Stranica 76 od 78 PrviPrvi ... 26667475767778 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,751 do 3,800 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #3751

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Ja vadim lh, fsh i progesteron.

  2. #3752
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Stigla M i ocekuje me kod Vrčića histeroskopija konacno

  3. #3753
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Zahvat u Petrovoj odgodjen jer je potresom ostecena operacijska sala...mozda odem ipak privatno na histeroskopiju vidjet cu

  4. #3754

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Zahvat u Petrovoj odgodjen jer je potresom ostecena operacijska sala...mozda odem ipak privatno na histeroskopiju vidjet cu
    Ček, ček, a postupci se dalje normalno rade? Nisam još u Petrovoj bila u postupku pa ne znam jel ta sala isto gdje se rade aspiracije i transferi ili? Sutra imam kontrolu, a idući ciklus bi trebali u postupak.

  5. #3755
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    To nazalost ne znam...rekli su mi da ovaj mjesec nema zahvata i oper. Idem privatno necu cekati vise

  6. #3756

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Operacijska sala je u drugom dijelu zgrade.

  7. #3757

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    To nazalost ne znam...rekli su mi da ovaj mjesec nema zahvata i oper. Idem privatno necu cekati vise
    Pogledaj si poliklinika Vili,tamo se ja spremam na histeroskopiju ali pregled.Oni su bar u zg najpovoljniji..

  8. #3758
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Obavila sam u Repromedu.

  9. #3759

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Obavila sam u Repromedu.
    Super oni su odlicni.Kolegica mi isla tamo.Ali meni su nazalost malo preskupi.

  10. #3760
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Ne pitaj..u Hilarusu mi rekli jednu cijenu i platila 1500kn vide...dobro da sam imala. Ali Vrčić je odličan tako da mi nije žao. Nek sam konacno obavila.

  11. #3761

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Cure, kak ste kemijale s testovima na koronu? Ja sam na sto muka, jer se lijekovi dižu drugi dan i tad se mora donijeti negativan nalaz. Nisam iz Zagreba, u mojem gradu se uzorci uzimaju samo ujutro, što znači da taj dan kad dobijem menstruaciju neću moći otići na test, nego tek idući, a već taj bi trebala biti gore po lijekove. Uopće ne znam kak to izvesti, jer mi menstruacija može doći na planirani datum, ali i dva dana prije ili dva dana kasnije...

  12. #3762

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj KajTeBriga prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, kak ste kemijale s testovima na koronu? Ja sam na sto muka, jer se lijekovi dižu drugi dan i tad se mora donijeti negativan nalaz. Nisam iz Zagreba, u mojem gradu se uzorci uzimaju samo ujutro, što znači da taj dan kad dobijem menstruaciju neću moći otići na test, nego tek idući, a već taj bi trebala biti gore po lijekove. Uopće ne znam kak to izvesti, jer mi menstruacija može doći na planirani datum, ali i dva dana prije ili dva dana kasnije...
    Nikako jos,ali to i mene muci,jer menga nikad ne stigne isto.opce neznam kak cu to izvesti,i kak je to moguce,u pon 25.1.idem na kontrolu i bas me zanima kaj ce mi reci.To je i meni sad najveca briga,uzas..

  13. #3763
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Zqsto ne bi nazvale u Petrovu i pitale? Ja kad sam zvala oko histero stvarno su bili jako ljubazni i sve objasnili.

  14. #3764

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Ja u pon idem gore,pa podijelim info koje su dobit.

  15. #3765

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Cure,mene zvali da mi nece bit doktorice,nego da ce biti zamjena.A treba mi napisati plan stimulacije,rekla je sestra da ce mi to sve zamjena dati. Ponudila mi je i dr.termin kad ce biti doktorice,al rekla sam da netreba,tak da se nadam da ce sve biti ok sa zamjenom.

  16. #3766

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Zqsto ne bi nazvale u Petrovu i pitale? Ja kad sam zvala oko histero stvarno su bili jako ljubazni i sve objasnili.
    Dakle, pitala sam sestru gore kad me upisivala kak je to izvedivo, nije bila baš preljubazna, samo mi je rekla da na Fran Mihaljeviću isti dan dođu rezultati, pa reko, nisam iz Zagreba... i onda je samo rekla nek se raspitam.
    Dogovorila sam se kod nas u ZZJZ da ću doći taj dan kad moram po lijekove, biti u prvoj turi i rezultati bi trebali biti do 11 gotovi. Kod nas sad nije problem uzimanja uzoraka, to mogu kroz dan kad god, ali je sad toliko manje testiranja da oni odvrte stroj ujutro u jednoj turi i kasnije im se ne isplati za manji broj opet paliti nego ti uzorci čekaju do idućeg dana.
    Tako da mi je ovo zapravo jedina opcija. Na put ću krenuti prije nalaza, pa se valjda nećemo okretati na naplatnima i stići do 12 dokad se, ako se ne varam, podižu lijekovi.

    @Airad koje doktorice nema?

    I, da sve još malo začinim, uspjela sam sad 10 dana prije postupka zaradit urinarnu infekciju, prvu u životu... uopće mi nije jasno kako i nadam se da ću je uspjeti zaliječiti, imam osjećaj da sto gladnih godina čekam postupak...

    Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

  17. #3767

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Dr.Skrgatic nema do 4.2.

  18. #3768

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Ja u pon idem gore,pa podijelim info koje su dobit.
    Kako je bilo danas? Jesi saznala nesto bitno?

  19. #3769

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Ok.cekala 1h,bila unutra 5 min,bila dr.na zamjeni.Izgledala je nekak nezainteresirano,nist me nije pitala oaim kolko traje menga,ime supruga i njegov nalaz.ovaj put necu primat gonale nego ovaleap,prvi put cujem..
    Sto se tice testiranja na koronu prije ljekova,pitala sam kak je moguce to iskombinirat,pa je rekla sestra da cu osjetiti mozda kad cu dobiti,doviti prvo smeckasti iacjedak itd,da probam namjestiti,al da se nista nece dogoditi ako dodem i treci dan ciklusa po ljekove,samo da onda to javim,kao dal cu uspjeti doci po ljekove drugi il treci dan.

  20. #3770

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    ajme pa to je super info! ja sad neplanirano idem sutra gore, zvali me na još jedan uzv jer imaju neku dilemu, budem se i ja tak probala dogovoriti, muči me zapravo ako sve padne za vikend pa sve ide sporije...

    Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

  21. #3771

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Valjda cemo uspjeti to sve uskladiti. Znam kada sam isla u 9 mj na postupak prije aspiracije me sestra narucila na testiranje na rebro da li ce tako biti i kada lijekove podizemo ili ne?

  22. #3772

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    To neznam,,ja cu probati obaviti sve u svojem gradu.

  23. #3773

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Cure,ima koja da je nedavno obavila test na covid u Varazdinu,prije uzimanja ljekova? Da podijeli info dal se moze dogovoriti s njima,i kak brzo dosu nalazi?

  24. #3774

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Neznam gdje da pitam..pa pisem vama..jucer imala aspiraciju...rekli samo koliko punktirano,terapija i da zovem za 2 dana...prosli put,prije 4 godine nakon punkcije odmah rekli da sam u hiperu,dali terapiju i da se javim mislim 8 dan ciklusa za uzv i da u tom ciklusu ce biti transfer...a da zovem lab.za razvijanje stanica i na kraju koliko ih je zamrznuto...dal koja ima iskustva kako to ide sad,nikakve info nedaju??

  25. #3775

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Jel netko prosao postupak ovih dana? Jel sve ok u petrovoj? Ja se nekako nadam da ce ukinuti testiranje prije uzimanja ljekova jer je malo zarazenih al vidjeti cemo. Krecem za mj dana sa pikanjem do tada moze biti sve i svasta

  26. #3776

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Citiraj Ivy88 prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam gdje da pitam..pa pisem vama..jucer imala aspiraciju...rekli samo koliko punktirano,terapija i da zovem za 2 dana...prosli put,prije 4 godine nakon punkcije odmah rekli da sam u hiperu,dali terapiju i da se javim mislim 8 dan ciklusa za uzv i da u tom ciklusu ce biti transfer...a da zovem lab.za razvijanje stanica i na kraju koliko ih je zamrznuto...dal koja ima iskustva kako to ide sad,nikakve info nedaju??
    Nisam bas shvatila koje je pitanje. Meni nisu dali nikakve informacije osim da se sve dobro razvija i da dodem 5 dan nakon aspiracije. Ne znam kako je bilo prije 4 godine i kakve informacije su tada davali

  27. #3777

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Pozdrav cure, imam par pitanja. Trenutno se nalazim u Njemačkoj, a u 4 mjesecu imam zakazan postupak u Petrovoj. Doći ću za Uskrs pa ostati cijeli mjesec. E sad, problem je u tome što se dragi vraća raditi. Da ga ne vraćam taj dan kad on treba obaviti svoje, da li netko zna kakav je postupak za zamrzavanje sperme? Budući da on nema zdravstveno u Hrv, da li će nam to htjeti obaviti u Petrovoj i da li znate da li ima u Zagrebu netko tko to obavlja privatno?

  28. #3778

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj MrsIvy prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, imam par pitanja. Trenutno se nalazim u Njemačkoj, a u 4 mjesecu imam zakazan postupak u Petrovoj. Doći ću za Uskrs pa ostati cijeli mjesec. E sad, problem je u tome što se dragi vraća raditi. Da ga ne vraćam taj dan kad on treba obaviti svoje, da li netko zna kakav je postupak za zamrzavanje sperme? Budući da on nema zdravstveno u Hrv, da li će nam to htjeti obaviti u Petrovoj i da li znate da li ima u Zagrebu netko tko to obavlja privatno?
    To kod nas ja mislim da nije dozvoljeno.Samo bolesnicima se zamrzava sperma na cuvanje.U Petrovoj traze svijeze sve.Tako da ce te morati biti taj dan u Petrovoj.

  29. #3779

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    488

    Početno

    Moguce je zamrzavanje sperme i na vlastiti zahtjev ako partner iz opravdanog razloga ne moze biti prisutan na dan punkcije (npr. pomorci...). Ovo je sigurno dopušteno kod nekih privatnih klinika, a za drzavne bolnice ne znam.

  30. #3780

    Datum pristupanja
    May 2017
    Postovi
    69

    Početno

    Mozda još i bolje, da bar na taj dan bude prisutan. Makar bit će stresno : dragi, sutra brzo za zagreb, a ima 800 km. Jos ako će trebati test, u Stuttgartu ga mora napraviti za 140 eura.

  31. #3781

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Cure,imam problem..veliki.
    Danas sam si uz orgalutran trebala dati 4 dozu ovaleapa po 225.i namjestim sve kak treba i pen zasteka i ode mi samo do 200,znaci dala sam si 25.ocito je greska u penu.otvorila sam ulozak i prazan je..neznam kak je to moguceeeee????
    Vec sam si davala 4×225 ovaleapa i sve je bilo ok..Sutra u 7 idem gore(a bila sam i danas)i bas me zanima kaj budu rekli na to i kolko ce me to zeznuti.
    Da li je koja od vas bila u slicnoj situaciji??

  32. #3782

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Airad jesi uspjela rijesiti? Jel sve proslo ok?
    Posljednje uređivanje od Malaroza22 : 24.02.2021. at 20:18

  33. #3783

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Ma niko nije nist komentirao posebno.Drugi dan se normalno piknula s novom dozom i to je to..

  34. #3784

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Moja beta iz drugog postupka je opet negativna.Znate mozda kak Petrova radi u ljetnim mjesecima 7,8 mj.dal je sve isto il mozda pauziraju zbog godisnjih?
    Jer mislim da bi mi sljedeci postupak mogao biti tako u 7 il 8 mj.

  35. #3785

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Moja beta iz drugog postupka je opet negativna.Znate mozda kak Petrova radi u ljetnim mjesecima 7,8 mj.dal je sve isto il mozda pauziraju zbog godisnjih?
    Jer mislim da bi mi sljedeci postupak mogao biti tako u 7 il 8 mj.
    Rade cijelu godinu normalno to je njihov prednost.

  36. #3786

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Odlicno..
    Jer mislim da sam procitala negdje na forumu da u 8 mj.primaju samo pacijentice s hepatitisom ili tako nesto..

  37. #3787

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    143

    Početno

    Rade normalno. Jedino što tada koriste godišnje. Ja sam kod prof Vrčića. U postupku sam bila u sedmom mjesecu i nisam ga bas puno viđala u tom periodu. Sada bi rađe pričekala kraj ljeta za krenut u postupak.

  38. #3788
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Drage forumašice, ako imate zamrznute zametke, završile ste svoj MPO put, te se susrećete s pitanjem - Što sa preostalim zametcima?
    Poziv udruge RODA:
    https://www.roda.hr/udruga/programi/...-zametaka.html
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 15.03.2021. at 19:21

  39. #3789

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima! Molim vas za savjet:
    Započela sam MPO kod dr. Jurković, obavila sve nalaze krvi osim AMH kojeg mi greškom nisu "izvadili" unatoč internoj uputnici. U petak imam pregled kod dr. Ćorića zbog endometrioze pa me zanima trebam li imati i AMH nalaz za njega i ako da možete li mi dati savjet da li da ujutro idem u Petrovu u laboratorij vaditi krv ili da ipak izvadim privatno? Pitam jer sumnjam da će mi od sutra do petka nalaz AMH biti gotov u Petrovoj.
    Unaprijed hvala i pozdrav!

  40. #3790

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Curke sa nazalost,frisko negativnom betom..kad ste narucene na kontrolu.
    Ja teeeeek 24.5.

  41. #3791

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj MarMa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima! Molim vas za savjet:
    Započela sam MPO kod dr. Jurković, obavila sve nalaze krvi osim AMH kojeg mi greškom nisu "izvadili" unatoč internoj uputnici. U petak imam pregled kod dr. Ćorića zbog endometrioze pa me zanima trebam li imati i AMH nalaz za njega i ako da možete li mi dati savjet da li da ujutro idem u Petrovu u laboratorij vaditi krv ili da ipak izvadim privatno? Pitam jer sumnjam da će mi od sutra do petka nalaz AMH biti gotov u Petrovoj.
    Unaprijed hvala i pozdrav!
    Bilo bi dobro da imas,da se vidi istrosenost jajnih stanica.Bolje ti je privatno jer imas odmah nalaz.Amh neznam dal ce ti u Petrovoj biti gotovo.Ja sam isto kod dr.Jurkovic.

  42. #3792

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Curke sa nazalost,frisko negativnom betom..kad ste narucene na kontrolu.
    Ja teeeeek 24.5.
    Zao mi je,sad se odmori.Ubaci vitamine,nako trebas cekat 3 mj od stimulativnog.Ili je ovo bio et?

  43. #3793

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Stimulirani ICSI je bio..Ma ja bi cim prije ,naravno..heheh..
    Koje vitamine prepOrucujete?

  44. #3794

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Citiraj Airad prvotno napisa Vidi poruku
    Stimulirani ICSI je bio..Ma ja bi cim prije ,naravno..heheh..
    Koje vitamine prepOrucujete?
    Oni nedaju prije 3 mj nista.Samo prirodni moze jedan za drugim.Maticnu mlijec obavezno od pcelara(znam da je skupa)---- on ima najpovoljnije cijene,obavezno folnu kiselinu(aktivnu),neke trudnicke vitamine za planiranje trudnoce.Mojoj frendici ova kombinacija bila dobitna.Pa ne skodi pokusati.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 18.03.2021. at 07:26 Razlog: reklama proizvođača m. m.

  45. #3795

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    Minimalno sve uzimat 3 mj,i prije postupka obavezno sve prestati piti.jer nije dobro dizat imunitet za et ili fet.

  46. #3796

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Medo2711 prvotno napisa Vidi poruku
    Bilo bi dobro da imas,da se vidi istrosenost jajnih stanica.Bolje ti je privatno jer imas odmah nalaz.Amh neznam dal ce ti u Petrovoj biti gotovo.Ja sam isto kod dr.Jurkovic.
    Pregled kod dr. Ćorića za endometriozu mi je otkazan (slomio je ruku) i tek za mjesec dana da zovem za novi termin. Vadila sam AMH ipak u Petrovoj (kako je pregled otkazan onda mi nalaz nije hitan). Poslala sam upit dr. Jurković (ne komunicira telefonom, nego sestra proslijedi e-mail) mogu li pregled obaviti kod nekog drugog liječnika, a sve radi uštede vremena. Evo već 5 dana čekam odgovor.

    Bila bih jako zahvalna za svaki savjet vezano za dr. Jurković i Petrovu općenito: prvi pregled je bio super, sve je lijepo objasnila, drugi pregled mi je obavila u 2 minute, cijelo to vrijeme je pričala s nekom curom na stažu o izboru škole i želi li biti medicinska sestra ili nešto drugo, čudila se mojem kratkom ciklusu, samo promrljala da odem kod Ćorića i to je to. Taj pregled je bio 24.2. Do danas nema pomaka.
    Ja sam obavila sve nalaze krvi, partner spermiogram.

    Zanima me je li to sve uobičajeno pa da samo čekam dok me se ne sjete ili bih trebala upirati, zvati, gnjaviti? Ili otići privatno?
    Imam 39 godina, endometriozu na lijevom jajniku, jako kratke cikluse (istrošene jajne stanice)...

    Ne znam što da radim, a u Petrovoj ne mogu doći ni nikakve informacije.

  47. #3797

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    217

    Početno

    Ja cu ici prije sljedeceg postupka kod endokrinologa,da mi mozete reci sto mogu ocekivati na toj kontroli?

  48. #3798

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    78

    Početno

    Bok cure, imala sam aspiraciju i rekli su mi da ne idem odmah na transfer nego da ce zamrznuti jer mi je visok progesteron. Mislila sam da mora biti visok i da je to dobro. Jel netko imao slicnu situaciju? Moram sutra zvati da vidim kako napreduju.
    Znaci ako ne idem za 5 dana na transfer onda se moram javiti svojoj doktorici da vidimo kada ce biti transfer? Nisam nikada imala postupak sa smrzalicama pa ne znam proceduru

  49. #3799

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    531

    Početno

    [QUOTE=Malaroza22;3203255]Bok cure, imala sam aspiraciju i rekli su mi da ne idem odmah na transfer nego da ce zamrznuti jer mi je visok progesteron. Mislila sam da mora biti visok i da je to dobro. Jel netko imao slicnu situaciju? Moram sutra zvati da vidim kako napreduju.
    Znaci ako ne idem za 5 dana na transfer onda se moram javiti svojoj doktorici da vidimo kada ce biti transfer? Nisam nikada imala postupak sa smrzalicama pa ne znam
    Nije dobro da je povisen,bolje da ti je odgoden.Javi se emailom za dalji dogovor.Mozes odmah sljedeci ciklus ako ce biti progesteron dobar.Sretno

  50. #3800

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav drage curke,

    Nova sam u grupi , ne samo u grupi nego u svemu skupa.
    Uglavnom situacija je sljedeća:
    spermiogram uredan, moji svi hormoni uredni, problem su jajovodi , jedan je već odstranjen ,a drugi je totalno začepljen dakle nefunkcionalan.

    Još čekam briseve i papu , pa nakon toga trebam dobiti datum termina kod dr. Jurković za dogovor za MPO.

    Zanima me kakva su vaša iskustva, koliko se čeka uopće na prvi termin i kakva je daljnja procedura?
    Također kakva su iskustva kod nevjenčanih parova, da li je istina kao što sam čula da ide nešto sporije zbog nekih dodatnih odlazaka u ZG?
    Isto tako ima li ovdje cura koje su imale kao i ja isključivo fizički problem i kakva su njihova iskustva?
    Nalaz spermiograma je iz 11 mjeseca, treba li novi ili se mora odraditi gore kad se dođe?

    Znam da sam Vas sve skupa zatrpala sa pitanjima , ali vjerovatno ću ih imati još

    Hvala svima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •