Stranica 61 od 78 PrviPrvi ... 1151596061626371 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,001 do 3,050 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #3001

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Katka uživaj u srećici i samo laganini
    ❤️❤️❤️

  2. #3002

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Jel netko zna ako ulazim u novi postupak znaci uzela sam novu D1 uputnicu Da li opet trebam nositi kopije nalaza ili to kad jednom predam oni imaju to u arhivi?

  3. #3003

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Imaju sve u arhivi, reći će ti ako treba što ponavljati od nalaza kad prođe recimo 6 mj od markera na spolne bolesti. Samo ideš sad dalje s tom d1.

  4. #3004
    JaneEyre avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    14

    Početno

    Pozdrav,
    nova sam i na forumu i u "postupku".
    Ukljucim se aktivnije cim saznam detalje o onome sto mi slijedi (dijagnoza pcos, cekam daljnje pretrage).
    Dotad, imate li savjet koju dr.odabrati... Za prvi sam pregled bila narucena kod dr.Skrgatic Lane, ali su nju hitno pozvali pa me preuzela dr.Banovic Maja.
    Navodno se mogu "vratiti" Skrgatic ili ostati kod Banovic. Je li netko kod ovih dr. i kakva su iskustva?

    Hvala i sretno svima

  5. #3005

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Pozdrav. I ja sam relativno nova iako već dvije godine obavljamo preglede. Naručena sam kod dr. Vrčića. Nisam se mogla odlučit između njega i dr. Baldani ali mi je kod odluke pomogla činjenica da je kod dr. Baldani prvi slobodan termin sljedeće godine.

  6. #3006
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ivana,
    prof. ima jako puno iskustva, temeljit je i ja mu vjerujem.
    Moje iskustvo s njim je jako dobro, odlicno je odredio stimulaciju, temeljito obavio pretrage prije i za vrijeme trudnoce.
    Rezultat svega je moja kcer.
    Sretno!

  7. #3007

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Hvala ti. To mi i treba. Najvažnije mi je da zna svoj posao. 4.12. imam termin. Malo me hvata nervoza...

  8. #3008

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj JaneEyre prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,
    nova sam i na forumu i u "postupku".
    Ukljucim se aktivnije cim saznam detalje o onome sto mi slijedi (dijagnoza pcos, cekam daljnje pretrage).
    Dotad, imate li savjet koju dr.odabrati... Za prvi sam pregled bila narucena kod dr.Skrgatic Lane, ali su nju hitno pozvali pa me preuzela dr.Banovic Maja.
    Navodno se mogu "vratiti" Skrgatic ili ostati kod Banovic. Je li netko kod ovih dr. i kakva su iskustva?

    Hvala i sretno svima
    Bok, ja sam kod dr.Banovic i za sada sam zadovoljna iako sam tek u drugom postupku inseminacije (prvi nije bio uspjesan). I kad sam isla na prvu inseminaciju nije bio dr Banovic pa mi je dr Baldani radila koja je bila super ali citam da se na nju dugo ceka. Za dr Skrgatic ne znam kakva je ali za Banovic sve pohvale za sada. Nisam ti puno pomogla mozda se javi netko tko ima vise postupaka iza sebe.

  9. #3009
    JaneEyre avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    14

    Početno

    Hvala, Malaroza!
    Imam jos vremena odluciti dok prikupim sve nalaze, za neke pretrage sam narucena tek sredinom 1.mjeseca

  10. #3010
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Zdravo djevojke!
    Kako ste, ima li kakvih novosti? Ima nekoga u postupku?
    Meni se desavaju neke stvari, bila na uzv 2 mjeseca nakon onog prekinutog ivfa..cista u desnom jajniku je i dalje tu, jos je i veca. Pritisce mi nesto u preponi tak da me noga do koljena svakodnevno boli. Lijevi jajnik je lijep ko slika, kao i endometrij. Dr je rekao da cemo cisti dati sansu jos jedan mjesec, i ako ne ode, da me salje na operaciju uz napomenu da postoji mogucnost da mi ode cijeli jajnik (wtf??) Ja ne vjerujem da se ovo desava, i tak sam jadna..
    Nego, ja bih otisla na pregled, odn drugo misljenje glede mojih stimulacija i stanja u organizmu kod Lucingera. Pitanje-da li on daje drugo misljenje!? Jer nebi ja jos iskesirala 20hiljada kn, imam jos 2 prek hzzo..pa ne znam mogu li sto postici odlaskom k njemu? Ne znam kak to funkcionira? Dajte molim vas neke savjete/iskustva? Hvala

  11. #3011
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ma možeš kod bilo koga otići na drugo mišljenje, platiš konzultacije/ pregled i to te ne obavezuje da nastaviš kod njega...možeš se vratiti nakon par ciklusa ...ili nikad.

  12. #3012
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Davao je prije par godina, raspitivala sam se telefonski. Nazovi i pitaj. Mislim da je bilo oko 500 kn. Nisam isla.

  13. #3013

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Pozdrav! Da vam ispricam moj prvi ivf.. Sve je bilo super iako sam imala samo 7 folikula od toga 2 ciste.. treci dan su vracena 2 embrija i nakon 14 dana beta 203.40. Iako je bila manja ugodno me iznenadila jer nisam ni u najluđim snovima mislila da ce biti pozitivna od prvi puta. Ali evo nakon tjedan dana je pala na 15.45 i sretna sam da sam saznala da mogu ostati trudna (4godine pokusavamo)

  14. #3014

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    21

    Početno

    sretnaofca jesi razmisljala da odes po drugo misljenje u polikliniku Podobnik?

  15. #3015
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Iskreno, o Podobniku nisam uopce razmisljala..nemam uopce neko misljenje o njima niti preporuke, nista..dok za Lucingera, istina da je "popularan", imam preporuke sto od članova familije koji su bili kod njega, kolega s posla..tak da, eto cisto zbog toga. Vidjet cemo hoce li mi sjesti..

  16. #3016

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Cure, bila sam na inseminaciji drugi puta, i sada mi je dr dala da dan nakon postuoka pocnem uzimati utrogestan vag. Kad sam ju pitala za odnose rekla je moze isto od sutra a sestra kad sam ju pitala kak cu koristiti vag i imati odnose rekla nece vam to smetati. Kako ste vi to rijesile? ili sam ja krivo shvatila ali pise na otpusnom vag. Citam na netu da nikako odnosi ako se koristi utrogestan pa sad vise ne znam.

  17. #3017
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Utrogestan se apsorbira kroz pola sata (visak iscuri).

  18. #3018

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Sretna nikako operacija s mogućnošću da ti odstrane jajnik, pobogu nisi rodila, kakve su to gluposti? Radi li se o vodenoj cisti? I koliko je velika? Idi kod Lučija, normalno da radi konzultacije i mišljenje. Javim ti se sutra u inbox.

  19. #3019

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Anemona1988 tko ti je radio IVF? Super da si ostvarila pomak, iako mi je žao radi gubitka trudnoće.

  20. #3020

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Radio mi je dr. Tomicic

  21. #3021

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Hvala ti... Sada malo odmor pa cemo ponovno

  22. #3022

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Cure samo da javim novosti. Bila danas naručena kod dr Vrčića. Njega nije bilo pa me primila dr Šprem G. Prvo pitanje: da li se često događa da dr. nema? Uglavnom razgovor je trajao 5 nin bez pregleda i ičega. Dobila popis šta moram još napraviti od pretraga. Realno taj popis su mi mogli uvaliti i prvi puta kada sam se došla naručiti. Još piše da treba mm nalaze za hiv i hpv a posto je on bio na biopsiji to nema smisla više raditi. Uglavnom bas sam razočarana sa pristupom.

  23. #3023
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Draga Ivana, istina je da je nekad dosta tesko docekati i naci prof.Vrcica, ali vrijedi ga cekati..tako sam cula od meni bliskih ljudi.. o dr.Šprem nemam nikakvih info, ali ako te na prvu odbila, onda se ne vracaj njoj nego inzistiraj na tvom prvom izboru. Jako je bitno da si ok sa mpo doktorom.
    Zelim ti srecu dalje!

  24. #3024

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Isto sam i ja za njega čula. Zato sam ga i tražila. Ovo su mi bile prve konzultacije tako da nisam niti znala šta očekivati ali definitivno sam očekivala više od 5-minutnog tipkanja po tastaturi i opisa kako izgleda postupak. Uglavnom, kada obavim pretrage koje je dotična tražila naručujem se opet kod dr. Vrčića. Sretnaofca hvala ti

  25. #3025
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    Isto sam i ja za njega čula. Zato sam ga i tražila. Ovo su mi bile prve konzultacije tako da nisam niti znala šta očekivati ali definitivno sam očekivala više od 5-minutnog tipkanja po tastaturi i opisa kako izgleda postupak. Uglavnom, kada obavim pretrage koje je dotična tražila naručujem se opet kod dr. Vrčića. Sretnaofca hvala ti
    Draga Ivana,
    čim prikupiš svu potrebnu dokumentaciju, a posebno tvoje nalaze da se može donijeti odluka koja vrsta asistencije ti treba, vjerojatno će te odmah sljedeći ciklus staviti u postupak. Ustvari je najteže dočekati taj prvi dan postupka, prvo pikanje, pa i sve ostale faze kasnije. Ja ti želim hrpu strpljenja i opuštene glave, jer zaista, sve što ti treba je uputa što da radiš. Od velikih razgovora sa dr nema ništa, a niti bi sa dr. Vrčićem te prve konzultacije bile drugačije. Niti uzv sada im neće reći više od ukupnih nalaza koje su te tražili, pogotovo hormonskih, tako da se nemoj uzrujavati prije vremena, nema potrebe. Puno te još čekanja i gužvi po hodnicima očekuje. To ti je moj savjet od srca.
    Dr. Vrčić je krasan doktor, inače nije moj dr, ali mi je igrom slučaja zbog odsutnosti moje dr baš on radio zadnji uspješni transfer. Po mom mišljenju, većina liječnika tamo su svi ok, uključujući i sestre i ekipu u labu. Treba razumjeti da je njih malo, a nas jako puno i da oni zaista daju sve od sebe kako bi nam olakšali.

    Pozdrav djevojčice...došla sam vas samo malo pozdraviti i ohrabriti...nadam se da ste sve dobro. Mi smo super, puna 4 mjeseca smo već, nosim jako živahnog i nemirnog dečka, sve je fala Bogu u najboljem redu. Poljupce vam šaljem
    Posljednje uređivanje od katka22 : 07.12.2018. at 12:57

  26. #3026
    JaneEyre avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Ivana,
    čim prikupiš svu potrebnu dokumentaciju, a posebno tvoje nalaze da se može donijeti odluka koja vrsta asistencije ti treba, vjerojatno će te odmah sljedeći ciklus staviti u postupak. Ustvari je najteže dočekati taj prvi dan postupka, prvo pikanje, pa i sve ostale faze kasnije. Ja ti želim hrpu strpljenja i opuštene glave, jer zaista, sve što ti treba je uputa što da radiš. Od velikih razgovora sa dr nema ništa, a niti bi sa dr. Vrčićem te prve konzultacije bile drugačije. Niti uzv sada im neće reći više od ukupnih nalaza koje su te tražili, pogotovo hormonskih, tako da se nemoj uzrujavati prije vremena, nema potrebe. Puno te još čekanja i gužvi po hodnicima očekuje. To ti je moj savjet od srca.
    Dr. Vrčić je krasan doktor, inače nije moj dr, ali mi je igrom slučaja zbog odsutnosti moje dr baš on radio zadnji uspješni transfer. Po mom mišljenju, većina liječnika tamo su svi ok, uključujući i sestre i ekipu u labu. Treba razumjeti da je njih malo, a nas jako puno i da oni zaista daju sve od sebe kako bi nam olakšali.

    Pozdrav djevojčice...došla sam vas samo malo pozdraviti i ohrabriti...nadam se da ste sve dobro. Mi smo super, puna 4 mjeseca smo već, nosim jako živahnog i nemirnog dečka, sve je fala Bogu u najboljem redu. Poljupce vam šaljem


    Draga Katka, u ime svih "novih" hvala na ohrabrujucim rijecima! Svaki put kad mi je tesko i kad postanem nestrpljiva, procitam stare postove pa bude mrvicu lakse...

    Zelim ti najljepsu trudnocu i veselog djecaka <3

  27. #3027

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Katka uvijek nađeš najljepše riječi. Sretno i dalje draga ❤️

  28. #3028
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Samo vi “nove” a i stare tipkajte i dijelite i misli i strahove i nesigurnosti. Puno je puta lakse to uciniti ovdje anonimno nego u stvarnom okruzenju. Ja znam koliko je to meni kroz godine znacilo. I koliko sam snage i podrske dobila bas na ovim stranicama od nepoznatih zena koje znam samo po nickovima i to u najtezim trenucima, kad sam najvise trebala..cudo je kako nas isti problemi mogu zbliziti, a da se nikad i ne vidimo... morate vjerovati da cete uspjeti na kraju svog puta, jer ruku na srce i nemate puno drugog izbora... sretno svima drage moje suborke...

  29. #3029

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    10

    Početno

    U Petrovoj sam, 5 negativnih beta, 9 blastocisti sveukupno. Kada je vrijeme da me posalju na daljnje pretrage? Hormoni svi dobri, nemam jajovode (maknuti kad su mi micali hydrosalpinx). Stimulacija prođe super, do implantacije nikada ne dođe. Imam dojam da samo trosim postupke a problem je mozda u necemu drugome...
    Nitko nema sluha za ovo moje dajte me posaljite na daljnje pretrage, trombofilije, imunologiju, nista se ne mjenja, a postupci odlaze.
    Sama ne mogu dobiti uputnicu od gin bez preporuke MPO dr i osjecam se kao da stojim na istom mjestu vec dugo...

  30. #3030
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Texaco, kojih si godina?

  31. #3031

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    10

    Početno

    33 za mjesec dana [emoji4]

  32. #3032

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Kod kojeg liječnika si u Petrovoj? Možda je vrijeme da ga promjeniš.

  33. #3033

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    10

    Početno

    Baldani.
    Stvarno mislis da bih trebala?
    Inace mi je super, puna je empatije i razumjevanja, samo sto imam dojam da uvijek negdje zuri i zbog toga dosta toga propusti.

  34. #3034
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Pozdrav svima. Evo mene opet. Čitam vas i vidim nista se nije u Petrovoj promijenilo. Ja sam tam odradila 4 inseminacije i jedan ivf. Kod dr Baldani. Mada nikad nije bila prisutna ali kao ona me vodila. Najvise mi je smetalo to sto je nikad nije bilo. A kad bi bila to bi sve bilo u 5 min gotovo. Bez objasnjenja i slicno. Iako je dr dobra i simpaticna najveca mana je upravo ti, 80% vremena je nema.za Vrcica sam cula jako puno lijepih rijeci. Puno cura ide kod njega privatno pa onda u bolnicu.

  35. #3035
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Sto ae tice dodatnih pretraga. Mi smo trenutno u fazi prikupljanja nalaza. Ne znam dal ce te htjeti slati na dodatne ali ako imas dobrog ginekologa probaj s njim dogovoriti. Imunoloske pretrage i gentske. Za neke se treba naruciti pa cekati 1-2 mj. Pa to traje. Nas su poslali nakon 4 AIH i 2 ivf(ukupno 9 blastocista-5 transfera) svaki put beta 0.

  36. #3036
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Uvijek glasam za Vrcica.

  37. #3037

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    31

    Početno

    Cure, jedno pitanje, mozda ce netko znati. Idem u novi postupak u 1.mjesecu, no istekli su mi nalazi za one krvne pretrage, tako da to trebamo ponoviti. Isla sam kod svig gin da mi da uputnicu i dobila sam D1. Sto sad? Jel stom uputnicom idem na vadjenje krvi ili ju odnesem prvo na humanu pa ne znam sto dalje...hvala!

  38. #3038
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Mozda da nazoves pa pitas. Ja sam sve s internom uputnicom radila prije 2 god.

  39. #3039
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Draga Swift3, ovisi na koje pretrage mislis..ako su ti istekli nalazi markera na sp.bolesti, onda trebas sasvim drugu uputnicu, jer se to vadi u drugoj ustanovi koja nema veze sa Petrovom. Ako pak trebas hormone, onda ce ti sestre dati internu na temelju te D1.

  40. #3040

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Swift s tom D1 uputnicom se javiš u Petrovoj i u sklopu nje ti se izdaju sve moguće interne uputnice za svu daljnju obradu za postupak. Tako da ne brini, imaš sve i oni ćete tamo sve uputit.

    Texaco i ja sam kod nje, no inzistiram na daljnjim pretragama, i uvijek mi ih napiše. Odlična je, ali slažem se da je jako u gužvi, meni je tako 2x fulala prirodnjak, i ako uskoro nemam rezultata, idem dalje potrošit preostale postupke.

  41. #3041

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    31

    Početno

    Da, na spolne bolesti. To su jedini nalazi koji traju 6 mj, ne godinu dana. Zbilja mi nije jasno gdje bih u braku dok pokusavamo dobit dijete pobrala hepatitis ili hiv, al dobro.
    Budem pitala u Petrovoj onda, ali to sam si i mislila da moram ici tamo stom uputnicom.
    Jel se sjecate koliko od prilike se cekao nalaz? Petrova 3 jelda
    Hvala!

  42. #3042
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Citiraj swift3 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, na spolne bolesti. To su jedini nalazi koji traju 6 mj, ne godinu dana. Zbilja mi nije jasno gdje bih u braku dok pokusavamo dobit dijete pobrala hepatitis ili hiv, al dobro.
    Budem pitala u Petrovoj onda, ali to sam si i mislila da moram ici tamo stom uputnicom.
    Jel se sjecate koliko od prilike se cekao nalaz? Petrova 3 jelda
    Hvala!
    Tjedan dana.

  43. #3043
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Swift, po meni je u redu da se rade ti testovi svakih 6 mj, ja bih cak uvela da se i papa, brisevi i spolne rade svakih 6. Jer, vrlo je lako u bolnicama pokupiti bakteriju, gljivice, hepatitis, hpv! Npr napravis te sve testove, svi negativni, onda odes npr na bazene, dobis ureplazmu, il neku gljivu i takva odes na ivf. A znamo sto ureplazma moze napravit..zato bi ja uvela svakih 6mj jer nikad ne znas di sjedis, na kakav wc ides. Btw zene, pazite kad vam rade uzv da stave kondom preko sonde, meni je dr jednom skoro ubacio sondu bez zastite da ja nisam skuzila i graknula! Eto jos jedan potencijalni izvor zaraze.
    Tim testovima ne samo da stitis sebe, vec i zene oko sebe i sprjecava se eventualno sirenje. A mi koje smo u tim ivf vodama smo ovako i onako podlozne infekcijama dolje, jer stalno nekaj guramo dolje, pa uhv, pa pregled, pa aspiracija pa svasta nesto!
    Oprostite ako sam nekom dosadna

  44. #3044

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Slažem se. I nikako ma nije jasno zašto brisevi nisu sastavni dio redovnog pregleda kao papa. Ja sam prve briseve napravila, kao i većina kada smo krenuli na pretrage za mpo. I op ureaplazma. Sva sreća riješila sam ju sa jednom dozom antibiotika.
    Jedino šta me smeta su čekanja između pregleda gdje ti nalazi više ne vrijede pa se vrtiš u krug.

  45. #3045

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    6

    Početno

    Dan. Da li netko zna da li je normalno da se prije inseminacije ne ide na provjeravanje prohodnosti jajovoda? Ja sam sad imala prvu neuspjesnu inseminaciju, iako je stimulacija letrazolom bila uspjesna.... znam da je mali postotak trudnoca inseminacijom, ali.... ipak bi htjela da sad za drugi put bude uspjesno..... da li je normalno da se ne provjeri prohodnost jajovoda? I da li treba nakon inseminacije mirovati? Ili se moze normalno ici na posao?

  46. #3046
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Bok Mary! Možda bi ti bilo bolje pitanje postaviti baš na temi Inseminacija2, tamo ćeš sigurno dobiti korisnije odgovore. Po mom, bilo bi jako i vrlo logično prije same inseminacije napraviti ispit prohodnosti, jer, ako su neprohodni onda je ono "đabe si krečio" hehe Test prohodnosti nije bitan za ivf, jer se ništa ne dešava u jajovodima, već je bitan jajnik i maternica.

    Inache, ima li kakvih postupaka aktivnih u Petrovoj, kaj se novoga dešava?

  47. #3047
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Curice... Došla sam vas malo pozdraviti...
    Prvo, sretna vam nova godina i nek vam ova donese ostvarenje vaših želja...
    Kako ste mi, ima li aktivnosti? Nekako je tema sa blagdanima zamrla što je možda za očekivati s obzirom na godišnje i sl, ali pripremaju li se kakve akcije bar za proljeće? Da vas čujem?

    Mi smo vam super, lipi veseli i već dobro okrugli. Sve je ok, radim i polako guramo prema kraju. Za koji dan punih 5 mjeseci...uf uf i porod se polako bliži.
    Šaljem vam zagrljaje i poljupce ohrabrenja svima koje se spremaju za akciju...

  48. #3048

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Curice... Došla sam vas malo pozdraviti...
    Prvo, sretna vam nova godina i nek vam ova donese ostvarenje vaših želja...
    Kako ste mi, ima li aktivnosti? Nekako je tema sa blagdanima zamrla što je možda za očekivati s obzirom na godišnje i sl, ali pripremaju li se kakve akcije bar za proljeće? Da vas čujem?

    Mi smo vam super, lipi veseli i već dobro okrugli. Sve je ok, radim i polako guramo prema kraju. Za koji dan punih 5 mjeseci...uf uf i porod se polako bliži.
    Šaljem vam zagrljaje i poljupce ohrabrenja svima koje se spremaju za akciju...
    Hvala ti i tebi sve najbolje a pogotovo djecjeg smijeha i zdravlja!

    Curke jel ima sta novo? Evo ja u 12 mj nisam isla na postupak ali u sri imam dog sa svojim doktoricom jer sam ju pitala preko maila da li da jos neke pretrage dodatno napravim pa me zanima sta ce reci

  49. #3049
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Pa evo, ja dobila mengu, iduci tjedan oko utorka/srijede idem na uzv da provjerimo je li cista otisla.. i onda bi odmah iduci ciklus isla u postupak. Samo jos nisam odlucila da li obaviti jos taj zadnji postupak u Petrovoj ili odmah kod privatnika..to me muci vec neko vrijeme!

  50. #3050

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Pa evo, ja dobila mengu, iduci tjedan oko utorka/srijede idem na uzv da provjerimo je li cista otisla.. i onda bi odmah iduci ciklus isla u postupak. Samo jos nisam odlucila da li obaviti jos taj zadnji postupak u Petrovoj ili odmah kod privatnika..to me muci vec neko vrijeme!
    A jesi isla po drugo misljenje ono sto si spominjala?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •