Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 97 od 97

Tema: Bucket list

  1. #51
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Jelena lafice, uzdravlje

  2. #52
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    nemam nikakve želje.... za učinjenim ne žalim, za nenapravljenim isto tako - nije finalno. ne želim više love, otplate kredita, put na mjesec i ostale nerealne stvari tako da mi je dobro

  3. #53
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Moje želje su sasvim obične, biti zdrava, fit i u kondiciji, biti što više u prirodi (gradske košnice me ne privlače) i slično kao šafran, stići što više čitati i pogledati filmova. Nekako se u sebi nadam i da ću jednog dana imati svoj vrt i uzgajati biljke. Sasvim prizemne želje.

  4. #54
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku


    što je s tom tvrtkom, gebethsroither?
    Unistavaju sa svojim elitnim kampom raj na zemlji. Porusili su šumu i betoniraju sminkerske preskupe kampove (1 noc u sezoni kosta 111€). Umjesto prirodnog hlada, mraka i tisine nocu, koje su sami upropastili, postavili su klima uredjaje koji zuje. Ne bi to išlo bez domaćih izdajica, naravno, al naši ni ne tvrde "I love camping".

  5. #55
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Istrčati maraton, izdati slikovnicu.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    nemam nikakvu bucket listu. u srednjoj sam imala listu filmova koje želim pogledati (mahom starijih oscarovaca) - to sam godinama križala i sve ih pogledala, što u to vrijeme prije interneta i tek otvorenim videotekama nije bilo lako. želje sam uglavnom ispunjavala prema nekom planu u glavi, od nekih sam odustala iz raznih razloga. ne žaim.

    umjesto bucket liste imam dimnjačare - no želje su mi dosta jednolične: da su mi djeca zdrava, da smršam ili da vidim neke drage osobe koje dugo nisam srela - čini mi se da te iste vrtim već godinama. nemam puno drugih važnih želja. voljela bih poslušati neki pravo dobar gospel zbor. ok, i sresti vanzemaljce... no da znam da mi je zadnje vjerojatno bih okupila sebi drage ljude na nekoj finoj večeri, pričala, pjevala, pustila dobru mjuzu, plesala, rekla im da ih volim i možda malo se napila... ništa što ne napravim svake godine nekoliko puta.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    uf, lažem, ima nešto što nikad neću napraviti, a želju imam- neko radikalno revolucionarno djelo kontra MMF-a i liberalnog kapitalizma bi se moglo naći na mojoj bucket listi kad bih znala da mi je ostalo još malo života. a možda bi mi to tad bilo zadnje na pameti, tko zna.

  8. #58
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Citiraj tanjads prvotno napisa Vidi poruku
    uf, lažem, ima nešto što nikad neću napraviti, a želju imam- neko radikalno revolucionarno djelo kontra MMF-a i liberalnog kapitalizma bi se moglo naći na mojoj bucket listi kad bih znala da mi je ostalo još malo života. a možda bi mi to tad bilo zadnje na pameti, tko zna.
    U ćeliji od troje, hehe. Da, bilo bi zanimljivo, slažem se
    Sviđa mi se i sretanje vanzemaljaca, i ja bih to

  9. #59
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    1. jahat konja
    2. paragliding
    3. bit na koncertu ac/dc
    4. vidjet skelet dinosaura
    5. posjetit velike kanjone u sad-u
    6. otić u japan
    7. vidjet crkvu sv. vasilija blaženog
    8. vidjet auroru borealis
    9. vidjet grad petru

  10. #60
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Eh, zuta!
    Poprilično neostvarive želje, ne sve, ali mnoge.
    No, imam ja doma jednog koji je sve to vidio, i puno više. Samo se ukrcas na kruzer, zarađuješ i putuješ. Bio je i na putu oko svijeta i od sjevernog do juznog pola.

  11. #61
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    To ću s 50, ako ne zabrane kruzere do tad.

  12. #62
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Zasto bi bile neostvarive? Pa nije rekla da zeli pjevati s Fredijem Mercuryem niti letjeti s jednorozima. Ima vremena, Zuta..

  13. #63
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Zasto bi bile neostvarive? Pa nije rekla da zeli pjevati s Fredijem Mercuryem niti letjeti s jednorozima. Ima vremena, Zuta..
    Pa baš... od sveg bi najviše požurila na AC/DC iako i ti rock dinosauri su sve dugovječniji
    Ja sam negdje na 3/10, a planiram još 3 s te liste

  14. #64
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Eh, zuta!
    Poprilično neostvarive želje, ne sve, ali mnoge.
    po meni je samo broj 3 potencijalno upitan, jer postoji šansa da prestanu svirati
    za 5 do 9 treba dosta novaca, i voila!

  15. #65
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Nadam se da su se ovima sto su pisali 2013 ostvarile zelje

  16. #66
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,694

    Početno

    žuta baš diže zanimljive teme

  17. #67
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Nisam nikad bila od planova i stvaranja lista. Nekako sam vrlo rano naučila da čovjek snuje, a život određuje.
    Imam neke želje koje nisam ostvarila zbog nekih strahova pa mi je eto želja pobijediti te strahove. Kako sam starija sve su manji pa se nadam da ću si to ostvariti.
    Uvijek su mi bila neshvatljiva pitanja poput gdje se vidite za 5-10g. Ja sam više tip kako me život nosi tako plivam pa i svoje želje ptilagođavam tome.
    Ovako kad bih sastavila popis pa ti ne bih ostvarila, osjećala bih da sam nešto propustila ili da nisam uspjela.
    Čak i naša putovanja ne planiram više od mjesec, najviše 2 unaprijed.
    Tip sam.. Probudim se ujutro i ajmo u London. Samo mi za to fali novaca i vremena, ali da imam toliko novaca našla bih i vremena
    Posljednje uređivanje od mitovski : 22.01.2023. at 19:41

  18. #68
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Mitovski, ako baš nemaš-nemaš, teško je putovati… ali ako se čovjek može snaći po raznim grupama o putovanjima, jeftinim avio kartama, može si priuštiti vrijeme za putaovanje kako jeftine karte diktiraju… destinacije kao London nisu nemoguće, makar na 3 dana.

    Moja bucket lista:
    - imati pločice na trbuhu
    - plesati kao J Lo, Beyonce i slični spotovi
    - naučiti fluentno španjolski, trenutno znam 3 riječi.

    Ne treba mi ništa za to osim da prestanem govoriti “mañana” .

  19. #69
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahahahahaha Bubilo

    Ja nemam taj popis jer je meni cilj uvijek samo sreća i zadovoljstvo, a želje koje me vode do toga mi se mijenjaju. Evo sad da napravim popis, rekla bih da želim novi posao i bebu. Prije godinu dana to ne bi bilo na listi definitivno. Predomislim se ja oko milijun stvari pa mi ne funkcioniraju takve liste.

  20. #70
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Mitovski, ako baš nemaš-nemaš, teško je putovati… ali ako se čovjek može snaći po raznim grupama o putovanjima, jeftinim avio kartama, može si priuštiti vrijeme za putaovanje kako jeftine karte diktiraju… destinacije kao London nisu nemoguće, makar na 3 dana.

    Moja bucket lista:
    - imati pločice na trbuhu
    - plesati kao J Lo, Beyonce i slični spotovi
    - naučiti fluentno španjolski, trenutno znam 3 riječi.

    Ne treba mi ništa za to osim da prestanem govoriti “mañana” .
    Ma ne da nemam za otić u London nego nemam za probudit se jutros i reći idemo danas do Londona, ataj sam tip.

  21. #71
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Prvo napraviti pasoš ako ga nemaš mitovski

  22. #72
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne da nemam za otić u London nego nemam za probudit se jutros i reći idemo danas do Londona, ataj sam tip.
    Cijeli siječan traje akcija Rynaira - povratne su po 20 eura

  23. #73
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Dodajem na moj bucket....
    10. naučit svirat, nekaj, nekaj... bilo kaj

  24. #74
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Budući da i nisam najboljeg zdravlja, jako sam svjesna svakog trenutka kad mi je dobro. Sad kad znam taj osjećaj, da ga slučajno nemam, stavila bih ga na prvo mjesto liste. Ne vjerujem da se to može bez realne opcije da sve stane uskoro. Veseli me i što mi ne brinem što će biti s mirovinskim fondom.

    Moje su želje:

    1. Htjela bih više vremena provoditi sa svojom sestrom.
    2. Htjela bih ostatak života dok mogu normalno hodati provesti u Berlinu.
    3. Htjela bih ponovo raditi za najpametnijeg čovjeka na svijetu.
    4. Htjela bih da se tvrtka Gebethsroither povuče s Jadrana zauvijek.
    5. Htjela bih da se U ime obitelji bavi svojom obitelji još za mog života, a nas parove bez djece, homoseksualce i ostale manjince pusti na miru.

    Djece nemam, a bilo bi ih glupo roditi baš pred smrt. Osim te želje, većina želja mi se ispunila ili su prošle same od sebe, poput bungee jumpinga. Imam najboljeg muža u svemiru, putujem dovoljno, skocila sam s 13 metara visokog slapa, imam kanu, ljetujem u raju, imam zbilja 30 dana godišnjeg odmora...
    10 godina kasnije
    1.) Nisam zadovoljna s količinom kontakata sa sestrom
    2.) Nisam se maknula sa zagrebačke adrese, al odlično hodam
    3.) Ovo sam u startu znala da je nemoguće, ali barem sam ga srela u par navrata
    4.) Ne da se nisu povukli, nego su još gore upropastili prirodu i naselili se.
    5.) Ništa od toga.

    Nisam na samrti više i imam dijete. Kud ćeš više
    Posljednje uređivanje od Jelena : 24.01.2023. at 00:48

  25. #75
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku

    Nisam na samrti više i imam dijete. Kud ćeš više

  26. #76
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Imala sam želja kad sam bila mlađa, ali mnoge nisam ostvarila i to uglavnom jer mi je falilo novca.
    Sad sam ostarila i svejedno mi je.
    Jedina želja mi je da postanem baka.

  27. #77
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    10 godina kasnije
    1.) Nisam zadovoljna s količinom kontakata sa sestrom
    2.) Nisam se maknula sa zagrebačke adrese, al odlično hodam
    3.) Ovo sam u startu znala da je nemoguće, ali barem sam ga srela u par navrata
    4.) Ne da se nisu povukli, nego su još gore upropastili prirodu i naselili se.
    5.) Ništa od toga.

    Nisam na samrti više i imam dijete. Kud ćeš više

    ma bravooo za stav Jelena imaš najveće bogatstvo-svog sina

    Ja sam baš gledala jesam li imala kakav popis, al nisam pisala na temi.
    Ni sada ne znam što bih napisala na toj listi želja.

    Želim nam zdravlja, zadovoljstva i unutarnjeg mira, što više putovanja, ...želje su mi općenite.

  28. #78
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Imala sam želja kad sam bila mlađa, ali mnoge nisam ostvarila i to uglavnom jer mi je falilo novca.
    Sad sam ostarila i svejedno mi je.
    Jedina želja mi je da postanem baka.

  29. #79
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Ja sam sebična, ne treba mi ništa osim zdravlja. Samo to sebi želim, jer jedino tako mogu biti pri ruci svima kojima trebam (starija generacija) i ne biti na teret mlađoj generaciji. Osim toga, jedino tako mogu uživati u životu.

  30. #80
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Ja bih htjela pogledati Fantoma u operi na West Endu.
    i to neka dobra mjesta da imamo, ne u golubinjaku

    to mi jedino sada pada na pamet kao nešto za bucket listu
    (ovo zdravlje i slično, to su mi općenite želje koje svi imamo, nije nešto što ćeš si priuštiti jer baš želiš)

  31. #81
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    (ovo zdravlje i slično, to su mi općenite želje koje svi imamo, nije nešto što ćeš si priuštiti jer baš želiš)
    Uf emily ne bih se složila.

    Ljudi zdravlje (psiho-fizičko) uzimaju zdravo za gotovo, ne ulažu u njega, nisu svjesni tog "blagoslova" dok ga imaju.
    Kad zdravlje krene štekat, e tad se svi sjete koliko je bitno.

    Zapravo sramotno mali broj ljudi kod nas (usudila bih se reći) vodi računa o zdravlju, tu mislim pod ono osnovno: uravnotežena prehrana, redovita fizička aktivnost, kvalitetan san, iznalaženja načina za smanjivanje stresa....
    Bez obzira na genetiku, može svatko jako puno utjecat na svoje zdravstveno stanje stilom života (i razmišljanja).

    Starije žene/bake su često govorile: Bože daj zdravlja i mira! Tek kad sam odrasla shvatila sam puninu i važnost tih riječi.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 24.01.2023. at 12:44

  32. #82
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Uf emily ne bih se složila.

    Ljudi zdravlje (psiho-fizičko) uzimaju zdravo za gotovo, ne ulažu u njega, nisu svjesni tog "blagoslova" dok ga imaju.
    Kad zdravlje krene štekat, e tad se svi sjete koliko je bitno.

    Zapravo sramotno mali broj ljudi kod nas (usudila bih se reći) vodi računa o zdravlju, tu mislim pod ono osnovno: uravnotežena prehrana, redovita fizička aktivnost, kvalitetan san, iznalaženja načina za smanjivanje stresa....
    Bez obzira na genetiku, može svatko jako puno utjecat na svoje zdravstveno stanje stilom života (i razmišljanja).

    Starije žene/bake su često govorile: Bože daj zdravlja i mira! Tek kad sam odrasla shvatila sam puninu i važnost tih riječi.
    pa okej sve to
    ali kad govorimo u terminima bucket liste, onda tu, kako ja shvaćam, idu neke konkretne stvari, tipa bungee jumping, motor, posjeta Indiji, tečaj keramike ...
    moj doživljaj te liste, ofc

  33. #83
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Slažem se s emily.

    Moje su želje toga tipa gotovo sve vezane uz putovanja, da sad ne nabrajam destinacije. Navest ću samo London i Madrid, zbog nekih utakmica koje bih voljela vidjeti uživo.

  34. #84
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,511

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    pa okej sve to
    ali kad govorimo u terminima bucket liste, onda tu, kako ja shvaćam, idu neke konkretne stvari, tipa bungee jumping, motor, posjeta Indiji, tečaj keramike ...
    moj doživljaj te liste, ofc
    OK onda se nismo razumjele.
    Ja sam shvatila da nema smisla da mi neke si prvo stavljamo na bucket listu zdravlje.

  35. #85
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Jelena, tko je najpametniji čovjek na svijetu?

  36. #86
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena, tko je najpametniji čovjek na svijetu?
    Istina je u oku promatrača
    Ja imam svog.

  37. #87
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Po definiciji bucket liste, zdravlje ne ide na nju. Trcanje maratona ili dizanje utega, prehrana samo spinatom, odlazak na MRI.... sto da ne.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih htjela pogledati Fantoma u operi na West Endu.
    i to neka dobra mjesta da imamo, ne u golubinjaku

    to mi jedino sada pada na pamet kao nešto za bucket listu
    (ovo zdravlje i slično, to su mi općenite želje koje svi imamo, nije nešto što ćeš si priuštiti jer baš želiš)
    Morat ćeš požuriti s ovom željom.
    Već je najavljivan kraj no, produžili su do 30. 9. 2023.

    A jeftine karte na izvrsnim mjestima se mogu dobiti last minute, preko stranice TKTS https://officiallondontheatre.com/tkts/. Ili na njihovom kiosku na Leicester Square.

    Da se organizirati jeftino putovanje s Ryanairom, TKTS kartama i recimo YHA smještajem.

  39. #89
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj Dota prvotno napisa Vidi poruku
    Morat ćeš požuriti s ovom željom.
    Već je najavljivan kraj no, produžili su do 30. 9. 2023.

    A jeftine karte na izvrsnim mjestima se mogu dobiti last minute, preko stranice TKTS https://officiallondontheatre.com/tkts/. Ili na njihovom kiosku na Leicester Square.

    Da se organizirati jeftino putovanje s Ryanairom, TKTS kartama i recimo YHA smještajem.
    Mogu se dobiti karte, ali možda baš promaši predstavu koju želiš pogledati. Mi smo išli gledati Zrinku Cvitešić u Once, a onda smo kupili jeftino karte za Mišolovku jer nismo baš imali neki izbor.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Slažem se, može se promašiti predstava koju želiš pogledati. No, Fantom igra već valjda 30 godina i zaista zadnjih godina uvijek ima koja karta.
    Naravno, ako se želi biti sasvim siguran, kupe se unaprijed karte, čak i tada ima popusta.

    Evo, gledala sam za večeras, ima odlični 6. red od pozornice na 50 % popusta. I jučer je bilo. A vjerujem da će i sutra.

    Mi nikad nismo platili punu cijenu karte, najčešće smo našli za 50%, a nekad i 70 % bude. A uvijek smo sjedili u super redovima, blizu.

    Onom tko ide u London i želio bi na West End, zaista preporučujem karte preko TKTS. Puuuuno se uštedi, a ima uvijek svega. Npr. za večeras ima karata za Hamilton, The Book of Mormon, Back to the Future, Jersey Boys, Mamma mia, Wicked... Za Les Miserables (Jadnike) ima karata za 35 funti.
    Vjerujem da je za predstave u 14 h bilo i još više popusta. A i vikendom bude puno.

    Uglavnom, ako ova informacija o TKTS pomogne nekome da si ispuni želju i ode na West End pogledati bilo što (ne mislim tu samo na Emily), a ne potroši bogatstvo za to, bit će mi jako drago. Informacije su tu da se dijele .

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    735

    Početno

    Da dodam info - ako kupujete preko TKTS, najbolje je pogledati online ponudu odmah ujutro, tada je najveći izbor, i dobijete prve redove s velikim popustom. Do večeri se već rasproda, pa je manji izbor.
    Zapravo, mislim da sam jednom kupila karte koju minutu nakon ponoći...slučajno pogledala i bio je već na ponudi taj dan. Pa možda i tad pogledati. Uglavnom, što prije, to veća ponuda.

  42. #92
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Dota prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se, može se promašiti predstava koju želiš pogledati. No, Fantom igra već valjda 30 godina i zaista zadnjih godina uvijek ima koja karta.
    Naravno, ako se želi biti sasvim siguran, kupe se unaprijed karte, čak i tada ima popusta.

    Evo, gledala sam za večeras, ima odlični 6. red od pozornice na 50 % popusta. I jučer je bilo. A vjerujem da će i sutra.

    Mi nikad nismo platili punu cijenu karte, najčešće smo našli za 50%, a nekad i 70 % bude. A uvijek smo sjedili u super redovima, blizu.

    Onom tko ide u London i želio bi na West End, zaista preporučujem karte preko TKTS. Puuuuno se uštedi, a ima uvijek svega. Npr. za večeras ima karata za Hamilton, The Book of Mormon, Back to the Future, Jersey Boys, Mamma mia, Wicked... Za Les Miserables (Jadnike) ima karata za 35 funti.
    Vjerujem da je za predstave u 14 h bilo i još više popusta. A i vikendom bude puno.

    Uglavnom, ako ova informacija o TKTS pomogne nekome da si ispuni želju i ode na West End pogledati bilo što (ne mislim tu samo na Emily), a ne potroši bogatstvo za to, bit će mi jako drago. Informacije su tu da se dijele .
    Uuuu, hvala ti.
    Ovo si moram pospremiti.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Godinama mi je glavna želja bila otići na koncert Aerosmitha, to sam ostvarila. Sad mi je otići bilo gdje na južnu hemisferu da prvi put u životu nakon 12. godine i ja mogu na plažu i uživati u ljetu.

  44. #94
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Bila prvi put u Lisinskom. Prelijepo... jeej

    11. Dodajem posjet u spilju. Mislim da si to mogu priuštit ove godine.

  45. #95
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Bila prvi put u Lisinskom. Prelijepo... jeej

    11. Dodajem posjet u spilju. Mislim da si to mogu priuštit ove godine.
    Bravo za Lisinski.

    Špilja Veternica ti je svakako dostupna. Nema ništa bliže. Ako se zatekneš na Krku, idi u Biserujku.

  46. #96
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Ili kod Plitvica Baraćeve spilje......


    Veternica pričekaj do sredine travnja tad se negdje otvara , obuci se
    Lijepa je i Grgusova u otrošecu
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 04.02.2023. at 14:19

  47. #97

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Jedina zelja mi je putovati, toliko ima mjesta koja zelim proputovati i vidjeti. Dvije stvari me prijece - novac i smrtni strah od putovanja avionom. Jos sam mlada i nije mi kasno, zasad putujem na jeftina mjesta koja su mi dostizna autom ili autobusom.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •