Stranica 73 od 78 PrviPrvi ... 23637172737475 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,601 do 3,650 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #3601

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    10.9 su mi folikuli bili 10 i 9,sto mislite kad bi mogla biti punkcija? Pitam jer nije bilo "akcije" 2 tjedna sa muzem,pa ne znam kad bi morao to "odraditi"da bi spermici bili kolko tolko ok.sljedeci UZV u pon (10dc)Ja si sve nekako mislim,da bi vec u pon mogli biti 18mm,ako rastu 2 mm na dan,pa da bi i punkcija mooogla biti u utorak.i ako danas to "odradi" u utorak bi bio drugi dan apstinencije..tj.ponedjeljak prvi dan,i u utorak bi opet trebao dati. Po mojoj nekoj racunici.koja moze biti sasvim kriva Savjeti???

  2. #3602

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    10.9 su mi folikuli bili 10 i 9,sto mislite kad bi mogla biti punkcija? Pitam jer nije bilo "akcije" 2 tjedna sa muzem,pa ne znam kad bi morao to "odraditi"da bi spermici bili kolko tolko ok.sljedeci UZV u pon (10dc)Ja si sve nekako mislim,da bi vec u pon mogli biti 18mm,ako rastu 2 mm na dan,pa da bi i punkcija mooogla biti u utorak.i ako danas to "odradi" u utorak bi bio drugi dan apstinencije..tj.ponedjeljak prvi dan,i u utorak bi opet trebao dati. Po mojoj nekoj racunici.koja moze biti sasvim kriva Savjeti???
    Mozete se vi seksati,haha.Jedno 4 dana prije.14 i 15 dc moze bi.To nemres znati,kad oni vele ides na pukciju.Ja jednom isla 17 dc tek.Vadit ces jos krv pa ce oni ocjeniti kad ce to biti.

  3. #3603

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Hahaha,na kaj sve mi moramo misliti,strasno Valjda cemo dobro tempirat..

  4. #3604

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Hahaha,na kaj sve mi moramo misliti,strasno Valjda cemo dobro tempirat..
    A sta ces,tako je to.Moramo muke proci da dodemo do djeteta...

  5. #3605

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Update..
    10dc,2.ultrazvuk,endometrij 10mm,ukupno 10 folikula..lijevi 18,12,12,12,14..desni 15,15,15,14,13.Obavila vadenje krvi,ekg i anesteziologa,injekcije jos danas i sutra i u srijedu opet uzv,a dalje..nemam pojma

  6. #3606

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Update..
    10dc,2.ultrazvuk,endometrij 10mm,ukupno 10 folikula..lijevi 18,12,12,12,14..desni 15,15,15,14,13.Obavila vadenje krvi,ekg i anesteziologa,injekcije jos danas i sutra i u srijedu opet uzv,a dalje..nemam pojma
    Moraju ti jos rasti,samo jedan 18,endo ti mora biti 15mm.

  7. #3607
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Moraju ti jos rasti,samo jedan 18,endo ti mora biti 15mm.
    Od kud ti to medo da joj endo mora biti 15 mm? To sto ti pises za endo je vec na samoj granici da je zapravo predebel....kazem na granici!!!
    Sve preko 8 mm je dovoljno da se obavi transfer.

    Airad polako i smireno dalje. Lijepo ti napreduju folikuli bez brige. Nemoze se nista predvidjeti. Opusti se malo
    Posljednje uređivanje od sara79 : 15.09.2020. at 00:40

  8. #3608

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Hvala,sve jace me zuljaju jajnici,valjda ce biti par vecih folikula..

  9. #3609

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Oprostite sto sam dosadna,ali prvi IVF mi je i sve mi je novo.koliko je normalno da osjecam jajnike..?osjecam ih podosta dok hodam,onako pritisak dole na jednoj strani..al nist drugo me ne boli..
    I tu i tam dok sjedim u odredenom polozaju..
    Da li je to normalno??kak ste vi?

  10. #3610

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    To je sve normalno...

  11. #3611

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Normalno je, i bit će što je bliža punkcija još intenzivnije. Ništa neizdrživo, samo treba biti oprezan, bez naglih pokreta ili naprezanja, ja sam par dana prije punkcije kao po jajima hodala, sve je to normalno.

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  12. #3612
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Oprostite sto sam dosadna,ali prvi IVF mi je i sve mi je novo.koliko je normalno da osjecam jajnike..?osjecam ih podosta dok hodam,onako pritisak dole na jednoj strani..al nist drugo me ne boli..
    I tu i tam dok sjedim u odredenom polozaju..
    Da li je to normalno??kak ste vi?
    Normalno je jer imas dosta folikula hvala bogu. Sretno i javi nam dalje situaciju.

  13. #3613

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Sutra idem ujutro na trecu folikulometriju.Al evo,sad uooooopce ne osjecam nista,pokusavam se namjestiti da osjetim al nista,ko da nema vise nicega,a kroz cijeli dan osjetila u svakom pokretu.a,ko ce ga znati..Nadam se da nista nije popucalo.Javim sutra kaj ce bit

  14. #3614

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Muz netreba na COVID,jelda?

  15. #3615

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Curke,aspiraciju imam u subotu.Sve je Ok zasad.Sestra mi je dala mali papiric di pise u kolko moram doci,kaj uzeti i sl..i zadnja stavka na papiricu glasi:imati u pripremi utrogestan(recept izdaje primarni ginekolog) - kaj to znaci??

  16. #3616
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Curke,aspiraciju imam u subotu.Sve je Ok zasad.Sestra mi je dala mali papiric di pise u kolko moram doci,kaj uzeti i sl..i zadnja stavka na papiricu glasi:imati u pripremi utrogestan(recept izdaje primarni ginekolog) - kaj to znaci??
    Da kontaktiras svog socijalnog gina za recept!
    Super za uzv i da ide sve kak treba. Sretno!

  17. #3617

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Da mi izda recept i odma da ih podignem ,u svojem gradu?

  18. #3618
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Da mi izda recept i odma da ih podignem ,u svojem gradu?
    Tako je i kad podignes utrogestan ponesi ga sa sobom na transfer kad budes isla. Tako je nekad bar bilo dok sam isla u postupke. A kad ti bude punkcije ce ti objasniti kako ces i kad to vaginalno stavljati.

    Ovo za muza i Covid ti nebi znala.

  19. #3619

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Meni je sestra Brigita rekla da ne treba suprug na testiranje za covid. Ja sam odmah uzela njihovu molbu sto ti napisu da das svom ginekologu da ti izda uputnicu za testiranje i imam uputnicu spremnu. Tako da pitaj ako vec nisi uzela uputnicu da ti daju tu molbu. Sretno!

  20. #3620

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Hvala Sara.Danas sam obavila testiranje u VŽ-u,nalaz sutra dolazi na mail.Sa,dala mi je tu molbu al je rekla ak mogu obavit kod sebe,da jos bolje,da im samo sibnem na mail. Štoperica danas u 21:30. Punkcija u subotu i najgore mi je sto moramo uzorak nositi od doma,a imamo 1h do Zga,ali kao da nista nece biti,veli sestra,neka obavi prije nego krenete i zamotajte u termocarapu..a jooj

  21. #3621

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Nije prosla poruka cijela..Uglavnom,nadodala sam da vec vidim da cemo se vozit 200 km/h..heheh

  22. #3622

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Uf uf.. samo polako i bit ce sve ok. Sretno!!

  23. #3623

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    ..vidjet cemo muz ne treba nista nositi,nikakvu uputnicu ni nista na dan aspiracije?? Bar mi nista nisu rekla sestra,samo uvalila posudicu i to je to.

  24. #3624

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    To ti ne bi znala jer je i meni prvi puta. A kada smo isli na inseminaciju morao je ponjeti kopiju nalaza one koje traze da imas. Papu,markere.. ali nekako mislim da mozda za ivf ne treba a u ostalom i ti dolazis sa njim. A uputnicu on ne treba sigurno.

  25. #3625

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ne treba, treba se samo pojaviti da potvrdi da je uzorak njegov!
    Posljednje uređivanje od ruska1986 : 19.09.2020. at 00:04

  26. #3626

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    U suprotnom, imas za ispunit puno vise papira..

  27. #3627

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Evo,punkcija gotova.Nije trebao uputnicu.dobila sam 6 jajnih stanica,od 12 folikula,i do onda kad sam pustena kuci bile su 2 zrele. I sve me boli,napuhnuta ko zaba,probada svugdje,hodam mic po mic po stanu,a vecinom lezim.Nadam se da ce sutra biti bolje.e da,i nisam dobila nikakve upute kak se ponasati nakon punkcije niti na sto paziti..grrr

  28. #3628

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Nisi dobila neki papir na kojem pisu upute? Bitno da je sve dobro proslo. Ma samo se nemoj naprezati. Laganini. Mene zanima kada dobijes anesteziju nista te ne boli kada ti rade punkciju? Citala sam jedan post gdje je cura pisala da je osijetila pa sam u strahu
    Moras ti njih zvati ili ce oni tebe za transfer? Kako to ide

  29. #3629

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Apsolutno nista nisam osjetila..ja sam zaspala valjda sekundu nakon kaj mi je anesteziolog ubrizal "nesto".sjecam se da sam vidla da su mi stavili onaj kisik na nos i sljedeceg kak me trese da se probudim.Jos su me sestre pozurivale da se prebacim na krevet,a krevet su dovukle do gin.stolca..i u sobi sam jos jedno pol sata bila u polusnu nekog,odlicno .dali su mi papiric di pise kolko stanica su izvadili i da ja nazovem njih prekosutra iza deset,i pise broj na koji da zoves.

  30. #3630

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Wow odlicno. Zelim ti puno srece. Pisi i dalje kako se odvija situacija

  31. #3631
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Evo,punkcija gotova.Nije trebao uputnicu.dobila sam 6 jajnih stanica,od 12 folikula,i do onda kad sam pustena kuci bile su 2 zrele. I sve me boli,napuhnuta ko zaba,probada svugdje,hodam mic po mic po stanu,a vecinom lezim.Nadam se da ce sutra biti bolje.e da,i nisam dobila nikakve upute kak se ponasati nakon punkcije niti na sto paziti..grrr
    Od 12 folikula si dobila 6 js i samo 2 su zrele? Sretno dalje da se te 2 oplode
    Posljednje uređivanje od maca2 : 20.09.2020. at 22:48

  32. #3632

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Rekla je sestra kad sam isla,zasad su dvije zrele..sad neznam dal je moguce da ih je naktaju vise bilo.Da,nadam se da ce se oploditi,jer nama je spermio los

  33. #3633

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Cureee,oplodilo se!!!!!!!Transfer je sutra u 10:00h..tak sam hepiiiiiiii..Pitala sam sestru kolko ih se oplodilo,pa je rekla da cemo to sve sutra na transferu pricati..a bas me zanimaaa.

  34. #3634

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Wooohooo odlicno!!

  35. #3635

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Curke,da se javim malo. Transfer 2 dobra zametka je bio 22.9.i sad cekanje bete do 6.10.Osjecam se odlicno,normalno,mozda pre normalno..heheh..bilo je tu i tamo zatezanja,al nis posebno.

  36. #3636

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Jesu ti još šta rekli na transferu? Meni je transfer u srijedu u petak je bila aspiracija. Ali danas kada sam zvala nije mi rekla koliko ih je oplodeno rekla je da je sve u redu i da cekaju da se razvije u blastocistu. Meni je to sve jos nepoznato pa se nitj ne razumijem i nadam se da cu u srijedu saznati vise.
    Airad nadam se da ce beta biti pozitivna

  37. #3637

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Vele ti kakvo je bilo stanje,kolko stanica su izvadili,kolko se oplodilo,kolko se prestalo razvijat,dal imas smrzlica,ja nisam dobila nazalost niti jednog,kolko ti vracaju i sl.Ja sam ih samo pitala da kak da se ponasam do bete,pa su rekli da nek normalno nastavim sa zivotom al da bas ne skacem bungee jumping

  38. #3638

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    danas mi je 5 dan nakon transfera i do sad sam se kao malo stedila,makar ne pretjerano,a od sutra cu se jos i manje..jer cu poludit doma ak nis nebum radila.

  39. #3639

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Mislim da je najgore kad lezis i razmisljas jel se primilo i sl. Kada imas neku zanimaciju brze prode vrijeme do bete.
    A daj mi reci jesi ti prije transfera stabila utrogestan ili poslije? Zaboravila sam pitati ako ga stavim ujutro npr dva sata prije transfera da li ce ti smetati

  40. #3640

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Nemoj stavljati.ja sam pitala kad sam zvala dal da stavim utrogestan il popijem i rekla je da ne,da ce mi oni staviti poslije transfera,tako je i bilo

  41. #3641

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Nemoj stavljati.ja sam pitala kad sam zvala dal da stavim utrogestan il popijem i rekla je da ne,da ce mi oni staviti poslije transfera,tako je i bilo
    Hvala ti puno

  42. #3642

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Malaroza,kak je prosel transfer?

  43. #3643

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Hej tek sada odgovaram, ludnica na poslu.
    Super je proslo vracene dvije blastociste. Nema smrzalica. Cijelo vrijeme me probada a danas mi je osjecaj u trbuhu kao da cu procuriti svakog trena. Tako da ne znam da li je to dobro ili nije. Ne razmisljam previse o tome imam dosta posla i stalno se nesto dogada tako da mi pase da mi fokus nije na tome. Ne stedim se previse ali nije da ribam podove i sl.
    Sam transfer je bio ok. Samo sto smo cekale skoro dva sata jer su im aspiracije kasni pocele. Jedva smo istrpile da se ne popiskimo

    Kako se ti osjecas?

  44. #3644

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    O pa odlicno..Ja ako sad ne uspije,isto sljedeci put ne mislim biti na bolovanji svih 14 dana ko ovaj put,bas zato da ne izludim.i mene je probadalo stalno,i bilo je u par navrata osjecaj ko da cu procuriti al od 8dnt vise ne osjecam skoro nista,ni sise ni probadanja ni nista,al ok.To nista nemora znacit

  45. #3645

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Pa da ako ne radis fizicki posao mislim da je bolje biti medu ljudima i dan prode brze.

    Nisam citala sta su drugi pisali na forumu kakva su iskustva bila nakon ET-a mogla bi malo baciti oko
    Tebi je beta uskoro tj iduci tjedan tako da izdrzi jos malo

  46. #3646

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Da,u utorak..miljama daleko se cini javim rezultat

  47. #3647

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Obavezno. Drzim fige!

  48. #3648

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    ja napravila maloprije test,koji se moze u bilo koje doba dana,jer sam imala beki smeckasti sitni,jedva vidljivi iscjedak i imam osjecaj da cu dobiti.i naravno,test je negativan .Sad cekam utorak da napravim betu,pa da znam sa sigurnoscu.Ali naravno jos postoji nada da je mozda krivo pokazalo,da je prerano,bla bla..hehe..Inace danas mi je 11 dnt.

  49. #3649

    Datum pristupanja
    Aug 2020
    Postovi
    137

    Početno

    Ovisi koji si radila! Clearblue ti pokazuje tek ako ti menga kasni.. Najbolji testovi su one trakice, imas ih u Mulleru. Ako si radila taj s trakicama, sad bi vec trebao pokazati nest... Ne mislim nista lose..

  50. #3650

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Clearblue sam radila.ima jos nade dok ne dode menga.Makar sam sam imala neki smedi iscjedak ko da su zilice neke smede..ko ce ga znati..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •