Stranica 37 od 78 PrviPrvi ... 27353637383947 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,801 do 1,850 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #1801
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Menga se nikad ne računa ako dođe iza 17h, ili 19h, nisam ziher. Tek je onda iduci dan 1.dc. I trebala bi biti svježa krv, e sad ako krene smeđe kratko to nemoj brojati, hmmm


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #1802
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    MonaLi,
    Tnx.

    A sto ako uopce ne dobijem pravu krv,.sto je moguce, jer mi je svo ovo vrijeme tako.
    Jedino po.cemu vise manje razlikujem M i taj neki iscjedak unutar ciklusa su kakti bolovi.

    Ali ne znaci isto tako da cu svaki ciklus imati bolove.

    Jojjj, to mi je tako grozno, jer sto ako pocnem prerano ili prekasno s lijekovima??

  3. #1803
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ako menga dodje do 17-18 h, racuna se kao prvi dan ciklusa i to kad krene crveno.

  4. #1804
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Pisale smo u isto vrijeme

    Koliko ti inace traju ciklusi?
    Posljednje uređivanje od Optimist : 03.06.2017. at 09:39

  5. #1805

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Uh,Mono vjerujem da si u nedoumici,voljela bih da mogu ikako pomoci.Ja sam jutros dobila menstruaciju,rekla bih neocekivano jer sam ocekivala u ponedjeljak i jer uvijek imam jaku glavobolju i to mi je znak da menstruacija dolazi.Ovog puta glavobolje nije bilo,ali krvarenje je normalno i bolovi i od sutra pikanje i nervozna sam jako jer vec panicarim kako cu reagirati na stimulaciju jer kad sam prije 6 godina pila Klomifen nisam uopce reagirala,a bila sam mladja.Brinu me i godine,nije to vise ista kvaliteta jajnih stanica.
    Mail sam gore poslala kako mi je receno iako si mislim vikend je i kaci me sad prvi uzv za vikend.

  6. #1806
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Optimist, hehe.

    Inace su mi ciklusi uvijek trajali 30 dana, tj.prije nego sam planirala zadnju T.

    Ovaj mjesec sam dobila tocno na 29 dc, i to smedji iscjedak.
    A nakon te zadnje kiretaze nisam bila dobila par mjeseci, ma sve mi se zakompliciralo.

    I stvarno mozda postoji mogucnost da nece biti prava krv, i sto onda?? Da pocnem s lijekovika ili ne?? Mislim dokt.kod kojeg sam bila na histero rekao je da bi ova M trebala biti normalnija.
    Kao trebala bi biti, ali ne znaci da ce biti.

    Aska,
    Nadam se da ces dobro reagirati ! Koje si ti lijekove dobila?? Ti moras.doci 8 dc na uzv?? Ja moram doci 6 dc.
    Kod koga se ti vodis??

  7. #1807

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Mono,meni je cudno to sto mjesecima nisi imala menstruaciju i smedji iscjedak i bezbolne neke cikluse,kao da su hormoni u pitanju..ali nisam lijecnik,najbolje da za menstruaciju upitas nekoga od lijecnika.
    Dobila sam Gonal,vodi me dr Strelec.

  8. #1808
    NelaR avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Našice
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,

    Mozda glupo pitanje, ali meni je u zadnjih godinu dana M smedji iscjedak,.radi tih priraslica, i sad je to kao rijeseno i sad bi kao trebala.dobiti normalnu M, i tad krecem s lijekovima.
    E sad, krecem 2dc, i nadam se da cu pogoditi da je to drugi dc.jer i cesto dobijem usred ciklusa smedje krvarenje, i bas mi je bilo nedavno tako.
    Sto ako recimo tu kakti M dobijem navecer, to se isto racuna kao 1 dc?? Ili tek od slijedeceg dana??

    I sto je Elonva ili tako nekako?? To je neki lijek isto?
    Ne racuna se taj prvi dan ako si dobila popodne i ako nije bas krv.
    Tj to je prvi dan ciklusa ali dr u potpomognutoj pod prvi dan racunaju kad se sluznica oljusti.
    To se moze provjeriti i na ultrazvuku i vadjenjem hormona, meni su tako u IVF poliklinici kad sam isla privatno.
    Tada sam bila u postupku sa Elonvom i to je najmoderniji ljek u potpomognutoj oplodnji, jedna inekcija je za 8 dana, nekad se doda jos nesto, ja sam imala Menopure, ali nekome je samo ona dovoljna.

  9. #1809
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    To mi je bilo radi priraslica na materici, cijela maternica mi je bila sljepljena i endo tanak, i nista se nije ni moglo oljustiti, i to je sigurno zato.
    Cervikalni kanal mi je bio skroz zastopan, pa ta " krv " ni nije mogla proci.
    I sad je to ocisceno i navodno bi trebalo sad biti bolje.
    Idem na jos jednu histero, ali samo dijagnosticku sad kad dobijem samo da se.provjeri stanje, da se nisu slucajno vratile priraslice, i ako nisu, nista se vise nece dirati.
    Ali tnx

  10. #1810
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Nela,
    Nadam se da ce mi se ovaj put sluznica oljustiti. Tj znala sam otici kod dokt.kad bi kao dobila smedji iscjedak, pa kad bi mi endo bio samo 3 mm onda bi znala da.je M.
    A i ovaj ciklus sam pila Cykloprogynovu, hormone koje prate prirodan ciklus, pa se nadam da bi trebala dobiti tocno na 28 dan.

  11. #1811

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Mono nadam se da se priraslice nisu vratile i da ce menstruacija biti kako treba.Iskreno,nisam cula da netko ima takav problem,zelim da sve bude ok.

  12. #1812
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Aska,
    Hvalaaa !!
    i ja senadam !!

    Drzim.i tebi figee

  13. #1813
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Možda glupo pitanje,ali dali su Vama preporučili spolni odnos u postupku...znači dobivate inekcije i još niste dobili štopericu?
    Nešto sam načula,ali nisam se sjetila pitati svog doktora...

  14. #1814
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Ja ne znam za takvu informaciju, nazalost !

  15. #1815
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Curee, pls infoo !!!

    Dns sam kao dobila krv, mislim iscjedak s malo krvi, a s obzirom da mi je sve.krivo, sad uopce ne znam koji mi je dc, mozda mi je i 3 dc jer sve ove dane imam smedji iscjedak.

    Napominjem da nemam normalnu M vec godinu dana !
    Mislim ona dolazi recimo tocno, ali je bila smedji iscjedak ! I sad bi kakti, nakon sto su se rijesile, bar veci dio, tih pruraslica, trebala M malo normalnija doci.

    Kad da.pocnem s lijekovima???
    Hvalaa

  16. #1816
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    mono, ajde napisi mail na predbiljezbe da ga proslijede tvom mpo dr, ukoliko nemas direktni mail od dr.
    Mislim da taj smedji iscjedak mozes zanemariti i da se prvi dc racuna kad krene svjeza krv, a do 17 h.
    Pretpostavljam da ti mogu izvaditi hormone i na osnovu njih procijeniti kad je pravo vrijeme za kretanje s terapijom.
    Sretno!

  17. #1817
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Optimist,
    Ipak sam svratila do Petrove, bilo mi je usput pa su rekli da je dns prvi dc onds. Od sutra dolazim na pikanje u guzu jer ima bolje djelovanje.
    Tako su mi rekli.
    Tj.nisam dokt.ni vidjela nego sestru a odjelu koja mi je to rekla.
    I samo da napisem da.mi je krenula prava M. Nakon godinu dana sam dobila pravu M, sto bi Znacilo da su se priraslice sve rijesile !!
    Jejjj !!
    Hvalaaaa ti !!!!

  18. #1818
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Super mono111....
    Zbilja ima bolji efekt pikanje u guzu ,nego u trbuh?
    Ja sam bila u nedjelju na ultrazvuku,dežurni doktor mi je rekao da primim završnu inekciju,a moj koji se onda tamo pojavio još da primam terapiju.Sutra idem opet,nadam se da neće biti prekasno.Čudno mi je to kako se njihova mišljenja razilaze.hmm

  19. #1819
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    mono, hrabro naprijed i sretno

    Hadasa, zna tvoj dr. sto radi, sretno i tebi!

  20. #1820
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hadasa,
    Tako su meni rekli, da !

    Hvalaa cure !!!

    Znate li mozda tko u subb ujutro radi?? Sumnjam da cu bas naletiti na svoju dokt.a idem u subb na prvi uzv pa da se znam pripremiti, haha.

    Sretnooo iivama !!

  21. #1821
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hadasa,
    Koji ti je dc??
    Koliko mm moraju biti folikuli veliki da ih vade??

  22. #1822

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Mono,i ja idem u subotu na prvi uzv.Boli me uzasno glava od Gonala i osjecam blagu mucninu danas.Jajnike osjetim mozda svega par sati nakon pikanja i vise ne,ova glavobolja me ubija.

  23. #1823
    NelaR avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Našice
    Postovi
    142

    Početno

    Curke tko zna gdje mogu izvaditi homocistein?
    Poslala sam upite na Javno zdravstvo i Vinogradsku i sad mi jos taj homocistein visi da se nevasi ni tu ni tamo.

  24. #1824
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Vuk Vrhovec vadi. Barem je lani. Morala sam se upisati prije.

  25. #1825
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    11 dan ciklusa, danas dobila štopericu,u četvrtak nastupamo
    Već me je sad malo strah,nikad do sad nisam dobivala anesteziju,uopće ne znam što da očekujem.
    Vidim da su iskustva šarolika,nadam se najboljem...
    Imam po 4-5 folikula po jajniku,skoro svi su iznad 20,samo mi je endometrij oko 10...
    Doktor mi je rekao da je sve ok.

  26. #1826
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hadasa,
    Sretnoooo !!!!!!!

  27. #1827

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Hadasa,sretno!
    Koliko znam,u Petrovoj se prije punkcije da nekakav koktelcic u venu da te manje boli,nije to klasicna anestezija..
    Ja sam imala 9js i dobila taj koktelcic i bas nista nije bolilo

  28. #1828
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Hvala cure...koktelčić zvuči sasvim ok

  29. #1829
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Punkcija obavljena,i uz koktel moram priznati da sam ih dosta osjetila,aspirirano je 14 jajnih stanica(piše oocita)
    Sutra u 11 zovem ,da vidim kako napredujemo. Biologica je spomenula da sam možda hiperstimulirana,pa da možda ne bude transfera.
    Bolni i napuhnuti trbuh mi je,malo teže hodam,pijem puno vode,ima još tko kakav savjet za primjeniti ?

  30. #1830

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    14 oocita? Vauu,koje si godiste ako smijem pitati i koja ti je dijagnoza? Zelim ti puno srece

  31. #1831
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    81godište MM i ja
    Ja-policistički jajnici,MM-spermiogram na granici dobrog
    Hvala aska i tebi biologica je spominjala i kriptopohranu(??)nemam pojam jer sam ju dobro čula,jer sam još bila malo omamljena,ali da doktor nije ništa rekao za to.Sutra dok ju nazovem da će mi sve reći.Nadam se da će voda pomoći,jer uz nju samo još grickam nokte,nemam apetit za drugo

  32. #1832

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Hadasa,
    trebala bi nesto pojesti zbog elektrolita. Kod hipera se preporuca izbjegavanje ugljikohidrata, a povecan unos proteina. Ja sam se najela zrnatog sira
    Ili nabavi isosport, on je izotonican.
    Postupak koji spominjes je kriopohrana, odnosno smrzavanje embrija.
    Sretno!

  33. #1833

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    I mislila sam da si Pcos,i mlada si Iskusnije cure ce znati reci ali mislim da je to zamrzavanje.

  34. #1834
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Hvala cure na savjetima,muž ide u nabavu onda,inače izbjegavam ugljikohidrate pa je dobro znati.
    Mislila sam si da je smrzavanje,ali nisam znala točno.
    Aska-bitno je kako se čovjek osjeća,mlade smo mi

  35. #1835
    NelaR avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Našice
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj Hadasa prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala cure na savjetima,muž ide u nabavu onda,inače izbjegavam ugljikohidrate pa je dobro znati.
    Mislila sam si da je smrzavanje,ali nisam znala točno.
    Aska-bitno je kako se čovjek osjeća,mlade smo mi
    Ako sumnjaju na hiperstimulaciju onda znaju zamrznuti oplodjene jajne stanice, vjerojatno u tvom slucaju posto ih ima puno u stadiju blastociste i vracanje iduci ciklus.
    Samo miruj i bez naprezanja.
    Sretno!

  36. #1836
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hadasa
    Super !!! Bas si ih puno dobila !!! Zelim ti punooo sreceee !!!
    Znaci oni daju samo taj koktel, nista drugo?? U pravilu kao ne bi trebale osjetiti to punktiranje??

    Dajte mi recite, da li oni vecinom vracaju po dvije stanice??

  37. #1837
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Hvala cure....zovem sad labaratorij da vidim kako stojimo i nitko se ne javlja.
    Mono111 - ja sam osjetila svaki ubod,a pod kraj me je i boljelo, nisam nešto osjetljiva ali nije me uspjelo valjda dobro omamiti,jer sam bila dovoljno prisebna brojati one kocke na stropu.
    Ali eto preživjela,kasnije me dosta boljelo,ali danas skoro ništa

  38. #1838

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    124

    Početno

    Citiraj mono111 prvotno napisa Vidi poruku
    Hadasa
    Super !!! Bas si ih puno dobila !!! Zelim ti punooo sreceee !!!
    Znaci oni daju samo taj koktel, nista drugo?? U pravilu kao ne bi trebale osjetiti to punktiranje??

    Dajte mi recite, da li oni vecinom vracaju po dvije stanice??
    Oni daju taj koktel, iako to podvode pod "opću anesteziju". Ja sam bila napola budna, sve sam čula što govore, ali nije me boljelo. Samo sam osjećala nekakav pritisak, ništa neugodno. Tada sam imala 5 oocita.

    Što se tiče broja embrija koje transferiraju, ovisi o kvaliteti embrija, a to ocjenjuje embriologinja na sam dan transfera. Meni su vratili 2 blastociste, jer je jedna bila odlična a druga malo lošija. Vjerojatno su pretpostavili da ta lošija ne bi preživjela zamrzavanje i odmrzavanje...

  39. #1839
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Od 14, 2 nezrele i deset oplođenih
    Sutra opet zovem da vidim da li će biti transfera pošto sam imala burnu reakciju.
    Nadam se da bude,ma da nije problem čekati

  40. #1840
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hadasa,
    Super !!!!! Javiiii sto su rekli sutra !!!!
    Sretnoooo

    Daj mi pls reci, kakav je postupak te aspiracije?? Dodjes u odredjeno vrijeme ti i muz i tko prvi obavlja?? Prvo uzorak a tek onda aspiracija??
    Tad kad ti kazu, tad i dodjes na red ili moras cekati??
    Koliko dugo ostajes lezati nakon aspiracije?
    Inace, dokt.koji te vodi radi aspiraciju?? Ili netko drugi??

  41. #1841
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Morala sam doći u pola 8 s suprugom,prvo sam se javila na šalter,pa sestri Jasni koja me je uputila da čekam ispred vrata labaratorija. Prozvali su nas po prezimenu,išli smo odmah i muž i ja. Prvo smo potpisali kod sestre pristanak na postopak i na smrzavanje.Ja sam se presvukla u spavačicu i čekala (bila sam sama),muž je svoj obavio brzo i izašao van . Ja sam još neko vrijeme čekala, pa je došla anesteziologica koja mi je stavila kanilu u ruku, bila je baš ljubazna i malo se je šalila da se opustim,inače ju stavljaju na lijevu ruku,ali su mi stavili na desnu,jer moje su žile koma.Još sam malo čekala pa su došli po mene , aspiraciju nije radio moj doktor (dr.Strelec) nego neki drugi,bila sam toliko uzbuđeno/splašena da nisam zapamtila mu ime.Sjećam se dok me je počelo boljeti,ma uskoro je gotovo i onda je rekao ...a sada drugi jajnik Uglavnom izdražalo se . Oko dva sata sam trebala ostati ležati , ali čak su me ostavili 2,5 sata. Ja sam još pola sata poslije aspiracije bila malo ošamućena,ali spavala nisam,ostatak vremena sam ležala i gledala u zid ,a zadnjih pola sata sam se digla i obukla , nisam osjećala nikakve posljedica anestezije.Sve skupa oko pola 11 sam bila vani . Poslije na putu doma me je jače počelo boljeti i stezati oko trbuha,ali vjerovatno zbog hipera.
    Mono kad ti ideš?Meni je ovo bilo prvi put pa nisam znala što očekivati. Glavno je da je sad to iza mene,dok prođe bude ti lakše.
    Želim ti da čim bez bolnije prođe i sa sjajnim rezultatima.

  42. #1842
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Hadasa,
    Hvala na opsirnom odgovoru
    Ja sam dns bila na uzv, 6 dc mi je.
    Koliko sam skuzila, imam 10 folikula, i najveci je 10 mm, ostali su oko 9 mm i cak od 6 mm.
    U pon moram opet na uzv !
    Endo mi je samo 5,4 mm.
    Koliko je tebi bio ako se sjecas??

    Cure, da li je to premalo za endo??

  43. #1843

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Mono, zadebljat ce se on jos,tek ti je 6dc..
    Sretno!

  44. #1844
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    mono, ne brini, zadebljat ce se, nakon aspiracije ces dobiti i Utogestane 3x1 vaginalno, poslije transfera 3x2.

    U prvom postupku mi je na aspiraciji bila druga, a na transferu treca lijecnica.
    Tada sam na aspiraciji bila u polusnu i osjetila malu bol.

    U drugom postupku mi je na aspiraciji bio drugi lijecnik.
    Tada sam bila u snu (ocito je anesteziologinja bila sire ruke ) i kroz san sam osjetila laganu bol. Nakon budjenja sam vrlo brzo dosla k sebi, istrpila sam bol, nisam popila Ketonal (ponudili su mi ga). Ako te bude jako boljelo, mozes traziti i injekciju Ketonala.
    Na transferu je bio moj lijecnik.

    Nakon transfera se lezi na trbuhu 10-tak minuta. Odmaras jos pola sata i ides domeka sa svojom ribicom

    Hadasa, jesi zvala?

  45. #1845
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Mono ...meni je bio u predhodnim postupcima najviše 8(prvi čak 6,5) , sad mi je bio zadnji ultrazvuk 10...Uvela sam u prehranu ciklu i ananas skoro pa svakodnevno i nadam se da je to doprinjelo kakvom takvom rastu.
    U utorak ipak imam transfer,svih 10 se dobro dijeli.
    Imam svoje strahove,ali ipak samo pozitiva.Ne znam kad mi toliko pitanja letjelo kroz glavu.Sigurno vam to ne moram ni pričati

  46. #1846
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Hura, Hadasa, za okruglih 10!!!

    I, ne, ne moras nam pricati za pitanja i strahove

  47. #1847

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Evo i mene s prvog uzv 8.dan ciklusa.10 folikula 3 su veca 15,13,12 mm ostali 9 i 10 mm.Endometrij 9,5 mm. Ja se opet brinem da nije predebel endometrij.
    Mono,jesi ti sa mnom cekala lijekove ili brkam? Cura kojoj sam rekla za sok od cikle jer je bila zabrinuta radi endometrija?

  48. #1848
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Cure,
    Hvala na info !!!

    Hadasa, super za 10 stanicaaaa !!!! Sretnooooo !!!!!

    Askaa, daaa ! To sam ja, hahhaha.
    I ti imas puno stanicaaa !!!!
    Kupila sam sok od cikle jos prije 10 tak dana, da budem spremna i jucer sam ga pocela piti.
    Ja nazalost moram cak i litru popiti dnevno, sad imam onaj od 0,75 l jer sam primjetila.kada pijem normalne kolicine kao drugi ljudi, da se nista ne zadebljava.

    Sto kada se dobije folikula toliko razlicitih velicina? Oni onda propadaju, ti manji koji ne dosegnu istu velicinu kao i ovi koji se punktiraju??

  49. #1849
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Može biti i predebeli endometrij,bas sam truba,nisam pojma imala.
    Mono svaka čast ako možeš taj sok piti,ja sam ga kupila i bacila,miris mi je bio ubitačan .Ja sam vise svijezu ciklu na salatu .
    Za ovo ne znam,ali mislim da ne propadaju da se pretvore u ciste? Iskusnije će bolje znati,a kod punkcije mislim da ti sve izvade i male i velike,bar se meni tako činilo po broju.

  50. #1850
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Mono - meni je doktor rekao da je sve punktirao, i te male... rekao je da on ne ostavlja nista.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •