Stranica 25 od 35 PrviPrvi ... 152324252627 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,201 do 1,250 od 1712

Tema: nogometni navijaci

  1. #1201

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,414

    Početno

    pa naravno, i najviše se love vrti ...

    mene više boli što je HNS dobio kaznu zbog marketinga... mislim da je u pitanju bila voda propisana od strane sponzora i FIFE koja se morala piti na prvenstvu i pred kamerama ...

  2. #1202

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    da, najviše se novaca vrti u nogometu ... i za potrebe nogometa će uvijek biti novaca.
    sad se priča o novom nacionalnom stadionu.

    za Blanku Vlašić nisu mogli naći ni adekvatan prostor za treniranje ... u vrijeme kada je donosila najviše zlatnih i srebrnih medalja.
    eto, to me smeta u cijeloj priči.

  3. #1203
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, daj, molim te. Ti od nogometaša očekuješ da slušaju koncerte klasične glazbe i u slobodno vrijeme čitaju znanstvene časopise?
    A to radiš na dnevnoj bazi ti i svi tvoji bez iznimke?

    Čemu ovo vrijeđanje nije mi jasno.

  4. #1204
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ne. Ja sam prosječna osoba. Očekujem to od doktora znanosti. Od njih opet ne očekujem da se razvaljuju na cajke.

  5. #1205

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Srećom se pojavio MPT. Za sve *uzičare desničare koji od desničarenja dobro žive i sve *uzičare ljevičare koji od ljevičarenja dobro žive. Pa sad jedni i drugi imaju o čemu pisati i dalje u ovom društvu biti jako važni.
    Neće valjda biti važni fudbići???!!
    Nećemo valjda osjećati ponos, pjevati i plesati te bar jedan dan živjeti u sadašnjosti , bez teških crnih i crvenih utega koje vučemo iz prošlosti..

  6. #1206
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne. Ja sam prosječna osoba. Očekujem to od doktora znanosti. Od njih opet ne očekujem da se razvaljuju na cajke.
    Puna si predrasuda. Baš su doktori znanosti počašćeni ladicama u koje ih je neka Žuta pospremila. Živi i pusti ljude na miru.

  7. #1207
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    Puna si predrasuda. Baš su doktori znanosti počašćeni ladicama u koje ih je neka Žuta pospremila. Živi i pusti ljude na miru.
    Svi smo puni predrasuda. One su normalan dio života.

  8. #1208
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Da molim te žuta. Pa ti kao da si s Marsa. Napisala sam gore da je gore napravio za BIH Boras nego Thompson. A di su ostali u akademskoj zajednici. Mogu svoju posebnu podzajednicu osnovati.

  9. #1209
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Boras je tako jedan netipični čovjek. Uostalom, hoću reći da nema smisla na dečke vršiti pritisak naših očekivanja. Ovo bez škole je zazvučalo grubo, ali to je tek činjenica. Na koncu, ako je akademska zajednica na niskim granama zašto bi od prosječnog čovjeka tražili prosvjećenost?

  10. #1210
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    ne bi vjerovala koliko visokoobrazovanih ljudi odvaljuje na cajke, zato ti je ta podjela na kojoj inzistiraš skroz bezveze.

  11. #1211
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Dobro, koliko ih odvaljuje na MPT?

  12. #1212
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    I kolko klinaca to sluša,ajme majko

  13. #1213
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro, koliko ih odvaljuje na MPT?
    previše

  14. #1214
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Svi smo puni predrasuda. One su normalan dio života.
    Oprosti ali to nije istina. Neki ljude se trude svojski živjet sa što manje predrasuda i rješavat ih se-psiholozi to vole zvat rastom, radom na sebi.

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    Puna si predrasuda. Baš su doktori znanosti počašćeni ladicama u koje ih je neka Žuta pospremila. Živi i pusti ljude na miru.
    XXX
    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    ne bi vjerovala koliko visokoobrazovanih ljudi odvaljuje na cajke, zato ti je ta podjela na kojoj inzistiraš skroz bezveze.
    XXX

    A i krumpi je slično napisala pa i na nju X.

    Nema gore kad osoba ne radi na sebi, tambura samo po svome i ne može i ne želi čuti druge, u svom balonu predrasuda živi. To je zapravo žalosno.

    Ja sam se mnogih predrasuda oslobodila i presretna sam zbog toga ali za to treba donijet odluku i radit na sebi.

    Žuta možeš ti to,samo malo više sebi dozvoli otvorenog uma
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 19.07.2018. at 23:19

  15. #1215
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Mene nogometaši nisu iznenadili. Imam debelu predrasudu o njima i eto su mi je potvrdili.

  16. #1216
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Skroz te razumijem žuta.

  17. #1217
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Jako me je iznenadio taj pjevač u busu. Ustvari, nisam dugo ni shvatila da nogometaši imaju nenogometnog suputnika.
    Očito su moje predrasude drugačije , ne bih to mogla zamisliti, da nisam vidjela. Ne znam ni kako se piše:Tomson ili Thompson ili drugačije. Ne znam ni jednu njegovu pjesmu. Može se živjeti u Hrvatskoj a da ga ne čuješ, ali o njemu sam čula, vijesti čitam.

    I dalje sam sretna zbog uspjeha naših nogometaša, iako su ovim zamaglili moje ružičaste naočale.

  18. #1218
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Skroz te razumijem žuta.
    Meni je jasno da je razumiješ jer i sama imaš puno predrasuda i odlučila si s mjima živjet. Tvoj izbor, tvoja stvar, al nemoj predstavljat predrasude kao nešto normalno i poželjno.

    Pa dobro žuta.
    Jel Z.Boban nogometaš a završio je fax (a ti recimo nisi al bitno da generaliziraš i pljucaš)? Sad ćeš reći da je on iznimka.

    A gle ja znam dečka završio za kuhara, radi kao pomoćni kuhar, a dečko je full načitan, ide na književne večeri, engleski mu je savršen...baš sam se posramila sama pred sobom kad sam shvatila kakve predrasude sam imala prema takvim nekim strukovnim zanimanjima.

    Baš me zanima jel vama stvarno ok imat predrasude ili se smatra poželjnim trud da se čovjek rješi predrasuda o bilo čemu da se radi?
    Predrasude su ljudi loša stvar.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 20.07.2018. at 07:47

  19. #1219
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Kramarić je završio mioc, a to se ovdje poštuje. Hehe. Lilly, Bilic je zavrsio pravo DOK je profesionalno igrao, ne poslije kao Boban.

    Ja mislim kao coksa, imaju ispodprosjecno obrazovanje silom prilika. To me nervira jer mislim da bi s malo susretljivosti oni pametniji mogli se normalno obrazovati do kraja.

    Ja obrazovanje izuzetno cijenim, ali HR obrazovni sustav je na primjerima akademskih gradjana (a i samih akademika) pokazao da ne širi vidike.

  20. #1220
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Veliki x na krumpirić.

  21. #1221
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Baš me zanima jel vama stvarno ok imat predrasude ili se smatra poželjnim trud da se čovjek rješi predrasuda o bilo čemu da se radi?
    Predrasude su ljudi loša stvar.
    Svi ih imamo. Ne možemo ići kao prazna ploča i pristupati svemu kao da nemamo pojma ni o čemu.
    Paul Bloom argues that while prejudice can be irrational and have terrible consequences, it is natural and often quite rational. This is because prejudices are based on the human tendency to categorise objects and people based on prior experience. This means people make predictions about things in a category based on prior experience with that category, with the resulting predictions usually being accurate (though not always). Bloom argues that this process of categorisation and prediction is necessary for survival and normal interaction, quoting William Hazlitt, who stated "Without the aid of prejudice and custom, I should not be able to find my way my across the room; nor know how to conduct myself in any circumstances, nor what to feel in any relation of life".[19]

  22. #1222
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    skoro bih rekla lako za predrasude, ali šta kad si nekulturan i time se ponosiš? više njih ti ukaže da si nepravedan i vrijeđaš, a ti i dalje. a što je najbolje nisi jedini, prija mojca te skroz razumije.

  23. #1223
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Nogometaši možda nemaju formalno obrazovanje, silom prilika, ali imaju sasvim druga životna iskustva, kao prvo puno novaca, kao drugo život po različitim zemljama, kulturama, učenje jezika, snalaženje u različitim sredinama. Znači možda nema formalnog obrazovanja, ali ima bogatog životnog iskustva, neusporedivo više nego netko tko je završio fakultet i nije se maknuo iz svog mjesta (premda možda čita znanstvene časopise).

  24. #1224
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Koga vrijeđam? Tebe? Jesi li nogometaš, slušaš Thompsona ili si neškolovana?

  25. #1225
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    naravno zuta, često donosimo zaključke koji se temelje na stereotipima. i to samo po sebi nije apriori ništa loše.
    samo, treba imati na umu da nije svako zaključivanje temeljeno na predrasudama - diskriminacija. ali svaki, baš svaki oblik diskriminacije ima temelj upravo na predrasudama.

  26. #1226
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    ako sam i sve to skupa nemaš to pravo. mislim, tko te može spriječiti, ali prestrašno je čitati s kolikim omalovažavanjem o nekome pišeš. možda ih ne znaš iz prve ruke, ja ih znam par i u najmanju ruku imaju kineziološki završen, ali ok. najviše pričaš o sebi.

  27. #1227
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Naravno da svi imamo odredjene predrasude Zuta, ali je predrasude zamucuju pogled, osobito ako ih predstavljamo kao nepobitne istine. A ja konkretno uopce ne vidim povezanost MPT u busu i obrazovanja nogometasa. I slazem se da je ta vrsta povezivanja uvredljiva. Stvarno ne moras biti neobrazovan da bi volio MPT.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #1228
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Koje pravo? Izvući zaključak da kombinacija nogometa i neškolovanosti prirodno vodi prema Thompsonu i Bujancu? Nogomet je sam po sebi tako čoporativan (timski, rekli bi) sport i ako nemaš bar malo mentalni sklop (kao što ga ja nemam) naš čopor vs vaš čopor onda se baš i ne možeš uživjeti u igru. Što vodi k sljedećem, a to je da je za očekivati da će prosječni navijač imati malo jače razvijen osjećaj za nacionalni ponos.

  29. #1229
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Po čemu se to razlikuje od drugih timskih sportova? Npr. ima timskih sportova gdje su cijele ekipe visokoobrazovane, a isto su čopor.

    Neobrazovani su jer se jako rano profesionaliziraju i zarađuju masne pare, i jer škola i sport nisu u suradnji.

  30. #1230
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je jasno da je razumiješ jer i sama imaš puno predrasuda i odlučila si s mjima živjet. Tvoj izbor, tvoja stvar, al nemoj predstavljat predrasude kao nešto normalno i poželjno.



    A gle ja znam dečka završio za kuhara, radi kao pomoćni kuhar, a dečko je full načitan, ide na književne večeri, engleski mu je savršen...baš sam se posramila sama pred sobom kad sam shvatila kakve predrasude sam imala prema takvim nekim strukovnim zanimanjima.
    Meni je žalosno da netko mora ovako nešto napisati.
    Hoćete mi reći da svi imate VSS i vaši muževi i prijatelji također? Da prema tome tko ima koje obrazovanje prosuđujete i cijenite čovjeka? Zaključujete da li sluša Thompsona ili ne?
    MM je stolar i zamisli žuta ne sluša Thompsona i ne voli nogomet, ovo su valjda bile jedine utakmice koje je gledao. Moralniji je i inteligentniji od puno mojih poznanika koji su VSS pa i više.
    Ja imam VSS i plakala sam od sreće kad smo ušli u finale jer pratim nogomet već 30 godina i ne slušam i ne volim Thompsona i žao mi je što je bio na Trgu. Svejedno me ovaj uspjeh jako veseli.

  31. #1231
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Meni ne zamućuju pogled jer se ne vodim njima. To što školovani slušaju cajke i Thompsona i okidaju na niske strasti bi vodilo u par pretpostavki. Neke su da takva glazba doista nema nikakve veze s intelektom osobe, ili da je utjecaj društva prejak, ili opet da kod nas školovanje nema takvu kvalitetu da bi ljude učinilo prosvjećenima. Ali gotovo da sam sigurna da je postotak onih sa visokom školom koji slušaju cajke manji od onih sa samo osnovnom. S tim da znam najmanje dvoje ljudi s osnovnom školom koji slušaju U2 ili drugu stranu glazbu. Podignem obrve i idem dalje.

  32. #1232
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    Po čemu se to razlikuje od drugih timskih sportova? Npr. ima timskih sportova gdje su cijele ekipe visokoobrazovane, a isto su čopor.
    Ljudi se valjda ne mogu jako identificirati sa vaterpolom, ili bejzbolom, ili što ja znam, ako nisu nikada to igrali, ali svi su bar jednom zaigrali nogomet, čak i ja sa dvije lijeve noge.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 20.07.2018. at 09:40

  33. #1233
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Moralniji je i inteligentniji od puno mojih poznanika koji su VSS pa i više.
    Vjerujem da je.

    Jednako tako, puno ih je s diplomama, a da se zapitam tko im ih je dao.

  34. #1234
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    I sad vidim da je MM u pravu kad mi govori da mu visokoobrazovani ljudi pristupaju s predrasudama, a ja ga uvjeravam da je to samo njegov osjećaj.
    Zato mi je još draže kad ostanu pozitivno iznenađeni onim što čuju iz njegovih usta.

  35. #1235
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Svi imamo neke predrasude. Je li to prema hodačima za život, Romima, bad blue boysima, manekenkama. Doista ne očekujem da mogu naći zajedničku temu s Markić, ali opet, tko zna. Možda je njoj sf žanr i indie rock super.

  36. #1236
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    stupanj obrazovanja i obrazovanost često su dvije različite stvari

    moj sss prijatelj je kulturno puno obrazovaniji i načitaniji od mnogih visokoobrazovanih koje znam
    brat i sestra mu imaju fax, znači nije da nije mogao, ali njemu se nije dalo studirati

    dapače često su visoko obrazovani, uglavnom iz nedruštvenih predmeta fah idioti

    nogomet ne volim, ali mislim da je za igrati dobar nogomet i te kako potrebna glava, a ne samo noge
    ali što kaže krumpirić prof. sport i škola jednostavno ne idu


    što se tiče MPT nema tu previše veze sa obrazovanjem
    stvar je u stavu našeg društva prema njemu
    i prema prošlosti
    gdje se zadnjih skoro 30 godina relativizira jedan dio naše povijesti, gdje se izjednačavaju pobjednici i gubitnici iz drugog svjetskog rata
    i gdje je sama atmosfera u društvu podržavajuća preme MPT i onom što on zagovara
    da se naše društvo postavi prema tome, kako se Njemačka postavlja prema svojim gubitnicima ne bi MPT u autobusu bio

  37. #1237
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    A možda samo ne seciraju Thompsona i prihvate iz njegovih pjesmi ono što im valja, a na ostalo zažmire.

  38. #1238
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Žuta, mojca, bolje vam je da se ujedinite s ostatkom ekipe

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    A možda samo ne seciraju Thompsona i prihvate iz njegovih pjesmi ono što im valja, a na ostalo zažmire.
    A gle, treba ti samo jedan heeeeeej, zaustavi seeeeeeee s dovoljno dugim E da digneš ruke i skupiš obrve i srce ti zatitra u rezonanciji s muževnim glasom

    Od akademske zajednice jedino na muzičkoj akademiji ne očekujem da radi netko tko iz gušta sluša lošu glazbu, a na ostalima je stvar statistike.

  39. #1239
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Lol stvarno?

  40. #1240
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Koga pitaš?

  41. #1241
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Mima

  42. #1242
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Jelena, to je otprilike kao da kažemo da ne očekujemo od doktora medicine da puši ili od nutricionista da jede junk. stvarnost je uglavnom drugačija od naših očekivanja.

  43. #1243
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Ahaha, Jelena, proguglaj malo "prof.muzičke akademije+osvrt+ora et labora" (to je ime albuma).
    Cijenjen je Th.i među vrlo školovanim desnim profesorima.

  44. #1244
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    MPT nije stvar muzičkog ukusa, kvalitete ili nekvalitete, nego političkog stava.

  45. #1245
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nogometaši možda nemaju formalno obrazovanje, silom prilika, ali imaju sasvim druga životna iskustva, kao prvo puno novaca, kao drugo život po različitim zemljama, kulturama, učenje jezika, snalaženje u različitim sredinama. Znači možda nema formalnog obrazovanja, ali ima bogatog životnog iskustva, neusporedivo više nego netko tko je završio fakultet i nije se maknuo iz svog mjesta (premda možda čita znanstvene časopise).
    X baš tako.

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    naravno zuta, često donosimo zaključke koji se temelje na stereotipima. i to samo po sebi nije apriori ništa loše.
    samo, treba imati na umu da nije svako zaključivanje temeljeno na predrasudama - diskriminacija. ali svaki, baš svaki oblik diskriminacije ima temelj upravo na predrasudama.
    X
    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    ako sam i sve to skupa nemaš to pravo. mislim, tko te može spriječiti, ali prestrašno je čitati s kolikim omalovažavanjem o nekome pišeš. možda ih ne znaš iz prve ruke, ja ih znam par i u najmanju ruku imaju kineziološki završen, ali ok. najviše pričaš o sebi.
    X

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da svi imamo odredjene predrasude Zuta, ali je predrasude zamucuju pogled, osobito ako ih predstavljamo kao nepobitne istine. A ja konkretno uopce ne vidim povezanost MPT u busu i obrazovanja nogometasa. I slazem se da je ta vrsta povezivanja uvredljiva. Stvarno ne moras biti neobrazovan da bi volio MPT.
    X

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    Po čemu se to razlikuje od drugih timskih sportova? Npr. ima timskih sportova gdje su cijele ekipe visokoobrazovane, a isto su čopor.

    Neobrazovani su jer se jako rano profesionaliziraju i zarađuju masne pare, i jer škola i sport nisu u suradnji.
    X

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    I sad vidim da je MM u pravu kad mi govori da mu visokoobrazovani ljudi pristupaju s predrasudama, a ja ga uvjeravam da je to samo njegov osjećaj.
    Zato mi je još draže kad ostanu pozitivno iznenađeni onim što čuju iz njegovih usta.


    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    MPT nije stvar muzičkog ukusa, kvalitete ili nekvalitete, nego političkog stava.
    Očito tako na kraju ispadne. :/
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 20.07.2018. at 11:12

  46. #1246
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    Očito tako na kraju ispadne. :/
    Pa mora s njim tako ispast, kad su tekstovi i ikonografija takvi kakvi jesu. Ja ponekad negdje čujem neki meni odličan rock, onda skužim da je nešto od mpt kad krene vokal, pa si kažem: e *ebi ga, sad mi se ovo ne smije sviđat. A šta ću drugo

  47. #1247
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Pa mora s njim tako ispast, kad su tekstovi i ikonografija takvi kakvi jesu. Ja ponekad negdje čujem neki meni odličan rock, onda skužim da je nešto od mpt kad krene vokal, pa si kažem: e *ebi ga, sad mi se ovo ne smije sviđat. A šta ću drugo
    vertex ludo

  48. #1248
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Ahaha, Jelena, proguglaj malo "prof.muzičke akademije+osvrt+ora et labora" (to je ime albuma).
    Cijenjen je Th.i među vrlo školovanim desnim profesorima.
    čokolada, e sad si me bome šokirala. Bolje da nisam išla gledati, bila bih bliže lili u veselju i pozitivi.

  49. #1249
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Pa mora s njim tako ispast, kad su tekstovi i ikonografija takvi kakvi jesu. Ja ponekad negdje čujem neki meni odličan rock, onda skužim da je nešto od mpt kad krene vokal, pa si kažem: e *ebi ga, sad mi se ovo ne smije sviđat. A šta ću drugo

  50. #1250
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Kakav politički stav imaju reprezentativci? Uopće ih ne mogu zamisliti da si politikom razbijaju glavu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •