Stranica 2 od 72 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 3594

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Brzo zaspis, fino spavas, a kad se probudis imas filing da si spavala 3 dana, odmorna, jos i sanjas nesto.. Ugl nije lose, to nije klasicna opca anestezija.. To ti daju u venu neki lijek i probude te za 10 min.. Probudis se 100%

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    91

    Početno

    hvala ti puno ! nadam se da će biti sve ok ,bitno da ne boli na kraju krajeva i da ima puno js .
    thanks!

  3. #53
    paty avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    183

    Početno

    evo i mene sa današnjih konz.krećemo u 2mj. sa stimulacijom P4 od drugog dana.
    jedino što par dana prije M dolazim na UVZ da se nebi potkrala kakva cista.
    jeee brzo će 2mj.

  4. #54
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Citiraj garfield prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima... imam jedno pitanje... moramo na kariogram na Rebro, da li imam pravo na naknadnu putnih troškova?
    Tko te salje i zasto?

  5. #55
    garfield avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj tigrical prvotno napisa Vidi poruku
    Tko te salje i zasto?
    šalje me moj MPO-vac zbog 4 spontana

  6. #56
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Garfield, zašto u Zagreb? Ne znam znaš li, ali kariogram se može napraviti i na Medicinskom fakultetu u Rijeci. Oni vam izvade krv i nalaz je gotov za nekoliko tjedana. Ako vam nakon nalaza zatreba genetsko savjetovanje (nadam se da neće), razgovor s genetičarem možete obaviti također na MFRI ili na Rebru u Zg.

  7. #57
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Neznam kako vi iz Ri ali mi iz Pu dobijamo putne. Ali ako možeš, vadi to u Ri, mislim da ipak oni to šalju za ZG.

  8. #58
    garfield avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj fijolica prvotno napisa Vidi poruku
    Garfield, zašto u Zagreb? Ne znam znaš li, ali kariogram se može napraviti i na Medicinskom fakultetu u Rijeci. Oni vam izvade krv i nalaz je gotov za nekoliko tjedana. Ako vam nakon nalaza zatreba genetsko savjetovanje (nadam se da neće), razgovor s genetičarem možete obaviti također na MFRI ili na Rebru u Zg.
    Pa kako mi je rekao dr. M navodno da ne rade više kariogram na Medicinskom faxu nego treba ići na Rebro!?!?

  9. #59
    garfield avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    Neznam kako vi iz Ri ali mi iz Pu dobijamo putne. Ali ako možeš, vadi to u Ri, mislim da ipak oni to šalju za ZG.
    I ja bih voljela to obaviti u Ri... jer nemam baš preveliku volju ići u ZG. Sad sam zbunjena...

  10. #60
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Garfield, vjerojatno doktor ima najsvežije informacije. Ako nema mogućnosti izrade kariograma u Ri, svakako bi trebala dobiti putne troškove. Ipak, ovo ti je broj s MFRI na kojem se možeš raspitati o kariogramu: 651 130. Mi smo ga radili na proljeće. Bilo je potrebno najaviti se telefonom, a krv se vadila ponedjeljkom i utorkom od 8 - 12. Je li se nešto promijenilo, ne znam. Nazovi ih i raspitaj se. Eto, nadam se da sam pomogla i sretno!

  11. #61
    garfield avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj fijolica prvotno napisa Vidi poruku
    Garfield, vjerojatno doktor ima najsvežije informacije. Ako nema mogućnosti izrade kariograma u Ri, svakako bi trebala dobiti putne troškove. Ipak, ovo ti je broj s MFRI na kojem se možeš raspitati o kariogramu: 651 130. Mi smo ga radili na proljeće. Bilo je potrebno najaviti se telefonom, a krv se vadila ponedjeljkom i utorkom od 8 - 12. Je li se nešto promijenilo, ne znam. Nazovi ih i raspitaj se. Eto, nadam se da sam pomogla i sretno!
    Hvala. Raspitat ću se

  12. #62
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj paty prvotno napisa Vidi poruku
    evo i mene sa današnjih konz.krećemo u 2mj. sa stimulacijom P4 od drugog dana.
    jedino što par dana prije M dolazim na UVZ da se nebi potkrala kakva cista.
    jeee brzo će 2mj.
    paty, 4 puregona? To mi zvuči kao solidna stimulacija, koliko jedna ampula puregona ima IJ?
    I ovo s UZV-om prije postupka je dobra stvar, nadam se da će to postati redovna praksa!

  13. #63

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Cure da li koja od vas ima iskustva sa hashimotom i visokim antitijelima i postizanjem mpo trudnoce?

  14. #64
    fijolica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Pored mora
    Postovi
    107

    Početno

    Cure da li koja od vas ima iskustva sa hashimotom i visokim antitijelima i postizanjem mpo trudnoce?
    Ta sam Pitaj, šta te zanima.

  15. #65

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Citiraj fijolica prvotno napisa Vidi poruku
    Ta sam Pitaj, šta te zanima.
    Vidis pisala sam ti na pp al nisam te to pitala saljem ti opet pp

  16. #66
    garfield avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    21

    Početno

    Ako nekom bude trebalo... kariogram ne rade više na medicinskom faxu od 01.12. zbog troškova

  17. #67
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Jutro, pitanjce ako neko nažalost zna! Ako mi krene krvarenje, kamo idem, na humanu ako je do tri sata, svom ginekologu ako joj je radno vrijeme, hitnu dolje ili na 1.kat iznad humane, ili ne idem nigdje nego čekam da stane? Pojma nemam šta da radim ako se desi? Dali trebam tražit svog dr. sa humane?Hvala

  18. #68
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Uh, žao mi je, Frćka, vidim iz potpisa da se ne dupla , a tako je dobro krenulo...
    Najbolje da nazoveš humanu i pitaš, pretpostavljam da si već imala termin za UZV za srce? Mislim da sve do tog prvog UZV-a, 'pripadamo' njima, tj. sigurno bi dr.-i dolje voljeli prvi vidjeti situaciju i odlučiti što dalje. No kažem, nazovi, uputit će te.

  19. #69
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Nisam još bila na uzv, 20.12. mi je, ali sinoć kao nešto svjetlo, danas više ništa pa sad gledam šta ćuako krene! Nišdok im je radno vrijeme javim se njima ako krene! Hvala ti

  20. #70

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    48

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam još bila na uzv, 20.12. mi je, ali sinoć kao nešto svjetlo, danas više ništa pa sad gledam šta ćuako krene! Nišdok im je radno vrijeme javim se njima ako krene! Hvala ti
    Ja sam se u takvoj sličnoj situaciji javljala njima na humanoj...

  21. #71
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Ja kad sam procurila prvi put humana nije radila, javila sam se na salter na ulazu u ginekologiju,rekla da je beta pozitivna i primili su me i pregledali tamo na prvom katu.. uvijek mozes pitat ako je tvoj mpo slucajno dezuran.. drugi put je humana radila al me nisu primili jer je bila guzva-poslali me na polikliniku al je moja dr radila pa sam se isla njoj javit... U svakom slucaju na prvom katu te nebi smjeli odbit ... Sretno

  22. #72

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno Potpomognuta na KBC RIJEKA

    Zašto u Rijeci rade inseminaciju toliko prije ovulacije?
    Jucer sam u 9 dobila brevactid, a u 11 je bila imseminacija.. Sta nije ovulacija 36h nakon inekcije? Mislim sve ovo skupa mi nema bas nekog smisla..
    Drugdje si zene daju na vecer inekciju i onda nakon 2 dana idu na inseminaciju.

    Jel ima uopce uspjesnosti inseminacije u Rijeci? Sinoc oko 19h sam imala full pozitivnu lh i ocekujem ovulaciju danas popodne, na vecer ..
    Posljednje uređivanje od Aerin : 14.12.2013. at 14:53

  23. #73
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Ako me sjećanje ne vara, 2011. su imali 10 trudnoća na 100 inseminacija, dakle, 10%.

  24. #74
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    ja znam jednu ženu koja je iz druge aih u ri ostala trudna i rodila, nekako mi se čini da je ipak većina onih koje počnu s aih-om,a završe na ivf-u..aerin, koja je tebi ovo inseminacija??

  25. #75

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    pula
    Postovi
    137

    Početno

    ej, cure da li neka zna od kada do kada je humana na godišnjem? tebala bi po lijekove 2-3. 01. pa se pitam dali rade ako ne zovem u pon. za dogovor?

  26. #76

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Ovo mi je druga inseminacija ja sam u pon opet tamo pa cu pitati dr.V do kada je na GO al mislim da nece svi na GO

  27. #77

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Ja imam frendicu koja je iz 3 aih ostala T i sad je 29 tt..u 2012 su imali 16 trudnoca iz aih..tako sam cula podatak...
    I mene zanima do kad je V na godisnjem..

  28. #78

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Hvala vam cure na tim lijepim podatcima javim vam sutra do kada je Dr. V na godisnjem

  29. #79
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Aerin koliko znam u Rijeci je praksa bila da se inseminacija radi prije O, dok recimo na VV je rade odmah nakon O...meni bi dr. Vlastelić rekao nek još imamo i odnose dan poslije da podebljamo šanse

  30. #80

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Da, da i dr.Vlašić i sestre savjetuju odnose obavili mi sve to pa cak i jutros

  31. #81

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Dr.V je na GO do 15.1

  32. #82

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Ima on tog godisnjes.. Hvala

  33. #83

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    150

    Početno

    A kako idu na godišnje tijekom ljeta? Rade li postupke tijekom 7. i 8. mjeseca? Ja sam jedna od onih kojima je upalila inseminacija 2011. i polako se javlja želja za još jednim bebačem. Za sad cu još isprobavati doma, ali ako ne bude rezultata vraćam se KBC-u pa bih htjela znati kako rade ljeti da obavim makar 1 postupak prije nego odu na ljetni godišnji.

  34. #84
    tikiica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    37

    Početno

    Pozz svima! Evo mene malo s novostima.. osjećam se dužnom budući da ste mi sve uskakale u pomoć kad sam imala pitanja
    Pred tjedan dana smo bili na drugim konzultacijama tj. skupili smo sve nalaze i išli vidjeti što dalje. Sada mi je bila Smiljanica (prvi put je bila jedna mlada na zamjeni). Zaključila je da nemam pcos (hormoni su ok, nemam izraženu dlakavost, loš ten..) i čudila se kako je moja dr na temelju jednog nalaza zaključila da imam pcos. Moj dr mi je rekla da su joj hormoni potvrdili što je vidjela na ultrazvuku, ova mlada na humanoj je potvrdila da su pcos, a Smiljanica je sve negirala. Ugl, svi ostali nalazi su mi ok (Smiljanica se čudila koje smo sve nalaze donijeli, a mi ono školski- dobili zadaću i sve obavili ). Dakle, oboje smo zdravi. Čekam 1mj, tj. slijedeću m (kad već bude ), da se naručim za HSSG, pa lijekovima poticanje jajnika..

  35. #85

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Kaja humana radi ljeti.. Mislim da je jedan dr uvijek tamo.. Ovo ljeto je dr.V bio na GO od 15.8-15.9 cini mi se a dr.M valjda prije.. Svakako stignes

    Tikiica suuuper nakon hssg-a ce sve ici lijepo svojim tokom drzim fige za dalje

  36. #86

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Kaja u 8 mj ne rade postupke

    Tikiica super da su nalazi uredu.. Brzo ce i hssg i nakon toga vjerujem da ce i trudnoca.. Samo hrabro i strpljivo

  37. #87

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    pula
    Postovi
    137

    Početno

    evo još jedna informacija ( za one kojioma će pomoći) sve koje su u stimuliranom postupku u 1/14 a dobiju M prije 08.01.2014 idu u postupak sa sljedećim ciklusom!!! tako da do zadnjeg dana mi sve visi u zraku , a do tada čekam!!!

  38. #88

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Ne dobra informacija za neke..

  39. #89

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Da li je dr. Vlašić već na GO ? (znam da je do 15.1., ali od kada??? ).

    Kada se donese prva službena pozitivna beta kada je prvi ultrazvučni pregled? da li se taj dan moram pripremit za pregled ??

  40. #90
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    Citiraj mravak prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je dr. Vlašić već na GO ? (znam da je do 15.1., ali od kada??? ).

    Kada se donese prva službena pozitivna beta kada je prvi ultrazvučni pregled? da li se taj dan moram pripremit za pregled ??
    Još nije, znam da je dežuran sad u subotu jer ja imam uzv! Prvi uzv bude cca dva tjedna od kada doneseš betu sestrama, one te tad samo zapišu za termin kad je ambulanta oko 11h, to otprilike bude kad ti bude 7tt! Sretno!

  41. #91
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    Cure da li mozda znate ako ovih dana ima koga gore na humanoj, ili skroz ne rade?

  42. #92
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

  43. #93

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Evo da se javim.. Znaci druga inseminacija je uspjela, trudna sam 7tj, bebiju kuca srceko i velik je 11mm

  44. #94
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Aerin, čestitke od srca!!!! Baš sam se mislila kako je tiho ovdje. Želim ti lijepu, bezbrižnu trudnoću

  45. #95

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Aerin čestitam ! tjedan dan smo razlike
    Posljednje uređivanje od mravak : 21.01.2014. at 21:01

  46. #96
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Citiraj Aerin prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da se javim.. Znaci druga inseminacija je uspjela, trudna sam 7tj, bebiju kuca srceko i velik je 11mm
    Čekaj, koja je to IUI? Ona nakon putovanja i nedoumica s utrićima?

  47. #97

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Citiraj phiphy prvotno napisa Vidi poruku
    Čekaj, koja je to IUI? Ona nakon putovanja i nedoumica s utrićima?

    Ne nisam u ovoj imala nedoumice s utricima
    Nakon prvog IUI sam imala nastaviti ili stati, a test je negativan.. S putovanjem smo preskocili i IUI i u 12om na petak 13i je bio uspjesan IUI

  48. #98

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Cestitam Aerin!!

  49. #99
    vekyn avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Čavle
    Postovi
    29

    Početno

    Drage cure, žene ja sam tu skroz nova. Sutra krecemo s nalazima krv rh markeri brisevi i to sve... onda cekam mm i 8 dan hssg, za kojeg zelim vjerovati kako nece biti bolan i kako ce pokazati prohodnost. Za početak mislimo za insemenacijama i isto želim vjerovati da će biti uspješne. Zanima me ima li neko brojcano ograničenje koliko put se može na koji postupak. I kako sam nova ne kužim još te sve skraćenice. Tek smo imali prve konzultacije, tj ja sama i bila sam skoz izgubljena da nisam puno uspjela ni pitati. Doktor je M. Kako od početka tako i dalje pretpostavljam. I sretno svima

  50. #100
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Dobro došla vekyn, nadam se da ti svi ovi postupci neće trebati i da ćeš brzo otići na trudnički pdf. Svaki početak je isti i svi smo bili pogubljeni dugo vremena. Ok, bar ja
    Brojčano ograničenje, naravno, postoji i to ti je:

    četiri inseminacije (IUI),

    četiri stimuliranih postupaka (IVF/ICSI) + 2 postupka IVF/ICSI u prirodnom ciklusu (znači, bez lijekova)
    Sve šta ti treba pitaj na ovoj ili drugim prikladnijim temama, a za početak kreni od prve teme
    Da, onaj doktor kojeg odabereš taj te vodi cijelo vrijeme.
    Sretno!
    Posljednje uređivanje od Snekica : 23.01.2014. at 09:46

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •