Stranica 99 od 99 PrviPrvi ... 4989979899
Pokazuje rezultate 4,901 do 4,916 od 4916

Tema: Što danas kuhate /39.dio/

Datum pristupanja
    Sep 2007

Početno

Danas pileći paprikaš s domaćim šurlicama + zelena salata.

Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011

Početno

Ispeći ću svinjsku koljenicu sa senfom. Hladno je i dobro će doći da pećnica dugo radi

Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007

Početno

Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Super, javi kak ste zadovoljni!
    Ma na kraju je mm rekao da je on kelj kupio za neki svoj recept s rolanim lungićem, pa sam ga morala ostaviti za to (danas on kuha, pa ću prijaviti kak je uspjelo )

pa sam onda samo onda filete lososa ispekla u rerni, a za prilog pire s mrkvom i češnjakom, i miješanu salatu. I fini chardonnay

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Nadam se da si vinčeko osjetila i njuhom
    Mene zanima to rolano s keljom,podijeli poslije recept i komentar

Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Bečki od jučer što je ostalo, krem juha od brokule, riža s mrkvom i celerom u woku, umak od šampinjona.
    Kolači iz slastičarne.

Datum pristupanja
    Sep 2007

Početno

danas pohani svinjski šnicli, restani krumpir i umak od jučerašnjeg pilećeg paprikaša. Zelena salata.

zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Ja sam jos veceras i pizze pravila. Klinci su se natrpali da ne mogu disati.
    Sutra ce biti mahune varivo.

Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007

Početno

Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da si vinčeko osjetila i njuhom
    Mene zanima to rolano s keljom,podijeli poslije recept i komentar
    Ispalo mu je stvarno super. Lungiće je izrezao kao šnicle, jednu je namazao smjesom senfa i soja sosa, drugu philadelphiom, zatim stavio blanširane listove kelja i nariobao sira, pa sve zarolao, ispržio na tavi kratko i stavio još malo peći u rernu. Prilog rizi-bizi. I uz to prekrasno crno vino, Lagunina Festigia Castello (preporučujem zaista, odličan value for money).

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Danas ništa ne kuham, ostalo je od jučer:
    - piletina iz woka, sa ribanim sirom
    - batat na lešo
    - složenac od riže, tikvica, brokule i mrkve (zaliveno vrhnjem i razmućenim jajetom i zapečeno)

Nije bilo dosta mesa za sve, pa sam sinoć ispržila paket ćevapa, da se nađe.

Uz to - salata od kineskog kupusa i/ili cikla, po želji.

Ni kolač se nije pojeo (banana nut bread). Nisam popodne bila doma, pa nisam sinovima nosila "pod kljun", a oni uče za kolokvije i ne njuškaju previše.

zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Jučer sam radila piletinu u pivskom tijestu, osim što nisam imala pive, pa sam natrpala prehrambenog kvasca. Ispalo je so-so, djeci se svidjelo. Sljedeće na potezu bi bija čili kon karn. Al već vidim da se sinu neće svidjet apsolutno nikako jer ima papriku, i tu mislim na slatku. Is**zdit ću. Nemrem više vrtit stalno istih pet jela.

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer sam radila piletinu u pivskom tijestu, osim što nisam imala pive, pa sam natrpala prehrambenog kvasca. Ispalo je so-so, djeci se svidjelo. Sljedeće na potezu bi bija čili kon karn. Al već vidim da se sinu neće svidjet apsolutno nikako jer ima papriku, i tu mislim na slatku. Is**zdit ću. Nemrem više vrtit stalno istih pet jela.
    A kaj ti sin voli?

Na čili bi se i ja pozvala, a i kompletna moja muška ekipa i moj brat
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 23.11.2020. at 11:18

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Inače, baš sam u petak kupila u Lidlu neku mješavinu začina za chilli con carne, neka simbolična cifra - 5 ili 6 kn, jer nije u staklu nego u kartonskoj okrugloj kutijici.
    MM je oduševljen, zasipao si je to na piletinu i kaže da je fino spicy. Tako je kod nas - dodatni začini (posebno ljuti) stoje na stolu, pa si ih dodaje tko god želi. Ukupnu količinu ne začinim divljački, pogotovo ako je dio te hrane namijenjen drugim članovima obitelji koji ne vole ili ne smiju začinjeno.

Ont. za sutra je u planu slatko zelje s paradajzom i palenta. Uz to neki šnicli na naglo. Imam teleće, valjda bude dosta. To se obično pojede u roku keks.

Ako ne budu htjeli zelje, nudi se varivo od leće ili slanutka.

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ispalo mu je stvarno super. Lungiće je izrezao kao šnicle, jednu je namazao smjesom senfa i soja sosa, drugu philadelphiom, zatim stavio blanširane listove kelja i nariobao sira, pa sve zarolao, ispržio na tavi kratko i stavio još malo peći u rernu. Prilog rizi-bizi. I uz to prekrasno crno vino, Lagunina Festigia Castello (preporučujem zaista, odličan value for money).
    Bilježim ovo za jednu nedjelju kad budem imala vremena - sve mi se sviđa, vino također.

zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    A kaj ti sin voli?

Na čili bi se i ja pozvala, a i kompletna moja muška ekipa i moj brat
    Bolonjez. Ide mi na uši već. A on tog može dvije zdjelice, za ručak i večeru.
    Čili kon karn nisam nikad jela, pa i zato želja, ali već znam ishod. Ma ono, nitko od njih troje neće htjet kad vide paprike i grah, i to. U principu trebala bih sve maknut i napravit da bude bolonjez.

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Bolonjez. Ide mi na uši već. A on tog može dvije zdjelice, za ručak i večeru.
    Čili kon karn nisam nikad jela, pa i zato želja, ali već znam ishod. Ma ono, nitko od njih troje neće htjet kad vide paprike i grah, i to. U principu trebala bih sve maknut i napravit da bude bolonjez.
    Imam to doma - bolonjez bi moj E. mogao jesti za doručak, ručak i večeru. To je prvo jelo koje je naučio skuhati, moš mislit zašto...

Aliii prolaze i lazanje, prolazi čak i vegetarijanski bolonjez sa sojom ili još bolje crvenom lećom, što si i sama otkrila.

Ubaci u klasični bolonjez malo poriluka ili ribane zucchino tikvice. Skuhaj bolonjez od puretine (to je kod nas često). Skuhaj rapsodiju (to ti je bolonjez, ali u njega dođe narezana kobasica na ploške - kranjska ili kakvu već imaš).

Napravi musaku ili pastirsku pitu - to je slično, unutra je isto mljeveno meso, ali i krumpir.

Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008

Početno

Mi jučer fino varivo, danas brzinski karfiol s prezlima i pohani pileći file (mali jede u vrtiću pa smo mogli karfiol jesti).

Stranica 99 od 99 PrviPrvi ... 4989979899

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •