Stranica 33 od 78 PrviPrvi ... 23313233343543 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,601 do 1,650 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #1601

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Curke ja sam danas vadila betu,na 11 dan nakon transfera,transfer je bio 3. dan nakon punkcije, sad sam dobila nalaze..pise da je beta 192,4 IU/L,referenti interval : do 4..je li to dobro??
    Vadila sam betu 3 dana ranije nego sto sam trebala jer se nisam nicemu nadala i htjela sam to obaviti prije nego sto pocnem raditi da ne moram jos izostajati s posla

  2. #1602

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj lana985 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke ja sam danas vadila betu,na 11 dan nakon transfera,transfer je bio 3. dan nakon punkcije, sad sam dobila nalaze..pise da je beta 192,4 IU/L,referenti interval : do 4..je li to dobro??
    Vadila sam betu 3 dana ranije nego sto sam trebala jer se nisam nicemu nadala i htjela sam to obaviti prije nego sto pocnem raditi da ne moram jos izostajati s posla
    Ma super ti je beta.....cestitam od srca

  3. #1603

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    32

    Početno

    hvalaa,jos mi se cini ko da sanjam..hehe..vadit cu jos u utorak kako sam i trebala

  4. #1604

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj lana985 prvotno napisa Vidi poruku
    hvalaa,jos mi se cini ko da sanjam..hehe..vadit cu jos u utorak kako sam i trebala
    Da izvadi betu taj dan kad su trazili i javi im.....ma bravoooo
    Ti si imala pms simptome jel tako? Kad ti je to krenulo?

  5. #1605
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Lana

  6. #1606

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Da, simptomi su kao za pms,poceli prije tjedan dana,cca..jedino sto sam jos osjecala uzasnu vrucinu cijelo vrijeme a inace sam dosta zimogrozna i jako sam zedna stalno,sad ne znam da li i to spada u simptome

  7. #1607

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Zrinkica

  8. #1608

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Cure sa pozitivnom betom,jeste li imale na pocetku jake bolove u rodnici?meni je to danas pocelo,ko neki grcevi..joj bojim se

  9. #1609
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj lana985 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke ja sam danas vadila betu,na 11 dan nakon transfera,transfer je bio 3. dan nakon punkcije, sad sam dobila nalaze..pise da je beta 192,4 IU/L,referenti interval : do 4..je li to dobro??
    Vadila sam betu 3 dana ranije nego sto sam trebala jer se nisam nicemu nadala i htjela sam to obaviti prije nego sto pocnem raditi da ne moram jos izostajati s posla
    čestitaaaam!!! Neka je sa srećom! Predivne vijesti!!!

  10. #1610
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Kod mene ne baš sjajna situacija.. folikuli ne rastu.. poslali me vaditi estradiol i povećali mi dozu pa ćemo vidjeti šta i kako dalje.. sutra na ultrazvuk..

  11. #1611
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    QUOTE=aurora079;2960629]Kod mene ne baš sjajna situacija.. folikuli ne rastu.. poslali me vaditi estradiol i povećali mi dozu pa ćemo vidjeti šta i kako dalje.. sutra na ultrazvuk..[/QUOTE]

    Kolika ti je doza? Nadam se da će se probuditi. Možda su se samo malo uspavali.

    Ja sam počela krvariti
    A tek mi je 20dc

  12. #1612
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj zrinkica prvotno napisa Vidi poruku
    QUOTE=aurora079;2960629]Kod mene ne baš sjajna situacija.. folikuli ne rastu.. poslali me vaditi estradiol i povećali mi dozu pa ćemo vidjeti šta i kako dalje.. sutra na ultrazvuk..
    Kolika ti je doza? Nadam se da će se probuditi. Možda su se samo malo uspavali.

    Ja sam počela krvariti
    A tek mi je 20dc [/QUOTE]

    da ti nije implantacija?
    Doza mi je 375 gonala i cetrotide

  13. #1613
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Nije bilo transfera, pa nemoguće.
    Cijeli dan imam neki pritisak u području desnog jajnika i lagani tamni iscjedak.

    Jaka ti je doza. Joj te cetrotide mrzim. Užas.
    Koja je vama dijagnoza?

  14. #1614
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj lana985 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, simptomi su kao za pms,poceli prije tjedan dana,cca..jedino sto sam jos osjecala uzasnu vrucinu cijelo vrijeme a inace sam dosta zimogrozna i jako sam zedna stalno,sad ne znam da li i to spada u simptome
    Čestitam! Ponovi betu, da vidiš da li se pravilno dupla, ja sam uvijek vadila tri puta.
    Što se tiče vrućine, ja sam dobila temperaturu oko 37 tjedan dana nakon transfera i trajala je kojih mjesec i pol. I to je bio simptom trudnoće.
    Sretno!

  15. #1615
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Cure, jučer mi je krenuo smeđi iscjedak, i stao. Danas nešto lagano popodne. Sad skoro ništa. Samo na wc papiru. I to svijetlo crveno više ljepljivo. Ni sama ne znam. Tek mi je 21dc. Rekli su mi nek se javim 2dc a sad nije klasična menstruacija.
    Kak je vama bilo nakon postupka?
    Tek mi je 8dana nakon punkcije.

  16. #1616
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj zrinkica prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, jučer mi je krenuo smeđi iscjedak, i stao. Danas nešto lagano popodne. Sad skoro ništa. Samo na wc papiru. I to svijetlo crveno više ljepljivo. Ni sama ne znam. Tek mi je 21dc. Rekli su mi nek se javim 2dc a sad nije klasična menstruacija.
    Kak je vama bilo nakon postupka?
    Tek mi je 8dana nakon punkcije.
    sačekaj još.. nije to to

  17. #1617
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj zrinkica prvotno napisa Vidi poruku
    Nije bilo transfera, pa nemoguće.
    Cijeli dan imam neki pritisak u području desnog jajnika i lagani tamni iscjedak.

    Jaka ti je doza. Joj te cetrotide mrzim. Užas.
    Koja je vama dijagnoza?
    Naša dijagnoza.. operirana endometrioza..koja se vratila nakon 6mj. Muž sve ok

  18. #1618
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Sutra ću otići na uzv. Poslala sam im mail. Valjda će vidjeti.

    Aurora kako napreduje?

  19. #1619
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj zrinkica prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra ću otići na uzv. Poslala sam im mail. Valjda će vidjeti.

    Aurora kako napreduje?
    danas 13dc. nastavljamo s terapijom i sutra ponovo na folikulometriju.. malo su skočili ali još nisu dovoljno..

  20. #1620
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Budu.

  21. #1621

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    32

    Početno

    cure, danas sam drugi puta vadila betu i sada iznosi 653, a prije dva dana je bila 197..
    je li to ok? nije mala nekako?

  22. #1622
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj lana985 prvotno napisa Vidi poruku
    cure, danas sam drugi puta vadila betu i sada iznosi 653, a prije dva dana je bila 197..
    je li to ok? nije mala nekako?
    Jesu ti vratili jedan ili dva embrija? To je visoka beta, nemoj misliti da je niska, ona se treba pravilno duplati svaka dva dana. Znaci, vadila si prvu u nedjelju? Malo je visoka, skocila kao da su duplici. Jesi vadila u istom laboratoriju?

  23. #1623
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Sad sam vidjela..vadila si prije 3, ne 2 dana. U subotu. Da je nedjelja, bilo bi malo cudno, ali ovako izgleda kao u potpunosti normalan i dobar rast bete

  24. #1624

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Jedan od jednog su mi vratili..hehe.. i to treći dan nakon aspiracije
    je, u subotu sam prvi puta vadila, na 11dnt..
    joj super, već sam se uplašila da je mala, jer čitam kako cure imaju o nekoliko tisuća visoku betu

  25. #1625
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj lana985 prvotno napisa Vidi poruku
    cure, danas sam drugi puta vadila betu i sada iznosi 653, a prije dva dana je bila 197..
    je li to ok? nije mala nekako?
    bravo

  26. #1626
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Ja se vraćam na posao. Bila sam danas na uzv, dr je jako zadovoljna brzinom oporavka.

  27. #1627

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    32

    Početno

    Curke, evo i mene natrag! Meni je danas 7 dpt. Jučer i danas nemam nikakve simptome. Ništa. Al sam u subotu, nedjelju i ponedjeljak navečer osjećala pritisak i laganu bol, kao kad sam u pmsu. Teško mi je bilo sjedit, ali je bilo lakše čim sam legla... Ni sama ne znam čemu to pripisati... Implantaciji, nadam se!

    Zrinkica, kad se ono očekuje transfer? Aurora079, kolko ih imaš? Kak su veliki? Lana985, čestitam od srca!

  28. #1628

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

    Početno

    Pozdrav, uključena sam u postupak u Petrovoj nakon samo 7 dana od dobijanja uputnice...intersira me ako se dobije dvadesetak stanica od oko 21 mm da li se mogu sažaliti i dati kratkotrajnu opću anesteziju ili ne? Da li se samo tempira jači koktel apaurina kroz kanilu? hvala...

  29. #1629

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj 1977 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, uključena sam u postupak u Petrovoj nakon samo 7 dana od dobijanja uputnice...intersira me ako se dobije dvadesetak stanica od oko 21 mm da li se mogu sažaliti i dati kratkotrajnu opću anesteziju ili ne? Da li se samo tempira jači koktel apaurina kroz kanilu? hvala...
    Da, u Petrovoj rade pod punom anestezijom, osim ako nema slobodnog anesteziologa, kao u mom slučaju zadnji put. Onda nema pomoći... Iako sam načula da nema anestezije niti ako je jedan folikul u pitanju.

  30. #1630
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj booba prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, evo i mene natrag! Meni je danas 7 dpt. Jučer i danas nemam nikakve simptome. Ništa. Al sam u subotu, nedjelju i ponedjeljak navečer osjećala pritisak i laganu bol, kao kad sam u pmsu. Teško mi je bilo sjedit, ali je bilo lakše čim sam legla... Ni sama ne znam čemu to pripisati... Implantaciji, nadam se!

    Zrinkica, kad se ono očekuje transfer? Aurora079, kolko ih imaš? Kak su veliki? Lana985, čestitam od srca!
    Nadam se sljedeći ciklus!

  31. #1631

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    32

    Početno

    Bravo! I to bu valjda brzo došlo!

  32. #1632

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Molim Vas drage moje rode,kolika je trenutno lista cekanja u Petrovoj?

    Thanks

  33. #1633
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Evo mene s aspiracije. Imamo 7 jajnih stanica ali od toga 4 su pod endometriozom tako da njih ćemo vjerojatno odmah izgubiti al su rekli da će vidjeti šta seda učiniti..
    Anestezija mi je prošla još najbolje do sad, fino zaspala i lagano se probudila bez bolova i smušenosti.
    Sutra u 11 zovemo da vidimo jel se šta oplodilo..

  34. #1634
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj aurora079 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mene s aspiracije. Imamo 7 jajnih stanica ali od toga 4 su pod endometriozom tako da njih ćemo vjerojatno odmah izgubiti al su rekli da će vidjeti šta seda učiniti..
    Anestezija mi je prošla još najbolje do sad, fino zaspala i lagano se probudila bez bolova i smušenosti.
    Sutra u 11 zovemo da vidimo jel se šta oplodilo..

  35. #1635

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    32

    Početno

    Zvuči super, Aurora!

  36. #1636

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    32

    Početno

    Nisu preduge, relativno brzo se dolazi na red. Uglavnom unutar 2 mjeseca ako ti je prvi put. Cure, ispravite me ako griješim.

  37. #1637

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    32

    Početno

    Milasova, nisu preduge, relativno brzo se dolazi na red. Uglavnom unutar 2 mjeseca ako ti je prvi put. Cure, ispravite me ako griješim.

  38. #1638
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Najnoviji update.. imamo 5 oplođenih js i čekamo peti dan za transfer!!!! juhuuuu!!!

  39. #1639

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    32

    Početno

    Suuper aurora

  40. #1640

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj aurora079 prvotno napisa Vidi poruku
    Najnoviji update.. imamo 5 oplođenih js i čekamo peti dan za transfer!!!! juhuuuu!!!
    5 od 7! Pa to je super! Bravo!

  41. #1641
    Ženica75 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    Varnica vidim da si 74 god. ja sam 75. i čestitam ti od srca na bebici ... Godinu dana sam u Petrovoj i nisam ni došla do js...sve prsnuli folikuli prije aspiracije ili prazni folikuli (e sad za ovo nisam ni sigurna) jer su mi rekli nema js...nakon štoperice dva puta su prsnuli prije as....pa šta ne mogu skužiti na koliko mi pucaju f.? nikako si ne mogu objasniti da su mi nakon "aspracije" vidjevši da su folikuli prsnuli radili AIH da spase situaciju (nikad nisam bila na HSG ni histeroskopiji) koliko to uopće ima smisla? Jesi ti na priodnom dobila štopericu možeš li mi reći malo više..hvala

  42. #1642
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj aurora079 prvotno napisa Vidi poruku
    Najnoviji update.. imamo 5 oplođenih js i čekamo peti dan za transfer!!!! juhuuuu!!!

  43. #1643
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj aurora079 prvotno napisa Vidi poruku
    Najnoviji update.. imamo 5 oplođenih js i čekamo peti dan za transfer!!!! juhuuuu!!!
    Aurora jel bio transfer??

  44. #1644
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Pozdrav svima. Nova sam u ovome svemu... 14.12.2016. bila sam na prvim konzultacijama kod dr. Banović. Prikupila sam sve nalaze koje me tražilla i naručena sam 08.03. Zanima me što mogu očekivati na sljedećem pregledu, tj. koliko se čeka na postupak, te ako netko ovdje ima iskustva zanima je kakva je doktorica? Inače, dijagnoza mi je endometrioza i iza sebe imam već jednu laparoskopiju, također u Petrovoj. Budući da otkad pokušavam ostati trudna ne pijem više terapiju koja mi je do sada bila uspješna (tbl. Vissane) malo me strah da će ciste opet biti tu dok stignem na red... Da li je netko imao slično situaciju, zanima me na kakav postupak se ide u slučaju endometrioze?

  45. #1645
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Citiraj sanjka prvotno napisa Vidi poruku
    Aurora jel bio transfer??
    je. bio je transfer 5.dan jedne blastice a dvije smo zamrznuli. Imali smo ih 3 na kraju

  46. #1646
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj aurora079 prvotno napisa Vidi poruku
    je. bio je transfer 5.dan jedne blastice a dvije smo zamrznuli. Imali smo ih 3 na kraju
    Bravo aurora...odlican rezultat!!!!

  47. #1647
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Aurora

  48. #1648
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    Hvala svima a sad slijedi tww....

  49. #1649
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj Ženica75 prvotno napisa Vidi poruku
    Varnica vidim da si 74 god. ja sam 75. i čestitam ti od srca na bebici ... Godinu dana sam u Petrovoj i nisam ni došla do js...sve prsnuli folikuli prije aspiracije ili prazni folikuli (e sad za ovo nisam ni sigurna) jer su mi rekli nema js...nakon štoperice dva puta su prsnuli prije as....pa šta ne mogu skužiti na koliko mi pucaju f.? nikako si ne mogu objasniti da su mi nakon "aspracije" vidjevši da su folikuli prsnuli radili AIH da spase situaciju (nikad nisam bila na HSG ni histeroskopiji) koliko to uopće ima smisla? Jesi ti na priodnom dobila štopericu možeš li mi reći malo više..hvala
    Imaš pp

  50. #1650
    aurora079 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    96

    Početno

    evo javljam da mi na žalost opet nismo uspjeli.. prokrvarila menga točno na dan kada je trebala stići, otišla vaditi betu i negativna je... Četvrti ivf završio neuspješno...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •