Stranica 68 od 78 PrviPrvi ... 18586667686970 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,351 do 3,400 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #3351

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Curke vidim da Vas ima dosta u Petrovoj,ima li koja kod prof.Vrčića??? Oće li brzo godišnji odmori ili ima šanse upast u ova 2-3mj prije jeseni??
    Hvalaaa divne ste

  2. #3352

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Texaco prvotno napisa Vidi poruku
    Evo za fet, samo doci 8dc s novom D1.
    Meni se nadam se važi d1 uputnica iz postupka koji sam imala sada u 5 mj.Aspiracija bila u ponedjeljak , transfer odgođen radi ciklusa ... Ali za svaki slučaj ću ih pitati.I sada mi opet pada 8dc na nedjelju

  3. #3353

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Srića✨ prvotno napisa Vidi poruku
    Curke vidim da Vas ima dosta u Petrovoj,ima li koja kod prof.Vrčića??? Oće li brzo godišnji odmori ili ima šanse upast u ova 2-3mj prije jeseni??
    Hvalaaa divne ste
    Nažalost nisam kod dr.Vrčića , ali uvijek rade tako da u postupak možeš bez obzira na godišnji.Jedino ti može biti netko drugi na postupku

  4. #3354

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Nažalost nisam kod dr.Vrčića , ali uvijek rade tako da u postupak možeš bez obzira na godišnji.Jedino ti može biti netko drugi na postupku
    U redu hvala ti na odgovoru,i sretno!!

  5. #3355

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Cure koje ste bile kod vrcica privatno pa u petrovoj je li vam on stvarno vodio postupak cijeli ili opet ko vas dopadne taj dan? Ako idem kod njega volila bi da on sve odradi

  6. #3356
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Draga Koka, tu stvarno nema pravila. Nekad se potrefi da tvoj lijecnik odradi sve od pocetka do kraja..no, buduci su puno njih profesori, pa clanovi clanovi komisija ovakvih onakvih, pa su na operaciji i slicno, desi se i suprotno.. Nema garancije, ali tko god dodje kao zamjenja bude ok, tako da ne brini. To je moje iskustvo. Jos nisam cula da se netko jako bunio ili imao losa iskustva sa lijecnicima na humanoj. Sretno!!!

  7. #3357

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Hvala ti, onda cu se narucit kod dr. pa sto bude

  8. #3358

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Curke protokol u prirodnom ivf ciklusu u Petrovoj znate kako ide odprilike???(ako je koja radila od Vas),i znate li di se može smjestiti u ZG dok traje postupak (uzela bi najam sobe),hvalaaa

  9. #3359

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Dođeš između 8 i 10 dc i onda prate svaki dan kad će ovulacija, odrede štopericu i to je to. Igra živaca je prirodnjak, ja ranije ovuliram tako da bih svaki put prekasno došla. Ako ranije ovuliraš - napomeni, da te onda gledaju već od 6 dc. Smještaj ti je najlakše naći na dnevni najam preko airbnb-a.

  10. #3360

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Puno ti hvala na odgovoru

  11. #3361

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ima li trenutno iko u Petrovoj u postupku???

  12. #3362

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ja danas uzela lijekove

  13. #3363

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj lady555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li trenutno iko u Petrovoj u postupku???
    Ja idem utorak kod Vrčića da vidimo kad se kreće,jesi ti krenula,kod koga si?

  14. #3364

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Na sredini postupka sam,nadam se u petak ili subota aspiracija, ide sve kako treba za sad, terapija gonal 225 i cetrotide,kod prof.vrcica

  15. #3365

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Lady555 koji dan ciklusa bi ti trebala biti aspiracije? Ja sam danas 3. dan. Terapija rekovelle. Isto prof Vrčić. U srijedu prvi uzv

  16. #3366

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    U petak Ce biti 13 dan ciklusa,danas 9 dan folikuli su vecinom 16 i 15 mm i manji 13 mm,nadam se aspiraciji u petak

  17. #3367

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Sretno Ivana,da krene kako treba i završi kako treba

  18. #3368

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Hvala sretno i tebi. Ja ću sutra vidjeti kakva je situacija. Javi novosti

  19. #3369

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Danas bila na uzv folikuli su neravnomjernii ima 18 mm,17,16,14,13 sutra ide štoperica u 22h,u subotu aspiracija.... Tako se bojim da mi ne bude kasno za štopericu jer u prethodna dva postupka štoperica je isla kad mi je folikul bio na 18 mm.....danas 11dc... Ivana ima li šta novo?

  20. #3370

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    I ja bila danas. Najveći folikul 10. Dr. htjela promijeniti lijek ali su zvali Vrčića i on je rekao da se ne mijenja ništa. Ne znam uopće koliko bi trebalo biti. Danas je 6 dc. U petak opet na uzv

  21. #3371

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    I meni je isto na 6dc folikkuli su bili 10 mm i 8 mm i onda su rasli, jesi ti Ivana bila vec u postupku,prosla proces aspiracije i transfera?

  22. #3372

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Nisam. Ovo mi je prvi postupak. Ali vidim da imamo istu dijagnozu. Azospermija.

  23. #3373

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Dijagnoza azoospermija,sve ok, ali spermija nema,malo su se kod mene poljuljali ciklus, vjerovatno psiha tak da se nadam da će biti uspješno hihihi..

    Ivana koliko imaš trenutno folikula?

  24. #3374

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ne znam. Samo mi je rekla da su veličine od 10 i manje ali ne i koliko ih ima. Uglavnom nije bas bila optimistična. Koliko ti imaš?

  25. #3375

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ne mora to ništa značiti,ako su ti duži ciklusi vjerovatno sporije rastu folikuli,vidjet CES na slj uzv,a kod mene uvijek bude puno folikula,ali različite veličine...ali Ivana nisu bili optimistični prvi put ni sa mnom pa sad moje zlato ima 4 god..

  26. #3376

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Hvala ti. Ma nisu mi baš duži ciklusi. Ovaj zadnji je bio 28 dana tako da ne znam. Ali i onako vjerujem samo svom doktoru a ako je on odlučio nastaviti sa istom terapijom onda izgleda da nije tako loše. Lady imate vi spermica od prvog puta?

  27. #3377

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Za spermice nemam pojma kako to rade,znam da su u proslom postupku odmrznuli jedan uzorak i skroz slabo je bilo,kao nisu imali s cim raditi i onda su odmrznuli drugi uzorak gdje su ih puno nasli, sada kako Ce raditi nemam pojma, vjerovatno uzorak koji odmrznu ne mogu ponovo zamrznuti...nemam pojma

  28. #3378

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    To mislim. Imate još od prvog puta. Nije išao ponovno na biopsiju

  29. #3379

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ima još tkiva,ali ne znam koliko

  30. #3380

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ja danas bila na uzv. Desni jajnik ništa. U lijevom je dobra situacija ali je visoko. Baš sam oduševljena. Dobila cetrotide i nedjelju opet uzv.

  31. #3381

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Super,bas mi je drago.... Koji dc Ce biti u nedjelju?

  32. #3382

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Nedjelja je 10dc. Realno nije bas neka situacija ali vidjet ćemo.

  33. #3383

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ja danas bila na aspiraciji,20 oocita prof V. Bio kase bas iznenadila jer je subota i sada cekamo,vec su mi rekli da suprugovo tkivo nije najbolje,ali eto sreca ima jajni stanica....

  34. #3384

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Super. Ja sutra idem na uzv. Baš sam mislila da bi mogao biti sutra jer ga kroz tjedan nije bilo ali ako je bio danas vjerovatno sutra neće. Nadam se da si dobro i da će se dalje sve odvijati kako treba.

  35. #3385

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Lady kakva je situacija?
    Ja danas bila na uzv. Bio je prof Vrčić Jajnici još spavaju. Nastavljam s terapijom do srijede. Valjda ću ovaj mjesec stići do punkcije

  36. #3386

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Drago mi je da je bio i tebi pa da znas kako ide situacija,a nadam se i ja da CES doci do punkcije da ne bude uzalud pikanjee....ja cekam,dobro se osjecam sutra zovem da vidim situaciju...

  37. #3387

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Lady jesi zvala? Šta kažu?

  38. #3388

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Sutra transfer, nisu mi mogli reci sve detalje kao sutra Ce mi reci, vjerovatno nema puno embrija jer je sutra transfer,ali nebitno drago mi je da ima barem nesto,

  39. #3389

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ajde neka bude uspješno

  40. #3390

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ivana kakva je situacijakod tebe, je li bila aspiracija?

  41. #3391

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Evo stigla iz zg. U petak je aspiracija. Bio je prof V. Kaže da ima 10 lijepih folikula. I dalje su različite veličine ali ako on kaže da je dobro onda je dobro.
    Pročitala sam na temi Nakon transfera da nisu imali šta zamrznuti kod tebe i bas mi je zao zbog toga. Nadam se da će ovaj transfer uspjeti.

  42. #3392

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Sretno Ivana na aspiraciji, nadam se da Ce biti svih 10 zrelih jajni stanica,a i meni je zao sto nemamo smrzlica ali nadam se da Ce biti uspjesno sada pa da mi vise Nece ni trebati...

  43. #3393

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Hvala. Sve me zadnja dva dana već boli ali valjda je to normalno.

  44. #3394

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ivana je li prosla aspiracija,koliko oocita si imala?

  45. #3395

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Dobili smo 14 oocita. Više od očekivanog. Nisu mi znali reci kakvi su kvalitete.
    Lady jesi ti imala bolove nakon aspiracije? Mene jučer i danas boli ispod rebara.

  46. #3396

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Super Ivana dobar si broj dobila,mene je jako boliko na desnu stranu donji dio stomaka od aspiracije,a cijela napuhana od svega bila, pa mozda je i tebi isto tako...vjerujem da Ce proci za par dana..sada dalje sretno,da bude što vise lijepih embrijica..

  47. #3397

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Hvala ti.
    Kako se ti osjećaš?

  48. #3398

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ja sam u iscekivanju,imam jos dosta do bete pa ludim,javi kada je transfer i koliko su uspjeli oploditi

  49. #3399

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Evo danas sam zvala. Transfer u srijedu, peti dan. Naravno ne znam koliko ih ima.
    I tražila sam vraćanje jednog zametka i namjeravam na tome inzistirati do kraja. Da li je netko tražio u Petrovoj vraćanje samo jednog?

  50. #3400
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Ivana2018,

    naglasi da želiš transfer samo 1 blastice.
    Rutinski transfer 2 zametka nosi sa sobom sve rizike blizanačke trudnoće. Transfer 1 zametka zlatni je standard u IVF. Budi jasna i gklasna Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •