Stranica 5 od 78 PrviPrvi ... 345671555 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #201

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Kik@ moguce se sretnemo ja pocinjem s lijekovima u 5.mj.a punkcija i transfer u 6.mj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #202
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Bilo bi super a kod kojeg si doktora ?

  3. #203
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Ja krenula na folikulometrija za fet i na kraju opet ništa. Moram na histeroskopiju da mi maknu 2 polipa koji su se pojavili. Sad odraditi hrpu pretraga za to pa onda dalje. Sad mi je 12.ti dan tak da još neka 3 tj nist. Kolko se ostaje na bolovanju poslije Histero?

  4. #204

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Kik@ kod Kasuma a ti?u pon.19.5.mi je dogovor i po lijekove


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #205
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Varnica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo friško iz mog iskustva od prošlog tjedna:
    -čeka se 5-6 mjeseci na stimulirani
    -zadnja stimulacija se sastojala od 14 menopura, 6 gonala i 3 cetrotida. Rezultat: 4 oocite...
    -1 do dvije žene dnevno na punkciji i transferu

    ajme obzirom na tvoje godine i nisu se baš proslavili u Petrovoj poštenom stimulacijom niti brojem dobivenih jajnih stanica, žao mi je što to moram reći.

    Znaš li svoju hormonalnu sliku? kakav ti je FSH, LH i AMH? Koji broj antralnih folikula imaš?

    I ovo što pišeš - 1-2 žene dnevno na punkciji i transferu??

    to je u najboljem šlučaju 60 mjesečno i u najboljem slučaju možda 500 godišnje, pa šta je to? U Petrovoj radi desetak MPO subspecijalista........

    I ovo šparanje na lijekovima?

  6. #206
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Ja ipak mislim da je vise zena tamo. Ujutro na fmetrijama bude po 10-15 zena, pred liftom ih vidim 3-4-5 s Irenom kako idu. Tako je bilo i kad sam ja isla u ozujku.

  7. #207
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    emiro i ja sam kod dr.Kasuma

  8. #208

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Ja zadnji put 12/2013 na punkciji nas 2 a jedan transfer,a na transferu 2 i jedna punkcija..klasika...valjalo bi se pozabaviti sa statistikom svakako. Popodne pisem svoja dva postupka za statistiku @Kadauna. @kik@ eto imamo zajednickih tema a jos se kontaktiramo do tad


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #209
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Takvo je stanje kakvo je. U međuvremenu se moje prezrele stanice nisu oplodile, naravno. Propao postupak.

    Sent from my PAP5430 using Tapatalk

  10. #210
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ovo je strašno cure, mislim ..... Petrova nikada nije bila na nekom dobrom glasu - uglavnom zbog ofrljeg rada liječnika, biolog im je kažu najbolji u HR. Ali ovo što pišete je strašno, Varnice, tvoj su postupak zeznuli skroz, tko ti je liječnik gore? MOže i na PP.

    Varnice, obzirom na tvoje godište, možda je vrijeme i da razmisliš o promjeni klinike, jer ovo nije dobro niti za mnogo mlađe žene a kamoli za nas u skoro 40-ima.

  11. #211
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Intenzivno razmišljam o promjeni. Znam da Vinogradska nema ljekova. Vjerojatno nemaju ni ovi, ali to ne govore. Pa onda barem budi fer pa mi ponudi da si sami kupimo ljekove i pojačamo stimulacuju. I sad ti budalo čekaj 6 mjeseci za sljedeći, zadnji HZZO postupak.
    Bolje bi mi bilo da sam alkić ili narkić jer bi se onda mogla beskonačno lječiti preko HZZO-a!

    Sent from my PAP5430 using Tapatalk

  12. #212
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Oprostite cure, al' "malo" sam si bjesna.

    Sent from my PAP5430 using Tapatalk

  13. #213
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Ja imam dobra iskustva u petrovoj, dva puta dugi protokol i icsi i oba puta uspjesna...evo druga trudnoca u 40. Toj
    No mislim da ovisi u kojeg si doktora...za razliku od ostalih cura koje su svoje doktore kod kojih se vode vidile smo jednom ili dvaput meni je oba puta moj doktor radio i punkciju i transfer i nije se stedilo na lijekovima

  14. #214
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    I meni moj doktor radi sve, nebitno vikend ili radni dan, i zadovoljna sam s tim. Međutim, desilo se dežurstvo na uzv i taj me je ustvari zeznuo prekasnom punkcijom.

    Sent from my PAP5430 using Tapatalk

  15. #215

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Cure recite kod kojih ste doktora.ja sam nakon dva postupka neuspjesna promjenila doktora ali ne i kliniku


    Failure is part of success

  16. #216

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    110

    Početno

    Ja sam zadovoljna Petrovom.. 2 IVF-a, drugi dobitni - nakon što sam promijenila doktora, jer mi ovaj prvi "nije" vidio ogorman polip i takva sam išla u postupak, šanse su bile nikakve da zatrudnim i nakon što mi je rekao da obzirom da sam ja zdrava i muž ok da se više ne vidimo??? Drugi doktor, odličan, direktan, ozbiljan..bio na svakom uzv, radio punkciju i transfer jedino carski nije jer nije bio u Zagrebu, al eto..Ako ću opet trebat u postupak (molim se da ne ) opet idem u Petrovu

  17. #217
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Nemojte me krivo shvatiti, ja sam zadovoljna doktorom, ne pada mi na pamet mijenjati ga. Ljuta sam na sustav.

    Sent from my PAP5430 using Tapatalk

  18. #218
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    I mene zanima kod kojih ste doktora. Ja sam kod Pavicic Baldani. Kad nje nema, u dogovoru s njom idem Vrcicu. I imamo dogovor da Kasumu ne idem ni pod koju cijenu nakon njegovog nacina razgovora sa mnom na transferu koji je jako bitan dio postupka. U dobitnom postupku transfer je radio Vrcic. Ok mi je i Strelec.

  19. #219

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Ovako, ja dva IVF-a neuspjesna, kod dr.prof.Šimunica,samo jedan uzv sam imala kod njega,sve drugo odradili svi ostali doktori,laparaskopiju da vidi prohodnost jajovoda je radio dr.Kasum, punkciju prvu Kasum drugu Radakovic,prvi transfer Strelec a drugi Pavicic Baldani,nikad mog dr.niti da ga pitas ista...sa dr.Kasumom sam imala odlicno iskustvo jer mi je jedini dosao nakon lpsc u sobu objasnit sve i nakon prve punkcije je takodjer dosao reci koliko stanica ima...tako da sam se prebacila kod njega jer se u mom slucaju posvetio pacijentici.


    Failure is part of success

  20. #220
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Zeljka33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam dobra iskustva u petrovoj, dva puta dugi protokol i icsi i oba puta uspjesna...evo druga trudnoca u 40. Toj
    No mislim da ovisi u kojeg si doktora...za razliku od ostalih cura koje su svoje doktore kod kojih se vode vidile smo jednom ili dvaput meni je oba puta moj doktor radio i punkciju i transfer i nije se stedilo na lijekovima
    Željka, sorry, ali ti imaš PCOS i jako si mali potrošač lijekova upravo zbog te dijagnoze, ne možeš baš biti mjerilo što se tiče dobre/jke stimulacije jer bi ti s takvom eventualno u hiperstimulaciji završila.

    Koji je tvoj liječnik gore? i ako već nisi, daj dopiši svoj postupak u onaj post vezano za stimulaciju, dijagnozu, broj dobivenih j.s., embrija, smrzlića, etc.

    I dalje ću napisati da PEtrova nikada nije bila na glasu dobrom upravo zbog svojih liječnika, mijenjanja liječnika, zbog toga što ne znaš tko će te koji put pregledati, odraditi punkciju, transfer..... ima ih previše gore, to je definitivno a i odnos prema pacijentima im je generalno komatozan, čast izuzecima.
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 11.05.2014. at 10:44

  21. #221
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Moj dr je Radakovic, a vec sam napisala na postu za stimulaciju. Sorry ali nisam ni mislila biti mjerilo jer neznam koji su uvjeti za to, ali mislim da imam pravo reci da prema mojem iskustvu nemam nikakve ozbiljnije primjedbe za petrovu osim sto ponekad dugo cekam u cekaonici i sto nisu bas nesto pricljivi i jos neke sitnice koje sam vec navela na forumu ranije

  22. #222
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Mislim da mi pacijenti iz Petrove najbolje znamo kakav odnos imamo sa svim tim doktorima koji nas ponekad docekaju i imamo pravo reci da li su komatozni ili nisu. Svi su culi "price" iz Petrove, pljuje se po nekim doktorima jer tako pljuju neke druge cure koje se lijece po drugim bolnicama i ti doktori ih nikad nisu vidjeli a kamoli pregledali pa ajmo svi pljuvati. Moja situacija s Kasumom je ajmo reci prijavljena, odreagirala sam odmah i rekla svoje. Svoj problem nisam rjesavala preko prepucavanja na forumu.
    Ja smatram da su oni svi strucni, da pravilno rade svoj posao ali isto tako ne mislim da su svete krave i bezgrjesni. Jedan je mozda razgovorljiviji, drugi malo manje, treci umisljen, ali nisu zato nestrucni.

  23. #223
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Željka33 - oprosti na vjerojatno šturom uletu i što je vjerojatno vrlo grubo zvučalo to što ti nisi mjerilo. S tim sam isključivo mislila da žene s PCOS-om (pa makar i u tvojim godinama u kojima sam btw. i ja ) dobivaju daleko manji broj ampula u stimulaciji upravo kako bi se izbjegla hiperstimulacija. PCOS često dobiva u mlađim godinama i kad je još izraženiji - samo 1 gonal dnevno pa i 1,5 dnevno za primjer, takod a PCOS žene nisu mjerilo - uglavnom. I da, mislim da svi ovdje imaju pravo izraziti svoje mišljenje, dapače, to sam i tražila - zato sam i pitala ovdje za friške informacije jer iste iz Petrove od forumašica (iz meni sasvim neshvatljivih razloga jer je mnogo pacijentica u Petrovoj godišnje) jednostavno nema ili vrlo oskudno. Čula jesam trenutno kako je opet jako loše stanje, uglavnom uvjetovano općom štednjom, cijenom od samo 8700 HRK za stimulirani postupak IVF/ICSI s uključenim lijekovima a ti si ih lijekova Željka potrošila samo oko 3750 HRK (cijena u ljekarnama) menopura u prošlom postupku i još decapeptyl (koji mislim da je oko 50 HRK pa računaj i tu oko 2000 HRK), a gdje je cijeli postupak, dakle puno premalo love za poštene stimulacije za većinu žena, a ti si još dobra Željka, ne treba ti puno lijekova unatoč godinama.

    A ljubilice, dam ti za pravo da pacijentice najbolje znaju kakvo je stanje u Petrovoj, ali to što nisam napisala - ne znači da me Kasum nije operirao - laparoskopija, ne znači da ne znam i nisam upoznala Petrovu iznutra, da ne znam Šimunića, Vrčića, Strelca, you name ti )
    I ne govorim o tome ljubilice da su nestručni, pobogu pa valjda su odradili svoje subspecijalizacije, valjda su godinama stekli iskustvo u MPO-u, ali im je odnos prema pacijentima općenito u najmanju ruku takav da bi se mnogo toga dalo popraviti za boljitak svih, u prvom redu za bolji osjećaj pacijentica i da bi često mogli biti s više uloženog truda, brige, osobnog angažmana, ovako ispada da im je svejedno, e o tome ja pričam, takve priče za biologa u Petrovoj ne možeš čuti, ali je on sam tek karika u cijelom lancu.
    I tvoja je stimulacija ako sam dobro ubrala bila recimo "slabija" i takav je bio i rezultat, broj dobivenih jajnih stanica, srećom s najboljim mogućim ishodom - trudnoćom - ali je vjerojatnost uspjeha s takvom stimulacijom i takvim brojem dobivenih jajnih stanica jednostavno znatno smanjen u odnosu na "pravu" stimulaciju kakva bi bila za očekivati u standardnom protokolu full stimulated ciklusa.
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 12.05.2014. at 08:11

  24. #224
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Kadauna, ma sve ok . Daleko je od idealnog i ima sto sitnica sto bih mogla nabrojati za negativno na koje se za dio naviknemo pa izgleda pod normalno ali ima i pozitivnih i sigurno da ja nemogu biti nezadovoljna na kraju kad mi od dva puta u petrovoj uspijelo oba... No vjerojatno ima veze i s dijagnozom, a mislim da ima veze i s doktorom, a naposljetku i s budzetom. Za sve nedostatke informacija i nejasnoca pomogao mi je forum

  25. #225
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Zeljka, drago mi je da si sama spomenula vezu između uspjeha i pogleda na kliniku - zbilja je teško biti objektivan kad se govori o mjestu koje ti je ostvarilo najveću želju. i ja sam imala malo obrambeni stav prema VV-u u početku, ali trudila sam se racionalno posložiti stvari i staviti svoj uspjeh po strani i našla dobrano negativnih strana te klinike.

    i Petrova nažalost zaslužuje poprilične kritike i slažem se s Kadaunom u svemu. tamo je pomalo džungla i kaos, a pacijenti su ti koji ispaštaju. ali trenutno niti u jednoj državnoj klinici nije bajno i sve skupa nije naklonjeno u korist pacijenata. i zato je potrebno govoriti o tome (iako to zna biti jako teško jer su to ljudi o kojima ovisimo i u koje bismo trebali imati potpuno povjerenje. da je bar to povjerenje u potpunosti opravdano...).

  26. #226
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Ja u Petrovoj nisam ostvarila svoj cilj, iako sam bila tamo 3g. Operirana sam tamo, prošla postupke MPO... I otišla sam. Razlog? Prije si unutra nego vani, sačuvajBože pitati koliko imaš folikula, zašto je štoperica već na 8.dc kad su folikuli još nedovoljno veliki itd itd. Prvi moj MPO postupak dobijam 8js! Wooow! Rečeno mi je da dođem 3dpp (nitko se nije sjetio reći mi da nazovem dan ranije!). Napravim 300km u jednom smjeru, kad tamo totalni fijasko - sve redom nezrele, vraćamo se kući plaćući cijelim putem. Ali, ajde, prvi mačići se bacaju u vodu, pa valjda i to. Kap koja je prelila čašu bila je ranije spomenuta štoperica na 8.dc, punkcija na 10.dc. Do transfera opet nisam došla, nezrele js! Zamisli! Moljakala sam da produže jedan dan sa svime, nitko nije htio ni čuti! A da ne spominjem da te uvijek pregledava netko drugi, dogodi se da svog odabranog liječnika ni ne vidiš tijekom postupka.
    Svakom nešto odgovara, drugom to isto smeta. Zato imamo na raspolaganju više HR klinika pa imamo slobodan izbor.
    Posljednje uređivanje od Snekica : 12.05.2014. at 18:46

  27. #227
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Friško od danas: markeri i dalje vrijede 2 godine, papa i brisevi godinu.

    Sent from my PAP5430 using Tapatalk

  28. #228

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Cure ima li koja u postupku trenutno ili da krece uskoro? Ja jos maloooo idem po lijekove i dogovor u pon.


    Failure is part of success

  29. #229
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Emiro - javi kako je prošlo

  30. #230

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Dobila lijekove evo prvi uzv u petak


    Failure is part of success

  31. #231
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    A koj dc ti je?

  32. #232

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    U petak 6dc


    Failure is part of success

  33. #233
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    A od kojeg dc pocinjes s lijekovima ili si već počela ?

  34. #234

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Pocela ja s lijekovima od 2dc...sad sutra na prvi uzv pa dalje...


    Failure is part of success

  35. #235
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Odradila sve nalaze za Histero... Sve super osim kaj mi Ekg nije bas školski ali takav mi je oduvijek. U srijedu kod anesteziologa na pregled sa svim nalazim i nadam se do idućeg pon i Histero obavljen. Kad moze fet nakon skidanja polipa? Dal moze odma slijedeci ciklus? Ovo sve se već jako razvuklo... Počeli u 3 mj s postupkom... Pa odgodili, pa sad još Histero pa me zanima dal se to moze malo ubrzati...

  36. #236

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Cure u kakvim ste trenutno situacijama? Meni punkcija sad u petak!


    Failure is part of success

  37. #237
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    bernica? koliko si dugo čekala na histeroskopiju ?

  38. #238

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    cure molim pomoc, hitno je... trebam raditi cervikalni bris, bris na ureaplazmu,microplazmu, klamidiju, aerobe, anaerobe,, moze li se to uraditi u Petrovoj, jer kod nas u Bosni ni cervikalni bris ne mogu uraditi kako treba,

  39. #239
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    lady,mislim da ne,al nek me netko ispravi ako griješim...
    Briseve ti radi tvoj primarni ginekolog.
    Ili odeš privatno.

  40. #240
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    lady555,
    briseve ti radi tvoj primarni ginekolog.

    naravno, može ti briseve napraviti i privatni ginekolog pa da sama uzorke odneseš na analizu.

    ako privatno radiš briseve i nosiš ih na analizu cijena je mikrobiologije koju si gore navela vjerojatno preko 1000 kuna plus 100-ak kuna privatnom ginekologu za uzimanje briseva.

    je li u Petrovoj plaćate postupak ili ste osiguranici HZZO-a?
    kako to da u Bosni ne možeš naprviti briseve?

  41. #241
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    vjerujem da bi dr uzeo briseve, odneses ih u lab sama. Ako sve placas za postupak, vjerujem da bi moglo i to proci....
    Bas me zanima, javi ako sta saznas

  42. #242

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    mogu oni raditi cervikalni bris, ali nema mogućnosti na mikrobiologiji da mi očitaju briseve na sve tražene stavke, samo aerobe rade i to je to, zvala sam i privatne klinike,ali ništa....
    zanimalo me samo da li mogu doći u ZG u Petrovu kod nekog ginekologa da mi uzme bris, naplati i dobijem rezultate jer sve trebam platiti...

  43. #243
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Mislim na dr kod kojeg ces biti u postupku. Probaj nazvati i zavod za javno zdravstvo i bilo koju privatnu ordinaciju. Kod kojeg si ono doktora?

  44. #244
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Možda bi ti izašli u susret i u bolnici, najbolje nazovi pa pitaj...
    Nego, ti si nam ovdje rijedak slučaj koji sve sam plaća pa ako ti ne bi bio problem napisati nam koliko te sve to košta...ideš u punu stimulaciju, jel' da? Jesi li dobila protokol? Lijekove isto uzimaš u Petrovoj ili ih nabavljate sami? Koliko dođe sam postupak? Koliko će vas koštati sve skupa (pretrage, biopsija, IVF/ICSI)?

  45. #245

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    ja sam kod dr. Vrčića, poslala sam mail pa čekam sada da mi odg.,
    Argente nisam još dobila prototkol, ali rekao je dr. da ću od 2dc krenuti sa stimulacijom, mislim da će lijekovi svi se uzimati u Petrovoj, obračun je uz lijekove i ostale stvare koje se koriste za pračenje napretka folikula, 12400 kn + markeri na hepatitis itd... 1000 kn, sada vjerovatno i brisevi oko 1000 kn, muža je biopsija zajedno sa markerima na hepatitis itd.. izišlo otprilike 5500 kn, tako da će nas na kraju izići manje - više oko 20000 kn.
    Samo da bude uspjeha, da sve ne bude uzalud

  46. #246
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Aha, u tih 12400 su znači uračunati i lijekovi.
    A koliko spermića imate zamrznuto, imate li za više pokušaja ako zatreba (a nadamo se da hoće, ali tek za drugo dijete )?

  47. #247

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    kolliko se sječam i lijekovi su uračunati u tu cijenu, ne znam koliko ima spemija nismo dobili točan broj, ima ih mali broj, ali valjda dovoljno... nadam se da će odmah biti 2 bebice da se ne moram više mučiti hihihii....

  48. #248
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Lady555
    cura si od 23 godine, budu ti sigurno vratili jedan embrij a višak embija zamrznuli za kasniji transfer.

    Blizanačka trunoća, ma kako god to lijepo, željeno i romantično zvučalo, nosi rizik brojnih komplikacija.

  49. #249
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    To je i mene baš zanimalo kolike su cijene postupaka ako se ide s plaćanjem u bolnici..to sam namjeravala ispitati doktora da mi istraži čisto da znam..zašto da plaćam bijesnu lovu privatnicima ako sam u bolnici zadovoljna..bar će mi napisat poštenu stimulaciju kad ja kešnem svu lovu..nadam se da su cijene usklađene među bolnicama, mada čisto sumnjam..

  50. #250

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    cijena postupka može biti veća ili manja od zadate cifre ovisi kako će moje tijelo reagirati na lijekove, prelijepo zvući imati 2 bebe i sama sam svjesna kakve rizike nosi bliznačka trudnoća, ali biti će to ok sve, nadam se odg.su mi iz petrove da moram briseve uraditi kod svog primarnog dr. u domu zdravlja, to ste mi već rekle i vi, sada to se ne odnosi na dr. kod kojeg ću ići u postupak???

Stranica 5 od 78 PrviPrvi ... 345671555 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •