Stranica 64 od 72 PrviPrvi ... 14546263646566 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,151 do 3,200 od 3594

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #3151

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Aha,ok.ja jos ni neznam koliko mi ih je jos ostalo.sutra idem na kontrolu pa ce mi rec.nadam se da je od onih 5 sta je bilo 3.dan nesto i ostalo.

  2. #3152
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Citiraj Aalayah 32 prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno, slazem se da ih se treba prijaviti, ali recimo u mom slucaju, a vjerujem da nisam jedini takav slucaj, pacijenti svoja prava saznaju preko trecih strana tek naknadno, kada su papiri i suglasnosti vec potpisani i ispunjeni na nacin kojeg sugeriraju lijecnici. Ja sam papire potpisala kako su mi savjetovali jer sam vjerovala da cine najbolje za nas i nasu bebicu buducu. Sada ne mogu prijaviti nesto sto sam potpisala. Nije da ocekujem da netko vodi moje bitke. Tu smo, pricamo. Ne mogu promijeniti sto je bilo. Ali se ubuduce mogu drugacije postaviti. Kakva sramota za MPO! Hvala svima na info tko zna koliko bi me jos budalom radili.
    Mislim da unatoc tome sto si potpisala mozes neki prigovor, neku zalbu ili cisto dopis makar curama iz Rode napisati, ili nacionalnom povjerenstvu za MPO jer potpisivanje ikakvih papira u stanju nakon narkoze je besmislica.. od samog starta su ti izostavili dosta vaznih informacija, doslovno si navedena na odluku koje nisi bila svjesna..
    Tesko mi je citati sve ovo sto se u RI desava u zadnje vrijeme, dok sam ja obilazila humanu nije bilo tako, imam 2 divna sina zahvaljujuci njima (i sreci valjda) ali vidim da je stanje katastrofa i mora se nesto poduzeti.. jer danas su zakinuli tebe za vecu sansu za djetetom, sutra ce neku drugu.. a dok se mi kao pacijenti ne pobunimo, makar anonimno promijeniti se nista nece. Osim toga, suteci kao da spustamo glavu i prihvacamo da nam to rade..

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  3. #3153
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    slažem se da trebamo nešto poduzeti po tom pitanju...ja sam svoje iskustvo u kbc Ri poslala RODI i nadam se da ćete vi ostale cure isto. Anonimno je ako želite tako da nema bojazni, što mi je u biti bezveze da se mi moramo bojati a uskratili su nam naša prava...ah! Svakim vašim javljanjem ja se sve više i više razočaram Riječkim MPO-om, to stvarno nije u redu!

  4. #3154

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj fusa prvotno napisa Vidi poruku
    Alayah jako mi je žao zbog tvog iskustva na KBC Ri. Koliko sam čitala nekad je tamo sve bilo bolje, ali u zadnje vrijeme je katastrofa i puno ljudi odlazi...i mi smo tamo odradili 4ivf-a i odlazimo...
    Isto nažalost znam zašto ste išli u oplodnju samo 8js, i nama je to bilo savjetovano, ali srećom što sam ja potražila pomoć na forumima gdje su mi cure objasnile sve kako i što, jer na početku tog puta smo sve zbunjene i malo nam treba da nas se prevesla, što nažalost neki dr rade....
    Nadam se da ćeš imati pozitivnu betu i nakon svega postati trudnica, ali ako nećeš, izborite se za svoje pravo svega što se postupaka tiče.
    rekla sam ja da prof S samo vreba kad će koja pacijentica imati više js i nema šanse da prije punkcije dođeš kod svog doktora jer te ona mora obraditi prije strašna sramota za mpo!
    Moze mi netko objasniti zasto mislite da prof S vreba, u kom smislu ,,vreba"?

  5. #3155

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Mislim da ne voli zamrzavati veci broj zametaka, a kao sef moze zamijeniti druge doktore i imati uvid u sve kartone i uskociti na punkcije plodnijih zena.
    Ne znam sto reci, nadam se da nije istina nego slucajnost.

  6. #3156
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Ma nema potrebe uskakati na punkcije, dovoljno je da se stvori takva klima na odjelu. Žalosno je što ispada da su osobna uvjerenja ispred dobrobiti pacijenta.
    Cure zna netko dali je istina da i dr. M napušta podrum?

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  7. #3157
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    To mi je prvi glas. I sta sad? Svako malo novi dr. Sad mogu reci da sam bila kod svih. Znas li kamo ide (ako ide)?

  8. #3158

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    34

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne
    ma potrebe uskakati na punkcije, dovoljno je da se stvori takva klima na odjelu. Žalosno je što ispada da su osobna uvjerenja ispred dobrobiti pacijenta.
    Cure zna netko dali je istina da i dr. M napušta podrum?

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Doktor M je zvanicno moj doktor...nisam cula da ide ca...

  9. #3159

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    34

    Početno

    Citiraj fitnessgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Moze mi netko objasniti zasto m
    islite da prof S vreba, u kom smislu ,,vreba"?
    Ja ne mislim da vreba, ja sam s njom imala samo jedno iskustvo u kojem se potrudila objasniti nam neke stvari, to moram reci stvarno...Ali nije propustila napomemuti da bi nam to trebao objasniti nas lijecnik. I da smo si sami krivi sto nam nije objasnjeno jer smo sami birali doktora. Citiram..."mogli ste odabrati mene umjesto njega" "Hahahaha zajebavam vas" .

  10. #3160

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    34

    Početno

    Mene zanima da li nstko zna rade li u KBC Assisted hatching?

  11. #3161
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Aalayah, vidim da ti nitko nije odgovorio na pitanje, vjerojatno jer ne znamo odgovor. Možeš li pitati slijedeći put svog doktora, pa ovdje podijeliti s nama da znamo za ubuduće?

  12. #3162

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    34

    Početno

    Citiraj BigBlue prvotno napisa Vidi poruku
    Aalayah, vidim da ti nitko ni
    je odgovorio na pitanje, vjerojatno jer ne znamo odgovor. Možeš li pitati slijedeći put svog doktora, pa ovdje podijeliti s nama da znamo za ubuduće?
    Mogu naravno.

  13. #3163

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    34

    Početno

    Da li mi netko moze reci sto se u KBC Rijeka smatra ivf u prirodnom ciklusu? Mi smo prije ovoga bili kako pise u tzv. "blago stimuliranom" ciklusu klomifenom. Receno mi je da sam iskoristila 1/4 pokusaja stimulacije na tetet HZZO. Po zakonu mislim da imam pravo na 6 pokusaja od koja dva moraju biti u prirodnom a cetiri u stimuliranom. A vidim da se u nekim klinikama klomifen koristi kod prirodnih ivf - ova i ne smatra se se stimuliranim pokusajem. Da li netko ima iskustva s tim tu u Rijeci?

  14. #3164

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    34

    Početno

    Citiraj BigBlue prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno Aalayah

    Mislila sam da možda i vama daju kopiju. Ne trebaš se mučiti i ići po to u karton.

    Može li molim vas netko slijedećom prilikom mobitelom uslikati tu papirologiju?
    Hvala!
    Kako stvari stoje, mene ceka novi postupak. Jucer 10dnt lagano krvarenje koje se ne smanjuje. Imam tri zaleđene JS pa cu ja uslikati i poslati formulare. Ako uopce budem dosla do toga sada (ako prezive odmrzavanje).

  15. #3165
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    CHIARA nemam pojma. Samo sam čula da i on odlazi pa pitam dali je stvarno tako.

    Aalayah šteta je trošiti 1 od 4 stimulirana postupka na postupak samo sa klomifenom. Ni 4 postupka sa ful stimulacijom većini nije dovoljna da dođe do cilja. Prirodni je onaj postupak u kojem se ne koriste lijekovi već se čeka tvoja ovulacija iako u nekim bolnicama pripomognu svemu tome sa manjim dozama klomifena ili neke slične tabletice.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  16. #3166

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    34

    Početno

    Pa ne znam sto bih rekla, o tome je odlučio moj doktor M. Nije me se tu puno pitalo. To mi je bio prvi IVF i tada nisam znala to sto sada znam. Da je steta trošiti stimulirani postupak na klomifen. Doktor je objasnio da moramo tako krenuti sa laganim dozama da ne odem u hiperstimulaciju. U kojoj sam na kraju ipak bila. Sada u drugom postupku.

  17. #3167
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Aalayah,

    kakvi su tvoji nalazi?

    Oprosti, ako si pisala, nisam upratila. Čudno da bi dr nekone govorio o hiperstimulaciji od kutije klomifena...

    Možeš pokušati, ako nije kasno, dogovoriti da kupiš klomifen i štopericu i doneseš na odjel pa da ti postupak računaju kao prirodnjak.
    Posljednje uređivanje od Inesz : 23.11.2017. at 21:58

  18. #3168
    Osoblje foruma BigBlue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,981

    Početno

    Citiraj Aalayah 32 prvotno napisa Vidi poruku
    Kako stvari stoje, mene ceka novi postupak. Jucer 10dnt lagano krvarenje koje se ne smanjuje. Imam tri zaleđene JS pa cu ja uslikati i poslati formulare. Ako uopce budem dosla do toga sada (ako prezive odmrzavanje).
    Hvala Aalayah, ali već smo dobili formulare!

    Cure, prenosim s Roda-Neplodnost FB stranice:

    Ograničen broj jajnih stanica (12) koje se smiju oploditi u jednom ciklusu hormonske stimulacije jajnika predstavlja jedinistveni primjer restrikcija u zakonodavstvu država suvremenog svijeta. Međutim, neplodnim parovima se i dalje učestalo predlaže oplodnja manje od 12 jajnih stanica i zamrzavanje jajnih stanica umjesto zametaka. Ovakva praksa izravno utječe na uspjeh vašeg liječenja i značajno umanjuje izglede za uspjeh IVF-a tj. rođenje djeteta.

    Oplodnja 12 jajnih stanica je vaše zakonsko pravo!
    Zamrzavanje jajnih stanica daje višestruko manje izglede za ostvarivanje trudnoće od zamrzavanja zametaka!

    Ako ste se susreli s predlaganjem i praksom oplodnje manjeg broja jajnih stanica od zakonskog maksimuma, molimo vas da nam se javite porukom u inbox ili mailom na neplodnost@roda.hr.


    Možete se javiti i anonimno (odnosno na vaš se zahtjev neće otkrivati osobni podaci). Samo bi dodala da se također javite ukoliko ste dobili informacije kako oplodnja većeg broja jajnih stanica ili sam MPO utječu na zdravlje vaše buduće djece (u nekim slučajevima su cure i to spominjale!

    Hvala!
    Posljednje uređivanje od BigBlue : 25.11.2017. at 14:29

  19. #3169
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Alayah ne znam kako računaju u Rijeci klomifene, zašto to ne pitaš dr? Ubuduće sve te informacije moraš prikupiti prije nego kreneš! Žao mi je zbog tvojeg iskustva sa oplodnjom jajnih stanica, nažalost i ja sam imala zamrznute jajne stanice niti jedna se nije odledila uspješno

  20. #3170

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    34

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Aalayah,

    kakvi su tvoji nalazi?



    Oprosti, ako si pisala, nisam upratila. Čudno da bi dr nekone govorio o hiperstimulaciji od kutije klomifena...

    Možeš pokušati, ako nije kasno, dogovoriti da kupiš klomifen i štopericu i doneseš na odjel pa da ti postupak računaju kao prirodnjak.
    Ja imam PCOS a muzu je smanjena pokretljivost spermija. iz nekog razloga spontana oplodnja ne uspjeva ni u ivf ciklusima (samo mikroinjekcija). Sa klomifemom nije bilo hipera. To je bio prvi postupak. Hiper je nastao u drugom postupku...sad ovom zadnjem di smo imali neuspjeli ET (ljekovi Puregon i Oralgutan)...

  21. #3171
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Na internetu je dostupan ovaj stručni rad: "Vitrifikacija jajnih stanica" autorice Tamare Tramišak Milaković, KBC Rijeka, rad je prezentiran na VIII hrvatski kongres o ginekološkoj endokrinologiji, humanoj reprodukciji i menopauzi s međunarodnim sudjelovanjem 2011. godine

    -u KBC Rijeka tijekom 2010. i prvih 7 mjeseci 2011. zamrznuto (vitificirano) je ukupno 615 jajnih stanica, 300 jajnih stanica je preživjelo odmrzavanje, oplođeno je svega 185 jajnih stanica, bilo 8 kliničkih trudnoća i rođeno samo 2 djece!

  22. #3172
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku

    -u KBC Rijeka tijekom 2010. i prvih 7 mjeseci 2011. zamrznuto (vitificirano) je ukupno 615 jajnih stanica, 300 jajnih stanica je preživjelo odmrzavanje, oplođeno je svega 185 jajnih stanica, bilo 8 kliničkih trudnoća i rođeno samo 2 djece!

    Bilo bi lijepo dobiti brojke za 2016-u..
    Ali moram reći, pa kvragu od 615 šansi za trudnocu samo 8 trudnoca i 2 rođene djece?! Vise od pola js unisteno?! Malo manje od pola zaribano da se ni ne oplode?!

    Da je 600 jajnih stanica odmah oplođeno i zamrznuti dobiveni zametci, bilo bi se rodilo barem 15-20 djece!

    Pa, sad usporedimo zamrzavanje 600 jajnih stanica za rođenje 2 djece i zamrzavanje zametaka iz tih 600 jajnih stanica i rođenje barem 15 djece!

    Rijeko, tuzna li si

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od Inesz : 28.11.2017. at 11:05

  23. #3173

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    34

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Na internetu je dostupan ov
    aj stručni rad: "Vitrifikacija jajnih stanica" autorice Tamare Tramišak Milaković, KBC Rijeka, rad je prezentiran na VIII hrvatski kongres o ginekološkoj endokrinologiji, humanoj reprodukciji i menopauzi s međunarodnim sudjelovanjem 2011. godine

    -u KBC Rijeka tijekom 2010. i prvih 7 mjeseci 2011. zamrznuto (vitificirano) je ukupno 615 jajnih stanica, 300 jajnih stanica je preživjelo odmrzavanje, oplođeno je svega 185 jajnih stanica, bilo 8 kliničkih trudnoća i rođeno samo 2 djece!
    Boze, ja idem sada na FET sa zamrznutim JS...ovo bas gađa u srce...

  24. #3174
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Aalayah ja ti zelim od srca srecu da budes u ovom minijaturnom postotku koji je uspio! Cure, ne dopustite si smanjivanje sanse za toliko zeljenim djetetom zamrzavanjem js, trazite i zahtjevajte oplodnju zakonom dozvoljenog broja, a cak ni taj broj vam na zalost ne garantira da cete uspjeti.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  25. #3175

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    137

    Početno

    Citiraj Aalayah 32 prvotno napisa Vidi poruku
    Boze, ja idem sada na FET sa zamrznutim JS...ovo bas gađa u srce...
    I ja isto,nisam ni krenula jos a vec sam to otpisala,toliko srece treba da bi to uspjelo..i to imam za dva postupka

  26. #3176
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Na internetu je dostupan ovaj stručni rad: "Vitrifikacija jajnih stanica" autorice Tamare Tramišak Milaković, KBC Rijeka, rad je prezentiran na VIII hrvatski kongres o ginekološkoj endokrinologiji, humanoj reprodukciji i menopauzi s međunarodnim sudjelovanjem 2011. godine

    -u KBC Rijeka tijekom 2010. i prvih 7 mjeseci 2011. zamrznuto (vitificirano) je ukupno 615 jajnih stanica, 300 jajnih stanica je preživjelo odmrzavanje, oplođeno je svega 185 jajnih stanica, bilo 8 kliničkih trudnoća i rođeno samo 2 djece!
    Ovi podaci su prezentirani na stručnom skupu tijekom 2011. kada je na snazi bio zakon koji je ZABRANJIVAO zamrzavanje zametaka i dozvoljavao oplodnju najviše 3 JAJNE STANICE. Kakvoj katastrofi su tada bili izloženi svi neplodni parovi, jasno je iz ovog stručnog rada o zamrzavanju jajnih stanica nastalog u KBC Rijeka. Prisilno zamrzavanje jajnih stanica, kakvo se u biti provodi u Rijeci, više se ne smije događati!

    Od 2012. kada je dozvoljena oplodnja najviše 12 jajnih stanica i zamrzavanje embrija, samo u KBC Rijeka, nigdje drugdje u Hrvatskoj. U Rijeci su pacijentice izložene dezinformiraju ili ih se ne informira o izrazito slabim izgledima za rođenje djeteta iz zamrznutih jajnih stanica, serviraju im se priče o tome da će imati puno embrija i kako će ti embriji neplodnom paru biti višak(?!), pacijentice su čak i bile zastrašivane pričama o velikim rizicima za prirođene deformacijame kod djece rođene iz postupaka IVF-a...

    Na ovaj način se zloupotrebljava ranjivost pacijentica i njihova neinformiranost, te ih se neopravdano navodi da pristanu na oplodnju samo dijela dobivenih jajnih stanica, i zamrzavanje preostalih jajnih stanica koje nisu zakonski prekobrojne se zamrzavaju. Što to znači zamrzavanje jajnih stanica za izglede da imamo dijete može se vidjeti u javno dostupnom stručnom radu nastalom na Odjelu za humanu reprodukciju u Rijeci.

    Potražite na internetu stručni rad: "Vitrifikacija jajnih stanica" autorice Tamare Tramišak Milaković, KBC Rijeka, i molim vas, pričajte o rezultatima ovog rada curama u čekaonici koje nisu informirane:

    Prije 6-7 godina bilo je potrebno zamrznuti 615 jajnih stanica da bi se rodilo (dvoje) djece!

    Jako mi je žao svih kojima su zamrzavane jajne stanice umjesto zametaka, bile ste izložene neodpustivom postupanju tijekom liječenja.

    Možete učiniti puno da se to više niti jednoj ženi ne dogodi, pišite anonimno ili kako god želite na:

    neplodnost@roda.hr

  27. #3177

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    34

    Početno

    A da li netko zna da li se u KBC Rijeka koristi praksa da se kombiniraju smrznute i friske JS? Zanima me sto se desava sa JS u sekundarnom ciklusu koja prirodno nastaje u tijelu? Mislim sta se pusta da ona propada? Ja cu pitati svakako to isto svog dokt ali da li netko zna ako zakonski postoji neka regukativa na koju se mogu pozvati ako me odbiju? Hvala.

  28. #3178
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    Aalayah kad ides na fet odnosno sekundarni ide se ili sa supresijom da do ovulacije ni ne dodje ili se ceka da tvoja ovulacija prodje (da , propadne ti ta 1 js). Ne radi se kombinacija sa svjezim i smrznutim js jer bi to znacilo da moras proci punkciju tj racunali bi ti to kao 1 od prirodnjaka (pravo imamo na 2). A da bi isla u novi postupak (prirodni ili stimulirani) zakon kaze da moras prvo potrositi sav zamrznuti materijal (jajne stanice ili embrije)

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  29. #3179
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj Aalayah 32 prvotno napisa Vidi poruku
    A da li netko zna da li se u KBC Rijeka koristi praksa da se kombiniraju smrznute i friske JS? Zanima me sto se desava sa JS u sekundarnom ciklusu koja prirodno nastaje u tijelu? Mislim sta se pusta da ona propada? Ja cu pitati svakako to isto svog dokt ali da li netko zna ako zakonski postoji neka regukativa na koju se mogu pozvati ako me odbiju? Hvala.
    odmah nakon ovulacije se odmrzavaju j.s. ali ono što uvijek možeš je da pokušate u kućnoj radinosti prije O (ako imaš prohodne jajovode) nije velika šansa ali po mom mišljenju i bolja nego s tim zamrznutim j.s.

  30. #3180

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    34

    Početno

    Hvala svima...

  31. #3181

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Je li tko u Rijeci pitao za ili koristio Embrioglue?

  32. #3182
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Mislim da ne Minna a u kojim klinikama kod nas se to koristi? Ja prvi put evo čujem za to

  33. #3183
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Ja sam čula da to koriste u zg po klinikama. U Ri ne koriste.

  34. #3184
    CHIARA... avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1,585

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da ne Minna a u kojim klinikama kod nas se to koristi? Ja prvi put evo čujem za to
    Skvorc od nedavno koristi. 1500 kn je Embrioglue.

  35. #3185

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Citiraj CHIARA... prvotno napisa Vidi poruku
    Skvorc od nedavno koristi. 1500 kn je Embrioglue.
    Sta je to?

  36. #3186

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    138

    Početno

    Za bolju implantaciju. Vidim da u Zg koriste. Šteta za Ri

  37. #3187
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Aalayah poslala sam ti p. poruku

  38. #3188
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj fusa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam čula da to koriste u zg po klinikama. U Ri ne koriste.

    tko koristi u ZG embryoglue?

  39. #3189
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    tko koristi u ZG embryoglue?
    Škvorc uz nadoplatu od 1500 kn

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  40. #3190

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    A kod dr. Šparac u Splitu 1000 kn

  41. #3191
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Škvorc uz nadoplatu od 1500 kn

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Hvala Pak to za Škvorca sam gore čitala, ali mi se činilo da ih je više u ZG jer je pisalo da se embryoglue "koristi u ZG klinikama".

  42. #3192
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Mislim da sam čitala da još negdje koriste ali mi mozak zablokirao gdje. Nadam se da će uskoro postati praksa u svim klinikama.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk

  43. #3193

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    349

    Početno

    Citiraj pak prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da sam čitala da još negdje koriste ali mi mozak zablokirao gdje. Nadam se da će uskoro postati praksa u svim klinikama.

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    vuk vrhovec, ali treba njih pitati da vam potvrde. on line nije nigdje istaknuto, mozda na temi vv cure znaju bolje

  44. #3194
    Frixie avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    308

    Početno

    VV koristi embrioglue, kod Škvorca se plaća jer HZZO ne pokriva, a Šparac ima embriogen.

  45. #3195
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    tko koristi u ZG embryoglue?
    Radončić u Repromedu isto ima embrioglue, tj. Patrik u labu

  46. #3196
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Nova tema:
    Kako KBC Rijeka zamrzavanjem jajnih stanica umjesto embrija krade vaše izglede da imate dijete i budete roditelji:

    http://forum.roda.hr/threads/92247-K...94#post3021894

  47. #3197

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    358

    Početno

    Pozdrav cure ima li koja da je kod dr.SŠ? Ja idem sljedeci tjedan

  48. #3198
    Lagunas avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    119

    Početno

    Rade li danas na humanoj, zna li netko? Ili ako ne, na koji br tel da zovnem i pitam sto me muci?
    Ja sam inace kod SS. Pitajte u inbox sto vas zanima.

  49. #3199
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj Lagunas prvotno napisa Vidi poruku
    Rade li danas na humanoj, zna li netko? Ili ako ne, na koji br tel da zovnem i pitam sto me muci?
    Ja sam inace kod SS. Pitajte u inbox sto vas zanima.
    mislim da ne rade ove dane...neznam jel netko dežuran, probaj nazvati...

  50. #3200
    fusa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Lokacija
    kvarnerski otok
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj fitnessgirl prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure ima li koja da je kod dr.SŠ? Ja idem sljedeci tjedan
    ja sam kod nje...tj. bila sam ove godine...Mislim da ćeš biti zadovoljna s njom...dobra je.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •