Stranica 16 od 78 PrviPrvi ... 614151617182666 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 751 do 800 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #751

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    kod kojeg doktora si bila??

  2. #752

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    ljuta sam,jadna,tužna i razočarana...trebala sam ići ovaj mjesec na histeroskopiju i jučer njim javim prvi dan ciklusa da mi daju termin kod prof.Vrčića i danas mi jave da više ne radi...sad više neznam ni kuda ni gdje,nikod koga,,,plače mi se

  3. #753

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    227

    Početno

    Žuška ja sam prije 3 godine išla kod dr. Streleca na histerskopiju, nisam njegov pacijent nego su mi sami u Petrovoj predložili da me on operira. Dalje sam nastavila postupke kod svoje doktorice.

  4. #754

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    ne radi vise dr. Vrcic?

  5. #755
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj žuška prvotno napisa Vidi poruku
    ljuta sam,jadna,tužna i razočarana...trebala sam ići ovaj mjesec na histeroskopiju i jučer njim javim prvi dan ciklusa da mi daju termin kod prof.vrčića i danas mi jave da više ne radi...sad više neznam ni kuda ni gdje,nikod koga,,,plače mi se
    moolim?!

  6. #756

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    i ja sm djevojke tako reagirala..ništa mi nije jasno...prije dva tjedna bila kod njega,niti rječi o odlasku

  7. #757
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    žuška ,meni je rečeno da u Petrovoj histero rade dr Vrčić i dr Strelec...pa probaj dogovoriti sa njim ako nije kasno da ne propustiš mjesec.
    Reci da imaš dogovoreno i da nije tvoja krivica.

  8. #758

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    pa to sam i napravila...sad čekam ponedjeljak da mi jave šta su odlučili..baš sma bila ljuta,,,

  9. #759
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Super,sretno onda! da sve obaviš kako treba.

  10. #760
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    I, molim te, napiši što su ti rekli! Sretno!

  11. #761
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj žuška prvotno napisa Vidi poruku
    i ja sm djevojke tako reagirala..ništa mi nije jasno...prije dva tjedna bila kod njega,niti rječi o odlasku
    Ja sam bila u siječnju i odgodila sam postupak s početka ožujka na travanj jer mi je rekao da njega nema prvih 10 dana u ožujku, taman kad meni pada ovulacija.
    Ako on više ne radi, onda sam ja izgubila još jedan mjesec, a postupak mi odgađa još od listopada!
    :mad:

  12. #762

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    pa zašto bi se odgodilo...pa zar nemože nitko drugi??l razumijem da nemože više biti sa pacijentima kao prije ali mogao je završiti ove započete i ne uzimati više nikoga drugog

  13. #763
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Prof jos radi postupke. Barem je jucer mojoj prijateljici bio na folikulometriji. Mislim da mora doci prije 7.

  14. #764

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    i tko je sad tu lud??

  15. #765
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Možda ne radi više operacije?

  16. #766

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    ako ne radi više samo operacije zašto su minapisali da ne radi više s pacijentima i nek tražim drugog doktora

  17. #767
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj žuška prvotno napisa Vidi poruku
    ako ne radi više samo operacije zašto su minapisali da ne radi više s pacijentima i nek tražim drugog doktora
    Tako si trebala odmah napisati.

  18. #768

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    kako misliš da sam trebala odmah napisati...ne razumijem

  19. #769

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    nakon cjelodnevnog zivkanja i prebacivanja s jednog broja na drugi konačno dobijem nekog tko mi kaže da će viditi sprof pa će mi javiti.A li danas ste mi trebali javiti i nazvati me...Stvarno sam na rubu više danas...Doktor više ne radi četvrtkom ambulantu,eventualno folikumetriju i postupke ako bude tamo,,tako ssam barem ja shvatila

  20. #770
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Uh, žuška, sretno! Nadam se da ćeš dobiti termin kod nekog drugog.

  21. #771

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    i ja se nadam ali sutra ja njih odmah ujutro zovem a ne da oni mene zovu,,jer danas nisma dočekala obećani poziv

  22. #772
    NelaR avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Našice
    Postovi
    142

    Početno

    Provjereno, dr V. više ne radi s pacijentima, ni starim ni novim.
    Prijateljica bila u Petrovoj jutros.
    Još se ne zna tko ce preuzeti njegove pacijente ili se sami mozete prebaciti kod drugog dr.

  23. #773
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Vrijedi i za operacije i za mpo?

  24. #774
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Ja sam bila danas kod dr.Kasuma - dosla poslije 13h pa nije bilo guzve. Dobila injekcije za prvih 6.dana (7.uzv) i sad cekam menstruaciju da startam

  25. #775
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Moram priznati da sam odahnula kad sam cula stimulaciju-nekako sam citajuci forum strahovala od slabije stimulacije radi ustede (navodno to rade u drzavnim bolnicama). Ali evo stratam sa 3 gonala dnevno, poslije 1.uzv ce opet prilagoditi ako treba i uvodi i cetrotide. Ja zadovoljna jer sam vrlo slicnu stimulaciju imala u dobitnom postupku u MB.

  26. #776
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj žuška prvotno napisa Vidi poruku
    nakon cjelodnevnog zivkanja i prebacivanja s jednog broja na drugi konačno dobijem nekog tko mi kaže da će viditi sprof pa će mi javiti.A li danas ste mi trebali javiti i nazvati me...Stvarno sam na rubu više danas...Doktor više ne radi četvrtkom ambulantu,eventualno folikumetriju i postupke ako bude tamo,,tako ssam barem ja shvatila
    Ni mene nisu zvale. Čak su mi rekle da ne zovem više jer će mene one zvati. Nisu nazvale. Imala sam termin četvrtak pa me profesor sam zapisao u knjigu.
    Najbolje je otići osobno tamo. Zvala sam tri dana par puta dnevno jer mi je počeo ciklus, a histero se radi u prvom dijelu ciklusa.

  27. #777
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj NelaR prvotno napisa Vidi poruku
    Provjereno, dr V. više ne radi s pacijentima, ni starim ni novim.
    Prijateljica bila u Petrovoj jutros.
    Još se ne zna tko ce preuzeti njegove pacijente ili se sami mozete prebaciti kod drugog dr.
    Ma to je baš krasno. Sretno mu s tim vrućim krumpirom na Rebru.

  28. #778

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    ni mene nisu nazvali jučer kako su rekli da hoće,,danas sam opet zvala i kažu da mi da dr.strelec misli da ne treba histeroskopija..moram naći drugog doktora pa daljni dogovor....isplakala sam suza i suza danas.Prof.Vrčić radi uzv i postupke aako se nađe tamo....

  29. #779
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Varnica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma to je baš krasno. Sretno mu s tim vrućim krumpirom na Rebru.


    aj neka je otišao - jer ovako bi samo zavlačio pacijente, što je neodgovorno.

    Bavit će se opet MPO-om kad dobije nogu kao ravnatelj bolnice, odnosno sanacijski upravitelj

  30. #780
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Ovak ni ja nisam zločesta

  31. #781
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    nije to trebalo biti tako zločesto kako se čini, SVI dobiju nogu kao sanacijski upravitelji ili ravnatelji bolnica - to je politička funkcija, nažalost u nas Rvata

  32. #782
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    I meni se čini da bi se mogao brzo vratiti na "stari" posao...politička situacija je vrlo nesigurna danas+izgledna promjena vlasti i velike su šanse da će novi upravitelji doći po političkoj strani :ne zna:
    Da je to napravio prije par godina bilo bi mi logično, ovako pred izbore i ne baš...uglavnom, ne sumnjam da si je osigurao da se ima gdje vratiti ako ovo propadne

    E sad, vezano uz temu - gdje, kada i tko radi uzv preko vikenda (znači kada sam u postupku pa mi uzv pada za vikend) ?
    Nisu mi jučer ništa rekli, ali nekako mi je ostalo u glavi iz '09. da se trebam javiti kad dobijem menstruaciju (1. dan ciklusa) - kome ?
    Kako računam 1.dan ciklusa, do koliko sati se još računa kao 1. dan?

    Hvala!!!
    Posljednje uređivanje od maca2 : 24.02.2015. at 17:24

  33. #783
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    maco,ako misliš da bi ti prva fm pala za vikend,onda se u četvrtak javi sestri Ireni,tak da znaju da te imaju u vidu...a sam uzv obavljaš u ambulanti,gdje i sve druge preglede. Tak je bar meni sestra I rekla.
    A ovo za najaviti se 1.dc....pa neznam. Jednom mi je jedna sestra rekla da nazovem,a dok sam za drugi postupak pitala,rečeno mi je da ne trebam,več da samo dođem kad mi je napisano u protokolu,koji dc.
    Kako računaš 1.dc....isto tak mi je rečeno da ako do večeri krene crveno da je taj dan 1.dc. Ali nedavno je jednoj forumašici u Petrovoj rečeno da se 1.dc računa ako dođe do 17h.
    Ma,najbolje da zvrc. sestru Irenu i pitaš za sve kaj te bude interesiralo...znaš kaj vele,nema glupih pitanja

  34. #784
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Hvala žužy

  35. #785

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    evo mene vec treci put s istim pitanjem
    kako ide kod transfera, narucivanje mislim? treba prvo razgovor s doktorom? pocinje li se estrofem pita odredeni dan ciklusa? jer ja ih uopce nemam

  36. #786
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    Ali nedavno je jednoj forumašici u Petrovoj rečeno da se 1.dc računa ako dođe do 17h.
    Ovo je dobra info. Jednom sam i ja kopala po netu, mislim da sam iskopala da se prvi dc računa ako dođe do 22-23 h.

  37. #787
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Sad sam guglala djelatnike Petrove sa mpo-a pa me zanima je li ova postava točna (mislim da je popis iz 2013.):

    Branko Radaković, Miro Kasum, Dinka Pavičić Baldani, Marina Šprem Goldštajn, Tomislav Čanić, Mihajlo Strelec, Ivana Jurković (ako za sada izostavimo prof. Vrčića)?

  38. #788
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene vec treci put s istim pitanjem
    kako ide kod transfera, narucivanje mislim? treba prvo razgovor s doktorom? pocinje li se estrofem pita odredeni dan ciklusa? jer ja ih uopce nemam
    Misliš na FET? Moraš se naručiti,ili imate dogovoreni mjesec kada ste odredili transfer?
    Da,bitan je dan ciklusa..pa ako imaš neredovite,popričajte o tome,možda budeš trebala izazvati mengu.
    Znači,dođeš 7.-9. dc (ili kad več dr odredi) na prvu folikulometriju. Na svakoj daljnjoj fm dobiješ upute za iduči put. Ja nisam pila estrofem pa neznam kako ide priprema za njega u Petrovoj...ali pitaj kad se budeš naručivala za to.

  39. #789

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    da mislim na FET. rekao mi je dr.V da ae za 2mjeseca javim dok se hiperst.ne smiri.. i jos zbog nekih stvari.
    Znaci ipak ce biti neki dogovor.. nadam se da se ne ceka dugo..kod streleca sam inace..
    A koji lijekovi se uopce piju prije transfera?

  40. #790
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    I ja sam bila kod Streleca..kad je došao dog. ciklus za FET,nazvala sam 1.dc i rečeno mi je kad da dođem. Nisam ništa pila u postupku,čisti prirodnjak. Odredili smo O,vratili smrzlića 3 dana nakon i dalje utrići do bete.

  41. #791
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Citiraj Optimist prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam guglala djelatnike Petrove sa mpo-a pa me zanima je li ova postava točna (mislim da je popis iz 2013.):

    Branko Radaković, Miro Kasum, Dinka Pavičić Baldani, Marina Šprem Goldštajn, Tomislav Čanić, Mihajlo Strelec, Ivana Jurković (ako za sada izostavimo prof. Vrčića)?
    Dodala bi i dr. Lanu Škrgatić koja je naslijedila prof. Šimunića. osobno sam sad kod nje.

  42. #792
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Ima netko info kada počinje raditi onaj novi odjel za humanu reprodukciju? Tamo iza onih vrata na kraju prostorije na kojoj čekamo za pregled/uzv?

    Prije par tjedana kad sam bila "škicala" sam unutra kad su Vrčić i biolog Patrik ulazili/izlazili unutra i dogovarali nešto s radnicima-izgledalo je skoro pa gotovo, taman su namještaj unosili...izgleda baš super!

    Kakva je ta nova dr. Lana mikapika32? Vidjela sam ju sad u pon. kad sam bila (mlađa, crnokosa) - nije mi baš ulijevala neko povjerenje jer sam taman čekala na red za papire tamo na prijemu kada se konzultirala s ženom koja tamo radi (ona koja naručuje i radi papirologiju) koji dan bi nekoj pacijentici bilo najbolje raditi punkciju ...eto, da nisma čula/vidjela na svoje uši ne bih povjerovala, ili da se konz. s nekim od MPO liječnika isto mi ne bi bilo čudno ali ovako

  43. #793
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj mikipika32 prvotno napisa Vidi poruku
    Dodala bi i dr. Lanu Škrgatić koja je naslijedila prof. Šimunića. osobno sam sad kod nje.
    Tnx!

    Huh, i koga onda odabrati??? Slobodno šibnite preporuke u pm

  44. #794
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    E pa kako vidiš u mom potpisu od 5 js niti jedna zrela Na dan štoperice vikala sam da je prerano ali nisam ja doktor. Idući put ću malo glasnije vikati da me bolje čuju i dožive jer čekati pola godine na postupak pa da ne dobiješ niti jednu zrelu stanicu hmm malo me čini bijesnom. Sve nas tretiraju kao da smo izašle iz kakve stručne knjige i da smo sve iste a znamo i mi i oni da nismo.
    Sad što reći osim da ni meni nije ulila nadu i povjerenje za dalje ali nadam se boljem idući puta.
    Prije samog postupka dolazila sam dva puta na konzultacije ali nije niti jednom bila ona jer je bila dežurna ako se ne varam. Možda je već od tuda krenulo loše jer me nije imala kad "bolje" upoznati. Krenula sam u postupak i djelovala je jako simpatično ali osobno nisam dobila dojam da je sigurna u svoje odluke makar je spomenula da pričekamo još jedan dan ali se upleo dr. V. i rekao da sam spremna. Zbog toga mislim da ima dobru šansu biti dobar specijalista. Dr. V. joj je mislim i mentor (naglasak na mislim).
    Za tri tjedna idem k njoj na konzultacije da vidim što i kako dalje. Reći ću joj da malo više vjeruje u sebe i svoju procjenu jer svaka čast df. V. ali nitko me ne može uvjeriti da može biti odličan na svim poljima koje trenutno pokriva.

    I da maca2 sad kad si dodala da se konzultirala sa sestrom uffffff
    Posljednje uređivanje od mikipika32 : 24.02.2015. at 21:00

  45. #795

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj mikipika32 prvotno napisa Vidi poruku
    E pa kako vidiš u mom potpisu od 5 js niti jedna zrela Na dan štoperice vikala sam da je prerano ali nisam ja doktor. Idući put ću malo glasnije vikati da me bolje čuju i dožive jer čekati pola godine na postupak pa da ne dobiješ niti jednu zrelu stanicu hmm malo me čini bijesnom. Sve nas tretiraju kao da smo izašle iz kakve stručne knjige i da smo sve iste a znamo i mi i oni da nismo.


    svakako viči idući put, ne mogu vjerovat da uz svu svoju stručnost fulaju tajming punkcija ili protokola...

    ako se nećemo osobno izboriti za bolje uvjete liječenja, tko će?

    mislim postupci koštaju i živaca i vremena, a da ne kažem i novaca koje mi redovito uplaćujemo u hrvatski zdravstveni sustav...

  46. #796
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    maco,ako misliš da bi ti prva fm pala za vikend,onda se u četvrtak javi sestri Ireni,tak da znaju da te imaju u vidu...a sam uzv obavljaš u ambulanti,gdje i sve druge preglede. Tak je bar meni sestra I rekla.
    A ovo za najaviti se 1.dc....pa neznam. Jednom mi je jedna sestra rekla da nazovem,a dok sam za drugi postupak pitala,rečeno mi je da ne trebam,več da samo dođem kad mi je napisano u protokolu,koji dc.
    Kako računaš 1.dc....isto tak mi je rečeno da ako do večeri krene crveno da je taj dan 1.dc. Ali nedavno je jednoj forumašici u Petrovoj rečeno da se 1.dc računa ako dođe do 17h.
    Ma,najbolje da zvrc. sestru Irenu i pitaš za sve kaj te bude interesiralo...znaš kaj vele,nema glupih pitanja
    Istina. Ako procuri crveno do 17 h, to je prvi dan. Ako procuri nakon toga, to je nulti dan i sutradan se smatra prvim danom.

    I tako ja jednom procurila točno u 5...I kaj sad?!

  47. #797

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    Termin za konzultacije kod novog doktora je 13,04 a ja upisana za ivf 4 mjesec...kako će to sad sve ispasti?

  48. #798

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    227

    Početno

    Žuška mislim da ćeš odmah dobiti listu sa protokolom, pokupiti lijekove i startati sa stimulacijom idući ciklus. Naravno ako se tvoj doktor složi da ti netreba histeroskopija....

  49. #799

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    55

    Početno

    zvala sam njih i prebcili su me kod drugog doktora da mi mi nepropadne taj mjesec,,,trebam dObiti negdje 10.04 pa onda bi mi ovaj mjesec propao...sad idem kod dr.ŠPREM

  50. #800

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    227

    Početno

    Možda ti se i poklopi da taman dobiješ 12.04. a stimulacijom poćinješ 13.04. ( 2dc) poslijepodne , treba malo sreće i dobra volja doktorice

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •