Stranica 90 od 122 PrviPrvi ... 40808889909192100 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,451 do 4,500 od 6072

Tema: Što danas kuhate /39.dio/

  1. #4451
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Nisam ja kuhala, već smo jeli u jednoj konobi na Kornatima, ali moram pohvalit:
    Karpačo od šampijera s tartufima.
    To je bilo prefino.
    I ostali sljedovi su bili super, ali ovo je uistinu nešto posebno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #4452
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Pečena grdobina s krumpirima, salata.

    Sutra, juha od glave grdobine i još nešto al nisam smislila

  3. #4453
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Mahune.

  4. #4454
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Oslić a la bakalar, tikvice iz grill tave, paradajz salata

  5. #4455
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Jučer mesne okruglice (iz lidla,bilo ih je kad je bio skandinavski tjedan ) iz woka sam mladim krumpirom, zelenim mahunama i graškom. Uz to umak od jogurta i salata od matovilca i paradajza.

    Danas ne znam, još se nisam inspirirala

  6. #4456
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Probili smo mini hrenovke špagetima i zalili vrhnjem. Uz to mozarella i paradajz. Lijeni ručak za beskonačno dugi vrući dan i glavobolju.
    Smišljam lažni bolonjez ili bolonjez od crvene leće za sutra, ali riskiram ako shvate da to nije to.

  7. #4457
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    mm je ispekao vratinu i piletinu na roštilju, a ja skuhala juhu i napravila mahune zapečene.uz to još paradajz i krastavci na salatu, svako posebno. mesa je ostalo i za sutra, samo ću skuhati poriluk s rižom

  8. #4458
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Probili smo mini hrenovke špagetima i zalili vrhnjem. Uz to mozarella i paradajz. Lijeni ručak za beskonačno dugi vrući dan i glavobolju.
    Smišljam lažni bolonjez ili bolonjez od crvene leće za sutra, ali riskiram ako shvate da to nije to.
    Ako dovoljno rano napraviš neće skužiti
    Daj im neki začin na stol ne sol smo žele sami malo popraviti recimo bosiljak i peršin
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.06.2020. at 15:31

  9. #4459
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Mi danas ostaci od jučerašnjeg roštilja
    I pureća juha i salata

  10. #4460
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Tanči, zvuči super njamii

  11. #4461
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    povrtni rižot s ostacima pečenog mesa od jučer

  12. #4462
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Subota: juha od pačje sitnine, pečena patka, mlinci, salata od svježeg kupusa, kolači, torta (moj brat je slavio rođendan)
    Nedjelja: šiš-ćevapi i pečenice iz grill tave, krumpir kuhan u slanoj vodi, sos od mladog kopra, paradajz salata
    Danas: dinstane mahune s drugim povrćem (luk, češnjak, paradajz, paprika, mrkva, kopar), pečenice od jučer

  13. #4463
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Ujutro kruh od banane. Sada bolonjez.

  14. #4464

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Mahune + faširanci

  15. #4465
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Svekrva je poslala krpice sa zeljem - moji sinovi to obožavaju.

    Moj doprinos: juha od gljiva i tri pileća batka sa zabatkom u woku.

    Offt. Baš se spremam ugnjaviti mlađeg sina da preuzme kuhaču. Ja radim, a on sjedi doma i čeka rezultate državne mature, pa bi mogao uskočiti. Jedino moram unaprijed s njim dogovoriti i osigurati da ima sve sastojke. Ovo znači da ćemo jesti bolonjez, gulaš i paprikaš

  16. #4466
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Mahune.

  17. #4467
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Krem juha od mahuna i amarantha
    Junece snicle u saftu sa cesnjakom
    Riza
    pohane tikvice, dinstane mahune, mrkva i krumpir
    Krastavci na salatu

  18. #4468
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Mahune.
    Ja imam mahune za sutra, a sve mi se ne da - drvenaste su, mm se zaribao kad ih je kupio. Glupo mi je baciti, a nisu baš sjajne. Ni sama ne znam kakva će im biti sudbina. Mislim da ću ih skuhati u ekspres loncu, pa probati jesu li jestive ili ćemo ih darovati savskim ribama. Zapravo, vidjet ću kad budem čistila - možda bi se dalo probrati.

    Alternativa - đuveđ bez mesa (luk, paprika, paradajz, patlidžan, tikvica - ne znam još hoću li staviti rižu ili krumpir...)

    Ako uspijem ugnjaviti mlađeg sina da kuha - nema nam spasa, jest će se bolonjez.

  19. #4469
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Bolonjez i juha od junetine je jedino što ima povrće u sebi što moj klinac hoće jesti. Nije loše ni meni.

  20. #4470
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Juha
    Pečena riža s bućom
    puretina na naglo i slatko zelje

  21. #4471
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Srdelice. Možda još restani krumpir uz to.

  22. #4472
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Bolonjez i juha od junetine je jedino što ima povrće u sebi što moj klinac hoće jesti. Nije loše ni meni.
    Ako bolonjez tako dobro prolazi, pa nema veze - samo zamijeni vrstu mesa (mljevena puretina nama je isto dobra). Kad se sjetim svojih dečki u toj dobi - ribala sam tikvicu u mljevenu puretinu i radila faširance s povrćem. Dugo nisam vidjela Vindijinu mljevenu piletinu - nekad je toga znalo biti za smiješne pare, na akciji u Kauflandu 10 kn za 500 grama. U to meso znala sam staviti ribanu tikvicu, zobene pahuljice i začine (obvezni curry) i moji su uredno pojeli sve do kocena. I faširance od povrća su isto uredno jeli.

    Inače, moji bi jeli bolonjez 3x tjedno i danas, hehehe... To je valjda prvo jelo koje je moj mlađi naučio kuhati, osim pečenog špeka . I da - skuhao je jučer taj bolonjez, jer meni se potrefilo da moram otputovati izvan Zagreba, pa mu nije bilo spasa. Ako to želi jesti, mora sam napraviti. Dobro su se pogostili. Ostavili su mi minijaturnu zdjelicu, samo da probam

    Ont. Ni danas ja ne kuham ništa - nek se ekipa snađe (odrasli su, vrijeme im je). Stariji sin je na redu za kuhaču, a to znači da će biti salata od graha i kuruze iz konzerve i još neko meso iz woka (kobase ili hrenovke). Ima i friških krastavaca i vrhnja - možda će i to napraviti. Moja kolegica Bosanka rekla bi "nebrigame" - ja imam danas radni ručak i jedem pržene lignje s tartarom, a moji muški nek jedu kaj god si pripreme...

  23. #4473

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Ja sam naučila svoju djecu da su pik-ove roštiljke odlične, pa kad god je njihov red za kuhanje znam što će biti na meniju... A uz to sve paše, hoćeš salatu npr. šopsku grah, mahune salatu,... ili zapečeni grah... ili neki čušpajz
    #volimsveštodrugiskuhaju#

  24. #4474
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Da, Peterlin, tvoji stvarno jesu odrasli.
    Lignje s tartarom zvuče super.

    Danas sam radila mahune koje apsolutno nitko nije htio pipnuti, tak da sve što su jeli su keksi od sira i keksi od zobi koje sam radila.

  25. #4475
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    S da napraviš mahune na salatu?

  26. #4476
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Ma još gore.
    Klinke su ipak pojele svaka zdjelicu. Jej.
    Danas ću nešto lijeno. Carbonaru.

  27. #4477
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Ujutro sam pekla pile s krumpirima, a sada po prvi put radim bistru juhu od junećih kosti. Držite mi palce.

  28. #4478
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ujutro sam pekla pile s krumpirima, a sada po prvi put radim bistru juhu od junećih kosti. Držite mi palce.
    Kasno sam vidjela, al oko juhe zbilja nemas kaj fulati.
    Bitno je samo da se kuha na najslabijoj vatri, barem tri sata.

  29. #4479
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Rosa, ja u životu nisam juhu kuhala 3h. Doduše ja koristim ekspres lonac.Meni to kraće traje.Slažem se da se tu nema što sfušat.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 12.07.2020. at 18:01

  30. #4480
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Zar je moguce u ekspres-loncu dobiti bistru juhu?

  31. #4481
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Zar je moguce u ekspres-loncu dobiti bistru juhu?
    Smanji trajanje kuhanja za trećinu. Ako u uputama piše 45 min, kuhaj 30 min.

    Dalje - juha od kostiju je uvijek mutna, a npr. juha od nemasne puretine ili teletine je obično bistra. Juneća kako kad - ovisi o konkretnom komadu mesa.

    Kad je gotova, treba ju pustiti da se istaloži, pa tek onda ocijediti, pazeći da ne ocijediš zadnji decilitar u kojem je smeće.

    Ima trik i na kraju - ako je juha mutna, treba primijeniti postupak bistrenja pomoću bjelanjka https://www.coolinarika.com/recept/c...ra-mesna-juha/
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 13.07.2020. at 09:29

  32. #4482
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Da ja tako, pustim da se otaloži, pa procijedim, a moram priznati nisam zamijetila da je veliki naglasak na to bistra meni je bitno da je ukusna.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 13.07.2020. at 11:59

  33. #4483
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Da ja tako, pustim da se otaloži, pa procijedim, a moram priznati nisam zamijetila da je veliki naglasak na to bistra meni je bitno da je ukusna.
    Tako je!

    Btw. nisam gore napisala da meso treba doooobro oprati pod mlazom hladne vode, da se očisti sve trunje. Ako se kuha kost, to je nemoguće - uvijek se kuhanjem odvoje "špliteri", sitne mrvice kostiju. U ekspres loncu pod tlakom veća je vjerojatnost da se trunje odvoji, pa je po svoj prilici zbog toga juha mutna.

    Sjetila sam se ovog trika s bjelanjkom prošli vikend - za svekrvu sam kuhala juhu od teleće kosti i unutra gris knedle. Kad sam ukuhala gris knedle, juha se razbistrila i još si mislim kakvo se to čudo dogodilo, a vjerojatno je bjelanjak odradio svoje. Bila je fina, knedli također.

  34. #4484
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    Ne znam je li juha sfušana, nije bila baš bistra jer je bila vrlo masna, ali djeca su se polomila. Mrkve sam stavila gro, to vole. Danas sam napravila hladnu salatu s piletinom što nisu prihvatili pa su opet dobili juhu. Eh.
    Sutra zapečena svinjetina uz neki prilog. Doručak će biti pogačice sa sosom od jabuka. Bile su prekisele za bilo što drugo nego da ukuham sos.

  35. #4485
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam je li juha sfušana, nije bila baš bistra jer je bila vrlo masna, ali djeca su se polomila. Mrkve sam stavila gro, to vole. Danas sam napravila hladnu salatu s piletinom što nisu prihvatili pa su opet dobili juhu. Eh.
    Sutra zapečena svinjetina uz neki prilog. Doručak će biti pogačice sa sosom od jabuka. Bile su prekisele za bilo što drugo nego da ukuham sos.
    Dobro je da djeca žele jesti juhu. Nisu svi takvi.

    Ako se želiš riješiti masnoće iz juhe, ostavi je da se potpuno ohladi i frkni u frižider preko noći. Mast će se dignuti na površinu i ukrutiti, pa ćeš je lako moći skinuti i baciti. Ja to radim godinama, zato jer mm ima visoke masnoće (hipotireoza). S druge strane, moja svekrva ne voli skroz posnu juhu (a slabo može jesti jer nema svoje zube, pa su joj to dobrodošle masnoće). Ponekad znam njezin dio juhe ostaviti mastan, a s našeg dijela juhe uklanjam mast do kraja. Moji dečki ne vole masne juhe.

    Taj višak masnoće koji skineš s juhe može se iskoristiti i drugačije - zamutiš ga u gris-knedle. Moji bi se raspametili. Kad su bili predškolci, često im je to bio potpun obrok: juha s knedlima i povrćem i malo kuhanog mesa. Isto, juha od gljiva s krumpirom na kockice i malo hajdinske kaže - također potpun obrok, a brzo gotov. Može se u to malo šunke ili špeka staviti.
    Ne da mi se pisati cijeli recept, ali ovako nešto: https://www.podravka.hr/recept/41372...dinskom-kasom/
    ili https://www.volim-meso.hr/zagorska-juha/

    Dobar tek! Viči ako trebaš recept za gris knedle.

  36. #4486
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Peterlin daj svoj recept za gris knedle, baš me znaima.

  37. #4487
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Peterlin daj svoj recept za gris knedle, baš me znaima.
    Neš ti nauke... ovako ja radim:

    U lončić za mlijeko (2,5 dl) stavim 1 jaje i malo ulja, recimo 1 jušnu žlicu (obično suncokretovo ulje), ubacim prstohvat suhog peršina smrvljen među prstima i dodam tome 4 žlice pšeničnog grisa. Zapravo, dodam 3 žlice ako je manje jaje, pa zamiješam i eventualno po potrebi dodam još pola do maksimalno jednu žlicu. Moje žlice nisu velike nego srednje, tako da je mjera okvirna. U trenutku miješanja treba biti polutekuće. Može se dodati prstohvat soli, ali nije nužno - posolit će ih juha. Smjesa mora stajati najmanje pola sata, tako da gluten umreži. Gustoća smjese će se vidljivo povećati. Dobro je ako više nije tekuća nego tvrđa, ali ne previše.

    Kad odstoji, u jako kipuću juhu (mora baš jako vreti) umočim praznu žlicu za kavu da se ugrije, pa vadim knedle i ukuhavam. Svaki put ponovno zamočim žlicu u najvreliju juhu. Kad su svi knedli ukuhani, malo razmiješam, smanjim vatru i kuham cca 5 minuta, isključim i poklopim. Treba ih ostaviti još najmanje 10-15 minuta da odstoje i da se dooobro napuhnu. Volumen im se utrostruči (barem).

    Inače, treba imati u vidu da knedli znaju upiti juhu i jako smanjiti ukupnu količinu tekućine. Kad planiram raditi knedle, za juhu na uobičajene 2 litre vode dodam obično još pola litre ibera.

    Napomena - ulje se može zamijeniti bilo kojom drugom masnoćom. Starinski način je da se juneća juha skuha dan ranije, ohladi da se mast istaloži na površinu, a onda za knedle izuzmeš tog loja koliko stane u jušnu žlicu ravnu. Ja baš ne volim taj loj ni juneći ni teleći, pa radim sa suncokretovim uljem.

    Dobru zabavu!

  38. #4488
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Lili, ako volis mekane griz gnedle, dobila sam recept od jednog naseg chefa. Tzv. 1,4,7 knedle 1 jaje, 4 dkg putra, 7 dkg griza.

  39. #4489

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Nas ovotjedni meni :
    ponedjeljak - topli sendvici sa sunkom i sirom, prilozi po zelji
    utorak - spageti bolonjez
    srijeda - varivo grasak, mrkva, krumpir, junetina
    cetvrtak - kokosja juha, rizoto od mesa iz juhe i tikvica
    petak - zapecena tjestenina sa sirom ili lubin i krumpiri iz pecnice uz leso blitvu
    subota - sataras i purece snicle s grila
    nedjelja - uvalit cemo se nekome na rucak :D
    Za veceru obicno ostaci rucka uz jos nesto (prsut, mladi sir, jaja, salate..) a u medjuvremenu jedemo ogromne kolicine voca..

  40. #4490
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    hvala curke, volim fine ukusne mekane knedle, isprobam vaše recepte.

  41. #4491
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja ne stavljam nikakvu masnoću.
    Na jedno jaje, stavim cca 4 žlice grisa, malo soli i ostavim da odstoji pol sata.
    Noklice ispadnu savršene. Pahuljaste i meke.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  42. #4492
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Kad ima masnoce onda ne moraju odstajat prije kuhanja.

  43. #4493
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,178

    Početno

    A ono, loj juneći i maslac se i ne razlikuju tako puno u svom sastavu, zar ne? Sve je to mast.

  44. #4494
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    A ono, loj juneći i maslac se i ne razlikuju tako puno u svom sastavu, zar ne? Sve je to mast.
    Je, ali za noklice nije nužno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  45. #4495
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ja volim jetrene knedle ali ne radim ih godinama jer klinac to ne jede,pa da ne kuham tristo različitih jela

    Danas
    Juha od puretina: meksički ručak
    Za male i nas velike kukuruzne tortilje
    Kuhani mladi bažulji kukuruz
    Dinstana puretina s tikvicama
    Krastavci
    Za velikog jer nije ništa ostalo od Meksika rižoto s piletinom ,mrkva, mahune i salata

  46. #4496
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne stavljam nikakvu masnoću.
    Na jedno jaje, stavim cca 4 žlice grisa, malo soli i ostavim da odstoji pol sata.
    Noklice ispadnu savršene. Pahuljaste i meke.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da, često je dovoljno onoliko masti koliko ima jaje + masnoća iz juhe. Moji vole jako nemasnu juhu, pa stavljam ulje u smjesu, iako to nije neophodno.

    Treba isprobati - nekome će se više sviđati s maslacem, nekome bez ikakve dodatne masnoće osim jajeta, a netko će se oduševiti na noklice koje sadrže loj/maščobu obranu s juhe.

  47. #4497
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Mi volimo masnu juhu i nemasne noklice.

    I nema šanse da bi noklice radila po receptu ili vagala. stavim brašno ili griz - ovisno o tome kaj imam doma, često oboje, a znam staviti i različite vrste brašna.

    U zadnje vrijeme ubacim i kvas koji hranim pa ga stalno imam doma

  48. #4498
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Danas su za ručak filane paprike. Stariji sin je zadužen za pire, ako stigne...

  49. #4499
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja se spremam kuhat šalšu, i omnda skužim da u frizeru ima još jednu od prošle godine. Tak da je to današnji ručak

  50. #4500
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    danas nešto s tikvicama
    složenac (kombo s krumpirom) i neka "pita" od tikvica i sira

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •