Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 78 od 78

Tema: Carrie-horor

  1. #51
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    kad vidim naslov, mene nekako malo strah i ovog topika

  2. #52
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Ovaj topic je najljući horor

  3. #53
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja sam gledala orginalnu Carrie nekad krajem osnovne-početkom srednje škole, s oduševljenim tatom
    sjećam se da mi je bila strašna mama religijski frik i taj bullying koji ona doživljava u školi, bilo mi je super kad napokon pop***

    Dugo sam obožavala horore, ali ih odavno više ne gledam jer su mi negledljivi svi koji se koriste jeftinim trikovima zastrašivanja, od puno krvi tipa Vrisak do onog "ona polako hoda bosa prema vratima, hoda, hoda, hoda, BUM! iskoči mačka".

  4. #54
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj topic je najljući horor
    Nije draga, ljući horor je onaj topic o seksualnom zlostavljanju dječaka od strane maloljetnika. Ili činjenica da je moj kolega i vršnjak prošli tjedan pokopao jedva punoljetnog sina. To su horori ovo drugo je sve luk i voda.

    Ne kužim čemu izmišljati horore kad se zaista užasne stvari događaju tu oko nas. I najgore od svega je to što si čovjek ne može pomoći, ni drugima.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    u to doba (12-15 god) sam odgledala Noć Vještica, Petak 13-ti, Strava u ulici Brijestova i nakon njih zavolila hororce i Johnny Depp-a
    film na kojeg dan danas reagiram je Shining, na neke od njih (Paranormalno x) zaspem.
    Carrie mi je išao u paketu s Furijom, niti jedan od njih mi nije bio strašan.

  6. #56
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    joj peterlin, ti si ko neka stroga učiteljica. sad me strah bilo kaj napisati, e to je horror

  7. #57
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    inače meni rosemaryna beba nije bila strašna i gledala sam ju nekoliko šputa, čak i trudna, čak čak sam i knjigu od ire levina čitala u drugoj trudnoći, a od stanara se i danas naježim.

  8. #58
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    hororci su zabava, neki ljudi vole da im se tako digne adrenalin u ustvari sigurnim okolnostima. To ne znači da sadisti.

    inače, ja sam više skužila da ako previše gledam kriminalističke serije, nekako mi se iskrivi um, izgleda mi kao da je svijet prepun masovnih ubojica koje muče svoje žrtve na sulude načine. Još su te žrtve masovnih ubojica najčešće žene, mlade i lijepe ko ja , pa naravno da me uznemiruje

  9. #59
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj topic je najljući horor
    ovo nisam čitala ni onda, pa neću ni sad.

    u stvari, ja bih voljela da mogu odgledati te neke dobre horore. al ne mogu. mogu jedino ove BUM! iskoči mačka. al ti su glupi.

    a sad sam se sjetila kako sam imala noćne more kao dijete kad sam vidjela scenu iz jednog filma od clauda chabrola. nije ni horor bio. gledao se tv navečer, i ta scena došla, i ja sam počela vikati i histerično plakati. i dan danas ju imam pred očima. i čini mi se da ne bih mogla odgledati taj film, ni sad.

  10. #60
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    iss, ja i dan danas imam flashbackove na Carrie....

    živciraju me i kad me tjeraju u kinu da gledam trailere sa hororcima..Uvijek pokrijem oči i uši!

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam gledala orginalnu Carrie nekad krajem osnovne-početkom srednje škole, s oduševljenim tatom
    sjećam se da mi je bila strašna mama religijski frik i taj bullying koji ona doživljava u školi, bilo mi je super kad napokon pop***

    Dugo sam obožavala horore, ali ih odavno više ne gledam jer su mi negledljivi svi koji se koriste jeftinim trikovima zastrašivanja, od puno krvi tipa Vrisak do onog "ona polako hoda bosa prema vratima, hoda, hoda, hoda, BUM! iskoči mačka".
    I ja sam gledala originalnu Carrie, i strašna mi je jedino ona ruka iz groba na kraju filma, ostatak filma mi je čak malo i dosadnjikav. Vrisak niti ne smatram pravim hororom, zar to nije komedija, parodija horora ?

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nisi nemajka, ja isto ne bi dala. Ne zato jer je strašno nego zato jer je dozlaboga glupo, kao i ostali horori.
    Al ga pretjera, zar stvarno misliš da tinejdžer mora dijeliti tvoj ukus i stavove o tome što je "glup", a što "pametan" film ? I što je loše i u tome da pogleda "glup" film ?

  13. #63
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    10 naj hororaca po istinitim događajima

    http://www.tportal.hr/funbox/funtime...ogadajima.html

  14. #64
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Al ga pretjera, zar stvarno misliš da tinejdžer mora dijeliti tvoj ukus i stavove o tome što je "glup", a što "pametan" film ? I što je loše i u tome da pogleda "glup" film ?
    Gledaju sasvim dosta drugih gluposti tipa Teorija velikog praska i slično, a horor je meni otprilike kao tebi moj post - moje mišljenje i moj stav. Ne tjeram ja svoju djecu da dijele moj stav, ali im se potrudim objasniti zašto je moj stav takav kakav je. I dalje tvrdim da je previše stvarnih zala i sr*nja na svijetu, pa ne trebamo još dodavati umjetne budalaštine. To ti je isto kao da me žicaju piti colu. Ne dam i kraj priče.

  15. #65
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    peterlin, stvarno? ne piju colu uopće?

  16. #66
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa Vidi poruku
    10 naj hororaca po istinitim događajima

    http://www.tportal.hr/funbox/funtime...ogadajima.html
    E, ovaj link mi nije trebao.

  17. #67
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    peterlin, stvarno? ne piju colu uopće?
    Ne piju. Piju ledeni čaj i opet dosta drugih gluposti, ali colu ne - davno smo to riješili. Ne kažem da kad tad neće piti, ali nema šanse da se kupi 2l cole (s imenom ili lažnjaka) i da se doma pije. Ima drugih poroka - mlađi pije kavu (bez kofeina) pa me profesorica iz glazbene škole pitala da li ja za to znam. Znam.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Gledaju sasvim dosta drugih gluposti tipa Teorija velikog praska i slično, a horor je meni otprilike kao tebi moj post - moje mišljenje i moj stav. Ne tjeram ja svoju djecu da dijele moj stav, ali im se potrudim objasniti zašto je moj stav takav kakav je. I dalje tvrdim da je previše stvarnih zala i sr*nja na svijetu, pa ne trebamo još dodavati umjetne budalaštine. To ti je isto kao da me žicaju piti colu. Ne dam i kraj priče.
    Ma ok, jedna je stvar da podijeliš s njima svoj stav oko gledanja horora, ali drugo je da im braniš nešto gledati samo zato jer je tebi to glupo. Ne mogu to usporediti s pijenjem cole (iako mi je pretjerano da ne smiju popiti niti gutljaj kole tu i tamo, ne govorim o svakodnevnom pijenju cole), jer mislim (nadam se) da im ne braniš piti colu sami zato jer ti je to glupo piće. Šta ja znam, to mi je stvarno too much kontrole nad dječjim životima.

  19. #69
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    Ovaj The girl next door nije horor, ali mi je strašniji od svih horora koje sam ikad gledala. Ja sam na taj film doslovno jecala, muž je htio prekinuti film, ja nisam dala, gledala sam i plakala kao kišna godina... možda toliko emocija ima veze s tim što sam tad bila trudna s prvim, ali svejedno film je strašan, strašan.

  20. #70
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    uf, ja takve stvari ne mogu gledati, kao što nisam mogla gledati ni funny games, to me proviše optereti i ne mogu se toga riješiti.

  21. #71
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    potpisujem ivaricu i cvijetu

    ne gledam psihološke horore, ove druge mogu pogledati, ali nisu mi napeti

    a inače mogu (i jesam) ostati sama gdje god i kad god

    13godišnje dijete bih pustila nakon razgovora o tome da li zna o kakvom filmu se radi i da li misli da bi to moglo loše utjecati na njega
    uvjerena sam da bi moj sin, kao i cvijetin, tražio da mu zabranim da ima izgovor da ne mora ići

  22. #72
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    hm, da, on topik

    ne mislim da im gledanje takvog filma može ozbiljno naštetiti (za razliku od filmova tipa funny games ili hostel), pa nek odu i vide ako ih toliko zanima.

  23. #73
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Ajme, funny games,jeza me hvata kad se sjetim tog filma...

  24. #74
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Pa po meni ovisi kakvo je dijete bih li ga pustila ili ne. Vjerojatno već znaš kako reagira na strašnije scene, pa ako lošije reagira onda to nije za njega..
    Moja starija bi bez problema odgledala Carrie, nije strašljiva što se filmova tiče, i obožava filmove.
    A mlađa je ovako pravi rambo, ali ako slučajno naleti na tv-u na neku strašniju scenu, rasplače se...starija je odmalena sa zanimanjem
    gledala sve i nikad se nije bojala...
    Ja volim dobar hororac, pogotovo psihološki, ne proganja me, nemam noćne more..filmska poslastica.
    Posljednje uređivanje od Dijana : 28.10.2013. at 12:49

  25. #75
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    od svih horrora, meni je najstrasniji ljudozder vegetarijanac. nisam ga gledala, al sam bila u kinu kad su pustili forspan, naravno, trudna i imala sam takvu nelagodu u utrobi kakvu nisam prilikom ni jednog "pravog" hororca.
    ni dan danas ga nisam pogledala, one scene koje sam vidjela bile su mi previse.

  26. #76
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    pa ja bas volim carrie, nije mi los film samo zato sto je horror

    svaki zanr ima i dobrih i losih filmova

  27. #77
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    od svih horrora, meni je najstrasniji ljudozder vegetarijanac. nisam ga gledala, al sam bila u kinu kad su pustili forspan, naravno, trudna i imala sam takvu nelagodu u utrobi kakvu nisam prilikom ni jednog "pravog" hororca.
    ni dan danas ga nisam pogledala, one scene koje sam vidjela bile su mi previse.

    dobro, ljudozder vegetarijanac definitivno nije film koji ce djeca zeljeti gledati lool pa nemamo straha


    ja sam se isto bojala gledati ga, ali na kraju je toliko pretjeran u tim zlocinima koji se dogadjaju da se skroz odmaknes od filma i gledas ga bez emocija, znas kad dodje do tocke da ti je vise svejedno jer mu ne vjerujes da ima tako losih ljudi (a krenuo si od pretpostavke da je po istinitom dogadjaju)

  28. #78
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Meni je od svih horora najgori- Hannibal ( http://hr.wikipedia.org/wiki/Hannibal_(2001.), koliko god volim gledati Antony Hopkinsa ovaj se nikada nisam usudila pogledati.
    "Kad jaganjci utihnu" sam gledala sa 16 godina i nije mi baš isto bilo ugodno.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •