Stranica 70 od 78 PrviPrvi ... 20606869707172 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,451 do 3,500 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #3451

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Hope, Srića, Laborantica-kakvi su rezultati? Ja sam na 6dc imala samo dva folikula (dva su zbog jako niskog amh-a). Dugi protokol. Sve nade polazemo u ta dva. Imam uzv ponovno na 9dc. Drzite fige.

  2. #3452

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj MimiDrimi prvotno napisa Vidi poruku
    Hope, Srića, Laborantica-kakvi su rezultati? Ja sam na 6dc imala samo dva folikula (dva su zbog jako niskog amh-a). Dugi protokol. Sve nade polazemo u ta dva. Imam uzv ponovno na 9dc. Drzite fige.
    Evo kod mene 10dnf beta 391.05... čekam srijedu i ponavljanje bete

  3. #3453

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo kod mene 10dnf beta 391.05... čekam srijedu i ponavljanje bete
    Odličnoooo! Neka bude beta cetveroznamenkasta

  4. #3454

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Ima li tko iskustva sa ovulacijskom sluzi usred pikanja dok jos nije velicina folikula za pucati? Ja ju imam vec dva dana, dr.kaze da je zbog povecanog estradiola, sutra idem na uzv, a bojim se da nije slucajno ovulacija bila i da nisu pukli prije reda.... Ima li tko iskustva sa slicnom ili istom situacijom?

  5. #3455

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj MimiDrimi prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko iskustva sa ovulacijskom sluzi usred pikanja dok jos nije velicina folikula za pucati? Ja ju imam vec dva dana, dr.kaze da je zbog povecanog estradiola, sutra idem na uzv, a bojim se da nije slucajno ovulacija bila i da nisu pukli prije reda.... Ima li tko iskustva sa slicnom ili istom situacijom?
    Kod mene je uvijek bila prisutna sluz.

  6. #3456

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj MimiDrimi prvotno napisa Vidi poruku
    Hope, Srića, Laborantica-kakvi su rezultati? Ja sam na 6dc imala samo dva folikula (dva su zbog jako niskog amh-a). Dugi protokol. Sve nade polazemo u ta dva. Imam uzv ponovno na 9dc. Drzite fige.
    Pozzz ja sam trenutno 8+2 bila sam na prvom uvz sve ok gestacijska i unutra kuca srce,opet sam naručena 13.11.
    Želim ti sreću,da bude sve u redu.

  7. #3457

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Kak super! Ja sam na transferu bila prije dva dana. Sada čekanje, a betu vadim na svoj rođendan. Super se osjećam, jucer i danas imam bolove slične predmenstrualnim i bole me leđa u donjem dijelu za poludit...

  8. #3458

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    215

    Početno

    Sto ste sve dobile poslije transfera?
    Samo utrogestane, ili i andol, estrofem, mozda neko decortin?

  9. #3459

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Samo utrogestan i folacin.

  10. #3460

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Bok cure dali koja ide kod dr.Ivane Jurkovic?Moze iskustva,hvala

  11. #3461

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Pozz cure,nova sam ovdje i raspitujem se o potpomognutoj jer ce nam biti potrebna.Gin nam je predlozio ponoviti spermiogram na Vuk Vrhovcu.Medutim,htjela bi se informirati i o drugim klinikama.Kakva su Vam iskustva s Petrovom? Brzina cijelog postupka,adminiatracija,osoblje,uspjesnost postupka i sl.
    Inace MM asthenozoospermija,necrozoospermija.Kod mene sad navodno sve OK.Hvalaaaa..

  12. #3462

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Postovana nemam rijeci za petrovu,svi su ljubazni jako.Sestre su divne jako.I kod njih mozes sve obaviti.Konzultacije se cekaju minimalno 1 mj ovisi kod kojeg doktora.

  13. #3463

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Hvala na odgovoru A da li se za prvi spermiogram treba naruciti? I kolko se cekaju nalazi istog?

  14. #3464

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Pise ti na njihovoj stranici od petrove.To nebi znala jer sam radili privatno.

  15. #3465

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Hvala,proucit cu malo bolje

  16. #3466
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz cure,nova sam ovdje i raspitujem se o potpomognutoj jer ce nam biti potrebna.Gin nam je predlozio ponoviti spermiogram na Vuk Vrhovcu.Medutim,htjela bi se informirati i o drugim klinikama.Kakva su Vam iskustva s Petrovom? Brzina cijelog postupka,adminiatracija,osoblje,uspjesnost postupka i sl.
    Inace MM asthenozoospermija,necrozoospermija.Kod mene sad navodno sve OK.Hvalaaaa..
    Ministarstvo zdravstva objavilo je MPO rezultate za 2017. godinu
    http://forum.roda.hr/threads/91394-I...03#post3142203

  17. #3467

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Pozdrav, evo mi se odlucili za Perovu,i naruceni smo za spermiogram 10.2.
    Sad sljedece mi je da sa tim nalazom odem kod svojeg ginekologa,koji ce mi onda dati dalje uputnicu,sto mi nema smisla..neznam zasto mi ne da odmah,jer je vec vidio prvi spermio,napravljen u Varazdinu.Pokusala sam danas dobiti nekoga za info za 1.pregled na Petrovoj,i nakon 6 poziva nikako da se jave,jer sam htjela provjeriti kad se mogu naruciti i sto mi sve treba za prvi pregled.

    Uglavnom,moje pitanje je kolko se ceka nalaz spermiograma? I tko ce nam ga dalje pojasniti i iscitati? Dr. na 1.spec.
    pregledu?

  18. #3468

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo ja jos uvijek neuspjesno zovem 014604723 za info o narucivanju i nikako da se jave.
    Dal oni odgovaraju na mail onaj predbiljezbe.cef.gin,ako imas samo upit?jer jos nemam uputnicu od svojeg gina da bi se mogla naruciti..

  19. #3469

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Subotom nema tamo nikoga koliko se sjecam..
    Posalji mail, meni su brzo odgovorili, ali ocekuj odgovor tek u pon

  20. #3470

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj milasova8 prvotno napisa Vidi poruku
    Subotom nema tamo nikoga koliko se sjecam..
    Posalji mail, meni su brzo odgovorili, ali ocekuj odgovor tek u pon
    Hvala,budem kroz mail onda probala.

  21. #3471

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Naručivanje u Petrovoj ide isključivo mailom, ali nisam sigurna da li će te naručiti bez uputnice

  22. #3472

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    Naručivanje u Petrovoj ide isključivo mailom, ali nisam sigurna da li će te naručiti bez uputnice
    Da znam,al sam htjela nazvati da pitam kaj mi tocno treba da se narucim.

    I dal je postupak takav kakav ja mislim da je..prvo kod njih spermiogram, pa s nalazom spermiograma kod svojeg gina koji onda daje uputnicu za 1.spec.pregled?

  23. #3473

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Na prvom pregledu će svakako tražiti nalaz od spermiograma pa bi moj savjet bio da napravite čim prije spermiogram i onda ti ideš po uputnicu kod svog gin za dalje, odnosno za prvi pregled. Mi nismo spermiogram radili u Petrovoj pa ti tu ne mogu pomoći.

  24. #3474

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Mi smo ga radili u Varazdinu,al smo sad opet naruceni 10.2.u Petrovu.
    Dal znas kolko se ceka nalaz spermio i ko ce nam objasniti?dr.na prvom pregledu?
    Malo sam dosadna,sorry

  25. #3475

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Svi smo na početku izgubljeni tako da ne brini. Ne znam kako taj dio ide u Petrovoj. Mi smo spermiograme radili u Rijeci. Nalaze su nam javili isti dan. S obzirom da je nalaz bio loš, muž je išao kod urologa u Rijeci, a onda na Rebro.

  26. #3476

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Cure,molim vas pomooooc..
    MM je narucen n spermiogram 10.2.u Petrovoj..
    Kad sam pitala zenu koja se javila da malo poblize objasni di trebamo doci,rekla je samo manja zgrada,banka mlijeka..
    I sad kad guglam banka humanog mlijeka,baca me na KBC REBRO,i sad sam totalno zbunjena..a naruceni smo dosta rabo i nismo iz zg-a,pa ne stigeno lutati ujutro

  27. #3477

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Nije mi primilo cijelu poruku.Pitanje je..di se nakraju daje uzorak i predaje uputnica???help

  28. #3478

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo MM dao uzorak za spermiogram jucer,i rekli nam da nalazi stizu postom kroz 10 dana.
    Neko je gore napisao da se 1.konzultacije cekaju min.mjesec dana,ovisi kako kod kojeg doktora.Sad mene zanima dal se moze pri narucivanju odabrati kojeg doktora zelis il kak te zapadne?

  29. #3479

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Prilikom naručivanja napišete u mailu kod kojeg dr želite da vas naruče.

  30. #3480

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Aha,ok.hvala.
    Nisam jos proucavala koji je najbolji,pa nam je zasad svejedno..jedino ako imate preporuke?

  31. #3481

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Vidjela sam na drugoj temi da je kod vas problem muška neplodnost, kao i kod nas. Tu je najvažniji dobar embriolog. Koliko godina imaš ako smijem pitati? Ako je kod tebe sve ok, više manje će svaki mpo doktor znati odrediti stimulaciju i pratiti postupak.

  32. #3482

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Ja imam 29,a muz 28..
    Da,kod mene je navodno sve ok,makar smo isprva mislili da nije,govorili su mi da imam PCOS,pa nemam,menstruacije nisu redovne na dan,al su ok.i obavila sam histeroskopiju,odstranjen jedan polip na uscu jajovoda.

  33. #3483

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Mladi ste što je super. U Petrovoj sam se ja dvoumila između prof Vrčića i prof Baldani. Prevagnulo je to što se tada kod prof Baldani dugo čekalo. Pročitaj malo forume pa odluči kod koga te vuče.

  34. #3484

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Hvala na odgovorima,proucit cu..ili ce nakraju biti 'kako Bog da'
    Jos jedno,malo onak,pitanje..dal ima smisla povlacit "veze"?

  35. #3485

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ne znam u kojem smislu. Kojeg god doktora dobili ili odabrali, teško da će biti prisutan tijekom cijelog postupka. Opet kažem, najvažniji je embriolog koji dolazi na kraju postupka. Ne znam da šta točno misliš.

  36. #3486

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Ma mislila sam u smislu da se brze dođe na red,al znam da to ovisi i o pretragama koje cemo morati obaviti prije samog postupka,tako da sam ubiti sama sebi odgovorila

  37. #3487

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Dr.Tomicic, moja preporuka! Divan, divan

  38. #3488

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    Mladi ste što je super. U Petrovoj sam se ja dvoumila između prof Vrčića i prof Baldani. Prevagnulo je to što se tada kod prof Baldani dugo čekalo. Pročitaj malo forume pa odluči kod koga te vuče.
    A sto ako smo odlucili,da necemo traziti niti jednog posebno doktora,onda nista ne naznacim u mailu?
    Takoder jos jedno pitanje,dal onda prakticiraju da te stave kod doktora koji ima najranije termin?(sto bi bilo super )
    Ili nema pravila..

  39. #3489

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Da, onda ne napišete ništa. Odabir je tada njihov ali stvarno ne znam po kojem sistemu dodjeljuju pacijente. Mi smo se došli osobno naručiti i rekli kod koga se želimo naručiti.

  40. #3490

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Hvala na odg

  41. #3491

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Cure,moze info?
    Na prvom pregledu,sta sve rade?
    Dal su samo konzultacije,razgovor,ili i pregledavaju mene i supruga??
    Jer mi se cini da cu bas imati menatruaciju na prvom pregledu..hmm

  42. #3492

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Supruga nitko neće pregledavati, osim nalaza spermatograma. Tebi će pogledati nalaze nalaze i napraviti pregled. Možeš poslati mail i zatražiti prvi sljedeći slobodan termin.

  43. #3493

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    A joj,,nadam se se nece bas poklopiti
    Hvala Ivana..

  44. #3494

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Kod koga si se naručila?

  45. #3495

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Sutra idemo Lane Skrgatic..
    I sad sam se sjetila da nemam nist iskopirano od nalaza,sve original,i papa test imam na mailu od sestre od gin.Nadam se sa to nece bit problem??
    Jer mi je receno da uzmem nalaze sve koje imam..

  46. #3496

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Za sutra je važno da imaš sve nalaze da ih dr može pogledati i sve će vam vratiti. Kada krenete u postupak onda ćete donijeti kopije. Dobiti ćete popis svega šta vam treba i u koliko primjeraka. Sretno i javi kako je bilo.

  47. #3497

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Joj odlicno,da,javim svakak..
    Kolko opce vremenski traju konzultacije?
    Kakva je situacija s tobom Ivana?u kojem si stadiju?jesi vec prosla koji postupak?
    Ja sam ekstra uzbudena i napeta..

  48. #3498

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Di su druge curke?

  49. #3499

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ja sam upravo završila drugi postupak. Beta 0.
    Konzultacije cca 20 min sa pregledom. Barem je tako meni bilo.

  50. #3500

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo me iz Zg-a..pregled prosao ok.
    Dala mi je popis kaj sve trebam izvaditi,i onaj popis sa saltera sam dobila.
    I kad sve skupimo da se cujemo.
    Sad,kolko se ceka cca od kad prikupis sve nalaze do samog postupka?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •