Stranica 99 od 122 PrviPrvi ... 4989979899100101109 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,901 do 4,950 od 6072

Tema: Što danas kuhate /39.dio/

  1. #4901

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Danas pileći paprikaš s domaćim šurlicama + zelena salata.

  2. #4902
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Ispeći ću svinjsku koljenicu sa senfom. Hladno je i dobro će doći da pećnica dugo radi

  3. #4903
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Super, javi kak ste zadovoljni!
    Ma na kraju je mm rekao da je on kelj kupio za neki svoj recept s rolanim lungićem, pa sam ga morala ostaviti za to (danas on kuha, pa ću prijaviti kak je uspjelo )

    pa sam onda samo onda filete lososa ispekla u rerni, a za prilog pire s mrkvom i češnjakom, i miješanu salatu. I fini chardonnay

  4. #4904
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Nadam se da si vinčeko osjetila i njuhom
    Mene zanima to rolano s keljom,podijeli poslije recept i komentar

  5. #4905
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Bečki od jučer što je ostalo, krem juha od brokule, riža s mrkvom i celerom u woku, umak od šampinjona.
    Kolači iz slastičarne.

  6. #4906

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    danas pohani svinjski šnicli, restani krumpir i umak od jučerašnjeg pilećeg paprikaša. Zelena salata.

  7. #4907
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Ja sam jos veceras i pizze pravila. Klinci su se natrpali da ne mogu disati.
    Sutra ce biti mahune varivo.

  8. #4908
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da si vinčeko osjetila i njuhom
    Mene zanima to rolano s keljom,podijeli poslije recept i komentar
    Ispalo mu je stvarno super. Lungiće je izrezao kao šnicle, jednu je namazao smjesom senfa i soja sosa, drugu philadelphiom, zatim stavio blanširane listove kelja i nariobao sira, pa sve zarolao, ispržio na tavi kratko i stavio još malo peći u rernu. Prilog rizi-bizi. I uz to prekrasno crno vino, Lagunina Festigia Castello (preporučujem zaista, odličan value for money).

  9. #4909
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Danas ništa ne kuham, ostalo je od jučer:
    - piletina iz woka, sa ribanim sirom
    - batat na lešo
    - složenac od riže, tikvica, brokule i mrkve (zaliveno vrhnjem i razmućenim jajetom i zapečeno)

    Nije bilo dosta mesa za sve, pa sam sinoć ispržila paket ćevapa, da se nađe.

    Uz to - salata od kineskog kupusa i/ili cikla, po želji.

    Ni kolač se nije pojeo (banana nut bread). Nisam popodne bila doma, pa nisam sinovima nosila "pod kljun", a oni uče za kolokvije i ne njuškaju previše.

  10. #4910
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Jučer sam radila piletinu u pivskom tijestu, osim što nisam imala pive, pa sam natrpala prehrambenog kvasca. Ispalo je so-so, djeci se svidjelo. Sljedeće na potezu bi bija čili kon karn. Al već vidim da se sinu neće svidjet apsolutno nikako jer ima papriku, i tu mislim na slatku. Is**zdit ću. Nemrem više vrtit stalno istih pet jela.

  11. #4911
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer sam radila piletinu u pivskom tijestu, osim što nisam imala pive, pa sam natrpala prehrambenog kvasca. Ispalo je so-so, djeci se svidjelo. Sljedeće na potezu bi bija čili kon karn. Al već vidim da se sinu neće svidjet apsolutno nikako jer ima papriku, i tu mislim na slatku. Is**zdit ću. Nemrem više vrtit stalno istih pet jela.
    A kaj ti sin voli?

    Na čili bi se i ja pozvala, a i kompletna moja muška ekipa i moj brat
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 23.11.2020. at 11:18

  12. #4912
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Inače, baš sam u petak kupila u Lidlu neku mješavinu začina za chilli con carne, neka simbolična cifra - 5 ili 6 kn, jer nije u staklu nego u kartonskoj okrugloj kutijici.
    MM je oduševljen, zasipao si je to na piletinu i kaže da je fino spicy. Tako je kod nas - dodatni začini (posebno ljuti) stoje na stolu, pa si ih dodaje tko god želi. Ukupnu količinu ne začinim divljački, pogotovo ako je dio te hrane namijenjen drugim članovima obitelji koji ne vole ili ne smiju začinjeno.

    Ont. za sutra je u planu slatko zelje s paradajzom i palenta. Uz to neki šnicli na naglo. Imam teleće, valjda bude dosta. To se obično pojede u roku keks.

    Ako ne budu htjeli zelje, nudi se varivo od leće ili slanutka.

  13. #4913
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ispalo mu je stvarno super. Lungiće je izrezao kao šnicle, jednu je namazao smjesom senfa i soja sosa, drugu philadelphiom, zatim stavio blanširane listove kelja i nariobao sira, pa sve zarolao, ispržio na tavi kratko i stavio još malo peći u rernu. Prilog rizi-bizi. I uz to prekrasno crno vino, Lagunina Festigia Castello (preporučujem zaista, odličan value for money).
    Bilježim ovo za jednu nedjelju kad budem imala vremena - sve mi se sviđa, vino također.

  14. #4914
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    A kaj ti sin voli?

    Na čili bi se i ja pozvala, a i kompletna moja muška ekipa i moj brat
    Bolonjez. Ide mi na uši već. A on tog može dvije zdjelice, za ručak i večeru.
    Čili kon karn nisam nikad jela, pa i zato želja, ali već znam ishod. Ma ono, nitko od njih troje neće htjet kad vide paprike i grah, i to. U principu trebala bih sve maknut i napravit da bude bolonjez.

  15. #4915
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Bolonjez. Ide mi na uši već. A on tog može dvije zdjelice, za ručak i večeru.
    Čili kon karn nisam nikad jela, pa i zato želja, ali već znam ishod. Ma ono, nitko od njih troje neće htjet kad vide paprike i grah, i to. U principu trebala bih sve maknut i napravit da bude bolonjez.
    Imam to doma - bolonjez bi moj E. mogao jesti za doručak, ručak i večeru. To je prvo jelo koje je naučio skuhati, moš mislit zašto...

    Aliii prolaze i lazanje, prolazi čak i vegetarijanski bolonjez sa sojom ili još bolje crvenom lećom, što si i sama otkrila.

    Ubaci u klasični bolonjez malo poriluka ili ribane zucchino tikvice. Skuhaj bolonjez od puretine (to je kod nas često). Skuhaj rapsodiju (to ti je bolonjez, ali u njega dođe narezana kobasica na ploške - kranjska ili kakvu već imaš).

    Napravi musaku ili pastirsku pitu - to je slično, unutra je isto mljeveno meso, ali i krumpir.

  16. #4916
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Mi jučer fino varivo, danas brzinski karfiol s prezlima i pohani pileći file (mali jede u vrtiću pa smo mogli karfiol jesti).

  17. #4917
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Hamburgeri danas. From scratch
    Zapravo, peciva sam bila ranije pravila pa sam ih smrznula, danas se odmrzavaju. Tako da, je from scratch, ali uz trik. Pravi fast food

  18. #4918
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Danas varivo od leće (žuta i crvena) s hrpom drugog povrća (mrkva, celer, paprika, krumpir...). Zelena salata, paradajz salata s mladim lukom za one koji ne bi zelenu.
    Meso - lovački princip, kome treba - nek ulovi nešto u frižideru. Ima šunke i suhih kobasica. U varivu je minimalna količina špeka.

    Plan za iduće dane - curry piletina, kisela repa s grahom+krvavice...

    Imam u ledu još hrgu junetine za gulaš, to ću vjerojatno u subotu (planiram obići roditelje, pa eventualno ponijeti sa sobom).

  19. #4919

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Danas pečeni vepar (rebra) s mlincima i vrganji u umaku od vrhnja + zelena salata.

  20. #4920
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Danas sam na brzinu faširance i rižu. Zatim sam stavila kuhat juneću za sutra. Onda mi je palo na pamet napraviti čajne kekse za večeru. Na koncu sam došla na ideju izmiksati heljdu koja mi stoji već godinu dana i čeka sreće. Probat ću kruh od toga.

  21. #4921
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Jucer sam vidjela recept za rizoto sa crvenim kupusom. I upravo skuhana. Ljubičasta riža. Zanimljivo. Meni fino. Sad čekam da vidim reakcije.

  22. #4922

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Juhu od bundeve i mrkve, prvi put sam ju radila. Nikad ne radim krem juhe, pojma nemam zašto. Divna je.
    Pire, špinat, jaja.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  23. #4923
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Špagete s dinstanim povrćem (tikva, paprika, paradajz) i krem juha tikvice/špinat
    šarena salata (iceberg, paprika, kukuruz, rotkvice, maldi luk)
    kolač od mrkve

    sutra krem juha od korjenastog povrća i krumpira, basmati riža s glivama + piletina na trakice
    svježi kupus na salatu
    pita od jabuka

  24. #4924
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Flopice, meni sve zvuči njam nego jel se muž najeo od današnjeg ručka?

    Moj bi zavijao od gladi

    Kod mene svinjski filei u umaku od rajčice, bosiljka, vina i začinskih trava. Prefinooo!
    Djeci i MM riža, a meni povrće s grila. I salata naravno.

    Spucali smo jako puno mesa danas, bit će takav dan al i bilo je za prste polizat.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.11.2020. at 17:49

  25. #4925
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Krpice sa zeljem. Meni su bile fine. Klinci su vrištali i odbijali jesti.

  26. #4926
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Juha, kuhano meso iz juhe, pire krumpir, kopar sos, paradajz sos.
    To nisam bila pravila valjda godinu dana...

  27. #4927
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Domaće mahune na varivo s piletinom

  28. #4928

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Jučer lasagne i zelena salata.

    Danas svinjska jetrica s češnjakom na naglo, pire krumpir i krastavci i paradajz na salatu.

  29. #4929
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Jučer gulaš s krumpirom i salata, cikla i zelena... danas domaća juha s gris knedlima, pečene pastrve, grah s kukuruzom na salatu.

    Zlevenku sam ispekla još u petak navečer, razvukli smo ju do danas uz kutiju kupovnih mađarica koje smo dobili.
    Kompot od jabuka i suhih šljiva, još je malo ostalo.

  30. #4930
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Sutra će biti krupnik i kobasice.

  31. #4931
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    Juha, kuhano meso iz juhe, pire krumpir, kopar sos, paradajz sos.
    To nisam bila pravila valjda godinu dana...
    najbolji comfort food

  32. #4932
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    Juha, kuhano meso iz juhe, pire krumpir, kopar sos, paradajz sos.
    To nisam bila pravila valjda godinu dana...
    Također naš ručak od subote; jedino restani umjesto pirea. I šalša

  33. #4933
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    Juha, kuhano meso iz juhe, pire krumpir, kopar sos, paradajz sos.
    To nisam bila pravila valjda godinu dana...
    Jao, nisam to kuhala sto godina, jer moja ekipa ne voli kuhano meso. Ja sama povremeno pojedem kuhano iz juhe, ali mi se ne isplati za jednu osobu raditi pire i sos.
    Moja ekipa jede pire i kopar uz pohance, pa se ponekad tako ja prošvercam - meni kuhano, njima pohano i svi sretni...

  34. #4934
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    To mi je jedno od najdražih jela, ali da vas priupitam: koje meso kuhate? Odnosno koji komad?

  35. #4935
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    To mi je jedno od najdražih jela, ali da vas priupitam: koje meso kuhate? Odnosno koji komad?
    Ja najviše volim kuhana teleća rebra, ali fina mi je i junetina (potrbušina).

  36. #4936
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja se totalno ne razumijem u meso pa ne znam kako izgleda potrbušina. Uglavnom, moja mama je uvijek kuhala juhu od ramsteka, pa i ja tako radim, ali mi realno to meso baš i nije nešto jer bude previše suho. E sad, nekad u mesnici prepoznam i kupim jedan komad mesa koji mi je odličan za juhu, ali ne znam točno kako se to zove. JA to zovem "mišić" ali ne uspijem uvijek mesarima objasniti na što mislim.

  37. #4937
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se totalno ne razumijem u meso pa ne znam kako izgleda potrbušina. Uglavnom, moja mama je uvijek kuhala juhu od ramsteka, pa i ja tako radim, ali mi realno to meso baš i nije nešto jer bude previše suho. E sad, nekad u mesnici prepoznam i kupim jedan komad mesa koji mi je odličan za juhu, ali ne znam točno kako se to zove. JA to zovem "mišić" ali ne uspijem uvijek mesarima objasniti na što mislim.
    Evo - potrbušina ili flam izgleda ovako - prugasto: https://static.jutarnji.hr/images/li...8-130418-2.jpg

    Ja sam to učila iz bečke kuharice (još se sjećam kako je izgledala bakina, ali nemam pojma gdje je završila, nisam uspjela spasiti sve kuharice iz kuće, jesam Vučetićku i Karačićku, ali gdje je bečka - pojma nemam...) ali sam i išla u mesnicu s roditeljima. Bojim se da će moja djeca imati isti problem - ne znaju prepoznati meso, ali tu vrijedi samo praksa.

    Brzinska informacija:
    https://www.jutarnji.hr/dobrahrana/p...ledali-7280763

  38. #4938
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    E da, znam što je flam. Ali ovo moje ne znam kako se zove, a nikako se sporazumjeti s mesarom kad toga nema u mesnici.

    Jednom sam objašnjavala pa je mislio da mislim na tafelspitz pa mi je to dao - to je isto stvarno fantastično za juhu, odnosno za kuhanje. Ali isto imam osjećaj da nemaju svi tafelspitz, odnosno da ga ne režu posebno.

  39. #4939
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Super je ova stranica u Jutarnjem!

    Sve mi se čini da bi ovo na što ja mislim mogao biti vrat, ali kao da mi iz tog vrata izreže taj jedan duguljasti dio koji je oblika baš kao biftek, vretenastog, ali naravno nije to biftek. Odnosno, nekad u mesnici vidim komad mesa iz kojeg se može izrezati takav dio. Mislim da je vrat u pitanju.

  40. #4940
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Moj tata kuha teleći vrat, teleću koljenicu i čini mi se rep
    to bude najljepše za jest, i ako se planira jest lešo onda stavi toga više
    uz to bude uvijek nešto piletine i po mogućnosti junetine

    to je meso s puno, kako moja djeca kažu, klizavog

  41. #4941
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Super je ova stranica u Jutarnjem!

    Sve mi se čini da bi ovo na što ja mislim mogao biti vrat, ali kao da mi iz tog vrata izreže taj jedan duguljasti dio koji je oblika baš kao biftek, vretenastog, ali naravno nije to biftek. Odnosno, nekad u mesnici vidim komad mesa iz kojeg se može izrezati takav dio. Mislim da je vrat u pitanju.
    Slabina?

    Nisam sigurna...

  42. #4942
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Ja u juhu svasta stavim, pileci hrbat, telece kosti... Ako otkostavam cijelo pile, onda od toga...
    Cesto juhu ne kuham zbog mesa, nego zbog juhe pa zato pravim od ostataka.
    Ako pravim ovako bas da jedemo kuhano meso, onda stavim rozbif.

  43. #4943
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    To je isto što i ramstek, je li tako.

    Da, i mislila sam što stavljate kad je baš kuhano meso za ručak.

  44. #4944
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Nemam pojma, cak bi mogao biti. U mesnici u kojoj kupujem to zovu rozbif (a bas sam tudum).
    I kad radim tu za jesti, svejedno utrpam svega ostalog.. Volim kad je jaca juha..

    Nevezano uz jelo, ali vezano uz juhu.. Nikad necu zaboraviti okus juhe (bez rezanaca) koji mi je mama poslala nakon prvog carskog. Ono kad ti ne daju sto dana prije i poslije da jedes. Znaci, to je bila najfinija juha ikad..

  45. #4945
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Kako sam prebacila plac u nedjelju zbog gužve, subotom kuham ono što mi je ostalo. Tako da smo u subotu imali pileću juhu i "auflauf" - zapečeno tijesto, imala sam tikvice, blagog suhog sira, cherry paradajza, izmješala kiselo vrhnje s jajima, začinsko bilje i zapekla.
    Jučer juha, pirjana jetrica, žganci i mlada zelena salata. (nije za lili )
    Danas ništa . Nema nikog doma.

  46. #4946
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ja sam upravo napravila takvo tijesto s povrćem i sirom. Uz to će sutra već netko i spržiti bijelo meso na naglo. Ostalo je još cikle.

  47. #4947
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Nisam skuhala nikakvu juhu i to mi baš fali. Možda sutra napravim prežganu juhu i unutra umutim jaje.

  48. #4948
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Meni je najdraza koljenica od leso mesa iz juhe.
    Kokosju juhu ne mogu smisliti a povrtne juhe su mi opcenito draze od mesne.

  49. #4949
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    otkad si napisala koliko jaja ti je dovoljno za večeru za vas troje, stalno se pitam jel ti muž gladan
    Ajme, ne znam kako mi je promaklo ovo.
    Nadam se da ga ne poznas u RL jer bi sve postalo jasno

    Ja ni ne znam da sam pisala o jajima.

  50. #4950
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam skuhala nikakvu juhu i to mi baš fali. Možda sutra napravim prežganu juhu i unutra umutim jaje.
    Juha je ispala paradajzova.

    Mesne juhe kuham samo vikendom, a u tjednu češće povrtne. Zimi nam to baš odgovara, kad dođem smrznuta (hodam uglavnom pješice, mrsko mi je vaditi auto iz garaže) najmilije mi je pojesti juhu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •