Stranica 67 od 78 PrviPrvi ... 1757656667686977 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,301 do 3,350 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #3301

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Čestitam katka, vjerujem da je osjećaj neopisiv sad samo uživajte

  2. #3302

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    11

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Katka22 čestitam još jednom i veselimo se da se tvoja baby dust i na nas nalijepi. Uživajte!
    Strumfeta, dobrodošla, pitaj slobodno što te zanima! Inseminacija je najmanje zahtjevan mpo postupak, nemaš se čega bojati.
    Hvala na podršci

  3. #3303
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Draga Katka, sretna dobrodoslica malcu, a tebi cestitke, posebno za hrabrost!
    Uzivajte zajedno!
    Posljednje uređivanje od sretnaofca : 02.05.2019. at 14:08

  4. #3304

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Jucer se rodilo moje zlato tesko 3540g i dug 53cm, 15 dana prije termina, elektivnim CR u spinalnoj tako da smo se upoznali odmah.
    On je odlicno, a i ja se super oporavljam...
    Svima vama hrabrice na ovim stranicama zelim da sto prije dozivite ovaj osjecaj...
    Čestitke Katka!!!!! Brz oporavak ....

  5. #3305

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Cure da li je neka od vas pila mio inositol i ako zna gdje se može nabaviti jer nisam uspjela u niti jednoj ljekarni.

  6. #3306
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Ivana2018 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure da li je neka od vas pila mio inositol i ako zna gdje se može nabaviti jer nisam uspjela u niti jednoj ljekarni.
    Probaj u ljekarni "Filipović" u Zagorskoj ulici!

  7. #3307
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Draga Ivana2018, ja pijem mioinositol vec 3 mjeseca, 2 vrecice dnevno, i kupujem ga u svojoj vulgaris kvartovskoj ljekarni, da budem precizna Joukhadar. Pripravak se zove Gynositol, ima 60 vrecica unutra i kosta 330kn.
    Posljednje uređivanje od sretnaofca : 08.05.2019. at 09:26

  8. #3308

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Hvala ti na odgovoru. Meni su nudili inofolic ali to nije to jer sam ja dobila folacin i mio inositol odvojeno. Inofolic i sl imaju folnu u sebi.

  9. #3309
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Inofolic i Gynositol su identican pripravak samo drugi proizvođač, i Inofolic je duplo skuplji..
    E sad, Gynositol i Inofolic imaju po 200 mg folne kiseline- to je malo, tako da ako pijes uz to folnu, nebude ti previse. A iskreno, ja na trzistu nisam vidjela solo mioinositol. Onak tko ti je to prepisao ti je trebao navesti ime proizvoda.
    Ja ti pijem folnu kis 5mg, gynositol 2x1 i centravit prenatal. I to sve po preporuci mpo doktora.

  10. #3310

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ja sam po preporuci mpo liječnika morala izbaciti prenatal. Mioinositol je jako teško nabaviti sam za sebe ali sam uspjela. Zvala sam moju ginekologicu. Ona je rekla da inofolic ne kada pijem folacin. Mada i ja sada mislim da sam mogla uzet njega. Uglavnom našla sam sve uz malo muke

  11. #3311
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Bitno da si nasla ono kaj ti treba! A sad, svaki dr ima svoju filozofiju i uvjerenja, a u to bolje ne ulaziti
    Meni je taj Gynositol otkrice, doveo u red moj pcos! Zadovoljna skroz, nadam se da ce tako i ostati kada smanjim dozu!
    P.s. zasto ti je dr ukinuo prenatal?

  12. #3312

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Da svatko ima svoje. A i svaka dijagnoza je priča za sebe. Ne znam. Samo mi je rekao da od sada pijem dolazim, mioinositol i vitamin d a onda idemo u hiper

  13. #3313

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ispravak.
    *folacin

  14. #3314
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    E da tak i ja, Vital D il kak se vec zove, folacin, prenatal i Gynositol. Bio je planiran isto tako hiper pa nismo bas uspjeli u toj namjeri..
    Kad kreces sa postupkom?
    Posljednje uređivanje od sretnaofca : 09.05.2019. at 09:03

  15. #3315

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Curke, Ivana i sretna ofca, imamo sve istog mpo doktora

  16. #3316
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Ema, kako je proziran dr. V u ordiniranju terapije

  17. #3317

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    A vidiš da je tebi dodao prenatal a Men ukinuo Sretnaofca, zašto nije uspio hiper? Iskreno mene je upravo toga bilo strah cijelo vrijeme ali vjerujem da zna šta radi.

  18. #3318
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Ivana, odlicno je pocela stimulacija, reakcija je bila i vise nego dobra, preko 20 podjednakih folikula, i onda, unatoc cetrotide, folikuli su odjednom poceli pucati. Odmah je ordinirao stopericu, da spasimo sto vise. Kakav ce ishod biti, vidjet cemo....
    Trenutno se oporavljam doma od aspiracije.

  19. #3319

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Uh nadam se da će biti sve u redu. Meni planira početak stimulacije za lipanj / srpanj. Koju terapiju si dobila u stimulaciji?

  20. #3320
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Stimulirana sam sa GonalF, Cetrotide, Ovitrelle

  21. #3321

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Dobra kombinacija. Nadam se da ćeš se brzo oporaviti i da će biti veliki plus.

  22. #3322
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Hvala ti! Sretno i tebi

  23. #3323

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Hvala

  24. #3324

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Sretnaofca mila imala si aspiraciju? Koliko stanica ste dobili? Ušli ste u hiper namjerno, kao planirano?

  25. #3325
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Djevojko, odradila aspiraciju. Nisam u hiperu, hvala bogu! Standardno sam napuhnuta zaba

  26. #3326

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Djevojko, odradila aspiraciju. Nisam u hiperu, hvala bogu! Standardno sam napuhnuta zaba
    Nadamo se dobrim vijestima.Moji lijekovi čekaju..Od čekanja i stresa sve se razvlači...Jučer smeđarenje,dns tek M tako da krećem sutra.Terapija kao i tvoja...

  27. #3327
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Hope, zelim ti svu srecu i taman kvalitetnih stanica!

  28. #3328

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Hope, zelim ti svu srecu i taman kvalitetnih stanica!
    Četvrta sreća,vidjet ćemo što nosi...u četvrtak prva folikulometrija...uvijek ima js,ali nikada za freez..

  29. #3329

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Nema nikoga da je u postupku?

  30. #3330

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Cure da li je neka pokusavala icsi na petrovoj sa zamrznutom spermom?

  31. #3331

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    29

    Početno

    Cure koliko brzo se dode na konzultacije kod dr.Vrcica?
    Ne mislim u postupak prije 9/10 mjeseca

  32. #3332

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ne mogu ti pomoći sa konkretnom informacijom ali mi uskoro krećemo u prvi postupak sa zamrznuti spermom

  33. #3333

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Ivana2018 ide te li vi onda na punu stimulaciju za vise jajnih stanica ili manju stimulaciju? Mi imamo samo 10ak spermija.. A ja nizak amh i malu inverziju lh i fsh. I hashimoto

  34. #3334

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Trebam malo uputa za fet smrznutih embrija...Prvi out da se doktorica odlučila da ne vraćamo embrij nego ćemo smrznuti,pa vraćati u idućem ciklusu.Jel mi može netko reći kako se naručuje,da li šaljem mail ili kako?

  35. #3335

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Koka0904 mi idemo na hiperstimulaciju. Nama nigdje ne piše točno koliko spermija imamo. Samo da imamo po 5 slamčica iz svakog testisa i da su iz desnog kvalitetniji. U kojoj ste vi fazi?

  36. #3336

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Mi smo bili u postupku. Al od 8 oocita 1 je bila za oplodnju i nije uspilo. Imala sam gonale po 300 i cetrocide.. Pa sad sam se narucila za konz. da vidim sta dalje

  37. #3337

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    E i koji inositol ste uzimale?

  38. #3338

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Hope1234 posalji mail, oni brzo odgovore

  39. #3339

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ma ja muku mučim sa tim inositolom. Nitko mi ne zna tocno reci. Ono šta me zanima je da li je myo inositol i inositol. Po kemijskoj formuli je ali mislim da je myo inositol neka podvrsta inositola. Toliko sam to istraživala da je prijateljica rekla da ću si ga ja sama napraviti

  40. #3340

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Fali mi pola poruke. Htjela sam napisat da ne znam da li je inositol i myo inositol isto. U ljekarni su mi rekli da je to inofolic/gynositol a moja ginekologica kaže da nikako ne piti to jer ima folnu u sebi a ja već pijem folacin. Uglavnom ja sam prvo uzela čisti inositol a prije neki dan gynositol koji sam danas počela piti. Mpo doktor je na nalazu napisao samo myo inositol 2x2 g.

  41. #3341
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Bok cure!
    Ja ne kuzim cemu filozofija oko inositola i myoinositola? Myo-oznaka za stereoizomer, to su iste tvari samo drugacije orijentirane molekule!!!! Iste.
    I ne kuzim zasto Ivana tvoja gin kaze da NIKAKO ne uzimati Gynositol zajedno sa folacinom?! Vec sam iznad napisala kolika je mizerno niska koncentracija folne u Gynositolu!
    Ako si kupila Gynositol, pij ga kako ti je receno, 2x1vrecica. A izmedju ostaloga, ako ti je mpo doktor nesto savjetovao, zasto njega ne pitas da ti razjasni nesto, nego svoju socijalnu gin koja nije uopce u mpo prici? Eto, to je moj savjet..konzultacija direktno sa mpo lijecnikom..manje googlea i wikipedije!
    Pozz i sretno svima!

  42. #3342

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Draga sretnaofca nema tu ni Google niti ničega. Jednostavno oprez oko nečega sto ne poznajem.
    Nejasan je nalaz mpo doktora. A moja ginekologica kaže da previše folne kiseline potiče neki enzim koji blokirala oplodnju. Sa mpo doktorom ne idem na kavu pa ga tako ne mogu pitati nešto kada se sjetim.
    Mislila sam da forum služi za razmjenu mišljenja i iskustava.

  43. #3343
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Ivana, ni ja ne idem na kavu sa svojim mpo doktorom ali sam svejedno uspjela saznati i ukloniti veliku vecinu upitnika iznad glave direktno s njim.
    Predoziranje folnom kiselinom je tesko, jer se ona ne akumulira u organizmu, ne znam koliko bi se moralo uzimati dnevno i koliko dugo da ona postane prekursor za neke druge akcije u organizmu. Nema straha od previse folne, jer se ovako i onako uglavnom uzima prva 3mj po 5 mg, a nakon toga idu prenatali i slicno koji imaju bitno manju konc folne. No, naravno, ako je ovo tema mpo, onda se o svim kolicinama i lijekovima i proizvodima dogovara sa mpo lijecnikom.
    Mislim da nisam nista lose rekla, mozda na krivi nacin, ali opet, poanta je ista kao u moja zadnja 3 posta!

  44. #3344

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    10

    Početno

    Pozdrav cure!
    Imam jos 2 blastociste zamrznute, idem po njih iduci mjesec ako sve bude ok.
    Kakva je procedura sad u Petrovoj?
    Jel imaju oni neki drugi mail, osim onog cef gin, sa ovog mi se non stop vracaju mailovi kao failure.

  45. #3345

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    21

    Početno

    Provjeri da ti pise predbiljezbe.cef jer negdi je krivo napisano predbiljedzbe.cef

  46. #3346

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj Texaco prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure!
    Imam jos 2 blastociste zamrznute, idem po njih iduci mjesec ako sve bude ok.
    Kakva je procedura sad u Petrovoj?
    Jel imaju oni neki drugi mail, osim onog cef gin, sa ovog mi se non stop vracaju mailovi kao failure.
    I mene zanima ta procedura.sta se treba poslati u mailu? Ja čekam vješticu pa bi išla po smrzliće

  47. #3347
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Drage curke, mail za sve vrste narudžba je: predbiljezbe.cef.gin@kbc-zagreb.hr

    Protokol ne znam, ali znam da treba D1 uputnica za svaki FET. Mozda onda poslati D1 u privitku, navesti lijecnika kod kojeg ste i pitati što, kako, kada, zašto i napisati da se ocekuje vjestica uskoro!

    Sretno!
    Posljednje uređivanje od sretnaofca : 30.05.2019. at 12:36

  48. #3348

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    [QUOTE=sretnaofca;3107727]Drage curke, mail za sve vrste narudžba je: predbiljezbe.cef.gin@kbc-zagreb.hr

    Protokol ne znam, ali znam da treba D1 uputnica za svaki FET. Mozda onda poslati D1 u privitku, navesti lijecnika kod kojeg ste i pitati što, kako, kada, zašto i napisati da se ocekuje vjestica uskoro!

    Sretno![/QUOT
    Znam koji je mail, d1 uputnicu sam dala kada sam imala aspiraciju.Sada su neke nove metode koje pokušavaju ugurati da se ide na freez all...Nema odmah vraćanja nakon punkcije.Pošto se meni odužila terapija,tamam mi treba doć M odlučili su da dođem na transfer drugi ciklus.Ne bi htjela propustit ciklus,mislila sam da se može doći samo 8-10 dc da prate endometrij.Zato pitam jel ima netko tko je prosao to pa da zna kako se naručila

  49. #3349

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    10

    Početno

    Citiraj Koka0904 prvotno napisa Vidi poruku
    Provjeri da ti pise predbiljezbe.cef jer negdi je krivo napisano predbiljedzbe.cef
    Ajme stvarno [emoji2960]
    Jos je meni bilo cudno kak se vracaju.
    Poslala sam im upit, cekam odgovor.

  50. #3350

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    10

    Početno

    Evo za fet, samo doci 8dc s novom D1.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •