Stranica 12 od 35 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1712

Tema: nogometni navijaci

  1. #551
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Npr. Lilino razmisljanje i isticanje pozitivnih strana je ono sto stvari okrece na bolje.
    ajme Optimist, hvala ti. Trudim se, makar ostala posljednji Mohikanac.. Jako mi je drago vidjet da nas ipak ima, nas koji nastojimo u svemu naći i ono pozitivno i dobro, a ne samo negativnosti i kriticizam na sve strane.

    Jadro, odličan mi je taj za Zlatka !

    cvijeto, mama i teta su zakoon!

    Sutra ako postanemo prvaci, odmah najavljujem svoju neuračunljivost i euforiju da se zna , al ću bit jednako sretna i sa srebrom, ej srebro na svjetskoj razini ideeeš!!!

  2. #552
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Lili bar malo prati, naši igraju u nedelju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    to za Zlatka je jučer bilo na face, ja mislila da je to kolega smislio, ali mi je pokazo da mu je to netko linknuo
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 13.07.2018. at 10:22

  3. #553
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ma, što bi mi bez takvih boraca!
    još da nam je maknut politiku iz butiga, barem ovdje gdje usrdno molimo za to, gdje bi nam bio kraj!


    idem poskočiti još jednom za dečke, pa odoh svojim poslom

  4. #554
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam isto gotovo pa nezainteresirana oko nogometa. Mislim da u životu nisam pogledala cijelu utakmicu, jer mi je to užasno dosadno, a sad na ovom prvenstvu sam gledala možda 10 minuta zadnje utakmice, i to samo zato što imam ludog psa koji se nije htio šetati pa sam se vratila doma. A nije da mi je navijanje strano, Ivanišević mi je uništio živce, a i neke sportove s loptom sam dosta napeto znala pratiti. Ali baš taj nogomet, nikad mi nije bila jasna njegova popularnost. A navijači, sve to ludilo, nije mi antipatično ali me isto previše ne dira. Jedino volim tračeve o nogometašima

  5. #555
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    E da, dobre su mi i fore po društvenim mrežama, npr:

    Koje 3 stvari nisu postojale kad je Engleska zadnji put bila u polufinalu?

    1. Facebook
    2. Iphone
    3. Hrvatska


  6. #556
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

  7. #557
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Lili bar malo prati, naši igraju u nedelju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    to za Zlatka je jučer bilo na face, ja mislila da je to kolega smislio, ali mi je pokazo da mu je to netko linknuo
    ma moja ti znam da je u nedjelju nego sam od uzbuđenja sva pobrkana. Ne znam više koji je dan danas. Imam neku svadbu sutra van ZG, pa nam je povratak u ned tempiran za gledanje tekme.

    Ima odličnih fora na fejsu, al meni nije jasno kako su oni to stigli smislit i poobjavljivat doslovce u par minuta nakon tekme.

  8. #558
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    a kak Bulić snimi pjesmu i objavi par minuta od kraja tekme,

    to ti se zove ljudska mašta

  9. #559
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,503

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    dobar text ina33.

    a nisam Bulićevu vidjela. Hebiga ne stignem sve
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.07.2018. at 10:29

  10. #560
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je i jedan negativan komentar na ovoj temi previse.
    Ljudi su siti stalnog njurganja, pesimizma, negative.
    Napokon imamo nesto sirokih razmjera za radovati se pa ne mogu shvatiti tu stalnu potrebu trazenja negativnih strana. Da, sigurno ih ima, ali ajmo se uhvatiti pozitivne strane i ispravljanje krivih Drina ostaviti za kasnije.
    Sigurna sam da stalno ukazivanje na negativnosti te iste nece ispraviti.
    Npr. Lilino razmisljanje i isticanje pozitivnih strana je ono sto stvari okrece na bolje.
    To je kao kad polozimo ispit, odmah dobijemo elana za ucenje drugog.
    Puno nas je na ovoj temi koji pojma nemamo o nogometu, ali smo sretni zbog uspjeha, zbog srece drugih, smijemo se jer je smijeh zarazan.
    Iskoristimo to.
    x

    Meni je baš super da imamo malo ove euforije i da se malo veselimo.
    Moja J. nikada nije nogomet gledala, sad se zaludila, sretna je kao malo prase. Kad vidi Modrića cijelo lice joj se ozari, on je njoj najljepši, spava u njegovom dresu, polijepila ga je po sobi ( možda da ju spustim na zemlju pa joj objasnim o sudskom procesu ). Ona inače nije dijete koje je bezbrižno i zaludi se ovako nečim, uvijek brine o tisuću stvari i meni je ako ništa drugo divno vidjeti ju ovako ozarenu i sretnu.

  11. #561
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Žene ako radite francusku u nedjelju narežite ju na kockice

  12. #562
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    najbluplji komentar mi je bio na engleskoj utakmici

    pola igrača se još nisu rodili kad su zadnji put bili u polufinalu, a koda su se svi naši rodili do tad

  13. #563
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Žene ako radite francusku u nedjelju narežite ju na kockice

  14. #564
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    ajmo se veseliti ovom sportskom uspjehu a onda ajmo slijedeći tjedan na ulice pa prosvjedovat i borit se za sve ovo što nije dobro.
    Ja nisam grinč i zaista se veselim sportskom uspjehu, ali me ne veseli spoznaja što da će tog famoznog sljedećeg tjedna na ulice izaći 100 - 1000, a ne 100.000 - 1.000.000 ljudi.
    I to samo zato što nisu svjesni da njih 100.000 - 1.000.000 mogu nešto promijeniti.
    Ovako samo gledaju kako njih 11 postiže nemoguće.

    Odjavljujem se da ne ispadne da kvarim veselje (a zaista mi to nije namjera i veselit ću se i u finalu).

  15. #565
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Bas sam Jokicev glazbeni kurikulum slusala u autu na radiju. Lijepo covjek pohvalio reprezentaciju, i naglasio da je to u prvom redu njihov uspjeh i da se veseli njihovom uspjehu i da to svima nama salje poruku da se u odredjenim okolnostima svi mi koji zivimo u Hrvatskoj mozemo natjecati s najboljima u svijetu.

    Nakon toga je pustio EKV - Ovo je zemlja za nas, za sve naše ljude. Veli sad ce pustiti glazbu koju ne slusa nasa reprezentacija, a pjevac je rodjen u Zagrebu.

    Sad je gotov

  16. #566
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Meni je predobra fora s britanskim veleposlanikom
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...kinja/7599084/

  17. #567
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Žene ako radite francusku u nedjelju narežite ju na kockice
    Looooool

  18. #568
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    cvijeta, nek ti se teta javi na temu Što čitate, mora da je knjiga dobra

  19. #569
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    A kad smo vec kod opce srece i pozitive, engleski mediji objavljuju da u vrijeme svjetskog prvenstva poraste nasilje u obitelji, i kad se pobjedjuje i kad se gubi, nesto manje kad pobjedjuju, al razlika je iznenadjujuce mala (mislim 25 i 34 %). Vjerojatno ima veze i s konzumacijom alkohola.

  20. #570
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Viški djir ili po zagrebacki, kako bi to Franjo Šafranek rekao - Kad me vidite, možete me se nadati
    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...zin&id=2010839

  21. #571
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    A kad smo vec kod opce srece i pozitive, engleski mediji objavljuju da u vrijeme svjetskog prvenstva poraste nasilje u obitelji, i kad se pobjedjuje i kad se gubi, nesto manje kad pobjedjuju, al razlika je iznenadjujuce mala (mislim 25 i 34 %). Vjerojatno ima veze i s konzumacijom alkohola.
    Logicno, budala bila, budala ostala.
    Tko je mlatio prije, velika je vjerojatnost da ce naroljan mlatiti bas za vrijeme SP-a kad cugeri zlostavljaci sigurno cugaju u isto vrijeme.
    Onako se rasporede pa ne zlostavljaju svi isti dan. Grozno u svakom slucaju.
    S druge strane, normalni ljudi budu sretniji nego inace.

  22. #572
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Evo citam da je Plenković obećao novi stadion.
    Treba nam, kaže.
    Svi pokimaše glavama.
    Osim Mojce.
    Ma daj...baš svi osim Mojce?

  23. #573
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    vertex

  24. #574
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je predobra fora s britanskim veleposlanikom
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...kinja/7599084/
    genijalno, cijeli svijet je poludio do kraja

    E da, dobre su mi i fore po društvenim mrežama, npr:

    Koje 3 stvari nisu postojale kad je Engleska zadnji put bila u polufinalu?

    1. Facebook
    2. Iphone
    3. Hrvatska


    majko moja, jučer cijeli dan nisam niš radila nego samo blejala u te fore, pa čitala što o nama pišu amerikanci, pa talijani, pa englezi, pa ikea...
    povratak u RL neće bit lak za mene

  25. #575
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ma daj...baš svi osim Mojce?
    Pa Dalic je fino objasnio - kad ce ako ne sada. Sad ce nam jos objasniti kako gradjevina pokrece i druge sektore

  26. #576
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Lili, pa kako sutra? Nedjelja, ćerce, nedjelja!
    mi sutra opet na putu, ali zbog mog milog djeteta moramo put tempirati tako, da gledamo i Belgiju - Englesku. (To je valjda povukla gene na didu, na mene i mm-a nije )

    kad smo kod anegdota, pitam ja svoju seku, prije utakmice s Engleskom, kako će gledati, jer je u Australiji duboka noć, a sljedeći dan valja opet na posao. Kaže ona meni, svi Škoti i Irci navijaju za Hrvatsku , pa joj vlasnici/šefovi firme gdje radi, rekli da može doći kasnije na posao!

    Boris Jokić ima dobar ukus. Stajala pored njega u redu za pivo u utorak na Šalati, na The National.
    nisam gledala da li mu je popeglana košulja, , ali baš simpatičan momak!

  27. #577
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    i koje pivo je pil, ako smo kod ukusa?

  28. #578
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    genijalno, cijeli svijet je poludio do kraja





    majko moja, jučer cijeli dan nisam niš radila nego samo blejala u te fore, pa čitala što o nama pišu amerikanci, pa talijani, pa englezi, pa ikea...
    povratak u RL neće bit lak za mene
    Isto. Mi u uredu svi u kockicama, gledaju se snimke, fore. Čak smo klijentima iz zezancije poslali da ured privremeno ne radi do ponedjeljka, a ionako nam je 80% klijenata u Rusiji.
    Baš vlada opća pozitiva, smijeh i zezancija i baš mi paše.

  29. #579
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ne znam, naručivao je poslije mene. Ali koliko sam shvatila, bilo je to jedno jedino točeno. Boce ionako vise ne smiješ imati na koncertima. Doduše kod nas na sreću još ne skidaju čepove sa plastičnih boca vode i cocte, kao vani.
    Baš je bilo smišno, ja se malo prezagledala (ono da li je to stvarno on), pa mi bilo malo neugodno, pa se onda on počeo smješkati, pa se ja počela smješkati... pobratimstvo duša u svemiru

    Poljud ljudi, imamo Poljud - biser arhitekture! Evo nam je sad izložba arhitekture bivše države u momi u NY - fantastična arhitektura koja na našu sramotu u velikom broju propada ili je sramotno devastirana.

    mima, ja isto tako slično gledam nogomet, malo gledam, malo SMS-am, malo odem po piće...
    na tenisu sam koncentrirana, Atletika, rukomet, vaterpolo ok, košarku obožavam, ali su na žalost prošla vremena Skansija, Đerđe, Šolmana, Jerkova, Petrovića, Rađe, Čuture, i mojih top Tonija Kukoča i Mihovilu Nakića.

  30. #580
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam grinč i zaista se veselim sportskom uspjehu, ali me ne veseli spoznaja što da će tog famoznog sljedećeg tjedna na ulice izaći 100 - 1000, a ne 100.000 - 1.000.000 ljudi.
    I to samo zato što nisu svjesni da njih 100.000 - 1.000.000 mogu nešto promijeniti.
    Ovako samo gledaju kako njih 11 postiže nemoguće.

    Odjavljujem se da ne ispadne da kvarim veselje (a zaista mi to nije namjera i veselit ću se i u finalu).
    pazi ovo. danas je na fejsu bila gerilska akcija :D koja je u roku od par sati završila uspjehom. naime, frendica mi radi u toweru, koji je uz još par centara u hr, odlučio u nedjelju raditi normalno, do 22, te još upozorio dućane da će ih skraćivanje radnog vremena koštati 20.000 kn.
    nakon brzinskog zatrpavanje stranica negativnim recenzijama, jedan po jedan su počeli objavljivati da u nedjelju rade do 16.30.
    ono što me iznenadilo su komentari u stilu - hej, pa mi smo to promijenili, pa imamo moć da možemo nešto promijeniti.
    tako da, eto, možda i neke dugoročne koristi od ovog ludila :D

  31. #581
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Čokolada što je sljedeći tjedan?

  32. #582
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja jučer vidjela Jokica u kafiću u centru i počela buljiti je li popeglan, a on baš pogledao u mom smjeru pa sam brzo skrenula pogled i nisam vidjela .

    Nema teme bez njega i pegle...

    Moram se “pohvaliti” da sam na tragu cvijetine tete... neki dan mi vani, a mm nije siguran kad počinje utakmica i kaže mi da uguglam (on nije imao mob). Otvaram Google i pitam “a tko igra, šta da upišem?”. Čuli me neki ljudi u prolazu, a mm će “zar te nije sram pitati?”.
    Ima i dalje...
    Neće mi mob otvoriti Google, šteka internet, pa šaljem SMS frendici “kad počinje danas utakmica?”. Ona mi odgovara: “kako to možeš uopće pitat!?”

    I tako... ima nas svakakvih .

    Zabavlja me sve, fora mi je i veselo je... ali ubrala sam samo par najbitnijih informacija i trenutaka, ostalo ne pratim bas. Čekam da mm gleda tekmu izvan kuce da ja gledam nešto drugo, pa prebacim na tekmu da vidim sto je bilo kad čujem susjede...

    Sad dosta o meni, ajmo malo o mojem autu... branim Mojcu i sve druge grinčeve prikrivene i ne. Otkad se ova tema zove “navijanje, bodrenje, vibrice i sl.”? Samo koju stranicu prije gomila grintanja na navijanje... otkad to na ovom forumu “kvarimo nekome teme” i govori se kojim raspoloženjem se smije pisati? Imate face i sve portale za bezgraničnu sreću, ili preimenujte topic u “radovanje”, do tad (ako se mene pita) smije biti (ko i u svakoj temu) raspoloženja kakvog tko hoće. Mislim, prigovarajte i protivite se, ali ne branite nekome da piše što i kako želi. Hvala .

  33. #583
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Seni, skidaju čep s boce i ovdje, ne sjećam se točno sto (ne izlazim), ali frendica mi se žalila na koncertima na Jarunu da skidaju čepove
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 13.07.2018. at 12:49

  34. #584
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Što je sa Jokićem i peglom?

  35. #585
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Žuta moraš pažljivo pratiti sve teme .

  36. #586
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ne mogu.
    Ne pegla veš?

  37. #587
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Baš je bilo smišno, ja se malo prezagledala (ono da li je to stvarno on), pa mi bilo malo neugodno, pa se onda on počeo smješkati, pa se ja počela smješkati... pobratimstvo duša u svemiru

    zamišljam Jokića kako se žali prijateljima "kad me neka ženska odmjerava, nikad ne znam jel me bari ili provjerava je li mi opeglana majica"

    ja sam ko cvijetina teta i to je baš ok pozicija, you go about your business, i onda odjednom weeee salve veselja sa svih strana

  38. #588
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    A sto je s cepovima? Zasto ih skidaju?

    Poljud svakako, Poljud je prekrasan

  39. #589
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu.
    Ne pegla veš?
    Ma bila je cijela tema o tome da nosi zgužvane košulje... možda na temi o peglanju. Ne sjećam se više. Kako god - tebi je bolje zaobići čak i teme o peglanju, a pogotovo peglanje kao takvo, hehehe... I meni isto.

  40. #590
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Zaobilazim ga uspješno najmanje desetljeće. Ne shvaćam svrhu peglanja. Doduše, i ne nosim odjeću kojoj peglanje nužno treba.

  41. #591

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Uh, Tacno.net okuplja toliko visokomoralnu ekipu da je njihovo mišljenje o prljavim poslovima izuzetno relevantno
    Ajmo se ne zavaravati, prljavštine ima svugdje, pa i Messi i Ronaldo su osuđeni zbog utaje poreza, ako ništa drugo. To ne znači da o tome ne treba razgovarati i da kriminal ne treba sankcionirati, ali isključivo zbog toga bojkotirati reprezentaciju.. C'mon.
    To me podsjeća na one dane kad je Index pokrenuo bojkot reprezentacije a istodobno su uredno izvještavali sa utakmica i objavljivali članke o reprezentaciji. Naravno, tko bi si dozvolio da drugi portali dižu broj klikova u vrijeme svjetskog i europskog prvenstva na nogometnim temama a oni ništa.
    To mi daje za pravo da mislim da se oko cijele ove negativne atmosfere oko reprezentacije krije nešto drugo a ne pravedna želja za čišćenjem sporta od kriminala.
    Zato - naprijed Hrvatska

  42. #592
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Cijela tema je o peglanju, a onda ima 5 stranica o tome je li jokic:
    1. Potpuno zgužvan
    2. Uglavnom zgužvan
    3. Samo protreseno prije / nakon sušenja
    4. Malo popeglan, ali ne dovoljno dobro
    5. Savršeno popeglan

  43. #593
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Simpatično je kada se koke tako kolektivno zaljube u istog frajera.

  44. #594
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    ajme rehab. pa nitko nigdje nije rekao da bojkotira. naprotiv, svima je drago da su došli do finala. ali da svršavam od veselja i da mi je to jedina svjetla točka ovih dana, nije.
    i da neke od njih povezujem s utajama poreza, povezujem.
    to i dalje ne znači da se ne veselim, samo da gledam realno

  45. #595
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Bb sad te ne bi pripozna
    Ti zaljubljena i trudna i s djecom,ti je const. i uvijek zbunjena

  46. #596
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Bb sad te ne bi pripozna
    Ti zaljubljena i trudna i s djecom,ti je const. i uvijek zbunjena
    Konzum u nedjelju radi do 16 i daje popust cijelih 11 posto

  47. #597

  48. #598
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno


    isto se iščitava i ovdje

  49. #599
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Viktore, Viktore... umjesto da si tu svoju sarmantno rascupanu kosu opiturao u crveno (bijelo vec imas), ti tu gluposti pises...

  50. #600
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Hehe, "ugroženost" kod nekih uvijek ima prođu..

    Ne opterećujte se..nikad nije više važilo "Neka pati koga smeta.."

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •