Stranica 62 od 78 PrviPrvi ... 1252606162636472 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,051 do 3,100 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #3051
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Isla sam po drugo misljenje, i u biti reko je da su od ova 4 postupka koja sam prosla, 3 za bacit u smece i sjest i plakat. Jedino je ovaj zadnji dobar jedino sto smatra da ga nikako nisu smjeli prekinuti zbog ciste nego je trebalo ici dalje sa injekcijama dok god folikuli ne narastu, i onda na aspiraciju i freeze all. I kaze da sam ja opcenito kandidat za "neku vrstu over stimulacije" i aspiraciju te freeze all, dakle bez stoperice jer jako burno reagiram na nju (krvarenje, pucanje folikula). Eto..
    Ali buduci mi je ostao jos jedan hzzo stimulirani, na mukama sam dal da idem odmah dr.L il ostanem u Petrovoj. U biti, cekam da mi jave dal moj dr u Petrovoj radi il je oso u mirovinu. Ak je, onda idem dr.L odmah

  2. #3052
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Poslala sam mail sestrama i petrovoj i ne odgovaraju. Jesu oni na g.o.?

  3. #3053

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Isla sam po drugo misljenje, i u biti reko je da su od ova 4 postupka koja sam prosla, 3 za bacit u smece i sjest i plakat. Jedino je ovaj zadnji dobar jedino sto smatra da ga nikako nisu smjeli prekinuti zbog ciste nego je trebalo ici dalje sa injekcijama dok god folikuli ne narastu, i onda na aspiraciju i freeze all. I kaze da sam ja opcenito kandidat za "neku vrstu over stimulacije" i aspiraciju te freeze all, dakle bez stoperice jer jako burno reagiram na nju (krvarenje, pucanje folikula). Eto..
    Ali buduci mi je ostao jos jedan hzzo stimulirani, na mukama sam dal da idem odmah dr.L il ostanem u Petrovoj. U biti, cekam da mi jave dal moj dr u Petrovoj radi il je oso u mirovinu. Ak je, onda idem dr.L odmah
    Eh da kuzim da ti se ne da mucit opet u Petrovu ako mozda kod privatnika imas vece sanse ali opet nista te ne kosta. Mozda da im pokaze nalaz od privatnika i kazes njegovo misljene mozda ga uzmu u obzir. Kako god odlucila drzim fige

  4. #3054

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Poslala sam mail sestrama i petrovoj i ne odgovaraju. Jesu oni na g.o.?
    Na koji mail? Ja sam prosli tjedan slala na onaj predbiljezbe.. i odg su mi. Sutra idem do svoje dr. Tako da vjerojatno nisu na go

  5. #3055
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Slala sam na onaj med.sestre.ivf! A valjda ce odg..
    hmm iskreno nemam kaj pokazat, jer dr.L nije napisao koju terapiju bi mi dao i kako bi postupao, o tome smo usmeno. Mislim da terapiju dobijes napismeno tek kad krenes.
    A vidjet cu iduci tjedan kad dodjem na uzv, kako cu se osjecat.
    Sretno sutra na pregledu!

  6. #3056

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Sretnaofca,i sama sam se mucila sa dvojbom prije ovog dobitnog postupka dali iskoristiti jos taj u Petrovoj ili ici privatno..
    Na kraju ,ipak se odlucili za Petrovu i rekli ak ne uspije idemo privatno..i bingo,evo me u 28tt..
    Posalji mail na onaj predbiljezbe.cef (ne znam tocan mail napamet ali imas na stranici bolnice) odgovore isti dan..
    I sretno!
    Sretno svim curama u postupcima!

  7. #3057
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Je, odgovorile su mi na mail. Naime, dr. mi je otiso u mirovinu, i mole da odaberem novog lijecnika ako zelim tamo nastaviti lijecenje.. imam osjecaj da sam opet na pocetku.
    Evo, za pocetak lajkam Pavicic Baldani i Vrcica. Ako mi mozete dati savjete i opaske i pomoc u odabiru..

  8. #3058
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Vrčić
    ili, ako si preko 37, ravno L

  9. #3059
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Vrcic

  10. #3060

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Idi ravno Lučiju!

  11. #3061
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Djevojche sa sela! Znala sam da ces mi to napisat

  12. #3062
    zrinkica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    329

    Početno

    Baldani skoro nikad nema

  13. #3063

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    18

    Početno

    Ja sam trenutno kod Skrgatic i stvarno je vrhunska doktorica i covjek, moja preporuka.

  14. #3064

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    26

    Početno

    Pozdrav svima, imam 29 i uskoro ću na 3. IVF (dr.Vrčić), u veljači 2018. obavljena resekcija septuma uterusa, a mm nešto lošiji spermiogram. U prethodna 2 IVF-a vraćena po 2 zametka, Beta 0 . Nadamo se trećoj sreći

  15. #3065

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Pozdrav i od mene. Nakon jedne prirodne trudnoće i sada već pet godina pokušavanja krenuli s pretragama. Upravo završili terapiju antibiotikom zbog lošeg nalaza briseva, pa se nadam da će kontrolni brisevi biti ok i da nastavljamo put. Samo mi nekako sve sporo prolazi.

  16. #3066
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Bok cure! Evo, mi dog Vrčića. U petak pregled, uzv, dogovor i ako je sve ok, onda sa iducom m krecemo u 4. stimulirani. Sve vazece nalaze imamo, tak da smo spremni!

  17. #3067
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Isabella, sretnooo!

  18. #3068

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Sretnaofca super, nisi morala dugo čekati termin! Sretno! Keep us posted!

    Isabella i Pearl sretno cure!

  19. #3069
    JaneEyre avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    14

    Početno

    Da li imate dopunsko osiguranje?
    I da li je korisno kad udjem u postupak?

  20. #3070
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Osobno imam uvijek dopunsko. Sve lijekove bi morala placati dodatno da ga nemam, tako da se isplati svakako! A i opcenito, mislim da 70kn/mj nije puno, nikad ne znas kaj ti se moze desiti u zivotu!

  21. #3071

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Sretnaofca ideš kod Vrčića privatno ili u Petrovu? Pitam jer imaš termin u petak a ja 5.2. u utorak pa me frka da nije zarotirao dane.

  22. #3072
    JaneEyre avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Osobno imam uvijek dopunsko. Sve lijekove bi morala placati dodatno da ga nemam, tako da se isplati svakako! A i opcenito, mislim da 70kn/mj nije puno, nikad ne znas kaj ti se moze desiti u zivotu!
    Imas neku preporuku?
    Slazem se da nikad ne znas, ali najcesce pocnes razmisljati o tome tek kad ti vec treba
    Pa da i to "rijesim" dok iscekujem pregled.

  23. #3073

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Ja nisam imala dopunsko i bas nista nisam morala platiti..
    Nama sve pokriva osnovno zdravstveno osiguranje kao i trudnicama..

  24. #3074
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    E Milasova, to nisam znala da imamo sve pokriveno kak se tice mpo cak o bez dopunskog! To je skroz u redu, posteno!
    Ivana, idem privatno k njemu. A kaj se tice rotacije dana, znam da je zarotirao dane, ali nisam sigurna u kojem smjeru: ako je imao uto sad je cet, a ak je imao ambulantu cet sad je utorak!

  25. #3075

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Vidim da je na web stranici četvrtak a ja sam naručena utorak. Znači dobro je. Samo da ga uspijem napokon ulovit da je tamo. Sretno u petak i javi kako je prošlo. Možda ćemo u isto vrijeme u postupak

  26. #3076

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    26

    Početno

    Imala termine kod dr. Vrčića četvrtkom, a sada sljedeći je u utorak 22.01.

  27. #3077

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    26

    Početno

    Hvala

  28. #3078

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    26

    Početno

    Sretno

  29. #3079

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    sretnaofca jesi bila kod dr. Vrčića?

  30. #3080
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Jesam, moram krv vadit-hormoni neki, stitnjacu provjerit pa cemo vidjet iduci mj kako i sta dalje! Polako..

  31. #3081
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Ima li neka iskustva sa Inofolicom ili Gynositolom?

  32. #3082

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    26

    Početno

    Ja trošim već oko godinu dana Gynositol, morala sam skidat kile uz to trošim i Siofor zbog inzulinske rezistencije.

  33. #3083

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Pozdrav svim curama!
    Evo i ja sam u Petrovoj na potpomognutoj. Do sada smo M i ja skupljali nalaze. Kod njega sve u redu, kod mene se pojavio problemcic. Na ispuhivanju jajovoda, u lijevom mi je pronađen nekakav oziljak koji se javlja prilikom abortusa ili nekakvog drugog operativnog zahvata, ili prilikom jace upale. Nista od navedenog nisam imala. Tako da sam iduci mjesec narucena na histeroskopiju. Potpomognutu mi vodi Banovic. Imam 35 godina, i 1,5 pokusavanja iza sebe.

  34. #3084
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Ok, a jesi li primjetila kakve blagodati tog preparata? U smislu redovitijih ciklusa i ovulacije?

  35. #3085
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Mrs Ivy, dobro dosla i jos brze i bolje otisla na drugi forum hehe
    Ok, tek kreces sa obradom, zelim ti srecu.. javljaj kako ide, i ako ti nije nesto jasno, pitaj, tu mozda ima netko tko ti moze pomoci!

  36. #3086

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    26

    Početno

    Ciklusi su mi oduvijek bili redoviti, hvala Bogu pa sa time nije bilo problema, a sad on mi je to preporučio zbog inzulinske rezistencije kao utječe na metabolizam šećera i masti, ja sam skinula 15kg, a osim toga ništa konkretno što bih nadovezala na uzimanje Gynositola. Nakon 2 neuspjela IVF slijedi nam konzultacija sa embriologom, a mm mora napraviti dodatne hormonske pretrage, više sam zbunjena od svega.. Vidjet ćemo idući mjesec

  37. #3087
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Evo i meneeee...


    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Osobno imam uvijek dopunsko. Sve lijekove bi morala placati dodatno da ga nemam, tako da se isplati svakako! A i opcenito, mislim da 70kn/mj nije puno, nikad ne znas kaj ti se moze desiti u zivotu!
    Eto tako i ja isto, posebno zbog davnog iskustva kad ga unazad nešto godina nisam imala pa završila na nekom manjem zahvatu u bolnici i iskeširala im lipe novce.

    Citiraj JaneEyre prvotno napisa Vidi poruku
    Imas neku preporuku?
    Slazem se da nikad ne znas, ali najcesce pocnes razmisljati o tome tek kad ti vec treba
    Pa da i to "rijesim" dok iscekujem pregled.
    Čini mi se da ti sve dođe na isto. Ja osobno imam Croatiu (nadam se da spominjanjem ne kršim neka pravila jer mi nije namjera promocija) ali mislim da oni svi zaista pokrivaju iste stvari, jedino je možda razlika u cijeni koja možda varira u 5 kn/mjesečno.

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam imala dopunsko i bas nista nisam morala platiti..
    Nama sve pokriva osnovno zdravstveno osiguranje kao i trudnicama..
    Istina. Osim ako dobiješ boleščinu koja nema veze sa trudnoćom, npr. kao moja prija upalu slijepog crijeva. Opet keširanje.

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li neka iskustva sa Inofolicom ili Gynositolom?
    Pila ja Inofolic par mjeseci prije uspješnog postupka.

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Ok, a jesi li primjetila kakve blagodati tog preparata? U smislu redovitijih ciklusa i ovulacije?
    Ja ne mogu reći da sam primijetila ikakve benefite na sebi, ako ću ful iskreno. Ciklusi su mi baš u toj fazi bili donekle redovni već dulje vrijeme, a svoje ovulacije godinama nisam zapravo pratila iako sam uvjerena da ih često osjetim u probadanjima. Ali s obzirom da sam u toj fazi pila sve one vitamine za poboljšavanje kvalitete js nakon debakla sa prvom stimulacijom, ne znam što bi ti rekla. Meni je rečeno da on isključivo pomaže kod PCOS slučajeva i to kod višemjesečnog korištenja, ali naravno ne škodi ni drugima. Ali i košta, posebno doza koju sam ja pila od dvije vrećice dnevno, Nije zanemarivo.
    Ofčice, dr. Vrcić je odličan izbor. Ja ću uvijek biti sklona Baldani iako je istina sve što kažete da je puno nema i sl. Ali meni je uvijek bio jako bitan odnos sa mojom dr., dogovor, povjerenje, dostupnost na tel., planiranje, pogađanje stimulacije i sl. To mi je bio prioritet, a ne tko će mi taj dan izmjeriti veličinu folikula, jer i u uspješnom postupku napravila sam valjda 20 uzv i skoro svaki mi je radio neki drugi dr. na odjelu, punkciju Baldani, a FET Vrcić. Možda je i to recept, mixanje?
    Posljednje uređivanje od katka22 : 24.01.2019. at 10:39

  38. #3088
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Katka da, malo je skup preparat ali nema veze..iako, prvo cekam nalaze krvi pa onda pocinjem piti..u biti prvo s nalazima kod dr.V pa cemo vidjet sta i kako dalje.
    Mene zanima slijedece, ako ima netko tko zna ili je bio u toj situaciji, meni ce taman menga stici tako da ce mi 2. i 3. dan ciklusa biti u subotu i nedjelju, da li labos u Petovoj radi preko vikenda za nas sa internim uputnicama? Ima tu svega, prolaktin, stitnjača, fsh, lh, inzulin, ogtt, vitamin d..

    Katka kako ste vas dvoje?

  39. #3089

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Katka da, malo je skup preparat ali nema veze..iako, prvo cekam nalaze krvi pa onda pocinjem piti..u biti prvo s nalazima kod dr.V pa cemo vidjet sta i kako dalje.
    Mene zanima slijedece, ako ima netko tko zna ili je bio u toj situaciji, meni ce taman menga stici tako da ce mi 2. i 3. dan ciklusa biti u subotu i nedjelju, da li labos u Petovoj radi preko vikenda za nas sa internim uputnicama? Ima tu svega, prolaktin, stitnjača, fsh, lh, inzulin, ogtt, vitamin d..

    Katka kako ste vas dvoje?

    Labos radi i preko vikenda za nužne pretrage i naše naravno odnosno P4 i E2 ovisno o danu menstrualnog ciklusa

  40. #3090
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Aha, onda cu zamolit tam na salteru da mi daju dvije interne, na jednoj ove kljucne stvari vezane uz dan ciklusa, a na drugu nek pise ostalo pa to u pon obavim.
    Hvala

  41. #3091

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Bok cure! Vidim da je ova tema postala malo aktivnija pa da vam se pridružim. Ja sam u iscekivanju sljedećeg postupka, 3.stimulrni I prvi u petrovoj. Bila sam I ja kod Dr. Vrčića privatno na pregledu, još neke sitne pretrage obaviti i onda bi trebali u 3 mj u postupak. Inače, kako to ide u petrovoj, koji se dan dolazi po stimulaciju, prije postupka? A ima li uzv prije početka davanja stimulacije i koji dan ciklusa se dolazi prvi put? Bila sam kod škvorca prije, tamo se dolazi na uzv par dana prije početka na uzv I lijekove i onda prvi uzv 6.dan ciklusa. Nisam iz zg pa da se znam organizirati kad krene to sve.

    Vidim da vas ima još koji krćete I to još kod Dr. Vrčića pa ćemo moći razmjniti iskustva! Ja sam do sad prezadovoljna.

  42. #3092
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Ema drago mi je da nas ima vise! I ja bi trebala krenuti u ivf negdje sredinom 3.mj kod dr.Vrcic! I ja sam zadovoljna njime, realan je i skroz prizemljen.. a i cula sam samo najbolje o njemu i odnosu prema svojim pacjenticama!
    Petrova je meni osobno super, osoblje na ivf odjelu za pohvali, ivf labos i sala takodjer. Sama pripremna za aspiraciju i transfer protjece uvijek ugodno, to je moje iskustvo.
    A reci ce ti dr.Vrcic kako i sta, vjerojatno kad dobis mengu ici ces na uzv i vadjenje krvi, i ako je ciklus u redu, onda se krece 2dc sa pikanjem, pijenjem tableta-kaj ste vec dogovorili. Prvi uzv nakon pocetka terapije je uvijek 6dc a nakon toga po dogovoru! Terapija se podize obicno taj dan kad se vadi krv 1dc ili eventualno par dana prije ocekivane menge! Uglavnom, ne brini oko nicega, sve ces saznati i dog sa dr i sestrana na pregledu kad utefterite da krecete sa ivf

  43. #3093

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    26

    Početno

    Sretnaofca imate ostavljenu D1 uputnicu ?
    Posljednje uređivanje od ISABELLA 01 : 28.01.2019. at 15:50

  44. #3094
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Isabella1, nisam je jos odnijela gore, menga ce tek za desetak dana. Zasto?

  45. #3095

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Što ti još moraš napraviti od pretraga? Jel mu ih isto moraš javiti na mail,? Koji Iput vam je ovo?

    Što se tiče doktora, ja sam isto čula samo naj tako da se uzdam u njegovu stručnost

  46. #3096
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Ema, trebam napraviti kompletnu krvu analizu stitnjace jer imam Hashimoto, prolaktin, vitaminD, glukoza, ogtt, fsh, lh. I onda s nalazima doci kod njega da se dog sto dalje. Nama ce ovo biti 4.stimulirani ivf!
    I ja se uzdam u njegovu strucnost, samo se nadam da nije prebukiran...

  47. #3097

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Uh 4...jeli bilo do sad nešto, trudnoća... ? Jesi I prije bila u petrovoj? Nama je 3. Stimulirani, prije smo bili kod škvorca I razočarana sam skroz sa drugim postupkom, stimulacijom i tajmingom punkcije ali što se tiče komoda I njihove ljubaznosti, stvstno su super tako da neznam što mogu očekivati od Petrove. Inače, jel u petrovoj vade I krv u toku simulacije da odrede točan dan punkcije ili isto samo na temelju uzv?

  48. #3098
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    A da, vec je 3 ivfa iza mene, brzo je to proslo. Nije bilo trudnoce, i samo jedan transfer i to u Petrovoj. Ajmo rec da su 2 ivfa bila jako aljkavo odrađena, nakon cega sam imala svakakve posljedice, no o tome ne bih u detalje.
    U petrovoj se vadi krv tokom stimulacije kako bi se izmjerio E2 (estradiol) i pomocu toga uz naravno uzv, odredio dan punkcije. Neki prakticiraju uzv na prvi dan ciklusa i vadjenje krvi da se vidi je li ciklus u redu za stimulaciji, a neki ne. Ne znam kakvu praksu ima Vrcic, vidjet cemo.
    Ugl, ne moras se brinut, samo se pripremi na nesto duza cekanja u cekaoni nego sto si kod Skvorca cekala!

  49. #3099

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Isabella1, nisam je jos odnijela gore, menga ce tek za desetak dana. Zasto?
    Ostaviš koji dan u tjednu na šalteru D1 uputnicu, ako će 2dc biti za vikend onda se javljaš na onaj drugi polukružni šalter kod odijela sestri, a one obično napišu na papirić podatke za pretragu i s time se ide u labos, a ove ostale pretrage riješiš u tjednu, a oni ti daju interne za sve što trebaš još obaviti

  50. #3100
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Katka da, malo je skup preparat ali nema veze..iako, prvo cekam nalaze krvi pa onda pocinjem piti..u biti prvo s nalazima kod dr.V pa cemo vidjet sta i kako dalje.
    Mene zanima slijedece, ako ima netko tko zna ili je bio u toj situaciji, meni ce taman menga stici tako da ce mi 2. i 3. dan ciklusa biti u subotu i nedjelju, da li labos u Petovoj radi preko vikenda za nas sa internim uputnicama? Ima tu svega, prolaktin, stitnjača, fsh, lh, inzulin, ogtt, vitamin d..

    Katka kako ste vas dvoje?
    Hej...
    Nas dvoje smo ti super. Moj momak lijepo raste, jako je aktivan, pravi mali Bik. Ima već oko 1kg i na uzv već liči na pravog dječaka. Ima moj mali nos!
    Ušli smo u 6. mjesec (25tt) i sve su mi češća razmišljanja o porodu. Konstantno je i do 14 dana veći po svim mjerenjima, isto tako s mojom uskom zdjelicom nekako se bojim završetka trudnoće jer sam si stvarno željela vaginalni porod. Još zasad radim i kako mi je dosta nisko položen tako mi je sve napornije i sjedenje i ležanje i šetanje, ustvari svaki položaj. Vjerujem da ću ubrzo ostati doma do kraja. Većinu stvari smo naručili/kupili i osjećam se spremnom, pa kad dođe. Samo neka sve ostane u redu do kraja. Srećom, bolesti su me osim manje hunjavice zaobišle... Moji dečki doma su se cijepili protiv gripe da bi mene zaštitili , ja u iščekivanju toplijih i duljih dana. Ustvari, nekako mi je sve brzo proletjelo.

    Ti draga moja.... kako si ti? S obzirom na sve što se događa? Postupci su nam svima strašno stresni, pogotovo mijenjanja doktora i slično. Ono što ti želim savjetovati - budi jasna i glasna. Pitaj ga sve, traži pojašnjenja na svaku sitnicu, inzistiraj na pažnji koju očekuješ, makar minutu. Nisi ti tamo prvi put, upravo suprotno, imaju i oni svojih propusta tako da smatram da imaš potpuno pravo na nijansu "posebniji" tretman. Sretno ofčice!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •