Stranica 45 od 122 PrviPrvi ... 3543444546475595 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,201 do 2,250 od 6072

Tema: Što danas kuhate /39.dio/

  1. #2201
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Danas špinat na mlijeku, pire i tvrdo kuhana jaja.
    Sutra grah varivo sa orzom i suhim mesom. Za 2 dana, nadam se!

  2. #2202
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Jučer smo mi imali špinat i rižu, a danas sam skuhala varivo od leće s korjenastim povrćem.

  3. #2203
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Danas, juha, piletina na saftu s vrhnjem + spatzle, za salatu cikla + kukuruz

    Sutra ; punjene paprike + pire krumpir

    preksutra; juha, šnicle + heljda, zelena salata
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 09.01.2017. at 19:22

  4. #2204
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Juneće meke i topive šnicle, riža s kurkumom i topla salata od žutih mahuna s dresingom od maslinovog ulja, istisnutog češnjaka, soli, limunovog soka i timijana.

  5. #2205
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    I sladoled - od zamrznutih banana i umak od domaćih malina.

  6. #2206
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Jucer juha od cvjetace sa chedarom, danas fileti orade na sotiranim cherry rajcicama i maslinama uz rikolu, sutra piletina sa sezamom i kuskusom, cetvrtak lungic sa djumbirom i soja sosom, petak gnudi od rikote u umaku od maslaca i kadulje. U subotu sporo pecena rebrica u redukciji aceta balsamica, krumiri peceni u guscjoj masti i salata od mrkve, celera, ljubicastog i zelenog zelja, cokoladni cheesecake po zelji MM koji ima rockas[emoji173], u nedjelju kineski ravioli i lisnata salata.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #2207
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    sasa, kako radiš piletinu sa sezamom? nama je jako fina s curryem.

  8. #2208
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    sasa radila sam u nedjelju ovu juhu: http://www.ottolenghi.co.uk/recipes/...read-soup-shop
    odlicna je. ako se neko jos odluci pesto je obavezan. zliciica cini cuda. kod nas se taj kuhar zove sasin kuhar

  9. #2209
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Palcice- prsa nasjeckana na komade malo mariniram u shaoxing vinu i tahiniju. Pa ih popecem u pecnici ili na woku se isto moze. A potom u woku napravim umak od soja sosa, shaoxing vina, mirina, pileceg temeljca (moze i voda) cesnjaka i skrobnog brasna, dodam piletinu i poprzeni sezam i voila. Ja jedem uz salatu, djeca vole kus kus uz to. Ako ti se cini fino napisat cu to tocne mjere. Spajka, ja i dalje Ottolenghija ljubim, bas se Betty nedavno cudila kako mi izgleda NOPI, sav je umascen i potrgan, iako u mom srcu ima mjesta za jos neke od njih[emoji173][emoji173].


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2210
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala! Baš probam, možda već sutra. Ne ljubim mjere, ja to sve odokativno. (anarhija i u kuhinji)

  11. #2211
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Sasa, ja sam totalni početnik u kuhinji u usporedbi sa tobom! Koje ideje, super!!!

  12. #2212
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Mislim da ljudi na našim prostorima općenito dobro kuhaju, samo se previše drže tradicije, a premalo igraju maštom, začinima, nespojivim okusima. Treba osloboditi sebe i za kuhinjskim pultom. Meni je npr. mamina kuhinja prefina, ali dosadna (nemojte joj to reći, odrekla bi me se). Ne možeš 10 godina spremati neku namirnicu na dva, tri ista načina.

  13. #2213
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    opet, naravno, ovisi o ukusu
    mi preferiramo okuse u izvornom obliku, primjerice, domaću patku s mlincima bi jeli samo na "dosadan" način, bez kerefeka
    uglavnom ne volimo kad se od silnih začina i dodataka ne osjeti pravi okus namirnice

  14. #2214
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Jucer juha od cvjetace sa chedarom, danas fileti orade na sotiranim cherry rajcicama i maslinama uz rikolu, sutra piletina sa sezamom i kuskusom, cetvrtak lungic sa djumbirom i soja sosom, petak gnudi od rikote u umaku od maslaca i kadulje. U subotu sporo pecena rebrica u redukciji aceta balsamica, krumiri peceni u guscjoj masti i salata od mrkve, celera, ljubicastog i zelenog zelja, cokoladni cheesecake po zelji MM koji ima rockas[emoji173], u nedjelju kineski ravioli i lisnata salata.



    Sent from my iPhone using Tapatalk


    sasa
    , ti si moj idol

    aj' samo nabaci info gdje nabavljaš spizu i kad, ženo draga, stigneš napraviti sve ove delicije?

    ili meni samo izgleda sve to prekomplicirano?

  15. #2215
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Forka puno ti hvala!
    Hranu nabavljam na Dolcu-povrće, voće, meso, mliječne proizvode i ribu, orašaste plodove, začinsko bilje. Petkom znam što kuham idući tjedan do petka i tada ili MM petkom obavi plac ili ja u subotu ujutro. Na 5 minuta od stana imam dvije ribarnice koje nemaju dolačku ponudu, ali uglavnom imaju svježu ribu pa se i tamo skrpamo. Još su mi redovite stanice Harissa u Masrykovoj za začine i azijski dućani- dva su mi na ruti do posla. Jako volimo azijsku kuhinju. Kroz tjedan kuham brza i jednostavna jela, za vikende radim svašta.. Ova sva jela su brzo gotova ukoliko imaš sve što ti treba i obaviš dobru pripremu. Primjerice gnudi za petak su od utorka navečer već u semolina brašnu u frižideru jer priprema traje 10 minuta, ali moraju stajati oblikovani i okretati se u semolini 3 dana. A u petak mi treba 10 minuta da ih skuham i pritom napravim umak od maslaca i pržene kadulje. Lungić isto stavim marinirati dan prije pa kad dodjem s posla ili prije posla ako radim popodne treba pola sata da se ispeče i da se reducira umak. Piletina je jako brzo gotova, max 30 minuta, s njom je zeznuto što treba imati bazu azijskih namirnica (shaoxing vino, sezamovo ulje, mirin etc.) koje se ne isplati kupovati samo za jedno jelo. Po mom iskustvu najvažniji je dobar plan- znati unaprijed, kada, što, znati sve korake u nekom receptu etc. te infrastruktura da se nabavi sve što treba. Pošto ja jako puno dnevnog razmišljanja posvećujem kuhanju jer bih najradije samo to radila onda mi nije teško obaviti sve te predradnje. Već sam jednom pisala da se znam uspavljivati smišljajući menije za idući tjedan.

  16. #2216
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    sasa kad si na temi imam i ja pitanjce tj. treba mi pomoc.
    u puno recepata ide soja sos. koji volimo, ali zbog BC moram ga izbaciti iz kuhinje. imas neku ideju cim ga zamijeniti? samo sol mi nije to to.

  17. #2217
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    sasa kad si na temi imam i ja pitanjce tj. treba mi pomoc.
    u puno recepata ide soja sos. koji volimo, ali zbog BC moram ga izbaciti iz kuhinje. imas neku ideju cim ga zamijeniti? samo sol mi nije to to.
    Napamet: acceto balsamico (ja to ponekad koristim za mariniranje) - pa probaj sam ili uz dodatak soli

  18. #2218
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Hm. Kombinacija temeljca, aceta, nekog "gustog" smedjeg secera ili melase, soli pa reducirati.. ima na netu sigurno i omjera i svega.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #2219
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Hvala vam objema. kad ulovim vremena posvetiti cu se trazenju recepta.

  20. #2220
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Sad mi je pao na pamet onaj marmite - ja to ne volim, ali bi vjerojatno dobro poslužilo ... Negdje smo ga spominjali. Engleski umak/namaz od kvasca.

    Rijetko se može kupiti kod nas, ali zna biti kad Lidl ima tjedan engleskih proizvoda. Možda bi ta varijanta (sam ili sa balsamicom ili sa kupinovim vinom) mogla zamijeniti soja sos.

  21. #2221
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    jučer- juneće šnicle u saftu + butternut tikva na pire/krumpirove njoke
    salata crveni radić/kupus/mrkva/cikla

    danas- ječmena kaša s domaćim kobasicama/crveni kupus salata

    sutra- dinstana repa s pečenim batatom/polama krumpira +kiselo vrhnje, za ostatak obitelji i svinjska rebrica

  22. #2222
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Danas crni bakalar s krumpirima - donijela mi je kolegica domaće maslinovo ulje....

  23. #2223
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Moja kćer se krenula igrati kuharice. Koje joj sve kombinacije padaju na pamet! Ne zanimaju ju kuharice, čak ni na netu ne crpi kombinacije. Svašta isprobava. Za sad je na kolačima, sladoledima, palačinkama, omletima... Ja sam bila ziherašica. Držala sam se recepata.
    Net joj služi za inspiraciju kako napraviti ukrase od čokolade, čokoladne zdjelice koje će puniti sladoledom (umoči se balon u čokoladu, dio boce...)... Najbolji sladoled koji je napravila je bilo puno nutele rastopljene u mlijeku pa smrznuto. Kako je to fino! Počela sam piti tu kombinaciju umjesto kakaa.

  24. #2224

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    101

    Početno

    Daanas je bio odmor od kuhinje.

    Sutra ide neka riba, vjv brancin s krumpirom, restanim. Predjelo i desert će čekati nedjelju :D

  25. #2225
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja imam doma dosta domaće piletine u zamrzivaču, i problem s njom mi je što je dosta žilava i tvrda, pogotovo bijelo meso. recimo ako ga radim u nekakvim umacima, rižotima, jedino nije žilavo ako ga poham, a ne jede mi se pohano tako često.
    u čemu bih to mogla marinirati da omekša, pa da sutradan samo bacim na tavu? neki ocat pretpostavljam da bi je omekšao?

  26. #2226
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    jučer za ručak: svićica i lešo povrće

  27. #2227
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    u čemu bih to mogla marinirati da omekša, pa da sutradan samo bacim na tavu? neki ocat pretpostavljam da bi je omekšao?
    Nisam baš sigurna da išta može toliko omekšati meso, a ja bih na tvom mjestu tu piletinu ispekla u ekspres-loncu.

  28. #2228
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    jednom davno mi je sasa dala dvije marinade, nadam se da se ne ljuti sto ih ovdje stavljam. uglanom tang piletina je bila za polizat. doduse ja sam stvaljala zabatke pilece, a ne bijelo meso:
    piletinu sam marinirala u smjesi u kojoj je bilo šaka lišća korijandra, šaka mente, onda limunov sok i korica, 3 češnja češnjaka i mladi luk vezica, soli, čilija, papra. i maslinovog naravno. to sam smiksala u ko neki pesto i marinirila piletinu par sati. bilo je prefino.
    marinirala u soja sosu, đumbiru, češnjaku, malo koncentrta paradajza, malo aceta i malo smeđeg šećera.

  29. #2229
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam doma dosta domaće piletine u zamrzivaču, i problem s njom mi je što je dosta žilava i tvrda, pogotovo bijelo meso. recimo ako ga radim u nekakvim umacima, rižotima, jedino nije žilavo ako ga poham, a ne jede mi se pohano tako često.
    u čemu bih to mogla marinirati da omekša, pa da sutradan samo bacim na tavu? neki ocat pretpostavljam da bi je omekšao?
    tang, to je onda vjerojatno kokoš dok je tako žilavo, pilići ne bi smjeli biti žilavi?

    nisam nikada probala, ali koliko ja znam meso se omekšava ležanjem u mlijeku.

  30. #2230
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    to su pilići koje moja baka uzgaja, nije onako žilavo ko stara koka, ali je puno tvrđe i drvenastije od piletine koju kupiš u dućanu

  31. #2231
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam doma dosta domaće piletine u zamrzivaču, i problem s njom mi je što je dosta žilava i tvrda, pogotovo bijelo meso. recimo ako ga radim u nekakvim umacima, rižotima, jedino nije žilavo ako ga poham, a ne jede mi se pohano tako često.
    u čemu bih to mogla marinirati da omekša, pa da sutradan samo bacim na tavu? neki ocat pretpostavljam da bi je omekšao?
    Ne moraš marinirati, skuhaj paprikaš ili u tvom kraju tingul.

    Ako ti se ne jede umak, fakat probaj marinirati, ali ne bih ja u octu nego recimo soku od naranče ili limuna. Nemoj staviti sol. Ljudi često fulaju ako posole pileće bijelo meso prije prženja, a to je ono što meso učini tvrdim. Soliš (kao i jetricu) kad je već pečeno, ali ne i prepečeno, neposredno prije posluživanja.

  32. #2232
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    to su pilići koje moja baka uzgaja, nije onako žilavo ko stara koka, ali je puno tvrđe i drvenastije od piletine koju kupiš u dućanu
    Evo malo tuđe pameti: http://www.index.hr/rouge/clanak/sav...na/817548.aspx

  33. #2233
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    mmm, pa to se traži! mljac. - edit-mislim na domaće od bake
    nisam u trgovini nikad kupovala piletinu, nama isto čovjek uzgoji domaće. ali mi smo valjda naučeni na čvrstoću domaće piletine pa ne zarezujemo.
    Posljednje uređivanje od AdioMare : 13.01.2017. at 09:49

  34. #2234
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    u ovoj tuđoj pameti isto ide sol u marinadu, moram priznat da nikad nisam čula da se piletina mora kasnije solit, pogledala sam valjda milijun videa na tastyju lately, i to je svaki put: sol, papar, garlic powder pa na pečenje. možda jer imaju GMO piletinu
    ali probat ću i to

  35. #2235
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Meni je za piletinu dobra marinada od jogurta s curryjem. Ali ne znam moze li omeksati zilavo meso, nisam probala.

  36. #2236
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    to su pilići koje moja baka uzgaja, nije onako žilavo ko stara koka, ali je puno tvrđe i drvenastije od piletine koju kupiš u dućanu
    Ja takvu piletinu najviše volim skuhati.
    Probaj ju na lagano peći u pećnici.MM pravio mladog pivca pod pekom, za prste polizati.

  37. #2237
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    E napisat cu ti doma recept za sporopecenu u vinu u loncu u pecnici, ta ce sigurno biti mekana. A dio mozes i samljeti. Pa puniti raviolice. Mljac.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  38. #2238
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    opet, naravno, ovisi o ukusu
    mi preferiramo okuse u izvornom obliku, primjerice, domaću patku s mlincima bi jeli samo na "dosadan" način, bez kerefeka
    uglavnom ne volimo kad se od silnih začina i dodataka ne osjeti pravi okus namirnice

    I mi ovako kao n.grace , Nikada ne dodajem začine u naša, domaća jela osim uobičajenih.

    Kod nas ovaj tjedan: sporo pečena rabarca i pire krumpir, pileći perket s tjesteninom, pileći file mariniran u jogurtu i grašak varivo, bolonjez umak i špagete, pečeno pile i pečeni krumpir. salata : turšija, zelena salata, cikla, pečena paprika ovisno o danu.

  39. #2239
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Forka puno ti hvala!
    Hranu nabavljam na Dolcu-povrće, voće, meso, mliječne proizvode i ribu, orašaste plodove, začinsko bilje. Petkom znam što kuham idući tjedan do petka i tada ili MM petkom obavi plac ili ja u subotu ujutro. Na 5 minuta od stana imam dvije ribarnice koje nemaju dolačku ponudu, ali uglavnom imaju svježu ribu pa se i tamo skrpamo. Još su mi redovite stanice Harissa u Masrykovoj za začine i azijski dućani- dva su mi na ruti do posla. Jako volimo azijsku kuhinju. Kroz tjedan kuham brza i jednostavna jela, za vikende radim svašta.. Ova sva jela su brzo gotova ukoliko imaš sve što ti treba i obaviš dobru pripremu. Primjerice gnudi za petak su od utorka navečer već u semolina brašnu u frižideru jer priprema traje 10 minuta, ali moraju stajati oblikovani i okretati se u semolini 3 dana. A u petak mi treba 10 minuta da ih skuham i pritom napravim umak od maslaca i pržene kadulje. Lungić isto stavim marinirati dan prije pa kad dodjem s posla ili prije posla ako radim popodne treba pola sata da se ispeče i da se reducira umak. Piletina je jako brzo gotova, max 30 minuta, s njom je zeznuto što treba imati bazu azijskih namirnica (shaoxing vino, sezamovo ulje, mirin etc.) koje se ne isplati kupovati samo za jedno jelo. Po mom iskustvu najvažniji je dobar plan- znati unaprijed, kada, što, znati sve korake u nekom receptu etc. te infrastruktura da se nabavi sve što treba. Pošto ja jako puno dnevnog razmišljanja posvećujem kuhanju jer bih najradije samo to radila onda mi nije teško obaviti sve te predradnje. Već sam jednom pisala da se znam uspavljivati smišljajući menije za idući tjedan.
    Ovo meni zvuči kao čisti SF, ali to je zato što ja nisam planski čovjek, više sam, što bi se reklo ad hoc .
    Premda, kad narastem, želim biti sasa .
    Jesi li razmišljala o pokretanju bloga? Ja se razduševim čitajući tvoje postove...
    Ili barem otvori posebnu temu sa svojim kuharskim čarolijama, sigurna sam da nas ima još koji bi uživali .

  40. #2240
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Ajme forka ne daj joj takve ideje. Jos xe nam otic. Ja je volim tu.

    Vidis i kinder nam je opet tu.

  41. #2241
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme forka ne daj joj takve ideje. Jos xe nam otic. Ja je volim tu.

    Vidis i kinder nam je opet tu.
    Ma, volim je i ja tu...
    Ne bi ona nama otišla, ne brini

  42. #2242
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ajme Spajka

  43. #2243
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    I Forka..
    Ne mislim da ima materijala za posebne teme, a kamoli blogove. Ali baš baš hvala.

  44. #2244
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Sasa pa znas onu reklamu:
    Kad ti to zasluzujes.

  45. #2245
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Sasa pa znas onu reklamu:
    Kad ti to zasluzujes.
    xx

  46. #2246

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    101

    Početno

    Danas idemo na ručak u goste. Jedva čekam

  47. #2247
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    on topic- mesne kuglice u umaku + pire krumpir

    off topic- što se tiče planiranja tjednog jelovnika, ja sam dok sam radila (sada sam na rodiljnom) imala sam 4 tjedna jelovnika, pa nisam morala brinuti što i kako. pazila sam da imamo 3-4x tjedno varivo, pa onda koji dan pohano, pizza i sl. tako mi je bilo najlakše planirati što treba kupiti (obično ciljanu kupovinu sam obavljala vikendom) a tjedno sam kupovala kaj treba (tipa kruh i sl).
    ideja o jelovnicima mi je pala gledajući kako u vrtiću svaka tri tjedna ide jelovnik ispočetka.
    kod sastavljanja jelovnika sam pazila i na "cijenu" jela (o ovom bi se moglo pisati na temi recesije), da mi ne prelazi 50-60 kn.
    sada planiram 2-3 dana unaprijed, jer uz šetnju sa bebom obavim i spezu.

  48. #2248
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Tang, meni se cini da je na tingul dobar prijedlog. I ćelav ovaj recept sa vinom u pećnici od Saše.
    Ja ito padam na dupe od Sašinog što planiranja, što jelovnika.
    I očekujem, da za nesto godina uz svoj glavni posao, otvori neku simpatičnu zalogajnicu malo drukčijeg tipa.
    ono par puta na tjedan, obavjest dobiješ dan, dva prije...

  49. #2249
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ispravak:
    I čekam recept...

  50. #2250
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    danas MM kuhao. biftek sa salatom, a prije toga juha od bundeve.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •