Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Tražimo informacije o materijalima koji se dijele trudnicama i roditeljima male djece

  1. #1
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno Tražimo informacije o materijalima koji se dijele trudnicama i roditeljima male djece

    Drage forumašice,
    molimo da nam pomognete u skupljanju informacija o materijalima (edukativnim i promotivnim) koji se dijele trudnicama i roditeljima male djece u Hrvatskoj. Skupljamo podatke za 2013. godinu, pa nam trebaju samo vaša friška iskustva.

    Koje materijale ste dobile u trudnoći ili nakon poroda, a da su tekstualnim sadržajem ili reklamama usmjereni roditeljima male djece kao korisnicima:

    - u sustavu zdravstvene zaštite (ginekološke i pedijatrijske ordinacije, trudnički tečajevi, rodilišta, bolnice), u ljekarnama i sl
    - van sustava zdravstvene zaštite (trgovački lanci i sl)

    Molimo da te materijale ukratko opišete:
    - kratak sadržaj (kojim područjima se bave)
    - reklame (koje tvrtke i proizvodi su zastupljeni)
    - jesu li vas tražili povratne info
    molit ćemo vas i dodatne info, fotografije (na roda@roda.hr), sadržaj paketa ili sl, ako ste ga voljne ustupiti

    Rok-odmah

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    33

    Početno

    Moj prvi poklon paket Violeta-kozmetika, maramice, uzorci pelena i ulozaka -zapravo lijep paketic, trazili podatke jer se dijelilo bebama do 4mj.
    Od ljekarne s otpusnim pismom vrecica puna raznih letaka, uzorak sudocrem i nivea kreme, i naljepnica za auto.
    Od patronazne par bocica samponcica i bepanthen, studena vodu i jos gomila letaka
    Od dm-a i kozma paket pelena i kupone s popustima.
    --to kad sam rodila a u trudnoci dm i dvd +knjizica s popustima i konzum djecji klub popusti.

  3. #3
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    aleksandra_catrice, imaš li možda tu prvu knjižicu konzumovih (dječji klub) popusta? Ili netko drugi?

    Ajmo ljudi, aktivirajte se

  4. #4
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    u dm paketiću za trudnice je sada uz popuste i dvd s vježbama za trudnice bio i nekakav letak o doniranju krvi iz pupkovine za zakladu Ana Rukavina

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    33

    Početno

    A da i ja sam dobila taj letak ana rukavina. Nemam jer sam manje vise potrosila kupone (bili su korisni-vir80, jgl, lola vata itd), imam samo brosuru koja opisuje 9mj trudnoce, pripreme za bebu itd..

  6. #6
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj anđeo26012013 prvotno napisa Vidi poruku
    u dm paketiću za trudnice je sada uz popuste i dvd s vježbama za trudnice bio i nekakav letak o doniranju krvi iz pupkovine za zakladu Ana Rukavina

    di se dobije taj paketić, kod njih?

    ja sam od doktorice uz trudničku dobila i paketić s priručnikom o trudnoći (nisam stigla pogledat puno šta ima unutra), od reklama tester Persil omekšivača, gel za intimnu njegu, i jedna Pampers pelena.

  7. #7
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    to za dm odeš kod njih ispuniš neki letak za trudnice i dobiš torbicu s bonovima i dvd-om vježbe za trudnice,a kada rodiš otpusno pismo doneseš i opet dobiš popuste...muller ima isto neke popuste ali ih u West Gate-u nema,za trudnice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •