Stranica 75 od 78 PrviPrvi ... 25657374757677 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,701 do 3,750 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #3701

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    35

    Početno

    Pozdrav svima, ja imam prve konzultacije dogovorene 26.11. Moj ginekolog mi je odmah dao D1 uputnicu, a vidjela sam da za prve konzultacije treba imati A3, hoće li biti problema oko toga? Također me zanima dal će mi uzeti tu D1 uputnicu na prvim konzultacijama pa za idući put moram ići ponovo po novu? Hvala svima unaprijed na odgovorima..

  2. #3702

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    D1 vrijedi i za prve konzultacije. Uzet će ti ju odmah i mirna si dok ne završiš postupak. Kod kojeg dr si?

  3. #3703

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    35

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    D1 vrijedi i za prve konzultacije. Uzet će ti ju odmah i mirna si dok ne završiš postupak. Kod kojeg dr si?
    Nisu mi ništa rekli. Naručila sam se mailom i samo su mi povratno dali termin. Imate preporuke za doktora? Što mogu očekivati na prvom pregledu? Imam nalaze pape i briseva, za hormone mi moj ginekolog nije htio dat posebno uputnicu nego da me vodi jedan doktor za mpo i da po redu rješavam prema njegovoj uputi pretrage koje mi nedostaju. Spermiogram ima suprug s VV.

  4. #3704

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Napravit će ti uzv i napisati koje pretrage još moraš napraviti. Hormone ćeš obavezno morati napraviti. Bilo bi dobro da ih imaš na prvom pregledu ali napraviti ćeš ih naknadno.
    Ja sam kod dr Vrčića. Vidjet ćeš kod koga su te dodijelili.

  5. #3705

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Smijem pitati koliko imaš kila i koliko si visoka?
    I ja imam viška, ali mi nisu ništa za to rekli. Bojim se da ako nisam dosad skinula, da niti ne budem. Puno se krećem i ponekad trčim, ali nejde mi to i nejde.

  6. #3706

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Curke,ne znam gdje da pitam pa cu ovdje..
    Koliko vam je kasnila menga nakon neuspjesnig transfera..ne ona prva,nego druga .Nakon transfera sam normalno prokrvarila,dan prije bete,i sad je vec trebala doci druga,al nikako da dode,a nit ne osjecam nista sto bi upucivalo da ce uskoro doci..bolne grudi,bol u trbuhu itd.. eto,nemam pojma kaj da mislim.

  7. #3707

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Inace sam na inofolicu,2 vrecice dnevno i na zdravoj prehrani,citak dijetalnoj i svaki dan hodam 1h.

  8. #3708

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Inace sam na inofolicu,2 vrecice dnevno i na zdravoj prehrani,citak dijetalnoj i svaki dan hodam 1h.
    A sad je do tijela do tijela meni dosla prva odmah a druga tek 41 dan isla gin i vidio je da cu dobiti

  9. #3709

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Curke,ne znam gdje da pitam pa cu ovdje..
    Koliko vam je kasnila menga nakon neuspjesnig transfera..ne ona prva,nego druga .Nakon transfera sam normalno prokrvarila,dan prije bete,i sad je vec trebala doci druga,al nikako da dode,a nit ne osjecam nista sto bi upucivalo da ce uskoro doci..bolne grudi,bol u trbuhu itd.. eto,nemam pojma kaj da mislim.
    4 dana od uobičajenog ciklusa...onda sljedeći iza toga 4 dana ranije nego inače.

  10. #3710

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    A jooj,evo dajem si jos 5-10 dana pa ako ne dode trk kod ginica.. sljedeci postupak mi je u 2mj,pa se nadam da ce unormalizirati do onda.

  11. #3711

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    A jooj,evo dajem si jos 5-10 dana pa ako ne dode trk kod ginica.. sljedeci postupak mi je u 2mj,pa se nadam da ce unormalizirati do onda.
    Evo i mene Airad jesi dobila? Mene su zapisali za postupak u 3 mj. Poslala me da vadim vitamine da vidimo da li je u tome problem jer su ostali nalazi uredni.

  12. #3712

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Ej ej..jesam.12.11 sam dobila..taman kad sam se htjela naruciti ginu..sva sreca. Ja sam samo drzim dijetu,i pijem inofolic u nadam se sa ce korona oslabiti do 2 mj.kad opet idem.a 25.1.idem na kontrolu i po protokol,tj.onda ce vidjet sta cu uzimati od ljekova.

  13. #3713

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Kakvocje opce stanje gore?

  14. #3714

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Normalno je stanje. Bili dva puta u izolaciji i to je to. Nadam se da ce se smiriti korona do 2 mj. Vadila sam hormone D vitamin mi je los. Kako tebi ide dijeta?

  15. #3715
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,320

    Početno

    Vidim da je dosta aktivna ova tema pa nadam se da necete zamjeriti imam par pitanja i nedoumica. Imamo 2 djece M40 god, ja 39. Prije 2 god imala sam spontani u 8tt i pocetkom ove godine u 9tt. Jako puno pretraga napravila sve je ok. Dok nisam dosla po 2.misljenje kod prof.Vrčića koji mi je postavio novu dijagnoz-pregradu na maternici, kaze moj gin mala je 1cm. E sada, prof.je prporucio histeroskopiju i spremna sam na nju, sve papire imam jos nalaz pape i cekanje iduceg ciklusa. Malo me "muči" što mi jemoj gin rekao da sumnja da je zato doslo do spontanih jer onda kao ne bih ni ovo dvoje rodila. Definitivno idem na zahvat ali sto ako je moj gin u pravu? Jel imao netko od vas iskustva da je imao uspjesnu trudnocu nakon histeroskopije? Svjesna sam i da sam u godinama, iako prof.kaze ne bi trebalo biti problema jer jajnih stanica imam kao cura. I dao mi je inofolic, d-vital i folacin da mo pripremimo maternicu za novu trudnocu.
    Probat cu jos to a onda cemo dalje vidjeti kako bude...iskreno malo me strah, ali bas mi je prof.djelovao pozitivno i s velikom podrškom. Mislim da je ipak stručniji i iskusniji od mog soc.gina.

  16. #3716

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Malaroza22 prvotno napisa Vidi poruku
    Normalno je stanje. Bili dva puta u izolaciji i to je to. Nadam se da ce se smiriti korona do 2 mj. Vadila sam hormone D vitamin mi je los. Kako tebi ide dijeta?
    Dijeta ide super.5 kg manje u mjesec dana. Ja nikakve vitamine nisam vadila,nisu trazili.al ok,nama je spermio nakvise problem.

  17. #3717

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim da je dosta aktivna ova tema pa nadam se da necete zamjeriti imam par pitanja i nedoumica. Imamo 2 djece M40 god, ja 39. Prije 2 god imala sam spontani u 8tt i pocetkom ove godine u 9tt. Jako puno pretraga napravila sve je ok. Dok nisam dosla po 2.misljenje kod prof.Vrčića koji mi je postavio novu dijagnoz-pregradu na maternici, kaze moj gin mala je 1cm. E sada, prof.je prporucio histeroskopiju i spremna sam na nju, sve papire imam jos nalaz pape i cekanje iduceg ciklusa. Malo me "muči" što mi jemoj gin rekao da sumnja da je zato doslo do spontanih jer onda kao ne bih ni ovo dvoje rodila. Definitivno idem na zahvat ali sto ako je moj gin u pravu? Jel imao netko od vas iskustva da je imao uspjesnu trudnocu nakon histeroskopije? Svjesna sam i da sam u godinama, iako prof.kaze ne bi trebalo biti problema jer jajnih stanica imam kao cura. I dao mi je inofolic, d-vital i folacin da mo pripremimo maternicu za novu trudnocu.
    Probat cu jos to a onda cemo dalje vidjeti kako bude...iskreno malo me strah, ali bas mi je prof.djelovao pozitivno i s velikom podrškom. Mislim da je ipak stručniji i iskusniji od mog soc.gina.
    Ja sam prosla histeroskopiju,zbog polipa,jer smo na pocetku mislili da je to problem,al ispostavilo se da je ipak spermiogram problem.Histeroskopija je prosla odlicno,nista strasno,dr.dan sam vec bila ko nova,ni krvarenja ni nicega,menge slabije poslije.Svakako mi je drago da sam ju prosla,jer bi inace sad prije MPO tak i tak morala to proci.Nije vam to nista strasno.Ako postoji nada da ce to pomoci,ja bi na vasem mjestu to obavila.sretnoooo

  18. #3718

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim da je dosta aktivna ova tema pa nadam se da necete zamjeriti imam par pitanja i nedoumica. Imamo 2 djece M40 god, ja 39. Prije 2 god imala sam spontani u 8tt i pocetkom ove godine u 9tt. Jako puno pretraga napravila sve je ok. Dok nisam dosla po 2.misljenje kod prof.Vrčića koji mi je postavio novu dijagnoz-pregradu na maternici, kaze moj gin mala je 1cm. E sada, prof.je prporucio histeroskopiju i spremna sam na nju, sve papire imam jos nalaz pape i cekanje iduceg ciklusa. Malo me "muči" što mi jemoj gin rekao da sumnja da je zato doslo do spontanih jer onda kao ne bih ni ovo dvoje rodila. Definitivno idem na zahvat ali sto ako je moj gin u pravu? Jel imao netko od vas iskustva da je imao uspjesnu trudnocu nakon histeroskopije? Svjesna sam i da sam u godinama, iako prof.kaze ne bi trebalo biti problema jer jajnih stanica imam kao cura. I dao mi je inofolic, d-vital i folacin da mo pripremimo maternicu za novu trudnocu.
    Probat cu jos to a onda cemo dalje vidjeti kako bude...iskreno malo me strah, ali bas mi je prof.djelovao pozitivno i s velikom podrškom. Mislim da je ipak stručniji i iskusniji od mog soc.gina.
    Nemam iskustva,ali ima sa prof.Vrcicem.Samo ga slusaj covjek jako puno zna i jako je puno pomogo curama..Zelim ti puno srece

  19. #3719

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ja sam kod prof Vrčića i prošla dvije histeroskopije. Moja pregrada je bila baš velika. Sama operacija uopće nije strašna tako da se nemoj bojat, iako znam da to nije samo tako. Ako ideš u ivf, mora se otklonit sve šta bi moglo predstavljat smetnju.

  20. #3720
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,320

    Početno

    Hvala vam puno, ohrabrujuce ste! Mi nemamo problema sa zacecem vec sa odzavanjem trudnoce. Da, strah je tu qli probat cemo jos i to rijesiti pa dalje. Jel znate kada se nakon histeroskopije moze ici na trudnocu. I inofolic koji uzimam jel treba proci bar nekoliko mjeseci da bude ok i da djeluje ili manje?

  21. #3721

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ja sam išla dva mjeseca nakon druge histeroskopije. Inofolic bi trebalo piti barem tri mjeseca, barem tako je meni rečeno. Ja uzimam inofolic, folacin i d vital. Sve je to priprema za postupak u ožujku.

  22. #3722
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,320

    Početno

    To je i meni dao...d vital i folacin pijem. Sretno nam! I hvala vam jos jednom!

  23. #3723

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    1

    Početno

    Ja sam 2.10. bila na prvom pregledu kod dr. Kisić i prva stvar koju mi je rekao je da za početak moram skinuti barem 20 kg da bi me uopće poslao na neki postupak, kao da su postupci skupi itd. Visoka sam 175 i imam 100kg. To je puno kila i znam da moram smršaviti ali ima žena koje su u čekaonici bile deblje od mene pa me baš zanima kako su one prošle. Čak mi je preporučio Centar za pretilost na rebru. Prvo dijete sam prirodno zanijela sa ravnih 100kg.

  24. #3724

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    87

    Početno

    Kakva su iskustva u Petrovoj s niskim AMH, i s dr. Bolanca? Hvala

  25. #3725

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj NinneK prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam 2.10. bila na prvom pregledu kod dr. Kisić i prva stvar koju mi je rekao je da za početak moram skinuti barem 20 kg da bi me uopće poslao na neki postupak, kao da su postupci skupi itd. Visoka sam 175 i imam 100kg. To je puno kila i znam da moram smršaviti ali ima žena koje su u čekaonici bile deblje od mene pa me baš zanima kako su one prošle. Čak mi je preporučio Centar za pretilost na rebru. Prvo dijete sam prirodno zanijela sa ravnih 100kg.
    Ja sam na prvoj konzultaciji koja je bila mislim da u 3/20 imala 95 kg,visoka sam 169.Dr.je napisala koje sve pretrage moram obaviti i da moram provoditi redukcijsku dijetu,al nije uvjetovala kolko kg moram smrsaviti,1.postupak sam imala u 9/20,sa cca 91kg,normalno je odraden,ali nazalost nije uspio.Sad poslije na kontroli je rekla da su kile problem (inace je problem spermiogram),i da su nam one sad najveci neprijatelj,da utjecu na jajne stanice i nek se potrudim da skinem kile,bar do 85,a i da je to na granici.I uglavnom sad sam na 83 kg,i trudit cu se do kontrole u 1/20 jos koju skinuti,makar uz blagdane,tesko.Uglavnom,htjela sam reci da sam isla u postupak sa viskom kila i visokim BMI.

  26. #3726

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Cure,kakvo je stanje u Petrovoj? Da li se sve normalno odvija?
    Ja imam kontrolu 25.1,a sljedeci postupak u 2/20. Nadam se da ne treba negativan test na koronu imati i za kontrole..

  27. #3727

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    i mene čeka probni transfer u siječnju i stimulacija u veljači, imam osjećaj kao da tri gladne godine čekam i strahujem kak će me korona pokositi taman onda kad ne bude trebalo, a dosad uspješno odolijevam [emoji849]

    Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

  28. #3728

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Bok curke,
    Airad bravo za kile bitno da idu dolje. Bila sam u petrovoj 17.12. Vadila krv i bila kod doktorice. Sve je normalno. Jedino mi je sestra Brigita rekla da sada i prije uzimanja lijekova za stimulaciju moramo ici na test za covid. Znaci prije uzimanja lijekova i onda prije aspiracije. I suprug takoder prije aspiracije. To su im nove upute ali naravno rekla je da se i to do 2-3 mj moze promjeniti.

  29. #3729
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Pozdrav drage cure!
    Pacijentica sam prof. Vrčić, spremam se opet na ivf postupak iduće godine. Koliko se, obzirom na covid, cca ceka na prvi pregled i dalje na stimulaciju ako je sve ok? Hvala

  30. #3730

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav drage cure!
    Pacijentica sam prof. Vrčić, spremam se opet na ivf postupak iduće godine. Koliko se, obzirom na covid, cca ceka na prvi pregled i dalje na stimulaciju ako je sve ok? Hvala
    Bok,
    Moj savjet ti je da se javis sto prije. Na pregled sam cekala mj dana. Imala sam ivf u 9 mj a sada su me za postupak zapisali za 3 mj. Ne znam da li je to inace bilo tako.

  31. #3731
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Nije prije bilo bas tako..npr prvi pregled sam cekala cca 2 tj, dobila papir sa pretragama, obavila njih i sa prvom iducom mengom dosla na uzv, i odma iduci ciklus u postupak. Islo je to brzo, bar kod mene. A ak su te sad narucili za 3.mj omg fakat bolje da krenem po uputnicu i bar se narucim. Tak da do 5,6mj dodjem do postupka. Hvala!

  32. #3732
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,320

    Početno

    Jel koja od vas pije inofolic ili gynositol? Meni to Vrčić preporučio

  33. #3733
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    @mašnica ja pijem Gynositol 2 vrecice dnevno. Isto mi je prof Vrčić to preporučio prije zadnjeg postupka, pila sam ga 3 mjeseca prije postupka i sve do cca 5.mj trudnoće. Sad se opet u skorije vrijeme spremam na postupak i pijem ga opet. Super mi izregulira ciklus i valjda tu moju inzulinsku rezistenciju. A i ostao mi u dobrom sjecanju zbog uspjesnog ivfa hehe
    Dakle, preporucam piti!

  34. #3734

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Malaroza22 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok curke,
    Airad bravo za kile bitno da idu dolje. Bila sam u petrovoj 17.12. Vadila krv i bila kod doktorice. Sve je normalno. Jedino mi je sestra Brigita rekla da sada i prije uzimanja lijekova za stimulaciju moramo ici na test za covid. Znaci prije uzimanja lijekova i onda prije aspiracije. I suprug takoder prije aspiracije. To su im nove upute ali naravno rekla je da se i to do 2-3 mj moze promjeniti.
    Prije uzimanja ljekova???ajmee,pa neznam kak bude to izvedivo kad neznam tocni dan dolaska menge,tak da nikak necu moci nastimati da je nije stariji od 48h..Jaoo,vec se sad uzasavam tog planiranja za test

  35. #3735

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Jel koja od vas pije inofolic ili gynositol? Meni to Vrčić preporučio
    Ja pijem inofolic od 23.10.,2 vrecice dnevno.Receno mi je da prijem skroz do drugog transfera(02/20),a da li sta pomaze,nemam pojma..hehe

  36. #3736
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,320

    Početno

    Ja pijem vec 2 mj jer imam pcos i duze cikluse, evo prosli mj.dobila tocno 28dc, mjesec prije 33...inace sam na w5,40...kako koji mjesec.

    Kod mene djeluje...

  37. #3737

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Prije uzimanja ljekova???ajmee,pa neznam kak bude to izvedivo kad neznam tocni dan dolaska menge,tak da nikak necu moci nastimati da je nije stariji od 48h..Jaoo,vec se sad uzasavam tog planiranja za test
    A koji dan se dolazi po lijekove? Jer ako je treći, to se teoretski stigne, na knap ali taman, i sigurno će bit dodatan i nepotreban stres. A nisam shvatila, test i prije dolaska po lijekove i prije aspiracije? I suprug i ja, dva puta?

    Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

  38. #3738

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Prije uzimanja ljekova???ajmee,pa neznam kak bude to izvedivo kad neznam tocni dan dolaska menge,tak da nikak necu moci nastimati da je nije stariji od 48h..Jaoo,vec se sad uzasavam tog planiranja za test
    Da ako znas da ces dobiti recimo 25.1 tj trebala bi ti doci onda se testiras jer ces 2dc doci po lijekove. Ali ako netko ima neredovite onda ne znam kako ce to izgledati uglavnom mozda ne bi bilo lose da posaljes mail u 1 mj ako ti je postupak u 2 jer tko zna sta ce se jos promjenti do tada.

  39. #3739

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Znaci mi zenske prije uzimanja lijekova i prije aspiracije a muzevi samo prije aspiracije

  40. #3740

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Uzas..nije mi nikad tocno u dan,i stvarno neznam kak bude to.Imam kontrolu 25.1.pa cu pitati sestre(jos su provjeriti da nebi slucajno i prije toga trebala)..Molim Boga da ukinu testiranje za ljekove do kad cu ja biti na redu..hehe..

  41. #3741

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Najbolje ti je da ispitas sve sta te zanima. Meni je tocno ciklus 29 dana ali evo ovaj mjesec 35 tako da moze se desiti bilo kome da mu kasni ili dode ranije. Ali ajde nadam se da ce sve biti ok na kraju

  42. #3742
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,320

    Početno

    Kakvo je stanje u Petrovoj nakon potresa, jel znate jel sve radi normalno?

  43. #3743

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Sve radi normalno.Cure zasto si u naprijed ne uzmete ljekove i onda kad dobite testirate.Ili nedaju vise u naprijed ljekove?

  44. #3744

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Ja nisam cula za tu opciju da se tako moze..

  45. #3745
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,320

    Početno

    Jel znate jel Vrčić radi? Bio je na bolovanju mozda i na go.

  46. #3746

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam cula za tu opciju da se tako moze..
    Ja sam si uvijek uzima unaprijed trapiju da nemoram misliti kad cu dobiti.Ovako imam u frizideru spremno,i samo posaljem email u Petrovu da pocela sa terapijom.
    Dr.Vrcic radio kad sam ja bila tamo prije Bozica.

  47. #3747

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Sve radi normalno.Cure zasto si u naprijed ne uzmete ljekove i onda kad dobite testirate.Ili nedaju vise u naprijed ljekove?
    Prvi glas za ovo. Da sam znala prije. Jedino sada mozda to nece dati jer se moramo testirati prije uzimanja terapije ali vrijedi pitati hvala ti

  48. #3748

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Malaroza22 prvotno napisa Vidi poruku
    Prvi glas za ovo. Da sam znala prije. Jedino sada mozda to nece dati jer se moramo testirati prije uzimanja terapije ali vrijedi pitati hvala ti
    Ja si tako uvijek uzmem...ja sam stara pacijentica pa se vec uhodala.haha,u 11 mj si uzela doma ljekove i pikala kad sam dobila..

  49. #3749

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ja uvijek moram doci 2dc vadit krv i onda tek znam da li krećem sa lijekovima i kojom dozom. Bilo bi super da se mogu dobit lijekovi unaprijed.

  50. #3750

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja uvijek moram doci 2dc vadit krv i onda tek znam da li krećem sa lijekovima i kojom dozom. Bilo bi super da se mogu dobit lijekovi unaprijed.
    Znam i ostale cure su vec u naprijed znale doze i sve.Tako i ja.Samo se 2 dc.vadi fsh da nije visok.Ako je preko 13 ne uzimaju u postupak.Sad ovisi od dr.Nijednom nisam morala po terapiju.U naprijed pobila sve,jedino ako zafali dodem po to kad se ide na folikometriju...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •