Stranica 57 od 78 PrviPrvi ... 747555657585967 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,801 do 2,850 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #2801
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Bas smo neki dan raspravljale o tome na facebook grupi. Ta vijest je mene zatekla sad kad sam dosla na dogovor za FET. Istina, cak i za FET traze novu uputnicu. To je stvar naplate bolnice prema HZZO-u gdje im ovi nista nisu placali za FET do sad, ali sto je jos gore, za sve zene, ukljucujuci i mene, koje su obavile npr. dva postupka stimulacije na jednu D1, bolnice su u uzasnom gubitku jer su im na kraju isplatili samo za jedan postupak po jednoj uputnici. Da, nova uputnica za svaki novi korak. Ustvari, mjerilo je otpusno pismo. Kad njega dobijes znas da sljedeci put trebas novu uputnicu, bez obzira kolko vrijedi stara. Ako neko bude imao problem, pozovite se na uputu HZZO-a koju su slali svim bolnicama i svim soc. ginekolozima 15.6. Imate sliku upute na facebook grupi.

    Velika molba...gdje cu u Zg sigurno naci estrofem od 2 mg i utrogestan od 100? Trebam ih hitno danas

  2. #2802

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Ljekarna Filipovic u Zagorskoj ulici.
    Posljednje uređivanje od Libra : 23.08.2018. at 08:42

  3. #2803
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Evo napokon sam nasla sve, hvalaaaa

  4. #2804

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Drage ako sam narucena u 12 sati na prvi pregled da li stvarno dodem na red u 12 ili bas i ne? I da li je taj prvi pregled stvarno pregled ili samo razgovor? I kako to ide kad cu trebati raditi pretrage. Da li idem u dnevnu bolnicu i kako to izgleda? Nista ne znam a bilo bi dobro da se pripremim pa da vidim da li cu godinji uzimati ili mogu izaci sa posla.
    Bilo kakva info je dobrodosla. Hvala

  5. #2805

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Malaroza22 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage ako sam narucena u 12 sati na prvi pregled da li stvarno dodem na red u 12 ili bas i ne? I da li je taj prvi pregled stvarno pregled ili samo razgovor? I kako to ide kad cu trebati raditi pretrage. Da li idem u dnevnu bolnicu i kako to izgleda? Nista ne znam a bilo bi dobro da se pripremim pa da vidim da li cu godinji uzimati ili mogu izaci sa posla.
    Bilo kakva info je dobrodosla. Hvala
    Vrijeme naručivanja nije vrijeme pregleda.Nekada dođes brzo na red,nekada i čekaš.Sve ovisi o gužvi i doktorima.
    Kada uđes u Petrovu na glavna vrata,kreneš ravno i onda ti je na lijevu stranu prolaz piše humana- tu uđeš,pa opet lijevo na dupla vrata i lijevo s desne strane šalter na koji se javiš.Na pregledu/ razg te sve pitaju,porazg i zatim ti kazu sto sve treba.Uputnice izdaje socijalni ginekolog - vadenje krvi u principu sve mozes isti dan obaviti.jedino brisevi,papa.to ili privat ili kod svoga.Sve ovisi za prvi pregled,da li mozete uskoro krenuti u postupak ali ako nemas nikakve nalaze onda ne znate ni da li imate neki problem ili ne..

  6. #2806
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Katkaaa kako je proslo danas?? Javi se!

    A za prvi pregled, ja sam imala pregled i uzv prvi put, i uzeo mi bris za papu. Isti dan sam dobila interne uputnice kod njih za vaditi krv isto kao i iduci termin za cca 2 tjedna za ponovni pregled i dog za postupak. Kroz mjesec dana od prvog pregleda sam bila u postupku. Malaroza, nista ne brini, sve ces saznati na prvom pregledu, a ono sto ti nije jasno ili mislim da su propustili obavezno pitaj bez ustrucavanja! Sretno!
    Posljednje uređivanje od sretnaofca : 26.08.2018. at 16:33

  7. #2807
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    A kaj se tice nove D1 uputnice, nebum ju vadila dok mi neko tam ne kaze da treba.
    Samo se nadam da cu ovaj pregled iduci tjedan obaviti bez problema jer je narudzba za njega isla preko stare D1 prije 2 mj..bumo vidli, ak bu problema, kaj sad- bum platila pregled jer mi je soc gin na g.o. do 24.9.!

  8. #2808
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    A kaj se tice nove D1 uputnice, nebum ju vadila dok mi neko tam ne kaze da treba.
    Samo se nadam da cu ovaj pregled iduci tjedan obaviti bez problema jer je narudzba za njega isla preko stare D1 prije 2 mj..bumo vidli, ak bu problema, kaj sad- bum platila pregled jer mi je soc gin na g.o. do 24.9.!
    Hej draga...sve je proslo odlicno. Dvije savrsene blastice su nam vracene i sad se cuvamo nas troje. Pozitivna sam i nekako mirna. Vidjet cemo do kada...

    Ja ti preporucam da uzmes novu D1 jer ce te vratiti po nju...naravno, dat ce ti da je doneses naknadno, ali neces proci bez da im je doneses, bez obzira sto ti je ta od prije 2 mj. Ja sam im danas donijela novu za moj FET.

  9. #2809

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Hvala na pomoci. Uzimam godisnji pa cu vidjeti sta cu rijesiti taj dan i kako dalje.
    Vama ostalima sretno!

  10. #2810
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Zene, djevojke, trudilice, kako ste?
    Ja sam, fala bogu, uspjela pribaviti novu D1 tak da sam bez brige! Tak se veselim pregledu u pon da vam nemrem opisati! Nadam se da nije guzva, i da je moje donje stanje ok, tak da odma i krenemo sa iducom M!
    Malaroza, pametno da si uzela go, tak da bus mirna i bez stresa jel bus stigla na posao i koliko kasnis! Uzimas muza/partnera sa sobom?

  11. #2811
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Zene, djevojke, trudilice, kako ste?
    Ja sam, fala bogu, uspjela pribaviti novu D1 tak da sam bez brige! Tak se veselim pregledu u pon da vam nemrem opisati! Nadam se da nije guzva, i da je moje donje stanje ok, tak da odma i krenemo sa iducom M!
    Malaroza, pametno da si uzela go, tak da bus mirna i bez stresa jel bus stigla na posao i koliko kasnis! Uzimas muza/partnera sa sobom?
    Ne bi smjela imat problem s D1 zato sto su svi soc gin. dobili pisanu uputu HZZO-a kao i bolnice gdje se lijecimo. Kad dodjes na odjel vidjet ces je kod sestara na salteru pa si je uslikaj...zlu ne trebalo.
    Drago mi je da kreces ponovo...cudo je to kako mi sa svakim novim pokusajem skoro da zaboravimo na neuspjehe do tada...
    Evo, ja guram prvi tjedan nakon transfera. Danas mi je 3.dnt i sve je ok. Danas se vracam doma. Simptome uopce ne zelim ni vidjeti ni osjecati, zbog straha od umisljanja. Ali i trenutno nemam previse vremena pratiti ih jer sam okruzena ljudima, vidjet cemo kako ce stvari ici od sutra kad se vratim u kucnu atmosferu. Mogu ti spomenuti neki divni osjecaj pozitive koji me jos prati i osjecaja da jesam trudna. Tako si zelim da me ne napusti. Tebi draga sretno do neba!

  12. #2812

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Katka, čestitam na transferu, dvije blastice, jel tak? Ma to miriše na uspjeh! 3 dnt, bravo, dan po dan.

    Sretna, dijelim tvoj entuzijazam, i ja krećem uskoro opet u Petrovu, moramo vidjeti kakvo je sad stanje nakon ljeta i odmora.

    Jedno pitanje za nekog tko zna; je li se mora u labu naručiti za vađenje bete, imam crvenu običnu uputnicu, ne ovu internu?

  13. #2813

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    sretnaofca to mi je prvi pregled tako da idem sama a za kasnije cemo vidjeti sta i kako

  14. #2814
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Katka, čestitam na transferu, dvije blastice, jel tak? Ma to miriše na uspjeh! 3 dnt, bravo, dan po dan.

    Sretna, dijelim tvoj entuzijazam, i ja krećem uskoro opet u Petrovu, moramo vidjeti kakvo je sad stanje nakon ljeta i odmora.

    Jedno pitanje za nekog tko zna; je li se mora u labu naručiti za vađenje bete, imam crvenu običnu uputnicu, ne ovu internu?
    Da, da. Dvije savrsene mrvice su na cuvanju kod mene. Molimo se da se izbori bar jedna... Stanje na odjelu je ok, po onom sto sam ja vidjela prosli tjedan. Krece lagano guzvica u cekaonici, ali sve nekako ide svojim redom.
    Ne znam ti za betu tamo...ja sam bas danas digla uputnicu, ali se kod nas ne narucuje....

    Danas je tek 4.dnt, vadit cu betu tamo oko 10.dnt. Od simptoma...sta ja znam. Vecina je vjerojatno od terapije. Strasno me bole ledja, kriza. Dizem se nocu mokrit, osjecam neka grcenja u maternici i jajnike...i to je ustvari to. Pozitiva je jos tu iako sam danas pisnula neki negativni test koji me zasad nije bacio u bed. Luda, morala sam ga potrosit da mi ne smeta u ladici. U ponedjeljak se vracam raditi, sredinom tjedna javit cu vam rezultate.

  15. #2815

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Katka, čestitam na transferu, dvije blastice, jel tak? Ma to miriše na uspjeh! 3 dnt, bravo, dan po dan.

    Sretna, dijelim tvoj entuzijazam, i ja krećem uskoro opet u Petrovu, moramo vidjeti kakvo je sad stanje nakon ljeta i odmora.

    Jedno pitanje za nekog tko zna; je li se mora u labu naručiti za vađenje bete, imam crvenu običnu uputnicu, ne ovu internu?
    Samo s uputnicom u laboratorij...nemora biti interna...

  16. #2816

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Super, cure, hvala vam! Znate li koliko se čekaju rezultati, bude li isti dan. Ili sutradan? Trebala bih vadit idući tjedan, pa na neki put, pa da se znam organizirati.

    Katka, odlično, vrati se na posao, to će ti definitivno maknuti fokus s neizvjesnosti. Simptomi su ti jako dobri, ali kad znamo sve što znamo, teško je vjerovati ičemu osim beti, a nekad i beta zna zezati. Uh, nismo mi mirne dok ne rodimo čini mi se!

  17. #2817

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Super, cure, hvala vam! Znate li koliko se čekaju rezultati, bude li isti dan. Ili sutradan? Trebala bih vadit idući tjedan, pa na neki put, pa da se znam organizirati.

    Katka, odlično, vrati se na posao, to će ti definitivno maknuti fokus s neizvjesnosti. Simptomi su ti jako dobri, ali kad znamo sve što znamo, teško je vjerovati ičemu osim beti, a nekad i beta zna zezati. Uh, nismo mi mirne dok ne rodimo čini mi se!
    Meni su poslali na mail oko 10:30

  18. #2818

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Ok, dakle isti dan. Hvala puno.

  19. #2819
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Da javim i trudilicama u mojoj grupi...moja beta na 9.dnt je 239,1. Jos sam u soku...

  20. #2820

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno



    Hura za Petrovu, sad sve koje krećemo u postupke imamo malo veća krila! Čestitam još jednom!

  21. #2821
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Fijuuu fiiit Katkaa!! Cestitam!! Bas sam sad procitala u grupi "nakon transfera" tvoj tijek situacije. Stvarno sam sretna zbog tebe, vas! Drzim fige da bude sve dobro svih 9 mjeseci!

    Djevojko sa sela, kad ti kreces u postupak?

    Mi obavili pregled, uzv, svi nalazi su super, osim spermiograma(al to smo znali, bitno da tete u ivf labu uspiju iskopati frajere za druzenje sa oocitama hehe)! Dobila terapiju, cekam mengu koja bi trebala oko 23,24.9. i u nove pobjede! Nadam se da bude ovo treca sreca bila!

  22. #2822
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku


    Hura za Petrovu, sad sve koje krećemo u postupke imamo malo veća krila! Čestitam još jednom!
    Hvala draga, jos jednom. Naravno da trebate sve imati krila. Nebo oduvijek hrabre voli...kod mene se FET pokazao dobitnim. Stvarno ima nesto u odmornom tijelu nakon stimulacije, nije zgorega razmisliti i o tome. Jedini je bed sto onda nema bas nikakvih simptoma.

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Fijuuu fiiit Katkaa!! Cestitam!! Bas sam sad procitala u grupi "nakon transfera" tvoj tijek situacije. Stvarno sam sretna zbog tebe, vas! Drzim fige da bude sve dobro svih 9 mjeseci!

    Djevojko sa sela, kad ti kreces u postupak?

    Mi obavili pregled, uzv, svi nalazi su super, osim spermiograma(al to smo znali, bitno da tete u ivf labu uspiju iskopati frajere za druzenje sa oocitama hehe)! Dobila terapiju, cekam mengu koja bi trebala oko 23,24.9. i u nove pobjede! Nadam se da bude ovo treca sreca bila!
    Ofcice, sretno ti do neba!!!

  23. #2823
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Hvala! Molim te javljaj sve kaj se dalje desava i samo sretne vijesti iscekujem!

    I da, dobro da ste me savjetovale da dofuram novu D1 uputnicu, to je prvo kaj su me tražile tam na šalteru! Mogla bi se okrenut i pravac doma, i ovaj ciklus potratit obzirom da mi je ginic na go i do kraja 9.mj nemam di dic uputnicu! Tak da vam hvala!

  24. #2824

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Sretna, imam uzv idući tjedan, a menga bi taman trebala stići krajem ovog tjedna, no ja muku mučim s cistama (vodenim na jednom i endometriozom na drugom jajniku), tako da čisto sumnjam da će stanje biti odmah spremno za postupak. Dao Bog, ali mislim da me prvo čeka kontracepcija ili spirala, čula sam da cure koje ne podnose pilule kao ja, mogu staviti na 1 mjesec spiralu iako nisu rodile, i da se tako počisti dolje lokalnim otpuštanjem hormona. We'll see.

    Super da vi odmah možete krenuti, jel znaš jel proradio aparat za nalaz spermiograma u Petrovoj, ili ste radili privatno nalaz? Idete li na ICSI ili IMSI?

    Katka, očito da, tijelo se odmorilo i FET ti je u tvom slučaju bio dobitan. Ja nažalost nikad nisam imala ništa za zamrznuti tako da o FET-u za sad samo sanjam. :D

  25. #2825
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala! Molim te javljaj sve kaj se dalje desava i samo sretne vijesti iscekujem!

    I da, dobro da ste me savjetovale da dofuram novu D1 uputnicu, to je prvo kaj su me tražile tam na šalteru! Mogla bi se okrenut i pravac doma, i ovaj ciklus potratit obzirom da mi je ginic na go i do kraja 9.mj nemam di dic uputnicu! Tak da vam hvala!
    Vidis da se sve polako slaze u pozitivu...sve ce bit ok. Nek te pozitiva ne popusta... Uputnica im je vazna i da znas za ne daj Boze ubuduce...treba ti svaki sljedeci put nakon sto dobijes otpusno pismo.

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Sretna, imam uzv idući tjedan, a menga bi taman trebala stići krajem ovog tjedna, no ja muku mučim s cistama (vodenim na jednom i endometriozom na drugom jajniku), tako da čisto sumnjam da će stanje biti odmah spremno za postupak. Dao Bog, ali mislim da me prvo čeka kontracepcija ili spirala, čula sam da cure koje ne podnose pilule kao ja, mogu staviti na 1 mjesec spiralu iako nisu rodile, i da se tako počisti dolje lokalnim otpuštanjem hormona. We'll see.

    Super da vi odmah možete krenuti, jel znaš jel proradio aparat za nalaz spermiograma u Petrovoj, ili ste radili privatno nalaz? Idete li na ICSI ili IMSI?

    Katka, očito da, tijelo se odmorilo i FET ti je u tvom slučaju bio dobitan. Ja nažalost nikad nisam imala ništa za zamrznuti tako da o FET-u za sad samo sanjam. :D
    I tebi draga zelim da se stvari posloze kako trebaju. Korak po korak. Tko zna, mozda bas ovaj put dobijete i male eskimice?

    Ja se spremam za vadjenje krvi za ponavljanje bete. Osjecam se super, osjecaj euforije je jos tu iako s oprezom. Vjerujemo da ce sve biti dobro. Nemam nikakvih tegoba ni simptoma posebnih osim sto puno mokrim sto je dobro zbog bubrega, i sto su bockanja i stezanja maternice sveprisutna. Ja sam trudnica i nek tako ostane!
    Saljem vam svima zarazne pozitivne trudnicke prasine!

  26. #2826
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Joj Katka kak mi je drago! Cekam s tobom rezultate bete, kao da je moja hehe

    Bit ce to sve dobro, kod mene ovako i onako vrijedi: zasto bi bilo jednostavno, kad moze biti komplicirano! Al se nadam da je bilo dosta kompliciranja, i da ce ovaj put bit jednostavno i dobitno!

    Citamo se!

  27. #2827
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Druga beta 11.dnt 632,6 ❤️❤️

  28. #2828
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Kakvo skolsko duplanje! Bravooo bravo za macla, malu ili malce! Vidjet cemo sta ce biti

  29. #2829
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Djevojko sa sela, mi imamo u planu ICSI, bar je tako bilo prosli put..to je napisao i ovaj put, no buduci je IMSI varijanta ICSI, mislim da se oni za to odlučuju u labu ovisno o dobivenom materiju (tak bar mislim da je). Spermiogram smo radili privatno u IVF poliklinici kod dr. Šimunića, tako da ti ne znam za Petrovu. Probaj nazvati i pitati, nema ti druge..
    Ovo sa spiralom isto ne znam i nisam se susrela s tim jos, pogotovo kad je u pitanju nerotkinja.. ja nekako nisam za te usatke, radije ja derem po Duphastonu. No, ako se mora, mora se.
    Mislim da me ovaj put namjeravaju dobro debelo nafilati sa gonalima, vidim vec na pocetku da je napisana okvirna dupla doza nego prosli put...tak da se nadam eskimima, ali vidjet cemo..svaki ciklus je drugaciji! Sve u svemu, jedva cekam da krenem, i hepi sam zbog sretnih vijesti Kakte!

  30. #2830
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Toliko smo sretni...mozete i zamisliti. Naravno, strahovi ce tek doci sa sljedecim koracima. Nek bude kako treba biti.
    Zelim vam curke da taj osjecaj osjetite sto prije...tu sam za sto god vam treba, pratim vas i dalje i naravno da cu vas izvjestavati...

  31. #2831

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Juhuuuu draga Katka, sve ide svojim tokom! Čestitam i veselim se s tobom. Da, bilo bi mi drago da ne moram svaki put punkciju i sve nego i koji smrzlić da bude, ali ja kao low responder za sad nisam imala tu sreću. Sad sam promjenila kliniku i vjerujem da me u Petrovoj čeka čudo!

  32. #2832

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Sretna, i mi smo privatno napravili u 06 mjesecu, ali mislim si ako je proradio aparat da znam, da možemo tamo ubuduće ponoviti. Mi nemamo muški faktor, ali malo me muči smanjen % morfološki urednih spermija u odnosu na prethodni nalaz, iako oba spadaju pod normo. Zato te pitah za IMSI.

    Nisam ni ja za spirale, ali pilule su koma za moj život, jednostavno ne mogu ih podnosit od silnih nuspojava, a gle, vidjet ću što me čeka.

  33. #2833
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Djevojko, sorry kaj tek sad odgovaram.. neka te ne brine smanjem postotak morfoloski patoloških spermija. Suprugov nalaz je oligoasthenoteratozoospermija-dakle skoro sve kaj moze biti, i cure u labu nisu imale nikakvih problema sa pronalaskom dobrih spermija za oplodnju. Njih tako i tako trebas svega max 12 po postupku (ako uspijes sakupiti 12 zrelih jajnih stanica), a u uzorku sperme od njih milion i vise, valja bu se naslo nekaj hehe
    Tako da ne brini!

    Ima kaj novoga kod nekoga?

  34. #2834

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Curke pomoc. Zvala sam sada tetu u lab za hormone (ahm i prolaktin) i kad sam joj rekla da imam internu uputnicu kaze ona da se ne mogu naruciti?! Rekla mi je da dodem od 7-9 pa cemo vidjeti. Ali meni nije jasno da li ja sada sa tom internom uputnicom moram ici kod dr i uzeti novu “pravu” ili mogu sa tom internom printanom koju su mi dali temeljm D1 kad sam dosla na prvi pregled?
    Hvala

  35. #2835

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    S tom internom uputnicom ides vaditi krv.Za sve pretrage koje mozes obaviti u sklopu bolnice dobit ces internu uputnicu i ona ti vrijedi jednako kao i ''prava''.

  36. #2836

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    S tom internom uputnicom ides vaditi krv.Za sve pretrage koje mozes obaviti u sklopu bolnice dobit ces internu uputnicu i ona ti vrijedi jednako kao i ''prava''.
    Hvala ti. Ne znam zasto me nije mogla naruciti. Trazila me serijski broj uputnice a tog broja na internoj nemam. Ici cu bez narucivanja pa mozda me prime.

  37. #2837
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Mah cure...
    Kako ste mi, ima li akcije?
    Aska, kako si? Sve napreduje ok kod tebe?
    Mi imamo sutra 1.uzv na 5+2tt. Kolko se veselimo tolko se i bojim...javim se nakon

  38. #2838

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Katka,dobro sam..hvala na pitanju.Zasad sve napreduje dobro kod mene,samo da tako i ostane.Ne moram ni reci da sam konstantno u nekom strahu da ce nesto krenuti krivo ali trudim se opustiti sto vise mogu.Javi nam kako je prosao uzv i sretno

  39. #2839
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Katka,dobro sam..hvala na pitanju.Zasad sve napreduje dobro kod mene,samo da tako i ostane.Ne moram ni reci da sam konstantno u nekom strahu da ce nesto krenuti krivo ali trudim se opustiti sto vise mogu.Javi nam kako je prosao uzv i sretno
    Drago mi je da je sve super kod tebe...i razumijem odakle i zasto strahovi. Koliko si sad trudna? I vjerovala ili ne zaboravila sam, jel ti nosis jednu bebicu?

  40. #2840

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Sad sam 28 tt.I nosim jednu bebicu.Bili su pocetno blizanci ali jednom stalo srce na 10+4.

  41. #2841

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Jooj aska draga,promaklo mi je da se to desilo tek u 11 tt..
    Jako mi je drago da je sve ok sa drugom mrvom..
    Ja sam sad 10+3 i jucer opet krvavo-smeckasti iscjedak..malo ali dovoljno da pretrnem..
    Strah me uzasno..na UZV tek u utorak..

  42. #2842

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Katka jesi bila na UZV?

  43. #2843
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj aska prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam 28 tt.I nosim jednu bebicu.Bili su pocetno blizanci ali jednom stalo srce na 10+4.
    Nisam se toga uopce mogla sjetiti, bila sam uvjerena da su i dalje blizanci. Neka sve bude mirno do kraja.

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Jooj aska draga,promaklo mi je da se to desilo tek u 11 tt..
    Jako mi je drago da je sve ok sa drugom mrvom..
    Ja sam sad 10+3 i jucer opet krvavo-smeckasti iscjedak..malo ali dovoljno da pretrnem..
    Strah me uzasno..na UZV tek u utorak..
    Joj draga, i mene bi ta smedjarenja ubila. Nemas sto drugo nego pozitivno i strpljivo dalje.

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Katka jesi bila na UZV?
    Jesam jesam. Sve je super, mjerenja odgovaraju tjednima. Jedna junacka mrva, 7mm, zv, gv, zuto tijelo i naznaka srcane reakcije. Nema hematoma ni nikakvih tegoba. Dr je kruzila okolo i trazila drugu mrvu, cak i preko trbuha...fasciniralo me kako se cak i tako dobro vidi. Zasad je sve ok, vjerujemo da ce i nastaviti. Sljedeci tjedan bi trebali ponoviti uzv za potvrditi otkucaje i otvoriti trudnicku...malo mira smo dobili, sretni smo bas.

  44. #2844

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam se toga uopce mogla sjetiti, bila sam uvjerena da su i dalje blizanci. Neka sve bude mirno do kraja.



    Joj draga, i mene bi ta smedjarenja ubila. Nemas sto drugo nego pozitivno i strpljivo dalje.



    Jesam jesam. Sve je super, mjerenja odgovaraju tjednima. Jedna junacka mrva, 7mm, zv, gv, zuto tijelo i naznaka srcane reakcije. Nema hematoma ni nikakvih tegoba. Dr je kruzila okolo i trazila drugu mrvu, cak i preko trbuha...fasciniralo me kako se cak i tako dobro vidi. Zasad je sve ok, vjerujemo da ce i nastaviti. Sljedeci tjedan bi trebali ponoviti uzv za potvrditi otkucaje i otvoriti trudnicku...malo mira smo dobili, sretni smo bas.
    Katka čestitam,sad odbrojavaj dane ....
    Hvala Bogu da je sve ok i samo neka se tako i nastavi

  45. #2845
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Aska,
    Jejjjj !!28 tt , bravoooo, jos maloo

    Katka, Milasova, cestitkeeeeeeee, bas mi je dragooo da je uspjelo !
    Ja sam krvarila skroz do 10 tt, I to svakih par dana, prava krv, bez hematoma...I sve je bilo ok
    Sretnooo do krajaa !

  46. #2846

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Aska,
    Jejjjj !!28 tt , bravoooo, jos maloo

    Katka, Milasova, cestitkeeeeeeee, bas mi je dragooo da je uspjelo !
    Ja sam krvarila skroz do 10 tt, I to svakih par dana, prava krv, bez hematoma...I sve je bilo ok
    Sretnooo do krajaa !
    Mono dragaaaa, hvala ti!
    Jako cesto te se sjetim i pitam se kako ste ti i tvoja curka?
    Jeste se oporavili?

  47. #2847
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Bok cure.. kako ste? ima li sto novoga?
    Evo mene dijeli jos par dana do pocetka stimulacije, bas sam uzbudjena..

    Katka, citala sam temu "Nakon transfera II" i naisla na tebe, nadam se da je sve ok?

  48. #2848
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    )

    A jesmo da...vjer si procitala da sam rodila u 33 tt, bilo je svasta u tim prvim mjesecima...I sepsa, rota, gripa...kasnije urinoinf.ali sve u svemu sad je sve dobro ! To je najvaznije !
    Sretnoooo do krajaaaaaaa !!!!

  49. #2849
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure.. kako ste? ima li sto novoga?
    Evo mene dijeli jos par dana do pocetka stimulacije, bas sam uzbudjena..

    Katka, citala sam temu "Nakon transfera II" i naisla na tebe, nadam se da je sve ok?
    Jesam, nakon sukrvice prije tri dana trenutno sam u stanju mirovanja. Sve je stalo, nema bolova ni sl. i trenutno cekam uzv za koji dan koji bi trebao reci je li s bebom sve ok ili ne. Nadamo se najboljem.

  50. #2850

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Mono,hvala ti na svemu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •