Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Stipanje, cupanje, udaranje..

  1. #1
    enolee avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    188

    Početno Stipanje, cupanje, udaranje..

    Ne znam cemu pripisati ove akcije, mozda su normalne kod 5mjesecnih bebica, ne bih znala jer mi je prva. uglavnom, izasla su nam dva zubica, tj. cini mi se da jos izlaze jer je dosta kenjkava i nikakva. E sad, ja to njeno konstantno stipanje (ili za nadlakticu kad ju nosim, ili za cicu kad dojim) objasnjavam nervozom uslijed zubica. Pa me lupa po licu, pa nogicama po trbuhu kad ju nosim. Pa me zna onako bjesomucno privuc lice u lice i kao da ce me pojest.
    Cupa kosu, ali to sve bebe rade ako je mami nakon ispadanja ostalo jos sta na glavi..
    Ma malo sam u cudu jer skoro pa se agresivno ponasa sto je cudno spojit s malom bebicom. Ili nije?

  2. #2
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    mojoj je 5 mjeseci,kao i tvojoj,u zadnjih 7 dana su joj izbile dvije donje jedinice i ponaša se isto tako kao što si opisala...ali to ponašanje ne pripisujem zubićima nego njihovom normalnom razvoju...nekako mi je medena s onim izrazom lica nakon što me uštinula...gotovo izraz pobjede i zadovoljstva ...

  3. #3
    BuBA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    332

    Početno

    Ja sam bila sva plava po nadlakticama od štipanja i ugriza, bilo mi neugodno obuć majicu kratkih rukava!trajalo je mjesec-dva, isto tako oko 5 mj pa do 7 negdje. :D

    Sent from my WT19i using Tapatalk 2

  4. #4
    enolee avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    188

    Početno

    a vidis, vidis, prascici mali. ma izraz lica je, j-la, neopisiv! :D zna se toliko sva zajapurit, imam osjecaj ko da ce se sva napuhnut, i onda me zgrabi, vrisne i sreca!

  5. #5
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    mm je gore...njemu čupa dlake sa podlaktica ...

  6. #6
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Prijavljujem isto kod nas
    Šta ćeš, sva sam izgrižena,plava,skače po meni non stop,grize bradavicu i sve šta stigne...
    AL izraz lica je neopisiv!!!!!

  7. #7
    amsterdam avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    171

    Početno

    i ja izgrižena...ruke pune otisaka zubiju i modrica..mali vampir

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    aha, znači kad izađu zubi,još ću biti i izgrižena. a ja mislila to štipanje dovoljno... izgulio mi je kožu na nekim mjestima :-O

  9. #9
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    hehe, tako je i kod nas, presmiješno! Kako se samo nasmije vragolasto kad se tako malo grublje igra....ma preslatko. Moja se čak malo previše zanijela, pa me neki dan ugrizla za ciku do krvi! Tu je granica na kojoj mi prestaje biti smiješno i slatko. Sad je se malo bojim.....ali ozbiljno.

  10. #10
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Meni to nije niti malo slatko.

    Moji su srećom brzo prešli tu fazu, ali i ja sam govorila ne za svaki uštip i ugriz. Počelo je bilo oko 5-6 mjeseci i trajalo koji mjesec.

  11. #11
    amsterdam avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    171

    Početno

    ja sam znala tako naglo reagiriti na te iznenadne ugrize da sam ga jednom nehotice odgurnula koliko me zabolilo a on se izvalio na leđa..prišuljao mi se i ugrizao me za donji dio leđa, tam sa strane, di ima onako mekanog..siroče malo!

  12. #12
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Da ne tražim dalje teme ovdje ću napisati.
    Uhvatim je maloprije, podignem i načubim usta da ću joj pusu stisnuti, a ona ručicom mene za usta i stisnula najjače što može. Hjoj... a tek je 6. mj.

  13. #13
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Brani se već tak mala kaj si je skoro zaposlila

  14. #14
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Hahaha, lol.

  15. #15
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Nastavlja to raditi u 10 mj. Sad joj je fora navlačit mi rukama obraze i pikat me prstom u nos, skidati mi naočale, i tako.

  16. #16
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Mali neće zaspati ako ne frče rukom bradavicu. Ako je pokrijem rukom onda šalta s jedne na drugu svakih par sekunda, doslovno.

  17. #17
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Mene moja s preko 10 mj svu stipa. Sad kad su došle vrućine i ima gole kože koliko hoće. Samo mi je problem kad se namjeri na madez, a je ih puno. To radi dok sise i kad ju uspavljujem. I sve se smije na moje jauke. Srećom, ugrizla ne za bradavicu samo par puts, stvarno sam jako viknula jer boli i nekalo je valjda shvatila da to smije ne radit.

  18. #18
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Mali neće zaspati ako ne frče rukom bradavicu. Ako je pokrijem rukom onda šalta s jedne na drugu svakih par sekunda, doslovno.
    Samo je do tebe rješenje. Ako mu ne dozvoliš, neće. Dok mu pustiš, radit će što hoće. TI odlučuješ.

  19. #19
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ne dozvolim mu. Držim ruku cijelo vrijeme. Međutim, tako ga je teško uspavati. Plače se. Ili prestane cicati. (A i ovako neće cicati puno). Najgore je od svega kaj zavlači ruku cijelo vrijeme pod majicu i čeka trenutak kad ću maknuti ruku iz bilo kojeg razloga samo da bi opet čupao i frkao.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 07.07.2017. at 19:42

  20. #20
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Pa obuci grudnjak. Nije tako lako uvuci ruku u grudnjak. Ja tako dojim vec mjesecima, povucem jednu stranu dolje nakojoj sisa, a druga je pokrivena. Nadi neki koji ti odgovara, bez zice, mekani ali isto malo spuzve da ima da ti štiti bradavicu takoreći.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •