Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 128

Tema: kojom hranom/picem zapocinjete dan?

  1. #51
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    joj, da ovo nije pristojan forum...
    Posljednje uređivanje od apricot : 01.10.2013. at 14:19

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    joj, da ovo nije pristojan forum...
    točno znam da moj post naprosto vapi za onom rečenicom koja počinje na h ili * (kod pristojnih foruma), a završava na - se!

  3. #53
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Vremenska komponenta:
    6.30 - ustajanje, tableta + voda
    6.58 dolazim na posao
    7.05 banana (ili jogurt ako nemam banane)
    - onda si napravim i zabranjenu kavu s puno mlijeka i pijuckam je do 10.
    10.00 konkretni doručak

  4. #54
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Dodatak: znam da je T3 hormon štitnjače. Učinilo mi se kao da martina pije T3 dodatak za štitnjaču - u smisli neke vitaminske formule.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Off topic: da, pijem i T3 i Euthyrox. Prvih 6 tjedana sam pila samo Euthyrox i nije mi bilo dobro, sad mi je super, sredili su mi se i TSH i ft3 i ft4. I puno, puno bolje se osjećam (što mi je važnije nego brojke na nalazu). T3 se uvozi, nema ga kod nas.

  6. #56
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    vremenska komponenta:
    sad kad sam na čuvanju trudnoće - dizanje oko 7:30 i odmah spremanje doručka klincu i sebi jer jedemo zajedno (MD ne jede doručak...)
    - ostavljam klinca u vrtiću i onda oko 10 voće ili neka slična užina

    kad sam radila - sve isto samo pomaknuto sat vremena ranije... a u školi za užinu pojedem kaj već ima u školskoj kuhinji...

    taj doručak mi je užasno bitan i tako sam i malog istrenirala - znam da ima i u vrtiću doručak ali ne želim da izađe iz kuće bez da je pojeo barem nešto, smatram to dobrom navikom... radije se ustanem pol sata ranije ali jesti moramo doma

  7. #57
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    zajutrak 6:30 crni čaj s mljekom i komadić kruha/peciva
    doručak 9 šnita kruha, pršut/kraljvi sir, paradajz/masline, sok od naranče
    gledam i ne kuzim, kud bas 9

  8. #58
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Neli prvotno napisa Vidi poruku
    dooobro, a sad jedno OT pitanje... vrijedne majke koje ustajete oko 5, 5:30... kad liježete navečer?
    22.00 -23.00

  9. #59
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Ja ujutro ne mogu ništa jesti. Jednostavno nisam gladna. Popijem obavezno veliku tursku kavu s mlijekom.

  10. #60
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    ja idem spat oko 23... budim se u 6... jeeeedva, potrgana, nikako se sastavit
    i kako da onda ičim neko kavom dan počnem?!

  11. #61
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja se budim u sest, odmah pijem veliku salicu instant kave, bez secera ili mlijeka.
    Negdje izmedju osam i deset popijem jogurt i to mi je do rucka.
    od ideja da uvedem "zdravi" dorucak sam odustala nakon nekoliko pokusaja koji su svi zavrsili zakljuckom da je meni od hrane ujutro zlo i ako mi je zlo onda za mene sigurno nije zdravo.

    Sad sam jos dobra, prije nisam imala obicaj nista jesti do dva-tri sata popodne, u medjuvremenu sam zbog obicaja rucanaj u firmi pomakla unutarnji sat za rucak na oko 12 i tad sam gladna, do tada mogu maksimalno jogurt u sebe utociti.

  12. #62
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    dan obično započinjem s čajem s medom i limunom (najčešće šipak, a i kamilica ili menta)
    oko pola sata nakon toga nešto pojedem

  13. #63
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Nekad davno, dok jos nisam imala djecu, dan sam zapocinjala sa kavom, doruckovala bih tek oko podne ( iako to onda vise nije bio dorucak nego rucak , ali posto bi to obicno bio neki sendvic ili zitarice ja to nazivam doruckom)
    Kada sam ostala prvi put trudna prislila sam se da prvo nesto doruckujem pa tek onda pijem kavu, i taj obicaj sam zadrzala i danas, radi klinaca, jer mi je lakse njih nahraniti ako vide da i ja jedem, i toliko sam se naviknula na to da sada bas moram bilo sta pojesti, makar neki jogurtic, pa poslije kavu, nikako mi vise ne ide na prazan zeludac..

  14. #64
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Jogurt ili sir ili jaje ili humus ili smoothie ili žitarice s voćem. I najčešće sam gladna čim otvorim oči.

  15. #65
    Leelee avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Agram
    Postovi
    228

    Početno

    Citiraj Nena-Jabuka prvotno napisa Vidi poruku
    A da popijem prvo čašu vode ujutro, mislim da bi mi to nekako išlo na jednjak van, neka kiselina.
    Ujutro pijem prvo vodu jer sam žedna i paše mi, pa tako navikavam i dijete; ali, znam se priupitati je li to dobro za mali želuček? - i to baš vezano uz želučanu kiselinu.

    Poslije toga miksam mu voćni jogurt, a poslije toga pojede još nešto sitno, ali konkretnije (u školi je doručak poslije 1. sata).

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    I ja često vode pijem, ali obavezno doručak,još u krevetu počinjem o klopi misliti, iako je većinom uvijek ista, kruh/peciva home made s namazima - maslac, pekmez, med, sirni namazi
    Totalno nekreativno, ranije sam znala za žitarice (kupovne ili home made), a sada to jedem tijekom dana.

    Na poslu pijem espreso s mlijekom, a vikendom odmah s doručkom tursku.

    Tko se treba razbuditi, a da nema problema sa želucem, bolje popit limuna, c vitamin razbuđuje . ja ne mogu više, nekad sam mogla natašte

  17. #67

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Ja prvo ustipnem komadic dorucka kojeg spremam djeci, oko 8 (ustajemo oko 7:30-8), a to bude musle s vocem i jogurtom ili slicno, ili neka varijanta kruha s putrom i pekmezom.
    Ja doruckujem obicno musle ako stignem odmah s njima, a ako ne onda kad stariju otpremim u vrtic iza 9. Ako odmah nastavljam u grad, pojedem kroasan, bijelu kavu i cijedjenu narancu u kaficu.

  18. #68
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Prvo instant kava sa šećerom i mlijekom, i ništa do ručka koji je oko 12 ili 13 h

  19. #69
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Ja sada moram reći nešto, što bi inače voljela reći i u živo nekim kolegama na poslu, ali mi je neugodno.

    Naime, imamo par kolegica koje isto tako ništa ne doručkuju do negdje 11-12 kada kreće pauza i moram priznati da im je zadah jako loš, one toga nisu svjesne, ne osjete same sebe.

    I ja sam par puta išla van na prazan želudac i nisam osjetila svoj zadah, ali znam da ne miriši baš lijepo.

    Eto, možda ne bi bilo loše ipak nešto staviti u usta prije nego se ide van ujutro ili barem u uredu nešto: kreker, malo kruha, bademi, orasi...
    A tko zna, možda i koja moja kolegica čita Rodu

  20. #70
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    banana jogurt sazamove sjemenke
    ili zobena kaša s pekmezom
    ili proso s pekmezom

    nakon toga kava
    pa čaj
    pa pravi doručak oko 11

  21. #71
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Uffff, nekada je moja rutina izgledala ovako:
    Ustajanje u 6
    Sat i pol vremena brzog hodanja uz pol litre vode
    Tusiranje i dorucak: zobene pahuljice s jogurtom + banana

    Nikakvu kavu nisam pila ni podnosila.

    Nazalost, otkad sam prestala raditi i ostala trudna s drugim djetetom, to najcesce izgleda ovako:

    Budjenje oko 8,30 - 9,00, veeeelika casa vode
    Sat vremena setnje s bebacem
    Bijela kava: 3 dl mlijeka, zlicica jacobs ili nescafe, bijeli sloj fruktoze
    dorucak: kruh namazan maslacem i dzemom ili sirkom, rijedje pecena jaja sa sunkom ili muesli bez secera sa crnim kakaom

    Mom organizmu je lose od ove nove rutine. Volim rana budjenja, izlazak sunca, vjezbanje i znoj na prazan zeludac, lagani dorucak. Ali trenutacno sam preumorna za to.

  22. #72
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ja ujutro popijem oko pola litre vode, nekad i malo vise
    Nakon toga kava s malo mlijeka, pijem onu iz cafetiere.

    Onda doruckujem, najcesce smoothie, frape.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    Citiraj trampolina prvotno napisa Vidi poruku
    Ne paše mi doručak prije 11, a onda se malo strpim i ručam. Još se sjećam vremena kad sam kao dijete morala doručkovati, ajme patnje...
    omg. ja skoro kad otvorim oči mogu jesti. i to bilo šta, ono tipa pečeno meso. jednom sam fino prije posla otišla u mcdonalds :-d

    sad uglavnom bude velika šalica kave s mlijekom, i nekakav šejk sa voćem i korama voća kojeg ogulim malenom

  24. #74
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj borka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sada moram reći nešto, što bi inače voljela reći i u živo nekim kolegama na poslu, ali mi je neugodno.

    Naime, imamo par kolegica koje isto tako ništa ne doručkuju do negdje 11-12 kada kreće pauza i moram priznati da im je zadah jako loš, one toga nisu svjesne, ne osjete same sebe.

    I ja sam par puta išla van na prazan želudac i nisam osjetila svoj zadah, ali znam da ne miriši baš lijepo.

    Eto, možda ne bi bilo loše ipak nešto staviti u usta prije nego se ide van ujutro ili barem u uredu nešto: kreker, malo kruha, bademi, orasi...
    A tko zna, možda i koja moja kolegica čita Rodu
    Nema sanse da bi nekom mogao zadah biti los samo zbog toga sto nista ne jede ujutro.
    Ili je u pitanju losa higijena zuba / pokareni zubi, ili ( vjerojatnije) problemi sa probavom , grlom , sinusima...
    Posljednje uređivanje od sirius : 02.10.2013. at 21:46

  25. #75
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Kad sam na poslu - kapučino u 7.00, neki slanac ili nešto u 11
    Vikend doma - crna turska bez mlijeka čim se dignem

    Uvijek se smijem nekim kolegama u firmi koji se dižu u 6.15 a u 6.25 već jedu doručak... e to ne mogu... dižem se u 5, 5.30 i doručkujem u 11

  26. #76
    Doga avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    468

    Početno

    Osobno, imam prepisan Ensure, vitaminsko-energetski napitak (okusom liči na shake), koristi se kao zamjena za obrok -pripisan mi je pošto sam pala na kilaži.. i zaista mi je pomogao, a odličan je kao piće-obrok za ujutro. Nakon koji sat doručkujem i popijem kavu.. Dobila sam nazad svoju kilažu i dobro se osjećam. Preporučila bih svakome 'ko ima sličnih problema.
    Posljednje uređivanje od Doga : 05.10.2013. at 18:01

  27. #77
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    kad po ovoj zimi rano ujutro izlazim iz kuće, sve više razumijem one koje popiju rakiju na tašte. ak niš, bar bi se možda ugrijala (šala naravno )

  28. #78
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Nema sanse da bi nekom mogao zadah biti los samo zbog toga sto nista ne jede ujutro.
    Ili je u pitanju losa higijena zuba / pokareni zubi, ili ( vjerojatnije) problemi sa probavom , grlom , sinusima...
    Vrlo je moguce, jer postoji nesto sto se zove zadah gladi ili tako nekako.

    Vise puta mi se dogodilo da mi je lijecnik po tome skuzio jesam jela prije pregleda ili ne, tako znam.

  29. #79
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Pola litre vode s zlicim jabucnog octa i pola limuna. Zvuci grozno, ali nije. Navodno je jako dobro za probavu i vas mi pase. Nekad dodam ili zlicicu meda.

    Iza toga zeleni smoothie od pola litre vode, jedna jabuka ili banana i saka nekog zelenog povrca, blitva, kelj, lisce cikle...

    To pijuckam do rucka, jako zasitno i fino.

  30. #80
    Doga avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    468

    Početno

    Citiraj Rivendell prvotno napisa Vidi poruku
    Vrlo je moguce, jer postoji nesto sto se zove zadah gladi ili tako nekako.

    Vise puta mi se dogodilo da mi je lijecnik po tome skuzio jesam jela prije pregleda ili ne, tako znam.
    U ovo sam sigurna. Osjeća se 'prazan želudac', mislim da ima veze s kiselinama..

  31. #81
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    očito spadam u većinu koja jutro počinje euthyroxom . Ja ga odavno pijem na suho.

    Nakon pola sata, 40 min (nakon tuširanja, oblačenja, davanja doručka djeci i sl.) jedem obično zobene, domaći kruh ili kuhana jaja ili...neku hranu, uglavnom.

    Kavu pijem tek na poslu.

  32. #82
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Nema sanse da bi nekom mogao zadah biti los samo zbog toga sto nista ne jede ujutro.
    Ili je u pitanju losa higijena zuba / pokareni zubi, ili ( vjerojatnije) problemi sa probavom , grlom , sinusima...
    x pogotovo ak je želudac u pitanju (gastritis i sl.)

  33. #83
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ovisi, sinoc oko 21.30
    a znam ici i kasnije u nedjelju sam zaspala oko 1 ujutro. zato sam sinoc i isla u tako rano spavati.
    Ja se dižem tek nešto poslije spajalice, a liježem kako koji dan. Obično vrijeme je ponoć min, a svako toliko me baci u 21, 22.
    Posljednje uređivanje od krumpiric : 05.10.2013. at 18:46

  34. #84
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Nema sanse da bi nekom mogao zadah biti los samo zbog toga sto nista ne jede ujutro.
    Ili je u pitanju losa higijena zuba / pokareni zubi, ili ( vjerojatnije) problemi sa probavom , grlom , sinusima...
    ima, ima šanse

  35. #85
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ja isto mislim da je to normalno, jer ja kad postim imam taj zadah, al kasnije u danu, tijelo pocne neko svoje ciscenje, tako su meni to objasnili, moram proguglat da se prisjetim

  36. #86
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa Vidi poruku
    ja isto mislim da je to normalno, jer ja kad postim imam taj zadah, al kasnije u danu, tijelo pocne neko svoje ciscenje, tako su meni to objasnili, moram proguglat da se prisjetim
    Mislis ako si u ketozi ( prehrambenoj)?
    Zadah u ketozi ne bi trebao biti tako intenzivno neugodan da bi se osjetio na drugom kraju sobe.

  37. #87
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    svima koje znam na prazan želudac smrdi iz usta, čak i djeci

  38. #88
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Pa ako se operu zubi ne smrdi i kad se popije kava više nije prazan želudac

  39. #89
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Banana, bademi i 2 dcl mlijeka pretvoreno u frape štapnim mikserom u 7:30.
    Sve ostalo je rijetki izuzetak.

  40. #90

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Prije je to bilo feta kruha s nečim i čaj, biljni, crni - svejedno. Kava bi išla kasnije, između 11 i 16 h.

    Sa djecom i ovim svim obavezama, usred dana nema šanse rezervirat sebi tu kavu kao ritual i to me - živcira. Zato sam je prebacila za prvi obrok, a to mi ( fizički, za želudac) nekad paše, a nekad ne. Budim se rano, između 4-6,5 h, ovisno o obavezama. I onda pijem kavu s mlijekom instantnu. Nekad dok radim, rijetko ritualno, al me moji ne potežu - pa računam da ju pijem u miru.

    Prije sam znala često i započet dan sa zobenim i mlijekom i suhim voćem.
    Opcija mi je i banana, ali nikako drugo kiselo voće ili voda.
    Ili domaći kefir - to mi je bio hit ljeta...

  41. #91
    borka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    671

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    svima koje znam na prazan želudac smrdi iz usta, čak i djeci
    O tome ja pričam i zato mislim da bi bilo dobro da se barem nešto sitno stavi u usta.

    Moj 4,5 godišnjak nema pokvarene zube, probleme sa želucem, zdrav je ali kada se probudi ostjeti se zadah praznog želuca, a čini mi se kod odraslih da je on puno intenzivniji.

    Eto samo sam željela reći da bi bilo dobro ukoliko se radi u kolektivu ipak ujutro nešto pojesti, jer možda niste svjesni,ali zadah nije baš ugodan.

  42. #92
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Dan započinjem kavom ( 7h) . Pijuckam ju za vrijeme spremanja klinaca u vrtić. Čim dođem na posao (8,30h ) pojedem sendvič i popijem kefir.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Obično cigareta i velika čaša vode. Otkad sam trudna, samo čaša vode I da, i ja obožavam krkanske doručke, samo obično čekam pauzu na poslu ili, ako sam doma, da mi dijete zaspi, pa da mogu navaliti i uživati.

  44. #94

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    41

    Početno

    Nes classic - 2 dcl (1/2 vruće vode + 1/2 hladno mlijeko)... tu i tamo unutra stavim žitne pahuljice ili kakav keks, croissant uz to. Obično doručkujem nešto na poslu

  45. #95
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    kava sa medom. voda.
    najčešće samo to ili smoothie, voćno-žitno-mliječni.

  46. #96
    Kloto avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    229

    Početno

    Vec neko vrijeme mi je prva stvar koju konzumiram ujutro kašica koju napravim tako da izmiksam bananu s pola jogurta, žlicu lanenog i žlicu kokosovog ulja. U smiksano dodam dvije žlice miješanih mljevenih orašastih polodova i sjemenki (lan, bademi, lješnjaci, orasi, indijski orasi). Onda kava (otprilike nakva kao iz vica o bračaninu i škotu).

    i onda jaje. Obavezno, svaki dan.

  47. #97
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Kloto prvotno napisa Vidi poruku
    Vec neko vrijeme mi je prva stvar koju konzumiram ujutro kašica koju napravim tako da izmiksam bananu s pola jogurta, žlicu lanenog i žlicu kokosovog ulja. U smiksano dodam dvije žlice miješanih mljevenih orašastih polodova i sjemenki (lan, bademi, lješnjaci, orasi, indijski orasi).
    Mmmm...dobra ideja! To ću uvrstiti u doručak.

  48. #98
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    2,5dcl vode

  49. #99
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Radnim danom ustanem u 5:30. Žlica meda + spiruline. Na poslu sam prije 7, pojedem zobene s bananom i jogurtom.
    Vikendom ustajem oko 7. Doručak: 2 jaja, malo špeka, malo kobase, sira...

    Netko je pitao... idem spavati prije 22:00.

  50. #100
    Dilek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Malmo
    Postovi
    140

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Euthyrox i voda.
    Isto tako. 15 minuta nakon toga, casa mlake vode s iscijedjenim limunom. Za dorucak uglavnom jedemo klasicni turski dorucak: jaja, masline, feta sir, rajcice, orahe.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •