Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 381

Tema: Interliber 2013.

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno Interliber 2013.

    Trebala bih kupiti neku zgodnu i zanimljivu kuharicu za poklon, najkasnije do kraja narednog tjedna.
    Kako se tada održava i ovogodišnji Inerliber (12. - 17. 11.) bilo bi odlično ako mogu iskoristiti priliku i tamo ju kupiti

    Molim Vas stoga za sugestije i prijedloge naslova kuharica i knjiga recepata s kolačima koji su vam zapeli za oko!

  2. #2
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    MD voli J. Olivera i Marca Bitmana
    ja sam listala kuharicu Suzy Josipović "Mama zna" i baš me ugodno iznenadila.
    Većina recepata je sasvim iskoristiva. Vrlo je malo onih s preskupim namirnicama iz specijaliziranih dućana.

  3. #3
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ako smijem iskoristit temu vezanu za Interliber, ja bih ubacila i pitanje da li je netko dosad koristio taj popust HŽ na povratne karte za vlak do Zagreba na Interliber, kako to funkcionira?

  4. #4
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Mi koristili vec par puta. Kazes da ides na Velesajam, kupis povratnu kartu i obavezno ju moraš ovjeriti na ulazu Velesajma. Kad smo 1. puta išli, teta na blagajni nas je bljedo gledala jer nije imala pojma o istom- srećom pa se MM dosjetio i isprintao sa njihovih stranica/ HŽ/ tu informaciju

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Dobro kad se već spremate iz daleka na Interliber - mogle biste s nama i podijeliti vaš popis željenih/ciljanih naslova....

  6. #6
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Kuharica koja je ostavila najviše traga na mom kuhanju još davnih dana je "Bračna kuhinja" Slavice i Igora Mandića, ali mislim da to baš i nije knjiga za iskusnu kuharicu.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Kuharica koja je ostavila najviše traga na mom kuhanju još davnih dana je "Bračna kuhinja" Slavice i Igora Mandića, ali mislim da to baš i nije knjiga za iskusnu kuharicu.
    Super! Poklon nije namjenjen iskusnoj kuharici.
    "Bračna kuhinja" i meni je prvo pala na pamet, no nisam znala da postoji novije izdanje. Sad vidim: http://www.mvinfo.hr/najnovije-knjig....php?ppar=8264

  8. #8
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ako smijem iskoristit temu vezanu za Interliber, ja bih ubacila i pitanje da li je netko dosad koristio taj popust HŽ na povratne karte za vlak do Zagreba na Interliber, kako to funkcionira?
    Da li tko zna vrijedi li taj popust i za Rijeka-Zagreb i gdje naći tu informaciju?

  9. #9
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    Super! Poklon nije namjenjen iskusnoj kuharici.
    "Bračna kuhinja" i meni je prvo pala na pamet, no nisam znala da postoji novije izdanje. Sad vidim: http://www.mvinfo.hr/najnovije-knjig....php?ppar=8264

    meni ju je svekrva poklonila prije puno godina

    a šta ću sebi kupiti? ne znam još. razmišljam.
    ali ove godine se moram malo zauzdati
    Posljednje uređivanje od rossa : 05.11.2013. at 22:13

  10. #10
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni je samo žao da ne izlaže naklada Oceanmore, bar ne kao samostalni izlagatelj. Ali zato će biti Fraktura

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je samo žao da ne izlaže naklada Oceanmore, bar ne kao samostalni izlagatelj.
    Zar stvarno? A baš sam se njima veselila, imaju jako dobra izdanja
    I nekako sam se nadala novom prijevodu Alice Munro, negdje sam naišla na tu najavu, ali to vjerojatno još neće biti gotovo do Interlibera, možda do Nove godine...

  12. #12
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    evo, prema ovom katalogu izvođača http://www.zv.hr/default.aspx?id=509&id2=254 ih nema :/

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Ali ipak ih ima, gledaj pod "Naklada Oceanmore". Izlažu na istom štandu s Nakladom Pelago (to su oni koji izdaju djela J. Juula).

    Od izdavača koji su mi zanimljivi, vidim da nema Edicija Božičević, čija sam izdanja "otkrila" prije nekog vremena i imaju vrlo zanimljive naslove. Ali možda ih bude na nečijem drugom štandu.

  14. #14
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li tko zna vrijedi li taj popust i za Rijeka-Zagreb i gdje naći tu informaciju?
    piše za posjetitelje iz Hrvatske i Slovenije, tako da da. Popust nije mali - 40%


    Iskreno, nisam ni razmišljala po što konkretno idem. Dok sam studirala u Zagrebu, svake godine sam bila tamo, i jako sam voljela tu atmosferu. Sad vodim juniora, da i on to vidi, i najviše se nadamo podebljati slikovnicama Julie Donaldson, a za mene.. naći će se nešto

  15. #15
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    E, super, tanja, nisam ih bila skužila! Baš se sad veselim Interliberu, iako nemam ništa određeno na umu, što mi se svidi. Ili ako netko da neku dobru preporuku...

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Nemam ni ja nešto određeno na umu, ali imam u glavi popis nakladnika koji me zanimaju, pa ću na neke od njih sigurno i naletjeti. Najviše volim kad nađem nešto slučajno, tako mi je otkriće prošlogodišnjeg Interlibera bila zbirka pripovijedaka Heinricha Boella "Ne samo za Božić" (koju nisam našla ni u kakvim najavama, a knjiga je izvrsna, pravo savršenstvo!). Pa se nadam i ove godine nekakvom slučajnom ulovu.
    Također, Interliber mi je prilika da na jednom mjestu vidim izdanja Elementa i Alkascripta (materijali za dodatnu matematiku u kućnoj radinosti kojih inače baš i nema po knjižarama).
    Fraktura uvijek ima veliki štand, ali sniženja im obično i nisu značajna (osim na starija izdanja). Imam u glavi nekoliko naslova, sumnjam da ću ih kupiti, ali bar da ih prelistam ili ostavim za kasnije.
    Što se tiče sina, on će sigurno pucati na Profilove atlase i izdanja biblioteke Stribor koja se obično prodaju po 20 kn u onom vanjskom šatoru.

  17. #17
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja sam recimo baš bila zainteresirana da kupim knjige Alice Munro jer ste ju jako nahvalile a ja nisam ništa čitala, vidjela sam u knjižari da je 150 kuna/komad - no čisto sumnjam da se tu mogu nadati nekakvom sniženju.

    Još lani sam htjela kupiti Kalendar Maja, možda ove godine bude nešto snižen.

    Onda, voljela bih kupiti neki školski atlas pa ćemo to tražiti.

    Moja curka bi si voljela kupiti Kronike iz Narnije, lani su bile 40 kuna po knjizi, što je stvarno dobro sniženje, a vidjet ćemo što će biti ove godine.

    Onda ima jedna knjiga koju bih voljela kupiti MM-u (možda za BING) a zove se Tajanstvena Hrvatska, dosta je skupa inače, pa ću i to pogledati.

    Najbolji su naravno slučajni ulovi - ali slabo toga više ima kod mene, mi idemo na Interliber svi skupa i nema baš puno razgledavanja od štanda do štanda nego to više izgleda kao zum-zum-zum po štandovima koji nas unaprijed zanimaju.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Ja sam prije par godina kao antirecesijsku (pa i ekološku) mjeru odlučila ne kupovati beletristiku. I sad me spominjanjem nekih naslova i izdavača (Fraktura npr) ozbiljno dovodite u napast

  19. #19

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku

    Najbolji su naravno slučajni ulovi - ali slabo toga više ima kod mene, mi idemo na Interliber svi skupa i nema baš puno razgledavanja od štanda do štanda nego to više izgleda kao zum-zum-zum po štandovima koji nas unaprijed zanimaju.
    Zato ja pokušavam, ako ikako uspijem izvesti, otići jednom onamo sama, tako da nema zum-zum.
    Nekad sam si znala uzeti dan godišnjeg i otići na miru. Sad na tako nešto ne mogu više ni pomisliti, a radim doslovce na drugom kraju grada, pa mi je sve skupa malo teže izvedivo, ali ipak ću probati smisliti par sati jedno popodne bez drugih obaveza.
    Kad idemo utroje, onda se zapravo ravnamo po dječjim interesima i željama, pa je sve skupa više ograničeno.

    Što se tiče kupnje beletristike, ja sam je ozbiljno ograničila kad sam shvatila da nemam više kamo s knjigama, a iskreno, nije svaka beletristika vrijedna kupovine, veliku većinu je dovoljno posuditi u knjižnici, pročitati i vratiti. Ipak, zbog toga sam naučila i unaprijed "nanjušiti" koje knjige vrijedi kupiti i imati u kući.
    Evo još jedna mala buba u uhu - Disput ima odlična izdanja, jako lijepe knjige, a nisu jako debele, ne zauzimaju puno mjesta

  20. #20
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Ja sam dosad uvijek isla sama s djecom kupim im nesto sto mogu lijepiti i onda budu dobre na frakturinom standu

    Slazem se s tanjom, ni ja necu kupovati beletristiku koji cu jednom procitti i onda pokusati ugurati na policu :D

    Ja se nadam nekom dobrom popustu da si kupim Oza, Pricu o ljubavi i tmini. I mozda Grossmana, Zivot i sudbina. Ne mogu toliku knjigu procitati za tri tjedna. Mozda ni za sest.

  21. #21
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Zato ja pokušavam, ako ikako uspijem izvesti, otići jednom onamo sama, tako da nema zum-zum.
    Nekad sam si znala uzeti dan godišnjeg i otići na miru. Sad na tako nešto ne mogu više ni pomisliti, a radim doslovce na drugom kraju grada, pa mi je sve skupa malo teže izvedivo, ali ipak ću probati smisliti par sati jedno popodne bez drugih obaveza.
    Kad idemo utroje, onda se zapravo ravnamo po dječjim interesima i željama, pa je sve skupa više ograničeno.

    Što se tiče kupnje beletristike, ja sam je ozbiljno ograničila kad sam shvatila da nemam više kamo s knjigama, a iskreno, nije svaka beletristika vrijedna kupovine, veliku većinu je dovoljno posuditi u knjižnici, pročitati i vratiti. Ipak, zbog toga sam naučila i unaprijed "nanjušiti" koje knjige vrijedi kupiti i imati u kući.
    Evo još jedna mala buba u uhu - Disput ima odlična izdanja, jako lijepe knjige, a nisu jako debele, ne zauzimaju puno mjesta
    Ja to isto radim - rijetko kupim nešto, a da se nisam prije uvjerila da to želim imati.

    Plan za ovogodišnji Interliber je lov na zeca jantarnih očiju. Tu knjigu sam pročitala iz knjižnice i zaključila da je želim imati: http://www.mvinfo.hr/najnovije-knjig....php?ppar=8467

    Inače, kad smo išli čoporativno, znali smo se podijeliti - mm i stariji sin su obijali štandove s literaturom o računalima i tehnici, a mlađi sin i ja štandove s rječnicima i priručnicima, eventualno beletristikom (koju i mi rijetko kupujemo).

  22. #22

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se nadam nekom dobrom popustu da si kupim Oza, Pricu o ljubavi i tmini. I mozda Grossmana, Zivot i sudbina. Ne mogu toliku knjigu procitati za tri tjedna. Mozda ni za sest.
    Dobar ti je izbor, i ja bih takav
    Oza imam (dobila za jedan rođendan), a Grossmana - stigne ga se pročitati za tri tjedna, ali onda treba još barem toliko da sve "sjedne" u glavi. I ja bih ga rado imala doma...

    I dvoumim se oko novog romana Gorana Vojnoviča "Jugoslavija moja domovina". Pisac je inače izvrstan, kritike knjige su sjajne, a u knjižnicama ga nikako dočekati. Ali knjiga je nova novcata, pa vjerojatno neće biti na popustu.

  23. #23
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Točno za tu knjigu sam se zapiknula kad sam pregledavala nova Frakturina izdanja.
    Nikad mi nije žao kupiti knjige domaćih (i iz regiona ) pisaca, mislim si - možda im to malo popravi budžet.

  24. #24
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Još lani sam htjela kupiti Kalendar Maja, možda ove godine bude nešto snižen.
    Slučajno jučer u Gajevoj, u Tisak Mediji vidjela sniženja knjiga domaćih autora .

    http://tisakmedia.hr/Artikl/Knjige-B...cHJcMTEyNTY%3d

    Možda na Interliberu bude i veći popust.

  25. #25
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Baš ti hvala, ima ovdje više zanimljivih naslova! Ne znam kako to nisam vidjela, a svaki dan prolazim kraj Tiska.
    Vidjela sam samo sniženje knjiga poezije (i nadala se pronaći knjigu Ivane SB ali nije snižena)

  26. #26
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ja bih možda kupila Atlas oblaka, da ga imam doma i mogu opet pročitati. I sad ga odem proguglati da vidim koja mu je redovna cijena, i doživim totalno razočarenje kad vidim da se od 10 referenci koje je google izbacio na prvoj stranici, 9 odnosi na film, a samo jedna jedina na knjigu
    (129 kn redovna cijena, btw).

  27. #27
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Tko bi na Interliberu mogao držati zidne geografske karte?

  28. #28
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    prošle godine bili neki u kutu dole ravno, ajme opisa

  29. #29
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Tko bi na Interliberu mogao držati zidne geografske karte?
    Katarina Zrinski Varaždin?
    Posljednje uređivanje od Jurana : 12.11.2013. at 16:38

  30. #30
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Ja sam bila danas i nije me se nešto dojmilo. Bar nisam potrošila svu lovu.

  31. #31
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    imas jos 5 dana fore

  32. #32
    Osoblje foruma Mimah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    1,506

    Početno

    Ima netko da je vidio ili misli da bi mogli prodavati A Song of Ice and Fire?

  33. #33
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa Algoritam uvijek ima neke pristojne akcije tipa 3 za dva ili slično

  34. #34
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Tko bi na Interliberu mogao držati zidne geografske karte?
    Možda Algoritam, oni ih drže i inače
    Dobru si mi dala ideju, baš mi treba karta Sunčevog sustava.

  35. #35
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    mozda Tisak? (karte, mislim)

  36. #36
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    Citiraj Mimah prvotno napisa Vidi poruku
    Ima netko da je vidio ili misli da bi mogli prodavati A Song of Ice and Fire?
    ima sigurno Algoritam. Bilo je prošle godine. (Ako hoćeš, sutra obratim pažnju na cijenu)

  37. #37
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    imas jos 5 dana fore


    Pa nemam baš bog zna što za kupiti. (Ok, mogla bih da hoću, ali...) Vidjela sam divne pop-up slikovnice na štandu Superknjižare, ali koštaju od 120 do 180 kn, pa ništa od toga.

    Htjela sam ostaviti još 60 kn na štandu Mozaik knjige, imaju akciju 2+1 gratis, međutim kad sam došla na blagajnu sa te 3 knjige, rekli su mi da je ta koju sam izabrala među besplatnima (sa stalka za koji su mi rekli da na njemu stoje te gratis knjige) tamo dospjela "greškom" i to su mi ponovili još par puta nakon što sam naglasila da sam je uzela točno sa onog mjesta na koje sam upućena. Pa sam rekla ok, onda ne uzimam nijednu, na što se tip na blagajni počeo naglas smijati, u stilu, gle luđakinje. Valjda sam ja kriva što oni ne znaju raditi svoj posao. Njima se više ne namjeravam vratiti.
    Posljednje uređivanje od TeddyBearz : 12.11.2013. at 21:39

  38. #38
    Osoblje foruma Mimah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    1,506

    Početno

    Citiraj rossa prvotno napisa Vidi poruku
    ima sigurno Algoritam. Bilo je prošle godine. (Ako hoćeš, sutra obratim pažnju na cijenu)
    Hajde, molim te. Ali na engleskom bih.

  39. #39
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,235

    Početno

    Citiraj Mimah prvotno napisa Vidi poruku
    Hajde, molim te. Ali na engleskom bih.
    ok. sve dosad izašle?

  40. #40
    Osoblje foruma Mimah avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    1,506

    Početno

    da. pogledaj cijene pa ću poslati nekoga da ih pokupuje, ako budem zadovoljna. puno ti hvala!

  41. #41
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Dosta sam pohvala čula i za Kristijana Novaka i knjigu "Črna mati zemla", potražit ću i nju, bar da je prelistam...
    Posljednje uređivanje od Angie75 : 13.11.2013. at 07:25

  42. #42
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku

    Htjela sam ostaviti još 60 kn na štandu Mozaik knjige, imaju akciju 2+1 gratis, međutim kad sam došla na blagajnu sa te 3 knjige, rekli su mi da je ta koju sam izabrala među besplatnima (sa stalka za koji su mi rekli da na njemu stoje te gratis knjige) tamo dospjela "greškom" i to su mi ponovili još par puta nakon što sam naglasila da sam je uzela točno sa onog mjesta na koje sam upućena. Pa sam rekla ok, onda ne uzimam nijednu, na što se tip na blagajni počeo naglas smijati, u stilu, gle luđakinje. Valjda sam ja kriva što oni ne znaju raditi svoj posao. Njima se više ne namjeravam vratiti.
    Ni ja Superknjižari, pitala sam pristojno za jedan riječnik na engleskom (inače ga Amazon redovno drži) da bi mi žena onako bezobrazno odgovorila neka pogledam na Algoritmovom štandu.

    I da, treba paziti cijene i to jako, meni su knjigu na Algoritmu htjeli naplatiti više nego na nalijepnici na knjizi.
    Odgovor standardan, takva je cijena u kompjutoru.
    Ali su bez pogovora dali -20% na cijenu sa knjige nakon što sam pripomenula problemček.
    Ne želim niti razmišljati što bi bilo da sam kupovala više knjiga.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Dosta sam pohvala čula i za Kristijana Novaka i knjigu "Črna mati zemla", potražit ću i nju, bar da je prelistam...
    Izvrsna je! Ja sam je proljetos kupila u jednoj od onih Algoritmovih akcija, praktički na neviđeno jer je knjiga tek bila tiskana. I nije mi žao, izvrsna je, sigurno ću joj se još vraćati. Nešto prilično različito od onog što se inače kod nas objavljuje...

  44. #44

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Štand od Algoritma na Interliberu mi inače tradicionalno ide na živce zbog gužve i neorganiziranosti. Ali sigurno ću i onuda pronjuškati, vidim da Facta ima nešto novih izdanja.
    Zapravo, najviše se isplati obići štandove izdavača koji inače nemaju vlastite knjižare. Izdanja Algoritma, Profila ili Školske knjige nije teško nabaviti i nevezano uz Interliber ili slične manifestacije.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    57

    Početno

    Koje je radno vrijeme?

    Sent using Tapatalk

  46. #46

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    10-20 h, u petak i subotu do 21 h.

  47. #47
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Ako je netko vidio: da li Algoritam ima popust na DK eyewitness vodiče?

  48. #48
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj ivano2 prvotno napisa Vidi poruku
    Ako je netko vidio: da li Algoritam ima popust na DK eyewitness vodiče?
    Kod njih je ja mislim -20% na sve.

  49. #49
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Algoritam ima stupnjevane popuste: 20, 40 i 60%.

  50. #50
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ni ja Superknjižari, pitala sam pristojno za jedan riječnik na engleskom (inače ga Amazon redovno drži) da bi mi žena onako bezobrazno odgovorila neka pogledam na Algoritmovom štandu.
    Baš volim ljubazne prodavače.

Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •