Stranica 30 od 35 PrviPrvi ... 202829303132 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,451 do 1,500 od 1712

Tema: nogometni navijaci

  1. #1451

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Mog malog da pitaju i za koga navija i jel ima curu, blijedo bih ih gledao

    Zapravo su mi ta pitanja o curi/dečkima oduvijek užas, mene su smetala kad su mene tak ko malu ispitivali
    I meni su ta pitanja užasno glupa, ali uklapaju se u one standardne stereotipe o tome kako razgovor odraslih s djecom treba izgledati.

    Što se tiče ovog "za kog navijaš"... moj sin do polaska u školu nije šljivio nogomet pol posto, onda je u nižim razredima OŠ oduševljeno igrao i pratio nogomet (i skupljao mnogobrojne sličice, učio podatke o nogometašima, i sl.), pa mu je interes postupno splašnjavao, sad pogleda utakmicu s pol oka, a zanimljiviji mu je rukomet.
    U svim tim fazama ja zaista ne znam za koga je navijao, ako je za ikoga navijao. Sport se može pratiti i bez osjećaja pripadanja nekom klubu ili nekoj grupi.
    Išao je par puta s prijateljem na Dinamove utakmice, i tome se jako veselio, ali i opet - bez ikakvih navijačkih osjećaja. Važnije mu je bilo da gleda utakmicu uživo i da na neki način sudjeluje u takvom događaju.
    Tako da i ovdje, kao i u drugim stvarima u životu, ništa nije crno-bijelo. Niti je pitanje "za koga navijaš" tako maliciozno (prije bih rekla, bedasto za malu djecu), niti je navijanje ili ne-navijanje znak bilo čega.

  2. #1452
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Uopće je nepotrebno nervirati se oko tih bedastih pitanja, osim ako je nešto drugo u pozadini pa mi ne znamo zapravo o čemu se radi.
    Mislim da bih bila bogata da mi je kuna za svaki put kad je moje dijete koje je tada imalo selektivni mutizam netko pitao...a što ti ne pričaš, nije valjda da se sramiš, maca papala jezik, tako velika curica pa ne znaš pričati itd... Okreneš se i živiš dalje svoj život.

  3. #1453
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    ja isto mislim da su to pitanja u rangu "imaš li curu/dečka" samo da navedu dijete na razgovor, ništa drugo
    To jaaaako ovisi o sredini u kojoj se nalaziš. U nasilničkom razredu mog mlađeg sina to pitanje "za koga navijaš" bilo je razlog za zlostavljanje svih onih koji nisu točno odgovorili.

    S druge strane, u tom razredu ionako su se samo tražili razlozi za nasilničko ponašanje. Što da kažem? Mom sinu su izbili zub, ukrali mobitel, ukrali ključeve od našeg stana tijekom tjelesnog itd... Pa nek mi netko kaže da su ga samo navodili na razgovor. Ma nemojte...

  4. #1454
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ma vraga - nakon pitanja tko ide na vjeronauk, ovo je najčešći uzrok zlostavljanja u ranoj dobi. Nije za podcjenjivanje.... uffff....
    To pitanje o vjeronauku nikad nisam čula izvan kruga roditelja djece iz razreda, i onda je obično imalo neki vrlo komkretan povod .

    Šta to ljudi stvarno pitaju ?!

  5. #1455
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    I ja tako mislim.

    Uostalom u mom zg kvartu rekla bih da ih jako puno navija za Hajduk i sta, nikom nistq.

    Ne treba od muhe radit slona.

    I potpis na zadnhu Vrijeskinu recenicu, u zadnje vrijeme ti svi idu na zivce bez obzira na temu. Cuvaj sebe i djecu!
    Lili, tvoj su kvart davno poprilično naselili dalmatinci koji su došli tu studirat i ostali

  6. #1456
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    To jaaaako ovisi o sredini u kojoj se nalaziš. U nasilničkom razredu mog mlađeg sina to pitanje "za koga navijaš" bilo je razlog za zlostavljanje svih onih koji nisu točno odgovorili.

    S druge strane, u tom razredu ionako su se samo tražili razlozi za nasilničko ponašanje. Što da kažem? Mom sinu su izbili zub, ukrali mobitel, ukrali ključeve od našeg stana tijekom tjelesnog itd... Pa nek mi netko kaže da su ga samo navodili na razgovor. Ma nemojte...
    Peterlin, čini mi se da je na žalost u razredu tvog sina bio puno veći problem od pitanja za koga navijaš, to pitanje im je samo dobro došlo za još jedan razlog divljačkog ponašanja. Strašno mi je pročitati ovako nešto i da ti je sin ovo prošao.

  7. #1457
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    To pitanje o vjeronauku nikad nisam čula izvan kruga roditelja djece iz razreda, i onda je obično imalo neki vrlo komkretan povod .

    Šta to ljudi stvarno pitaju ?!
    Moju to nikada nitko nije pitao.

  8. #1458
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    To pitanje o vjeronauku nikad nisam čula izvan kruga roditelja djece iz razreda, i onda je obično imalo neki vrlo komkretan povod .

    Šta to ljudi stvarno pitaju ?!
    Bome su pitali. Kod mog starijeg to su uglavnom bile djevojčice... Bilo je izjava tipa "Ti nećeš ići u raj jer ne ideš na vjeronauk". Čula sam to od učiteljice na informacijama. Nije to bilo jedino, zatvarali su jedni druge u zahod i tako svašta, ali nakon par sastanaka sa stručnom službom to je riješeno. Dio propitivanja o vjeri potekao je i od vjeroučiteljice, koja ih je plašila paklom, ali to je druga tema. S tim kod mlađeg sina nije bilo problema, ali zato je bila gomila drugih. U njegovom su razredu samo tražili razloge za zlostavljanje, to sam već napisala. Bolje da se ne prisjećam.

  9. #1459

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Ali ipak bih rekla da je razlika postavljaju li takva pitanja djeca jedni drugima, ili odrasli djeci.

  10. #1460

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    Razlika je u dobi djeteta kojemu se postavlja pitanje, tko mu postavlja i u kojem kontekstu
    Ovo kad četverogodišnjaka pitaju ima li curu ili dečka je sasvim nešto drugo od zlostavljanja po pitanju vjeronauka u školi
    A moram priznati da sam stvarno rijetko čula (ako i ikada izvan ovog foruma) problema s vjeronaukom

    i mislim da u toj situaciji da nije bio povod vjeronauk ili nogometni klub, možda bi bile naočale, debljina i sl.
    zločesto, provokativno ispitivanje i komentiranje među školskom djecom treba rezati u korijenu (iako je jako teško jer obično s druge strane stoji roditelj koji podržava takvo ponašanje)
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 10.02.2021. at 13:43

  11. #1461
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    To jaaaako ovisi o sredini u kojoj se nalaziš. U nasilničkom razredu mog mlađeg sina to pitanje "za koga navijaš" bilo je razlog za zlostavljanje svih onih koji nisu točno odgovorili.

    S druge strane, u tom razredu ionako su se samo tražili razlozi za nasilničko ponašanje. Što da kažem? Mom sinu su izbili zub, ukrali mobitel, ukrali ključeve od našeg stana tijekom tjelesnog itd... Pa nek mi netko kaže da su ga samo navodili na razgovor. Ma nemojte...
    ok, ali pričamo o situaciji kad odrasla osoba pita dijete za koga navija u rangu svih ostalih bezveznih stvari koje netko ispituje dijete jer ne zna kako bi ga potaknuo na razgovor
    a što se tiče nasilja u razredu, iskusili smo to dva puta bez ikakvog govora o navijačima. to može poslužiti za nasilje kao i bilo što drugo, nije nikakav izuzetak.

  12. #1462
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Lili, tvoj su kvart davno poprilično naselili dalmatinci koji su došli tu studirat i ostali
    Da i ne samo Dalmatinci

  13. #1463
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    S temom ste otisli presiroko po mom misljenju.
    Tko je nasilnik, on ce traziti i naci bilo koji razlog.

  14. #1464
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    S temom ste otisli presiroko po mom misljenju.
    Tko je nasilnik, on ce traziti i naci bilo koji razlog.
    pa točno to. fizički izgled, školski (ne)uspjeh, socijalni status... bilo što.

  15. #1465
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    S temom ste otisli presiroko po mom misljenju.
    Tko je nasilnik, on ce traziti i naci bilo koji razlog.
    Ali žutaminuta je pokrenula pitanje nogometnih fanova koji su iz iste vreće i slažem se s njom.
    Svaki put kad prođem kroz pothodnik na Čulinečkoj i vidim BBB , sjetim se da je tamo bio naslikan Mali princ, kojeg su nemilosrdno prefarbali i nitko im ništa ne može, jer su sad tamo napisali Vukovar i spomenuli domovinski rat. https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...---613425.html

  16. #1466
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ali žutaminuta je pokrenula pitanje nogometnih fanova koji su iz iste vreće i slažem se s njom.
    Svaki put kad prođem kroz pothodnik na Čulinečkoj i vidim BBB , sjetim se da je tamo bio naslikan Mali princ, kojeg su nemilosrdno prefarbali i nitko im ništa ne može, jer su sad tamo napisali Vukovar i spomenuli domovinski rat. https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...---613425.html
    U Splitu su prebojali Ruđera Boškovića u bijelo, jer (navodno) to nije bilo Torcidi po volji. Na škole se stavljaju murali s Hajdukovim i Torcidinim obilježjima (može i Domovinski rat) jer bi po svima drugima Torcida šarala - i to je službeno objašnjenje ravnatelja naše osnovne škole zašto i on planira sličan mural... Na mojoj staroj osnovnoj školi stoji mural s dva navijača Torcide, oba s maskama (od prije korone je, da ne bude zabune), od kojih bar jedan ima nekakav lanac/bokser (bez ikakve sumnje za pretući nekoga) u ruci. Katastrofa.

  17. #1467
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Podizem, prije nego žuta digne temu u nedjelju

    Počelo je europsko nogometno prvenstvo. Mi igramo u nedjelju, petak i...

  18. #1468
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Utorak!
    Baš se veselim
    Posljednje uređivanje od Riri92 : 11.06.2021. at 22:59

  19. #1469
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Babyboys za žutu. Uskoro ce njurganje.

    Drzim fige nasima!!!

  20. #1470
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Rezultati. Me gusta. Nema vike, nema divljaštva. Jej.

  21. #1471
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Meni se ne sviđa. Moje dijete je oplakalo.

    A bili su blago stravični

  22. #1472
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Žuta ne stanuje gdi i ja,tu je bilo i vike i svega,većina birtija/ slastičarni danas nabavile nove mega Tv,sve me strah još mjesec dana tu živjeti

  23. #1473
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Joj daj ne pretjeruj

  24. #1474
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Moje je plakao neku večer jer od dernjave nije mogo zaspati

  25. #1475
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Pa neku veče nije imalo niakććkakve veze s navijačima? Moje dijete oplače svaki poraz u manje-više svakom sportu. Zbog sporta.

  26. #1476
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Rezultati. Me gusta. Nema vike, nema divljaštva. Jej.

  27. #1477
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    I ja sam oplakala rezultat.

    Baš je bilo stravično. Falilo mi je neke želje. Dobro je rekao Prosinečki, dođu u 16 m i nemaju ideju. Previše su i ispadali, ne gledaju što im suigrači rade, bezveze ispucane lopte...

    I onaj sudac što mi je išao na onu stvar brate mili, gdje god kreneš trčati, eto ti njega zakopao se u onu travu, ne zna se pomaknuti!

  28. #1478
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ležim i vani čujem nekoliko pucnjeva!
    I ništa mi nije jasno
    No, skužila sam nakon još malo povika i još manje guglanja.
    Nogomet!
    Dobro je.

  29. #1479
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Još malo jedna barem

  30. #1480
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Napokon dobra igra!

  31. #1481
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Moram priznati da mi je drago da nisam trenutno doma, ne znam kak ću preživjeti idući tjedan
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 22.06.2021. at 23:16

  32. #1482
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Moram priznati da mi je drago da nisam trenutno doma, ne znam kak ću preživjeti idući tjedan
    Ako ti navijači ostanu najveći problem idući tjedan, mislim da ćeš ga lako preživjeti.

  33. #1483
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    U mom kvartu?

  34. #1484
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    U mom kvartu?
    Pa ne znam kakav ti je kvart, a ni gdje živiš, ali mislim da svatko može sebi proglasiti dobar tjedan ako mu nečije navijanje ostane najgora moguća stvar.

  35. #1485
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Točno tako, Riri!
    Neka pobjeda, neka utakmica, neka veselja!
    Moram samo zapamtiti da je je nogomet, a ne se čuditi

  36. #1486
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ne znam kakav ti je kvart, a ni gdje živiš, ali mislim da svatko može sebi proglasiti dobar tjedan ako mu nečije navijanje ostane najgora moguća stvar.
    E baš, kakve životme situacije ljudi prolaze, neš ti malo izdržat par tekmi kad si tako posložiš u glavi, puno je lakše.

  37. #1487
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ili kad si poslozis u glavi da je koristenje pirotehnike zabranjeno u ovo doba godine, a pucanje iz vatrenog oruzja u gradu nikada nije dozvoljeno. Da od soka zbog petardi umiru stotine ptica, da su kucni ljubimci izbezumljeni, djeca i stariji ne mogu spavati, da je iritantno…
    Kad si to poslozis, vidis da je to izuzetno jadno i da ima i drugih nacina izrazavanja srece koji nikoga ne uznemiravaju.

  38. #1488
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Bravo Munkica

  39. #1489
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ili kad si poslozis u glavi da je koristenje pirotehnike zabranjeno u ovo doba godine, a pucanje iz vatrenog oruzja u gradu nikada nije dozvoljeno. Da od soka zbog petardi umiru stotine ptica, da su kucni ljubimci izbezumljeni, djeca i stariji ne mogu spavati, da je iritantno…
    Kad si to poslozis, vidis da je to izuzetno jadno i da ima i drugih nacina izrazavanja srece koji nikoga ne uznemiravaju.
    potpisujem

    Ja sam promijenila kvart i jedva da sam čula pucanj.

    A traume od pucanja imam iz djetinjstva jer sam odrasla u polu vojnom kvartu (prvo JNA, pa sad HV) - znači stanovnici koji su uvijek imali oružje.

    Jučer sam se jako veselila rezultatu - al fakat ne znam kaj bi me natjeralo da svoje veselje proslavim pucanjem

  40. #1490
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Eto tamo gdje sam se zapala nije bilo pirotehnike

    Veli mi klinka ,mi smo level više kad tak daleko znamo po zvukovima kaj se zbiva

  41. #1491
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ja iskreno ne kuzim kako stav od Munkice pomaze jeleni.o da lakse prebrodi navijanje i slavlje tijekom/nakon tekmi :/ Sve izneseno je naravno tocno.

    Pa ne pucamo mi, ne baca petarde nitko od nas, ali ne kuzim kako takav stav olaksava jeleni, meni bi samo otezavao, al to sam ja.
    Sto ne mozes promijeniti, prihvatis ili izludis.

    Meni smeta sviranje susjeda ili susjede navecer u 22h kad vec idem u krevet jer trebam idealne uvjete za san, al sta sad, prihvatila sam da dobije inspiraciju za sviranje tek iza 21:30h hahaha

    Jelena.O btw bila sam juce u kvartu, nije bilo uopce puno pucanja kod nas. Jos sam se zacudila jer sam vozila bajk kako to da nista ne znam kakav je rezultat s obzirom da se nista ne cuje.

    Cula sam kad je bio zadnji gol, al vise glasno navijanje susjeda preko balkona, a ne pucanje.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 23.06.2021. at 10:57

  42. #1492
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ili kad si poslozis u glavi da je koristenje pirotehnike zabranjeno u ovo doba godine, a pucanje iz vatrenog oruzja u gradu nikada nije dozvoljeno. Da od soka zbog petardi umiru stotine ptica, da su kucni ljubimci izbezumljeni, djeca i stariji ne mogu spavati, da je iritantno…
    Kad si to poslozis, vidis da je to izuzetno jadno i da ima i drugih nacina izrazavanja srece koji nikoga ne uznemiravaju.
    potpis
    moj kvart je pun mladih vss obrazovanih obitelji. covjek bi ocekivao neku kulturu. ali sinoc, od urlanja po kaficima, bacanja raketa i petardi po cesti, do jedne petarde koja je slucajno zavrsila na mom balkonu s kojeg smo srecom minutu prije otisli.
    dno dna ljudi, sljam. a pseto mi se treslo gore nego za NG

  43. #1493
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Baš ne vjerujem Lili,ali nije ni važno
    Neki dan je trgić bio pun petarda,barut se osjetio jošdugo poslije
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 23.06.2021. at 11:12

  44. #1494
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    a ma nije se sinoć puno pucalo, skoro uopće. ja živim u kvartu do jeleninog, više se pucalo neki dan nakon kvartovske tekme nego sinoć. to su valjda ovi sa sss pratili lokalnu tekmu.

  45. #1495
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Ili kad si poslozis u glavi da je koristenje pirotehnike zabranjeno u ovo doba godine, a pucanje iz vatrenog oruzja u gradu nikada nije dozvoljeno. Da od soka zbog petardi umiru stotine ptica, da su kucni ljubimci izbezumljeni, djeca i stariji ne mogu spavati, da je iritantno…
    Kad si to poslozis, vidis da je to izuzetno jadno i da ima i drugih nacina izrazavanja srece koji nikoga ne uznemiravaju.
    Slažem se... Mene isto to nervira, a na balkonu isto imam rupe od petardi od ranijih sličnih prigoda (vrli susjedi iz kvarta, užas...)

  46. #1496
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    a ma nije se sinoć puno pucalo, skoro uopće. ja živim u kvartu do jeleninog, više se pucalo neki dan nakon kvartovske tekme nego sinoć. to su valjda ovi sa sss pratili lokalnu tekmu.
    Čemu uopće treba pucati bilo čime? Ima i drugih načina izražavanja veselja, civiliziranijih i manje opasnih. Kad netko strada od takvih stvari, onda se svi pitaju zašto i čemu...

  47. #1497
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    a ma nije se sinoć puno pucalo, skoro uopće. ja živim u kvartu do jeleninog, više se pucalo neki dan nakon kvartovske tekme nego sinoć. to su valjda ovi sa sss pratili lokalnu tekmu.
    Da i kod nas se vrlo malo pucalo, bas sam se iznenadila.
    Pa jelena.O pitaj svoje ukucane i susjede kako je bilo sinoc, pa ces vidjet sta ce ti reci.

    Babyboys, kazes samo SSS
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 23.06.2021. at 12:08

  48. #1498
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    a ma nije se sinoć puno pucalo, skoro uopće. ja živim u kvartu do jeleninog, više se pucalo neki dan nakon kvartovske tekme nego sinoć. to su valjda ovi sa sss pratili lokalnu tekmu.
    :rolleyes:

    me nema se sto pucati, uopce. jel dozvoljeno? nije. dakle, ne smije. i jedna je previse

  49. #1499
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    A ne treba, naravno. I meni to ide beskrajno na živce, ne oravdavam nikad i svojoj djeci ne dam blizu takvim akcijama.

    Moj odgovor je išao samo na nepotrebnu jeleninu dramu o njezinom kvartu.

    A dio o sss na to da vss ljudi ne pucaju petarde i slično. Hau jes no.
    Posljednje uređivanje od babyboys : 23.06.2021. at 14:36

  50. #1500
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    pucaju idijoti. moje je samo bilo da naglasim kako su ljudi kreteni koji te razocaraju, jer obiteljski kvart s malom djecom, ljudi koji se jako "fino" nose.

    uostalom, muzeva i moja familija su 80% sss, nitko ne baca petarde, ni djeci ne dozvoljavaju

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •