Stranica 6 od 78 PrviPrvi ... 456781656 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #251
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj popsy15 prvotno napisa Vidi poruku
    bernica? koliko si dugo čekala na histeroskopiju ?
    Odmah sad slijedeci ciklus idem... Tj sad u pon trebam doci u Petrovu i u uto bude Histero. Imala sam 3 tj za napraviti sve nalaze i s tim bila danas kod anesteziologa i naručili me za pon.

  2. #252
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    Ajme, dobro je da se to bar ne čeka . Ja ću izgleda morat ponoviti histeroskopiju, radila sam privatno pa izgleda ništa nisu napravili

  3. #253
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Evo me u Petrovoj... Došla jucer ujutro i čekam histeroskopiju... Najgore je kaj umirem od gladi jer ti nedaju jest od jucer ujutro... Dosad bila mirna... Sad počela neka nervoza. Nadam se da nebudem trebala do popodne čekati.... Da li ko zna kad se moze na fet nakon histeroskopije? Inače doktora nisam ni vidla otkad sam tu tak da nemaš koga za pitati. Dolazi ljeto, moram isplanirati i zapisati se za go a Neznam ništa.

  4. #254
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Zasto nisi jela od jucer ujutro? Neznam za fet, sigurno ima netko sa iskustvom. Al po meni nema razloga da ne bude iduci ciklus. Sretno

  5. #255
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Pa kad ti nedaju. Doručak i kavu sam si resila jucer sama i posle su mi uvalili gorku sol i gotovo. A radi opće anestezije.

  6. #256

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    @bernica mozda smo se jucer i srele po hodniku, meni bio transfer jucer...vracene 2 mrvice nadamo se da ce se primiti uskoro.


    Failure is part of success

  7. #257
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Bernice - nadam se da ti je histero prošla ok i bezbolno!!!!! Što ti je doktor rekao za endometrij kad ga je pogledao histeroskopom? Polip ti je odstranjen?

    Nisam stručnjak - ali smatram da je to pretjerano da se ne smije jesti više od 24 sata prije operacije?!?!?! To još nikad nisam čula od nikoga.

    Što se tiče FET-a možeš odmah idući ciklus - barem je kod mene bilo tako.

    Možda se onda budemo i vidjele. Ja se jako nadam da ću do slijedećeg ciklusa dobiti sve nalaze...

  8. #258

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    cure čuvajte fige, radila sam jučer biljege na hepatitis, hiv i war, cervikalne briseve ako sve bude uredu krećemo od 16.6. u postupak

  9. #259
    bernica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    192

    Početno

    Histeroskopija bila brza i bezbolna, sve prespavala. Izvadili polip i dosta nekakvog materijala koji se nije očistio menstruacijom. Sve ok prošlo... Ostavili me još 1 dan u bolnici i sad sam doma...bolova nema, samo još malo krvavim. 18.6.idem na kontrolu i po phd nalaz. A fet ide u 9 mj. Dr R veli da mora bar jedan ciklus proći, a onda su godišnji pa smo se dogovorili za 9 mj. Malo bumo iskoristili ljeto koje mi je doduše većinom radno, ali onda u jesen ide akcija. Sretno svima!

  10. #260
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Ja danas dobila svoje pikice i baš sam si happy
    Nego zaboravila sam pitati dali postoji neko određeno vrijeme kada se moram pikati , zna li netko plizz

  11. #261

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    65

    Početno

    Kik@ sretno ti bilo..ja cekam betu 16.6. A pikas se u 5 popodne kao i oni u bolnici sto rade jer ako ti ponestane injekcija ides kod njih na pikanje u 17 h


    Failure is part of success

  12. #262
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Joj emiro sretno. )

  13. #263
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Cure do koliko sati se smatra da je 1 dc ja sam maloprije dobila a 2 dc bi se trebala pikati sad neznam dal da se sutra pikam s obzirom da sam tek sad dobila

  14. #264

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ne, sutra ti je 1dc.

  15. #265
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Hvala bubekica

  16. #266
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Zapravo sam dobila u pet popodne al je bilo samo smede a sada je krenula svjeza crvena krv ( sorry na izrazu)

  17. #267

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Svejedno sutra 1dc, racuna se kad krene crveno, ako je do 17h onda je taj dan 1dc, ako je poslije, dan iza je 1dc
    Sretno!

  18. #268
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    I ja mislim da je tako
    Hvala bubi

  19. #269
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    Cure,kada vas je vaš mpo doktopr zatražio da izvadite hormone, i da li se to može gdje u Petrovoj?

  20. #270
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    popsy

    zar ne traže hormone prije prve stimulacije?

  21. #271
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Iz mog iskustva na zalost ne. Ja sam ih vadila na svoju ruku nakon dva neuspjela postupka.

  22. #272

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    emiro zelim puno sreće, samo da javim da su markeri i brisevi svi ok, tako da za 5-6 dana startamo sa postupkom, ako bog da, sutra saljem dr. nalaze da potvrdi postupak, presretna sam sto sam dosla do nekog cilja, nakon svih prepreka

  23. #273
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Citiraj popsy15 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure,kada vas je vaš mpo doktopr zatražio da izvadite hormone, i da li se to može gdje u Petrovoj?
    Prije 1.postupka i nakon neuspjelog 2.postupka. Oba su bila u istoj godini

  24. #274
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Sad sam isla gledati, radila sam i ove god prije postupka

  25. #275

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    moze mi netko odgovoriti, kada se ide po lijekove kod dr. da li ce dr. pregedati me ili samo cu preuzeti lijkove i dogovoriti se oko postupka???

  26. #276
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Mene je do sada uvijek bio samo dogovor. Pretpostavljam da ovisi o doktoru.

    Sent from my PAP5430 using Tapatalk

  27. #277

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    danas mi je 4.dc ciklusa jucer sam pocela s pikanjem, jer mi je bio visok progesteron i morala sam na uzv( najgore iskustvo dosada vaginalni uzv kada imam menstruaciju) i dr. je rekao da dodjem u ponedjeljak na uzv, ali tada mi je vec 8 dc, a od 6dc moram poceti primati cerotide ne znam koliko kolicinski nemam na papiru, jel to dr. odredi nakon uzv ili vec se zna koliko se treba davati???

  28. #278
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Cetrotide ti je vrc spreman lijek u sprici, samo stavis iglu i piknes... Znaci dnevno 1

  29. #279

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    hvala ljubilica koliko se prima dugo cetrotide i jel se krv vadi svaki put kada je uzv ili kako???

  30. #280
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Cetrotide sam primala 4 dana. Za krv se ne sjecam koliko puta sam vadila. Znam da sam u drugom postupku vadila jednom sigurno.

  31. #281

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    danas mi je 4 dan pikanja i zaradila sam ogromnu modricu, je li to normalno, kod drugih cura sam vidjela manje modrice, ali ova je u mene baš velika???

  32. #282
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Normalno je to, imala sam sljivu koja je isla prema pupku. I boluckalo je al ne strasno. Ja sam svaki dan u drugu stranu trbuha pikala. Ma sve to prodje, bez brige

  33. #283

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    jučer primila prvi cetrotide i počela sluz ići,8.dc. i jutros bila na uzv, na desnom jajniku 4 folikula od 12 mm, a na lijevom 3 od 10mm, endometrij 8,3, dr. kaže da je super, sada ne znam je li ovo mali broj folikula...?

  34. #284

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    lady555 kakvu stimulaciju primas? s obzirom na tvoje vrlo vrlo mlade godine, 7 folikula i nije neki bajni rezultat, ali nije ni katastrofa.

  35. #285

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    primam 2 Gonala(150) od 3 dc i cetrotide 0.25 od jucer sam pocela primati, pa i meni je to nekako malo ali pitat cu sutra dr. idem opet na uzv

  36. #286
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    lady, nije ti 7 folikula malo obzirom na stimulaciju koju primaš, ne moraš se brinuti..mislim da se sa 150iu gonala ne može očekivati više osim ako imaš pcos što ti koliko vidim nemaš..

  37. #287
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Pa ne znam, sa 23 godine skoro da bi moglo i više...ali slažem se da je šparno (kao i svugdje). S jedne strane sasvim OK stimulacija za mlade godine i prvi put, a s druge - radi se sa azoo, pa se moglo malo podebljati šanse! Sretno lady!

  38. #288

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    onda je to ok za takvu stimulaciju i prvi pokusaj! sretno!
    argente nazalost kod malog broja spermija (doduse ne znam kako im je materijal dobiven biopsijom smrznut) se sanse nazalost ne povecavaju povecanjem jajnih stanica...

  39. #289

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    na samom početku je dr. rekao da će ići na 8-10 js sada vidjet ćemo, situacija je ionako upitna jer ne znamo kako će biti kada se tkivo odmrzne...

  40. #290
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    pa sad zavisi koliko ih ima u smrznutom tkivu

  41. #291

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    sto ne znas dok ne odmrznes, zato velim da nema smisla pumpati ne znam kakav broj oocita. upravo iz tog razloga ja sljedeci put idem u klomifenski. jedino ako bude neki super turbo spermio pocetkom rujna se mozda predomislim. jer uzalud mi moje krasne brojne oocite kad ih nemamo s cim icsi-at.

  42. #292

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    znam samo da je pronađen mali broj nakon biopsije, vjerovatno ću znati koliko ih ima kada dođe do oplodnje,najgore je što sve sada super ide i razvija se super a na kraju može biti da se upće ne oplodi ništa, ali budemo vidjeli, hvala cure na komentarima...

  43. #293
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    A vidiš u doba Milinovića se smatralo da su baš jedna od najzakinutijih kategorija parovi s teškom muškom neplodnošću zbog manje stope fertilizacije, plus ako bi se našlo preko 3 dobra spermića što onda, drugi put ih ne mora biti... Uglavnom, koliko ja znam u davna vremena prije 2009. se ženske polovice takvog para junački stimuliralo, neka me netko ispravi ako nije tako - znat će anddu, BHany, alma_itd (iako je to radila vani).
    No ako se kod lady već unaprijed zna da je materijala malo, onda vjerojatno bolje u poštedniju stimulaciju. Naravno, pod uvjetom da je terapija dobro pogođena, da štoperica bude u optimalno vrijeme i sl.

  44. #294

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    danas puno bolje stanje 12 folikula od 14mm i 13mm i 2 od 12mm, dr. kaze da ce biti oko 10 js, endometrij 10. Moguće je u petak ili subotu aspiracija, jutros vadila krv pa cu saznati rezultate kada odem na pikanje...

  45. #295
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Sretno lady555!!!!

  46. #296

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    cure veceras u 22 h trebam primiti stopericu, jutros bila na uzv folikuli 18mm, ali sada me stomakrastura i zanima me jel moguce da se desila ovulacija prije vremna.???

  47. #297

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    lady555, ne brini, u stimuliranom si ciklusu, primala si cetrotide za supresiju, nisu popucali folikuli. Sretno sutra!

  48. #298

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    bubekcia hvala, malo si me smirilia, tokom stimulacije nisam imala nikakvih bolova, a jucer me probadalo sa svih mogucih strana, nadam se da je sve u redu...

  49. #299

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Pozdrav cure, moram izvaditi LH, FSH, PRL,E. Da li koja zna da li to mogu izvaditi u Petrovoj - u onom labaratoriju u dvorištu bolnice? Molim vas ako netko zna nek se javi!

  50. #300
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    Kakva je situuacija sa godišnjima ?? Kada ih nema?

Stranica 6 od 78 PrviPrvi ... 456781656 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •