Stranica 19 od 35 PrviPrvi ... 9171819202129 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 901 do 950 od 1712

Tema: nogometni navijaci

  1. #901
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    mislim da je htjela reć prodavač kukuruza, takav neki je trebao na trgu ali x200

  2. #902

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Kada je mjerač kukuruza ušao u autobus, za mene je bajka završila.
    Bas im nije trebao. Steta.

  3. #903
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    isto. i tu sve bajke o ujedinjenju završavaju. mogli su pozvat kog su htijeli u taj bus- najtrash pijance, koga god..nitko im ništa ne bi rekao. a ovako pred tom svjetinom jasno su dali do znanja što je njima fora. bljak.

  4. #904

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Taj dio sam srećom propustila.

    A sad ne znam, ne bih htjela kvariti oduševljenje, ali je li samo meni bio vrhunac ironije da baš oni pjevaju "nije u šoldima sve"?

    (ako nitko drugi, Mojca će me razumjeti )

  5. #905
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    meni je isto bilo beveze, ali trudila sam se da mi ne pokvari. sve se nadam da je do toga došlo zato što uopće nisu razmišljali, a ne što jesu.

  6. #906
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Taj dio sam srećom propustila.

    A sad ne znam, ne bih htjela kvariti oduševljenje, ali je li samo meni bio vrhunac ironije da baš oni pjevaju "nije u šoldima sve"?

    (ako nitko drugi, Mojca će me razumjeti )
    o da!

  7. #907
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ma naravno da je došlo zato što nisu razmišljali
    to je "ponijele me emocije" pjesma, tko tu razmišlja
    ali i dalje je ironično

  8. #908
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ma naravno da je došlo zato što nisu razmišljali
    to je "ponijele me emocije" pjesma, tko tu razmišlja
    ali i dalje je ironično
    nisam mislila na to, nego na onog što se vozio s njima u busu. bar da je ispao. ili da se upišao u gaće.

    a ne znam šta bih rekla, ironično ili ne. ja se samo mogu tješiti da nije u šoldima sve, a oni to iz iskustva dobro znaju. pa mogu i pjevati

  9. #909
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    nisam mislila na to, nego na onog što se vozio s njima u busu. bar da je ispao. ili da se upišao u gaće.

    a ne znam šta bih rekla, ironično ili ne. ja se samo mogu tješiti da nije u šoldima sve, a oni to iz iskustva dobro znaju. pa mogu i pjevati
    je, može i sanader

  10. #910
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Pa to ti je: da bi došao do spoznaje da nije u šildima sve, moraš ih prvo dobrano imati.

  11. #911
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Tanja da he ironično i smiješno, je. Ali tko zna kako je došlo do toga, da im to bude pjesma za mundijal.

  12. #912

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Tanja da he ironično i smiješno, je. Ali tko zna kako je došlo do toga, da im to bude pjesma za mundijal.
    Ne mogu tvrditi sa sigurnošću, ali mislim da su u tome imali prste i oni Samoanci čiji video kruži zadnji par dana

  13. #913
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ali to je istina, tangerina. samo kažem da se ti i ja možemo tješiti oko toga, a oni znaju.

  14. #914
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    vezano uz bajku, vi niste čule da bajke ne postoje?

    a stvarnost je bila takva da nije bilo niti jednog jedinog incidenta, ni jučer, ni tijekom cijelog prvenstva, ni u hrvatskog ni u rusiji. stvarnost je takva da su nam ovi dani priuštili toliko veselja i toliko sreće i toliko ponosa i ljubavi i toliko pozitivnih emocija da je to divno.
    stvarnost je takva da je žena direktorica repke i da ih je žena vozila do trga. stvarnost je takva da su vatreni pružili podršku djokoviću i on njima, slikali se zagrljeni, on sa hrvatskom zastavom. stvarnost je takva da je bilo još milijun pozitivnih stvari, ko bi se sad svega sjetio. da je dalić jedan tako pozitivan lik da bih ga najrađe u čelo ko kolinda poljubila. :D

    stvarnost je takva da - da, mpt je neizostavni dio kad je neki domoljubni naboj u pitanju. i to je tako - to je hrvatska. ne moš to gumicom izbrisat. ali stvarnost je takva da je isti taj mpt jučer bio prilično skroman, držao se po strani, a tisuće i tisuće ljudi na trgu dizalo u zrak ruke u znaku srca i ljubavi, a nije mjerilo kukuruz.

  15. #915
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    meni cak ni "mjerac" ne moze pokvariti dozivljaj i veselje

    i potpis na cvijetu

  16. #916
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Cvijeto

  17. #917
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ajme Cvijeto sad si me s ovim skromnim Thompsonom podsjetila na slatku bakicu Judith Riesmann). Ne mislim ja nikog uvjeravati u to da se trebao manje veseliti. Samo opserviram da nam je tako kako je bas zato sto bez skromnog Thompsona ne moze proc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #918
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Kad mahne rukom pod 45 stupnjeva i kaže "ovak visoko je kukuruz narastao". Ufff...

  19. #919
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    To za bajke mi je rekao i muž.
    Ajde cvijeta, mozda me malo i utješiš...
    kad sam pročitala da je ušao u bus i to on jedan jedini (ili s menadžerom sto je jos užasnije),
    kao da me je netko polio kantom hladne vode...
    ali stoji sto kažeš, nije bilo opernih arija i mjerenja kukuruza. Ni raznoraznih suvenira.

    No opet na pozornici gledaš njega i onog Grdovića. Pa jel to jedino sto mi imamo za ponuditi?
    ako već nisu sami u busu i na pozornici, a koliko sam shvatila cijeli događaj je režirao dolenčić, pa sto nisu doveli, sto ja znam Ninu Bardić, Dragojevića, Ivaniševića, vaterpoliste, zaninovicke... ili onih petoro sto du se vratili sa medaljama s matematičke olimpijade?

  20. #920
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    A vi navalile na Thompsona ko španjolska inkvizicija na herezu

    i kad treba, i kad ne treba

    pola milijuna ljudi na ulicama, bez incidenta, bez tučnjave, najstarija je bila na Trgu od podneva, (trijumf volje nad razumom, vratila se pokisla do kože i sva poletna)

    kaže da nije bilo nikakvih problema, ljudi su okolo pomagali onima kojima je pozlilo

    ma možemo biti ponosni do neba na sebe, na državu i na grad

  21. #921
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Jeste vidjeli video u kojem roditelji (mama snima) hodaju Bruxelles-om, dijete nosi hrvatsku zastavicu i ljudi se okreću za njima i počinju pljeskati....predobro?
    Posljednje uređivanje od mašnica : 17.07.2018. at 10:25

  22. #922
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    A vi navalile na Thompsona ko španjolska inkvizicija na herezu

    i kad treba, i kad ne treba

    pola milijuna ljudi na ulicama, bez incidenta, bez tučnjave, najstarija je bila na Trgu od podneva, (trijumf volje nad razumom, vratila se pokisla do kože i sva poletna)

    kaže da nije bilo nikakvih problema, ljudi su okolo pomagali onima kojima je pozlilo

    ma možemo biti ponosni do neba na sebe, na državu i na grad
    Slazem se.

  23. #923
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    pa sto nisu doveli, sto ja znam Ninu Bardić, Dragojevića, Ivaniševića, vaterpoliste, zaninovicke... ili onih petoro sto du se vratili sa medaljama s matematičke olimpijade?
    Pa što nisu doveli, npr., Juliana Rachlina, recimo meni je koncert na Tomislavcu bio super, ja bih osobno radije slušala njega nego pop glazbu

    Eto nisu, zato što ljude više pali nogomet i pozitivna histerija, i nek je tako, bilo je super baš kako je bilo, ništa ne bih mijenjala

  24. #924
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    vezano uz bajku, vi niste čule da bajke ne postoje?

    a stvarnost je bila takva da nije bilo niti jednog jedinog incidenta, ni jučer, ni tijekom cijelog prvenstva, ni u hrvatskog ni u rusiji. stvarnost je takva da su nam ovi dani priuštili toliko veselja i toliko sreće i toliko ponosa i ljubavi i toliko pozitivnih emocija da je to divno.
    stvarnost je takva da je žena direktorica repke i da ih je žena vozila do trga. stvarnost je takva da su vatreni pružili podršku djokoviću i on njima, slikali se zagrljeni, on sa hrvatskom zastavom. stvarnost je takva da je bilo još milijun pozitivnih stvari, ko bi se sad svega sjetio. da je dalić jedan tako pozitivan lik da bih ga najrađe u čelo ko kolinda poljubila. :D

    stvarnost je takva da - da, mpt je neizostavni dio kad je neki domoljubni naboj u pitanju. i to je tako - to je hrvatska. ne moš to gumicom izbrisat. ali stvarnost je takva da je isti taj mpt jučer bio prilično skroman, držao se po strani, a tisuće i tisuće ljudi na trgu dizalo u zrak ruke u znaku srca i ljubavi, a nije mjerilo kukuruz.
    Potpis veliki

    Moglo je proći i bez mpt, ali da to sad zasjeni i pokvari ovih tisuću prekrasnih stvari ovih zadnjih mjesec dana, nema šanse.
    Meni je divno bilo baš to s Đokovićem kako su se međusobno podržali. Ipak su neke stvari krenule prema naprijed i to me veseli.
    Jučer je bilo na ulicama toliko pozitivne energije, bila sam na par punktova, ljudi su stajali satima a nitko nije pokazao ni najmanje nervoze. Jedni drugima su davali vodu, hranu, nije bilo bitno tko si, čiji si, nasmijana lica.
    Bilo mi je divno doživjeti tako nešto pa makar zbog nogometa.

  25. #925
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    a pored nas neki koreanci muž i žena, stariji od mene, mašu , obućeni u kvadratiće od glave do pete, ogrnuli se s našim jednim u zastavu

  26. #926
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Evo me.

    Dakle, pustili su me ranije s posla pa sam ja još od 12:30h bauljala po Glavnom i čekala svoje ad dođu. Oni su došli oko 14:30-15:00h, pa smo svi zajedno malo prošetali Zrinjevcem, atmosfera je bila divna. Onda smo se pozicionirali u Jurišićevoj u hladu. Kad smo vidjeli da će potrajati onda smo išli malo do kafića i okolnih restorana, pekare sve praznee ijuju, uglavnom najeli se i napojili, pa krenuli prema Savskoj prema Mimari.
    Tamo smo vidjeli iz daljine autobus koji se kretao brzinom od nekih 0,01 km/h no on je stao u jednom trenu, pa se proširila dezinformacija da mijenjaju rutu jer se ne mogu probiti kroz Frankopansku i Ilicu.

    Onda je cijela ta masa ljudi trčala poprečno na Mihanovićevu da bi tamo saznali da će ipak nastavit planiranom rutom, pa svi natrag trk, ludoo
    Oni su samo pišali kod vatrogasaca. Vidjeli smo iz iz prvog reda, djecu smo stavili na ramena, bili su van sebe od sreće i cijele atmosfere.
    Otišli smo doma oko 20:30 nakon 5h đipanja (ja nakon 8h), djeca uopće nisu njurgala, al mene su boljeli listovi. Mogu trčat i hodat satima, al ne mogu stajat u mjestu

    Doma smo taman došli kad je krenuo prijenos s Trga i onda smo uživali s kauča gledajući, posprejala sam si listove s onim mojim sprejevima protiv upala i zavalila se u krevet

    Uglavnom, moj zaključak: bilo je predivno iskustvo, bez obzira što je dugo trajalo vrijedilo je osjetit ovakav povijesni trenutak, a ako se opet ponovi ovakav trenutak, drugi put ode Lili u Novi Zg mahnut im, a nastavak od doma

  27. #927
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    vezano uz bajku, vi niste čule da bajke ne postoje?

    a stvarnost je bila takva da nije bilo niti jednog jedinog incidenta, ni jučer, ni tijekom cijelog prvenstva, ni u hrvatskog ni u rusiji. stvarnost je takva da su nam ovi dani priuštili toliko veselja i toliko sreće i toliko ponosa i ljubavi i toliko pozitivnih emocija da je to divno.
    stvarnost je takva da je žena direktorica repke i da ih je žena vozila do trga. stvarnost je takva da su vatreni pružili podršku djokoviću i on njima, slikali se zagrljeni, on sa hrvatskom zastavom. stvarnost je takva da je bilo još milijun pozitivnih stvari, ko bi se sad svega sjetio. da je dalić jedan tako pozitivan lik da bih ga najrađe u čelo ko kolinda poljubila. :D

    stvarnost je takva da - da, mpt je neizostavni dio kad je neki domoljubni naboj u pitanju. i to je tako - to je hrvatska. ne moš to gumicom izbrisat. ali stvarnost je takva da je isti taj mpt jučer bio prilično skroman, držao se po strani, a tisuće i tisuće ljudi na trgu dizalo u zrak ruke u znaku srca i ljubavi, a nije mjerilo kukuruz.
    cvijeto carice

  28. #928
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Da se razumijemo, potaknuta sašinom opservacijama, moj stav o mjeraču kukuruza, je potpuno neovisan o tome, da li je na dočeku bilo 5000 ili 500 000 tisuća ili dva milijuna ljudi. I koliko je mjerač bio skroman ili neskroman.
    no to je moja opservacija koja utječe na moje (ne)veselje.

  29. #929
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Cvijeto,

    i mene je oduševila žena u busu i fora šale na internetu na račun toga. I jako mi je drago da nije bilo nikakvih političara.

    Sve u svemu, za mene je bila i ostala bajka. Predivno je bilo gledat sve te ljude, pozitivu, bez ikakvih incidenata a bila sam tamo satima

    Neki lik si je obrijao dlakava prsa pa je izgledalo ko da ima kockice, presmiješno. A brdo stranaca je bilo u kockicama, plesali, pjevali, naslikavali se.

  30. #930
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Čini mi se da Dragojević nije u stanju da partija, Badrić baš nema repertoar pjesama za doček bilo koga, čak ni Škoru ne bi imalo smisla zvati jer su mu pjesme tugaljive... Kesoviju ili nekog od old school cool?

  31. #931
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ne kužim kako mislite što nisu doveli, tko? Thompsona su doveli igrači, ne organizatori, dapače vidim masovno komentare da su organizatori spriječili da Thompson izvodi još pjesama. Grdovića su doveli jer igrači pjevaju tu njegovu pjesmu, kao što je Severina bila na dočeku '98.

  32. #932
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer je bilo na ulicama toliko pozitivne energije, bila sam na par punktova, ljudi su stajali satima a nitko nije pokazao ni najmanje nervoze. Jedni drugima su davali vodu, hranu, nije bilo bitno tko si, čiji si, nasmijana lica.
    Bilo mi je divno doživjeti tako nešto pa makar zbog nogometa.
    sve stoji, bilo je lijepo i ljudi uglavnom jesu dobri, to se vidi i po humanitarnim akcijama. ali to ne znači da kad se potegnu krvna zrnca ne bi prolili krv. bi. i baš zato meni smeta mpt na autobusu. ali j.bg, to je na žalost njihov izbor

  33. #933
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Uglavnom, moj zaključak: bilo je predivno iskustvo, bez obzira što je dugo trajalo vrijedilo je osjetit ovakav povijesni trenutak, a ako se opet ponovi ovakav trenutak, drugi put ode Lili u Novi Zg mahnut im, a nastavak od doma
    Ja radim u Centru i mi smo od 13.30 bili oko Trga, Petrićeva, Bogovićeva. MM-a su pustili oko 14 s posla i ja mu govorim ma nemoj ni pokušavati doći gužva je ogromna. On ode doma, a mi živimo u N. Zagrebu i odluči čekati ih kod MSU i kad su prošli sjedne u bus i u grad i dođe do nas u Frankopansku. Tako da ih je dočekao 2 puta

  34. #934
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    A "Lijepa li si" inače pjeva...tko?
    Toliko je pozitive, silno puno. Toliko dobrih pomaka. Osim svega nabrojanog, ja ću spomenut i osuđenog Mamića, Šukera koji se stiska u kut, svi se prave da ga nema, pa činjenicu da se nitko od političara nije usudio nos pomolit na doček, činjenicu da sva ta masa ljudi nije imala poriv pjevati nacionalističke pjesme niti nositi nacionalističke transparente, i možemo tako jako drugo nabrajati.
    Naravno, šta kome uništava bajku, to je osobna stvar. Svatko neka uživa u svojim iracionalnostima :D
    Najavljuju Thompsona za doček u Splitu, nadam se da neće biti sve u znaku njega, a i ako bude, nadam se da će pazit što pjeva. Ali i ako to ne prođe dobro (a tako se nadam da hoće), još uvijek će tu biti ovo u Zagrebu, i sve ono što je bilo fantastično. Ono loše neće izbrisat ono dobro, nego će to dvoje postojat usporedo.
    Posljednje uređivanje od vertex : 17.07.2018. at 11:02

  35. #935
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    vezano uz bajku, vi niste čule da bajke ne postoje?

    a stvarnost je bila takva da nije bilo niti jednog jedinog incidenta, ni jučer, ni tijekom cijelog prvenstva, ni u hrvatskog ni u rusiji. stvarnost je takva da su nam ovi dani priuštili toliko veselja i toliko sreće i toliko ponosa i ljubavi i toliko pozitivnih emocija da je to divno.
    stvarnost je takva da je žena direktorica repke i da ih je žena vozila do trga. stvarnost je takva da su vatreni pružili podršku djokoviću i on njima, slikali se zagrljeni, on sa hrvatskom zastavom. stvarnost je takva da je bilo još milijun pozitivnih stvari, ko bi se sad svega sjetio. da je dalić jedan tako pozitivan lik da bih ga najrađe u čelo ko kolinda poljubila. :D

    stvarnost je takva da - da, mpt je neizostavni dio kad je neki domoljubni naboj u pitanju. i to je tako - to je hrvatska. ne moš to gumicom izbrisat. ali stvarnost je takva da je isti taj mpt jučer bio prilično skroman, držao se po strani, a tisuće i tisuće ljudi na trgu dizalo u zrak ruke u znaku srca i ljubavi, a nije mjerilo kukuruz.
    X

  36. #936

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    Pa što nisu doveli, npr., Juliana Rachlina, recimo meni je koncert na Tomislavcu bio super, ja bih osobno radije slušala njega nego pop glazbu

    Eto nisu, zato što ljude više pali nogomet i pozitivna histerija, i nek je tako, bilo je super baš kako je bilo, ništa ne bih mijenjala
    Potpis

    Igrači se nabrijavaju uz MPT, očito briju na "ratnički naboj"... to je tako već godinama, nije izronilo tek sinoć
    Zato su pozvali MPT, vjerujem da bi se oni osjećali pizdunski da nisu
    Ali bio je ko bubica što reče Cvijeta (potpis na cijeli post) "skroman"

  37. #937
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    sasa, skroman je kriva riječ, evo vertex me podsjetila, nije bio skroman nego stisnut, šta kaže danka, ko bubica

    a isto je mogao zaurlat čavoglave, pa nije.

    vjerujem da neće ni u splitu.
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 17.07.2018. at 11:16

  38. #938
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    ali to ne znači da kad se potegnu krvna zrnca ne bi prolili krv. bi. i baš zato meni smeta mpt na autobusu. ali j.bg, to je na žalost njihov izbor
    Ja stvarno mislim da se kolektivna svijest promijenila i da nije tako kako si napisala i to se vidjelo. Jučer nisam vidjela niti jedno nepoželjno obilježje. Prije 10 godina situacija je bila znatno različita a i mpt bi imao puno više prostora prije 10 godina. Promjena se vidi i to velika. To da će nažalost uvijek biti pojedinaca i ne samo ovdje nego svugdje, biti će.

  39. #939
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,517

    Početno

    Slažem se s mitovski, promjene su ogromne u tom smislu i baš se vide.
    A Lijepi li si je bome je i meni lijepa pjesma, ono naježim se kad krene nabrajat sve regije

    Gledam na fejsu sramotu kako se “slavilo“ u FRA, razbijanje, pljačka, okrenuti auti naopačke po ulicama,..ma užas, možemo bit preponosni kako smo proslavili naš uspjeh u Zagrebu, a nadam se i u Splitu.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 17.07.2018. at 11:24

  40. #940
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    sasa, skroman je kriva riječ, evo vertex me podsjetila, nije bio skroman nego stisnut, šta kaže danka, ko bubica

    a isto je mogao zaurlat čavoglave, pa nije.

    vjerujem da neće ni u splitu.
    joj pa nije on blesav da zaurla čavoglave i diže dodatno tenzije na dočeku koji se shera po svijetu. ovo je prevelika stvar da bi se baš jako kompromitirala, ali činjenica je da je tu. i da mamić nije zbrisao, bio bi i on tu.

    Citiraj mitovski prvotno napisa
    Ja stvarno mislim da se kolektivna svijest promijenila i da nije tako kako si napisala i to se vidjelo. Jučer nisam vidjela niti jedno nepoželjno obilježje. Prije 10 godina situacija je bila znatno različita a i mpt bi imao puno više prostora prije 10 godina. Promjena se vidi i to velika. To da će nažalost uvijek biti pojedinaca i ne samo ovdje nego svugdje, biti će.
    voljela bih da sam optimist kao i ti, no stanje na političkoj sceni, raznorazni referendumi govore mi upravo suprotno :/

  41. #941
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ajde, nadamo se!
    iz vaših usta u božje uši!
    mozda ja stvarno očekujem previše u kratko vrijeme.

  42. #942

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Eto Grdović je puno bolji od Thompsona. Obiteljski nasilnik, alkoholičar, dalje da ne nabrajam. Hbg. Svi mi nekad odvajamo pjesme od onoga tko ih pjeva. Tko od nas ne bi otišao na koncert Michaela Jacksona da je živ, Guns n Rosesa, itd. Malo tko bi rekao da neće kupiti tu kartu jer je pjevač pedofil, obiteljski nasilnik, itd.
    Potpisati ću Cvijetu i da, tako je, Thompson zaista ima tih par pjesama koje su prelijepe, malo koja može pokrenuti taj naboj kao "Lijepa li si". Da je sinoć imao svoje eskapade, to bi bila druga priča, ali stvarno se čovjek ponio dostojanstveno. Gori mi je bio Mateo Kovačić sa "ajmo svi koji imate puške..." i onda počeo pjesmu "Pukni puško".

  43. #943
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    A kad je docek u Split?

    Ok, vidim...
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 17.07.2018. at 11:30

  44. #944
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    A kad je docek u Split?
    počinje u 16

  45. #945
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Thompson je ratni profiter, a Grdović obiteljski nasilnik - ludlo ekipa
    U Lijepa li si je mogao izostaviti dijelove tuđe države, ili se ne slažete?

  46. #946
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    U Lijepa li si je mogao izostaviti dijelove tuđe države, ili se ne slažete?
    potpis ko kuća

  47. #947
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ajme, pa da , ništa od toga mi dosad uopće nije palo napamet, tnx, krumpirić!
    Posljednje uređivanje od vertex : 17.07.2018. at 11:36

  48. #948

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    Thompson je ratni profiter, a Grdović obiteljski nasilnik - ludlo ekipa
    U Lijepa li si je mogao izostaviti dijelove tuđe države, ili se ne slažete?
    Ne slažem se
    Herceg Bosna je dio u kojem živi najveći postotak Hrvata izvan Hrvatske i dio koji je natješnje povezan sa Hrvatskom, povijesno, etnički, kulturološki.. Kako god hoćeš. Uostalom, izbornik i dobar dio igrača, porijeklom su BiH Hrvati. Što se ne bi i njih spomenulo u pjesmi ?
    Posljednje uređivanje od rehab : 17.07.2018. at 11:36

  49. #949
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Eto Grdović je puno bolji od Thompsona. Obiteljski nasilnik, alkoholičar, dalje da ne nabrajam. Hbg. Svi mi nekad odvajamo pjesme od onoga tko ih pjeva. Tko od nas ne bi otišao na koncert Michaela Jacksona da je živ, Guns n Rosesa, itd. Malo tko bi rekao da neće kupiti tu kartu jer je pjevač pedofil, obiteljski nasilnik, itd.
    Potpisati ću Cvijetu i da, tako je, Thompson zaista ima tih par pjesama koje su prelijepe, malo koja može pokrenuti taj naboj kao "Lijepa li si". Da je sinoć imao svoje eskapade, to bi bila druga priča, ali stvarno se čovjek ponio dostojanstveno. Gori mi je bio Mateo Kovačić sa "ajmo svi koji imate puške..." i onda počeo pjesmu "Pukni puško".
    Pa... imaš pravo. Grdović je sve navedeno, a Thompson je osim sveg navedenog i katolički licemjer: https://www.jutarnji.hr/arhiva/crkva...ijele/4025376/

    Takvih se uvijek nađe. Aliiii kako bi rekli TBF-ovci: Ništa nam neće ovi dan pokvarit...

  50. #950
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Nije on napisao pjesmu za repku, mogao je onda dodati i Melburne i Toronto.
    Nećemo sad o HB, to je tuđa država u kojoj žive osobe HR nacionalnosti, to je maltene kao da Srbi prisvjaju Krajinu, ajdmo se zaustavit.... Imamo razloga zašto ne volimo tu osobu, a ova njegova NAJBENIGNIJA pjesma i dalje nije skroz benigna

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •