Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 153

Tema: make your own sling!

  1. #101
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    i još, jel treba endlerica ili može obična mašina?

    offtopic: Omi je ista ti, a Liam TM, a ti i TM izgledate k'o da imate 16. Kak' to uspijevate :? ?

  2. #102
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Napravila sam si mei tai, doduse po ovom linku: http://thosemartins.com/bmt/index.htm

    To mi se je svidjalo jer tri sloja tkanine osiguravaju da se sivanje uopce ne vidi. Evo koje sam greske napravila:
    - preuski kraci. onaj donji isto mora biti dovoljno sirok. Bila sam skrta na tkanini za probu i to mi se osvetilo
    - oni gornji kraci isto trebaju biti dovoljno siroki - vise od 12cm - u uputama kaze skoro 20cm.
    - duzina glavnog kvadrata mora biti prilagodjena djetetu - zapravo mjesto gdje gornji krak je prisiven glavnom kvadratu. Dijete od 7 mjeseci jedva moze vidjeti van po onim dimenzijama. Ponekad to nije lose, ali ja bih radije da mala moze gledati okolo.

    Isli smo se prosetati pola sata na ledjima i moram reci da mi je mala skliznula sve do guze. Ne znam kako to preventirati. Morat cu jos par komada napraviti. Nije bas zgodno stavljati dijete na ledja ako nemas nekoga da ti pomogne. To je doduse istina sa svakim ledjnim vezom.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Bravo pino! :D

    Ja ću ti sutra odgovoriti na pitanja iz prethodnog posta, ako je još potrebno!
    _________

    OT
    Thalia - pooojma nemam. Ali stvarno je istina da izgledamo puno mlađi nego što jesmo, posebno ja. Njemu se vide bore izbliza. Na slikama se ne vidi ništa pa je to još bolje.

    Vjerojatno je potrebno za mladost u duhu (pa i u tijelu) ostati sanjar, što misliš?

  4. #104
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    Bravo pino! :D

    Ja ću ti sutra odgovoriti na pitanja iz prethodnog posta, ako je još potrebno!

    Citiraj thalia prvotno napisa
    i još, jel treba endlerica ili može obična mašina?


    i daj malo uputa pliiiiz. predivna je nosiljka



    _________
    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    OT
    Thalia - pooojma nemam. Ali stvarno je istina da izgledamo puno mlađi nego što jesmo, posebno ja. Njemu se vide bore izbliza. Na slikama se ne vidi ništa pa je to još bolje.

    Vjerojatno je potrebno za mladost u duhu (pa i u tijelu) ostati sanjar, što misliš?
    Mislim da bi MM i ja trebali izgledati k'o da nam je 12 onda. šalim se. sigurno ima nešto u tome.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    i još, jel treba endlerica ili može obična mašina?
    Ne. Tj. ja nemam endlericu, sve je rađeno na običnoj mašini.

    Citiraj pino prvotno napisa
    Anita, a koje bi stvari izmijenila?
    Još bi povisila dio iznad vrata koji pridržava glavicu. Nije uvijek nužan, ali ako mi zaspi na leđima npr. I nosiljku bi napravila još malo dulju ili malo kraću od ove tako da ili može s rukicama van da ga ne stišću rubovi ili da ne može uopće.

    Citiraj pino prvotno napisa
    Npr. zanima me jako:
    - da li si stavila podebljanje u naramenice i od kojeg materijala?
    Mislila sam staviti spužvu, ali je nisam imala, pa sam stavila 3 sloja nešto debljeg flisa. I stvarno je mekano! No, mogla sam komotno staviti i 4 sloja.

    Citiraj pino prvotno napisa
    koliko su ti siroke naramenice - cini mi se da sto sire naramenice, to ugodnije nositi, jel je?
    Naramenice su široke oko 10,11 cm. Da, što su šire lakše je nositi radi veće raspoređenosti. Odmah je manji pritisak na jednu točku. Mogla sam ih možda još koji cm šire.

    Citiraj pino prvotno napisa
    - da li ti se cini da je glavni kvadrat tkanine dovoljno velik za dijete bilo koje velicine?
    Vjerojatno da, samo će nekom djetetu glavica viriti manje ili više.
    Jedino za što ove nosiljke ipak nisu za novorođenčad jer ne stisnu tako lijepo glavicu kao marama u nekim vezovima.

    Ali kako mi same šivamo, možemo stalno experimentirati i napraviti ih desetak! :D

    Upute u vezi nosiljke... otprilike ovako sam je ja radila:

    1. Napravila prvo "remene" (od umora mi pametnija riječ ne dolazi)... s podebljanjima, sve lijepo porubila...
    2. Sašila tijelo na način da sam ostavila rupe za donji dio pojasa/remena/whatever tako da ga ubacim unutra i prošijem, a ne na tijelo. To je naravno moja ideja, nije to ništa što se mora tako. Isto tako sam ostavila rupe i za gornja dva remena. Donji mi je od jednog komada, gornja su dva.
    3. Remeni su dugi - donji 205 (koji je u komadu, toliko sam imala....)... a gornji 175 cm... malo su mi predugi na kraju... a donji malo naknap ako hoću "okružiti oko sebe jednom, pa onda zavezat.
    Kvadrat je joooj... ne znam nešto tipa 45 širok, visok 65 cm ili tako nešto... (kasnije ću ga izmjeriti, sad je ispod uspavane bebe).

    Uvijek radim kasno u noć pa pola toga zaboravim.


    Nadam se da sam bar mrvicu pomogla. Pitajte što nije jasno.

  6. #106
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    netko je tražio ringove za sling?

    imam ih pa slobodno javite ako netko bude htio šivati!

  7. #107
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj Tea prvotno napisa
    netko je tražio ringove za sling?

    imam ih pa slobodno javite ako netko bude htio šivati!
    Tea, vidjela sam ti sling na drugom forumu. Svaka čast!

  8. #108
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Evo moja dva Mei Taija... s instrukcijama (sturim...)
    http://picasaweb.google.com/pino111/MeiTai

    ne da mi mala pisat, moram ic

    Anita hvala na ideji, super je, jako sam zadovoljna, a napokon ce i MM malo nositi - on ne voli maramu - stisce ga - sling mu se ne svidja - klokanica ga boli u roku odmah... a ovo je prihvatio! za divno cudo...

  9. #109

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Pino - nosiljke su ti luuudnica! Izvrsne! :D

  10. #110
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Pino

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Cure, kakav je ovo materijal? http://sakurabloom.com/store/index.p...roducts_id=272
    To je nešto dvostrano tkano, je li tko vidio nešto slično u našim dućanima?

  12. #112

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Nitko me ne doživljava.... šivalice, gdje ste?

    Imam još pitanja 8)
    Malo sam proučavala koje materijale žena preporuča a koje ne za slingove i onda na temelju toga pokušala ovdje ovdje naći odgovarajuću tkaninu.
    Pitala sam nju za mišljenje i ona bi od svega uzela samo strech saten :? a kod sebe je nabrojala gomilu stvari. Help? /treptrep/

  13. #113
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Ne ignorišem, samo imam problem sa netom i refrešanjem stranica
    Prvo, sling koji si linkala je od dva sloja lanenog platna
    Handcrafted of two layers of linen
    sašiveni su zajedno, pa je sling sa dva lica.
    Drugo, nikad ne bi uzela ni streč ni saten za sling, posebno ne streč saten. Možda, eventualno kao jedan od slojeva na slingu sa dva lica, ali solo - no way

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    A što ti se čini, od svih ovih tkanina na sewbaby.com, koja bi bila pogodna za sling?

  15. #115
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Ne znam zašto kupuješ materijal za sling preko neta?
    Skupo je do neba i sam materijal, a o poštarini da ne pričam (i carini, naravno)
    elem, ja bi od svega ponuđenog odabrala jedino twill
    zaputi se lijepo u šetnju i kupi pristojan, čvrst materijal srednje debljine i to je to
    biće ti mnogo, mnogo jeftinije, a i u šetnju ćeš izaći

  16. #116

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Jer nisam našla lijepi dezen kod nas.

  17. #117
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    za materijal nakon iskustva šivanja par slingova jako preporučujem lan... jako se fino zateže, ugodan je za ljeto i prirodan. Samo treba paziti da se ne uzme pretanak, jer se od njega često rade lagani ljetni materijali.

    Zadnji lan što sam kupila za sling bio je mješavina s viskozom (zapravo pisalo je 100% lan ali nije bio sigurno, pa sam na osnovu paljenja niti došla da će biti da je osnova viskozna a potka lan), i premda se viskoza ne preporuča jer je skliska, ovaj mi je materijal bio predobar, lagan a čvrst. Napravila sam sling za prijateljicu, ali sam za probu ubacila i svoje dijete. Jako dobro drži.

    Odustala sam od traženja koso tkanog materijala, skoro nemoguće.
    Bitno mi je da provjerim da nema elastina.

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Zar ea ne smije biti nimalo? zolowearovi uredno imaju 3% strecha i zasad se nitko ne žali. čini mi se da samo kod nas vlada fama o slingovima koji moraju biti laneni.

  19. #119
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    marama bi trebala malo da se rasteže, sling ne
    zamisli kako bi to izgledalo da dijete pokušaš ubaciti u sling napravljen od rastegljivog materijala, pa i ovako se zna desiti da ne zategneš sve kako valja od prve, a tek sa nečim što se rasteže...
    već se zamišljam kako pokušavam namjestiti šmizlu u sling koji se rasteže koliko i moja potkošuja sa 3% elastina :shock: no way!

    moj sling nije laneni, nego pamučni, ima ukrasno preplet tkanje, nešto poput damasta (ali nije damast) i evo nas vjerno služi već treću godinu

    ne znam otkud to da sling mora biti laneni :?
    lan je samo jedna od opcija
    sling čak ne mora ni biti od potpuno prirodnih materijala, iako mi svi želimo da jeste, pa pravimo/kupujemo, lanene, pamučne, svilene...
    jedino je bitno da materijal ne klizi i da se ne rasteže

  20. #120

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    A onda očito ne mora biti laneni ali sam stekla dojam da taj lan svugdje turaju kao da je od zlata i jedini bogomdan za slingove. Eventualno se uzima u obzir pamuk a la ona indijska platna.

  21. #121
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    ja sam prvi put napravila sling od pamuka, skroz tankog i ravnog, kao plahta. Sto put sam se već hvalila kako mi je bio super
    sad sam tek prešla na lan, pa se opet hvalim

    ma da, bitno da ne klizi i ne rasteže se, i da nije predebeo da ne može kroz ringove ni pretanak da si misliš hoće li se poderati.

    I kad biram bitno mi je da nije baš plastika, ionako se ljeti dovoljno znojimo.
    A baš da se rasteže... ne mogu si to zamisliti :/

  22. #122
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Citajuci vas i ja sam odlucila na praviti nesto za mog bebaca, ali imam problem, mali grad, svega slab izbor, pa neka mi Bog pomogne. A da ne spominjem da cu mozda biti prva koja ce pronijeti dijete u slingu ili marami

    Pisala sam i na temi mei tai, da mi se jave sivalice da vidim sta se nudi, ali se niko ne javlja, pa cu pokusati sama...
    Po stoti puta sigurno napisano, ali evo dobre dusice molim da mi objasne zasto, sling, zasto marama a zasto mei tai? Osim estetskog dozivljaja ima li nekih drugih razlika, uzrast djeteta ,udobnost itd...

    Ringove, nemam blage veze gdje da nadjem, (ne zivim u HR ) kod nekih zanatlija, kojih?
    I hvala svakoj unaprijed na trudu da mi odgovori
    Posljednje uređivanje od a72 : 17.03.2010. at 11:25

  23. #123
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    ringove poručiš sa slingrings.com, nisu skupi, uzmi najveće

    pravila sam sling, 75x220cm, hotdog fold u ringovima, džepovi u repu
    materijal sličan damastu, pamučni, električnoljubičasti
    ringovi custom made Al, ø 12cm, nose i mnogo više od trenutnih 22kg koliko čedo ima
    služio je dugo i uspješno pune tri godine
    i i dalje ponekad uskoči, kad je nevolja
    preostalo navedeno nisam koristila i neznam kako je nositi dijete u tome

  24. #124
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    vjesticica, hvala ti, imas pp....

  25. #125
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj a72 prvotno napisa Vidi poruku
    Po stoti puta sigurno napisano, ali evo dobre dusice molim da mi objasne zasto, sling, zasto marama a zasto mei tai? Osim estetskog dozivljaja ima li nekih drugih razlika, uzrast djeteta ,udobnost itd...
    http://www.roda.hr/forum/threads/513...t=sling+marama
    http://www.roda.hr/forum/threads/434...t=sling+marama
    http://www.roda.hr/forum/threads/259...t=sling+marama
    http://www.roda.hr/forum/threads/173...t=sling+marama
    http://www.roda.hr/forum/threads/587...t=sling+marama
    http://www.roda.hr/forum/threads/274...mei+tai+marama
    http://www.roda.hr/forum/threads/259...mei+tai+marama

    Ovdje ima više tema gdje se uspoređuju vrste nosiljka. Ima ih još cijelo more, ali mislim da će ti biti dosta.

    Što se tiče jednostavnosti šivanja, meni je sling najjednostavniji, samo što treba nabaviti ringove.
    Za MT trebaš nabaviti kroj, pa ako si spretna sa šivanjem ni to nije neki problem.
    Marama ima najjednostavniji kroj ali mi se čini da je nakompliciranije odabrati odgovarajući materijal.

  26. #126
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    hvala ti pomikaki, prilicno sam vjesta sa sivanjem, pa nece biti problem, skuzila sam da je Mt za malo vecu bebu, a sling moze i za novorodjence- jedino ti ringovi...mm mi sad kaze da nije problem to nabaviti, samo sto mozda nece biti al, vec neki drugi materijal, da li bi mogle drvene alke?
    Idem sad malo pogledati tvoje linkove

  27. #127
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Joj bilo je i tema gdje smo raspravljali kako bi mogli improvizirati ringove
    S drvenima nikako ne eksperimentirati, mogli bi puknuti.
    Ovi od slingringsa su testirani na ne znam koliko, ali jako puno kilograma. Imaju aluminijske i neke plastične, ali ti njihovi plastični su opet atestirani, ne bih ti savjetovala ni da nađeš neke bilo kakve plastične.
    Zapravo najbolje bi ti bilo nabaviti njihove, nisu skupi samo moraš čekati dok stignu. ako ih naručiš više pošalju ti ih na carinu i onda ih čekaš mjesec dana. Ako naručuješ jedan par nadam se da bi izbjegla carinu pa bi valjda išlo brže.

  28. #128
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    a72 očisti inbox!

  29. #129
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    vjesticica, evo jesam, ali nema tvoje poruke...

  30. #130

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    16

    Početno

    Citiraj a72 prvotno napisa Vidi poruku
    hvala ti pomikaki, prilicno sam vjesta sa sivanjem, pa nece biti problem, skuzila sam da je Mt za malo vecu bebu, a sling moze i za novorodjence- jedino ti ringovi...mm mi sad kaze da nije problem to nabaviti, samo sto mozda nece biti al, vec neki drugi materijal, da li bi mogle drvene alke?
    Idem sad malo pogledati tvoje linkove
    imam ti ja ringove, ako si zainteresirana.
    a na drvenim alkama ne znam baš kako bi ti išlo sa zatezanjem slinga.

  31. #131
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    tamara3, pa jesam ,ali ne zivim u HR vec u CG, pa ne znam kako bismo to...ali eto, mozda ti se jave cure sa kojima ce dogovr biti jednostavniji. Ili ako imas ideju, posalji mi pp.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj Tea prvotno napisa Vidi poruku
    netko je tražio ringove za sling?

    imam ih pa slobodno javite ako netko bude htio šivati!
    znam da je ovo bilo napisano davno ali se nadam da ih još uvijek imaš

  33. #133

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    13

    Početno

    ili ako netko zna....dali mi netko može dati link s kojeg mogu kupiti ringove ili možda adresu nekog dućana u rh
    Posljednje uređivanje od mamuska505 : 10.04.2010. at 11:27

  34. #134

  35. #135

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    2

    Početno ringovi za sling

    Citiraj Tea prvotno napisa Vidi poruku
    netko je tražio ringove za sling?

    imam ih pa slobodno javite ako netko bude htio šivati!
    znam da je citat prastar ali ja bi šivala sling!! i trebam ringove..

  36. #136

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    uffff...
    Postovi
    10

    Početno

    znaći ovako...želim napraviti svoj sling i trebam 2m dužine i 70cm širine tkanine,po mogučnosti lan i ringov. Porubiti tkaninu i savladati vezanje. To je to ?

  37. #137
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    da, to je to

  38. #138
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    A jel problem ak se šije na ruke, bi to izdržalo prosječno djete od 15 kg??????

  39. #139
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    i zanima me dal ima koji link koji uopće radi s uputama za sling, jer ovi s početka nažalost ne rade.

  40. #140
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    ne može na ruke, mašinom

  41. #141
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Ako ne uspiješ sa svojom mašinom napraviti šavove oko ringova jer ti je predebelo, priheftaj i ponesi nekoj krojačici s malo boljom mašinom da ti zašije tih par šavova koje možeš unaprijed označiti olovkom. Moguće da ti to napravi besplatno (tako je meni jednom jedna krojačica napravila) ili uz neku malu naknadu - nema tu puno posla ako si sve iskrojila i porubila, samo je pitanje da li složena tkanina stane pod stopicu.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa Vidi poruku
    ringove poručiš sa slingrings.com, nisu skupi, uzmi najveće
    Najveće? Nisu li na slingovima najčešće medium?

  43. #143

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Citiraj tamara3 prvotno napisa Vidi poruku
    imam ti ja ringove, ako si zainteresirana.
    Tamara, imaš li još ringove? U kojoj boji?

  44. #144
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Citiraj Mrvna prvotno napisa Vidi poruku
    Najveće? Nisu li na slingovima najčešće medium?
    ne znam koliki su na kupovnim slingovima, nisam kupila ni jedan
    najveći ringovi su unutrašnjeg promjera 3 inča (7,5cm) a srednji 2,5 inča (oko 6cm)
    meni je 6 cm premalo prostora za 2x75cm širine materijala koje treba "ugurati" kroz taj otvor
    ali ako je materijal jako tanak, računam da je 2,5 inča dovoljno

  45. #145

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam koliki su na kupovnim slingovima, nisam kupila ni jedan
    najveći ringovi su unutrašnjeg promjera 3 inča (7,5cm) a srednji 2,5 inča (oko 6cm)
    meni je 6 cm premalo prostora za 2x75cm širine materijala koje treba "ugurati" kroz taj otvor
    ali ako je materijal jako tanak, računam da je 2,5 inča dovoljno
    Sad sam svoj premjeril, zbilja je najveći. Ne znam zašto ja brijem da su Medium.....
    speaking of which, ja bih naručivala sa slingringa - je li još tko zainteresiran pa da podijelimo troškove dostave?

  46. #146
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    cure , samo da se pohvalim, sasila sam mt, kombinovala ovaj od pino i jos neke vidjene na netu...odusevljena sam!
    To je tek probni , a za "pravi " ceka kupljen materijal, samo da ulovim vremena, mada vjerujte mi ,i ovaj probni je sasvim dobar...
    slike stizu za dan -dva. (ali ne mogu izdrzati a da se ne prijavim )

  47. #147
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Evo i slicice ali sa telefona pa se ne vidi bas najbolje, puno je ljepse "uzivo"

  48. #148
    jele blond avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    452

    Početno

    Citiraj Mrvna prvotno napisa Vidi poruku
    Tamara, imaš li još ringove? U kojoj boji?
    Tamara, imaš li još ringova?

  49. #149
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Ja sam ringove za sling kupila ovdje http://www.rrb.hr/rrb/o_nama.htm
    15 kn par
    a72 super je mei tai! Ja sam već kupila , a baš sam se u zadnje vrijeme zagrijala za šivanje...

  50. #150
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ringove za sling kupila ovdje http://www.rrb.hr/rrb/o_nama.htm
    15 kn par
    Kakvi su ringovi, ima li aluminijskih i u boji? Koje su veličine?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •