolove uzrokovati) a krivo mi je dijagnosticirana divertikuloza koju se ispostavilo da nemam) trazeci po internetu nasla sam da 15 do 20 posto zena ima iskustva s kronicnom boli zdjelice te da cak do 80 posto ne bude dijagnosticirano? da li se jos netko moze pronaci u mom iskustvu? da li ima savjete? moram priznati da pomalo ludim. secem se od gastroenterologa do ginekologa...imam jos par koraka do dijagnosticke laparoskopije no s navodno urednim uzv kako doci do nje? eto sutra bi isla na operaciu samo da se rijesim muke...
    Bok, znam da je stara tema, ali me zanima kako je prošlo i jel bilo nešto strasno, posto i mene muci. Pozdrav

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •