Stranica 19 od 72 PrviPrvi ... 917181920212969 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 901 do 950 od 3594

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #901
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Hahahaha, pa trebala sam napisati iz KGB-a

    Vatra - bojim se da nisi daleko od istine ako ovako nastavim.. za sada je jedina sreća što sam sa svojim doktorom jako zadovoljna pa jedino njega još nisam "obradila",ali tek mi se bliži prva godišnjica na humanoj i polugodišnjica na forumu tako da definitivno ima vremena da dođem na crnu listu ako već i nisam obzirom što sam sve pisala

  2. #902
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme red luda si sto posto.Bas si me nasmijala a to mi je trebalo.Iz prve sam procitala iz KGB-a . Malo mi se muti pred ocima zbog glavobolje.
    Ja se nadam da sada kada pocnem konzumirati ove smokve( fuj) da cu srediti ciklus. A kada cu dobiti e to je pitanje na koje ni sama nemam odgovor.
    hahaha..znaš ti kad ćeš dobit ,al se bojiš napisati
    Ma smokve su ti super,ali nećeš srediti s njima ništa tako brzo..Mislim da ih moraš uzimati ipak koji mjesec da bi imalo efekta..To ako sad kreneš uzimati mislim da bi ti taman imalo učinka za idući IVF na jesen na koji budeš išla u smislu da dobiješ ipak koju stanicu više..

  3. #903

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Evo Pak, s obzirom da ti neznas sta bi sa sobom, Red ti je sve isplanirala!!

  4. #904

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    16

    Početno

    cure, kako se naručuje za spermiogram? da li da vežemo s naručivanjem za konzultacije ili preporučate ranije?
    imati li preporuku za privatno ili nema potrebe? može li se uzorak donijeti od doma?
    hvala!

  5. #905

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj boss of me prvotno napisa Vidi poruku
    cure, kako se naručuje za spermiogram? da li da vežemo s naručivanjem za konzultacije ili preporučate ranije?
    imati li preporuku za privatno ili nema potrebe? može li se uzorak donijeti od doma?
    hvala!
    Mozes na dan konzultacija, a mozes i prije. U svakom slucaju, nalaz je gotov isti dan iza podne. Ako ste iz Ri mozete uzorak donijeti od kuce, nama su rekli da je ok do pola sata od uzimanja uzorka do predaje, neki kazu da moze i malo duze.

    Uzorak predaje suprug osobno, isto tako se podize i nalaz - osobno.
    Posljednje uređivanje od a_je_to : 17.06.2014. at 12:42

  6. #906

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    16

    Početno

    puno ti hvala!

  7. #907
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj boss of me prvotno napisa Vidi poruku
    cure, kako se naručuje za spermiogram? da li da vežemo s naručivanjem za konzultacije ili preporučate ranije?
    imati li preporuku za privatno ili nema potrebe? može li se uzorak donijeti od doma?
    hvala!
    Ma najbolje ti je odraditi sve u istom danu ako mozes. Podignete nalaz spermiograma i odete na konzultacije. Jos ako niste iz Ri usparate si duplo putovanje.

  8. #908
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    hahaha..znaš ti kad ćeš dobit ,al se bojiš napisati
    Ma smokve su ti super,ali nećeš srediti s njima ništa tako brzo..Mislim da ih moraš uzimati ipak koji mjesec da bi imalo efekta..To ako sad kreneš uzimati mislim da bi ti taman imalo učinka za idući IVF na jesen na koji budeš išla u smislu da dobiješ ipak koju stanicu više..
    mogu proci za crvenkapicu ali ne bojim se vuka !


    Ja se stvarno nadam da su mi silni hormolni malo poremetili ciklus i da cu napokun dobiti kao i svi normalni ljudi barem sa mjesec dana pauze.
    A ako na jesen krenem opet u stimulirani vidim da ce biti dobro drustvo u cekaoni.
    Ajde red kad ces ti krenuti sa stimulacijom nije vrag da imas toliku samokontrolu pa da i ciklus zaustavljes jer ti nema tvog dr. Ne grizu ni drugi doktori opusti se i kreni ! Ja sam upravo dobila koktelcic za smirenje migrene i sada sam kao.

  9. #909
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    mislim da se vidimo svakako...u subotu prva fol. ovaj mjesec..vjerujem da ću i drugi tjedan dolaziti...
    sretno na dogovoru!!!!!!!
    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Eto mene drugi tjedan na humanoj na dogovor. Red, bubice mozda se vidimo.
    Heky ne brini nisi jedina koja nezna sta bi pitala i mi sa stazom imamo jos sto ? iznad glave jer kad god ne uspije pitas se sto jos mozes napraviti i shvacam tvoju nestrpljivost, ali laganini brzo ce 9.mj. Pripremite se fizicki i psihicki, isprobajte nesto od biljnih pripravka nece skoditi i kao podloga za koji god postupak vam odredi dr.
    A sto se tvoje gin.. tice jednom kad krenes u MPO vode onda ona postaje sporedni lik u toj prici tj. pise ti uputnice i ostale papirologiju ali sve ostalo odredjuje tvoj dr. na humanoj i njegove upute sljedis.
    Sretno u ljetnoj akciji, i stvarno ti zelim da ne moras na ni jedan postupak!

  10. #910
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Ja sam u ponedjeljak na prvoj fm...
    A bila sam se čak malo i ponadala da će nešto biti, jer je M kasnila jedan dan.. Ujutro napravila test i nakon 3 minute dobila...
    Kad prokužim kad mi je O, znam u dan kad ću dobiti i baš mi se sad našla igrati sa živcima...
    Niš, od ponedjeljka novi krug... Cijeli sedmi mj ću dolje žuljat guzicu... Veselo ljeto
    Posljednje uređivanje od Newbie : 17.06.2014. at 17:16

  11. #911
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Cure organiziramo kavicu zdol Ucke, pa ako nam se zelite pridruziti tu smo

    http://forum.roda.hr/threads/85304-I...starska+kavica

  12. #912
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    mogu proci za crvenkapicu ali ne bojim se vuka !


    Ja se stvarno nadam da su mi silni hormolni malo poremetili ciklus i da cu napokun dobiti kao i svi normalni ljudi barem sa mjesec dana pauze.
    A ako na jesen krenem opet u stimulirani vidim da ce biti dobro drustvo u cekaoni.
    Ajde red kad ces ti krenuti sa stimulacijom nije vrag da imas toliku samokontrolu pa da i ciklus zaustavljes jer ti nema tvog dr. Ne grizu ni drugi doktori opusti se i kreni ! Ja sam upravo dobila koktelcic za smirenje migrene i sada sam kao.
    haha pak..misliš da sad snagom uma namještam menstruaciju jer nema doktora? Pa nisam ju uspjela ni sa duphastonom naštimati,a kamoli umom
    uglavnom, tek mi je sredina ciklusa, a krećem kad dobijem tj. ako dobijem (ni duphastonu više ne vjerujem) i ako je zrak čist tj. ako nema kakve ciste..

  13. #913

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    54

    Početno

    dal znate ako sutra radi netko na humanoj za narucit se, posto nam je crveni datum u kalendaru?

  14. #914
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ako i rade radi samo dezurna sestra,a ona se ne javlja na telefon jer je u ambulanti.a ako nema posla nece ni radit.

  15. #915
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj nova13 prvotno napisa Vidi poruku
    dal znate ako sutra radi netko na humanoj za narucit se, posto nam je crveni datum u kalendaru?
    Zovi danas, uvijek je netko gore radi punkcija, transfera i sl. to se neda odgoditi ali za narucivanje mozda bolje danas ili prekosutra.

  16. #916

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    54

    Početno

    a ja bi trebala danas dobit m, ali neznam hoce li ko i uvijek bit tocna ili ce sad kad ne treba kasnit :p zvat cu prekosutra, nece bit kasno... ionako za folikulom.narucuju kad,8 dc?

  17. #917
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ma nece bit kasno.pogledaj na nalaz,tamo ti pise na koji dan ti je prva folikulometrija.

  18. #918
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno


    u istom smo loncu draga moja...tako je imeni bilo..kasnila čak dva dana,a nakon što sam napravila testić,koji je naravno pokazao - dobila sam...grrrrrrrr...
    a ja sam od pon na god. i mislim da ću barem prvih tjedan dana morati provesti u gradu...ali,sve za pozitivan ishod!!
    Citiraj Newbie prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u ponedjeljak na prvoj fm...
    A bila sam se čak malo i ponadala da će nešto biti, jer je M kasnila jedan dan.. Ujutro napravila test i nakon 3 minute dobila...
    Kad prokužim kad mi je O, znam u dan kad ću dobiti i baš mi se sad našla igrati sa živcima...
    Niš, od ponedjeljka novi krug... Cijeli sedmi mj ću dolje žuljat guzicu... Veselo ljeto

  19. #919
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Bubice,svi smo nazalost u istom loncu..ali ti stvarno imas celicne zivce kad ces umjesto na godisnji odmor hodat po bolnici radi ciljanih odnosa

  20. #920
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    a baš se tako potrefilo....
    ja se nadam samo da ću kratko hodočastit tamo po hodnicima...možda me o iznenadi pa već bude za vikend

  21. #921

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Na današnji dan prije 3 godine postala sam mama zahvaljujući Humanoj reprodukciji Rijeka

    Hvala Humanoj !!

  22. #922
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    čestitam srećici rođendan!!!!!!
    Citiraj mravak prvotno napisa Vidi poruku
    Na današnji dan prije 3 godine postala sam mama zahvaljujući Humanoj reprodukciji Rijeka

    Hvala Humanoj !!

  23. #923

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    39

    Početno

    Nabolje sve u jednom danu da obavite,nama su za spermiogram rekli da uzorak donesemo u roku od sat do sat i pol. To smo predali,u podne dobio nalaz,onda smo cekali red na konzultacije kod dr.Smiljan i imamo samo riječi hvale za nju. Odlična je direktna i konkretna,sve smo je mogli pitati što nas je zanimalo.... Sljedeća pretraga HSSG....Sretno.....

  24. #924
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Citiraj cicko87 prvotno napisa Vidi poruku
    Odlična je direktna i konkretna,sve smo je mogli pitati što nas je zanimalo....
    hehe da nisi napisala direktna i korektna, mislila bih da pišeš o nekom drugom. Ovo za pitanja me malo zbunilo. Ali evo, desi se i njoj da ponekad odgovori Sretno!
    mravak, već? Čestitke!
    Nije me bilo neko vrijeme pa za sad samo čitam, a kako je krenulo čitati ću vas i do jeseni. Pak & company, skupljamo se za jesen, opet...
    Posljednje uređivanje od Snekica : 22.06.2014. at 18:58

  25. #925
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    A ja bi rekla da je pocela glumit da je fina u pocetku da ipak privuce pacijente..jer ipak je sefica tamo i bilo bi neprimjereno da nitko ne zeli kod nje..a kad jednom udjes u osinje gnjezdo onda upoznas zalac.. ..

    Da li u 8.mjesecu postoje konzultacije?ili tek u 9.? Neke planove radim pa me zanima ako netko zna..

  26. #926
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku

    Da li u 8.mjesecu postoje konzultacije?ili tek u 9.? Neke planove radim pa me zanima ako netko zna..
    Neznam odgovor ali kakve planove, zar nemas sada plan u stimulaciju krenuti?

  27. #927
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam odgovor ali kakve planove, zar nemas sada plan u stimulaciju krenuti?
    haha, pa znala biš već da namjeravam odgodit

    Ma htjela bi ako uspijem dijagnostičku histeroskopiju užicat,a osmi mjesec kada nema postupaka mi se čini kao idealno vrijeme za pripremit teren..ali ne znam da li se održavaju konzultacije ili ne..da, reći ćeš da sam luda što planiram histeroskopiju, a trebala bi mislit da ću sad zatrudnit pošto idem u postupak,ali eto moj mozak ima svoju volju i nije rođen kao optimist

  28. #928
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Pa kada krenes na folik. suptilno se raspitaj,
    U necu ti reci da si luda, daleko od toga da pesimizam nije najbolji stav ali treba uvijek imati realna ocekivanja i plan B.
    Ja sam npr. pocela sparati za platiti postupak jer brzo se istope ovi na koje imamo pravo, pa nek se nadje.

  29. #929
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    mravak cestitke !
    Snekice psihicke pripreme u planu? Ma biti ce to plodna jesen. Svi odmorni, napunjenih baterija mora biti bolje.

  30. #930
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Nemoj ti meni te fore o plodnoj jeseni ..ugrabi ti lijepo prirodnjak odmah sad pa ces lako i na jesen..samo mu se lijepo smjeskaj i klimaj glavom na sve sta kaze i nemas beda ..meni je normalna stvar da si pocela stedit za slucaj da zatreba..pa treba bit realan..ove njihove stimulacije svakako ne daju prostora za opustanje i nonsalantno trosenje postupaka..a sigurna sam da ces znati potrositi ustedjeno ako ti uspije preko hzzo-a..nece propast lova

    Ma ja necu spominjat nista tijekom postupka za dalje jer ovaj ne voli razgovarati o buducim postupcima u tijeku postupka..samo kaze da cemo pricat o tome ako bude trebalo,da ne treba unaprijed razbijat glavu..

  31. #931
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    I kad si vec spomenula stednju ja bi svakome preporucila da cim krene u mpo preko hzzo-a odmah pocne mjesecno izdvajati koliko moze za eventualnu potrebu placanja postupaka..recimo da preko hzzo-a ako ne uspije to sve potraje 2-3god ovisno o tome rade li se inseminacije i koliko njih..a u 3 god se moze skupiti lijepa cifra koja se lako potrosi ako postupak uspije na kupovinu stvari za dijete ili nesto..jer tko zna hoce li se opet promijeniti zakon pa resetirati postupci,a uz ove jadne stimulacije prevelik optimizam bas i nema jakog temelja..

    Ja sam srecom imala od prije nesto ustedjeno i odlucila direktno kod lucija jer sam kbc zamisljala kao neko grozno mjesto sa nekim bahatim starcima doktorima i listama cekanja..al me srecom muz natjerao otic na jedne konzultacije,a tamo umjesto grozote neki simpatican lik bez trunke bahatosti kojem je sve stvar dogovora..tako da zahvaljujuci njemu pare su jos zive..

    Ali stedim i dalje i mislim da to nije toliko stvar pesimizma koliko realnosti i brige za buducnost.

  32. #932
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Pa S. odgovara na pitanja, meni tu nije ništa čudno?! Problem je jedino što nam se odgovor ne sviđa uvijek.

  33. #933
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    a ne znam baš phiphy..ja sam ju pitala da mi kaže koliki mi je endometrij,a ona mi je odbrusila nek legnem dole i ne gledam u ekran jer je njen posao gledati ultrazvuk,a mene to ne treba interesirati..pitam se za koga je onda postavljena ona velika ekrančina na zidu,ali ok..
    a nekad i odgovori,slažem se..npr. kad sam ju pitala idući put opet nešto za endometrij rekla mi je da ja nikad neću zatrudnit..trebala je za psihologa ići..fulala je profesiju..baš šteta..

  34. #934
    paty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    183

    Početno

    Red pepper zašto ti je to rekla?
    jer i meni tako rekla,da mi smeta jajovod.poslije vađenja tod jajovoda ja ostala trudna.

  35. #935
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Trebala si pitati da ti upale ekran pa sama vidš koliko ti je endić . Istina da na fm. nije baš razgovorljiva i da će pogledati endić i izmjeriti folikule i da često neće ništa reći, ali zato na konzultacijama nema pitanja na koje ti neće dati odgovor. Mene je često bilo sram izaći iz ambulante jer sam bila sigurna da me ostale cure koje još čekaju streljaju pogledima jer sam se unutra zadržala masu vremena jer smo mm i ja imali 100 pitanja. Već sam pisala, mm bi nekad tako zapilio s pitanjima da bih ga već i ja bila izbacila iz ambulante koliko je bio dosadan, a S. je odgovarala bez beda.

  36. #936
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Pa bio je upaljen ekran i posto ja svaki put gledam na ekran,a doktor mi sam od sebe sve pokazuje i folikule i endometrij i objasnjava krenula sam i kod nje gledat ekran pa mi rekla nek legnem dole,da nemam sta gledat..

    Paty-pitala sam ju zasto imam jako slabu menstruaciju,a endometrij bio 11mm pa mi je rekla da endometrij vjerojatno ne valja i da necu zatrudnit i da cemo se dugo druzit..ali ocito svima kaze slicno pa sam odlucila ju izbjegavat i ignorirat sta kaze..jer sam se dovoljno vec nasekirala oko toga sto mi je rekla..ali sam naknadno saznala da joj je to omiljena recenica.

  37. #937
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    A ja sam doskocila problemu svojih uzasno dugih konzultacija tako sto svaki put dodjem namjerno zadnja,oko 13h cirka, pa znam da nitko nece poludit od cekanja dok ja zavrsim

  38. #938
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Baš me zanima dali i među svojim pacijentima dr. S širi paniku sa svojim blesavim pretpostavkama ili to radi samo s tuđim pacijenticama

  39. #939
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    A cuj, s tudjima joj je svakako lakse..lupi nesto i zdimi..

  40. #940
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Baš me zanima dali i među svojim pacijentima dr. S širi paniku sa svojim blesavim pretpostavkama ili to radi samo s tuđim pacijenticama
    Pa sad, nije da je bila puno u krivu - i ti si zatrudnila kao što je predvidjela (teško), a ni paty nije ostala trudna dok nije izvadila jajovod

  41. #941
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    baš me sad zanima dal je baba Manda i meni u pravu..razlog više da užicam tu histeroskopiju pa da vam iz prve ruke mogu reć ali ti si subjektivna,tebi je napravila dobitni transfer..

  42. #942
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Baš me zanima dali i među svojim pacijentima dr. S širi paniku sa svojim blesavim pretpostavkama ili to radi samo s tuđim pacijenticama
    Iako sama nisam čula ništa slično od nje u vezi svog zatrudnjivanja, znam njezinu pacijenticu koja je. Po tome, očito je da ne radi razliku moje/tuđe.

    Druga priča je da li se radi o blesavim pretpostavkama. Ja ne bih bila tako hrabra izjaviti to . A i sve to opet ide prema onoj prožvakanoj priči što je bolje: ona, koja opali prognozu bez imalo uljepšavanja, još te mrvicu i dodatno (z)gazi ili on, tapš, tapš, ne trebaju nikakve dodatne pretrage, tu treba samo malo sreće, ma sve će to biti ok.

  43. #943
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    On tapš, tapš
    ubit će me Arđa...

  44. #944
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Po meni,tvrditi nekome da nikad nece zatrudnit nikako nije u redu..pogotovo sto svjedocimo raznim situacijama i totalno nevjerojatnim pa cak i filmskim scenarijima trudnocama svakodnevno i ubiti tako zenu u pojam je potpuno ludo..pogotovo sto u mom slucaju ona nije nista znala o meni,nalazima i dijagnozi osim mog laickog pitanja koje sam joj postavila...a opet nije mi ispravno ni tapsanje po ramenu u stilu sve je super,nema problema,sad ste vi trudni u sto me vlasic uvjeravao jer nekoga tko ful vjeruje doktoru on tako uvjeri da samo sto se nije desila trudnoca i nis ne poduzimaju nego cekaju godota..

    Meni je doktor odmah u pocetku rekao da ce on napraviti sve sta je u njegovoj moci da zatrudnim,ali da moram biti svjesna da postoje zene koje unatoc mpo iz raznih imunoloskih,genetskih ili nekih drugih razloga nikad ne zatrudne.i to mi je bilo taman dovoljno blago da se ne zanesem,a nije mi bilo pregrubo da se ukomiram..

  45. #945
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    LOL
    "On" - kao da je Svevišnji u pitanju
    "Ona" - k'o žena Miljenka Smoje

  46. #946
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    red, pa nije baš da su ni On ni Ona toliko ekstremni u prognozama

  47. #947
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ma hipotetski govorim..al sam navela svoja dva primjera gdje mi je on rekao da sam sto posto trudna,a ona nakon 20 dana da nilad necu bit trudna

  48. #948
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Cula sam recimo da lucinger jako omadjija pacijentice,sve da mu je super..nisam konkretno mislila samo na ove nase..

  49. #949
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj phiphy prvotno napisa Vidi poruku
    Iako sama nisam čula ništa slično od nje u vezi svog zatrudnjivanja, znam njezinu pacijenticu koja je. Po tome, očito je da ne radi razliku moje/tuđe.

    Druga priča je da li se radi o blesavim pretpostavkama. Ja ne bih bila tako hrabra izjaviti to . A i sve to opet ide prema onoj prožvakanoj priči što je bolje: ona, koja opali prognozu bez imalo uljepšavanja, još te mrvicu i dodatno (z)gazi ili on, tapš, tapš, ne trebaju nikakve dodatne pretrage, tu treba samo malo sreće, ma sve će to biti ok.
    Meni nije rekla da ću teško zatrudniti nego mi je nakon uspješno obavljenog transfera objasnila kako je moja maternica toksična i ubija embrije (pošto imam endometriozu i to je bio već ne znam koji transfer po redu), uglavnom to sam mislim pod blesava pretpostavka, a bilo je još takvih primjera, sjećam se da je i Aurori nešto prognozirala u tijeku postupka a ona zatrudnila baš taj put. Pa eto mislim kad je već toliko slobodna da daje tkave izjave imam i ja pravo reći kako su blesave i neutemeljene. Kad se samo sjetim koliko sam se zamarala i opterećivala time što je rekla jer sam i sama sklona pesimizmu i vidjela sam i sama da nemamo baš sreće kad dotad nismo uspjeli, i svakako nisam za tapš, tapš po ramenu ali ne treba me ni gaziti pogotovo ako nisu sigurni u to što govore

  50. #950
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Samo On!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •