Stranica 72 od 72 PrviPrvi ... 2262707172
Pokazuje rezultate 3,551 do 3,594 od 3594

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #3551

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    14

    Početno

    Prosla 2 inseminaciju i 1 ivf sa minimalnom stimulacijom. 2 inseminacije prosla jer je doktorica mislila da je jajna stanica, ali bila cista. Prvi ivf sa minimalnom stimulacijom u kojoj su bile 3 jajne stanice, 1 oplodena. I ta 1 oplodena sada ima 9 mjeseci

  2. #3552

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    14

    Početno

    Bila kod dr Susanj. Sve preporuke, jako ljubazna i profesionalna. Sretno i nemojte odustajati! Ukoliko vas jos nesto zanima, slobodno pitajte. Pozz

  3. #3553

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure. Nova sam na forumu. Zanima me da li je neka od Vas bila kod dr. Smajla? Da li je to doktor ili doktorica i kakva su Vam iskustva?

  4. #3554

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav Deya. Ja imam krajem veljače termin kod dr. Smajla. Da li je to doktor ili doktorica? Kakva su ti iskustva?

  5. #3555

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav svima, nova sam u MPO vodama. Zanima me, je li netko od vas mijenjao doktora na humanoj u Ri?
    Kako ide taj proces, nazovem da se narucim za konzultacije i kazem kod koga bih se prebacila/narucila?
    Ukratko, nisam zadovoljna sa dr Višnić.

  6. #3556

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Cian, mozes se prebaciti ali najprije bi bilo uredu da to kazes i svojoj doktorici, jel kao iz nekih moralnih razloga... Tako sam ja zatražila konzultacije kod profesorice pa me odmah pitala da li sam obavijestila svoju dr. O tome? Što nisam

  7. #3557

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Cian, mozes se prebaciti ali najprije bi bilo uredu da to kazes i svojoj doktorici, jel kao iz nekih moralnih razloga... Tako sam ja zatražila konzultacije kod profesorice pa me odmah pitala da li sam obavijestila svoju dr. O tome? Što nisam
    Ladida, znaci ti si se prebacila isto? Ne znam kako bih trebala obavijestiti svoju dr. ionako ne komunicuramo izravno, nego sve ide preko narucivanja...tj.nema mi smisla naruciti se kod trenutne dr. samo da bih je obavijestila da se mislim prebaciti?!

  8. #3558

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    A da, i ja sam mislila da je ok to reći pri naručivanju na konzultacije, ali vidiš kako su reagirali. Da, ispada da sam ja trebala zatražiti konzultacije kod svoje dr. Sušanj, pa onda konzultacije kod prof. Smiljan.
    Na kraju sam ja ostala kod svoje dr. Sušanj, ali sam htjela i drugo mišljenje od prof. I dobila sam odgovor da bi ona sve isto napravila do sada kao i moja dr. Ali i preporučila laparoskopiju i kariograme, što je moja dr. Uvažila i to smo i napravili

  9. #3559

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Možda najbolje da se konzultiras sa sestrama kada ih nazoves za naručivanje

  10. #3560

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Ladida prvotno napisa Vidi poruku
    Možda najbolje da se konzultiras sa sestrama kada ih nazoves za naručivanje
    Ma cijela ta situacija na humanoj u Rijeci mi se ne cini bas bajnom. Sve sto cujem ili procitam, nije bas ok.
    To je tako osjetljiva tema i trebalo bi biti puno vise razumijevanja od strane doktora.
    Isto tako ne razumijem, zbog cega im zna ici na zivce kada ih ispitujes razne stvari. Normalno je istrazivati, citati, educirati se o svojem problemu.
    Konkretno meni kod dr Visnic je najvise zasmetalo sto mi je vec u dva navrata krivo ocitala uzv. Kaze tako i tako je, i jednostavno intuicija mi je govorila da nije i to sam isla privatno provjeriti drugi dan. Onako, ne znam jel ona zna sto gleda...
    Uff

  11. #3561

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Cian, znam da sve to ruši samopouzdanje i demotivira. Evo, Dr. Tina se uvijek potrudi odgovoriti na svako pitanje; jedne konzultacije su nam trajale sigurno pola sata kada sam dobila odgovore na sva pitanja! I zato ti je toplo preporučam
    Neka ti ne stoji to dugo na putu za sreću

  12. #3562
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Drage forumašice, ako imate zamrznute zametke, završile ste svoj MPO put, te se susrećete s pitanjem - Što sa preostalim zametcima?
    Poziv udruge RODA:

    https://www.roda.hr/udruga/programi/...-zametaka.html
    Posljednje uređivanje od Kadauna : 15.03.2021. at 20:21

  13. #3563

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav, nova sam tu i ne snalazim se baš.

  14. #3564

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav, ovaj forum baš nije aktivan nažalost. Mogu ti kako pomoći?

  15. #3565

    Datum pristupanja
    Mar 2021
    Postovi
    2

    Početno



    Pozdrav dali mi možete reći dali je ovo normalna vrijednost bete 24. Dan od inseminacije. Imam tek u petak pregled. Hvala. Žao mi je da nije malo više aktivna ova tema za Rijeku. ������������*♀️ Lp, usputnim prolaznicama ������

  16. #3566

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav drage zene,
    Vidim nije bas aktivna ova tema, ali samo da se javim, nova sam sa Vama.
    Ja 35, muz 37, idiopatska neplodnost. Svi nalazi "odlicni", sgram vise nego dobar

  17. #3567
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj čungalunga prvotno napisa Vidi poruku


    Pozdrav dali mi možete reći dali je ovo normalna vrijednost bete 24. Dan od inseminacije. Imam tek u petak pregled. Hvala. Žao mi je da nije malo više aktivna ova tema za Rijeku. ������������*♀️ Lp, usputnim prolaznicama ������
    Kolika je beta?

  18. #3568

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    4

    Početno

    Neznam zasto mi je pola posta obrisalo ovdje, bio je puno duzi

  19. #3569

    Datum pristupanja
    Feb 2021
    Postovi
    5

    Početno

    Cure koje ste ovo vec prosle, mozete mi mozda potvrditi je li to istina. Dakle u KBC Ri. nakon aspiracije ne javljaju stanje, ne zna se kako napreduju embriji, koliko se oplodilo...nego vi iz primjerice Pule, Poreča G.Kotra ili bilo kojeg mjesta, morate dolaziti u Rijeku da bi saznali idete li uopće na transfer ili neidete. Pa čemu to? Ne mučimo li se ionako dosta sa svime time, zar je teško obaviti jedan telefonski poziv. Užas...

  20. #3570
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Tako je bilo u moje doba. Dok ne dođeš na dan planiran za transfer ne saznaš ništa.
    Ne znam da li se s Covidom štogod tu promijenilo i da li se itko probao žaliti ravnateljstvu ukoliko nije.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  21. #3571

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure, nova sam tu.. Da li je koja kod dr Visnic i kako vam se ona cini? Ja sam imala 1 prirodni ivf, dosla sam do stoperice , nije islo dalje jer smo zakasnili..sada pocinjemo sa drugim prirodnjakom..u meduvremenu je bila vanmatericna, odstranjen jajnik i jajovod.

  22. #3572

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure.. nova sam tu.. kako vam se cini dr Visnic?

  23. #3573

    Datum pristupanja
    May 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav cure,

    ja sam kod prof.Smiljan i za sad sam zadovoljna, a od ostalih imam iskustva s dr.ŠS s folikulometrije i ET. Čini se jako draga i profesionalna. Puno toplija od profesorice, ali mi prof.uistinu ulijava povjerenje. Možda je to na psiho bazi, ali je tako. Ja radije pretrpim pokoji komentar, ako vjerujem da sam u stručnim i ISKUSNIM rukama.
    Tek odradila prvi IVF ICIS u prirodnom ciklusu (razlog muški čimbenik). Išli smo direktno na to jer kažu da ne bi imalo smisla ići na inseminaciju s obzirom da je nalaz teška oligoasthenozoospermia.
    9 dana nakon ET (peterostanični embrij) napravljen test koji je bio negativan. Pala sam u bed, ali si ponavljam da su uspjeli i drugi pa ćemo tako i mi. Makar bilo iz 6.pokušaja.
    Ono što je zanimljivo je da mi mentruacija još nije došla. Bolovi u trbuhu su tu, često mokrenje, promjene raspoloženja i temperatura tjelesna između 37,4 pa čak do 37,8 (cice nula bodova). Više ne želim raditi testove nego čekam betu u PON, 10.05. prema preporuci s humane. Tako da... još uvijek se malo nadam, ali već sam okrenuta novom postupku.

    Moje pitanje je.... Osim ove luđačke temperature od 37,7 ili 37,8 zadnja dva dana, da li mi možda i ovaj Crinone gel djeluje na ovoliko kašnjenje ciklusa??Ima li netko takva iskustva..

  24. #3574

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Mene zanima ima li koja žena da ima problema s izdavanjem Clexana (ili nekim niskomolekularnim heparinom) jer meni pada mrak na oči svaki put kad moramo ić po injekcije na riječku humanu(a imam indikacije i recept za isto).

  25. #3575

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Neznam odg na tvoje pitanje, ali ja bi im rekla svoje sta ih ide! Ps. Ja sam kupovala sama jer nisam cekala da idem na konzilij, pa eto ako mozes podijeliti koliko dugo si cekala za konzilij i kako to izgleda, ako si bila?

  26. #3576

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Ja vjerujem (koliko god mi liječnica s humane rekla da to nije tako) da meni na jedvite jade izdaju Claxane jer sam bila u postupku u Zagrebu ali sam nakon toga završila na hitnoj u Rijeci, bila hospitalizirana i oni su mi odredili heparinsku terapiju. Nikakav konzilij nisu spominjali već uputnicu primarnog ginekologa i nek dođemo po injekcije. Prva dva puta ajmo reć nije problema. E sad kad smo došli treći put jedva da su mi ih dali onoliko koliko mi ih treba uz sva neka izmotavanja.

  27. #3577

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Da, nismo u istoj situaciji, ja moram prvo na konzilij kako bi eventualno odobrili. Jedino, mozda su takvi jer je nestasica lijekova, ali svejedno nije opravdanje. Razumijem te u svakom smislu kada kazes da ti pada mrak na oci..

  28. #3578

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Nadam se da će mi na sljedećem pregledu biti rečeno da mogu prestati s terapijom jer u suprotnom rekla sam da ću ić sama kupiti.
    Ajde da su mi rekli da moram na konzilij ili tako nešto ali nitko ništa, a sve mi se čini još od boravka u bolnici na dalje da je najveći problem, nažalost, što nisam bila kod njih u postupku.

  29. #3579

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    59

    Početno

    Nadam se da ce iduci put proci sve lagano..

  30. #3580
    WinkyTheElf avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Postovi
    7

    Početno

    Pozdrav drage cure,
    evo i mene, nova na forumu i relativno nova na Humanoj..
    Ukratko situacija: Uskoro ću 31 god, nakon cca dvije godine neuspješnih pokušaja odlučujemo se na MPO, ja sam imala uvijek uredne cikluse, tu i tamo neke ciste, ponekad ca125 visok, ali uvijek se sve uspješno rješavalo pilulama, MM zdrav, spermogram odličan.. Prošli sam mjesec odradila HSSG (instalirano 40ml, relativno bezbolno i bez ikakvih problema) i jučer sam bila na inseminaciji (folikul je bio veličine 22mm), mislim da sam ovulirala u toku jučerašnjeg dana tako da mi se čini da je tajming bio taman, sutra idem na utz to potvrditi.

    Vodi me dr Sušanj i za sada sam zaista zadovoljna njezinim pristupom.. Ali s vremena na vrijeme imam osjećaj blagog kaosa. Naručila sam se kod Vlašića na savjetovanje u polikliniku Finderle, jer usko surađuje s IVF poliklinikom, pa si želim za svaki slučaj, pripremiti teren za Zagreb.

    Jeste li vi zadovoljne s dr Sušanj? Ima li nekih preporuka na šta da obratim pozornost i na šta da pripazim kod budućih odlazaka? Kakav vam je stav o poliklinici IVF ili Podobnik?

    Svaki je savjet dobrodošao!

    Želim nam svima brzo prebacivanje s ove teme na temu Sretne mame

  31. #3581
    WinkyTheElf avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Postovi
    7

    Početno

    Ja sam kod nje bila na jednim konzultacijama kada nije bilo moje dr SŠ.. Prvi dojam je bio sasvim ok. Lijepo je objasnila šta me čeka na HSSG-u, nije dizala nikakvu paniku i pristup joj je bio ok. Ne znam koliko ima iskustva u humanoj, čini mi se da je stigla nedavno iz Pakraca pa ne znam koliko je iskustva stekla u dosadašnjem radu. Nisam nigdje nailazila na preporuke, ali niti na negativna iskustva.

  32. #3582

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    WinkyTheElf, ove godine punim 31 godinu. MM i ja smo isto bili u MPO postupku u IVF Poliklinici.
    Krenuli smo s pretragama na riječkoj humanoj kod dr. SŠ, doktorica mi je apsolutno na mjestu. Kod nje sam bila obavila HSSG, nakon toga bili upućeni na ciljane odnose te bi nakon toga bili išli na inseminaciju. Međutim, došao je ovaj glupi COVID19 te su prednost imali pacijenti koji su već bili kod njih u postupcima i koji su stariji od nas te smo ajmo reć otpisali Rijeku (tada nam je bilo cca. 2,5 godine da radimo na bebi, a vodili smo se pod dijagnozom idopatska neplodnost s obzirom da su nam svi nalazi bili u redu).
    U IVF Poliklinici smo bili u IVF postupku preko HZZOa (pokriveni su bili lijekovi, aspiracija, anestezija, te svježi transfer), platili smo konzultacije i pregled. Folikulometrije smo obavljali kod dr. Vlašića tako da smo to također plaćali (lakše nam je bilo tako nego svaka dva dana ići za Zagreb).Uz dobro zdravstveno stanje i malo sreće uspjelo nam je iz prve i sada sam u 16.tt.

  33. #3583
    WinkyTheElf avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2021
    Postovi
    7

    Početno

    lotus5, čestitam i zaista je predivno čuti uspješnu priču! Želim puno sreće u svemu što vas iščekuje Dr. SŠ je i meni super, i ulijeva mi povjerenje. Ali se smrznem kada vidim da je preko HZZO-a plaćeno tek 4 inseminacije, dva prirodan IVFa i četiri stimulirana :/ pa me hvata panika i odmah se želim pripremiti za worst case scenario u kojem "potrošim" sve pokušaje.
    Bila sam na utz-u nakon inseminacije, i imamo novu spoznaju pa smo možda ustanovili u čemu je problem jer se ta situacija jednom već dogodila.. Znači ovulirala sam, ali ne na ispravan način i stvorila se cista žutog tijela.. Samim time žuto tijelo ne radi ono što bi trebalo da bi podržalo trudnoću. Dr mi je dala Duphastone 2x1, vjerojatno da pokušamo spasiti stvar, ako se išta da spasiti.. Tako da mislim da je ovaj prvi pokušaj IUI bio neuspješan, ali ipak, čuda se događaju pa se nikad ne zna Ako dobijem M, idemo u IVF postupak.. U četvrtak idem i kod Vlašića, pa ću mu ispričati sve i čuti njegovo mišljenje.

  34. #3584

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Slažem se da je ovaj broj postupaka preko HZZOa zbilja malen i da se brzo to sve može potrošiti.
    Ne znam jesi li ikada bila kod dr Vlašića-o njemu isto imam samo riječi hvale. Od prvog kontakta mi je nekako ulio povjerenje,spreman na sva pitanja dati odgovore, javiti se uvijek kad ga trebaš, veoma ugodan i čovjek na mjestu

  35. #3585

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav zene.. vidim da tema nije bas aktivna ali, pokusat cu svejedno...
    Kakva je situacija u RI? Da li ste zadovoljne? Koji su doktori?
    Iz Istre sam pa se dvoumim da li probati u RI ili ici odmah u ZG (privatno ali preko HZZO)..
    Hvala

  36. #3586

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Pozdrav, ja sam u Ri na svom prvom postupku kod dr. Tine Sušanj, mogu je pohvaliti divna je ali po meni svi oni tamo daju premalo informacija o postupku, kad ides prvi put stvarno nista ne znas... isto tako vrijedi za onu drugu dr jer je mijenjala moju pa mi ta doslovno nista nije rekla...

  37. #3587

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    4

    Početno

    Hvala puno na odgovoru.
    Za 10 dana imam HSSG (Pula) pa se nadam da su mi jajovodi prohodni (lijevi je zacepljen..) da ne moram do Rijeke..
    Barem su dobili licencu i od sutra ce krenuti raditi normalno..

  38. #3588

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Lola168 sretno vam bilo, ja sam u iscekivanju bete

  39. #3589

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj DM1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Lola168 sretno vam bilo, ja sam u iscekivanju bete
    Hvala puno. I vama puno srece

  40. #3590

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Mozda netko zna koliko se dugo ceka beta u Ri kbc-u? Nakon koliko budu nalazi?

  41. #3591

    Datum pristupanja
    Nov 2021
    Postovi
    2

    Početno Doktorica Visnic

    Ne znam ima li nas novih kod doktorice Visnic, ali evo nismo 2 mjeseca u postupku i već primjecujem velike razlike u stvarima koje govori. Trenutno smo na tempiranim odnosima i doktorica nam stavi tempirani odnos na dan menstruacije (koja inace nije dolazila 111 dana). Ne osjecam se sigurno i konstantno se mijenjaju neke informacije koje nam daje.




    Citiraj Emm30 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, nova sam tu.. Da li je koja kod dr Visnic i kako vam se ona cini? Ja sam imala 1 prirodni ivf, dosla sam do stoperice , nije islo dalje jer smo zakasnili..sada pocinjemo sa drugim prirodnjakom..u meduvremenu je bila vanmatericna, odstranjen jajnik i jajovod.

  42. #3592

    Datum pristupanja
    Aug 2021
    Postovi
    4

    Početno

    Ja sam isto kod dr. Visnic.
    Prvi put (konzultacije) je bila jako bezobrazna prema meni i mom decku, necu napisati sve sta je bilo. Samo cu reci da jedna doktorica humane reprodukcije ne moze reci jednoj curi da ima PCOS i da je nemoguce da ima ovulacije bez da pogleda nalaze (od druge doktorice). Pregled je bio dosta bolan, stvarno je bilo uzasan pregled.
    Drugi pregled je bio bolji, ona je bila kolko tolko ok. Barem nije bila bezobrazna.
    Moram na laparoskopiju zbog prosirenog jajovoda i dvoumim se da li da idem kod nje ili u OB Pula.
    Ako cu morati na ivf, traziti cu mi druga doktorica vodi postupak.

  43. #3593

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    34

    Početno

    Zene drage ako mozete promijenite doktoricu i trazite dr. Tinu Susanj necete pozaliti,sretno vam bilo u postupcima i samo smireno dalje ♥️

  44. #3594

    Datum pristupanja
    May 2022
    Postovi
    21

    Početno

    Pozdrav svima, evo i mene na forumu pa sam otvorio odmah temu za nas Riječane

    Evo mene zanima samo pošto bi ja i moja partnerica umjetnu oplodnju morali platiti radi godina da li se ukoliko pacijentica inzistira punkcija folikula može obaviti u općoj anesteziji?

    Zanima me naravno koju nam doktoricu/doktora preporučate kao najstručniju? Čuli smo i bili već kod prof. Smiljan, ali nismo završili do kraja proces oplodnje nego nastavili privatno u ZG. Sada bi si htjeli olakšati radi puta pa da eventualno probamo u RI. Znamo da je SMiljanica malo težeg karaktera, ali je jako stručna i to svi njezini kolege potvrđuju pa čak i u Zagrebu.

    Ne znamo kakva je ta dr. Tina ? Evo zanima nas vaše mišljenje jer ste ipak prošli i po nekoliko postupaka. Hvala unaprijed na savjetima...

Stranica 72 od 72 PrviPrvi ... 2262707172

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •