Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Cjepljenje 3, 5 god djevojčice PRIORIXOM - nuspojave?

  1. #1
    thegirl25 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    604

    Početno Cjepljenje 3, 5 god djevojčice PRIORIXOM - nuspojave?

    Drage mame, odgađala sam cjepljenje malene prvo jer je je imala pojačan tonus i bila vježbač, onda
    jer je imala Mononukleozu pa dugo bila boležljiva...

    Sad je doslo vrijeme da se cijepi, trenutno je slinava i imala jako izražene krajnice - stalno je nešto (znate kako ide sa vrtićkom djecom)...

    Strah me tog cjepiva, neznam zasto me strah ali me užasno strah...

    Imate li što pametno za reći...

    Thanx

  2. #2
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Pratim.i nas u ubrzo ceka cijepljenje.takodjer vjezbac.s tim da je vec cijepljen bio priorixom.

  3. #3
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Thegirl, došla sam te samo pozdraviti i reći kako ste već veliki
    Držim fige da cjepljenje prođe u redu.

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,484

    Početno

    dok je slinava pričekaj

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    možda da pričekaš ljeto? Moji su tada najmanje bolesni

  6. #6
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Sad, da li je pametno ono što imam za reći, sama odluči
    Pedijatrica ju neće cijepiti dok nije zdrava. Tako da počekaj da ozdravi. Mislim da se većina roditelja boji i cijepljenja i bolesti, ali to nam ide u staž roditelja, strah.
    Lijepo te je vidjeti na Rodi, velika ti je već curica.

  7. #7
    thegirl25 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    604

    Početno

    Daaa nekad navratim sa nekom ovako novom mukom ali stvarno nakon vježbanja i svega fakat sam se skinula i sa foruma i sa gledanja svake sitnice u djeteta... imalo ozdravila u glavi da tako kažem hehe ...
    Muka mi je od tog Priorixa, najradije je nebi s time ni cjepila a mora se....

  8. #8
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    A da pokušaš gledati na cijepljenje s druge strane. A ta je da štiti od bolesti.

    Bolje je dobiti jednu injekciju i biti zaštićena od nekoliko bolesti, nego dobiti neku od tih bolesti. Mi već pomalo zaboravljamo zarazne bolesti kod djece, jer su rijetke baš zato što cijepimo djecu. Sretni smo što ih zaboravljamo. Jer, dječje zarazne bolesti nisu ni malo bezazlene.

    Stisnemo zube i potrpimo tu injekciju, pa i malo temperature i/ili bolnosti poslije, i znamo da smo dijete zaštitili. Može se dati djetetu i doza Panadola, pa će se temp. spustiti.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Moja je dobila MMR isto sa 3.5 godine, prvi put. Do tada smo odlagali, jer nije morala. I sve ostale vakcine smo odlagali tj. malo razvlacili. Znaci primila je sve, ali ne po predvidjenom kalendaru nego sa vecim razmacima zbog burnih reakcija i atopijskog dermatitisa koji bi se pogorsao sa svakom vakcinom.
    Kada je doslo vreme da krene u vrtic morala je da primi i MMR. I bez obzira na predhodne burne reakcije, tada apsolutno nista nije bilo, ni otoka, ni crvenila...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav thegirl25. Molim te da nekako dodjemo u kontakt jer imam istih problema sto se tice vjezbanja i opcenito sto god me muci i sto pretrazujem nadjem da si ti imala takav problem, od lupanja srca na kraju trudnoce pa hipertonusa, izvijanja, ma milijun pitanja. Nevjerojatno ali istinito. Ako ikako mozes javi se pa da se cujemo bar na kratko puno bi mi pomoglo! Hvala unaprijed!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •