Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: nedoumice :-/

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    hvala cure, mislim da ćemo morati uvesti dudu
    imamo problem da češće preko dana voli odkunjati po pola - sat, ali kako ona često to voli nekih pola sata do sat nakon podoja, često ne želi prihvatiti sisu, ne treba joj jer je očito sita, a nekad je i uzme pa se nasisava i očito joj stvara dosta problema oko stomačića, jer onda slijedi stenjanje, bljuckanje, puhanje i od tog spavanja nema ništa i vrtimo se u krug....i inače je dosta plačljiva i zahtjevna, tako da......nema mi druge očito, samo se nadam da neće zbog nje lošije i manje sisati u smislu napredovanja to me iskreno najviše muči!

    Prva cura je isto pila moje mlijeko, ali kako se nismo snašle s dojenjem, izdajala sam i pila je na bočicu, tako da nisam imala dilemu s dudom, silikon i duda i bočica!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    istekao edit

    htjela sam napisati da to kada uzme sisu počne ona sisati, ali onda krene plač i izbacivanje sise i skužim da ustvari nije gladna i da joj iz sise ide puno mlijeka i to joj ne da uspavati se, a sama se uspavati naravno još ne zna (uh ja živim u nadi da jednom ipak hoće naučiti)..... probala bi joj dati dudu samo u ovom slučaju znači kad vidim da sisu neće jer se očito ne želi nasisavati i ne paše joj, a spava joj se, što mislite je li to ok?

  3. #53
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Ako sam dobro shvatila, ti bi bebi dala dudu da zaspi jer vam to više ne uspjeva na cici?

  4. #54
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Blekonja, ne znam jel ok ili nije, ali i ja sam u par takvih epizoda (kod nas je bila vecernja nervoza i aerokolike) mu dala dudu ili svoj prst (kad je pocicao obe cice i nije htio cicu) "da ispuca frustracije" i zaspi.
    Unatoc tome, nikad nije prihvatio dudu, uvijek ju pokusava cicati kao cicu, sad mu ju povremeno dam da ju zvace kad mu sve ostale zvakalice dosade. Onda malo glode ruckicu, malo okolnu plastiku a malo cak i silikon
    Ima 5 mjeseci manje 10 dana i iskljucivo dojimo, super napreduje.

  5. #55
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    i ja sam davala prst za te kratkotrajne

    prvo dvoje su mi imali dudu, prvi iz neznanja, druga iz potrebe , ii da ja ostanem normalna jer je ona bila bas luda beba. ali njoj sam jako dozirala, davala bi ju u krajnjim slucajevima i vadila bi ju cim zaspe. sa 10 mjeseci je skuzila kad joj pokusavam uvaliti dudu da se izvucem i tu je bio kraj dudanja . najstariji je prestao s 11 mjeseci kad nam je na moru pala iza ormara.

    trecoj sam cak i htjela dati jer je urlala u autu, ali nije ju nikad uspjela zahvatiti pa bi joj ispadala, pa se jos jace nervirala, pa sam ja odustala.
    Posljednje uređivanje od mikka : 07.11.2013. at 11:29

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •