Stranica 64 od 78 PrviPrvi ... 1454626364656674 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,151 do 3,200 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #3151
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Hej curke!
    Srica, ja bih ti preporucila ili dr.Pavičić Baldani ili dr. Vrčić..a koliko se ceka, u biti ne ceka se. Kad obavis sve trazene i preporucene pretrage od strane tvog mpo lijecnika, ides odmah u postupak. To vrijeme ovisi o vrsti pretrage, kolko se na nju ceka, pa ev terapija bla bla... Sve ces saznati do u detalje na pregledu, naravno.

    Katkaa, kako si ti? Kad ocekujemo prinovu??
    Djevojko sa sela, gdje si nestala?!
    Hej draga ofcice...evo nas
    Posljednje uređivanje od katka22 : 09.03.2019. at 18:51

  2. #3152
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Hej curke!
    Srica, ja bih ti preporucila ili dr.Pavičić Baldani ili dr. Vrčić..a koliko se ceka, u biti ne ceka se. Kad obavis sve trazene i preporucene pretrage od strane tvog mpo lijecnika, ides odmah u postupak. To vrijeme ovisi o vrsti pretrage, kolko se na nju ceka, pa ev terapija bla bla... Sve ces saznati do u detalje na pregledu, naravno.

    Katkaa, kako si ti? Kad ocekujemo prinovu??
    Djevojko sa sela, gdje si nestala?!
    Nije mi jasno sto se desilo, nestao mi post...
    Uglavnom, mi smo ti odlicno. U 31. tjednu smo i polako se pripremamo za kraj price. Ocekujemo da ce stici nesto prije, al o tom potom. Momak je super, lijepo napreduje, jako je zivahan...ja sam nedavno prestala raditi i sad uzivamo doma. Pocela sam vizualizirati lijepi, brzi, prirodni vagninalni porod koji si bas zelim.
    Kako si ti, u kojoj si fazi?

  3. #3153
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj anemona1988 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na savjetu
    Jesi bila?

  4. #3154

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Jesam, bzvz sam se brinula.. nije bilo nikakvih problema

  5. #3155
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno



    Nek bude sretno i uspjesno!

  6. #3156
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Super Anemona da si obavila kaj si trebala!
    Katkaa, jos malo! Vjerujem da ces imati srece pri porodu jer sreca prati hrabre a i bome si i zasluzila da te sreca pomazi i tada! Nek je malac zdrav!

    A ja sam u fazi bildanja jajnika, pazim na prehranu i tako.. U 4mj. bi mogli opet u postupak, tako je dr planirao a ja podrzavam taj plan!

  7. #3157

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Sretnaovčice evo me, odrađujem drugu kutiju pilula, pa onda pregled za dalje. Možda ćemo se ti i ja pratiti, a možda ide još jedna kutija pilula, sve ovisi koliko se endometrioza smirila.
    Katka već vidim da ti sve ide glatko i od ruke, jedva čekam da nam javiš sretne vijesti ❤️

  8. #3158
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Djevojko, vidjet cemo! Vise nista ne planiram, jer svaki put kad to radim se nesto izjalovi i ispadne suprotno! Step by step... trenutno mi menga kasni vec 7 dana i luuda sam, natecena i zivcana i nadam se da ce stici sto prije
    Nadam se da se smirila endometrioza, iako ona ce se opet "vratiti" cim prestanes terapiju? Imas ciste ili priraslice? Moram priznati da sam ja zivjela u uvjerenju da je endometrioza kad je stanjen endometrij, pa mi nije bilo jasno zasto lijecenje pilulama koje stanjuju endometrij a on je vec ovak i onak tanak

  9. #3159
    JaneEyre avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    14

    Početno

    Citiraj katka22 prvotno napisa Vidi poruku
    Uglavnom, mi smo ti odlicno. U 31. tjednu smo i polako se pripremamo za kraj price. Ocekujemo da ce stici nesto prije, al o tom potom. Momak je super, lijepo napreduje, jako je zivahan...ja sam nedavno prestala raditi i sad uzivamo doma. Pocela sam vizualizirati lijepi, brzi, prirodni vagninalni porod koji si bas zelim.
    Uvijek kad mi ovo sve postane pretesko, procitam Katkine postove i prodisem... Dajte cure jos pozitivnih primjera!
    Iscekujem mengu pa krecemo s iglicama.
    Na zadnjim konzultacijama dr.je bila u guzvi i nismo dobili puno informacija (izgleda da je zaboravila da nam je prvi put) pa sam malo napeta, iako sam procitala sve sto ste pisale na temi.
    2.dc se pojavim na salteru s papirologijom i onda dobijem upute?
    Kad je najbolje doci, u 7h?

  10. #3160

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Hvala cure, i ja vama zelim srecu!

  11. #3161
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    JaneEyre, sve ovisi sto si dog sa dr. Ne znam trebas li na uzv i vaditi krv 2dc, ili trebas samo lijekove ili nista od svega toga pa samo pocnes po dogovorenom planu sa pikanjem.. Svakako se javi sestrama 1dc da im kazes da si dobila, tako da te one uvrste u popis za uzv 6dc i da znaju da si krenula sa terapijom. Eto, sve ovisi kako ti je dr naredila plan, a to samo ti znas!

    Sretno!

  12. #3162

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    26

    Početno

    Jel bila koja na UZV 2dc, ja ću kroz nekoliko dana prvi put, a bit će mi totalni neugodnjak Znam da je njima sve to normalno, a meni bude možda s vremnom :D, samo da im ne zakrvarim pod i sl. :D :D jer mi obično drugi dan najjače krvarenje ...

  13. #3163
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Ma ne brini, njima ti je to apsolutno normalno! A ti ces se morat pomirit s tim neugodnjakom hehe da, ugodno nije, ali traje kratko hvala bogu..sta je tu je
    Npr meni su puno gore folikulometrije tamo vec pred aspiraciju koje traju duze, kad si sva napuhnuta i sve ti je tijesno i pomalo bolno, i imas osjecaj da ces se upiskiti eto to je moj dozivljaj uzva! Iskreno, za mengu me briga sad vec, a curi 2dc kao iz kabla!

  14. #3164

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    21

    Početno

    Ja sam bila nekoliko puta na uzv 2.dc., nekada mi je bilo jace nekada slabije krvarenje.. za kasnije uzmem mali rucnik i puno mi je lakse, ne uneredim sve oko sebe

  15. #3165

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Dobro jutro ... Vidim i dalje neka stara,poznata imena i vidim dosta novih.Katka kako brzo vrijeme prolazi,još samo malo...Sretnaofca i dalje nema predaje... Evo ja sa nakon dosta vremena odlučila ici na svoj 4 postupak...Svasta nesto se događalo...U prikupljanju sam nalaza, danas idem pp upitnicu da se mogu naručiti na konzultacije...Nadam se da ću do 6mj uspjeti ući u postupak...Pratim Vas i čitam, nisam ništa komentirala jer sa moje strane ništa se nije događalo...

  16. #3166

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Bok cure, vidim da ima cura koje su tenutno u postupku ili se pripremaju pa mi je drago da nisam sama

    ja bi trebala vašu pomoć... naime, ovo mi je oprvi postupka u petrovoj pa sam izgubljena.Bili smo privatno na konzultacijiama kod dr. Vrčić i sad krećemo u postupak. Uputa je da se javim prvi DC i da drugi dan dođem vaditi hormone. Vidim da vi spominjete UZV 2DC ali meni je rekao samo krv i nije mi dao stimulaciju. Hoću li je onda dobiti? kad se onda počinje sa stimulacijom, 3DC? sva sam zbunjena. Hvala Vam na pomoći.

  17. #3167

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj ema1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, vidim da ima cura koje su tenutno u postupku ili se pripremaju pa mi je drago da nisam sama

    ja bi trebala vašu pomoć... naime, ovo mi je oprvi postupka u petrovoj pa sam izgubljena.Bili smo privatno na konzultacijiama kod dr. Vrčić i sad krećemo u postupak. Uputa je da se javim prvi DC i da drugi dan dođem vaditi hormone. Vidim da vi spominjete UZV 2DC ali meni je rekao samo krv i nije mi dao stimulaciju. Hoću li je onda dobiti? kad se onda počinje sa stimulacijom, 3DC? sva sam zbunjena. Hvala Vam na pomoći.
    Da li si radila ikakve nalaze ? Spolne hormone, krvnu sliku, hormoni stitnjače? 2dc se krece sa stimulacijom (pikanjem) ako je sve u redu do toga s nalazima ...

    I vadi se krv ako je dobar nalaz e2 - mislim da sam dobro napisala onda se taj dan dobiju lijekovi ...obicno traze da se taj dan prije izdavanja lijekova vidi krvna slika

  18. #3168

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Imam sve nalaze za postupak i sve je ok. Inače sam išla kod dr vrčića privatno na konzultacije i pregled ali nisam dobila baš detaljne upute pa sam zbunjena, samo da se javim 1 DC i dođem vaditi krv 2 DC sa upitnicom. Ima li tu tko iskustava sa takvom praksom? Što ako njega ne bude tamo taj dan?

  19. #3169

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    26

    Početno

    Trebala bi doći 2dc sa uputnicom D1 i sa povijesti bolesti, u 7h se javiti na šalter, ići vadit krv i čekati kasnije za nalaze obično iza 12h, a zvat će te i oni na mob., a ovisno o nalazu i ak je sve ok taj dan dobivaš terapiju odnosno počinješ sa pikanjem, za sve nejasnoće možeš još sestre dolje pitati, vrlo je uobičajeno da ih uvijek nešto pitamo Sretno
    Ja valjda krećem kroz nekoliko dana, ako bude sve ok sa hormonima i uzv

  20. #3170

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj ISABELLA 01 prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala bi doći 2dc sa uputnicom D1 i sa povijesti bolesti, u 7h se javiti na šalter, ići vadit krv i čekati kasnije za nalaze obično iza 12h, a zvat će te i oni na mob., a ovisno o nalazu i ak je sve ok taj dan dobivaš terapiju odnosno počinješ sa pikanjem, za sve nejasnoće možeš još sestre dolje pitati, vrlo je uobičajeno da ih uvijek nešto pitamo Sretno
    Ja valjda krećem kroz nekoliko dana, ako bude sve ok sa hormonima i uzv
    Hvala ti na odgovoru! Ti si isto kod dr. Vrčić? Jesi već dobila koju ćeš stimulaciju primati? Kad vadiš hormone i uzv, jel to taj drugi dan ciklusa?

  21. #3171

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj ema1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti na odgovoru! Ti si isto kod dr. Vrčić? Jesi već dobila koju ćeš stimulaciju primati? Kad vadiš hormone i uzv, jel to taj drugi dan ciklusa?
    Prvi uzv je 5dn ili 6dn nakon pocetka stimulacije da se vide folikuli.Onda se dobiju dalje lijekovi nakon pregleda.Krvna slika se vadi i da li se počinje s stimulacijom ili ne ovisi o p4 (progesteron).Ja nisam imala pregled 2 dc...

  22. #3172

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Hope kod koga ćeš se ti naručiti?

  23. #3173
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    I ja sam bila kod prof. Vrcica, 2. dc sam vadila progesteron i fsh, o njima je ovisilo idemo li taj mjesec u stimulaciju ili ne.
    Bili su na gornjoj dozvoljenoj granici, dobila sam stimulaciju, uzv 5. dc, tako nekako, rezultat je moja plavusica
    Sretno!

  24. #3174

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Optimist čestitam na curici kad ste bili u postupku? Znači praksa kod njega ide tako.. Ako je nalaz krvi OK, određuje stimulaciju taj isti dan, odnosno 2dc i odmah se kreće u postupak? Jooj tako mi je to sve sad novo i zbunjujuće

  25. #3175
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Hvala Sad ima 13 mjeseci pa racunaj
    Sad sam pogledala...na uzv sam bila par dana prije menge, vadjenje krvi 2. dc, sa stimulacijom krenuli isti dan, uzv 4. dc itd.

  26. #3176
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Ema1987, ja sam isto privatno kod prof. Vrčić, naručio me ovaj ciklus oko 25dc da dodjem k njemu na provjeru-uzv i ak bude sve ok, cekam mengu i 2dc vadim krv, ako nalaz bude ok onda krecem sa pikanjem (samo sto je meni vec rekao terapiju, i princip kako cemo me ovaj puta stimulirati).
    Eto, nadam se da i ja za 3-4 tj krecem, vec mi je dosta cekanja i bas sam ful spremna psihicki

    Optimist, cestitam na curki!

  27. #3177

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj ema1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti na odgovoru! Ti si isto kod dr. Vrčić? Jesi već dobila koju ćeš stimulaciju primati? Kad vadiš hormone i uzv, jel to taj drugi dan ciklusa?
    Da, ja sam isto kod njega, a dr. Tomčić je mijenjao dr.V prošli mj. kad sam bila pa mi on odredio gonale u dogovoru sa embriologom, dolazim 2dc krv i UZV

  28. #3178
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Ema1987, ja sam isto privatno kod prof. Vrčić, naručio me ovaj ciklus oko 25dc da dodjem k njemu na provjeru-uzv i ak bude sve ok, cekam mengu i 2dc vadim krv, ako nalaz bude ok onda krecem sa pikanjem (samo sto je meni vec rekao terapiju, i princip kako cemo me ovaj puta stimulirati).
    Eto, nadam se da i ja za 3-4 tj krecem, vec mi je dosta cekanja i bas sam ful spremna psihicki

    Optimist, cestitam na curki!
    Hvala, draga, neka vam je sretno i uspjesno!

  29. #3179

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Ema1987, ja sam isto privatno kod prof. Vrčić, naručio me ovaj ciklus oko 25dc da dodjem k njemu na provjeru-uzv i ak bude sve ok, cekam mengu i 2dc vadim krv, ako nalaz bude ok onda krecem sa pikanjem (samo sto je meni vec rekao terapiju, i princip kako cemo me ovaj puta stimulirati).
    Eto, nadam se da i ja za 3-4 tj krecem, vec mi je dosta cekanja i bas sam ful spremna psihicki

    Optimist, cestitam na curki!
    Ideš kod njega privatno 25 DC ili u bolnicu?

  30. #3180

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Znači vi ste obe već dobile koju ćete stimulaciju imati? Ma sve mi dođe da se naručim sad još jednom kod njega prije nego mi uopće dođe do tog 2 DC na uzv, na svoju ruku i onda vidim što će reći pa taj dan kad I dođem u bolnicu, nije me briga tko će me dočekati ako mi on odredi stimulaciju prije! Sretna ofca, dala si mi dobru ideju

  31. #3181
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Koliko se sjecam, na onom uzv prije menge je odredio stimulaciju i upisao u karton.
    Ali ja sam ti vec poprilicno zaboravila na detalje, mozda je to bilo i 2dc.
    Mozes nazvati sestru kod njega privatno i reci joj sto te muci, pitat ce ga i javiti ti odgovor.
    Posljednje uređivanje od Optimist : 21.03.2019. at 09:14

  32. #3182

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Sad ću vidjeti što kaže sretna ofca, ako ide privatno, mogla bi se i ja naručiti i biti u miru. Stesno mi je ionako sve pa barem da taj dio eliminiram!

  33. #3183

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ema mislim da je tebi najveći problem da li će taj dan kada dođeš dr Vrčić biti tamo ili ne. Isti problem imam i ja. Ja idem 2.4. na ultrazvuk nakon histeroskopije i nadam se da krećem u postupak.

  34. #3184

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Upravo to Ivana. A stvarno bi mi bilo žao da nakon svega dopadnem kod prvog koji bude slobodan.

    Koji dan ciklusa će ti to biti? Znaš li ti koja će to biti stimulacija?

  35. #3185

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    To mi je 21 dan ciklusa.
    Ne znam ništa.
    Sa dr sam jako zadovoljna i stvarno bi htjela da bude tamo kada bude trebalo odlučivati o stimulaciji.

  36. #3186

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Znači slična nam je situacija. A nadam se da će nam se poklopiti da bude tamo.jesi već bila negdje u postupku?

  37. #3187

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Nisam još ovo mi je prvi postupak.
    Imaš pp

  38. #3188

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj ema1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Hope kod koga ćeš se ti naručiti?
    Upravo sam se danas naručila kod Šprem Goldštajn.termin sam dobila 11.4.! Ako bude sve u redu , ako mi nalazi budu ok i dok nece nista mije jati nadam se onda već s tom M u 4.mjesecu da cu u postupak...Zadnji preko hzzo-a.Pitali su me kojeg doktora ali nije mi imalo smisla ikoga birati jet poucena iskustvom uvijek sam bila na pregledima kod nekoga drugoga.Jedino prvi pregled,lijekovi i ppklopio se transfer kod svoje doktorice.A prvi puta sam dobila Vrčića ali ga nije bilo , mijenjala ga Šprem.

  39. #3189

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    Upravo sam se danas naručila kod Šprem Goldštajn.termin sam dobila 11.4.! Ako bude sve u redu , ako mi nalazi budu ok i dok nece nista mije jati nadam se onda već s tom M u 4.mjesecu da cu u postupak...Zadnji preko hzzo-a.Pitali su me kojeg doktora ali nije mi imalo smisla ikoga birati jet poucena iskustvom uvijek sam bila na pregledima kod nekoga drugoga.Jedino prvi pregled,lijekovi i ppklopio se transfer kod svoje doktorice.A prvi puta sam dobila Vrčića ali ga nije bilo , mijenjala ga Šprem.
    Oooo pa to je za 3 tjedna! Odlično! Koji ti je to DC? Sad ćemo onda sve u koji tjedan biti u postupku

    A kažeš 4.stimulirani? Jesi sva 3 prije bila tamo? Imaš koju trudnoću iza sebe?

  40. #3190
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Curke, ako vas je prof. Vrcic narucio kod sebe, onda cete biti kod njega. Njega nekad eventualno nema vikendom, mada i tada zna doci. Rijetko se potrefi da ga nema radnim danom. Ako ste njegove pacijentice, njegove ste.

  41. #3191
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Ako ga i nema na nekoj folikulometriji, sve prati, njemu su njegove pacijentice jako bitne. I voli biti uspjesan

  42. #3192

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Haha pa bilo bi lijepo kad bi mu i mi sad ušle u statistiku uspješnosti

    Ma najgore je čitanje po internetu, kao nema ga, dopadne te netko drugi... Ja ni neznam još gdje je bolnica a kamoli proceduru kako to ide tamo tako da se ne čudim sama sebi da mi je panika, I inače mi je to u prirodi :D

  43. #3193

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj ema1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Oooo pa to je za 3 tjedna! Odlično! Koji ti je to DC? Sad ćemo onda sve u koji tjedan biti u postupku

    A kažeš 4.stimulirani? Jesi sva 3 prije bila tamo? Imaš koju trudnoću iza sebe?
    2 postupka privatno,3i u Petrovoj i sada cu opet u Petrovu...Imam prirodnu trudnoću sina 11 godina...

  44. #3194

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj ema1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Haha pa bilo bi lijepo kad bi mu i mi sad ušle u statistiku uspješnosti

    Ma najgore je čitanje po internetu, kao nema ga, dopadne te netko drugi... Ja ni neznam još gdje je bolnica a kamoli proceduru kako to ide tamo tako da se ne čudim sama sebi da mi je panika, I inače mi je to u prirodi :D
    Nemas zašto paničariti...Sve ćeš polako naučiti,a tu uvijek možeš pitati.Sestre su susretljive... Samo dodeš na šalter , predaš d1 uputnicu , daš povijest bolesti i lijepo čekaš doktora...obaviš s njim što trebaš, nakon toga u drugi hodnik kod gl sestre po lijekove koja ti objasni sve i 5 puta pitaj ako nisi sigurna i doma...pikanje(a mozes ici kod njih).nakon toga prva kontrola,pa onda cca svaki drugi dan.Aspiracija ili punkcija i cekanje tuluma js u lqboratoriju.Zatim transfer i najduže iščekivanje do bete...he he he

  45. #3195
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Prof. voli da sestre daju injekcije i po meni je to ok.

  46. #3196

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj Hope1234 prvotno napisa Vidi poruku
    2 postupka privatno,3i u Petrovoj i sada cu opet u Petrovu...Imam prirodnu trudnoću sina 11 godina...
    Prvo prirodna trudnoća a onda 5 neuspjelih Ivf? Vidiš ti to, ne možeš vjerovati..

  47. #3197

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Cure a jeste vi iz zagreba? Neznam mogu li dobiti bolovanje odmah od tog 2DC da mogu ostati u zg i ići na injekcije kod njih i onda ostati doma do bete?

  48. #3198

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    221

    Početno

    Citiraj ema1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure a jeste vi iz zagreba? Neznam mogu li dobiti bolovanje odmah od tog 2DC da mogu ostati u zg i ići na injekcije kod njih i onda ostati doma do bete?
    Imaš pravo na 21 dan bolovanja..

  49. #3199
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Citiraj ema1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Ideš kod njega privatno 25 DC ili u bolnicu?
    Ema, idem kod njega privatno 25dc!

  50. #3200

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    54

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Ema, idem kod njega privatno 25dc!
    Jeste se dogovorili tako već prije? Meni nije ništa spominjao tako pa što miisliš dali je glupo da se ja sad na svoju ruku sama naručim?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •