Stranica 4 od 72 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 3594

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #151
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Nera: hvala na info, pokušati ću naručiti.Jer išla bih u Trst samo ako odvdje nema mogućnosti doći do njega..
    Da, ja sam sada u prirodnom ivf-u i planiram idući mjesec inseminaciju..Nama je spermiogram fail po svim parametrima,ali kaže dr da su vrijednosti granične pa da ne bi bilo skroz besmisleno pokušati s inseminacijom..Od te inseminacije ne očekujem ništa kao niti od ovog prirodnog ivf-a osim smirivanja savjesti tj osjećaja da ne stoji sve na mjestu, da se nešto radi..Ipak imam 4 inseminacije neiskorištene pa rekoh da ne propadnu Mislila sam naime odmah ići drugi mj na stimulirani ivf, ali se nisam još psihički pripremila, treba mi taman tih mjesec dana Strah me užasno lijekova, a i punkcija ovog jednog folikula me dosta bolila pa želim malo zaboraviti...Ali to je moj plan,vidjeti ću još s doktorom..

    A vi se nalazite na kavi?pa to je baš super.A u koliko sati i gdje?I kako ću vas prepoznati za slučaj da ne bude nitko koga sam primijetila u čekaoni?

  2. #152
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Citiraj cranky prvotno napisa Vidi poruku
    Puno ćeš lakše i brže do info na kavici
    Šta da? Meni se čini da je od silnog kokodakanja teško razlučiti korisne info. No, svejedno, red, dođi na kavu, super bude.

    Što se klomića tiče, stoji da ga naručuju u ljekarni, mislim da će ti to napraviti u bilo kojoj, jedino lošije iskustvo s naručivanjem lijekova sam imala u Jadran ljekarnama, kao da im se nije dalo, ali su ipak naručili. U Prima Pharme su svaki put bili expresni. Imam ja još nešto klomića doma pa ako ti zagusti, javi.

  3. #153
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    red: http://forum.roda.hr/threads/83709-R...00#post2574000
    prepoznat ćeš nas lako - bit ćemo jedine u bircu

  4. #154
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Volim kad se nešto događa na ovom pdf-u osim Argentine metle!

  5. #155
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    red...moj savjet ako vec kazes da ti treba odmor, nemoj se muciti s inseminacijam taj mjesec, odmori od bolnice jer opet su tu na redu folikulometrije i svasta nesto a i ako ste sad u ivfu cemo onda ponovo inseminacija, bas i nema nekog smisla, znam da uvijek postoji nada ali odradit inseminaciju da se odradi je vise mucenje nego nesto dobro...al kako kazu cure, dodji na kafe u subotu i sve ces saznat, a fulat nas se nemoze nikako )))

  6. #156
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Nera,mi do sada nismo niti jednom bili na inseminaciji..ne bih skroz pauzirala mjesec dana jer se jos gore osjecam,a ciklusi su mi dugi i dugo bi mi trajao taj odmor..pricat cu sa dr,mozda ipak odmah iduci mjesec stimulirani..kako sada stoje stvari doci cu u subotu na kofi.


    Sent from my smartphone using Tapatalk

  7. #157
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    red pepper dobrodošla, što se tiče inseminacije, vjerojatno je to dr. s razlogom preskočio, što se IVF-a tiče kod njih ti je običaj prvo 2 prirodnjaka a onda na stimulirani, pa stigneš se još pripremiti dok to ne dođe...a što se kvalitete j.s. tiče nije svaki put isto, al kako znaš uopće da je slabije kvalitete?

  8. #158
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Pa pretpostavljam da su lose kvalitete jer ako mi je folikularna faza jako duga,nemam simptome ovulacije,a ipak bude nekakva ovulacija jer 14 dana nakon lh peaka dobijem stvari vjerojatno je cijeli taj proces nekvalitetan..to je samo misljenje moje,ne znam.



    Ja nisam stekla dojam da postoji neki red kojim se ide..mene je pitao da li bi odmah stimulaciju,ja sam rekla da bih pokusala prirodni ivf,on rekao ok.pitao me onda da li bi i iduci put opet to,ali sam rekla da bih stumulirani jer bih cuvala taj prirodni da popuni rupu izmedju dva stimulirana.a za inseminaciju sam ga pitala odmah da preskocimo jer spermiogram nije bas dobar..

  9. #159
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    bok, opet ja sa pitanjima
    danas mi je bio transfer i sada me zanima da li ste čule ili pročitale ako postoji neki suplement ili namirnica ili čaj koji povećava šanse za implantaciju..znači ne mislim na estrogen i progesteron nego baš na ove neke druge stvari..Htjela bih napraviti sve pa ako ne uspije da znam da nije bilo u mojoj moći..Jer čini mi se da sam negdje pročitala da je selen dobar za to,ali opet možda sam pročitala da ga se ne smije uzimati pa da nešto ne zeznem..
    I još nešto..ležim par sati i jednostavno ne mogu više..Inače sam stalno u pokretu i svaki dan vježbam i sve i ovo mi je već danas za poluditi..Mislite li da mogu normalno sve raditi i hodati? Da li u ovih 20 dana idućih smijem popiti pivo? Ne bi htjela da sama sebe zeznem,ali mirovanje i ležanje su mi koma. Osjećam se bolesno.

  10. #160
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Suplement ili namirnica ti se zove sreća...
    Možeš sve normalno, nemoj vježbat i teško dizat. Mirovanje ne utječe.
    Ništa ti neće bit od pive.
    Posljednje uređivanje od tigrical : 19.02.2014. at 19:02

  11. #161
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ma napisao mi na nalaz mirovanje..nadam se da to nije samo meni iz nekog razloga napisao nego da to svima piše predrostrožnosti radi?
    Znači sve je stvar sreće?Nadala sam se da ipak ima nešto da popravi šanse.. A ništa odoh onda u Beerthiju na jednu pivu. haha..ali tek za koji dan,danas ipak ležanje..

  12. #162
    innu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    844

    Početno

    red dobrodošla i čim prije otišla na veselije strane! Kako ti je tigrical već napisala sve možeš raditi normalno, nemoj baš divljati ali normalno se ponašaj. Mirovanje pišu svima (bar do sada meni svaki put jesu) ali to nužno ne znači ležanje, samo laganini i to je to. Sretno tebi i svima ostalima u postupcima, čekalicama bete i onima u niskom startu.

  13. #163
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    Red pepper kava u subotu je isto mirovanje
    jel tako cure?

  14. #164
    Mudrica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    13

    Početno

    Bok cure....pridružila se ja vama prije nekoliko mjeseci ali sam pokušala ne razmišljati o zatrudnjivanju bezuspiješno....19.02.2014 prošla inseminaciju....a sada kako dr. kaže nagrada nekoliko dana za redom )

  15. #165
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ma ja dolazim na kavu, pa kava je sinonim za mirovanje doci ce i moj embrio ako jos bude ziv tada..haha

    Jeste vi uzeli sliku kada su vam nudili? Ja nisam htjela.zelim razocaranje smanjit na minimum.

  16. #166
    Nera29 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    205

    Početno

    a ja uzmem od kad su poceli davat te slicice, nekako se uvijek nadam da je to taj put bas pa ono da imam i to...mrvu je depresivno poslije al zelja je jaca, a i moram dragom pokazat ono sto i meni pokazu na ekranu bar toliko da sudjeluje

  17. #167
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    red, ne znam baš za nekvalitetnu ovulaciju, mislim ili je imaš ili je nemaš, a kakva je js unutra ne možeš znati (bar dok je ne vidiš pod mikroskopom). Koliko imaš godina?
    Mirovanje pišu rutinski, vjerojatno zato da bi socijalac imao podlogu za otvaranje bolovanja ako ga zatražiš.
    Ja sam uzimala sličicu, treba uzeti sve što se nudi Uostalom, kako ćeš sada uspoređivati svoj embrij s ostalima koje nađeš na netu?

    Mudrice, dobrodošla! Da se ne ponavljam, za tebe važi isto što i za red!

  18. #168
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Imati ću 32 za mjesec dana..Ma ispalo je ok, devetstanični na 3.dan..kažu da ne može biti bolji..Ipak mi je ovo bio prvi postupak u životu pa se bojim da ne otkriju tko zna šta..ali sad kad vidim da je bilo ok mi je laknulo..s time da je spermiogram bio tako grozan da su tražili pod mikroskopom da nađu koji spermij..to mi je užas jer je pred samo 2 tjedna bio 13 milijuna..ne znam što da mislim o tome, strah me da idući put ne bi bilo da nema niti jednog..uopće ne kužim kako je tako loš u tako malom intervalu..

    haha,baš mi je smiješno ovo o uspoređivanju embrija s onima na internetu

  19. #169

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Sreca da.. Sreći mozes pomoci s ananasom

    http://conceivewithpineapple.blogspo...ation.html?m=1

  20. #170
    Mudrica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    13

    Početno

    ...krenula na posao...nuspojava nemam....nagadu dobila

  21. #171
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Hvala aerin.bas imam jednu mrcinu u frizideru pa cu kasnije duplu dozu posto jucer nisam.:

    Svakih deset min moram na wc.da li to moze biti od utrica?ili od estrofema?jer 4mg estrofema i 600mg utrica su mi propisali..

  22. #172

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Joj Red ja sam od utrica pisala ko blesava i sve me peklo dole al kasnije se sve smirilo

    Pojedu cijelu snizi ananasa i obavezno tu sredinu

  23. #173
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    red peper može bit od utrića, povećana potreba za mokrenjem, meni je to iza svakog transfera bilo, super za devetostanični pa šta nisi uzela sliku, ja bih uvijek uzela kad su bili dobri embriji u pitanju od onih loših ne bi jer sam znala da ne bu niš od tog. Spermiogram ti varira jednom je gori drugi put bolji to ti je sve uobičajena stvar, ima nekih pripravaka koji mogu pomoći pa ako ste voljni iskušavati pogledaj malo o tome...mada nadajmo se da vama neće ni trebati

  24. #174
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ma vec pola godine mm pije saku tableta na dan..popravili smo dosta s tim vitaminima,ali sad zadnji put katastrofa..a nisam uzela sliku jer sam uvjerena da prvi postupak i to prirodan ne moze uspjeti..ne zelim da se u meni razvije nada jer onda je razocarenje vece..sta bude bude,jednom ce uspjeti.

  25. #175
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Eh, prvi, peti ili deseti postupak, ne igra ti to ulogu. A da se sad krenu javljati one koje su zatrudnile iz prirodnih postupaka u Rijeci (hehe, Arđo, je l' da sam mudrica s ovim 'u Rijeci'?), neke i nakon masu stimuliranih, možda bismo ti razvile nadu pa bolje ne .

  26. #176
    Mudrica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    13

    Početno

    ...bila na pregledu dva dana nakon inseminacije,ovulacija nažalost nije nastupila kako su planirali trebala bi danas sutra...e sada pitanja pitanja...da li će naši jadni prijatelji u meni živjeti dok se moje tijelo probudi?????

  27. #177
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Mudrice, nisi dobila štopericu? Jadnim prijateljima treba pojačanje, ne bih se baš uzdala u njihovu dugovječnost. Nagradi se opet.

  28. #178
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Meni je bez veze sto rade inseminacije bez stoperice..vise mi je cura reklo da dodju na pregled nakon 2 dana i ispadne da jos nije bila ovulacija.po meni bi oni u tom slucaju trebali ponoviti inseminaciju.krivo tempiranje je njihov propust,a racuna se u pokusaj..

  29. #179
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Da li je ok raditi cervikalne briseve nakon transfera?narucena sam 27.2.,i to me pred mjesec dana narucila,a htjela bih to napraviti jer ce mi isteci 6 mjeseci u ozujku pa me strah da mi zbog toga ne odgode ivf,da ne gubim vrijeme..vlasic mi je rekao na transferu da nek ne vadim jer sam ja sada kao sto posto trudna,ali to me kao ohrabrivao,a mene zanima da li postoji neki pravi razlog zasto se ne smije jer trudna sigurno nisam

  30. #180
    Mudrica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    13

    Početno

    Argente- nagradit ću se ja opet jer meni niti jedan ginekolog nije spomenuo dobivanje štoperice?!
    Možda sam i ja malo kriva ali iskreno nisam imala za to pojma...
    Prvi put...imam još puno toga za naučit

    Red pepper-dijelim tvoje mišljenje i o tome sam danas razmišljala...stigla ja dva dana nakon ins. na pregled i ono "banana"...preporuka "nagradite se"...

  31. #181
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Ma rekla bi ja njima da sam ja dosla u bolnicu jer zelim bebu koju ne mogu sama napraviti i da od njih kao specijalista humane reprodukcije ocekujem nesto pametnije od babskih savjeta,jer to s nagradom bi meni i moja baba sa dva razreda talijanske skole preporucila

  32. #182
    Mudrica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    13

    Početno

    ...cure uživajte na kavici i čakuli...

  33. #183
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    Citiraj Mudrica prvotno napisa Vidi poruku
    ...cure uživajte na kavici i čakuli...
    A što nam se ne pridružiš?

  34. #184
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    red peper smiri se ženo, pa tek si transfer obavila otkud znaš da nisi trudna? Ja ne bih radila briseve na tvom mjestu nakon transfera meni to zna i raskrvariti cerviks a ne treba ti to baš sad, zamisli da si trudna i da ti je baš tamo npr. implantacija bila, kao što je meni recimo bila, ne bih ja čačkala mečku

  35. #185
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Mimi-neću onda riskirati ako postoji šansa da nešto ode krivo..nije mi za glavu. prošvercati ću se idući postupak sa nalazima starim 7 mjeseci ako bude trebalo.

  36. #186

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Uhh istina.. Ja nikad nisam nista radila nakon ovulacije, a bome svakako ne bi niti nakon transfera. Gle mozda jesi trudna..opusti se
    Predpostavljam da stavljas utrice pa nema smisla s njima raditi briseve.

    Ako dodje M nakon nje se lijepo narucis na briseve i obavis sve prije ovulacije al iskreno se nadam da ti nece trebati novi brisevi

  37. #187
    Mudrica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj cranky prvotno napisa Vidi poruku
    A što nam se ne pridružiš?
    drage volje ali nisam u Ri..potrudit cu se da budem na iducoj kavi

  38. #188
    Mudrica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    13

    Početno

    sutra pregled pa da vidimo da li je ta ovulacija došla i prošla

  39. #189
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Podsjetnik za zaboravne, poticaj za neodlučne:
    http://forum.roda.hr/threads/84111-v...ODA-neplodnost

  40. #190
    Mudrica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    13

    Početno

    ...šta ste se toliko napričale da vas nema na forumu????
    Podjelite s nama smrtnicima!!!

  41. #191
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Zato i imamo često kave jer nema ćakule ovdje..pomest će te admini... Pitaj na PP, odbrojavanju ili dodji na kafe!

  42. #192
    vekyn avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Čavle
    Postovi
    29

    Početno

    Ah nisam uspjela na kafe opet ugl ništa novo, stigla m, naručujem se za insemenaciju ovaj mjesec. Ipak bih radije prvo ispucala ove najneinvazivnije metode. Od kojeg dana kreću folikulometrije? I do kojeg broja postova mi admin odobrava? I damn zašto mi ne dolazi obavijest da ima novih postova na temu

  43. #193
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Vekyn, koje neinvazivne metode? Inseminacija ti je to.

  44. #194
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    ja mislim da folikulometrije idu uvijek od 8.dana ciklusa..mada je mene gledao i prvi dan ciklusa da vidi početnu situaciju..mislim da 5 postova odobrava,ali nisam sigurna..

  45. #195
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    da li vama ginekologica normalno daje uputnicu za vadjenje bete?Meni moja ne želi dati,da neka ja kažem svom doktoru da ona to ne daje..da nek idem i platim ako mi se vadi..da li ona mora izdati uputnicu /recept na temelju nalaza mpo doktora ili je to njena volja?Da se znam postaviti..

    E i danas 7 dpt i nula simptoma..ne uspijevam niti umisliti niti jedan simptom da se uhvatim eventualno za njega..čak se od utrogestana i estrofema osjećam bolje nego ikada umjesto da imam neku nuspojavu koju bih ja protumačila kao simptom pa da se malo veselim..a ništa pa ništa..

  46. #196
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    red pepper, meni je moja ginekologica normalno davala uputnice za vađenje bete ili bilo što drugo šta mi je trebalo. Pa i piše na onom nalazu s transfera kada moraš vaditi betu, nije sad da si se ti sama nešto sjetila pa tražiš.

    A ova izjava da ideš i da platiš, mislim stvarno nemam komentara, ne mogu vjerovati kakvih doktora sve ima. Imaš onaj Bijeli telefon od HZZO-a pa se pokušaj tamo raspitati za svoja prava.

    Što se tiče simptoma, nisam ih niti ja imala, čak sam i obilno prokrvarila 8 ili 9 dnt, a evo danas smo 17+1 tt. Tebi želim isti razvoj događaja, sretno

  47. #197

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    289

    Početno

    Ajme Red koja uzas ginekologica. Mjenjaj ju pod hitno!! Moj ginekolog inace isto zaheb.za briseve i to ali u kad sam bila u postupku sve mi je davao bez problema, a isto tako i uputnicu za betu.
    Ima jedna ginekologica u Rijeci na piramidi ja ne znam tocno i ona ti napravi sve sto tvoj gin ne zeli i isto preko hzzo. Znam da je mojoj frendici radila briseve, a drugoj otvorila trudnicku knjizicu jer joj gin nije htio otvoriti bez pregleda, a ona je preglede radila privatno.

  48. #198
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Da,do sada sam slusala price o tome kakva je,a sada te price pocinju dobivati i smisao..dino-dosla sam ja sa tim nalazom,ali mi je sestra rekla da ova to ne daje i da nek to doktoru kazem..cekat cu dok mi iduci put nesto uskrati onda cu reagirati jer se bojim da se ne podvadjamo,a da me nitko drugi ne zeli primiti posto su svi soc.ginekolozi prekrcani..

    Aerin-sta kod te na piramidi mozes ici i ako nemas tamo karton?jesi sigurna da ona moze izdavati uputnice i raditi sve ako nisi njen pacijent?ili si mislila da se prebacim kod nje?

  49. #199
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Citiraj red pepper prvotno napisa Vidi poruku
    ali mi je sestra rekla da ova to ne daje i da nek to doktoru kazem..
    Ovo je za prijaviti!!! Jbt, ona ne daje uputnicu za betu i da ti to kažeš doktoru? Šta si ona umišlja? Tko će ti dati uputnicu za betu? Vlašić možda, opća praksa? Ili ćeš sama platiti? Tamo je da bi skupljala glavarine i zaje*avala? Strašno.

  50. #200
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Uputnicu ce mi dati moj novcanik ocito..kontam da to vadjenje ne moze puno kostati pa cu sutit dok ne vidim koliko daleko ce ici.jer do sada mi nije komplicirala za briseve i te stvari.ali ovo mi je bas glupost.valjda joj ide na zivce sto mora raditi po necijem nalogu pa onda na tim sitnicama lijeci komplekse.jer vjerujem da se ne bi bas usudila uskratiti mi uputnicu ili recept za nesto bitno..

Stranica 4 od 72 PrviPrvi ... 234561454 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •