Stranica 71 od 78 PrviPrvi ... 21616970717273 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,501 do 3,550 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #3501

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    I pise da ce biti stimulirani IVF,kolki je uopce postotak uspjesnosti?

  2. #3502

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Koje pretrage još moraš obaviti? Pretpostavljam da moraš onda još jednom kod nje sa tim nalazima?
    Ako su svi nalazi ok u postupak možeš sa prvim ciklusom.

  3. #3503
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    I pise da ce biti stimulirani IVF,kolki je uopce postotak uspjesnosti?
    Ovisi o mnogo faktora - u prvom redu o kvaliteti tvojih jajnih stanica koje su predominantno određene tvojom dobi.
    Značajan utjecaj na uspješnost ima kvaliteta rada embriološkog laboratorija, terapijski pristup i postupci tijekom stimulacije.

    U razvijenim zemljama, općenito se može reći da 1 od 4 stimulirana postpka zavši rođenjem djeteta.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 28.02.2020. at 21:28

  4. #3504
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    MPO Rezultati za 2017. godinu.
    Klinike nisu prikazane nazivom već kodom (šifrom)
    Šifra KBC Zagreb - "Petrova"je HR001306.

    https://zdravlje.gov.hr/UserDocsImag...za%202017..pdf

  5. #3505

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Hvalaa..

  6. #3506

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    Koje pretrage još moraš obaviti? Pretpostavljam da moraš onda još jednom kod nje sa tim nalazima?
    Ako su svi nalazi ok u postupak možeš sa prvim ciklusom.
    Nisam jos proucavala..al na popisu je puno skracenica..izmedu 2 i 4 dc dosta toga,to su vjerojatno spolni hormoni,markere na hepatitis i HIV oba partnera,
    Tsh,fT3,ft4,anti TPO,anti TG,OGGT,inzulin

  7. #3507

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Da to su ti spolni hormoni. Ja pola toga nisam radila. Super je da te šalje da sve napraviš prije postupka tako da se eliminiram sve šta bi eventualno moglo smetati i umanjiti uspješnost.

  8. #3508

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Pitala sam doktoricu dal to mogu sve obavit/izvadit uVarazdinu,pa je rekla da da..
    A zaboravila sam pitat dal priznaju nalaza ako se ide recimo u Sunce ili koju drugu polikliniku?

  9. #3509

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Sve priznaju

  10. #3510

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Odlicno.
    Da li mislite da bi soc.gin.dao bolovanje za taj dan kad imate konzultacije?i te dane kad se ide u petrovu?
    Il ovog il onog razloga.kakva je praksa?

  11. #3511

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Zanemarite pitanje,dala mi je BO za taj dan,valjda ce i za druge..

  12. #3512

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Sve ovisi o doktoru. Ja bez problema dobijem bolovanje, netko ne tako da nema pravila.

  13. #3513

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo moj update..sutra cu vec imati sve nalaze,hormone,stitnjaca,hepatitise i to..i molim boga da je sve u redu..i sve mi se to cini prebrzo i prelako rijeseno da bi bilo istinito
    Ako je sve u redu,za kolko bi mogla u postupak krenuti?danas mi je 4dc.

  14. #3514

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ne znam kakav je dogovor sa dr. i kakva terapija je predviđena. Pretpostavljam od 2dc znaci teoretski sa sljedećom menstruacijom.

  15. #3515

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Da,o terapiji jos uopce nije bilo razgovora .to ce vjerojatno reci na sljedecim konzultacijama,rekla je da se javim kad izvadim nalaze.kak je bilo Ivana u tvojem slucaju,koliko dugo si primjenjivala terapiju,i sto tocno mislis pod tim?pila si ljekove?

  16. #3516

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Cure.molim Vas pomoc..
    Isla sam na markere za hepatitis i nalaz je sljedeci:
    HBsAg-neg,Hiv-neg,Anti TP-neg,Anti HBs-pozitivan 978.39,Anti HBc-neg,Anti HCV-neg???
    Ovaj pozitivan me muci,sta to znaci?

  17. #3517

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Nalaz ti je uredan.To znaci da si se cijepila.Onaj koji ima to neg to znaci da nije.Nemas brige

  18. #3518

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Uuuh..hvala ti puno na odg.Tolko me to muci,da ne funkcioniram na poslu..

  19. #3519

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Molim,sve ok...

  20. #3520

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Kakvi su ti drugi nalazi?hormona?

  21. #3521

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Neznam,evo bas cu danas ici po njih kod gina.Nekako imam osjecaj da ce tamo nesto stekati,bilo bi predobro da bi bilo istinito da je i tamo sve ok

  22. #3522

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Nista od nalaza danas,jos ih nema kod gina,a laboratorij vise ne radi da ih idem tamo podici..

  23. #3523

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ja sam išla u stimulirani postupak od 2dc. Injekcije od 2-12dc, 13dc štoperica i 15dc punkcija.

  24. #3524

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo ja imam sve nalaze..
    Od hormona mislim da je sve ok,osim sto mi je estrafiol 53,a ref.interval je 77-922.da li se to lijeci i kolko to smeta za postupak

  25. #3525

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Estradiol*

  26. #3526

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Pozdrav cure..
    Je li koja od vas upucena da li radi humana reprodukcija? Ili kad bi mogli poceti s postupcima?

  27. #3527

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure..
    Je li koja od vas upucena da li radi humana reprodukcija? Ili kad bi mogli poceti s postupcima?
    Bok, danas mi je doktorica odgovorila da se javim za tjedan-dva jer jos nemaju uputu za rad. To je sve sto znam pa probaj poslati mail ili nazvati kroz taj period.

  28. #3528

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Pozdrav, slala sam mail danas na cef, Strelec mi je odgovorio da po preporuci jos imaju hladan pogon i nw znaju kad ce poceti

  29. #3529

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Iako to me malo cudi jer kako sam vidjela po medijima da od 4.5 bolnice pocinju raditi normalno sve, a i vidjela sam obavijest u poliklinici cito da oni pocinju 4.5.

  30. #3530

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Da,bas zbog tog datuma 4.5.pitam..a dobro,nadamo se da ce brzo.Nadam se da se nece oduziti pa da moram skupljat nalaze ispocetka..

  31. #3531

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Petrova je stradala u potresu tako da moguće da će trebati još vremena da se kod njih sve vrati u normalu.

  32. #3532

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Pozdrav, jeli ima itko nekakvih novih info, mene su zvali jos prije 2 tjedna da bi trebali poceti i da se javim sestrama s obzirom da su meni samo aspirirali i zamrznuli ubog korone. Poslije se sestre preko maila uopce nosu javljale samo su me pitale kad trebam dobit u 5. I 6mj. Zatim sam ja njih zvala ali su rekle da jos ne znaju i to je bilo taman dan prije nego je i u medijima izaslo da krece i ivf. I od tad nitko nista ne javlja. Ima li tko od vas novosti?

  33. #3533

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Ja isto cekam da se nesto pokrene..
    Stavili su upute nekakve na net..da ce se za MPO trebati javiti mailom i da ce se mailom dobiti upute..al ja jos nis nisam slala. Pise i ko ima prednost,pa pristanak koji ce se trebati potpisati i sl.pa pogledaj...

  34. #3534

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    E super ne bih se ni sjetila otic na stranicu, ocito cu im morat opet slati mail

  35. #3535

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Javi dal ce ti odgovorit na mail

  36. #3536

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Slala sam im mail u ponedjeljak, nitko nista. Ocito cu morat bit pre dosadna pa opet zvati. Mislim bilo bi uredu da nam jave da znamo planirati ako nista i radi posla.

  37. #3537

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Lazem, u srijedu sam slala mail

  38. #3538

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Pozdrav cureee..
    Pitanjce..sad si bas razmisljam o bolovanju kad to sve krene,oa da se raspitam kod vas koje ste vec prosle to. Kakva je praksasl s BO,koliko dana imamo pravo i u kojem razdoblju?
    Cijelo vrijeme dok se pikamo , tj.od tog 2dc do transfera ili kako?

  39. #3539

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Bok bok..evo da malo javim novosti.bila danas na konzulacijama i zapisana sam za postupak u 9/2020..sto mi se vremenski cini dosta brzo.
    Taman mi papa,brisevi,i markeri isticu u 9 mj.a ja od uzbudenosti zaboravila pitati,dal ce onda jos vrijediti ili ipak trebam nove

  40. #3540

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cureee..
    Pitanjce..sad si bas razmisljam o bolovanju kad to sve krene,oa da se raspitam kod vas koje ste vec prosle to. Kakva je praksasl s BO,koliko dana imamo pravo i u kojem razdoblju?
    Cijelo vrijeme dok se pikamo , tj.od tog 2dc do transfera ili kako?
    Pozdrav, evo malo kasno odgovora...mozes uzeti bolovanje od prvog dana pikanja, iako mislim da ti to stvarno nije potrebno. Ja sam bolovanje uzimala od 8 dana kad bi morala doci u Zg na svakodnevno pracenje jer sam iz drugog grada, ali da sam u mogucnosti putovati definitivno bi uzela od dana aspiracije.

  41. #3541

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Bok bok..evo da malo javim novosti.bila danas na konzulacijama i zapisana sam za postupak u 9/2020..sto mi se vremenski cini dosta brzo.
    Taman mi papa,brisevi,i markeri isticu u 9 mj.a ja od uzbudenosti zaboravila pitati,dal ce onda jos vrijediti ili ipak trebam nove
    Sve ti vrijedi godinu dana osim tih markera

  42. #3542

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Ja sam iz Varazdina,i putovat cu za sve sto ce trebat obaviti,a pikat ce me muz , tako da planiram onda uzet BO od aspiracije kak ti velis,na tjedan,dva..nemam pojma.
    Ugl,sve nalaze ponavaljam u 7 mj,i cekam nalaze taman mj.dana,nadam se da mi menga nece pokvarit planove pa da moram privatno vadit briseve i papu.
    U kojem si ti stadiju?

  43. #3543

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam iz Varazdina,i putovat cu za sve sto ce trebat obaviti,a pikat ce me muz , tako da planiram onda uzet BO od aspiracije kak ti velis,na tjedan,dva..nemam pojma.
    Ugl,sve nalaze ponavaljam u 7 mj,i cekam nalaze taman mj.dana,nadam se da mi menga nece pokvarit planove pa da moram privatno vadit briseve i papu.
    U kojem si ti stadiju?
    Ja sam ti u onoj skupini koju su prekinuli usred korone, aspirirali i zamrznuli. Sad cekam vracanje jednog nadam se i vrijednog trodnevnog zametka u subotu.

  44. #3544

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Drzim fige da uspijeeee

  45. #3545

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Drzim fige da uspijeeee
    Hvala

  46. #3546

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Pliz ako mi netko moze pomoci. Trebala bi između 2-4 dc vaditi hormone i poceti piti Letrzol. Ali dobila sam jucer i sada je vikend i u pon lab ne radi znaci ne mogu vaditi krv sve do 5 dc. Da li je netko imao istu situaciju pa je otisao 5 dc ili da prebacim sve za iduci mjesec?

  47. #3547

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj Malaroza22 prvotno napisa Vidi poruku
    Pliz ako mi netko moze pomoci. Trebala bi između 2-4 dc vaditi hormone i poceti piti Letrzol. Ali dobila sam jucer i sada je vikend i u pon lab ne radi znaci ne mogu vaditi krv sve do 5 dc. Da li je netko imao istu situaciju pa je otisao 5 dc ili da prebacim sve za iduci mjesec?
    Pozdrav, koliko ja znam hormoni se mogu vaditi od 2.-5. dana, tako svugdje pise

  48. #3548

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Imam jedno mozda malo glupo pitanje..
    Za terapiju kod simulacije mi je dr.napisala Gonal F+ctx,sad mene zanima ako se ti ljekovi placaju?

  49. #3549

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Imam jedno mozda malo glupo pitanje..
    Za terapiju kod simulacije mi je dr.napisala Gonal F+ctx,sad mene zanima ako se ti ljekovi placaju?
    Nista ti se ne placa u petrovoj, sve je pokriveno. Terapiju dobijes kod njih nekoliko dana prije nego dobijes, ili dan kad dobijes ili drugi dan menzisa dodes tamo da ti oni daju inekciju, ovisi oces si sama davat ili ces ici tamo. Ugl ako ces si sama davat dobijes terapiju za do prvog uzv, i onda kako ides na uzv tako dobijes dalje.

  50. #3550

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Hvala
    Mislim da je rekla da cu se pikat 7 dana,morala bi pogledat tocno,to mi nekako zvuci malo,i onda 8 dan kod nje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •