Stranica 58 od 78 PrviPrvi ... 848565758596068 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,851 do 2,900 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #2851
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Drage žene, M je stigla i sutra startam sa pikanjem! Prvi uzv je u nedjelju na 6dc.. molim vas, drzite sve fige koje mozete

    Kako ste vi, ima kaj novoga?

    Katka, kako je srceko malo?

  2. #2852

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Sretna, sretttnoooo! Ja sam bila u postupku, no on je propao, tako da sad laganini čekanje do idućeg ciklusa.

  3. #2853
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Djevojko, hvala ti! A kako mislis, postupak propao? Kaj ti se pripetilo?

  4. #2854
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Drage žene, M je stigla i sutra startam sa pikanjem! Prvi uzv je u nedjelju na 6dc.. molim vas, drzite sve fige koje mozete

    Kako ste vi, ima kaj novoga?

    Katka, kako je srceko malo?
    Joooooj, kako mi je drago da kreces ponovo...vidis kako je proletjelo ovih par mjeseci...
    Mi smo ti super, bas danas opet imam uzv (fala Bogu na mojoj dr koja valjda i vise od mene zeli biti sigurna da je sve bas kako treba biti pa ponavljam uzv zasad cesto). Nadam se da je i dalje sve ok i da srceko kucka jos glasnije...
    Danas sam 7tt. Zamisli! I dalje nema nikakvih posebnih trudnickih simptoma osim uzasno osjetljivih grudi i cestog mokrenja. Ali to je sve...ovo ti govorim cisto zbog onog sto te ceka nakon ET kad krenes osluskivati i pratiti simptome sto mi sve radimo.
    Trebala bi danas dobiti trudnicku knjizicu i poceti razmisljati o testovima probira i raznim testiranjima koja zelim napraviti s obzirom na godine... i to ce biti posebna vrsta stresa i ne zelim ni razmisljati o tome kako cu to sve prezivjeti... krecemo negdje od 10.tt s tom pricom.
    Ja sam ti zasad doma iako imam miran uredski posao. Procijenili smo svi zajedno da je tako bolje, pa eventualno kad prodje prvih 12tt i ako daj Boze bude sve ok vratila bi se mozda raditi. Tako da se bavim citanjem, odmaranjem, isprobavanjem recepata...mogu reci da zasad uzivam u trudnoci. Krvarenje se nije ponovilo (puj, puj) i nadam se da ni nece.

  5. #2855

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Drage žene, M je stigla i sutra startam sa pikanjem! Prvi uzv je u nedjelju na 6dc.. molim vas, drzite sve fige koje mozete

    Kako ste vi, ima kaj novoga?

    Katka, kako je srceko malo?
    Sretno draga!
    Zelim ti da nam se uskoro pridruzis medu trudnice!

  6. #2856

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Joooooj, kako mi je drago da kreces ponovo...vidis kako je proletjelo ovih par mjeseci...
    Mi smo ti super, bas danas opet imam uzv (fala Bogu na mojoj dr koja valjda i vise od mene zeli biti sigurna da je sve bas kako treba biti pa ponavljam uzv zasad cesto). Nadam se da je i dalje sve ok i da srceko kucka jos glasnije...
    Danas sam 7tt. Zamisli! I dalje nema nikakvih posebnih trudnickih simptoma osim uzasno osjetljivih grudi i cestog mokrenja. Ali to je sve...ovo ti govorim cisto zbog onog sto te ceka nakon ET kad krenes osluskivati i pratiti simptome sto mi sve radimo.
    Trebala bi danas dobiti trudnicku knjizicu i poceti razmisljati o testovima probira i raznim testiranjima koja zelim napraviti s obzirom na godine... i to ce biti posebna vrsta stresa i ne zelim ni razmisljati o tome kako cu to sve prezivjeti... krecemo negdje od 10.tt s tom pricom.
    Ja sam ti zasad doma iako imam miran uredski posao. Procijenili smo svi zajedno da je tako bolje, pa eventualno kad prodje prvih 12tt i ako daj Boze bude sve ok vratila bi se mozda raditi. Tako da se bavim citanjem, odmaranjem, isprobavanjem recepata...mogu reci da zasad uzivam u trudnoci. Krvarenje se nije ponovilo (puj, puj) i nadam se da ni nece.
    Katka,odlicno! Samo uzivaj..ja sam toliko troma i umorna da je to cudo jedno..moj aktivni zivot u kojem nisam imala sat vremena za odmor se pretvorio u 24satno izlezavanje..koma..jedva cekam da izadem iz tog razdoblja,nikako mi ne odgovara..
    Ja idem tek u iducu srijedu na harmony ,cekali smo da sw ova druga mrva apsorbira sto je vise moguce..tad cu vec biti 13+1..
    Radila sam kombinirani u petak cekam rezultate..
    Uzv pokazao da bi sve trebalo biti ok,pa vjerujem da hoce..
    I lagano krecem u potragu za jesenko-zimskom trudnickom odjecom..vec sad ne stanem u nista staro,trbuh mi je bas velik za ove tjedne..slatke muke

  7. #2857
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Hvala vam curke! Hvata me neka prehlada, nadam se da me nece satrat.. i valjda nebu prehlada omela terapiju?! Jel znate kaj o tome?
    Trudnice drage, uzivajte! Dani brzo prolaze...jos malo pa cete ko Obelixi hodati okolo, nadam se da cu vam se i ja uskoro pridruziti hehehe

  8. #2858

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Super za uzv draga Katka, nadam se da će sve biti super! Mora ❤️

    Milasova, baš mi je drago da sve ide i kod tebe dobro! Sretno dalje!

    Sretna, već su neke cure spominjale da su s prehladom ulazile u postupak, i to uspješno čak. Sve ovisi kako se subjektivno osjećaš!

  9. #2859
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Evo me... na uzv je sve proslo super. Covjece, veliki smo vec cijeli centimetar! Moja prva trudnoca bila je davno i ustvari se ne sjecam svih ovih ogromnih promjena iz tjedna u tjedan...
    Milasova, mozes li me uputiti na nesto sto cu iscitati vezano za te testove? Kojim redoslijedom, sto tocno se sve ustvari preporuca napraviti? Ti si odabrala Harmony, a ne Nifty...jesi li imala neke kriterije....imam doslovno tisucu pitanja.
    Sto se tice trbuha, vjerujes li mi da sam ja vec trbusasta? Ustvari, tijekom zadnjeg postupka sam se nekako zaokruzila i to je jednostavno ostalo... I ja sam poprilicna lijencina trenutno, bas mi odgovara.
    Ofcice...vjerujem da znas koliko ti srece zelim. Kao sto djevojka kaze, u pojedinim stranim klinikama cak ruse imunitet pacijenticama antibioticima nakon ET kako bi povecali sanse za implantaciju. Tako da nemoj se previse kljukati nikakvim ekstremnim vitaminskim pripravcima.
    Djevojko...❤️

  10. #2860
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Super Katka, bas sam hepi zbog tebe!
    Držite se trudnice!

    Onda nema beda ak me uhvati prehlada malo jace, dapace hehe

    Btw. ovo mi je 3 ciklus pikanja, i do sad nisam imala apsolutno nikakve nuspojave za vrijeme pikanja..ovaj puta sam primjetila glavobolju, u trbuhu i preponama konstantni osjecaj kao kad mengu trebam dobit (taj filing sam inache imala pred punkciju tek), i neki osip sam dobila po licu..nije to nis strasno, daleko od toga..ali kak tijelo drugacije odgovara na istu stvar!

    Šteta što nema nikoga tko je u postupku, da se jadamo simultano

  11. #2861
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Super Katka, bas sam hepi zbog tebe!
    Držite se trudnice!

    Onda nema beda ak me uhvati prehlada malo jace, dapace hehe

    Btw. ovo mi je 3 ciklus pikanja, i do sad nisam imala apsolutno nikakve nuspojave za vrijeme pikanja..ovaj puta sam primjetila glavobolju, u trbuhu i preponama konstantni osjecaj kao kad mengu trebam dobit (taj filing sam inache imala pred punkciju tek), i neki osip sam dobila po licu..nije to nis strasno, daleko od toga..ali kak tijelo drugacije odgovara na istu stvar!

    Šteta što nema nikoga tko je u postupku, da se jadamo simultano
    Draga, kako ide?

  12. #2862
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Ej draga..
    A nemam ti pojma, bila na uzv u nedjelju, folikula ima (koliko ne znamo jer su mali mali bili jos pa dr. Kisić nije pisao nista), ali ima i cista na desnom jajniku bas kao i prosli put... terapija je ostala ista, a sutra opet uzv pa cemo vidjeti i biti pametniji..
    Nisam optimisticna, i imam filing da opet nece biti nista od svega..tako da sam u modu tuge i jada, i sva sreca da mi se uzasno spava od tih hormona jer bi inace poludila od razmisljanja

    Kako ste vas dvoje?

  13. #2863
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Ej draga..
    A nemam ti pojma, bila na uzv u nedjelju, folikula ima (koliko ne znamo jer su mali mali bili jos pa dr. Kisić nije pisao nista), ali ima i cista na desnom jajniku bas kao i prosli put... terapija je ostala ista, a sutra opet uzv pa cemo vidjeti i biti pametniji..
    Nisam optimisticna, i imam filing da opet nece biti nista od svega..tako da sam u modu tuge i jada, i sva sreca da mi se uzasno spava od tih hormona jer bi inace poludila od razmisljanja

    Kako ste vas dvoje?
    A draga moja...ne znam sto bi ti rekla za utjehu. Nemam iskustva s cistama pa ti nemam sto pametnog za reci. Nadam se da ima sanse da se ipak postupak nastavi i ta sugava cista nestane ako je to moguce...

    Mi smo ti ok. Sutra punih 8tt. Cekam ponovo uzv i nadam se da ce i dalje biti sve ok. I planiram sljedece korake, krvna testiranja... malo sam nervozna zbog svega stalno. Uvijek nesto cekas i bojis se i nakon pozitivne bete, iako je ustvari zasad sve u redu. Nemam krvarenja nikakvih, bolova ni sl. pa se ipak nadam da ce sve biti ok. Valjda cu puni mir imati tek kad rodim...

  14. #2864

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Ej draga..
    A nemam ti pojma, bila na uzv u nedjelju, folikula ima (koliko ne znamo jer su mali mali bili jos pa dr. Kisić nije pisao nista), ali ima i cista na desnom jajniku bas kao i prosli put... terapija je ostala ista, a sutra opet uzv pa cemo vidjeti i biti pametniji..
    Nisam optimisticna, i imam filing da opet nece biti nista od svega..tako da sam u modu tuge i jada, i sva sreca da mi se uzasno spava od tih hormona jer bi inace poludila od razmisljanja

    Kako ste vas dvoje?
    I ja sam imala dvije ciste u zadnjem postupku.... Nitko nije na njih obracao paznju... A bilo je i folikula... 14 .....

  15. #2865
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Ajde super Katka, bit ce to sve ok! A kad mala beba stigne, opet ce biti neke druge brige i tako u krug..to tak ide i tak je normalno!
    A Hope, ma znam da nije bed za te ciste, imala sam jednu isto u proslom postupku pa niko nis, cak je ta bila i pukla/nestala u nekom trenu, pojma nemam.. vidjet cemo sutra sta ce uzv pokazati!
    Drzite fige!
    Do citanja!

  16. #2866
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Vijesti s uzv-a: ima folikula na lijevom jajniku, par njih po cca 10mm. A desni jajnik: ogromna cista 26mm, i jako ga brine. Mene boli, pretpostavljam od nje, desna prepona skroz do koljena, nije mi ugodno uopce. Očito mi GonalF ne pase kao terapija, jer sam i u proslom imala cistu... inache ih nikad u zivotu nisam imala.
    Enivejz, ista terapija gonalima do petka ujutro kad je opet uzv i tad cemo valjda znati otkazujemo li postupak ili idemo dalje..
    Ne moram vam ni rec da sam razocarana i jadna, opet...no, kaj bude, bude, mogu se samo nadati najboljem.

  17. #2867

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Uf bem mu ciste! Razumijem te, tako i mene lijeva noga boli od ciste od 7,5 cm na lijevom jajniku, pa ode bol sve do bubrega! Hvala Bogu smanjila se (iako se endometriozne ciste ne smanjuju osim kirurški), i sad tak stoji negdje na 1,5-2,0 cm. Išla sam s njom u postupak i opet ću Sretno i da u petak ipak bude zeleno svjetlo!

    Katka tebe more “slatke muke”. Želim ti mir odmah i sad, iako da, kad rodiš barem znaš da je cilj ostvaren, a onda cijelo novo poglavlje. Vjerujem da će testovi iz krvi biti u redu! ❤️
    Posljednje uređivanje od Djevojka_sa_sela : 03.10.2018. at 17:32

  18. #2868
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Djevojko, ma da, onda ova moja od 3 cm nije nis hehe
    Ja cu def inzistirati na nastavku postupka, ako je lijevi jajnik ok, a ja se osjecam dobro, ne zelim da mi propadne postupak...nek punktiraju tu cistu na aspiraciji i bok Pero. A ocigledno ja tako reagiram na stimulaciju, jer bas svaki puta nastane cista, i prvi i drugi put, pa i sad treci. Citala sam na Pubmedu razne znanstvene radove o razvoju cista na jajnicima od stimulacije rekombinantnim gonadotropinima, i kazu da je praksa da se postupak nastavlja po planu ako je sve ostalo ok.
    No, vidjet cemo sutra! Spremna sam na sve, kaj dr odluci tak ce bit!

  19. #2869
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Ofcice, nadam se da ste nastavili s postupkom. Moja iskustva stimuliranih postupaka: sto je bilo vise komplikacija, beta je bila ljepsa, kako s prvim malim tako i sad... neuspjesni postupak u sredini bilo sve po PS-u.... zelim ti isto❤️
    Ja i dalje ok. Pocela svasta nesto grickat, bojim se da cu se rano pocet debljat nastavim li. Evo me sa jumbo vrecicom smokija koji nisam jela valjda 10 godina...

  20. #2870
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Evo me! Situacija je spora, jako spora i ne bas obecavajuca..svaki dan sam na uzv i vadjenju krvi i sutra opet sve to. Dr ne zeli odustati, a bome ni ja. Danas je 12 dc, ako sutra ne odustanemo, racunam aspiraciju tek 17,18dc. Sto je ok, buduci su mi cikluci na 35+40 dana, ali ovo je toliko sve drugacije od prosle stimulacije.. vidjet cemo, pijem puno vode, odmaram pa se nadam da ce folikulici nastaviti rasti. Malo sam i pod stresom zbog te neizvjesnosti!
    Katka, kaj te briga, jedi kad god ti pase, ali koliko god ti bilo fino svejedno pripazi hehe

  21. #2871
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me! Situacija je spora, jako spora i ne bas obecavajuca..svaki dan sam na uzv i vadjenju krvi i sutra opet sve to. Dr ne zeli odustati, a bome ni ja. Danas je 12 dc, ako sutra ne odustanemo, racunam aspiraciju tek 17,18dc. Sto je ok, buduci su mi cikluci na 35+40 dana, ali ovo je toliko sve drugacije od prosle stimulacije.. vidjet cemo, pijem puno vode, odmaram pa se nadam da ce folikulici nastaviti rasti. Malo sam i pod stresom zbog te neizvjesnosti!
    Katka, kaj te briga, jedi kad god ti pase, ali koliko god ti bilo fino svejedno pripazi hehe
    Joooj, nadam se da ce sve na kraju biti ok s tobom. Nekako imam osjecaj da hoce.
    ...danas sam se vagnula, imam kilu vise. Uff...stvarno moram stat na kocnicu. Ustvari mi do 20. tjedna ne treba ni grama vise (tek sam u 9.)

  22. #2872
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Jucer mi je prekinuta stimulacija, na 13dc. Folikuli dva dana nisu nista narasli, bilo ih je cca 10 i ostali su na 12mm. Cista je takodjer tu, bila je jucer na cca 4cm. Tako da je dezurna doktorica odlucila prekinuti. U utorak moram na pregled kod svog mpo dr, da vidimo s cime cemo zavrsiti ciklus i koji su daljnji koraci.
    Boli me desna strana tijela, od cica, rebra, kicme, bubrega, prepone do koljena, i moram pazit kak sjedam, valjda je cista jos narasla..
    Ugl, ljuta sam jako. Bas jako! Od 3 stimulirana, 2 su mi otisla u vjetar a da nisam ni pokucala na vrata laboratorija!! Najgore mi je sto mi dr govore da su mi jajnici super, jajovodi prohodni, uterus divan, hormoni odlicni. Hmmm ocito neki vrag ipak ne radi dobro. Pricala sam sa muzem i ici cemo na konzultacije i pregled, uzv kod Lučingera. Da platim kolko treba i da me neko napokon pogleda kak bog zapovijeda i veli kaj bi se trebalo popravit. A kad iskoristimo jos ta dva postupka preko hzzo, ici cemo kod njega.
    Eto to je moja mpo prica zasad. Moram malo odmoriti!

    Katka, heheh dada, cuvaj kile za kasnije dane trudnoce

  23. #2873

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    A joj pa baš mi je žao! Očito ti ta terapija ne odgovara, mijenjaj lijekove hitno! Ovo nije normalno! Svakako kad ispucaš sve preko HZZO odi kod privatnika, dr. L je odličan.

  24. #2874
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Jucer mi je prekinuta stimulacija, na 13dc. Folikuli dva dana nisu nista narasli, bilo ih je cca 10 i ostali su na 12mm. Cista je takodjer tu, bila je jucer na cca 4cm. Tako da je dezurna doktorica odlucila prekinuti. U utorak moram na pregled kod svog mpo dr, da vidimo s cime cemo zavrsiti ciklus i koji su daljnji koraci.
    Boli me desna strana tijela, od cica, rebra, kicme, bubrega, prepone do koljena, i moram pazit kak sjedam, valjda je cista jos narasla..
    Ugl, ljuta sam jako. Bas jako! Od 3 stimulirana, 2 su mi otisla u vjetar a da nisam ni pokucala na vrata laboratorija!! Najgore mi je sto mi dr govore da su mi jajnici super, jajovodi prohodni, uterus divan, hormoni odlicni. Hmmm ocito neki vrag ipak ne radi dobro. Pricala sam sa muzem i ici cemo na konzultacije i pregled, uzv kod Lučingera. Da platim kolko treba i da me neko napokon pogleda kak bog zapovijeda i veli kaj bi se trebalo popravit. A kad iskoristimo jos ta dva postupka preko hzzo, ici cemo kod njega.
    Eto to je moja mpo prica zasad. Moram malo odmoriti!

    Katka, heheh dada, cuvaj kile za kasnije dane trudnoce
    Joj draga...ne znam sto pametnog reci. Nisam iskreno cula za takve situacije da ciste nastaju u stimulacijama...zao mi je. Naravno, tvoje zdravlje je sad najbitnije i treba tu cistu sanirati. Ne znam kako ce to, ocekuju li da sama pukne, kakva je to uopce cista? Ima li to veze s endometriozom? (Mozda bubam bzvz al to mi jedino pada na pamet).
    Naravno, ne treba forsirati kad ne ide. I ocito ti nesto od stimulacije izaziva vise nereda nego iceg drugog...svakako, vjerojatno je vrijeme za promjene...
    Jesi li razmisljala o opcijama da promijenis kliniku vec sad? I da i ta dva postupka odradis u nekoj od klinika koje rade sa HZZO (Beta ili Škvorc ako se ne varam)? Imaju i oni dobre rezultate a valjda drugaciji pristup...procitaj malo i na njihovoj temi tu na forumu...u svakom slucaju, rjesenje neke vrste ce se nametnuti, vidjet ces.

  25. #2875
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Sutra cu vidjeti kaj sa cistom i kakva je. Hmm endometrioza i cista..o tome ne znam puno, ali znam da mi je sa endometrijem sve ok. Cista je nastala uslijed stimulacije def jer je prije pocetka stimanja nije bilo! Fakat sam baksuz boze dragi!! Postaje mi smijesno ovo sve u neku ruku!
    A da, muz me nagovara da odemo Škvorcu na ova dva preostala postupka, ali ja nekako vjerujem Petrovoj i dalje..sutra cu bombardirat dr pitanjima i trazit da me uputi na neku daljnju obradu i dijagnostiku! Sad je vrijeme za borbu hehe

  26. #2876
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Sutra cu vidjeti kaj sa cistom i kakva je. Hmm endometrioza i cista..o tome ne znam puno, ali znam da mi je sa endometrijem sve ok. Cista je nastala uslijed stimulacije def jer je prije pocetka stimanja nije bilo! Fakat sam baksuz boze dragi!! Postaje mi smijesno ovo sve u neku ruku!
    A da, muz me nagovara da odemo Škvorcu na ova dva preostala postupka, ali ja nekako vjerujem Petrovoj i dalje..sutra cu bombardirat dr pitanjima i trazit da me uputi na neku daljnju obradu i dijagnostiku! Sad je vrijeme za borbu hehe
    Razumijem te. I ja vjerujem Petrovoj, ali ustvari najvise mojoj dr. Da nemam odnos s njom kakav imam....ne znam. Smatram da trebas vjerovati svom osjecaju i ako to znaci da ostajes tu gdje ti je sve poznato i gdje te vec znaju... i to puno znaci, vjeruj mi znam.
    Bravo za stav, bravo za upornost i volju...to ce se i nagraditi na kraju...❤️

  27. #2877
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Hvala ti Katka
    Ostajem u Petrovoj, stvarno mi se ne mijenja klinika bas iz istih razloga koje ti navodis.
    Cista je vodena. Dobila Duphastone za dva ciklusa, i nakon druge menge doci na uzv. Ako te nesretne vodene prasice vise nema, onda dog za daljnji postupak. A ak je ona tu, ona operacija. Kaze dr da nisam kandidat za nikakve drillinge, niti druge zahvate, jer je sve ok. Kaze ako bi isli mrdat dolje nesto, pokvarili bi mi odlican amh. Ocito samo nemamo srece..tak nam je grah pao!
    Sad odmaram, a treba mi bas jer sam stvarno puno toga injicirala u sebe..i cekam sto ce donijeti mpo put dalje..

  28. #2878

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Hvala Bogu da je vodena, ništa to nije neuobičajeno, otići će to, do tad se lijepo odmori, pa početkom godine u nove pobjede.

    Petrova je meni isto za sad ok, samo trebaš biti uporna!

  29. #2879

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Pozdrav cure. Molim vas savjet. Suprug ude ovaj tjedan na biopsiju (TESE) na Rebro pa me zanima kakav je daljnji postupak, odnosno, da li ja neke preglede obavljam kod svoje ginekologice ili idem kod nje samo po uputnicu i ostalo obavljam u Petrovoj?

  30. #2880
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Bok Ivana2018!
    Bilo bi dobro prije Petrove napraviti Papa test i cervikalne briseve, tako da s time dodjes na pregled. Ti nalazi ti vrijede godinu dana.
    Markeri na spolne bolesti ce ti takodjer trebati, ali to ti preporucam da napravite oboje kad cete dogovoriti postupak jer oni vrijede samo 6 mj.
    Krvna grupa-to mozes, ako nemas, vaditi isto prije pregleda (ceka se tjedan dana nalaz u Petrovoj 3)
    A sve ostalo ces saznati na pregledu.
    P.s. skuzila sam da su neke cure pisale da su one papu i briseve obavile u Petrovoj na pregledu, tako da je i to mozda opcija, mozda se javi netko tko zna bolje!
    Moj savjet ti je zamoliti svoju gin da ti odmah da D1 upitnicu, tako da ti u Petrovoj mogu na temelju te upitnice i dijagnoze davati interne uputnice za eventualna vadjenja krvi ili neke pretrage, a ujedno ce ti ista biti i za postupak!

    Ovo vam je prvi postupak?

  31. #2881

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Hvala puno na odgovoru. Da, ovo nam je prvi postupak pa smo malo pogubljeni

  32. #2882

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Ja sam pisala ranije o tome, sve apsolutno sve pretrage su mi se napravile na licu mjesta. Došla sam na konzultacije, s d1 uputnicom, odmah su mi napravili papu i briseve, dali sve interne uputnice za krvne pretrage, markere, sve se radi kod njih, markeri i krvna grupa u Petrovoj 3 odmah do njih. Jedino nalazi štitnjače se rade na Rebru, ali isto dobiješ od njih u Petrovoj internu uputnicu i samo dođeš u lab na Rebro. Meni se nije dalo niš ranije raditi, dugo se čeka kod mog soc.gin. Tako da mi je ovo bila bolja opcija. Sve nalaze sam skupila u roku 3 tjedna. Ovisi kad ti menga dolazi, spolni hormoni se rade 2-3 dc. Tumorski markeri odmah odeš u lab, nema naručivanja, nalazi se čekaju 2 tjedna. Papa i brisevi budu isto tako 2-3 tjedna max. Sretno!

  33. #2883
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Djevojko, super si sve napisala, info odlicna za sve!
    Inache, ima kaj novoga kod bilo koga?

  34. #2884

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Hvala to je super da se može sve na jednom mjestu napraviti. Ja imam sve nalaze ali stare godinu i pol tako da na žalost moram sve ponovo.

  35. #2885

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Drage cure, evo jos jedne nove

  36. #2886

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Drage cure i ja se ukljucujem, iduci tjedan idem na prvi ultrazvuk pa inseminacija. Trebam sve moguce savjete informacije

  37. #2887
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Draga MarijaSonja, dobro dosla i jos brze otisla s ovog foruma hehe
    Sto god te zanima pitaj, glupih pitanja nema!
    Kod kojeg si dr, koja vam je dg?

  38. #2888
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Ja cekam svoju prvu M nakon prekinutog postupka..osjecam se uzasno, peru me hormoni, iskocili pristevi po bradi, u biti osjecam se kao u pubertetu-grozno..
    Jedva cekam da prokrvarim, cista je jos uvijek tu jer me i dalje boli od bubrega do koljena! Nekako sam pokisla i tuzna nakon tog propalog postupka, najsretnija sam doma na kaucu. Ali moram se izbaciti iz tog moda, jer nije dobro ni za mene, ni za muza,
    ni za brak, niti okolinu. Eto, to je moj apdejt.
    Iduci postupak zelim probati prirodni ivf, i to sto prije, malo da se od tih sintetickih hormona oporavim.
    Kako su nam trudnice??

  39. #2889

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    MarijaSonja dobrodošla! Nemam ti savjeta, nisam išla u petrovu na AIH, samo na IVF, ali mislim da ti je najvažnije strpljenje i optimizam. Prati se uzv tvoja ovulacija i kad je vrijeme ide se na inseminaciju (ja sam radila privatno jednu AIH). Ležiš još pola h i to je to. Dobiješ upute od dr. od terapije koju trošiš od dana AIH do bete. Sretno!

    Sretnaofca, ti i ja smo u istom sosu i modu.

    Cure ja sam jutros vadila P4 na 7 dpo da se vidi kvaliteta ovulacije, lab za vađenje krvi je premješten u glavnu zgradu dolje u podrum. Nemrete fulat

  40. #2890

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Danas bio ultrazvuk, veceras u 22 nekakva injekcija

  41. #2891

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Doktor je Tomičić, dijagnoze nema, samo ne ide

  42. #2892
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Vidim da krece polako akcija...neka neka, nek bude plodna jesen!
    Eve mene trbusaste. Cekam uzv krajem ovog tjedna, sljedeci tjedan sam narucena za nifty pa sam i zbog toga poprilicno uzbudjena... odbrojavam zadnje dane sa kljukanjem razno raznim terapijama (estrofem, utrogestan, duphaston, andol, folic...). Kako bi samo bilo lijepo moci se opustiti i uzivati u trudnoci poput “obicnih” trudnica.
    Za dva dana sam 11tt i polako se blizi drugo tromjesjecje. Mozda cu se tad malo opustiti? Zasad, koliko god se trudila ne mislilti o bilo kakvim losim scenarijima oni jednostavno povremeno dodju u glavu. Nisu pripomogle nazalost ni aktualne teme o kiretazama na zivo poprilicno glasne ovih dana.
    Ofcice, nek se kod tebe napokon sve poslozi. Slazem se s tobom, odmorno tijelo je najbolji adut. A cista glava jos bolji...zato, pronadji si pozitivan mod...znas da ce ubrzo sve ovo biti iza tebe.
    Pozdrav novim curama i sto prije otisle odavde!

  43. #2893

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Stavila sam smajlić i još napisala ogroman post, a objavilo mi samo prvu rečenicu. Valjda smajlići sa smartphonea ne prolaze, pa sve iza njih ne bude objavljeno! Dakle, napisala sam super super Katka, neka se tako lijepo i dalje nastavi! Vjerujem da ćeš bit malkice mirnija kad prođe kritičnih 12 tt. Keep us posted!

    MarijaSonja, to je tzv. štoperica, inekcija koja “štopa” daljnji rast i pucanje folikula, odnosno folikul treba sazrijeti i puknuti 36h nakon štoperice. Dobija se u 21 ili 22 sata. Naravno, nekad ni štoperica ne uspije spriječiti prijevremeno pucanje folikula (ovulaciju). Pretpostavljam da ti je AIH onda u srijedu ujutro? Tomičić je ok, cura koja je sa mnom bila paralelno u postupku prošli mjesec, ostala trudna u tom postupku, ona je kod njega, kaže da je zadovoljna.

  44. #2894

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Da, tako je, rekli su da suprug dodje u srijedu u 7... Kako funkcionira to, jel boli?

  45. #2895

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Ma jok, mislim mene sve boli, ali ovo nije. Suprug da svoj doprinos, biolog pročisti uzorak, i kateterom ti ga unesu (inseminiraju). Ne znam koliko se leži nakon toga, pretpostavljam 30 min. I to je to. Najbezbolniji postupak mpo, ako mene pitaš
    Posljednje uređivanje od Djevojka_sa_sela : 22.10.2018. at 20:35

  46. #2896

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    I onda nakon toga cekam dva tjedna vadjenje krvi? Kako znam da sam trudna

  47. #2897

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Koju visinu bete da prizeljkujem?

  48. #2898

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Da, onda najgorih 2ww (2 week wait). Vadiš betu kad ti dr. kaže/napiše i vidiš jesi li trudna, neke cure imaju i ranije simptome koji su slični pms-u, no to je sve individualno. Za mene i moje osobno iskustvo beta iznad 100 je trudnoća. Sve ispod je vrlo lako moguće da je biokemijska. No, o tom potom, sad se fokusiraj na opuštanje prije sutrašnjeg dana! Sretno!

  49. #2899

    Datum pristupanja
    Oct 2018
    Postovi
    40

    Početno

    Hvala, ne znam koliko se mogu opustiti, sva sam luda, jedva cekam da prodje

  50. #2900
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Yap, cekanje je nekaj najgore..vrijeme nikako da prodje! Ali, prodje i to,kao i sve drugo hehe Zivce na tregere!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •