Stranica 71 od 71 PrviPrvi ... 2161697071
Pokazuje rezultate 3,501 do 3,512 od 3512

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

I mimmi, još nešto. U prirodnom ciklusu si dobila iz folikula jajnu stanicu? Ja uvijek, i bio bi bolji "spoj" u prirodnom nego li stimuliranom ciklusu, samo eto nije se primilo

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Kadauna
    Još vidim da sam ti zaboravila odgovorit da su počeli s icsiem odmah nakon prvog prirodnog ivfa, kada stanica nije bila oplođena.
    Fsh 7.8, lh 10.0, amh 13.5

Datum pristupanja
    Jul 2017

Početno

Ladida, u prvom prirodnom smo dobili stanicu i 5-stanični embrij 3. dan oplođen ICSi metodom zbog spermiograma. To je bilo još prošle godine i nakon toga ništa. U prirodnom ove godine nismo dobili stanicu isto kao ni u stimulaciji
    Ja sam ti od dodatnih nalaza radila kariogram u Petrovoj u Zagrebu jer se najkraće čeka na termin i nalaz (sve skupa oko mjesec i po), Torch- krv sam vadila u zavodu za javno zdravstvo. Faktori za trombofiliju se vade na Sušaku s time da sam ja uz njih dobila za vaditi i neka antitijela koja se vade u riječkom laboratoriju (preko puta humane), ali su mi krv vadili samo na Sušaku i onda su uz uputnicu poslali uzorak u laboratorij da ne moram dva puta vaditi krv. Nalaz sam čekala nekih mjesec dana.
    Btw. poslala sam ti pp.

Dali netko od vas cura možda zna do kada su točno na godišnjem sad za praznike?

red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014

Početno

Citiraj ALPE prvotno napisa Vidi poruku
    Inesz nisam imala transfer na kraju zbog pojave blage hiperstimulacije jajnika. znaci 17 js. od toga od onih 12 zakonom dozvoljenih imala san ukupno 5 jajnih za oplodnju od toga nazalost samo 2 su se uspješno oplodile ali su se prestale dijeliti 5 dan . Od onih 5 viska koje su ostale ciscenjem su dobili 2 vrlo dobre jajne stanice koje smo smrznuli i s kojima krecemo u novi pokušaj čim mi se jajnici oporave i budem imala ovulaciju-po rijecima dr.mozda vec i nakon sljedceg m.ciklusa. Nemorem ni napominjati koliko mi je bilo tesko prihvatiti da nemam niti jednog smrzlica A bas sam bila pozitivna sto se tice njih (kao ono bar imamo 2 smrzlica za dalje kad ono jucer na konzultacijama dobijem info da su se oba prestala razvijat)..
    da mi je znati kako su izabrali kojih 12 se može oploditi, a kojih 5 se mora smrznuti? Šta eci peci pec ili prvih 12 koje punktiraju...pa valjda uzmu najboljih 12 i oplode ih...kakav bezobrazluk..

red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014

Početno

Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    kakve su to stimulacije bile, samo 150 IU/dnevno? Mogu li te pitati koliko godina imaš?
    pa u Rijeci od pamtivjeka daju 150IU dnevno..još u mom vremenu su dijelili tih 150 imao 28 ili 38 godina..svima jednako..onako pravo socijalistički da se nitko ne uvrijedi..
    Posljednje uređivanje od red pepper : 13.12.2019. at 10:18

Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006

Početno

Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    pa u Rijeci od pamtivjeka daju 150IU dnevno..još u mom vremenu su dijelili tih 150 imao 28 ili 38 godina..svima jednako..onako pravo socijalistički da se nitko ne uvrijedi..
    kad si ti išla u stimulaciju Red Pepper?

Pa ako pogledaš našu statistiku Red Pepper pod:
    http://forum.roda.hr/threads/80273-K...smrzlica/page6

vidjet ćeš da to nije baš istina da su žene po defaultu dobivale samo150IU..... ali ovo što mi se sad čini jeste da sve idu po nekom "mild protocol" sa samo 150IU... i to je loše i takvi su i rezultati...

Pa koja od vas u Rijeci uopće ima zamrznutih zametaka?? Ovo što vam rade je suboptimalno liječenje, ionako u HR nažalost ne rade Bog zna dobro, ali ovo u Rijeci, brzo ćete ispucati 4 stimulirana i 2 prirodna na ovaj način, mnogi od vas će ostati bez djeteta i bez mogućnosti da si sami priuštite privatne postupke, sramota....

Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006

Početno

to što ti je dala cetrotide nije stimulacija jajnika nego supresija i očekivano, ovo što ti je dala gonal-F je stimulacija jajnika ali ne znam u kojoj dzi... kako god bilo... s tvojim nalazima i godinama je rezultat nakon 2 stimulacije samo 9 jajnih stanica, to je Ladida jednostavno premalo i loše. To što ona tebe želi uvjeriti da si low responder je iskreno rezultat neadekvatne i slabe stimulacije jajnika, neka prestane štedjeti i nek krene s ozbiljnim stimulacijama.. ovo što rade ide izravno na vašu štetu. Tebi je još ostalo samo 2 stimulirana postupka, iskreno se nadam da ih nećeš potratiti u Rijeci koja očito radi suboptimalno.......

Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    U prvom sam protokolu isto dobivala G150. Onda me nakon nekoliko dana pregledavala profesorica i naravno, rekla je da je čudno koliko je malo folikula za moje godine, pa mi je uz to dala još cetrotide 2 dana uz gonal pen. Ali svejedno nisam reagirala. Ako me sjećanje služi dobili smo 4 oocite, 2 su preživjele do 3. dana. 1 vraćena, 2. nije dočekala 5. dan
    Dr. Šepić mislila je da sam low responder, a na dan aspiracije ustanovilo se da ima još folikula koji se prije nisu vidjeli ili razvili? Zapravo, kod mene je takvo stanje bilo da su se neki folikuli prebrzo razvili, pa mi je prije početka 2. ciklusa od 17. dana dala estrofem po 2 tabletice sve do 2dc, i onda smo krenuli s bemfolom. Stanje malo bolje, ali opet za mene nezadovoljavajuće.
    Ne znam što reći. Inače je hormonski nalaz uredan, a i svi ostali. Imam mm endometriom na jednom jajniku i isto tako mali polip na maternici ali po njihovom na mjestu gdje "ne smeta" (to je dr. Manestar uočio), ostali nisu nikad to komentirali.
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 13.12.2019. at 12:41

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

A Kadauna, gdje misliš da bi bilo dobro iskoristiti ih? Negdje u privatnoj poliklinici koja ima ugovor s hzzo?

Datum pristupanja
    Oct 2017

Početno

Evo da se malo i ja javim ovdje jer vidim da ste se dotaknule teme kakve smo stimulacije dobivale u Rijeci. Ja sam u 2017. godini imala stimulaciju menopurima (3x75) u trajanju od 10 dana plus orgalutran dva dana i rezultat je bio 35 oocita (na samom kraju je isao decapeptil da se sve zaustavi).
    Od 12 oplodjenih stanica napravljena su dva feta blastica ali bez uspješne trudnoće nažalost! Od sekundarnih icsija isto nikakvog uspjeha nije bilo!

Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011

Početno

Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, da... Godinama ovdje pacijentice iznose autentična svjedočanstva neodgovarajućeg načina liječenja.

Odjel za humnu reprodukciju KBC Rijeka - ne zna/ne želi primjenjivati smjernice suvremene medicine individualiziranog pristupa i terapije za svaki neplodni par.

Ali zato znaju naplaćivati od HZZO-a nepotrebne DTP postupke - zamrzavanje jajnih stanica koje ne prelaze zakonski limiti od 12 dozvoljenih jajnih stanica za oplodnju i posljedični sekundarni ICSI.

Znaju pribaviti lovu od HZZO-a, "poslovati" u plusu, a pacijente i pacijentice - tko šiša...
    Posljednje uređivanje od Inesz : 15.12.2019. at 11:03

Datum pristupanja
    Nov 2019

Početno

Navodno je prije radila u Pakracu.
    Nju su mi dodijelili,danas sam bila na prvom pregledu. Ne znam da li ima subspecijalizaciju

Datum pristupanja
    Nov 2019

Početno

Zna li se koji datum započinju sa redovim radom na humanoj?

Stranica 71 od 71 PrviPrvi ... 2161697071

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •