Stranica 49 od 78 PrviPrvi ... 39474849505159 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,401 do 2,450 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #2401

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Da kod njega su u pola 8 folikulometrije

  2. #2402

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Zna li netko vrijedi li D1 uputnica i za vadenje Bete ili mi treba posebna?

    Hvala
    prvu betu sam vadila u svom gradu i naravno morala sam imati posebnu uputnicu, no kad me moja mpo doktorica slala na betu onda sam od njih dobila internu uputnicu.

  3. #2403

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    i ja potpisujem za doktora tomičića, na žalost nisam njegov pacijent no igrom slučajeva dva puta sam kod njega završila na uzv i došlo mi da se kod njega prebacim

  4. #2404
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Milasova,
    Vrijedi ti d1 samo nek ti izdaju na odjelu internu uputnicu.

  5. #2405

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Pozz svim curkama..evo i ja sam nova u svemu ovome,krecemo za IVF u Petrovoj..danas primam prvi dan injekcije..

  6. #2406
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Cure, trebala bih info za prijateljicu. Koliko se ceka na postupak u Petrovoj? Kakva je situacija ako bi se netko prebacio iz jedne drzavne klinike u drugu? Da li u tom slucaju uvazavaju nalaze ili?

  7. #2407

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Rominka,treba se naruciti na konzultacije na koje se ceka cca mjesec dana i neka donese sve nalaze..
    Obicno priznaju,nama jesu..mi smo sve radili u drugim klinikama..
    Ako ima sve potrebno odmah je u postupku-nema listi cekanja kao prije

  8. #2408
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Milasova, hvala ti draga na info. Proslijedila sam odmah.

  9. #2409
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Jel zna tko koliko se cekaju mozda nalazi antiglobulinskog testa i ovih markera?

  10. #2410

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Tjedan dana

  11. #2411
    Sova555 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    117

    Početno

    Hvala,bili danas i u pon nalazi. Dosli doma napravili test i dobili +1-2tj i malo smo izbezumljeni nakon 4 biokemijske dal bude opet isto ili ne.

  12. #2412
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Bok cure!
    Imam pitanje.. nakon što se obave sve pretrage, i nabave svi nalazi, koliko se cca ceka na lijekove i startanje postupka? U pitanju je ivf/icsi/stimulirani postupak?

  13. #2413

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Ako imas sve nalaze koje te dr trazi startas iduci ciklus.Nema cekanja na lijekove.

  14. #2414
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    O super, hvala puno na info!
    Imam jos jedno pitanje, na papiru koji smo dobili pisu koje nalaze trebamo, oib bla bla..pise i da je omoguceno na zahtjev pacijenta psiholosko savjetovanje (pise bćmail, br tel za narudzbu i A1 uputnica za to)-zanima me da li je to obavezno ili se moze i bez tog savjetovanja u postupak?

  15. #2415
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    psihološko savjetovanje prije postupka je neobavezno. ukoliko imate potrebu, svakako možete iskoristiti tu mogućnost, ali na sreću savjetovanja toga tipa nisu obvezna.

    zakon koji je bio na snazi od 2009.-2012., tzv. milinovićev zakon, osim što je zabranjivao zamzavanje zametaka i dozvoljavao oplodnju samo 3 jajne stanice, nalagao je da svi parovi prije početka prođu OBVEZNO psihijatrijsko/psihološko i pravno savjetovanje.

    eto, tako smo MM i ja, u strci prije postupka, da ne čekamo 2 mjeseca na red "savjetovanje" u sred ljeta, preko poznanstva završili kod psihijatrice u Psihijatrijskoj bolnici Vrapče.

  16. #2416
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Inesz, hvala na odgovoru!
    Mm i ja smo bili na VV u 11.mj.2017. na tom savjetovanju-i kolko mi se čini to je na VV obavezno-dr je rekla da bez toga i odlaska javnom bilježniku s tim papirom nema ulaska u salu! Zato sam i postavila pitanje je li obavezno..čudno mi je kako se pravila mijenjanju od klinike do klinike

  17. #2417
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Inesz, hvala na odgovoru!
    Mm i ja smo bili na VV u 11.mj.2017. na tom savjetovanju-i kolko mi se čini to je na VV obavezno-dr je rekla da bez toga i odlaska javnom bilježniku s tim papirom nema ulaska u salu! Zato sam i postavila pitanje je li obavezno..čudno mi je kako se pravila mijenjanju od klinike do klinike
    :O nevjerojatno, to je jedna od glavnih stvari koja je na traženje pacijenata izbačena pri izradi novog zakona.
    Koja dr?

  18. #2418
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Dr.Pavan Jukić
    Hahahha i jos platili 100kn ovjeru kod biljeznika nemres vjerovat!

  19. #2419
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Dr.Pavan Jukić
    Hahahha i jos platili 100kn ovjeru kod biljeznika [emoji38] nemres vjerovat!
    Tako smo i mi 2013.g. isto uvjetovali su potvrdu i ovjeru kod biljeznila na vv.prije postupka .

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  20. #2420
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    sretnaofca,
    to na VV kad vam kažu da je obvezan razgovor socijalnom radnicom (ta zaposlenica VV nije psiholog, ako se ne varam) preduvjet pristupa postupku predstavlja NAMJERNO ignoriranje zakona i NAMJERNO maltretiranje pacijenata od strane liječnika.

    neobjašnjivo mi je zašto se baš nitko na javi s tim problemom ravnatelju KB Merkur u sklopu kojeg je i VV i traži zaštiti svojih prava, ili barem da se netko javi RODI.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 21.03.2018. at 20:20

  21. #2421
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Pa zar ne traže i druge klinke ovjere od javnog bilježnika? Samo VV?
    Posljednje uređivanje od Vaki : 21.03.2018. at 20:58

  22. #2422
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Vaki,
    niti jedna druga klinika ne traži da se pristanak ovjeri kod javnog bilježnika. dovoljno je da partneri svojim potpisom ovjere pristanka u klinici.
    niti jedna klinika ne šalje parove na savjetovanje kod socijalne radnice kao preduvjet ulaska u postupak. ovo sve radi samo Vuk Vrhovac.

  23. #2423
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Huh, a nitko se ne zali niti ne tuzi ikome jer valjda svi mislimo da to treba bas tako biti..a i sami smo si krivi jer ocito nismo dovoljno dobro upoznati svojim pravima.
    Da nisam promijenila kliniku, vjerojatno ne bi znala ovo..
    Definitivno ovima na vv treba ukazati na tu gresku koju bespotrebno rade.. Mislim radi se o odluci staroj kolko, 6 godina? I oni jos uvijek ustraju na tome?! Da nisam ja to morala proc i pribavit prije 5 mj nebi vjerovala..
    Zasad mi se Petrova cini puno organiziranija od vv, vidjet cemo dalje

  24. #2424
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Cure, dobro jutro svima!
    Koliko nas je u pripremi za nove postupke?
    Evo, mi smo u niskom startu. Prikupljamo zadnje nalaze i početkom svibnja nadam se krećemo. Ima li vas u čekaonici?
    Za one iskusnije imam jedno pitanje: trebamo li uz friške nalaze za mene koji mi trebaju pri sljedećem postupku (hormoni, brisevi, papa) ponoviti za MM spermiogram+mikrobiologija ili?

  25. #2425

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Mi nismo ponavljali spermiogram-imamo nalaz od 2/2017..
    Nema potrebe jer je analiza napravljena u zadnjem postupku u kojem ste bili..

    Ja imam histero i scratching zakasan za travanj i svibanj postupak..
    Ali jos dvojim dal budem u petrovu ili privatno..

    Katka22 sretno!!
    Mozda se i sretnemo

  26. #2426
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi nismo ponavljali spermiogram-imamo nalaz od 2/2017..
    Nema potrebe jer je analiza napravljena u zadnjem postupku u kojem ste bili..

    Ja imam histero i scratching zakasan za travanj i svibanj postupak..
    Ali jos dvojim dal budem u petrovu ili privatno..

    Katka22 sretno!!
    Mozda se i sretnemo
    Ja isto za desetak dana idem na scratching, ali ne i histero, to mi nitko nije ni spominjao. A da ipak pitam? Kod kojeg tipa pacijentica se radi histero?
    Misliš ići privatno? A jesi ispucala već sve preko HZZO ili jednostavno nečim drugim nisi zadovoljna? Mislim, razmišljam i ja o sto stvari, ali nekako mi se čini da nakon tek jednog pokušaja koji sam ja u Petrovoj imala ipak bi bila prenagljena reakcija odmah se seliti negdje drugdje, pogotovo keširati privatno, ja stvarno nisam imala ni jednu zamjerku...
    Pitala sam vas za spermiogram odnosno za mikrobiologiju iz razloga što smo prije prošlog postupka imali manjih problema (nađena escherichia u ejakulatu) pa nam se sve odgodilo za cijeli mjesec dok nismo dobili čisti ponovljeni nalaz. Ako to inače nije standard, a meni ipak zvoni u glavi da mi je to rečeno, morat ću konzultirati svoju dr.
    Nadam se da ćemo se sresti negdje po hodnicima, ja baš volim povezati nick sa licem

  27. #2427
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Bok Katka22!
    Eto ja se javljam, mi smo skupili sve nalaze i u utorak, 3.4. idemo na pregled, dogovor, kaj vec..pa se nadam da sa iducom M krecemo! Trebala bi stici kroz 2 tj.u najboljem slucaju

  28. #2428

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima!!

    Imam pitanje, prvi put sad idem na pregled kod dr. Škrgatić, molila bih informaciju da li je taj prvi put samo pregled nalaza i razgovor, il obavlja i ginekološki pregled? Da li je potrebno da i muž ide samnom na razgovor. Hvala na odgovorima!

  29. #2429

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Sad tek vidim pitanje,valisa.Sve zavisi od lijecnika mislim.Neki gledaju na prvom pregledu na uzv a neki ne.Npr kad sam isla kod dr Streleca nije bilo nikakvog pregleda.Dok na prvim konzultacijama kod dr Tomicica bio je pregled uzv-om.Sama ides unutra,mislim da mozes i bez muza.

  30. #2430
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Evo i mene nakon nekog vremena. Obavila sam jučer scratching, u laganoj anesteziji koja me omamila skroz i ništa nisam osjetila. I to je bilo pravo olakšanje. Za 2 tjedna očekujem ciklus i ponovo startamo. Jel itko od vas u akciji?

  31. #2431

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    18

    Početno

    Bok cure, trenutno smo u fazi prikupljanja zadnjih nalaza i onda krecemo u prvi IVF (stimulirani). Pitanje - kad skupimo sve nalaze trebamo se naruciti na salteru za dalje? Koliko onda otprilike cekamo na pregled odnosno dogovor o svemu? Receno je kad sve skupimo javiti se i krecemo u stimulaciju.
    Imam D1 uputnicu.

    Hvala i cure drage, svaka nam cast! ❤️

  32. #2432
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Bok Polka!
    Kad skupis sve kaj trebas, narucis se za pregled. Nema neke liste cekanja kolko sam skuzila, a valjda to ovisi i kojeg dr zelis. Mi smo kod dr.Kasuma i pregled cekamo cca 2 tjedna, 23.4. imamo pregled, nalaze sve imamo pa valjda cemo onda napraviti plan stimulacije..
    Kod kojeg si ti dr?
    Posljednje uređivanje od sretnaofca : 15.04.2018. at 19:30

  33. #2433

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Bok Polka!
    Kad skupis sve kaj trebas, narucis se za pregled. Nema neke liste cekanja kolko sam skuzila, a valjda to ovisi i kojeg dr zelis. Mi smo kod dr.Kasuma i pregled cekamo cca 2 tjedna, 23.4. imamo pregled, nalaze sve imamo pa valjda cemo onda napraviti plan stimulacije..
    Kod kojeg si ti dr?
    Jesam li ja nešto krivo shvatila? Bila sam na prvom pregledu, skupila nalaze odnosno svu potrebnu dokumentaciju, i na tom prvom pregledu mi je napisano započeti uzimati klomifen pa se javiti na folikulometriju. Od svog doktora sam dobila klomifen i planiram dolaskom menstruacije počet ga koristit već ovaj mjesec a onda u pol 8 doći na folikulometrije na dan ciklusa kako mi je napisano sa svom dokumentacijom. Da li se tu treba onda nešto naručivati ili ne? Kolko sam shvatila samo za lijekove, a njih već imam.

    Hvala na odg.

  34. #2434
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Bok Katka22!
    Eto ja se javljam, mi smo skupili sve nalaze i u utorak, 3.4. idemo na pregled, dogovor, kaj vec..pa se nadam da sa iducom M krecemo! Trebala bi stici kroz 2 tj.u najboljem slucaju
    Ovisno o mom sljedećem ciklusu, očekujem da prvi tjedan u svibnju krećem sa stimulacijom što bi značilo da bi prvi uzv bio negdje 7.dc ako se dobro sjećam od prošlog puta. Možda se stvarno i sretnemo po hodnicima...morati ćemo dogovoriti znakove raspoznavanja, karanfil u zapećku i slično

  35. #2435
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Citiraj valisa31 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam li ja nešto krivo shvatila? Bila sam na prvom pregledu, skupila nalaze odnosno svu potrebnu dokumentaciju, i na tom prvom pregledu mi je napisano započeti uzimati klomifen pa se javiti na folikulometriju. Od svog doktora sam dobila klomifen i planiram dolaskom menstruacije počet ga koristit već ovaj mjesec a onda u pol 8 doći na folikulometrije na dan ciklusa kako mi je napisano sa svom dokumentacijom. Da li se tu treba onda nešto naručivati ili ne? Kolko sam shvatila samo za lijekove, a njih već imam.

    Hvala na odg.
    Valisa, postupaj kako ste se dog na pregledu. Ako ti je rekao poceti piti sa ovom M onda pocni, i dolazi na uzv po dogovoru isto kak ti je dr napisao...ako ti nesto nije jasno, nazovi sestre tamo pa im ispricaj situaciju!

  36. #2436
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovisno o mom sljedećem ciklusu, očekujem da prvi tjedan u svibnju krećem sa stimulacijom što bi značilo da bi prvi uzv bio negdje 7.dc ako se dobro sjećam od prošlog puta. Možda se stvarno i sretnemo po hodnicima...morati ćemo dogovoriti znakove raspoznavanja, karanfil u zapećku i slično
    Hehehe morat cemo neke znakove dog!
    Meni je bas danas stigla M, 23.4. idemo na pregled, pa valjda sredinom 5.mj.-ondosno s pocetkom iduce M krecemo, ili sa 21.dc, vidjet cemo sta je dr isplanirao. Pretpostavljam da ce mi dati Duphastone da M stigne u normalnom periodu a ne da je cekam ko ozebli sunce hihih
    Ovaj put se bas veselim postupku!

  37. #2437
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Bok cure, kratki apdejt-mm i ja bili danas na pregledu. Krecemo sa IVF/ICSI. 14.dc pocinjem piti Duphastone, 7.5. idem po lijekove za stimulaciju i onda cekam M, mislim da bi trebala oko 14.5. stici.
    Ima li neka u slicnoj fazi?
    I da, trebam ponoviti AMH i TSH, sestra mi dala internu uputnicu-kak radi taj njihov lab i di je uopce? Nisam nikad tam vadila krv..

  38. #2438

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    sretnaofca, prije svega sretno ti
    Ja sam imala aspiraciju prije 2 dana tako da sam poslijednjih 10-ak dana bila čest gost u petrovoj pa neke info imam. ja nisam morala vaditi nalaze fsh i amh kod njih već samo progsteron i estradiol svakih 2 dana. ako imaš internu uputnicu đeš u lab ujutro, ostaviš uputnicu i relativno brzo dođeš na red za vađenje (osim ponedjeljkom, tad je već gužva) nalaz pošalju ili njima na odjel ili tebi na mail, ovisno ako doktor traži hitno onda šalju njim a ako ti moraš donijeti naknadno onda se dogovoriš s njima da ti pošalju na e-mail.
    lab ti se nalazi: iza glavne zgrade, od glavnog ulaza prođeš cesticom lijevo i iza glavne zgrade je jedna manja zgredica i s lijeve strane su vrata na kojima piše mikrobiološki lab čini mi se, uđeš unutra i samo ravno, vidjet ćeš mjesto gdje se ostavljaju uputnice. e sad, jednom sam bila čula da je laborantica jednoj curi rekla da neke pretrage oni tamo ne rade već da se mora ići na rebro. stoga, možda nebi bilo loše da nazoveš prije i pitaš ako nemaš vremena hodočastiti.
    neznam do kad radi lab jer sam ja bila uvijek između 7 i 9 ujutro

    još jednom sretno i ako mogu pomoći kakvim savjetom rado ću. iako je meni ovo prvi put pa i ja imam 100 pitanja

  39. #2439
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Citiraj mrena prvotno napisa Vidi poruku
    sretnaofca, prije svega sretno ti
    Ja sam imala aspiraciju prije 2 dana tako da sam poslijednjih 10-ak dana bila čest gost u petrovoj pa neke info imam. ja nisam morala vaditi nalaze fsh i amh kod njih već samo progsteron i estradiol svakih 2 dana. ako imaš internu uputnicu đeš u lab ujutro, ostaviš uputnicu i relativno brzo dođeš na red za vađenje (osim ponedjeljkom, tad je već gužva) nalaz pošalju ili njima na odjel ili tebi na mail, ovisno ako doktor traži hitno onda šalju njim a ako ti moraš donijeti naknadno onda se dogovoriš s njima da ti pošalju na e-mail.
    lab ti se nalazi: iza glavne zgrade, od glavnog ulaza prođeš cesticom lijevo i iza glavne zgrade je jedna manja zgredica i s lijeve strane su vrata na kojima piše mikrobiološki lab čini mi se, uđeš unutra i samo ravno, vidjet ćeš mjesto gdje se ostavljaju uputnice. e sad, jednom sam bila čula da je laborantica jednoj curi rekla da neke pretrage oni tamo ne rade već da se mora ići na rebro. stoga, možda nebi bilo loše da nazoveš prije i pitaš ako nemaš vremena hodočastiti.
    neznam do kad radi lab jer sam ja bila uvijek između 7 i 9 ujutro

    još jednom sretno i ako mogu pomoći kakvim savjetom rado ću. iako je meni ovo prvi put pa i ja imam 100 pitanja
    Draga Mrena, hvala ti na odgovoru! Nasla sam labos u Petrovoj i izvadili mi krv za AMH i jos jednu epruvetu za TSH koju sam sama nosila sa tom internom uputnicom na Rebro, tak da sam se bome nahodala jutros! Sreca pa sam isla ful rano ujutro i uspjela sve obaviti i stici na posao do 8
    Meni ce ovo biti 3.IVF ali 1. u Petrovoj, tak da ne znam nis, i ja cu imati sto pitanja ziher!
    Javljaj rezultate iz labosa-jel se kaj oplodilo, hoce li biti transfer..
    Ja tak imam tremu ovaj put i vec sam sad sva naspanana a nisam ni pocela, morat cu nesto promijenit jer ova kolicina stresa sa svih strana mi ne mirisi na dobro!

  40. #2440

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    evo oplodilo se 11 js, transfer 5. dan. vidjet ćemo koliko i kakve će biti do petka

    nemoj se nervirati, nema svrhe. meni je prvi put tako da nisam ni znala što me čeka, odbijala sam čitati unaprijed. zato sad kad dobijem neku info, nemam pojma o čem se radi. nadam se da ovo što je transfer 5. a ne 3. dan znaći nešto pozitivno
    možda je za sad tako dobro išlo jer sam ja full opuštena bila (osim u onim kritičnim trenutcima kad su me pucali hormoni ) mm je rekao da nezna kako će izdržati ako se to tako nastavi

    tebi želim za početak da se probaš opustiti i ne misliti na ono što dolazi previše, pokušaj izbjegavati ljude i situacije koje te nerviraju i misli ozitivno. što se tiče mog iskustva s petrovom do sad, sve je super, sestre su ljubazne, ako pitaš objasne ti sve. doktori ipak malo manje pričaju. tko ti je doktor setnaofca? nisam zapamtila ako si negdje spomenula.

    ako što trebaš tu sam, bar da koji put napišem nešto pozitivno ako ništa više

  41. #2441
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Jao Mrena pa to je suuper! Prvi put a 11 stanica i to oplodjenih! Drzim fige da ih ostane toliko do 5.dana!
    Ja ti ne znam koja je razlika kad je transfer 2, 3 ili 5 dan, al valjda ak doguraju do 5. dana su jace, bolje, kvalitetnije i mozda je veca sansa za implantaciju-to je moja logika.
    Znam da moram bit smirena, al bas sad imam neku sansu za promjenu posla i sad se otvorila oplodnja..nis, gurala bum jedno i drugo dok ide a kad se pocne ispreplitat, izabrat cu oplodnju i bebu! Posao imam..
    Bit ce kak ce bit i kak je sudjeno!
    Drzim ti fige Mrena i javljaaaaj

  42. #2442

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Draga Mrena, to što su ti rekli da je transfer 5. dan je super vijest. Budući da se oplodilo jako puno js, onda idu na varijantu da puštaju embrije da se razvijaju do stadija blastociste. Blastocista (tzv. blastica) se vraća 5. dan i cure već rade testove nakon tjedan dana od ET. Prednost kod ET 5. dan je da gubiš živce samo 1 tjedan.

    Čestitam na tako uspješnoj oplodnji, bit će tu i smrzlića.

    Ja se spremam na svoj 5. postupak, ali 1. u Petrovoj.. juhu :D

  43. #2443

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    cure drage, hvala vam!
    ja se nadam da će preživjeti do 5. dana, sutra zovem da čujem situaciju i da saznam kad točno idem na transfer.
    isto tako se nadam da će od transfera do bete vrijeme brzo proći. nadam se da neću morati mirovati i da ću uz šetnje i druženja što manje misliti o ishodu. baš me zanima kakvi će moji postovi biti za par dana

    sretnaofca, meni je ovo najgore razdoblje u godini na poslu ali se nadam da ću uspjeti sve to prebroditi. isto tako želim i tebi, i jedan i drugi uspjeh.

    djevojka sa sela želim i tebi puno sreće! ono što iz svog skromnog iskustva mogu reći je da su u petrovoj sestre jako pristupačne i ljubazne, a to je mislim i najbitnije.

  44. #2444

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    18

    Početno

    Citiraj mrena prvotno napisa Vidi poruku
    cure drage, hvala vam!
    ja se nadam da će preživjeti do 5. dana, sutra zovem da čujem situaciju i da saznam kad točno idem na transfer.
    isto tako se nadam da će od transfera do bete vrijeme brzo proći. nadam se da neću morati mirovati i da ću uz šetnje i druženja što manje misliti o ishodu. baš me zanima kakvi će moji postovi biti za par dana

    sretnaofca, meni je ovo najgore razdoblje u godini na poslu ali se nadam da ću uspjeti sve to prebroditi. isto tako želim i tebi, i jedan i drugi uspjeh.

    djevojka sa sela želim i tebi puno sreće! ono što iz svog skromnog iskustva mogu reći je da su u petrovoj sestre jako pristupačne i ljubazne, a to je mislim i najbitnije.
    Sretno, nadam se da ce sve proci odlicno.
    Koji dan ciklusa si imala punkciju? Koji protokol si imala?

    Ja se nadam da krecem sljedeci ciklus s lijekovima, prvi put ce ni biti

  45. #2445
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Mrena, daj nam reci kakve su vijesti iz labosa!

  46. #2446

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Ma jooooj! Nista mi nije htjela reci! Rekla je samo da cemo sutra o tome. Eto to me pripremaju na neizvjesnost

  47. #2447

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Evo me, od 11 oplođenih preživjelo 6 blastocista, vratili najlošiju i najbolju (iskreno, neznam zašto) i 2x2 zamrzli

  48. #2448

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Polka hvala! I ja se nadam
    Punkciju sam imala 15 d.c. Transfer 5.d.
    2.dc elonva, 7.dc orgalutran, 8.-12.dc org+ menopur, 13dc ovitrelle ako me to pitas

    Sretno ti! Kad ocekujes pocetak ciklusa?

  49. #2449

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Citiraj mrena prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me, od 11 oplođenih preživjelo 6 blastocista, vratili najlošiju i najbolju (iskreno, neznam zašto) i 2x2 zamrzli
    Wow, odličan rezultat! Pretpostavljam da su ti vratili najlošiju jer je nema smisla zamrzavati, a najbolju da se poboljša uspjeh. To mi nekako ima smisla. Super, čestitke još jednom, sada samo laganini. Što se tiče sestara u Petrovoj, drago mi je to čuti i ja sam stekla takav dojam kad sam došla po termin. Petrova će biti moja srećonoša, osjećam to <3

  50. #2450

    Datum pristupanja
    Dec 2017
    Postovi
    39

    Početno

    Draga Djevojko hvala! I ja tebi zelim jednko! Sigurna sam da ce ti petrova donijeti srecu ovaj put!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •