Stranica 68 od 122 PrviPrvi ... 1858666768697078118 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,351 do 3,400 od 6072

Tema: Što danas kuhate /39.dio/

  1. #3351
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ah vjerujem kad je finoooo mmmmmm....

  2. #3352
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Danas neki light rucak, zapecena palenta sa maslinama, fetom i susenim rajcicama.
    Sutra bih mogla piletinu na naglo, i prokulice i bundevu na pari...

  3. #3353
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Jučer sam uzela orade. Kakva božaaanstvena riba.
    Danas sam pekla pile. Opet turila limun u njega. Nažalost, djeci baš nije sjelo. Više ne znam što bih im radila da se najedu.

  4. #3354
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Da si sprekla i krumpira Pride valjda bi jeli
    Ili dacei unutra turila jabuku
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 05.02.2020. at 20:39

  5. #3355
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Spekla sam i krumpire, ali tek njih ne žele. Eh, jelena. I ti me stavljaš na sto muka.

  6. #3356
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Sub: paradajz juha, pohano, pire
    Ned: juha, otkosteno rolano peceno pile, mlinci
    Pon: musaka,
    Uto: juha, pileci cevapi, riza

  7. #3357
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Pileća prsa s batatom, porilukom i paprikom te zelena salata

  8. #3358
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,414

    Početno

    šnicli na naglo. špecle s brokulom i prokulicama. salata od zelene, paradajza i paprike

  9. #3359
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    Mi smo iz objektivnih razloga na light prehrani pa sam jučer ispekla veći pileći file tako da sam na putar kratko bacila svježe začinsko bilje i sol, s tim namazala file, stavila ga u keramičku pod poklopcem i ispekla (više na kuhano vuče). Izmiješala rižu s ispuštenim sokom, skuhala ciklu i paradajz juhu.
    Danas sam pola tog filea što je ostao od jučer narezala, i jednu tikvicu, skuhala malo tijesta, u blenderu izmiksala svježi peršin, suhi sir, maslinovo, kiselo vrhnje, sol i češnjak, to sve pomiješala i zapekla. Uz to matovilac salata i domaća cikla.
    Sutra šverc u restoranu

    Ja nemam često dva dana isto, ali često iskoristim nešto od danas za sutra da si skratim muke.

  10. #3360

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    SRI: Pileća juha, Kuhana piletina, mrkva, krumpir pire, umak od hrena
    ČETV: pečena kobasica, restani krumpir, dinstano kiselo zelje
    PET: riblja juha, grillana pastrva, krumpir salata
    SUB: krumpir u tepsiji, matovilac salata
    NEDJ: juha, svinjska rebarca + krumpir iz pećnice, salata

  11. #3361
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ponedjeljak: Pad thai s piletinom
    Utorak: pad thai s piletinom (ja), pileca juha s rezancima (djeca)
    Srijeda: pad thai (evidentno, djeca nisu uzivala u ljutom pad thaiju) meni za rucak; vecerali smo vani.
    Cetvrtak: djeca pizza, ja salata
    Petak: sarma (prava pravcata!)
    Subota: danas cu valjda lignje (s cesnjakom i persinom), uz to mozda krumpir, svakako salata
    Nedjelja: grah sa sunkom (idemo na skijanje pa, zapravo, tko ce znati... mozda skuham, mozda ne)

  12. #3362
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Danas grašak varivo, sutra imam premalo vremena pa će biti ćevapi i neko povrće, ponedjeljak poriluk i šunka, za ostatak tjedna imam u planu curry piletinu, krumpir salatu, složenac od brokule i slično... Stalno ista zimska hrana. Samo još fali grah i zelje.

  13. #3363
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Jučer pureća juha
    Salata
    Veliki francuski krumpir kolač s čokoladom i jabukom
    Klinqc batat s purećim batkom pita s jabukom
    Danas bwzulj

  14. #3364
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Spominjete gljive pa možda ideja za one koji nose ručak na posao. Napravila sam gljive sa začinima, pomiješala ih s jajima i zapekla, rezala na kocke za posudice na posao i posebno dodala salatu s crvenim radićem, ribanom mrkvom i umakom sa senfom.

  15. #3365
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Gljive s jajima su mljac.
    Ja ih volim i sa palentom. Gljive se izdinstaju sa malo cesnjaka i timijana, palenta se skuha. Izlije se red palente na to gljive, vrhnje za kuhnanje, pa opet palenta i vrhnje i zapece. Dugo to nisam radila, sad si me toga sjetila.

  16. #3366
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    I u kombinaciji s lećom i kurkumom.....

  17. #3367
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    palci i zhang, ovo je super ideja!
    kak sa lecom?

  18. #3368
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    U petak sarena tjestenina sa 4 sira
    Jučer sam napravila bolonjez i skuhala krumpir, a veliki dečki su napravili musaku, mali,mm i ja smo bili na izletu
    Danas spinat pire i čevapi
    Sutra za klince bataci i riza s povrćem
    Uto/sri varivo od leće s kobasicama...

    Dalje ćemo vidjeti

  19. #3369
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Moji su napokon prihvatili poriluk, radimo tjesteninu/ njoke s porulukom (zdinstani poriluk, malo vrhnja, sira, slaninice), krumpir s porilukom i slaninom( skuham krumpir, zdinstam poriluk i slaninu pa dodam taj krumpir na grubo zgnječen, malo maslaca pa još zapržim...
    danas ručak u gostima, naš desert kugluf od naranči

  20. #3370
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Opet smo u mracnom dobu kelja i poriluka. Kuham: pastu s umakom od kelja, galetu od oraha s porilukom i keljom, varivo od lece s chorizom i keljom, potom spicy varivo od slanutka s kurkumom i kokosovim mlijekom, onda kremasta variva od bijelg graha, onda juhe, spicy juhu od piletine s malim flanovima od vlasca, bistru juhu od korijenastog povrca s knedlicama od parmezana, guste juhe od cvjetace i brokule, onda peceni celer ili celer kuhan u mlijeku s timijanom, to najcesce uz ribu, vikendom malo mesa, cesto dim sum, prozirni har gow sa skampima, onda pork and shrimp soup dumplinzi, onda gyoze sa svinjetinom u ljutom chilli ulju sa sezamom, male mandarinske palacinke uz pecenu patku, sourdough pizza, rizoto sa shitakama i pancetom, paratha pogace sa domacom ricottom ili labneh uz salate od celera, mrkve i zelja i sporo peceno meso, boeuf bourguignon uz domace njoke, od slatkog pita od jabuka sa sladoledom, cokoladns babka, mali cokoladirani meringe sladoledi, butterschotch pudinzi, ruska napoleon torta...
    Posljednje uređivanje od sasa : 09.02.2020. at 19:01

  21. #3371
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    sasa, ja slinim na sva tvoja jela. Nemam pojma od kud crpuis inspiraciju, ideje i same recepte, ali ja ti se divim

  22. #3372
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    Danas spinat pire i čevapi
    Vidis, nisu mi cevapi pali na pamet u ovoj kombinaciji... Dobra ideja

  23. #3373
    Dilek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Malmo
    Postovi
    140

    Početno

    Danas tortilla juhu od piletine za rucak, za veceru pierogi s borovnicama i jogurt. Sutra na posao nosim salatu od tune, slanutka i avokada, a navecer kuham purece cuftice s pireom i graskom.

  24. #3374
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    umirem na mračno doba kelja i poriluka :D
    ja nisam baš volila kelj, dok nisam otkrila ovu kombinaciju koja mi je baš fina, a sad imam krasan kelj u vrtu i stvarno bi bilo šteta prepustiti ga puževima
    znači skuham krumpire, pred kraj dodam nasjeckan kelj. Na tavi popržim malo pancete, dodam krumpire i kelj i polijem s malo slatkog vrhnja. Ispadne slatkasto i ne previše keljasto To smo jeli s lososom, a kako djeca neće da jedu niti taj kelj, oni su dobili blitvu s krumpirima.

    Poriluk obožavam, mislim da ga nisam još ove godine, morat ću to popravit.

  25. #3375
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Baš mračno doba, hehehe.... Evo jučer opet isto: juha od telećeg rebra (kuhana teletina je moj ručak, nitko drugi to ne jede), riblji fileti u pivskom tijestu i nije kelj nego prokulice kuhane na pari... Neš ti razlike

    Za danas ćevapi i grah-kukuruz salata (stariji sin je doma, snaći će se).

    Za sutra planiramo složenac od poriluka i tikvica i ciklu, a mm je s placa donio brokulu i krumpir.

    S druge strane - pamtim ja i gora vremena, u mojoj mladosti bilo je puno manje izbora tijekom zime. Nije bilo velikih trgovina, a na placu se moglo dobiti banane, limune i naranče samo zimi, tko je imao para... Sjećam se da sam 1980. iz Zagreba za Božić donijela paradajz i to je bilo čudo...

    Od povrća - kiselo zelje, krumpir, kisela repa, zimnica (ukiseljene paprike, miješana salata, ukuhani paradajz).. Od voća - jabuke smo čuvali u podrumu (stare sorte koje su se dobro držale), sušili smo ih narezane na kriškice i nanizane na špagu (mljac), sušili smo vrganje...

    Eh, da - zimi se jelo tuste šarane iz ribnjaka. Kaže moj kolega - šaran je najbolji kad ima rebra ko janje

  26. #3376
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja jedem brokulu ove godine jako često, provučem je kroz vrelu vodu vrlo kratko da ostane tvrda. Brzinski ručak: par feta pečenice i brokula, za 5 minuta sve gotovo.
    blitvu jedemo, imam nešto zamrznutih mahuna i boba.. nije tako strašno Kad mi se vrati mama, očekujem da napravi raštiku na suhom mesu, meni se ne da s tim zafrkavat i smrdit kuću, ali se rado pozovem
    Kad smo oko Nove Godine čistili frižider i izvukli zamrznuti sataraš, guštali smo ko prasci. Dogodine ćemo napravit još više za puste zimske dane.

  27. #3377
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    tang moji klinci obozavaju kelj pripremljen tako da skuham par krumpira izrezanih na kockice i mrkvu. pred kraj dodam kelj narezan na trakice. kad je sve kuhano ocijedim i dodam ili maslinovo ulje ili maslac i sol. smijesam. dodje ti ko ta tvoja kuhana blitva i to im je super.
    okolo pricaju kako vole kelj, pa se ljudi cude.

  28. #3378
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    tang moji klinci obozavaju kelj pripremljen tako da skuham par krumpira izrezanih na kockice i mrkvu. pred kraj dodam kelj narezan na trakice. kad je sve kuhano ocijedim i dodam ili maslinovo ulje ili maslac i sol. smijesam. dodje ti ko ta tvoja kuhana blitva i to im je super.
    okolo pricaju kako vole kelj, pa se ljudi cude.
    Ovako moji vole poriluk - klasično varivo, talijansko varivo (s rižom ili ječmom), složenac, musaku, poriluk s jajima i sirom...

    Kad kuham poriluk, često se dogodi da mm i ja dođemo doma i moramo se snalaziti, jer sinovi pojedu duple porcije, a nama ostane prazan lonac

  29. #3379
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,133

    Početno

    sasa, luda si
    Ja sam jučer na kraju morala kuhati, nešto se zakompliciralo pa nismo isli van na ručak, a onda sam zbrljala neko varivo s purećim okruglicama - mrkva, peršin, celer, grašak, krumpir, paradajz, što sam već imala doma. Zamišljam sasu u šoku da vidi moj ćušpajz

  30. #3380
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    sasa, luda si
    Ja sam jučer na kraju morala kuhati, nešto se zakompliciralo pa nismo isli van na ručak, a onda sam zbrljala neko varivo s purećim okruglicama - mrkva, peršin, celer, grašak, krumpir, paradajz, što sam već imala doma. Zamišljam sasu u šoku da vidi moj ćušpajz
    Sasa je umjetnica, a mi ostale smo obične domaćice. Nema tu usporedbe.

  31. #3381
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    danas juha, ostaci od bažulja od jučer, malo krmića na tavi

    za klinca riža i ostaci od jučer uz juhu

  32. #3382
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Spominjete gljive pa možda ideja za one koji nose ručak na posao. Napravila sam gljive sa začinima, pomiješala ih s jajima i zapekla, rezala na kocke za posudice na posao i posebno dodala salatu s crvenim radićem, ribanom mrkvom i umakom sa senfom.
    joj palčice "ubit ću te" dakle ja volim ta jednostavna jela i recepte, vijek mi daš neku fora ideju i baš TO mi se jede. I tako ja sinoć idem napravit omlet s gljivama kao za danas za neki kasniji doručak, kad ono meni fino zamirisalo, odlične gljive sam nabavila, fino začinila travama iiiii....... sve potamanila sinoć , a inače uopće ne jedem tako kasno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Kad mi se vrati mama, očekujem da napravi raštiku na suhom mesu, meni se ne da s tim zafrkavat i smrdit kuću, ali se rado pozovem
    Kad smo oko Nove Godine čistili frižider i izvukli zamrznuti sataraš, guštali smo ko prasci. Dogodine ćemo napravit još više za puste zimske dane.
    Uf meni ovo baš miriši suho meso i raštika njamiiii, a sad mi se jede i sataraš.

    Morat ću bježat od ove teme dok nisam pri štednjaku

  33. #3383
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Kad smo oko Nove Godine čistili frižider i izvukli zamrznuti sataraš, guštali smo ko prasci. Dogodine ćemo napravit još više za puste zimske dane.
    Ja često znam napraviti boraniju i đuveđ kao zimnicu (bez mesa, slično kao sataraš, samo ubacim još unutra i zelene mahune ili tikvice) ali pojelo se... Isto mi je pri kraju rezana miješana salata (paprika, luk, zelene rajčice). Premalo sam napravila ove godine. Ali zato ima još kiselih krastavaca, zelenih paradajza, jedna staklenka feferona... MM i sinovi uredno to jedu uz zimska variva tipa grah, leća, slanutak (iliti grah slanić), ričet i slično. Nismo na prosjačkom štapu, hehehe

  34. #3384
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Sasa je umjetnica, a mi ostale smo obične domaćice. Nema tu usporedbe.
    ne bih se složila, ti uvijek kuhaš nešto fino

  35. #3385
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ni ja se ne slažem, Peterlin ti baš dobro kuhaš.

    A ja sam iznašla način da opet večeras ne smažem taj omlet s gljivama (narezala i crvene paprike, dodala bosiljak, origano) od palčice, pa sam fino za večeru nam napravila vlaške uštipke, namazala iz kajmakom i napucala se

    Uz omlet sam u drugi dio posude stavila ribani kupus s acetom, a u treći par komada kuhanog sira.
    I to mi je konkretan doručak kad dodjem u ured

  36. #3386
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj n.grace prvotno napisa Vidi poruku
    ne bih se složila, ti uvijek kuhaš nešto fino
    Ja kuham klasiku, a Sasa eksperimentira i kuha totalno maštovito.

    Moj domet kuhinje koja nije austrougarska svodi se na stir-fry, tempuru i soja sos, eventualno neke začine (korijander i slično).

  37. #3387
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Btw. sad je "fašensko doba", pa ću djeci ispeći langoše.

  38. #3388
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Peterlin, kaj je boranija?

  39. #3389
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Nisam ja nikakva umjetnica, samo volim kuhati vise od prosjeka, i puno kuham, pa sam puno i naucila o kuhanju. A osobno nisam ljubitelj austrougarske kuhinje u klasicnom smislu tog termina pa zato takvih jela nema puno na mojim jelovnicima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  40. #3390
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin, kaj je boranija?
    Boranija = mahune (turska riječ).

    Inače, mi smo u firmi tako zvali spojni materijal i sitan pribor, hehehe... Riječ ima hrpu drugih značenja (nešto nezahtjevno, ali i rasuti teret, obični ljudi, ne znam ni ja... ), pa evo malo tuđe pameti: https://vukajlija.com/boranija

    Kad tražiš recept, dobit ćeš kako se kuha varivo od mahuna, često s drugim povrćem. Recept za tu zimnicu dobila sam od kolegice Bosanke, što se i vidi iz imena jela
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 11.02.2020. at 14:56

  41. #3391
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Mahune čušpajz ?

  42. #3392
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Mahune čušpajz ?
    Ne nužno, mahune kao takve.

    Ono što ja radim za zimnicu je paradajz, paprika, luk, češnjak i mahune. Slično kao ciganski grah, ali umjesto mladog graha stavim zelene mahune. To stavim u staklenke kao pekmez (male od 3.5 dl tako da bude za upotrebu odjednom). Moja djeca skuhaju krumpir ili tijesto i frknu na to sadržaj takve staklenke, ribani parmezan i eto ručka u 3 sekunde. Tko želi meso, skuha si hrenovke.

  43. #3393
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    I koliko dugo ti to valja u staklenkama?

  44. #3394
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja imam iracionalno visok strah od botulizma sto me prijeci da si ista kiselim, a imam fakat dobrih ideja[emoji23]


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  45. #3395
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Danas sam napravila juhicu od prosa, mrkve, leće. Cure su jele, mali neće.
    Pitu od sira. Najmanja se primila noža i nije popuštala dok ju nije cijelu raskasapila. Uh.

  46. #3396
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    umirem na mračno doba kelja i poriluka :D
    ja nisam baš volila kelj, dok nisam otkrila ovu kombinaciju koja mi je baš fina, a sad imam krasan kelj u vrtu i stvarno bi bilo šteta prepustiti ga puževima
    znači skuham krumpire, pred kraj dodam nasjeckan kelj. Na tavi popržim malo pancete, dodam krumpire i kelj i polijem s malo slatkog vrhnja. Ispadne slatkasto i ne previše keljasto To smo jeli s lososom, a kako djeca neće da jedu niti taj kelj, oni su dobili blitvu s krumpirima.

    Poriluk obožavam, mislim da ga nisam još ove godine, morat ću to popravit.
    Tang, upravo pojela ovaj tvoj krumpir sa keljom. Jedino sam tek na kraju skuzila da nemam slatko vrhnje, ali je svejedno jako fino
    S time da sam prvo na tavici ispekla one pilece cevape, pa onda stavila malo speka i onda krumpire i kelj (njih sam na pari kuhala).
    Pojela samo malo jer me ceka trening, ali je zato plan da se najedem nakon treninga...

  47. #3397
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    I koliko dugo ti to valja u staklenkama?
    Ne znam, pojede se brzo.



    Ove sezone je izdržallo dva mjeseca. To je kuhano kao pekmez ili ajvar i konzervirano na isti način, ali
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 11.02.2020. at 20:13

  48. #3398
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Sutra bolonjez

  49. #3399
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,501

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam iracionalno visok strah od botulizma sto me prijeci da si ista kiselim, a imam fakat dobrih ideja[emoji23]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Moj klinac napravio tursiju danas degustacija bila

  50. #3400
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ja sam mislila da svi koji su živjeli u doba bivše države znaju šta je boranija, ono bar iz serija
    Ili sam možda samo govorila boranija 17god dok sam živjela u drugom dijelu regije

    Jako volim varivo od mahuna, a i turšiju
    Njamii
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 12.02.2020. at 07:46

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •