Stranica 69 od 78 PrviPrvi ... 19596768697071 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,401 do 3,450 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #3401

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Inesz hvala na odgovoru. To i namjeravam. I naglašavam od aspiracije ali dobivam odgovor da ćemo vidjeti jer je kod nas u pitanju Tesa i da je veća sansa sa dva zametka. Ja sam svjesna svega ali svejedno i muž i ja želimo samo 1.

  2. #3402

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ivana super vijest,znaci da aimas veci broj oplodjenih pa idu na blastice,zelim ti svu sreću svijeta,bit Ce i smrzlica vjerovatno tako da samo idi opusteno

  3. #3403

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Hvala ti. Jedino me muči šta se bolovi ne smanjuju ali vidjet cemo u srijedu šta kažu.

  4. #3404

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Moras piti puno tekućine i pratiti izlazi li ta tekućina iz tebe...mozda imas blagu hiperstimulaciju jer ti se ne smanjuju bolovi, jos ako si napuhana i nedostatak zraka onda je definitivno hiper,ali kao sto kazes vidjet CES u srijedu

  5. #3405

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Kažu da je na granici hipera ali su jajnici dosta uvećani i ima tekućine. Uglavnom dobili smo dvije blastice. I mi smo imali 15 spermija i 11 dobrih jajnih stanica. Jedna je vraćena a druga će biti sutra zamrznuta ako se nastavi razvijati.

  6. #3406

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Dakle drugu blasticu će zapravo zamrznuti šesti dan?

  7. #3407

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Trebali su ali je na žalost propala do danas

  8. #3408

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ivana drago mi je sto je doslo do transfera i da sada mazis svoju blastociste, vise miruj zbog hiper stimulacije i proci Ce brzo dva tjedna,ali mi je zao sto je pripala druga blastice,zasto nisu zamrznuti odma 5 dan... Imam osjecaj da je drugacije ako ne preziva odmrzavanje,nego njihovo cekanje

  9. #3409

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    I ja sam mislila da će ići odmah na zamrzavanje. Razočaraš se kada od 14 oocita dobiješ jednu blasticu na kraju ali ti to dobro znaš. Danas je prvi dan da me skoro ništa ne boli i da sam se ispuhala. Ali ako dođe do trudnoće znam da se može vratiti i pojačati simptomi. Ali za sada odmaram i čekam.
    Kako si ti? Hoćeš pokušati još ili odustaješ?

  10. #3410

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    220

    Početno

    Ja sam imala isto u uspješnom postupku hiper i kada je beta pocela rasti bila sam kao balon,nisam mogla disati 3 mj je trajala napuhnutost i onda odjednom nestalo i normalan nastavak trudnoce dalje bio..a pozitivno je kada imas hiper da se bolje primi zametak...tako da ti CES sigurno biti trudna...

  11. #3411

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Vidjet ćemo. Sada sam se ispuhala točno tjedan dana nakon punkcije. Danas je tek 3dnt tako da je još rano za bilo šta. Uglavnom javim ako bude novosti.

  12. #3412

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Pozdrav cure, dugo vas citam pa sam se evo napokon odlucila javiti. Nasa prica je da smo nakon 2 g pokusavanja odlucili napraviti pretrage. Meni tsh u nebesima, kao i prolaktin ,a muz oligoastenozoospermia i varikocela. Nakon par doktora s kojima nismo bili zadovoljni i koji su davali razlicite savjete odlucili smo otici privatno kod dr Skrablin. Meni je prolaktin i tsh spusten,a muzu je preporuceno da operira varikocelu. 3 mj nakon operacije nalaz savrsen. Onda nam je savjetovala da pokusamo 2 mj, a ako ne uspijemo shg. Naravno da nismo uspjeli i moja zadnja dijagnoza nakon shg potpuno zacepljenje. Rekla nam je da se nekad zna dogoditi da ta pretraga napravi nekuprohodnost, ali s obzirom na moje stanje mala je mogucnost pa mi je rekla da se u 9 mj javim za dogovor za ivf . S obzirom da ona radi u Petrovoj tamo cu i krenuti u postupak pa me zanima koliko se ceka i koliko je potrebno da uopce udem u postupak?

  13. #3413

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Pozdrav, dugo vas vec citam pa sam se evo odlucila javiti. Moja situacija je sljedeca. Nakon 2g pokusavanja odlucili smo napraviti potrebne pretrage. Meni tsh i prolaktin u nebesima, muz oligoastenozoosperia i varikokela. Odlucili smo otici privatno kod dr Skrablin i ona nas i dalje vodi. Regulirala sam tsh i prolaktin, muz je operirao varikokelu i nakon 3 mj od operacije nalaz savrsen. Mislili smo da nema vise prepreka ,ali eto dr Skrablin je napravila shg i eto mene s potpunim zacepljenjem. Rekla nam je da je moguce da ta pretraga nekad malo odcepi jajovod ali da s obzirom na moju situaciju da se javim za ivf u 9.mj. s obzirom da dr Skrablin radi i na Petrovoj tamo cemo ici u postupak pa me eto zanima koliko se ceka i koliko treba vremena za doci na red na konzultacije i koliko nakon kozultacija se krece u postupak. Malo je post poduzi, ali eto sve mi je ovo novo pa ce mi svaka info dobro doci

  14. #3414

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Poozz na konzultacije u Petrovoj se ne čeka dugo uglavnom do mjesec dana.
    Nakon konzultacija ako je sve u redu oko potrebnih nalaza koji su potrebni za mpo,već sljedeći ciklus može se krenuti u postupak.
    Eto u biti sve ti ovisi o dijagnozi,tako da sve detaljnije i jasnije će ti biti nakon prvih konzultacija.

  15. #3415

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Hvala na odgovoru, znas li mozda imaju li praksu slati na prirodni, ili preferiraju stimulirani postupak?

  16. #3416

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Sky1208 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na odgovoru, znas li mozda imaju li praksu slati na prirodni, ili preferiraju stimulirani postupak?
    Ja ti idem u prirodni postupak,s tim da isto dobivam lijek samo blaži.
    Nema ti ono baš bez bez ičeg.
    Koja je vaša dijagnoza??

  17. #3417

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Kod mene su zacepljeni jajovodi, sve drugo smo rijesili i ok je

  18. #3418

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Sky1208 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene su zacepljeni jajovodi, sve drugo smo rijesili i ok je
    Imamo istu dijagnozu,ja sam ih još i izvadila.

  19. #3419

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Jeli ti prvi put da ides u postupak ili si vec bila?

  20. #3420

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Sky1208 prvotno napisa Vidi poruku
    Jeli ti prvi put da ides u postupak ili si vec bila?
    Da prvi put idem sad u 9 mj.
    Obavila sam konzultacije prve u 4 mj i prof.Vrčić je dao prijedlog da se vade jajovodi zbog sigurnije oplodnje( da nebi tekućini opasna za plod slučajno iscurila i uništila jer jedan mi je bio skros začeplen,a drugi jedva mrvicu prohodan,i onda sam ih skinula u 5 mj i išla na konz.u 7 mj ponovno da vidi nalaze i još ostalo što sam vadila od nalaza),te smo se dog.u 9 mj postupak.

  21. #3421

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Srića✨ prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ti idem u prirodni postupak,s tim da isto dobivam lijek samo blaži.
    Nema ti ono baš bez bez ičeg.
    Koja je vaša dijagnoza??
    Ja sam isla u prirodni postupak bez icega.Nista mi nisu dali.Sve se odvijalo drugacije nego stimulativan kad se vise pazi i vise uzv.

  22. #3422

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam isla u prirodni postupak bez icega.Nista mi nisu dali.Sve se odvijalo drugacije nego stimulativan kad se vise pazi i vise uzv.
    A stvarno neznam,prenosim samo riječi od dr. Neznam tko je tebi bio od dr. i koja ti je dijagnoza,ali eto očito je sve od dr.do dr.

  23. #3423

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    20

    Početno

    Ocito je od dr do dr. Stvarno sam svasta cula, tako da jedva cekam da dodem do tih konzultacija pa da vidimo sto cemo i kako cemo. Ovo cekanje je nagore

  24. #3424

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    12

    Početno

    Pozdrav svima, zanima me što točno piše u formularu koji se potpisuje kao dokaz da ste u izvanbračnoj zajednici kako bi mogli na potpomognutu oplodnju. Zna li netko?

  25. #3425

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj melanija& prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, zanima me što točno piše u formularu koji se potpisuje kao dokaz da ste u izvanbračnoj zajednici kako bi mogli na potpomognutu oplodnju. Zna li netko?
    Dodes kod javnog biljeznika i kazes da vam treba dokaz o izvanbracnoj zajednici.I to je to,oko 100 i nes kuna te kosta.I onda fotokopiras ogrinal i das u Petrovoj.

  26. #3426

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Srića✨ prvotno napisa Vidi poruku
    A stvarno neznam,prenosim samo riječi od dr. Neznam tko je tebi bio od dr. i koja ti je dijagnoza,ali eto očito je sve od dr.do dr.
    Dr.Sprem...puno cura vise nista ne dobiju u prirodnom postupku.Cula od ostalih,razliciti dr.Ocito vise nedaju nista.Moja dijagnoza amh nizak

  27. #3427

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Dr.Sprem...puno cura vise nista ne dobiju u prirodnom postupku.Cula od ostalih,razliciti dr.Ocito vise nedaju nista.Moja dijagnoza amh nizak
    Eto sve od dr. do dr.a baš i mene zanima što će biti i kako saznat ću ubrzo pa javim.
    Da li si ti već bila u postupku? Kako ti se čini općenito Petrova?

  28. #3428

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Srića✨ prvotno napisa Vidi poruku
    Eto sve od dr. do dr.a baš i mene zanima što će biti i kako saznat ću ubrzo pa javim.
    Da li si ti već bila u postupku? Kako ti se čini općenito Petrova?
    Dva sam prosla.Samo lijepe rijeci,sestre toliko drage i dr.Svi su super.Danas mi kolegica bila isto nista nije dobila u prirodnom.Drugi doktor.Kak kome pase ili frka sa ljekovima.Nestasica je malo.

  29. #3429
    JaneEyre avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    14

    Početno

    Drage cure, da se javim s pozitivnom pričom iz Petrove.
    Prvi postupak, stimulirani ivf, aspiracijom dobiveno 13 oocita, samo su 2 došle do faze blastice i zamrznute su (zbog hiperstimulacije sam hospitalizirana pa je transfer odgođen).
    Propustili smo 3 ciklusa da se jajnici vrate u normalu, transfer je bio uspješan i sad sam u 14.tt

    Samo hrabro, vaše srećice vas čekaju!

  30. #3430

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Dva sam prosla.Samo lijepe rijeci,sestre toliko drage i dr.Svi su super.Danas mi kolegica bila isto nista nije dobila u prirodnom.Drugi doktor.Kak kome pase ili frka sa ljekovima.Nestasica je malo.
    Kako je prošla aspiracija? Jel strašno?

  31. #3431

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Srića✨ prvotno napisa Vidi poruku
    Kako je prošla aspiracija? Jel strašno?
    Prva bila sa narkozom,druga bez nije tako strasno.Vise mi je nekak smetalo nego bolilo.Bilo gotovo za cas 2 -3min

  32. #3432

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Prva bila sa narkozom,druga bez nije tako strasno.Vise mi je nekak smetalo nego bolilo.Bilo gotovo za cas 2 -3min
    Aj dobro,odma mi je lakše.
    Znači ti si isto bila u prirodnom?

  33. #3433

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    JaneEyre prekrasno! Kod kojeg liječnika si bila? Čestitam!

  34. #3434

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Srića✨ prvotno napisa Vidi poruku
    Aj dobro,odma mi je lakše.
    Znači ti si isto bila u prirodnom?
    Jesam ali nazalost nista nisam dobila jajnih.Sad idem opet u stimulativan sa drugom terapijom.

  35. #3435

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Jesam ali nazalost nista nisam dobila jajnih.Sad idem opet u stimulativan sa drugom terapijom.
    A koja je Vaša dijagnoza?

  36. #3436
    JaneEyre avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    14

    Početno

    @ djevojka sa sela
    Hvala!
    Kod dr.Škrgatić.
    Na transferu mi je bila druga doktorica, zaboravila sam ime, bila sam malo zbunjena taj dan, što od nervoze, što od anestezije.

    @srića Aspiracija s anestezijom nije strašna. Smjestiš se u sobu, presvučeš, popričaš s curama (ili šutiš, mi smo sve bile ukočene). Sestra ti ranije u sobi stavi onu iglu na nadlanicu, prošetaš do laba, a sestra gura krevet. Legneš na ginekološki stol i popričaš s doktoricom.
    Dok sam razgovarala s doktoricom, anesteziologinja me uspavala, probudila sam se u sobi (sve zajedno je trajalo možda 15 min). Ležiš dok dođeš sebi, nema žurbe. Možeš čitati/tipkati po mobu..
    Posljednje uređivanje od JaneEyre : 02.09.2019. at 17:36

  37. #3437

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj JaneEyre prvotno napisa Vidi poruku
    @ djevojka sa sela
    Hvala!
    Kod dr.Škrgatić.
    Na transferu mi je bila druga doktorica, zaboravila sam ime, bila sam malo zbunjena taj dan, što od nervoze, što od anestezije.

    @srića Aspiracija s anestezijom nije strašna. Smjestiš se u sobu, presvučeš, popričaš s curama (ili šutiš, mi smo sve bile ukočene). Sestra ti ranije u sobi stavi onu iglu na nadlanicu, prošetaš do laba, a sestra gura krevet. Legneš na ginekološki stol i popričaš s doktoricom.
    Dok sam razgovarala s doktoricom, anesteziologinja me uspavala, probudila sam se u sobi (sve zajedno je trajalo možda 15 min). Ležiš dok dođeš sebi, nema žurbe. Možeš čitati/tipkati po mobu..
    Hvala ti na objašnjenju,od srca.
    Dali anasteziju uzimaš i u prirodnom ciklusu ili samo stimuliranom?

  38. #3438
    JaneEyre avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj Srića✨ prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti na objašnjenju,od srca.
    Dali anasteziju uzimaš i u prirodnom ciklusu ili samo stimuliranom?
    Ne znam za prirodni ciklus, bila sam samo na stimuliranom (kod mene nema prirodnih ciklusa:/).

  39. #3439

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Vi, drage žene, sve koje ste u postupcima potpomognute oplodnje, evo malo ohrabrujućeg posta. Željela bih podijeliti odlično iskustvo iz Petrove, ali prije svega kratak uvod o našoj situaciji. Naime, sa 15 godina dijagnosticiran mi je PCOS, od tada sam uzimala razne hormonske terapije sve do 28. godine kada smo prije vjenčanja odlučili krenuti u borbu za svoje malo čudo. Premda smo od ranije znali da to neće ići samo tako, ipak nismo očekivali ovoliko teško razdoblje. U 4. mjesecu p.g. po savjetu ginekologinje prestala sam sa uzimanjem Yaz-a i tada je bila zadnja mjesečnica. Nakon kratkog čišćenja od hormona i stresnih trenutaka za vrijeme priprema samoga vjenčanja uputili smo se u Petrovu u 11. mjesecu. Docentica Škrgatić tada je krenula sa svim pripremama, dala nam mnoštvo uputnica za sve preglede koje je potrebno učiniti prije samog utvrđivanja neplodnosti. Podosta brzo smo prošli sve pretrage, a na red je došlo i ispitivanje prohodnosti jajovoda. Isti smo učinili u ŽB Čakovec, iznenađujuće bezbolno, samo se treba opustiti i misliti na cilj - a to je vaše dijete. Nakon mnoštvo ostalih pretraga utvrđen je primarni sterilitet kao posljedica PCOS-a, sekundarna amenoreja, anovulacija s obzirom da krvarenja nije bilo od 4. mj. (čak niti nakon hormonskih izazivača) i hipotireoza. U 3. mjesecu ove godine krenuli smo sa prvim terapijama, Letrozol prvo manja doza, nakon toga i veća doza, ali nažalost bezuspješno. Nakon kratke stanke u 5. mjesecu krenuli smo i sa Menopurom, početno sa pola bočice s ciljem da se ne razvije hiperstimulacija. Nažalost nakon niza UZV-a nije se razvio niti jedan folikul, tada docentica odlučuje produžiti protokol do kad ide i svaki tjedan diže dozu po pola, da bismo nakon 29. dana injektiranja i 1,5 bočice dobili 8 folikula koji su bujali svi redom. Docentica u petak, odlučuje da se vidimo i sutra na UZV, koji pokazuje daljnji rast folikula, od kojih su neki potencijalni. U ponedjeljak je uslijedila aspiracija folikula, dobivene su 4 jajne stanice, nakon 3 dana primili smo povratnu informaciju iz laboratorija kako su nam ostale 3 te da će transfer blasociste biti u subotu. Spremni, ne očekujući puno, dolazimo na transfer, biologinja nam je pojasnila kako su 2 nažalost propale, ali jedna preživjela blasocista velika je nada i da to zasita može biti pozitivno za nas. Rado bih napomenula kako sam cijelo to vrijeme radila, odlazila redom na posao, uživala radeći i ne misleći o svemu. Opušteno čekala prvi betu koju smo vadili nakon 2 tjedna, beta je naravno bila pozitivna i više no što smo očekivali. Prva beta pokazuje 2500, druga beta nakon dva tjedna 27300, ali ništa još nije vidljivo na UZV. Nakon 3 dana ponovo se javljamo u Petrovu i srce našeg malog čuda već je kucalo. Radost u srcu i suze u očima nitko nije mogao sakriti. Radila sam cijeli taj mjesec i zbog nemogućnosti produživanja ugovora, odlučila sam odmah na komplikacije u 8. tjednu trudnoće. Danas, u 12. tjednu, nakon nesnosnih mučnina, povraćanja, grčeva, povećanih jajnika koji nikako da se vrate na normalu nakon stimulacije, niskim šećerom, ludujućom štitnjačom, osjećam da će naše malo čudo biti dovoljno hrabro i ostati nam tu do kraja. Česti UZV, putovanja na relaciji Zagreb - Lepoglava, velika podrška obitelji, prije svega supruga koji nije propustio niti jedan pregled u Petrovoj, a bilo ih je zaista mnogo (ponekad i 3 na tjedan), odlična ginekologinja Doma zdravlja u Ivancu i divna docentica Škrgatić razlozi su naše prve trudnoće nakon teškog perioda i PRVOG IVF-a. Također rado bih napomenula kako nismo potrošili niti kune na privatne preglede, kako nismo potrošili niti kune na vitamine i dodatke koji pomažu postupku, uzimali smo medni pripravak koji nam je darovao prijatelj, kao mag.oec. mogu potvrditi da je ovaj postupak za nas bio iznad očekivanog područja profitabilnosti. Budite odlučne, budite hrabre, ne čitajte postove koji su prepuni lošeg iskustva, čitajte znanstvenu literaturu kako biste znale i razumjele što vas sve čeka. Živite život normalno, ne događa se to samo vama, oko vas ima ljudi koji isto to prolaze samo nisu dovoljno hrabri da o tome govore kao o normalnoj stvari. To je vaš život, vaš zajednički život, suprug i vi u tome ste zaista važni, budite si podrška, bit će i teških trenutaka i suza, ali ono što slijedi nakon toga zaista se ne može opisati riječima. Sreću zbog trudnoće nije uspio uništiti niti otkaz kao niti naknada od 800 kuna koju ću dobivati od HZZO-a. Ništa nije važnije od toga! Čuda se događaju samo treba vjerovati i nikada ne odustati! S radošću iščekivanja sutrašnjeg UZV-a pozdravljam vas i svima vama koji ćete se naći u sličnoj situaciji želim da ubrzo osjetite tu radost otkucaja srca vašeg malog čuda![:38a:][:39a:]

  40. #3440

    Početno Transfer

    Pozdrav svima !
    Nova sam ovdje pa često pratim i čitam Vaša iskustva .
    MM i ja smo bili 1.puta na in vitro op.
    Pošto sam ja jako nestrpljiva jučer , 10 dan od transfera sam radila digital clear Blue i debeli --- .
    Sad sam u još većem bedu da takva bude i beta .( Na vađenje krvi idem u četvrtak ) ]

  41. #3441

    Početno

    Pozdrav svima !
    Drago mi je što dijelite razna iskustva .
    Zaista situacija ima kojekakvih ,samo treba bit sabran , hrabar , imati svoj cilj i uspjet ćemo .
    Moja priča ima raznih zapleta.
    Od endometrioze zbog koje sam bila 2 x op. , Hipotireoze koja luduje , migrene koja me rastura , uspjelo se sve posložiti da idemo na oplodnju in vitro u prirodnom ciklusu .
    Aspiracija je bila bez anestezije , u tom istom trenutku sam bila dovoljno hrabra da mi punktiraju cistu .
    Bol je bila prisutna a kada znaš za šta se boriš , sve prođe .
    Nađen je 1 folikul - 1 stanica - 1 blastocista.
    U to vrijeme je trajao simpozij doktora ,tako da sam svaki dan bila kod drugog doktora .( Da vas to ne uzruja ) .
    Transfer je bio 5.9. tako da odbrojavam do četvrtka - vađenja bete.
    Treba vjerovati !
    I nikad odustati !
    Ako ne uspijemo sada , IDEMO DALJE !
    Sretno svima !

  42. #3442

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Laborantice jel bilo uspješno? Vidim da si pisala da si imala negativan test 10dnt.

  43. #3443

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Ima li itko aktivan u Petrovoj i u postupku?evo ja čekam menstruaciju la svoj četvrti transfer.Vrijeme je nakon podužeg odmora da idem po svoje smrzliće.Puno mi je lakše kada znam da ne moram sve iz početka

  44. #3444

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li itko aktivan u Petrovoj i u postupku?evo ja čekam menstruaciju la svoj četvrti transfer.Vrijeme je nakon podužeg odmora da idem po svoje smrzliće.Puno mi je lakše kada znam da ne moram sve iz početka
    Pozzz evo ja taman obavila transfer jutros

  45. #3445

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Srića✨ prvotno napisa Vidi poruku
    Pozzz evo ja taman obavila transfer jutros
    Nadam se da će se utopliti i da će biti ozitivno.Jel bio fet ili?

  46. #3446

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Nadam se da će se utopliti i da će biti ozitivno.Jel bio fet ili?
    Da bio je fet,i to prvi postupak.
    Aspiracijom doviveno 11js oplođeno 5 vraćena 1 ( odična- blastica),4 smrznute po 2.
    I sad čekanje bete

  47. #3447

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Srića✨ prvotno napisa Vidi poruku
    Da bio je fet,i to prvi postupak.
    Aspiracijom doviveno 11js oplođeno 5 vraćena 1 ( odična- blastica),4 smrznute po 2.
    I sad čekanje bete
    Bravo...Super....držim fige

  48. #3448

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj JaneEyre prvotno napisa Vidi poruku
    @ djevojka sa sela
    Hvala!
    Kod dr.Škrgatić.
    Na transferu mi je bila druga doktorica, zaboravila sam ime, bila sam malo zbunjena taj dan, što od nervoze, što od anestezije.

    @srića Aspiracija s anestezijom nije strašna. Smjestiš se u sobu, presvučeš, popričaš s curama (ili šutiš, mi smo sve bile ukočene). Sestra ti ranije u sobi stavi onu iglu na nadlanicu, prošetaš do laba, a sestra gura krevet. Legneš na ginekološki stol i popričaš s doktoricom.
    Dok sam razgovarala s doktoricom, anesteziologinja me uspavala, probudila sam se u sobi (sve zajedno je trajalo možda 15 min). Ležiš dok dođeš sebi, nema žurbe. Možeš čitati/tipkati po mobu..
    Pozdrav, da se i ja javim. Ja sam krenula jucer sa pikanjem u prvom postupku. 6 dan moram na Uzv. Citala sam vas o toj aspiraciji JaneEyre... Što stvarno zaspeš? Mislila sam da ostanes budna prilikom tog dobivenog koktela... Sretno svima. Ja nizak amh, MM azoo.

  49. #3449

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    MimiDrimi ja sam 3x već bila tamo na aspiraciji, svaki put sam spavala. Neke cure nisu, sve ovisi valjda o dijagnozi, i dozi. Moja dijagnoza ne trpi bol ni sekunde tako da sad zadnji put nisam odmah zaspala i onda sam im rekla da ne spavam, i dali mi masku i zaspala. Inače sam odmah od inekcije na prve dvije aspiracije zaspala. Meni je to top. Prošla sam 3x prije toga i na živo kod privatnika - nikad više!

  50. #3450

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    MimiDrimi ja sam 3x već bila tamo na aspiraciji, svaki put sam spavala. Neke cure nisu, sve ovisi valjda o dijagnozi, i dozi. Moja dijagnoza ne trpi bol ni sekunde tako da sad zadnji put nisam odmah zaspala i onda sam im rekla da ne spavam, i dali mi masku i zaspala. Inače sam odmah od inekcije na prve dvije aspiracije zaspala. Meni je to top. Prošla sam 3x prije toga i na živo kod privatnika - nikad više!
    Okej. Puno ti hvala na informacijama! Čitala sam da to na živo baš boli, pa je ovo u svakom slučaju bolja opcija.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •