Stranica 20 od 72 PrviPrvi ... 1018192021223070 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 951 do 1,000 od 3594

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #951
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Hm nisam imala jos tu cast da mi doktorica ista odradi, samo je bila u posjeti u toku mog transfera i sada sam bas znatizeljna. Jel se to meni cini ili onima kojima je prognozirala ne zatrudnjivanje imaju svoje bebace?
    red to bi ti trebalo biti ohrabrijuce, nesto kao obrnuta psihologija .

  2. #952
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Mali mimi-potpuno te kuzim kao pesimist pesimista,haha..ja isto non stop o tome razmisljala i sad sam odlucila napravit histeroskopiju da vidim sta je,a sta nije..

    Frcka-bravo mala,tako se kupuju krediti!

    Pak-obzirom da je to ocito rekla polovici pacijentica u kbc-u mislim da ipak nemaju svi djecu.haha..barem ne jos..mene ce opet vjerojatno zakacit jer nemam bas srece,stalno mi pada nesto vilendom.pa me bas zanimat cime ce me pocastit ovaj put,haha..

  3. #953

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Pak, bas sam htijela to isto iskomentirati... Kad ona kaze da da neces nikad zatrudniti, a ono bingo i ti se iznenadis i budes ful happy... mozda stvarno ima takav nacin..

  4. #954
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    A cuj mozda cu i ja uskoro imati cast da je upoznam pa cu ti bolje znati reci.
    Nego cure dali mi se cini ili je bilo spomena da na Kbc-u radi neka dobra psihologica?

  5. #955
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj vatra86 prvotno napisa Vidi poruku
    Pak, bas sam htijela to isto iskomentirati... Kad ona kaze da da neces nikad zatrudniti, a ono bingo i ti se iznenadis i budes ful happy... mozda stvarno ima takav nacin..
    Pa da bas tako nekako, jesi bila ti kod nje imas kakvu prognozu?

  6. #956
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Da,da,najprije te baci u jad i ocaj dok ti ne uspije,a sto moze i godinama trajat,a onda si happy jer se ipak desilo cudo posto je smilja rekla da nema sanse..dobrodosli u smiljinu skolu psihologije,hahaha!

  7. #957
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Mislis na onu vlasicevu bivsu zenu,kuljanicku?ja znam da ona radi tamo..sta bis isla kod nje na razgovor ili?

  8. #958
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Pa neznam cija je zena sadasnja ili bivsa ali mislim da se o njoj pricalo.
    Ne nisam pukla jos, ali sjela mi krivo firma (sefica) danas, pa si mislim prije nego raspalim da se malo posavjetujem.Vec ako je u sklopu KBC-a tim bolje.

  9. #959
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ja sam cula da je ona stvarno super tako da ti to ne bi uopce bila losa ideja ako osjecas da bi htjela s nekim strucnim porazgovarat..karin kuljanic se zove..

  10. #960
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    pak, šta nisi ti bila u postupcima za vrijeme Milinovića, onda se išlo kod nje na psihološko savjetovanje...ili si ti to obavila negdje drugdje?

  11. #961
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    zar za vrijeme milinovića neplodni parovi nisu prolazili pravu torturu psihotestiranja kao preduvjet pristupa liječenju?

    ne psihološko savjetovanje već rješavanje standardiziranih psihotestova?

  12. #962
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    zar za vrijeme milinovića neplodni parovi nisu prolazili pravu torturu psihotestiranja kao preduvjet pristupa liječenju?

    ne psihološko savjetovanje već rješavanje standardiziranih psihotestova?
    Jesmo Inesz, cca 2 i pol sata.

  13. #963
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    ah ja sam bila već na zalasku te slavne ere, pa je bilo samo savjetovanje od sat vremena

  14. #964
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    ajme meni mrak padne na oči kad se sjetim nje i njenih testova, tako da možda je ona stvarno dobra psihologica inače ali ono mi se baš onako smučilo, umjesto da ljudima pomogne ona ih testira (i da ne kažem da smo zbog toga ja i mm morali uzeti slobodan dan s posla jer je primala samo ujutro)

  15. #965
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    Mali mimi-potpuno te kuzim kao pesimist pesimista,haha..
    S obzirom na crne prognoze, možda i S. igra za vašu ekipu?

  16. #966

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    54

    Početno

    koliko puta se ide na folikulometriju (cca), znam da nije svima isto ali me zanima posto ja krecem za koji dan pa ako mi netko moze napisat iskustvo..?

  17. #967
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj phiphy prvotno napisa Vidi poruku
    S obzirom na crne prognoze, možda i S. igra za vašu ekipu?
    Vjerojatno sam joj taj dan digla živac jer nisam htjela da mi se vrati 1 embrij nego sam bahato htjela 2 (naravno drugi bi završio u smeću,bilo je to u doba Milinovića) i onda smo tako započeli priču o dijagnozima itd., inače je uvijek bila jako ljubazna sa mnom i odgovarala na moja pitanja, ali taj put se baš raspištoljila

  18. #968

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj nova13 prvotno napisa Vidi poruku
    koliko puta se ide na folikulometriju (cca), znam da nije svima isto ali me zanima posto ja krecem za koji dan pa ako mi netko moze napisat iskustvo..?
    I mene zanima isto to... Volim znati sto me otprilike ocekuje. Kako to dalje funkcionira, fm, pa štoperica pa punkcija. I onda odmah kazu ima li i koliko js ili se priceka? Jel to kaze dr, sestra, biolog? U ambulanti ili na hodniku?

  19. #969
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Svaki treci dan, pa svaki drugi folikulometrije (ovisi i o protokolu), kod prirodnjaka i cesce. Stoperica je navecer na zadnjoj folikul. a punkcija nakon dva dana. Odmah kazu koliko ima JS, nekad jos dok lezis na stolu od punkcije a nekad se priceka u cekaonici.

  20. #970
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Ja se i pismeno moram složit

  21. #971
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj nova13 prvotno napisa Vidi poruku
    koliko puta se ide na folikulometriju (cca), znam da nije svima isto ali me zanima posto ja krecem za koji dan pa ako mi netko moze napisat iskustvo..?
    Citiraj a_je_to prvotno napisa Vidi poruku
    I mene zanima isto to... Volim znati sto me otprilike ocekuje. Kako to dalje funkcionira, fm, pa štoperica pa punkcija. I onda odmah kazu ima li i koliko js ili se priceka? Jel to kaze dr, sestra, biolog? U ambulanti ili na hodniku?
    Ideš cca svaka dva dana. A koliko dugo, ovisi o tvom ciklusu.. Moj traje min 2 mjeseca, tako da kod mene to traaaje...

  22. #972
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj Newbie prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se i pismeno moram složit
    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Samo On!

  23. #973
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Njubac pa nije vrag da si se i ti pocela ulizivat,hahaha!!znaci i ti si u On timu!

    Jedna legenda od zene je ispricala vlasicu i mariji da se na forumu vodi On i Ona diskusija,a oni ju pitaju,a tko je onda Manestar,a ona kaze-pa njihov sin!!!!ja sam umrla od smijeha..pa ova neplodnost se pretvara lagano u lakrdiju,hahaha..meni ne treba karin kuljanic da me utjesi,samo forum i forumasice :D

  24. #974
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Ma šta stvarno?!
    Ja odradim po dvije fm (8. i 10dc) i dan (večer) nakon druge fm (11dc) mi bude štoperica, dva dana nakon nje punkcija i tri dana nakon punkcije transfer. U 99% postupaka.
    Posljednje uređivanje od Snekica : 24.06.2014. at 19:23

  25. #975
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    Njubac pa nije vrag da si se i ti pocela ulizivat,hahaha!!znaci i ti si u On timu!

    Jedna legenda od zene je ispricala vlasicu i mariji da se na forumu vodi On i Ona diskusija,a oni ju pitaju,a tko je onda Manestar,a ona kaze-pa njihov sin!!!!ja sam umrla od smijeha..pa ova neplodnost se pretvara lagano u lakrdiju,hahaha..meni ne treba karin kuljanic da me utjesi,samo forum i forumasice :D
    Još se ne moram ulizivati, niš pametno ne radim (osim što se j... )

    A što je-je, dijelim oduševljenje s frčkom

  26. #976
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma šta stvarno?!
    Ja odradim po dvije fm (8. i 10dc) i dan (večer) nakon druge fm (11dc) mi bude štoperica, dva dana nakon nje punkcija i tri dana nakon punkcije transfer. U 99% postupaka.
    A blago tebi.. Ja sam u sad prošlom ciklusu bila na fm jedno 7-8 puta
    A niš manje ne očekujem ni ovaj put..

  27. #977
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Hahaha,pa ja namjerno nisam ime napisala,a ti si ju cinkala..sad kad vidi poluditi ce

  28. #978
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    a ne znam baš phiphy..ja sam ju pitala da mi kaže koliki mi je endometrij,a ona mi je odbrusila nek legnem dole i ne gledam u ekran jer je njen posao gledati ultrazvuk,a mene to ne treba interesirati..pitam se za koga je onda postavljena ona velika ekrančina na zidu,ali ok..
    a nekad i odgovori,slažem se..npr. kad sam ju pitala idući put opet nešto za endometrij rekla mi je da ja nikad neću zatrudnit..trebala je za psihologa ići..fulala je profesiju..baš šteta..
    Jel nemaš potrebu nešto joj reći? Ja mislim da bih se ja gadno zakačila da mi netko kaže da legnem i ne pitam... Na lakat bih valjda progovorila

  29. #979
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Newbie,u stimulaciji ciklus puno krace traje..nema sanse da se desi maratonski ciklus pod stimulacijom..

  30. #980
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    Hahaha,pa ja namjerno nisam ime napisala,a ti si ju cinkala..sad kad vidi poluditi ce
    Ja ju cinkala? Pa sama se pohvalila..

  31. #981
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    Newbie,u stimulaciji ciklus puno krace traje..nema sanse da se desi maratonski ciklus pod stimulacijom..
    Dok ja dođem do toga... Ostat će mi trajni otisak onih klupa na guzici

  32. #982
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ma nisam smiljki nista rekla jer me zateklo,a bio je sam pocetak ..sad sigurno necu presutit..sad sam extra nabrijana na nju..

    A sto se frcke tice,znam da se sama pohvalila,ali opet mi je draze da si ju ti imenovala nego ja

  33. #983
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Sve nešto provjeravam, pored vas dvije, jesu li mi gac...još na meni!
    Inače meni folikumetrije isto kao kod Sneki, samo što mi bude prva fm 6dc, a druga 8dc, štoperica naveče...Inače što Red kaže, u prirodnom ciklusu mi je O 4/5 dana kasnije nego u stimuliranom, tako da se baš ne mogu radit neki planovi.

  34. #984
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    pak, šta nisi ti bila u postupcima za vrijeme Milinovića, onda se išlo kod nje na psihološko savjetovanje...ili si ti to obavila negdje drugdje?
    He, ja sam svoje posupke obavila taman prije Mileta, a ovo pravno i psih. savjetovanje je prevagnulo da otkazem postupak. Cisto iz mojih osobnih principa, a pokazalo se kasnije da sam ispravno postupila. Nakon te pauze zivot mi se okrenuo za 100 % i to na bolje unatoc ne zatrudnjivanju.

  35. #985
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    Njubac pa nije vrag da si se i ti pocela ulizivat,hahaha!!znaci i ti si u On timu!

    Jedna legenda od zene je ispricala vlasicu i mariji da se na forumu vodi On i Ona diskusija,a oni ju pitaju,a tko je onda Manestar,a ona kaze-pa njihov sin!!!!ja sam umrla od smijeha..pa ova neplodnost se pretvara lagano u lakrdiju,hahaha..meni ne treba karin kuljanic da me utjesi,samo forum i forumasice :D
    O ne treba ni meni da me tjesi nitko, ja sam divlja kazu moji roditelji od djetinjstva. Ali mozda netko zna tajnu kako da ne nokautiram neke budalet... kada mi nalete a ja pod hormon. I obican pms me pere do bola a jos pod stimulacijom
    a oni mi diraju u krivi zivac.

  36. #986
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    I da ne ispadnem agresivac sada, postoji jako malo stvari koje me mogu izbaciti totalno iz takta a medju njima je neravnopravnost bilo koje vrste,guranje nosa u moj zivot i ova borba. Za sve ostalo sam pticica.

  37. #987
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Ma šta stvarno?!
    Ja odradim po dvije fm (8. i 10dc) i dan (večer) nakon druge fm (11dc) mi bude štoperica, dva dana nakon nje punkcija i tri dana nakon punkcije transfer. U 99% postupaka.
    Blago tebi, osim u ovom postupku uvijek sam siskala gore i po 5-6 puta. Svakih dva dana, pa svaki dan, joj kad se sjetim.

  38. #988
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Mane je Treći čovjek
    a_je_to, ako si u općoj anesteziji onda ti dođu u sobu gdje odležiš reći koliko imaš JS.

  39. #989
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ne diraj mi Maneta..znam di zivis,di se kreces

  40. #990
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Ajme pa gore je prava sapunica Dinastia, koliko sam samo epizoda propustila.

  41. #991
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    Ne diraj mi Maneta..znam di zivis,di se kreces
    Tko se sad ulizuje...?

  42. #992
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Halt, chatuše!
    Doskočice i anegdote dozvoljene samo u sklopu informativnih i konstruktivnih postova!

  43. #993
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    prošli mjesec 3 puta svaki drugi dan + 4 put na pregled iza o...a ovaj mjesec samo 2 x + sutrašnji pregled..za sad samo znam za fm,jer nisam dobivala štoperice,niti bila na punkcijama...u totalnom sam prirodnjaku,tempirani odnosi..do jeseni,ako ne upali kućna radinost,a onda u postupak
    e
    Citiraj a_je_to prvotno napisa Vidi poruku
    I mene zanima isto to... Volim znati sto me otprilike ocekuje. Kako to dalje funkcionira, fm, pa štoperica pa punkcija. I onda odmah kazu ima li i koliko js ili se priceka? Jel to kaze dr, sestra, biolog? U ambulanti ili na hodniku?
    Posljednje uređivanje od bubicazubica : 25.06.2014. at 21:25

  44. #994

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    122

    Početno

    Cure, evo da i ja prijavim povratak na pohođenje podruma. Danas došle stvari, sutra zovem, i počinjemo.....jupi! Znate li kad počinju godišnji gore, odnosno dolje? Računam na punkciju (ako dođe do nje) cca 6. ili 7.7. a transfer bi onda bio 9.7 ili 10.7 ( joj, taman na rođendan). Idemo na prirodni IVF za početak, a moj doc. je dr. Vlašić .
    Nego, gdje muž može privatno izvaditi markere na Hep. B, C i Hiv i koliko se čeka nalaz- Istra, Rijeka? Nije doma trenutno, a trebao bi 2.7 doć (daj Bože) pa da ne traži po Češkoj lab.

    Info za folikulometrije: inače su bile svaki drugi dan, ali dobitni ciklus je bio 5 dana za redom - sudjelovala sva tri doktora pa da koji nešto ne fula, zvali me gore svaki dan. Folikulometrije svi po malo, punkcija Smiljan, transfer Vlašić, porod Manestar

  45. #995
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Njoka,sretno i da uspijes i po drugi put sto prije..

    Privatno moze izvaditi ja mislim u suncu ili medicu..a ja sam bila pred kratko vrijeme kod dermatologa jednog gdje sam slucajno vidjela da ima neku akciju za testiranje na spolne bolesti tipa hiv i hepatitis pa moze i njega nazvati...ako hoces dat cu ti broj pa mozes pitat..

    Godisnji pocinju sad sredinom mjeseca,ali do kraja sedmog ce se radit postupci normalno.u osmom pauza.

  46. #996

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    54

    Početno

    joj meni, ja bila na prvim fm, a nisam pitala, da li meni i za iduce treba uputnica??

  47. #997
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    pa ako si donijela d1 uputnicu za IVF ona vrijedi godinu dana i pokriva sve..

  48. #998

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    Citiraj nova13 prvotno napisa Vidi poruku
    joj meni, ja bila na prvim fm, a nisam pitala, da li meni i za iduce treba uputnica??
    Ako si donijela D1 uputnicu, ona ti vrijedi godinu dana. Za sve fm i ivf postupke u tom razdoblju. Tako su meni rekli.

    Evo, preduhitrila me red.
    Posljednje uređivanje od a_je_to : 26.06.2014. at 10:23

  49. #999

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    54

    Početno

    hvala, bila je D1,da. ali procedura je ista, dodem, prvo se javim sestri pa cekam, ili samo dodem i cekam?

  50. #1000
    Newbie avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    113

    Početno

    Javiš se sestri svaki put

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •