puno nas će reći "ih, moj lukalanabartolbornanoa ih je gledao prije nego se rodio..." i sl., no nije bit u gledanju, gorenju youtubea\dvd\mp4 i sl, nego u studioznom promatranju.
dakle, interesira me kada su vaši klinčići i klinkinje počeli baš promatrati\upijati sadržaj crtanih filmova i koji je po vašem mišljenju - najprikladniji?
pišem u ovoj dobrnoj skupini iako bih trebao (vjerojatno) to činiti u onoj skupini ispod, no ovdje je veća vjaerojatnost dobiti (kvalitetniji i točniji) odgovor i ne mislim da sam u potpunosti omašio fudbal.
moja p. je tek nedavno počela doživljavati crtane (3;09) u jednom danu. neki klik joj se dogodio, gleda peppu pig (konkretno pepa prase) i tu i tamo trepne.
obzirom da moja p ima nekih problema sa kojima u 50% ide ADHD, mislim da sam dobrim dijelom eliminirao mogućnost AD.
ne trepće, ne jede, razumije sve.
i ja sam malo pogledao i stvarno su kvalitetno napravljene te pepa pigčad. sve životne trenutke kroz svoju prizmu objašnjavaju.
u stanju je (radi probe sam ispitao) 2 sata gledati, što do sada apsolutno nije mogla.
očito je maturirala.
nije riječ o maloj, nego o minimalnoj maturi