Stranica 35 od 78 PrviPrvi ... 25333435363745 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,701 do 1,750 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #1701
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Tak sam i ja, i dragi je išao samnom pa me onda on pikao. Jako je jednostavno...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #1702
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Ponovi ju u ponedjeljak.
    Ja nikad nisam ponavljala kad je pao vikend nego sam čekala radni dan.
    Labos u Petrovoj vikendom radi, na odjelu izvade krv i nosiš u lab. Meni su radili za postupak kad je trebalo progesteron i estradiol vaditi.
    Ali za betu ti se stvarno ne isplati ići za ZG.

  3. #1703
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Ovo gore je za Pixxie.

  4. #1704

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj Varnica prvotno napisa Vidi poruku
    Ponovi ju u ponedjeljak.
    Ja nikad nisam ponavljala kad je pao vikend nego sam čekala radni dan.
    Labos u Petrovoj vikendom radi, na odjelu izvade krv i nosiš u lab. Meni su radili za postupak kad je trebalo progesteron i estradiol vaditi.
    Ali za betu ti se stvarno ne isplati ići za ZG.
    hvala na odgovoru, za idući put ću znati

  5. #1705
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    I ja ću tako, ide dragi samnom pa će me vjerovatno on pikati.... Jel ima novosti kod tebe? Nego jedno pitanje vezano za laboratorij, meni su rekli da se javim prvi dan mjesečnice E-mailom da me znaju očekivati drugi dan na ultrazvuku i vađenju hormona. A treba doć sad za negdje oko Uskrsa..spominjali su drukčije radno vrijeme i nešto da ako mislim da će recimo u pon da javim oko četvrka... Pa više ni sama neznam..jeli itko imao sličnu situaciju?

  6. #1706
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno

    Ne znam ti, svakako im javi, bitno da ti punkcija ili transfer ne pada na Uskrs ili tako nesto. Jesu ti inace menege na vrijeme? Samo ti njima javi u cetvrtak stanje.
    Kod mene nema novosti, svih 9 js se razvija a sutra ce me opet zvati


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #1707
    IVANA 86 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    156

    Početno

    Ja sam trenutno na duphastonima pa kojima imam i "lažne" mjesečnice pa ni sama nisam sigurna kad je onda prvi dan prave i kako da ja to njima najavim u čet za ponedjeljak kad ni sama neznam...

  8. #1708

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Cure, koji je princip narucivanja za konzultacije i postupak?
    Je li dovoljno samo mailom se naruciti ?
    Nezgodno mi je osobno zbog posla..

  9. #1709

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    78

    Početno

    Mislim da možeš sa mailom, treba im samo poslati scan uputnice

  10. #1710

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Cure,ispricavam se unaprijed sto upadam kao padobranac ali sva sam zbunjena i vec vas citam duze vrijeme i vidjela sam da su i druge imale slicnu situaciju oko one potvrde o zajednickoj adresi za izvanbracnu zajednicu.Kad ste prijavljivale partnere ili sebe da li ste morale obavezno promjeniti prebivaliste ili moze i boraviste? Da znam sta moram prijaviti jer naravno nisam na partnerovoj adresi,planirala sam kad se vjencamo ali sad jos nismo u mogucnosti vjencanje obaviti..Ako itko zna,molim pomoc..hvala

  11. #1711
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Aska

    Prema Zakonu o medicinski pomognutoj oplodnji, nikakva potvrda o zajedničkoj adresi za izvanbračne partnere nije potrebna. Postoji pravilnik o načinu i sadržaju izjave o izvanbračnoj zajednici koji je izdan za prethodno važeći zakon (2009. godine), a kako za sad važeći nije izdan novi pravilnik vrijedi ovaj pravilnik PRAVILNIK O OBRASCU IZJAVE O IZVANBRAČNOJ ZAJEDNICI
    http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s..._156_3905.html

    Članak 1.

    Ovim Pravilnikom propisuje se obrazac izjave o statusu izvanbračne zajednice radi ostvarivanja prava na medicinsku oplodnju.

    OBRAZAC IZJAVE O IZVANBRAČNOJ ZAJEDNICI

    Radi ostvarivanja prava na medicinsku oplodnju, slobodnom voljom izjavljujemo da živimo u izvanbračnoj zajednici kao životnoj zajednici neudane žene i neoženjenog muškarca, te da niti jedno od nas ne živi u drugoj izvanbračnoj zajednici u smislu Zakona o medicinskoj oplodnji.

    Mjesto i datum:

    Ime, prezime i OIB izvanbračnih drugova:

    Potpisi izvanbračnih drugova:


    Potpišite i kod bilježnika ovjerite ovakvu izjavu. Ako vas budu tražili ovjerenu potvrdu da živite na istoj adresi, zatražite da vam na pismeno daju propise na kojima temelje takav zahtjev. Ako ustraju u traženju ovjerene izjave o zajedničkoj adresi možete se usmeno i pismeno očitovati ravnatelju Klinike za ženske bolesti i porode i ravnatelju KBC Zagreb kako smatrate da ste diskriminirani na temelju bračnog statusa i time otežavaju pravo na pristup liječenju, te da ćete radi toga tražiti institucionalnu i izvaninstitucionalnu zaštitu..
    Posljednje uređivanje od Inesz : 21.04.2017. at 18:49

  12. #1712

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Inesz hvala puno na odgovoru,vec ih danima zovem na telefon za informacije da ih pitam i da im to i kazem ali nitko mi se ne javlja..ja ne samo da nisam na njegovoj adresi prijavljena vec nisam ni u istom gradu i zupaniji..sve smo to mislili vjencanjem rijesiti ili boravistem do vjencanja(da ne krsimo zakon jel)..strasno je da uz svu muku sto inace prozivljavamo sad se moramo i time maltretirati..hvala,jos jednom

  13. #1713

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Aska,

    Ja se sjecam da sam se prijavila na adresu od decka jer su me trazili..i to prebivaliste..isto tako smo ovjerili ovu izjavu kod JB..
    To je bilo jos 2012..
    Ne znam kako je sada..

    Naruceni smo na konzultacije 19.5.
    Sto da napravim od nalaza?
    Nemam nist osim pape i spermiograma?
    Sto traze?

  14. #1714

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Milasova 8

    Ja sam imala i cervikalne briseve friske i papu,nalaze hormona ali dr Strelec me stavio odmah za IVF radi godina i priraslica koje imam.Sad ne znam jel te zanima sta sve jos dodatno treba za postupak ili samo za konzultacije?
    Inace,hvala puno na odgovoru za prebivaliste.

  15. #1715
    niki78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Cure, jel se u Petrovoj rade folikulometrije nedjeljom i praznikom?

  16. #1716

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Da, rade, ali onda ti nije tvoj dr već dežurni.

  17. #1717
    niki78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    laine hvala

  18. #1718
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Bok cure. Mi smo ovaj mjesec išlu konačno na fet.
    Strašno sam razočarana. Imala sam samo tri uzv i onda su mi na kraju rekli dođite za tjedan dana na transfer. Ne znam točno ni kad je bila ovulacija. Na zadnjem uzv folikul je bio 18x16.
    Jučer i danas sam radiča test i naravno bio je negativan.
    Da i nakon transfera niko ništa ne govori ni doktorica ni sestra nikakve upute. Meni je bio prvi transfer. Samo je na kraju sestra donijela papirić s uputama za utrogestan. Koji sam naravno nakon transfera tek počela koristiti. Sce ostale cure su od ovulacije koristile.

    Ne znam stvarno šta da velim.
    Mislim da je vrijeme da promijenim kliniku.

  19. #1719

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

    Početno

    Zrinkica, da, Utrogestan se pije/stavlja od prvog dana ovulacije za fet, jedino ako si dobila štopericu taj dan kada si bila na zadnjem uzv-u je druga priča, onda te sa manje/više sigurnošću mogu naručiti za 7 dana na transfer blastocista, nema u Petrovoj ni supresija ni decapeptyla na vrijeme, tek kada vrag uzme šalu, pa pretpostavljam da nisi dobila štopericu na folikl od 18 mm ...
    Ne mora to biti znak za promjenu klinike nego da se informirana drugi puta zauzmeš za sebe i preispituješ njihove postupke..otvoreno...ja sam to probala ali nisam uspjela jer nisu otvoreni po tom pitanju i jako se štedi.
    Uvijek pročitaj barem nešto na forumu kada dolaziš s pregleda i usporedi malo svoje stanje sa tuđim iskustvima, pitaj unaprijed..mogla si da si znala tu činjenicu kod soc.gin. dobiti recept isti dan za Utrogestan i piti bez obzira na njihove propuste koristeći lh trakice ili štopericu. Oni su tu da nas upute u sve ali puno djevojaka je samoinicijativno išlo na hrpu pretraga koje im njihovi liječnici nisu prepisali i tako došle do svog cilja. Moje je mišljenje i da bi dosta ljudi koje idu u bolnice na MPO i samim time imaju pokriveno troškove koje drugi nemaju, moglo u kritičnom trenutku jednom po postupku platiti 500 kn kod bilo kojeg od MPO privatnih stručnjaka u zemlji kako bi minimalizirale traume i nepoznavanje gradiva kao početnici u MPO priči. Jedino na što možemo uvijek računati kao pacijenti je nažalost da jedan liječnik jedva čeka naći grešku drugom

  20. #1720
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Naravno da nisam dobila štopericu. Više me ljuti taj njihov pristup, odnosno manjak komunikacije.
    Ne znam koji je sad protokol za dalje. Vjerojatno se opet čeka na konzultacije.

  21. #1721

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

    Početno

    Zrinkica, izvadi si uputnicu za N97 pregled i scan pošalji na mail; predbiljezbe.cef.gin@kbc-zagreb.hr za daljnji dogovor oko novog postupka ako nemaš krio više..

  22. #1722
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Imam D1 uputnicu. Samo se sestrama moram javiti i to je to. Ma znam proceduru. Ljuti me što su tolko spori i samo zavlače. Dvije godine smo izgubili na inseminacije. Onda kad smo konačno za ivf se dogovorili su već svi nalazi stari bili. Pa onda to sve ispočetka. Pa je onda 12 mj bio pa nisu radili. Tek u 2 mj smo onda krenuli. Da bi na kraju u hiperu završila. I sad ovaj fet, totalno razočaranje.

  23. #1723

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

    Početno

    Čula sam da su danas odrađeni transferi na način da se leži na trbuhu nakon transfera pola sata, prvi puta tu metodu čujem pa me interesira jel se nekom primilo sa ležanjem na tu foru?

  24. #1724
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    I da vam se ja pridružim,nova na forumu i nova u svemu ovome,pa nemojte zamjeriti ako pitam nešto ponovno,mada sam dosta toga pročitala već.
    Krenuli od jeseni,do sad prošli dvije AIH , sad čekamo IVF postupak . Jučer dobila mailom termin,da dođem po lijekove . Bila kod doktora prvo da mi napiše za lijekove, otišla podići lijekove. Lijekova nema dođite početkom 6 mjeseca ,prije menstruacije . Baš sam razočarana,nije da sam baš blizu i da mi je svejedno otići sa posla .
    Kroz ljeto ima postupaka ? Kakva je praksa, mojeg liječnika nema od polovice 6 do polovice 7 , čula sam da u 8 ne rade ? istina...?
    Puno sreće svima

  25. #1725

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Hadasa,zao mi je..ja sam izgleda bila prije tebe i dobila sam lijekove,jer dragi mi je rekao da dok sam ja bila kod sestre da je dosla jedna cura i da su joj to rekli,pretpostavljam da si to ti,srijeda je bila..Mene je iznenadilo isto sto je dr zvao pitati kakve lijekove imaju da mi da protokol.
    A sad pitanje za cure koje su vec isle(jer i meni je ovo prvi IVF) sestra mi je rekla prilikom preuzimanja lijekova da prvi dan menstruacije posaljem mail,jel se treba nesto posebno naznaciti u mailu ili samo kod kojeg sam doktora? Nisam se ni sjetila pitati detalje..

  26. #1726
    MonaLi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,163

    Početno Potpomognuta u PETROVOJ

    Aska- Ja sam samo bila poslala mail da mi je prvi dan menstruacije i da sutra idem kod njih da mi oni daju injekcije(prve dvije su me oni pikali). Ako ti vec doma imas lijekove onda tako i napisi a njima je to samo info da si počela postupak. Tako sam bar ja to shvatila. Oni po imenu znaju kod koga si ali mozes napisati.

    Hadasa - nisam znala da se u Petrovoj to događa, bas mi je zao, ako iduci ciklus nema tvog doktora traži zamjenu ako ti to odgovara, mislim ni moje nije bilo pola puta kad sam dolazila...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od MonaLi : 19.05.2017. at 21:55

  27. #1727

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Hvala na informaciji MonaLi

  28. #1728

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Hadasa, ajme bas koma..
    Ali nadam se da budete krenuli sa iducim ciklusom..

    Nego,nitko mi se u labu ne javlja..
    Trebam li se naruciti za spolne hormone ili?
    Mi startamo krajem iduceg mjeseca..nadam se da ce biti lijekova

  29. #1729

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

    Početno

    Za spolne hormone se naručuje na 01/4604-755 od 12-14h

  30. #1730

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Hvala..
    Ali dobit ih je nemoguca misija

  31. #1731
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Hvala cure...menstruacije mi je oko 5.06 ...rekla mi je sestra da dođemo po lijekove prvog ili drugoga. Pošto mi je sestra trebala i objasniti kako si davati lijekovima i kad početi jer do sad nisam to prolazila,nadam se da ovaj ciklus budemo ipak bude nešto . Počinjem se s lijekovima prvi dan menstruacije ili sam ja nešto krivo shvatila.Idem kod doktora Strelca ,a on je malo škrt na objašnjavanju . Trenutno sam optimistična pa se nadam najboljemu,ali baš su me neugodno iznenadili

  32. #1732

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Ma kakvi, nitko se ne javlja..
    Poslala sam im mail..nadam se da je ispravan..
    Ocekujem da me naruce za 2 tjedna..

  33. #1733

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

  34. #1734

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Hadasa,zar nisi dobila onaj papir s objasnjenjem kako pocinjes i kad? Ja sam dobila,plus mi je dr Strelec sve objasnio a i sestra na odjelu.Meni je dr rekao da s pikanjem pocinjem 2.dan ciklusa a 8.dan uzv prvi.Isto tako napisane su mi i doze kad i koliko koji dan.

  35. #1735
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Cure,
    Prikljucujem se vama.
    Za tjedan dana moram na uzv, i ako je sve ok, dobivam lijekove i pocinjem s IVF postupkom.
    Dali su mi onaj papir sa potrebnim stvarima.koje treba donijeti.
    Da li.spermiogram moze biti stariji, mislim star cca 7 mjeseci??
    Koliko se cekaju nalazi u Petrovoj 3 za markere?
    Kakva je to potvda o zajednickoj adresi?? Nismo prijavljeni na istoj, nego na dvije razlicite a zivimo vec vise godina zajedno.
    Da li mozda netko zna, da li dijagnosticka histero na pocetku tog ciklusa ugrozava nesto u cijelom tom postupku?
    Naime, bila sam T 3 puta, imala 3 spontana, 4 kiretaze i od tih kiretazi dobila priraslice, maternica mi.jr bila.sljepljena i vec sam.isla na dvije histero gdje je radjena rekonstrukcija kavuma.
    I dokt.priv.kod kojeg sam radila histero je rekao da samo.dodjem na kontrolnu hsc da se vidi da se priralice nisu vratile.
    Ne zelim gubiti ciklus,.jer postoji mogicnost da.me tek onda na postupak idem na jesen,.a.izluditi cu psihicki do tada.
    Ovo mi je prvi postupak, prirodno sam bila ostala sva tri puta.
    Ali radi toga, sto je jedan jajovod ostao blokiran priraslicama i radi spontanih,.dokt.je.odlucila sa IVF.
    Hvala puno na odgovorima

  36. #1736
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Mono spermiogram može biti do 2 godine.

  37. #1737
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Nalazi za markere u Petrovoj 3 se cekaju tjedan dana.

  38. #1738

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Citiraj 1977 prvotno napisa Vidi poruku
    Slala sam na taj mail i nema odgovora i ne javljaju se uopce..ici cu u vinogradsku obaviti to..
    Hvala

  39. #1739

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Mono, ukoliko ste u vanbracnoj zajednici dovoljno je da ovjerite izjavu kod javnog biljeznika..
    Tako smo mi..
    Doduse , prije postupka sam se ja prijavila na njegovu adresu..
    Ali mislim da je ta izjava dovoljna.
    Za markere se ne treba narucivati ili?

  40. #1740

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Mono i mi smo isto ovjerili kod biljeznika izjavu ali sam se i ja prebacila na njegovu adresu..ja nisam bila za to,ali dragi je inzistirao jer nije zelio da bude ikakvih problema i u policiji su mi izdali uvjerenje o prebivalistu i to je to. Kad sam papire predala nitko ih nije ni pogledao,npr na uputnici mi stoji stara adresa ali rekose mi u HZZO da to nije bitno da je bitan samo MBO.

  41. #1741
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Cure,
    Hvala na odgovorima. Znaci traze samo to sto pise na tom papiru?? Ne traze spolne hormone i.ostalo???
    Da ne bi ispalo da i to treba...
    Ici cemo vaditi markere sutra,.a u sri bi trebala na uzv i po lijekove.
    Nece mi dati lijekove bez markera jelda?? A markeri bi nam onda bili gotovi tek u petak.
    To su sve injekcije koje cu dobiti??

  42. #1742

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Jesi bila na konzultacijama?
    Mene je dr.trazio spolne hormone,hormone stitnjace, AMH ,papu i briseve..
    Zakonski trebamo markere..

  43. #1743

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Trenutno sam u prikupljanju nalaza da pocetkom 7 mj.krenem u postupak..

  44. #1744
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Vec sam.dugo u Petrovoj, vodim se na humanoj, jos sam prije sve radila i prilozila, i sve je ok.
    Da li netko zna kada su oni na godisnjem? Tj.kada ne rade postupke?? Kad je pauza??

  45. #1745
    Hadasa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2017
    Postovi
    324

    Početno

    Aska-nisam dobila nikakav papirić, doktor je rekao da će sve mi sestra objasniti,a sestra mi je rekla da lijekova nema i to je to,da dođem početkom mjeseca . Možda netko zna fiksini broj sestre Jasne,imam onaj mobitel ali već mi se nitko dva dana ne javlja. Da nazovem i pitam da li ima lijekova za mene, da opet ne idem uzalud.

  46. #1746
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Mono, ukoliko ste u vanbracnoj zajednici dovoljno je da ovjerite izjavu kod javnog biljeznika..
    Tako smo mi..
    Doduse , prije postupka sam se ja prijavila na njegovu adresu..
    Ali mislim da je ta izjava dovoljna.
    Za markere se ne treba narucivati ili?
    Za markere se ne treba narucivati. U Petrovoj nalazi markera vrijede 6 mj.

  47. #1747
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    ???? Cure, nisam pohvatala, nema lijekova u Petrovoj???? Sto to znaci????
    Da ne mozemo na postupak???

  48. #1748

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Mono,ja sam lijekove dobila..Hadasa nije.

  49. #1749
    mono111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,208

    Početno

    Aska, vidim u tvom potpisu priraslice???
    Moze par detalja o tvom stanju???
    Ja sam vec dva puta isla na histero.

  50. #1750

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    597

    Početno

    Kao dijete 2 operacije:slijepo crijevo i ileus(od priraslica) S 29 godina operacija paraovarijske ciste i to laparotomijom jer radi priraslica u trbuhu nisu se usudili laparoskopiju,tad su mi i cistili priraslice u zdjelici.Operater rekao da su jajnik i jajovod bili slijepljeni i da su crijeva isto puna priraslica ali to nisu dirali,te da se priraslice u pravilu vracaju.S bivsim partnerom sam 3 god pokusavala i isla na Sv Duh na 3 inseminacije i nitko mi nije nikad radio Hsg.Doktor se sad zacudio da kako to da mi nikad nije provjeravana prohodnost jajovoda i rekao da su najvjerovatnije osteceni od operacija.Te s obzirom na godine nema smisla gubiti vrijeme i raditi Hsg vec da idem na IVF.Napominjem da bivsi partner ima dijete a ja sa sadasnjim evo 8 mjeseci nista. S obzirom na godine,nakon 6 mj me primarni ginekolog poslao reproduktivcu.Moj partner ima uredan nalaz.Eto,to je moje stanje.Nikad ostala trudna,3 operacije i nazalost posljedice toga-priraslice. Ispricavam se sto sam se razvezla ali nisam krace mogla objasniti.
    Posljednje uređivanje od aska : 25.05.2017. at 21:36

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •